Norsk Orientering

Startliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

N-åpen

2 060 m, 87 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8001Julian MalmbergIL Tyrving10:00
8002Hans Olav FuglestvedIL Koll10:00
8003Eline KravdalGjø-Vard OL10:00
8004Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn10:00
8005Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn10:00
8006Aksel SolbergFredrikstad SK10:00
8007Elida EspenesVarteig OL10:00
8008Isolde OddenMåren OK10:00
8009Magnus LestebergKongsberg OL10:00
8010Vilma DanevadFredrikstad SK10:00
8011Iver AarsethIL Koll10:00
8012Mathis RenardKongsberg OL10:00
8013Simen Lian MortensenIL Koll10:00
8014Joel Bronebakk JohanssonHalden SK10:00
8015Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn10:00
8016Sebastian MalmbergIL Tyrving10:00
8017Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL10:00
8018Martina VågsnesOppsal Orientering10:00
8019Jens Vonen SvaeSarpsborg OL10:00
8020August Myklebust LeopolderIL Koll10:00
8021Helene HarstadKolbotn og Skimt OL10:00
8022Lars August FjellheimIL Koll10:00
8023Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK10:00
8024Lauritz Nissen HellerudIL Koll10:00
8025Ellinor Johansen HickenIL Koll10:00
8026Signe Drange RuudRøyken OL10:00
8027Fredrik BueOL Tønsberg og omegn10:00
8028Ole Jacob MyklebustIL Koll10:00
8029Eskil OlaussenOppsal Orientering10:00
8030Hermine OddenMåren OK10:00
8031Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll10:00
8032Henrik Johansen HickenIL Koll10:00
8033Eirik LestebergKongsberg OL10:00
8034Ivar Øen LandstadIL Koll10:00
8035Olle GranefeltOK Tyr10:00
8036Herman Finstad LandIL Tyrving10:00
8037Oda SandvikRaumar Orientering10:00
8038Signe KvalheimHalden SK10:00
8039Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL10:00
8040Mats Dyrlie AndersenVarteig OL10:00
8041Amund Kortner VogtØstmarka OK10:00
8042Karl Oraug RyghIL Koll10:00
8043Josephine Lin BjørkSandefjord OK10:00
8044Karen KlavenesSandefjord OK10:00
8045Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn10:00
8046India HaavaldsenHalden SK10:00
8047Thomas Nissen HellerudIL Koll10:00
8048Solan LøkenOK Moss10:00
8049Håkon ØverbyKongsberg OL10:00
8050Maja Dyrlie AndersenVarteig OL10:00
8051Sverre Øen LandstadIL Koll10:00
8052Jonathan FodstadIL Koll10:00
8053Sindre HolmboeIL Tyrving10:00
8054Trym StrømbergFredrikstad SK10:00
8055Sander Ryste OddenSarpsborg OL10:00
8056Johanne Ragvin RystadNydalens SK10:00
8057Ada RodemNydalens SK10:00
8058Max Alexander NybråtenIL Tyrving10:00
8059Esten Valentin NybråtenIL Tyrving10:00
8060Anna Elizabeth AarbuVarteig OL10:00
8061Lars Jørgen Stordal AanerudOL Tønsberg og omegn10:00
8062Sixten SandHalden SK10:00
8063Georg GlenneMåren OK10:00
8064Astrid GlenneMåren OK10:00
8065Sara Elina Fristad HämälistöHalden SK10:00
8066Marte Aakre-LarsenAndebu IL10:00
8067Magnus Aakre-LarsenAndebu IL10:00
8068Johan Karlsson KahrsFredrikstad SK10:00
8069Synne Marie FjellheimIL Koll10:00
8070Una RetteraasenIndre Østfold OK10:00
8071Tollef TjentlandLardal OL10:00
8072Elida Sofie KopperudIndre Østfold OK10:00
8073Sigve Hagen-TafjordHalden SK10:00
8074Emma Nordlie MagnussenHalden SK10:00
8075Synne KjernsmoAsker Skiklubb10:00
8076Eivind KjernsmoAsker Skiklubb10:00
8077Troy Victor StoksethHalden SK10:00
8078Kristian Lind-LarsenOK Moss10:00
8079Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL10:00
8080Ola MyklatunIL Tyrving10:00
8081Ole-Edvard KopperudIndre Østfold OK10:00
8082Marie HoltermannPorsgrunn OL10:00
8083Elise HaugeSarpsborg OL10:00
8084Ivar HelgerudHalden SK10:00
8085Assar SandHalden SK10:00
8086Amund SaugestadNydalens SK10:00
8087Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL10:00

D -10

2 390 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9512Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK11:26
9513Astrid ReuschHeming Orientering11:28
9514Helene ScheeleNydalens SK11:30
9515Ida Amundsen BjørkliRingerike OL11:32
9516Josefine Oraug RyghNydalens SK11:34
9517Mone Småge-HilsenKonnerud IL11:36
9519Malin Husebye AamodtFredrikstad SK11:40
9520Alma Rygh HoltenNydalens SK11:42
9521Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL11:44

D 11-12

2 240 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9769Emma Aune Rytter JakobsenOK Moss10:11
9798Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK11:09
9799Sofia ØhlckersIL Tyrving11:11
9800Jenny DanevadFredrikstad SK11:13
9801Minna Sofie WingstedtHalden SK11:15
9802Johanne StorhaugKonnerud IL11:17
9803Marte EgerKongsberg OL11:19
9804Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11:21
9805Pernille ZagarLarvik OK11:23
9806Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL11:25
9807Hanna SpangbergKonnerud IL11:27
9808Silja BerstadHeming Orientering11:29
9809Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL11:31
9810Ingrid LestebergKongsberg OL11:33
9811Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn11:35
9812Eira Skaarer WiklundNydalens SK11:37
9813Daniella GjoneSandefjord OK11:39
9814Sigrid Schmitt GranHalden SK11:41
9815Iselin HøivoldKongsberg OL11:43
9816Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL11:45
9817Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL11:47
9818Erle Elise WoldOK Moss11:49
9819Thelma BrathagenLarvik OK11:51
9820Ragne KlavenesSandefjord OK11:53
9821Elise RenardKongsberg OL11:55
9823Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK11:59
9824Astrid YtterbøAsker Skiklubb12:01
9825Pernille Nor-WollØstmarka OK12:03
9826Anna Elisabeth RyghHeming Orientering12:05
9827Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL12:07

D 11-12N

2 310 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9478Ane MathisenOL Tønsberg og omegn10:00
9482Iben Johansen-BarliOppsal Orientering10:00
9483Thea KvalheimHalden SK10:00
9484Synne Syversen GihleOppsal Orientering10:00
9487Åse Valero KjerkreitHalden SK10:00

D 13

3 170 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9713Helene Margarethe KristensenHeming Orientering10:21
9714Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering10:23
9733Mari Ovidia RanestadHamar OK11:01
9734Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb11:03
9735Anne ØstvoldHeming Orientering11:05
9736Marthe Graff-WiikSturla, IF11:07
9737Ane HustvedtOppsal Orientering11:09
9738Elma Sagli GudimIndre Østfold OK11:11
9739Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering11:13
9740Marie ScheeleNydalens SK11:15
9741Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL11:17
9742Kaja SandvikRaumar Orientering11:19
9743Mari AarsethNydalens SK11:21
9744Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL11:23
9745Maren HenriksenHalden SK11:25
9746Julie BrenåsVarteig OL11:27
9747Marie KravdalGjø-Vard OL11:29
9748Ingeborg EikåsSandefjord OK11:31
9749Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering11:33
9750Sigrid HaugeSarpsborg OL11:35
9751Tiril Ebon EspedalNydalens SK11:37

