Startliste for Blodslitet 2017 eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet 2017 eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 21 oktober 2017

D 17-18 E

13 875 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
601Dina ReitanFreidig11:15
602Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK11:15
603Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11:15
604Marie HansenSarpsborg OL11:15
605Siiri SilvennoinenKalevan rasti11:15
606Lotten SandénOK Södertörn11:15
607Ingrid G. KvålsgardFossum IF11:15
608Ane DyrkornEiker OL11:15
609Venla TurakainenHelsingin Suunistajat11:15
610Anna MeenPorsgrunn OL11:15
611Agnethe HasliGjø-Vard OL11:15
612Marlin HaavengenKongsberg OL11:15
613Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK11:15
614Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL11:15
615Inga Vestøl StødleKristiansand OK11:15
616Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL11:15
617Hanne VassendPorsgrunn OL11:15
618Aurora GjølsjøOK Moss11:15
619Birka Øhlenschlæger NielsenOK Pan Århus11:15
620Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss11:15
621Hedda Raadal BjørloHalden SK11:15
622Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF11:15
623Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK11:15
624Helene EgerKongsberg OL11:15
625Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11:15
626Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL11:15
627Tora IndregardIL BUL-Tromsø11:15
628Åsne Naadland HoloFossum IF11:15
629Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK11:15
630Linn Mei WaalerMåren OK11:15
631Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø11:15
632Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL11:15
633Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11:15
634Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL11:15
635Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL11:15
636Pernille KatlaFossum IF11:15
637Lene Berg HanssenByåsen IL11:15
638Klara AxelssonEksjö SOK11:15
639Hedda SkatvedtRaumar Orientering11:15

D 19-20 E

14 975 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
701Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb10:45
702Tonje Aasheim NymarkNTNUI10:45
703Oda J SikkelandIL Tyrving10:45
704Marie OlaussenFredrikstad SK10:45
705Maiken Økern HågårdKonnerud IL10:45
706Rebecca WaldenfjordOK Ravinen10:45
707Ingrid LundanesEmblem IL10:45
708Emilie WestinPorsgrunn OL10:45
709Marit Melby JacobsenLardal OL10:45
710Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb10:45
711Hanna HänströmOK Ravinen10:45
712Margrethe WisløffAsker Skiklubb10:45

D 21-E

16 825 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401Sigrid AlexandersenNTNUI11:00
402Anne M Hausken NordbergNydalens SK11:00
403Emma BergmanOK Pan Kristianstad11:00
404Hedvig ÅstebølNTNUI11:00
405Delphine PoirotLillomarka OL11:00
406Maren Jansson HaverstadNTNUI11:00
407Tove AlexanderssonStora Tuna OK11:00
408Aleksandra HornikOK Kolmården11:00
409Marjo LiikanenGanddal IL11:00
410Andrine BenjaminsenLillomarka OL11:00
411Eva JurenikovaHalden SK11:00
412Marte NarumNydalens SK11:00
413Ingrid GulbrandsenNTNUI11:00
414Jo ShepherdHalden SK11:00

H 17-18E

16 625 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb10:30
202Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF10:30
203Einar EkelandOddersjaa SSK10:30
204Linus OlhansÅs-NMBU Orientering10:30
205Jørgen WulfsbergNydalens SK10:30
206Jens Johan BrekkeLillomarka OL10:30
207Elias JonssonNydalens SK10:30
208Hugo LillieströmOK Roxen10:30
209Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK10:30
210Simon DahlbergOK Nolaskogsarna10:30
211Erik Hæstad BjørnstadFossum IF10:30
212Oskari SilvennoinenKalevan rasti10:30
213Bjørn Anders FlågenHeming Orientering10:30
214Peter GisholtFossum IF10:30
215Olof SkoglundKils OK10:30
216Axel HoveidAsker Skiklubb10:30
217Mathias HermstadFreidig10:30
218Felix AxelssonMarkbygdens OK10:30
219Njaal Ellegaard MelbyVang OL10:30
220Aslak HeimdalKonnerud IL10:30
221Per Clemet WisløffAsker Skiklubb10:30
222Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL10:30
223Henrik HaugKongsberg OL10:30
224Audun BerganNydalens SK10:30
225Kasper FosserHeming Orientering10:30
226Sander ArntzenAsker Skiklubb10:30
227Joar GjerdahlKonnerud IL10:30
228Håkon LundKongsberg OL10:30
229Erik HerneOK Ravinen10:30
230Håkon KornmoPorsgrunn OL10:30
231Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK10:30
232Johan Halkjær DupontOK Pan Århus10:30
233Øyvind HjermstadFossum IF10:30
234Lukas OlmKils OK10:30
235Victor HanssonJönköping OK10:30
236Sindre R HoltHedrum OL10:30
237Rasmus MathisenPorsgrunn OL10:30
238Erlend BrendstuenHalden SK10:30
239Tord StrandKongsberg OL10:30
240Even FossumIK Grane Arendal Orientering10:30
241Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL10:30
242Jonas AnderssonOK Roxen10:30
243Håvard RokkanMo OK10:30
244Simen BallangrudRaufoss IL Orientering10:30
245Niels Christian HellerudHalden SK10:30
246Sebastian DalandKristiansand OK10:30
247Walter LagerhällRehns BK10:30
248Axel GranqvistOK Ravinen10:30
249Skjalg NysæterSkien OK10:30
250Jostein Svaland DaleVang OL10:30
251Marius AurebekkKristiansand OK10:30
252Eskil FrøislandVang OL10:30
253Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF10:30
254Trym B IslandOL Tønsberg og omegn10:30
255Even-Johan KaspersenMo OK10:30
256Petter Astrup ArnesenHeming Orientering10:30
257Jørgen BaklidKonnerud IL10:30
258Lavran ThorstensenOppsal Orientering10:30
259Elias ØhmanGjø-Vard OL10:30
260Viktor SvenskStora Tuna OK10:30
261Erling HjermstadFossum IF10:30
262Elias Skjolden SørensenLillomarka OL10:30
263Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb10:30
264Henrik André LarsenKongsberg OL10:30
265David ThorvikNydalens SK10:30

