Norsk Orientering

Startliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

Fredrikstad SK

53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5014Jan Edvin BlomkvistDIR-A4 910 m12:30
5041Nikoline  BromanderDIR-A4 910 m12:30
6021Morten HelminsenDIR-B3 450 m12:30
6024Laila HelminsenDIR-B3 450 m12:30
8011Adele C.S. EdvardsenN-åpen1 890 m12:30
8024Vilma DanevadN-åpen1 890 m12:30
8078Eva Riddervold KahrsN-åpen1 890 m12:30
9942Britt Stine StrandD 17-C2 510 m12:30
205Bendik EliassenH 17-18E4 550 m12:48
210Runar Saur ModahlH 17-18E4 550 m12:58
9431Bjørn HeidenstrømH 65-2 690 m13:02
512Rikke Blakkestad IngesenD 19-20 E4 240 m13:07
16Christian Riddervold KahrsH 21-E5 640 m13:10
514Mia Mathisen BekhusD 19-20 E4 240 m13:11
9806Amalie LøkkebergD 143 280 m13:13
9151Thomas LieH 45-4 310 m13:14
20Andreas HøyeH 21-E5 640 m13:18
9153Henrik OttesenH 45-4 310 m13:18
22Anders SkarholtH 21-E5 640 m13:22
9811Emma Sofie SteinslandD 143 280 m13:23
1001Hanna Fiskum NordbrødenD 17-4 240 m13:25
9606Kristoffer B. HelminsenH 164 000 m13:30
9160Kjell Reidar MydskeH 45-4 310 m13:32
9080Hilde PoppeD 45-3 620 m13:33
9448Gunn Astrid JakobsenD 60-2 690 m13:36
230Sondre OttesenH 17-18E4 550 m13:38
31Kjell Arild KarlsenH 21-E5 640 m13:40
9888Jenny DanevadD 11-122 230 m13:45
117Marit KahrsD 21-E4 510 m13:47
339Ida-Synnøve KristiansenD 17-18 E3 890 m13:47
119Marianne Riddervold KahrsD 21-E4 510 m13:51
9171Espen BekhusH 45-4 310 m13:54
40Torben Christian WendlerH 21-E5 640 m13:58
9173Dyre Martin GulbrandsenH 45-4 310 m13:58
9620Thomas BlomkvistH 154 000 m13:58
9323Christina AnderssonD 55-3 250 m13:59
9695Signe Strand GulbrandsenD 153 580 m13:59
241Oliver Hagaseth MydskeH 17-18E4 550 m14:00
9623Sivert PoppeH 154 000 m14:04
44Håvard BergetH 21-E5 640 m14:06
247Eirik ImrikH 17-18E4 550 m14:12
132Heidi Østlid BagstevoldD 21-E4 510 m14:17
9397Axel BromanderH 55-3 630 m14:25
9473Anders Johan KrosbyH 70-2 690 m14:26
57Håvard LucasenH 21-E5 640 m14:32
9401Karin Skedsmo DanevadD 40-3 630 m14:33
9847Maren Roll PaulsenD 17-B3 280 m14:35
59Hans Petter MathisenH 21-E5 640 m14:36
9271Frank LøwengreenH 50-4 080 m14:36
9193Espen DanevadH 45-4 310 m14:38
9717Embla ØvretveitD 153 580 m14:43
65Espen Nordbrøden FiskumH 21-E5 640 m14:48
9118Christine Roll PaulsenD 50-3 620 m14:49

Annonser

IOF Eventor