D 13-16C

2 390 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9829Stine FosseNydalens SK10:00
9835Josefin EylertsenHalden SK10:00
9836Mia Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø10:00
9840Malene BerstadHeming Orientering10:00
9846Agathe BrathagenLarvik OK10:00
9853Sunniva VienaRingerike OL10:00
9855Tiril HolenKonnerud IL10:00
9857Erika Lind-LarsenOK Moss10:00
9859Vilde Sabine SkotnesKonnerud IL10:00

D 13-16N

2 310 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9492Helle KvalheimHalden SK10:00

D 14

3 170 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9715Emma Helene OlsenHalden SK10:25
9716Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering10:27
9717Kathinka Zahl HagenFossum IF10:29
9718Ingvild GustafssonKongsberg OL10:31
9719Mina Akiko JohnsenSturla, IF10:33
9720Ragnhild Blom-HagenFossum IF10:35
9721Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL10:37
9722Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn10:39
9723Hannah Syrdal ØenHeming Orientering10:41
9724Anne FrøislandVang OL10:43
9725Amalie LøkkebergFredrikstad SK10:45
9726Marie SaugestadNydalens SK10:47
9727Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF10:49
9728Inga Skaarer WiklundNydalens SK10:51
9729Julie Sophie WoldOK Moss10:53
9730Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK10:55
9731Marie Lien BackstrømHalden SK10:57
9732Marie KvarmeSturla, IF10:59

D 15

3 900 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9591Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL10:17
9624Ida Marie FlågenHeming Orientering11:23
9625Elida Sagli GudimIndre Østfold OK11:25
9626Noor Dirro-HeluMåren OK11:27
9627Hedda SpangbergKonnerud IL11:29
9628Luciana Maria SvadsMåren OK11:31
9629Emma EngehultNotodden OL11:33
9630Astrid RognstadHadeland OL11:35
9631Frida SolsrudNydalens SK11:37
9632Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK11:39
9633Embla ØvretveitFredrikstad SK11:41
9634Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL11:43
9635Ragnhild Mathea HelmersenFet OL11:45
9636Une HoltermannPorsgrunn OL11:47
9637Pia Young VikNydalens SK11:49
9638Mari BrendeFossum IF11:51
9639Selma HøivoldKongsberg OL11:53
9640Martine SkjelsvikLillehammer OK11:55
9641Helene Bjørkvold JendalFossum IF11:57
9642Kristin Melby JacobsenLardal OL11:59
9643Netta Bar-NathanLillomarka OL12:01
9644Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK12:03
9645Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL12:05
9646Ella BerstadHeming Orientering12:07
9647Mari ØverbyKongsberg OL12:09
9648Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK12:11
9649Elise Wærp HaugeNydalens SK12:13

D 15-16B

3 170 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9762Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn11:59
9763Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb12:01
9764Synne Marie JenssenHalden SK12:03

D 16

3 900 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9592Ea LunøeNydalens SK10:19
9593Alexandra LinløkkenØstmarka OK10:21
9594Kristine KravdalGjø-Vard OL10:23
9595Nina PedersenSarpsborg OL10:25
9596Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering10:27
9597Marieluise Schmitt GranHalden SK10:29
9598Maya Jones ArnesenHeming Orientering10:31
9599Ingrid BlindheimLillomarka OL10:33
9600Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK10:35
9601Berthe TesloHadeland OL10:37
9602Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett10:39
9603Celine YtternesKolbotn og Skimt OL10:41
9604Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering10:43
9605Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss10:45
9606Nora Småge HilsenKonnerud IL10:47
9607Vilde RetteraasenIndre Østfold OK10:49
9608Malene JebsenHeming Orientering10:51
9609Amélie AamodtOppsal Orientering10:53
9610Alexandra AngvollFredrikstad SK10:55
9611Åsne HaavengenKongsberg OL10:57
9612Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL10:59
9613Oda ScheeleNydalens SK11:01
9614Live ØstvoldHeming Orientering11:03
9615Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL11:05
9616Marte Madslien BakkenNydalens SK11:07
9617Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL11:09
9618Tina KallesonOppsal Orientering11:11
9619Oda Isnes TyseEiker OL11:13
9620Ida Sofie HjortlandLarvik OK11:15
9621Alvilde Lysaker SandenEiker OL11:17
9622Stella HolmboeIL Tyrving11:19

D 17-

5 020 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1001Karoline AndersenIL Tyrving11:47
1002Marita Lilja GrønhovdModum OL11:49
1003Julie EikelandOL Tønsberg og omegn11:51
1005Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL11:55
1006Stine AustadRaumar Orientering11:57
1007Celine RenardKongsberg OL11:59
1008Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SK12:01

D 17-B

3 170 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9752Camilla ImrikFredrikstad SK11:39
9753Kristin HjortlandLarvik OK11:41
9754Inga Beate BøeFana IL11:43
9755Cecilie Christin KvermeFossum IF11:45
9756Anna Austad SveenRaumar Orientering11:47
9757Ingunn Lysaker NorbomKonnerud IL11:49
9758Ann-Karin LestebergKongsberg OL11:51
9760Lene FlessebergKongsberg OL11:55
9761Kristine RoskifteOK Moss11:57

D 17-C

2 390 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9828Lill BirkelundPorsgrunn OL10:00
9837Britt Stine StrandFredrikstad SK10:00
9838Else StordalOL Tønsberg og omegn10:00
9843Marianne LøkenOK Moss10:00
9845Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK10:00
9848Katherine EstepKonnerud IL10:00
9851Kristin MortensenIL Koll10:00
9858Linda BønesVaregg Fleridrett10:00
9864Aud Kjersti Dalset VienaRingerike OL10:00
9867Ingunn GåsoddenSkien OK10:00
9868Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL10:00
9869Gro SandKongsberg OL10:00

D 17-N

2 310 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9490Åse Helen Myklebust LeopolderIL Koll10:00
9493Tina BjørnstadRaumar Orientering10:00

