Norsk Orientering

Startliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

H 45-

4 310 m, 73 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9129Trond RetteraasenIndre Østfold OK12:30
9133Øivind FrøislandVang OL12:38
9135Esten KorenNydalens SK12:42
9136Martin ReichenbachOppsal Orientering12:44
9137Jo Børre EikåsSandefjord OK12:46
9138Anders GrevstadFossum IF12:48
9139Morten MoslandOppsal Orientering12:50
9140Stig MellingRingerike OL12:52
9141Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering12:54
9142Kent KopperudIndre Østfold OK12:56
9143Arild NyhaugAsker Skiklubb12:58
9144Fredrik SaugestadNydalens SK13:00
9145Snorre VegganOppsal Orientering13:02
9146Øyvind ThømtIndre Østfold OK13:04
9147Rolf HustvedtOppsal Orientering13:06
9148Einar KlavenesSandefjord OK13:08
9149Steinar LandeBø OL13:10
9150Knut Jostein SætnanFossum IF13:12
9151Thomas LieFredrikstad SK13:14
9152Christian ReuschHeming Orientering13:16
9153Henrik OttesenFredrikstad SK13:18
9154Lars BerglundRingerike OL13:20
9155Anders FærdenKolbotn og Skimt OL13:22
9156Rune BlågestadIndre Østfold OK13:24
9157Sverre WisløffAsker Skiklubb13:26
9158Ola NilsenOppsal Orientering13:28
9159Roar MathisenOL Tønsberg og omegn13:30
9160Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK13:32
9161Eilert AamodtOppsal Orientering13:34
9162Even ErlienGjø-Vard OL13:36
9163Tom BerganFet OL13:38
9164Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL13:40
9165Torstein HoleNydalens SK13:42
9166Martin ØhmanGjø-Vard OL13:44
9167Knut Johan WinsvoldØstmarka OK13:46
9168Knut LandstadNydalens SK13:48
9169Dag StrislandKolbotn og Skimt OL13:50
9170Per Øivind EgerKongsberg OL13:52
9171Espen BekhusFredrikstad SK13:54
9172Lars Erik GjeinFossum IF13:56
9173Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK13:58
9174Øystein OlsenOK Moss14:00
9175Charles HalaasFossum IF14:02
9176Jon SolsrudNydalens SK14:04
9177Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL14:06
9178Jon Erland FossaasRingerike OL14:08
9179Dag AusenPorsgrunn OL14:10
9180Espen RøsteKongsberg OL14:12
9181Espen WigaardOppsal Orientering14:14
9182Roger ØstvoldHeming Orientering14:16
9183Eelco van RaaijHedrum OL14:18
9184Odd StrandKongsberg OL14:20
9185Håvard ØstbyOL Tønsberg og omegn14:22
9186Bjørn HaavengenKongsberg OL14:24
9187Bjørn HaugeNydalens SK14:26
9188Kyrre GranFet OL14:28
9189Christian FrøydSogndal IL14:30
9190Christian GløgårdNittedal OL14:32
9191Harald BakkeFossum IF14:34
9192Torgeir SkjønhaugFet OL14:36
9193Espen DanevadFredrikstad SK14:38
9194Henning Bratland CarlsenOK Moss14:40
9195Ståle HeitmannFossum IF14:42
9196Runar HafskjoldNydalens SK14:45
9197Øyvind LienGjø-Vard OL14:46
9198Thore KornmoPorsgrunn OL14:48
9199Sindre LangaasNydalens SK14:50
9200Asle Sagli GudimIndre Østfold OK14:52
9201Håkon BørliFossum IF14:54
9202Hans Olav HygenØstmarka OK14:56
9203Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL14:58
9204André JægtvikKonnerud IL15:00
9206Kjell Petter SmågeKonnerud IL15:04

Annonser

IOF Eventor