Norsk Orientering

Startliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

H 50-

4 080 m, 67 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9211Sven Arne GylterudFossum IF12:36
9212Yngve MobtåthenBotne SK12:38
9213Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering12:40
9214Odd Arne LianIL Koll12:42
9215Øystein RappRaumar Orientering12:44
9216Helge GisholtOK Skeidi12:46
9217Jan Tore HenriksenNydalens SK12:48
9218Håvard EspelinAsker Skiklubb12:50
9219Martin FrischknechtAlta OL12:52
9220Jørn MoeFet OL12:54
9221Knut Erling ØenHeming Orientering12:56
9222Per GustafssonKongsberg OL12:58
9223Øyvind SchjelderupWing OK13:00
9224Kristian LøvåsVaregg Fleridrett13:02
9225Atle WølloKongsberg OL13:04
9226Arild AndresenFossum IF13:06
9227Einar LunøeNydalens SK13:08
9228Håkon JendalFossum IF13:10
9229Børge PedersenNydalens SK13:12
9230Jon SkriubakkenPorsgrunn OL13:14
9231Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL13:16
9232Roger LysnesHedrum OL13:18
9233Terje LinløkkenØstmarka OK13:20
9234Jan Erik AalbergBækkelagets SK13:22
9235Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering13:24
9236Lasse ArnesenHeming Orientering13:26
9237Torstein KvaaleAsker Skiklubb13:28
9238Rune ScheeleNydalens SK13:30
9239Ole Petter VestølVegårshei IL13:32
9240Christian JomaasFossum IF13:34
9241Hallvard KorenOK Moss13:36
9242Kjetil EspedalNydalens SK13:38
9243Terje Ulla EikenKongsberg OL13:40
9244Espen LunøeNydalens SK13:42
9245Gert AnderssonEds SK13:44
9246Roger WiikSturla, IF13:46
9247Johan IvarssonFreidig13:48
9248Rune StræteWing OK13:50
9249Pål Kogstad NæssRaumar Orientering13:52
9250Arild StorheimKongsberg OL13:54
9251Lars EnerhaugenModum OL13:56
9252Einar TesloHadeland OL13:58
9253Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett14:00
9254Hans Otto ØverbyKongsberg OL14:02
9255Ottar WiklundNydalens SK14:04
9256Øystein ØstermannHeming Orientering14:06
9257Trond HolterMåren OK14:08
9258Harald Eide-FredriksenHeming Orientering14:10
9259Per Ola UlsethNydalens SK14:12
9260Per Olav GulbrandsenLarvik OK14:14
9261Knut Ivar KollstrømRingerike OL14:16
9262Guttorm L EggeOslostudentenes IK14:18
9263Svein NygårdLillomarka OL14:20
9264Lars-Inge ArnevikRingerike OL14:22
9265Anders FlågenHeming Orientering14:24
9266Svein GranerudAsker Skiklubb14:26
9267Tore NymarkVaregg Fleridrett14:28
9268Rune EngehultNotodden OL14:30
9269Trond LundIL Tyrving14:32
9270Roger Andre VaneboKongsberg OL14:34
9271Frank LøwengreenFredrikstad SK14:36
9272Jan Erik IsaksenNydalens SK14:38
9273Juha VienaRingerike OL14:40
9274Dag BrenåsVarteig OL14:42
9275Geir PaulsenOL Trollelg14:44
9277Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø14:48
9278Are KristiansenIL Tyrving14:50

Annonser

IOF Eventor