H 19-20E

17 125 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501Simon ImarkTullinge SK10:00
502Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL10:00
503Anders HagaRaumar Orientering10:00
504Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK10:00
505Ludvig RødnesOppsal Orientering10:00
506Lars SolliMo OK10:00
507Eirik Langedal BreivikNydalens SK10:00
508Tobias KristensenLarvik OK10:00
509Marius PyttenKristiansand OK10:00
510Håvard EidsmoFreidig10:00
511Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK10:00
512Albin LillieströmOK Roxen10:00
513Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb10:00
514Olav Milian Schmitt GranHalden SK10:00
515Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering10:00
516Anton ForsbergLånghundra IF10:00
517Jonas GustafssonOK Kåre10:00
518Viktor WassénVänersborgs SK10:00
519Sander H. RogndokkenNydalens SK10:00
520Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn10:00
521Jan Erik NaessFossum IF10:00
522Bjørnar LøvliAsker Skiklubb10:00
523Peter NordbrødenHalden SK10:00
524Victor ImarkTullinge SK10:00
525Isac von KrusenstiernaOK Kåre10:00
526Audun HeimdalKonnerud IL10:00
527Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb10:00
528Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK10:00

H 21-E

24 275 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Jonas AnderssonStora Tuna OK10:45
2Øyvind HelgerudHalden SK10:45
3Håvard HagaNydalens SK10:45
4Thomas Natvig ÅrstadHalden SK10:45
5Vetle ChristiansenBækkelagets SK10:45
6Jens RönnolsJärla Orientering10:45
7Scott CollierCornwall OC10:45
8Eirik RavnanIL Tyrving10:45
9Bojan BlumensteinNydalens SK10:45
10Øyvind WiggenByåsen IL10:45
11Hans Petter MathisenFredrikstad SK10:45
12Olav LundanesPaimion Rasti10:45
13Alan CherryNydalens SK10:45
14Emil GranqvistNTNUI10:45
15Bjørn EkebergIL Tyrving10:45
16Andreas HøyeFredrikstad SK10:45
17Martin NilssonNydalens SK10:45
18Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK10:45
19Robert FredriksenNotodden OL10:45
20Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK10:45
21Espen JakobsenIL Tyrving10:45
22Anders NordbergNydalens SK10:45
23Magnus SvingheimRaumar Orientering10:45
24Giacomo FrattariOK Pan Århus10:45
25Ralph StreetNydalens SK10:45
26Ivar LundanesEmblem IL10:45
27Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK10:45
28Martin AhlbergerHestra IF10:45
29Ed NicholasEUOC10:45
30Espen Nordbrøden FiskumHalden SK10:45
31Emil SvenskStora Tuna OK10:45
32Eirik Kamstrup HovindHalden SK10:45
33Johan RunessonTampereen Pyrintö10:45
34Ola Marius PedersenOppsal Orientering10:45
35Sigurd Myhre AndreassenHalden SK10:45
36Mads Kruse JuhlNydalens SK10:45
37Scott FraserTurun Metsänkävijät10:45
38Eskil KinnebergIFK Göteborg10:45

Annonser

IOF Eventor