D 17-18 E

4 250 m, 48 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
306Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL10:21
307Marie HansenSarpsborg OL10:23
308Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett10:25
309Ingrid Lund HovdenIL Tyrving10:27
310Mari Strømme LidVaregg Fleridrett10:29
311Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK10:31
312Andrea VaneboKongsberg OL10:33
313Karoline BjørnerødOK Moss10:35
314Tale StrandKongsberg OL10:37
315Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL10:39
316Mina JørgensenIL Tyrving10:41
317Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb10:43
318Helene EgerKongsberg OL10:45
319Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL10:47
320Aurora GjølsjøOK Moss10:49
321Marlin HaavengenKongsberg OL10:51
322Marie LilandNydalens SK10:53
323Linn Mei WaalerMåren OK10:55
324Ragne WiklundNydalens SK10:57
325Solveig LetmolieEiker OL10:59
326Marie Lindløv JensenSarpsborg OL11:01
327Ingeborg KvarmeSturla, IF11:03
328Carmen DirroMåren OK11:05
329Karen Hoel JomaasFossum IF11:07
330Thea LandKonnerud IL11:09
331Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett11:11
332Anniken RanvikKonnerud IL11:13
333Sarah WølloKongsberg OL11:15
334Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK11:17
335Jenny BaklidKonnerud IL11:19
336Christine HoenEiker OL11:21
337Ingvild LangeggenKongsberg OL11:23
338Janne Tjørhom AasheimGanddal IL11:25
339Kristine Eide RappRaumar Orientering11:27
340Inga Vestøl StødleKristiansand OK11:29
341Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF11:31
342Ingeborg RognstadHadeland OL11:33
343Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL11:35
344Lene Berg HanssenByåsen IL11:37
345Solveig Eline BergIL Tyrving11:39
346Frida Bakken UlsethNydalens SK11:41
347Hanne VassendPorsgrunn OL11:43
348Hanne Eide RappRaumar Orientering11:45
349Tomine Lysaker SandenEiker OL11:47
350Elise AusenPorsgrunn OL11:49
351Andrea RanvikKonnerud IL11:51
352Ada WulfsbergNydalens SK11:53
353Ane Sofie KroghOppsal Orientering11:55

D 19-20 E

5 020 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505Emilie Liabakk EriksenByåsen IL11:09
506Ella Arentz HagenSandefjord OK11:11
507Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering11:13
508Aurora MoholthKongsberg OL11:15
509Helena ÅsbergSarpsborg OL11:17
510Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK11:19
511Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb11:21
512Malin SandstadFreidig11:23
513Synne StrandAsker Skiklubb11:25
514Ane DyrkornEiker OL11:27
515Emilie WestinNydalens SK11:29
516Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss11:31
517Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK11:33
518Synne SkjærsteinIL Tyrving11:35
519Thea Sildnes BaklidKonnerud IL11:37
520Oda J SikkelandIL Tyrving11:39
521Agnethe HasliGjø-Vard OL11:41
522Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK11:43
523Thea DyrkornEiker OL11:45

D 21-E

5 620 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Kristine FjeldboIL Tyrving11:23
106Ida Marie Næss BjørgulPaimion Rasti11:25
107Marion HuberNydalens SK11:27
108Ida TiltnesIL Tyrving11:29
109Ingrid LundanesNTNUI11:31
110Ragnhild HjermstadFossum IF11:33
111Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL11:35
112Andrine BenjaminsenLillomarka OL11:37
113Sigrid AlexandersenNTNUI11:39
114Pernille KatlaFossum IF11:41
115Marte NarumNydalens SK11:43
116Ingrid G. KvålsgardFossum IF11:45
117Christiane TrösseVaregg Fleridrett11:47
118Marthe GløersenBækkelagets SK11:49
119Jennie RunessonGöteborg Majorna OK11:51
120Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett11:53
121Marianne DæhliNydalens SK11:55
122Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11:57
123Solveig BlandkjennIL Tyrving11:59
124Emilie Westli AndersenLøten o-lag12:01

D 35-

4 250 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1101Nicole RagvinNydalens SK11:57
1102Marion AmundsenRingerike OL11:59
1103Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn12:01
1104Cristina LuisNydalens SK12:03
1105Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn12:05
1106Linda SolbergFredrikstad SK12:07
1107Maren Kaarby RodemNydalens SK12:09

D 40-

4 280 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9310Ellen GustafssonKongsberg OL10:07
9354Silje SyversenOppsal Orientering11:35
9355Trude HansenBerger og Svelvik OL11:37
9356Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK11:39
9357Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK11:41
9358Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK11:43
9359Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn11:45
9360Linda FredhOK Moss11:47
9361Kari StrandKongsberg OL11:49
9362Britta FismenFossum IF11:51
9363Maria TorgersenBækkelagets SK11:53
9364Audrun UtskarpenOslostudentenes IK11:55
9365Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK11:57
9366Anny ØenNydalens SK11:59
9367Monica BerglundRingerike OL12:01
9368Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL12:03
9369Hanne WoldOK Moss12:05
9370Mila ZaharinovaOppsal Orientering12:07

D 45-

3 950 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9054Kristin EgerKongsberg OL10:11
9055Gunn Elin RudiHadeland OL10:13
9056Jenny-Ann MalmbergIL Tyrving10:15
9057Marianne ReuschHeming Orientering10:17
9058Eli Ringstad LienGjø-Vard OL10:19
9059Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK10:21
9060Hilde VassendPorsgrunn OL10:23
9061Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK10:25
9062Sara MathisenPorsgrunn OL10:27
9063Barbara Willkommen EikenKongsberg OL10:29
9064Kari Reppesgård HoltHedrum OL10:31
9065Karen Backe LangumRingerike OL10:33
9066Lenka WestinPorsgrunn OL10:35
9067Paula BerstadHeming Orientering10:37
9068Line Skjevik ArnevikRingerike OL10:39
9069Anita Sørensen DrageKongsberg OL10:41
9070Kristin FalkFossum IF10:43
9071Berit Sofie WiklundNydalens SK10:45
9072Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering10:47
9073Elisabeth HetlevikKongsberg OL10:49
9074Tone Sølie LysnesHedrum OL10:51
9075Ingrid KvistadKongsberg OL10:53
9076Arnhild KroghOppsal Orientering10:55
9077Karianne StrømmeVaregg Fleridrett10:57
9078Hilde PoppeFredrikstad SK10:59
9079Cora EbnerKongsberg OL11:01
9080Mette SpangbergKonnerud IL11:03
9081Marit EgnerAsker Skiklubb11:05
9082Ingjerd SommerstadKongsberg OL11:07
9083Wenche EikåsSandefjord OK11:09
9084Katrine BakkeFossum IF11:11
9085Linda RykkjeVaregg Fleridrett11:13
9086Anne Guro NøklebyRingerike OL11:15
9087Milda ØhlckersIL Tyrving11:17
9088Else Kari ScheeleNydalens SK11:19
9089Anne UrsetIL BUL-Tromsø11:21

D 50-

3 950 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9053Jane RødderKongsberg OL10:09
9090Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL11:23
9091Kjersti Holt HanssenMåren OK11:25
9092Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering11:27
9093Hege SolerødGjø-Vard OL11:29
9095Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK11:33
9096Tove HeimdalKonnerud IL11:35
9097Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb11:37
9098Kirsti KringhaugRingerike OL11:39
9099Marianne ArnesenAsker Skiklubb11:41
9100May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering11:43
9101Hilda ØfsthusAsker Skiklubb11:45
9102Vanja StaffOL Toten-Troll11:47
9103Isa HeggedalKonnerud IL11:49
9104Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11:51
9105Jorunn BlindheimLillomarka OL11:53
9106Torill VisterIndre Østfold OK11:55
9107Tove AasheimVaregg Fleridrett11:57
9108Alix Young VikNydalens SK11:59
9109Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK12:01
9110Toini SkyttersæterKonnerud IL12:03
9111Kari MadslienNydalens SK12:05
9112Signe Astrup ArnesenHeming Orientering12:07
9113Anita StensethSnertingdal IF Orientering12:09
9114Anne-Grete AustadRaumar Orientering12:11

