Norsk Orientering

Startliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

Nydalens SK

74 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5020Jo WiklundDIR-A4 870 m10:00
5028Sondre GullordDIR-A4 870 m10:00
5041Audun BerganDIR-B2 960 m10:00
7008Vetle NorlingDIR-C2 390 m10:00
8056Johanne Ragvin RystadN-åpen2 060 m10:00
8057Ada RodemN-åpen2 060 m10:00
8086Amund SaugestadN-åpen2 060 m10:00
9829Stine FosseD 13-16C2 390 m10:00
9524Tobias EspedalH 164 310 m10:04
9183Einar LunøeH 50-4 610 m10:12
9771Per Noah SommerheinH 11-122 240 m10:15
9592Ea LunøeD 163 900 m10:19
9059Anne-Lene Bakken UlsethD 45-3 950 m10:21
9655Martin Størmer-AntonsenH 143 220 m10:24
9190Per Ola UlsethH 50-4 610 m10:26
9252Klavs MadsenH 60-3 960 m10:27
9124Torstein HoleH 45-4 990 m10:28
9196Kjetil EspedalH 50-4 610 m10:38
9071Berit Sofie WiklundD 45-3 950 m10:45
9726Marie SaugestadD 143 170 m10:47
211Halvor Tørnqvist HaldenH 17-18E5 790 m10:50
9135Bjørn HaugeH 45-4 990 m10:50
9728Inga Skaarer WiklundD 143 170 m10:51
322Marie LilandD 17-18 E4 250 m10:53
9019Sondre Ruud BråtenH 17-5 450 m10:54
324Ragne WiklundD 17-18 E4 250 m10:57
9335Mons Kr. LøvfaldH 55-4 280 m10:57
9552Kornelius Kriszat-LøvfaldH 164 310 m11:00
9613Oda ScheeleD 163 900 m11:01
9142Fredrik SaugestadH 45-4 990 m11:04
9025Øystein RodemH 35-5 450 m11:06
9272Terje Wiig MathisenH 60-3 960 m11:07
9616Marte Madslien BakkenD 163 900 m11:07
9214Børge PedersenH 50-4 610 m11:14
9740Marie ScheeleD 133 170 m11:15
9030Rune RystadH 40-5 450 m11:16
9088Else Kari ScheeleD 45-3 950 m11:19
9743Mari AarsethD 133 170 m11:21
9563Gaute BerganH 154 310 m11:22
9219Ottar WiklundH 50-4 610 m11:24
9565Teodor Mo HjelsethH 154 310 m11:26
107Marion HuberD 21-E5 620 m11:27
9350Tore KjølsethH 55-4 280 m11:27
515Emilie WestinD 19-20 E5 020 m11:29
9037Sindre LangaasH 40-5 450 m11:30
9514Helene ScheeleD -102 390 m11:30
9095Monica Tørnqvist HaldenD 50-3 950 m11:33
9516Josefine Oraug RyghD -102 390 m11:34
9569Elias StubberudH 154 310 m11:34
9631Frida SolsrudD 153 900 m11:37
9751Tiril Ebon EspedalD 133 170 m11:37
9812Eira Skaarer WiklundD 11-122 240 m11:37
235Lars Young VikH 17-18E5 790 m11:38
9226Jon Iver BakkenH 50-4 610 m11:38
346Frida Bakken UlsethD 17-18 E4 250 m11:41
9043Knut LandstadH 40-5 450 m11:42
9520Alma Rygh HoltenD -102 390 m11:42
115Marte NarumD 21-E5 620 m11:43
9637Pia Young VikD 153 900 m11:49
36Erik SagvoldenH 21-E7 380 m11:50
416Sander H. RogndokkenH 19-20E6 410 m11:50
9578Jonas AarsethH 154 310 m11:52
352Ada WulfsbergD 17-18 E4 250 m11:53
121Marianne DæhliD 21-E5 620 m11:55
9580Rolf Andreas BergH 154 310 m11:56
1101Nicole RagvinD 35-4 250 m11:57
9108Alix Young VikD 50-3 950 m11:59
9366Anny ØenD 40-4 280 m11:59
9237Rune ScheeleH 50-4 610 m12:00
1104Cristina LuisD 35-4 250 m12:03
9111Kari MadslienD 50-3 950 m12:05
9586Kasper Bakken UlsethH 154 310 m12:08
1107Maren Kaarby RodemD 35-4 250 m12:09
9649Elise Wærp HaugeD 153 900 m12:13

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018