Norsk Orientering

Startliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

N-åpen

2 060 m, 87 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8001Julian MalmbergIL Tyrving10:00
8002Hans Olav FuglestvedIL Koll10:00
8003Eline KravdalGjø-Vard OL10:00
8004Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn10:00
8005Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn10:00
8006Aksel SolbergFredrikstad SK10:00
8007Elida EspenesVarteig OL10:00
8008Isolde OddenMåren OK10:00
8009Magnus LestebergKongsberg OL10:00
8010Vilma DanevadFredrikstad SK10:00
8011Iver AarsethIL Koll10:00
8012Mathis RenardKongsberg OL10:00
8013Simen Lian MortensenIL Koll10:00
8014Joel Bronebakk JohanssonHalden SK10:00
8015Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn10:00
8016Sebastian MalmbergIL Tyrving10:00
8017Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL10:00
8018Martina VågsnesOppsal Orientering10:00
8019Jens Vonen SvaeSarpsborg OL10:00
8020August Myklebust LeopolderIL Koll10:00
8021Helene HarstadKolbotn og Skimt OL10:00
8022Lars August FjellheimIL Koll10:00
8023Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK10:00
8024Lauritz Nissen HellerudIL Koll10:00
8025Ellinor Johansen HickenIL Koll10:00
8026Signe Drange RuudRøyken OL10:00
8027Fredrik BueOL Tønsberg og omegn10:00
8028Ole Jacob MyklebustIL Koll10:00
8029Eskil OlaussenOppsal Orientering10:00
8030Hermine OddenMåren OK10:00
8031Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll10:00
8032Henrik Johansen HickenIL Koll10:00
8033Eirik LestebergKongsberg OL10:00
8034Ivar Øen LandstadIL Koll10:00
8035Olle GranefeltOK Tyr10:00
8036Herman Finstad LandIL Tyrving10:00
8037Oda SandvikRaumar Orientering10:00
8038Signe KvalheimHalden SK10:00
8039Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL10:00
8040Mats Dyrlie AndersenVarteig OL10:00
8041Amund Kortner VogtØstmarka OK10:00
8042Karl Oraug RyghIL Koll10:00
8043Josephine Lin BjørkSandefjord OK10:00
8044Karen KlavenesSandefjord OK10:00
8045Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn10:00
8046India HaavaldsenHalden SK10:00
8047Thomas Nissen HellerudIL Koll10:00
8048Solan LøkenOK Moss10:00
8049Håkon ØverbyKongsberg OL10:00
8050Maja Dyrlie AndersenVarteig OL10:00
8051Sverre Øen LandstadIL Koll10:00
8052Jonathan FodstadIL Koll10:00
8053Sindre HolmboeIL Tyrving10:00
8054Trym StrømbergFredrikstad SK10:00
8055Sander Ryste OddenSarpsborg OL10:00
8056Johanne Ragvin RystadNydalens SK10:00
8057Ada RodemNydalens SK10:00
8058Max Alexander NybråtenIL Tyrving10:00
8059Esten Valentin NybråtenIL Tyrving10:00
8060Anna Elizabeth AarbuVarteig OL10:00
8061Lars Jørgen Stordal AanerudOL Tønsberg og omegn10:00
8062Sixten SandHalden SK10:00
8063Georg GlenneMåren OK10:00
8064Astrid GlenneMåren OK10:00
8065Sara Elina Fristad HämälistöHalden SK10:00
8066Marte Aakre-LarsenAndebu IL10:00
8067Magnus Aakre-LarsenAndebu IL10:00
8068Johan Karlsson KahrsFredrikstad SK10:00
8069Synne Marie FjellheimIL Koll10:00
8070Una RetteraasenIndre Østfold OK10:00
8071Tollef TjentlandLardal OL10:00
8072Elida Sofie KopperudIndre Østfold OK10:00
8073Sigve Hagen-TafjordHalden SK10:00
8074Emma Nordlie MagnussenHalden SK10:00
8075Synne KjernsmoAsker Skiklubb10:00
8076Eivind KjernsmoAsker Skiklubb10:00
8077Troy Victor StoksethHalden SK10:00
8078Kristian Lind-LarsenOK Moss10:00
8079Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL10:00
8080Ola MyklatunIL Tyrving10:00
8081Ole-Edvard KopperudIndre Østfold OK10:00
8082Marie HoltermannPorsgrunn OL10:00
8083Elise HaugeSarpsborg OL10:00
8084Ivar HelgerudHalden SK10:00
8085Assar SandHalden SK10:00
8086Amund SaugestadNydalens SK10:00
8087Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL10:00

Annonser

IOF Eventor