D 55-

3 960 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9280Kirsti Grundnes BergIL Tyrving11:23
9281Tone HollowellOK Tyr11:25
9282Bodil HulløenKristiansand OK11:27
9283Sidsel NørstebøIL Tyrving11:29
9284Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF11:31
9285Kjersti SkantzeIL Tyrving11:33
9286Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering11:35
9287Gunhild HennumLierbygda OL11:37
9288Tiri RebårdSandefjord OK11:39
9289Inger SchibstedRøyken OL11:41
9290Unn Hilde HeggedalKongsberg OL11:43
9291Solveig SikkelandIL Tyrving11:45
9292Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK11:47
9293Kristin FleisjeNittedal OL11:49
9294Ingrid RavnanOL Toten-Troll11:51
9295Eli Tufte HanssenEiker OL11:53
9296Ingrid NermoenØstmarka OK11:55
9297Ingrid KensbyOK Tyr11:57
9298Ragnhild HaldKristiansand OK11:59
9299Ida EngenRaumar Orientering12:01
9300Anna Weckner WestlundOK Tyr12:03
9301Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb12:05
9302Berit DanielsenIL Tyrving12:07
9303Marianne HjermstadFossum IF12:09
9304Bente LineIndre Østfold OK12:11
9305Heidi SchatvetNotodden OL12:13
9306Runa SkyttersæterHeming Orientering12:15

D 60-

2 890 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9397Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK10:50
9398Margrete JørandliGjø-Vard OL10:52
9399Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn10:54
9400Sirpa LiljaModum OL10:56
9401Grete S B HoviSkien OK10:58
9402Anne SørumIndre Østfold OK11:00
9403Elisabet ÖströmOK Tyr11:02
9404Elle M. MelbyeHeming Orientering11:04
9405Helga HaverstadLierbygda OL11:06
9406Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL11:08
9407Lis DæhliLøten o-lag11:10
9408Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn11:12
9409Lisa AnnersandOK Tyr11:14

D 65-

2 890 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9436Aud KjemperudEiker OL12:08
9437Bodil BerbyTrøsken IL12:10
9438Elisabeth RødAndebu IL12:12
9439Unni Strand KarlsenFredrikstad SK12:14
9440Linda VerdeSturla, IF12:16
9441Inger NergaardStokke IL12:18
9442Marit NilssonKils OK12:20
9443Kari StrandeRingerike OL12:22
9444Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb12:24
9445Gabriella AxelssonIdefjordens SK12:26

D 70-

2 540 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9450Eva Marie GranOK Øst10:18
9473Inger LindløvOK Moss11:04
9474Liv FeiringHamar OK11:06
9475Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL11:08
9476Gerd LangsethLarvik OK11:10
9477Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL11:12

D 75-

2 540 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9458Birgitte BekkelundRøyken OL10:34
9459Inger Lise BjordalOppsal Orientering10:36

D 80-

2 540 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9451Johanna YtterbølGimle IF10:20
9452Inger E. VamnesHamar OK10:22
9453Unni Dirro BøhlerengenMåren OK10:24

H -10

2 390 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9497Alfred NikolaisenOppsal Orientering10:56
9498Sondre StrømbergFredrikstad SK10:58
9499Eivind VågsnesOppsal Orientering11:00
9500Malte GranefeltOK Tyr11:02
9501Ville Emil WingstedtHalden SK11:04
9502Jon StrandKongsberg OL11:06
9503Marcus SyvertsenBerger og Svelvik OL11:08
9504Nikolai TesloHadeland OL11:10
9505Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL11:12
9506Mathias Rønning JohansenMåren OK11:14
9507Isak SolbergFredrikstad SK11:16
9508Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK11:18
9509Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL11:20
9510Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL11:22
9511Selmer LøkenOK Moss11:24

H 11-12

2 240 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9770Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL10:13
9771Per Noah SommerheinNydalens SK10:15
9772Olaf Blom-HagenFossum IF10:17
9773Audun NordbyFredrikstad SK10:19
9774Nov Bar-NathanLillomarka OL10:21
9775Lukas Jones ArnesenHeming Orientering10:23
9776Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK10:25
9777Magnus SigurdssonStokke IL10:27
9778Håvard Rekve LianFossum IF10:29
9779Erlend SommerheinOK Horten10:31
9780Philip Orud HovlandHalden SK10:33
9781Sondre OlaussenOppsal Orientering10:35
9782Emil Husebye AamodtFredrikstad SK10:37
9783Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL10:39
9784Edvard KeransFredrikstad SK10:41
9785Ask SkivdalSarpsborg OL10:43
9786Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK10:45
9787Jarand GustafssonKongsberg OL10:47
9788Ole Magnus StoremyrIL Hauken10:49
9789Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb10:51
9790Erlend BakkeFossum IF10:53
9791Even LienGjø-Vard OL10:55
9792Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL10:57
9793Mathias LinløkkenØstmarka OK10:59
9794Ask Felland SætnanFossum IF11:01
9795Jacob Finstad LandIL Tyrving11:03
9796Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL11:05
9797Henrik Elias SebjørnsenFossum IF11:07

H 11-12N

2 310 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9489Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK10:00
9491Vilhelm SvarødIdd Sportsklubb10:00

H 13

3 220 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9651Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL10:16
9653Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn10:20
9654Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL10:22
9684Martin Christoffer BorgIL Koll11:22
9685Reidar KollstrømRingerike OL11:24
9686Jonas HickenIL Koll11:26
9687Einar ØstvoldHeming Orientering11:28
9688Simen Gløgård StensrudNittedal OL11:30
9689Brage EikåsSandefjord OK11:32
9690Rasmus BerglundRingerike OL11:34
9691Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn11:36
9692Henrik Repstad StoremyrIL Hauken11:38
9693Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL11:40
9694Gabriel GjoneSandefjord OK11:42
9695Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn11:44
9696Jakob A. GjedeboOppsal Orientering11:46
9697Johannes Salvesen-LundeIL Koll11:48
9698Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL11:50
9699Endre SandKongsberg OL11:52

H 13-16C

2 390 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9832Eirik Eide-FredriksenHeming Orientering10:00
9839Vetle FosdalGimle IF10:00
9841Erlend Grønlund MoenGimle IF10:00
9842Sigurd Paulsen AskLierbygda OL10:00
9847Henning ReichenbachOppsal Orientering10:00
9850Daniel EngenRaumar Orientering10:00
9860Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK10:00
9865Reno PapeKonnerud IL10:00
9866Tobias Tronbøl LiumIL Koll10:00

H 14

3 220 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9652Lars LienGjø-Vard OL10:18
9655Martin Størmer-AntonsenNydalens SK10:24
9656Philip Lehmann RomørenFossum IF10:26
9657Christian Fredrik BorgIL Koll10:28
9658Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK10:30
9659Sindre Vie StrislandFossum IF10:32
9660Alfred BjørnerødOK Moss10:34
9661Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering10:36
9662Henrik Kaupang LyeLarvik OK10:38
9663Anders KlavenesSandefjord OK10:40
9664Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL10:42
9665Ask OlaussenOppsal Orientering10:44
9666Hallvard TjentlandLardal OL10:46
9667Ivar HansenSarpsborg OL10:48
9668Halvor LøkenKongsberg OL10:50
9669Benjamin GjoneSandefjord OK10:52
9670Fridtjof ReuschHeming Orientering10:54
9671Jonas KroghOppsal Orientering10:56
9672Herman Lien BackstrømHalden SK10:58
9673Sondre LadimOK Moss11:00
9674Ludvik SætherFredrikstad SK11:02
9675Eirik Vie StrislandFossum IF11:04
9676Vilmer NybergAsker Skiklubb11:06
9677Eskil KolshusOppsal Orientering11:08
9678Arne BerganKongsberg OL11:10
9679Martin Nøkleby MellingRingerike OL11:12
9680Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL11:14
9681Marius E. AamodtOppsal Orientering11:16
9682Theodor BjørkSandefjord OK11:18
9683Simen Rønning JohansenMåren OK11:20

H 15

4 310 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9523Tor Erling GjølsjøOK Moss10:02
9525Thomas BlomkvistFredrikstad SK10:06
9535Mikkel BerglundRingerike OL10:26
9562Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK11:20
9563Gaute BerganNydalens SK11:22
9564Gaute LindaasElverum OK11:24
9565Teodor Mo HjelsethNydalens SK11:26
9566Gustav Andresen SkotteFossum IF11:28
9567Andreas DaleBergens TF11:30
9568Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett11:32
9569Elias StubberudNydalens SK11:34
9570Tobias MathisenPorsgrunn OL11:36
9571Mats LindaasElverum OK11:38
9572Johan EgerKongsberg OL11:40
9573Birk Felland SætnanFossum IF11:42
9574Vegard RanestadHamar OK11:44
9575Anselm ReichenbachOppsal Orientering11:46
9576Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett11:48
9577Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL11:50
9578Jonas AarsethNydalens SK11:52
9579Atle Nikolai WølloKongsberg OL11:54
9580Rolf Andreas BergNydalens SK11:56
9581Jonathan EylertsenHalden SK11:58
9582Sivert PoppeFredrikstad SK12:00
9583Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK12:02
9584Sander Tonjer FingarsenElverum OK12:04
9585Sigurd Saxe SandvikHalden SK12:06
9586Kasper Bakken UlsethNydalens SK12:08
9587Hans UrsetIL BUL-Tromsø12:10

H 15-16B

3 220 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9704Oskar FossåsRingerike OL12:02
9706Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL12:06
9707Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL12:08
9708Even Amundsen BjørkliRingerike OL12:10

H 16

4 310 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9524Tobias EspedalNydalens SK10:04
9526Alf Kristian HelleHalden SK10:08
9527Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK10:10
9528August Syrdal ØenHeming Orientering10:12
9529Viljan van RaaijHedrum OL10:14
9530Jakob TorgersenHalden SK10:16
9531Sondre YtterbøAsker Skiklubb10:18
9532Tage RosenlundVaregg Fleridrett10:20
9533Marius BakkeFossum IF10:22
9534Henrik R HoltHedrum OL10:24
9536Vetle DrageKongsberg OL10:28
9537Eskil FrischknechtAlta OL10:30
9538Grunde IsaksætreGrue IL10:32
9539Nils TveiteÅs-NMBU Orientering10:34
9540Mikkel KatlaFossum IF10:36
9541Kristian ØstermannHeming Orientering10:38
9542Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL10:40
9543Ådne SkjærsteinIL Tyrving10:42
9544Erik BohneVaregg Fleridrett10:44
9545Felix FinsrudAsker Skiklubb10:46
9546Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn10:48
9547Cornelius BjørkSandefjord OK10:50
9548Sondre Zahl HagenFossum IF10:52
9549Kristoffer FjæreHedrum OL10:54
9550Ferdinand FremmingHeming Orientering10:56
9551Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK10:58
9552Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11:00
9553Martin BrækkeHalden SK11:02
9554Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn11:04
9555Christopher LadimOK Moss11:06
9556Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11:08
9557Erlend BørliFossum IF11:10
9558Henrik ReuschHeming Orientering11:12
9559Jonas EikåsSandefjord OK11:14
9560Vebjørn Blom-HagenFossum IF11:16
9561Rolf Trygve HaugKongsberg OL11:18

H 17-

5 450 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9007Ola LestebergKongsberg OL10:30
9008Morten TangenOK Moss10:32
9009Damien RenardKongsberg OL10:34
9010Tor StrandRaumar Orientering10:36
9011Thomas RuudOppsal Orientering10:38
9012Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering10:40
9013Oliver DraveckyOL Trollo10:42
9014Henrik HaugKongsberg OL10:44
9015Marius StaffOL Toten-Troll10:46
9016Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering10:48
9017Arno Lilja GrønhovdModum OL10:50
9018Henrik Drange RuudRøyken OL10:52
9019Sondre Ruud BråtenNydalens SK10:54
9020Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett10:56
9021Vegar ArnesenIndre Østfold OK10:58
9022Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett11:00
9023Remi JohannesenIdd Sportsklubb11:02

H 17-B

3 220 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9700Håvard Sandvoll AskLierbygda OL11:54
9701Erik NæssØstmarka OK11:56
9702Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn11:58
9703Viesturs KeransFredrikstad SK12:00

H 17-C

2 390 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9844Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL10:00
9849Roy Roger EspenesVarteig OL10:00
9852Markus EikåsSandefjord OK10:00
9862Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn10:00

H 17-N

2 310 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9486Hans Georg LeopolderIL Koll10:00
9488Stian LillegårdLillomarka OL10:00

H 17-18E

5 790 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205Petter Astrup ArnesenHeming Orientering10:38
206Runar Saur ModahlFredrikstad SK10:40
207Elias Skjolden SørensenLillomarka OL10:42
208Aslak HeimdalKonnerud IL10:44
209Ole Johan BråtenVang OL10:46
210Stian RykkjeVaregg Fleridrett10:48
211Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK10:50
212Rasmus MathisenPorsgrunn OL10:52
213Petter Liabakk EriksenByåsen IL10:54
214Mats EidsmoFreidig10:56
215Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn10:58
216Kristian RykkjeVaregg Fleridrett11:00
217Sander ArntzenAsker Skiklubb11:02
218Even LindaasVang OL11:04
219Elias ØhmanGjø-Vard OL11:06
220Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL11:08
221Eirik Høst FossgardLillomarka OL11:10
222Eirik ImrikFredrikstad SK11:12
223Fredrik SveenVang OL11:14
224Bendik EliassenFredrikstad SK11:16
225Jostein Svaland DaleVang OL11:18
226Oskar ArnevikRingerike OL11:20
227Anders VestølVegårshei IL11:22
228Trym B IslandOL Tønsberg og omegn11:24
229Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb11:26
230Eskil FrøislandVang OL11:28
231Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL11:30
232Lars SandstadFreidig11:32
233Audun Melby JacobsenLardal OL11:34
234Vegard KittilsenFreidig11:36
235Lars Young VikNydalens SK11:38
236Per Clemet WisløffAsker Skiklubb11:40
237Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK11:42
238Njaal Ellegaard MelbyVang OL11:44
239Gaute Kvittum NytrøenTynset IF11:46
240Mathias Pedersen VoldLillomarka OL11:48
241Mathias RosenlundVaregg Fleridrett11:50
242Jens Johan BrekkeLillomarka OL11:52
243Sondre OttesenFredrikstad SK11:54
244Anders HorveiRaumar Orientering11:56

H 19-20E

6 410 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
406Mathias GløersenBækkelagets SK11:30
407Håkon LundKongsberg OL11:32
408Axel HoveidAsker Skiklubb11:34
409Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett11:36
410Tord StrandKongsberg OL11:38
411Lavran ThorstensenOppsal Orientering11:40
412Håkon KornmoPorsgrunn OL11:42
413Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK11:44
414Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF11:46
415Bjørnar LøvliAsker Skiklubb11:48
416Sander H. RogndokkenNydalens SK11:50
417Linus OlhansÅs-NMBU Orientering11:52
418Jørgen BaklidKonnerud IL11:54
419Sindre R HoltHedrum OL11:56
420Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving11:58
421Joar GjerdahlKonnerud IL12:00

H 21-E

7 380 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Harald Astrup ArnesenHeming Orientering10:44
5Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering10:48
6Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK10:50
7Ivar LundanesIL Tyrving10:52
8Martin Borge HeirFossum IF10:54
9Oskar RøenVaregg Fleridrett10:56
10Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering10:58
11Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett11:00
12Andreas HøyeFredrikstad SK11:02
13Are WigaardOppsal Orientering11:04
14Håvard MyhreBækkelagets SK11:06
15Øyvind HjermstadFossum IF11:08
16Oscar GustafssonIdefjordens SK11:10
17Vegard Brun SagaIL Tyrving11:12
18Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering11:14
19Jim Øystein NybråtenIL Tyrving11:16
20Anders SkarholtFredrikstad SK11:18
21Emil StørmerFossum IF11:20
22Espen JakobsenIL Tyrving11:22
23Eivind Berner MyhreFossum IF11:24
24Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK11:26
25Trygve HeggedalKongsberg OL11:28
26Lukas PetersonIFK Umeå11:30
27Sivert Sande KvermeFossum IF11:32
28Bjørn EkebergIL Tyrving11:34
29Ralph StreetBækkelagets SK11:36
30Mattias KarlssonFredrikstad SK11:38
31Mathias BenjaminsenLillomarka OL11:40
32Peter GisholtFossum IF11:42
33Torgeir NørbechIL Tyrving11:44
34Sigve VågsnesOppsal Orientering11:46
35Einar MelsomFossum IF11:48
36Erik SagvoldenNydalens SK11:50
37Trond KortnerØstmarka OK11:52
38Kasper FosserHeming Orientering11:54
39Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL11:56
40Audun HeimdalNTNUI11:58
41Wolfgang KampelBækkelagets SK12:00
42Sindre ØsthagenFredrikstad SK12:02
43Vetle ChristiansenBækkelagets SK12:04
44Erling HjermstadFossum IF12:06

H 35-

5 450 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9024Kristoffer JacobsenIL Tyrving11:04
9025Øystein RodemNydalens SK11:06
9026Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett11:08

H 40-

5 450 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9006Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering10:28
9027Håkon GjerdeIndre Østfold OK11:10
9028Jørgen FjæreHedrum OL11:12
9029Torbjørn KravdalGjø-Vard OL11:14
9030Rune RystadNydalens SK11:16
9031Thomas RoskifteOK Moss11:18
9033Bernt Christian HellerudIL Koll11:22
9034Fredrik LarsenIndre Østfold OK11:24
9035Pål Christian IngierdBækkelagets SK11:26
9036Morten FismenFossum IF11:28
9037Sindre LangaasNydalens SK11:30
9038Karl Even RyghHeming Orientering11:32
9039Jörgen GranefeltOK Tyr11:34
9041Anders StorbratenBækkelagets SK11:38
9042Øyvind LøkenOK Moss11:40
9043Knut LandstadNydalens SK11:42
9044Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL11:44
9045Thomas BedinIndre Østfold OK11:46
9046Assaf Bar-NathanLillomarka OL11:48
9047Sindre ValsgårdIndre Østfold OK11:50
9048Helge Grenager SolheimOppsal Orientering11:52

H 45-

4 990 m, 59 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9115Øivind FrøislandVang OL10:10
9118Roger ØstvoldHeming Orientering10:16
9119Rune BlågestadIndre Østfold OK10:18
9120Dag AusenPorsgrunn OL10:20
9121Pål AngvollFredrikstad SK10:22
9122Steinar LandeBø OL10:24
9123Karl-Johan MalmbergIL Tyrving10:26
9124Torstein HoleNydalens SK10:28
9125Eilert AamodtOppsal Orientering10:30
9126Espen BekhusFredrikstad SK10:32
9127Harald BakkeFossum IF10:34
9128Per Øivind EgerKongsberg OL10:36
9129Jo Børre EikåsSandefjord OK10:38
9130Henning Bratland CarlsenOK Moss10:40
9131Jon Erland FossaasRingerike OL10:42
9132Johan JebsenHeming Orientering10:44
9133Odd StrandKongsberg OL10:46
9134Erling KatlaFossum IF10:48
9135Bjørn HaugeNydalens SK10:50
9136Frank LøwengreenFredrikstad SK10:52
9137Kent KopperudIndre Østfold OK10:54
9138Kjell Petter SmågeKonnerud IL10:56
9139Even ErlienGjø-Vard OL10:58
9140Espen RøsteKongsberg OL11:00
9141Stig MellingRingerike OL11:02
9142Fredrik SaugestadNydalens SK11:04
9143Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL11:06
9144Asle Sagli GudimIndre Østfold OK11:08
9145André JægtvikKonnerud IL11:10
9146Håkon BørliFossum IF11:12
9147Rolf HustvedtOppsal Orientering11:14
9148Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK11:16
9149Hans Olav HygenØstmarka OK11:18
9150Christian ReuschHeming Orientering11:20
9151Lars BerglundRingerike OL11:22
9152Christian HolmboeIL Tyrving11:24
9153David LøverModum OL11:26
9154Eirik JørgensenIL Tyrving11:28
9155Charles HalaasFossum IF11:30
9156Eelco van RaaijHedrum OL11:32
9157Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK11:34
9158Bjørn HaavengenKongsberg OL11:36
9159Morten MoslandOppsal Orientering11:38
9160Christian FrøydSogndal IL11:40
9161Håvard ØstbyOL Tønsberg og omegn11:42
9162Øyvind ThømtIndre Østfold OK11:44
9163Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL11:46
9164Kyrre GranFet OL11:48
9165Espen DanevadFredrikstad SK11:50
9166Øyvind LienGjø-Vard OL11:52
9167Dag StrislandKolbotn og Skimt OL11:54
9168Henrik OttesenFredrikstad SK11:56
9169Øystein OlsenOK Moss11:58
9170Christian GløgårdNittedal OL12:00
9171Lars Erik GjeinFossum IF12:02
9172Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL12:04
9173Thomas LieFredrikstad SK12:06
9174Knut Jostein SætnanFossum IF12:08
9176Magne SætherFredrikstad SK12:12

H 50-

4 610 m, 67 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9177Terje Ulla EikenKongsberg OL10:00
9179Finn Henry LillestrandTrøsken IL10:04
9180Stein BlomsethLillomarka OL10:06
9181Roar MathisenOL Tønsberg og omegn10:08
9182Jon SkriubakkenPorsgrunn OL10:10
9183Einar LunøeNydalens SK10:12
9184Anders FlågenHeming Orientering10:14
9185Terje LinløkkenØstmarka OK10:16
9186Roger Andre VaneboKongsberg OL10:18
9187Juha VienaRingerike OL10:20
9188Knut Erling ØenHeming Orientering10:22
9189Lars EnerhaugenModum OL10:24
9190Per Ola UlsethNydalens SK10:26
9191Arild AndresenFossum IF10:28
9192Svein NygårdLillomarka OL10:30
9193Bjørn BaklidKonnerud IL10:32
9194Christian JomaasFossum IF10:34
9195Arne Håkon JørgensenSandefjord OK10:36
9196Kjetil EspedalNydalens SK10:38
9197Terje BlindheimLillomarka OL10:40
9198Jan Erik AalbergBækkelagets SK10:42
9199Knut Ivar KollstrømRingerike OL10:44
9200Daniel LeibundgutOLV Hindelbank10:46
9201Atle WølloKongsberg OL10:48
9202Svein GranerudAsker Skiklubb10:50
9203Kristian LøvåsVaregg Fleridrett10:52
9204Øystein ØstermannHeming Orientering10:54
9205Tore NymarkVaregg Fleridrett10:56
9206Are KristiansenIL Tyrving10:58
9207Per GustafssonKongsberg OL11:00
9208Helge GisholtOK Skeidi11:02
9209Ole Petter VestølVegårshei IL11:04
9210Per Olav GulbrandsenLarvik OK11:06
9211Hallvard KorenOK Moss11:08
9212Øystein RappRaumar Orientering11:10
9213Øyvind SchjelderupWing OK11:12
9214Børge PedersenNydalens SK11:14
9215Johan IvarssonFreidig11:16
9216Rune EngehultNotodden OL11:18
9217Arne KristensenStokke IL11:20
9218Sigmund VisterIndre Østfold OK11:22
9219Ottar WiklundNydalens SK11:24
9220Lasse ArnesenHeming Orientering11:26
9221Rune StræteWing OK11:28
9222Guttorm L EggeOslostudentenes IK11:30
9223Einar TesloHadeland OL11:32
9224Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø11:34
9225Odd Arne LianIL Koll11:36
9226Jon Iver BakkenNydalens SK11:38
9227Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL11:40
9228Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett11:42
9229Martin FrischknechtAlta OL11:44
9230Håkon JendalFossum IF11:46
9231Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering11:48
9232Roger LysnesHedrum OL11:50
9233Geir PaulsenOL Trollelg11:52
9234Dag BrenåsVarteig OL11:54
9235Kimme ArnesenHeming Orientering11:56
9236Jan Richard EriksenAsker Skiklubb11:58
9237Rune ScheeleNydalens SK12:00
9238Bjørn HallanLommedalens IL12:02
9240Harald Eide-FredriksenHeming Orientering12:06
9241Hans Otto ØverbyKongsberg OL12:08
9242Per Ivar HalvorsenSandefjord OK12:10
9243Roar ByeModum OL12:12
9244Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering12:14
9245Lars-Inge ArnevikRingerike OL12:16

H 55-

4 280 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9312Kim Farnes HansenLierbygda OL10:11
9313Øystein MelbyVang OL10:13
9314Jørn HaugerudIndre Østfold OK10:15
9315Stein Arne NegårdVang OL10:17
9316Onno VerberneOL Toten-Troll10:19
9317Knut EngenRaumar Orientering10:21
9318Frank SvarødIdd Sportsklubb10:23
9319Nils Harald StaffOL Toten-Troll10:25
9320Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering10:27
9321Kristian KihleRingerike OL10:29
9322Roar TønnessenKongsberg OL10:31
9323Jon BjørgumKristiansand OK10:33
9324John YtternesKolbotn og Skimt OL10:35
9325Egil Wickstrand IversenHeming Orientering10:37
9326Svein-Erik SøgårdKongsberg OL10:39
9327Axel BromanderFredrikstad SK10:41
9328Petter GullikstadRøros IL10:43
9329Kjell WestinPorsgrunn OL10:45
9330Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL10:47
9331Harald KvisliNotodden OL10:49
9332Vidar BenjaminsenLillomarka OL10:51
9333Morten KarlsenMåren OK10:53
9334Hallvard FjærLillomarka OL10:55
9335Mons Kr. LøvfaldNydalens SK10:57
9336Erik HøivoldKongsberg OL10:59
9337Morten HulløenKristiansand OK11:01
9338Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering11:03
9339Øistein BøeFana IL11:05
9340Mats KensbyOK Tyr11:07
9341Christian SchibstedRøyken OL11:09
9342Johan LundeIL Koll11:11
9343Nils Petter FremmingHeming Orientering11:13
9344Martin GranlyLillomarka OL11:15
9345Øyvind DrageKongsberg OL11:17
9346Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL11:19
9347Harald OmlandSkien OK11:21
9348Bjørn Henning GrandalIL Tyrving11:23
9349Herman BakkeLøten o-lag11:25
9350Tore KjølsethNydalens SK11:27
9351Erlend HaugKongsberg OL11:29
9352Kjell Einar AndersenVarteig OL11:31
9353Hallvard BergIL Tyrving11:33

H 60-

3 960 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9251Harald ThonSturla, IF10:25
9252Klavs MadsenNydalens SK10:27
9253Sixten WestlundOK Tyr10:29
9254Roger GustafssonIdefjordens SK10:31
9255Nils HæstadFossum IF10:33
9256Øystein KildahlØstmarka OK10:35
9257Harald HoviSkien OK10:37
9258Jan SveenRaumar Orientering10:39
9259Per Kristian EkebergIL Tyrving10:41
9260Trond OlsenLøten o-lag10:43
9261Donald SkantzeIL Tyrving10:45
9262Erik HasliSnertingdal IF Orientering10:47
9263Carl-Göran StrutzEds SK10:49
9264Øystein RuudFredrikstad SK10:51
9265Sture OttesenIndre Østfold OK10:53
9266John HofossHadeland OL10:55
9267Richard Zeiner-GundersenFossum IF10:57
9268Ove MartinsenHauketo IF10:59
9269Geir Holm GundersenSturla, IF11:01
9270Olov ÖströmOK Tyr11:03
9271Morten DåsnesRingerike OL11:05
9272Terje Wiig MathisenNydalens SK11:07
9273Rune LaurantsenSkien OK11:09
9274Morten DueMåren OK11:11
9275Reidar FossumAsker Skiklubb11:13
9276Einar Kristian LundeVarteig OL11:15
9277Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL11:17
9278Roy GjerdingOK Moss11:19
9279Arve GlittumOK Skeidi11:21

H 65-

2 890 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9374Rolf ChristensenBerger og Svelvik OL10:04
9377Helge ScheiFørde IL10:10
9378Lars KlyveOppsal Orientering10:12
9379Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK10:14
9380Bent GalborgenIndre Østfold OK10:16
9381Jan BøhleOL Trollo10:18
9382Sigurd DæhliLøten o-lag10:20
9383Stein TurtumøygardMåren OK10:22
9384Are EriksenOslostudentenes IK10:24
9385Tom A. KarlsenFredrikstad SK10:26
9386Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL10:28
9387Håvard ToresenIL Tyrving10:30
9388Per Oskar LarsenIndre Østfold OK10:32
9389Petter NæssOppsal Orientering10:34
9390Arvid GalborgenEds SK10:36
9391Per ØhlckersIL Tyrving10:38
9392Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett10:40
9393Morten JohannessenRøyken OL10:42
9394Elling AakreAndebu IL10:44
9395Ragnar Niemi BergStokke IL10:46
9396Atle RemmePorsgrunn OL10:48
9432Ledig StartnrNOTEAM12:00

H 70-

2 890 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9376Runar KittilsenStokke IL10:08
9410Knut SkjesetVang OL11:16
9411Øistein HagenOK Øst11:18
9412Erik Johan GrorudHaslum IL11:20
9413Geir TrøanKolbotn og Skimt OL11:22
9414Rolf GjølbergLarvik OK11:24
9415Jon FærdenKolbotn og Skimt OL11:26
9416Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL11:28
9417Roar BjordalOppsal Orientering11:30
9418Svein Endre HoveByåsen IL11:32
9419Lars Martin GjeinStokke IL11:34
9420Leif BokerødIdd Sportsklubb11:36
9421Jimmy NordliTrøsken IL11:38
9422Kåre ThorbjørnsenLarvik OK11:40
9423Kjell StenstadvoldIL Tyrving11:42
9424Trond FeiringHamar OK11:44
9425Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving11:46
9426Alf Johan HjelmtvedtEiker OL11:48
9427Hans StordalOL Tønsberg og omegn11:50
9428Willy GrønstadGimle IF11:52
9429Eldar BørsumBækkelagets SK11:54
9430Helge RevhaugRingerike OL11:56
9431Torodd OsFørde IL11:58
9433Per Oscar SaugestadOK Moss12:02
9434Hasse BergstrømIL Tyrving12:04
9435Øivind Magne RogndalenByåsen IL12:06

H 75-

2 540 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9460Kåre KnudsenIL GeoForm10:38
9461Harald LundhaugOK Moss10:40
9462Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange10:42
9463Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL10:44
9464Roger TorperIndre Østfold OK10:46
9465Jon C. FougnerHeming Orientering10:48
9466Henry SundsetvikOL Trollelg10:50
9467Helge BjaalandHeming Orientering10:52
9468Bjørn W. LudvigsenSturla, IF10:54
9469Harald WibyeOK Moss10:56
9470Trygve FosseGimle IF10:58
9471Ingar HåkonsenKongsberg OL11:00
9472Knut Kristen HangeraasIL GeoForm11:02

H 80-

2 540 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9454Stein KorenOK Moss10:26
9455Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn10:28
9456Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL10:30
9457Odd KletteliBækkelagets SK10:32

DIR-A

4 870 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5001Einar KlavenesSandefjord OK10:00
5002Kine DirroMåren OK10:00
5003Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving10:00
5004Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK10:00
5005Tore Grønlund MoenGimle IF10:00
5006Anders BrynildsenFredrikstad SK10:00
5007Bjørn ÅrbuVarteig OL10:00
5008Peter KlavenessMåren OK10:00
5009Bent Sande KvermeFossum IF10:00
5010Line KlyveOppsal Orientering10:00
5011Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn10:00
5012Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL10:00
5013Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn10:00
5014Erik JakobsenOK Moss10:00
5015Glenn MullerFlyfemkamp10:00
5016Lars ForsbergOK Ravinen10:00
5017Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering10:00
5018Morten HeirFossum IF10:00
5019Asgeir LiumFet OL10:00
5020Jo WiklundNydalens SK10:00
5021Yngvar ChristiansenBækkelagets SK10:00
5022Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb10:00
5023Jens TientlandLardal OL10:00
5024Geir JacobsenLardal OL10:00
5025Gjermund GravirAsker Skiklubb10:00
5026Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK10:00
5027Tone LyeIL Tyrving10:00
5028Sondre GullordNydalens SK10:00
5029Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering10:00
5030Nicoline BromanderFredrikstad SK10:00
5031Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering10:00
5032Trond MyhreFossum IF10:00
5033Håkon LøvliAsker Skiklubb10:00
5034Vegard LøvliAsker Skiklubb10:00
5035Stian OverskeidIndre Østfold OK10:00
5036Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL10:00
5037Bjørn ChristensenØstmarka OK10:00
5038Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät10:00
5039Pia IversenHeming Orientering10:00

DIR-B

2 960 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bendik FalchFlyfemkamp10:00
5041Audun BerganNydalens SK10:00
6001Ingrid Grønlund MoenGimle IF10:00
6002Cathrine SandvikRaumar Orientering10:00
6003Siv Susanne JystadØstmarka OK10:00
6004Monica Tveit TjentlandLardal OL10:00
6005Elsie BrenneVarteig OL10:00
6006Mai Britt BjørkSandefjord OK10:00
6007Morten HelminsenFredrikstad SK10:00
6008Laila HelminsenFredrikstad SK10:00
6009Knut GjoneSandefjord OK10:00
6010Leif Arne NytrøenTynset IF10:00
6011Line Bar-NathanLillomarka OL10:00
6012Anita Østgård OlsenLøten o-lag10:00
6013Eskil SteinFlyfemkamp10:00
6014Frank SandbergFlyfemkamp10:00
6015Joachim EideFlyfemkamp10:00
6017Stine Therese SjoFlyfemkamp10:00
6018Ina BlågestadIndre Østfold OK10:00
6019Bengt KarlssonIdefjordens SK10:00
6020Knut LindløvOK Moss10:00
6021Jon DaleBergens TF10:00
6022Per Anders YtterbøAsker Skiklubb10:00
6023Thore LøkenOK Moss10:00
6024Cathrine LillestrandTrøsken IL10:00
6025Maren KoplandModum OL10:00
6026Kristin HygenØstmarka OK10:00
6027Gyrid LøvliNOTEAM10:00
6028Magnus HolmskauTrøsken IL10:00
6029Martin ReichenbachOppsal Orientering10:00
6031Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL10:00
6032Trond RetteraasenIndre Østfold OK10:00
6035Tor Arne StoksethFredrikstad SK10:00

DIR-C

2 390 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7001Hans Gøran BjørkSandefjord OK10:00
7002Peter NagtzaamNOTEAM10:00
7003Sigrun GjoneSandefjord OK10:00
7004Kjetil SpangbergKonnerud IL10:00
7005Anne Grethe PapeKonnerud IL10:00
7006Vibeke Svendsen MathisenOL Tønsberg og omegn10:00
7007Anne Marte PensgaardOK Horten10:00
7008Vetle NorlingNydalens SK10:00
7009Anders JohnsenSturla, IF10:00
7010Ellen Horni-JohnsenSturla, IF10:00
7011Inger FinstadRaumar Orientering10:00
7012Elisabeth JakobsenOK Moss10:00
7013Thomas PoppeFredrikstad SK10:00
9834Marianne Truslew HarstadKolbotn og Skimt OL10:00

Annonser

IOF Eventor