Startliste for Foll-O-karusellen #3

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #3
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: onsdag 14 juni 2017

D 11-12

1 900 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224151Camilla LundkvistÅs-NMBU Orientering18:12:58
190564Akvile PetrakovaÅs-NMBU Orientering18:30:09
226012Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering18:30:11
Oline Bjerknes FagerlidMåren OK

D 13-14

2 400 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212810Hanna RehnKolbotn og Skimt OL18:02:59
203765Noor Dirro-HeluMåren OK18:39:58
211707Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL18:42:52

D 15-16

2 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212906Silje CarlsenSturla, IF18:22:34
211801Celine YtternesKolbotn og Skimt OL

D 17-

3 900 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91574Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering17:58:50
192116Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL18:16:36
206914Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering18:24:56
212721Linn Mei WaalerMåren OK18:28:47
62357Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering18:33:09
203777Kine BøhlerengenMåren OK18:34:04

D 40-

2 900 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
62292Monica FeylingKolbotn og Skimt OL18:10:23
503358Grete WestgaardIndre Østfold OK18:20:06
180125Anne NilsenÅs-NMBU Orientering18:25:41
207669Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering18:32:18
79476Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering18:43:37
184147Linda FredhOK Moss18:54:52

D 50-

2 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
220726Berit DanielsenIL Tyrving17:51:18
91573Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering18:00:06
480224Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering18:21:12
200429Gunn Torill HokholtKolbotn og Skimt OL18:33:22
400784Gro Hege LudvigsenMåren OK18:45:21

D 70-

2 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204601Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL18:14:17
503560Unni Dirro BøhlerengenMåren OK18:48:22

H 11-12

1 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191110Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering18:12:40
217834Linus Eggen VingeOppsal Orientering18:39:23
190636Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK18:42:34
217720Jakob A. GjedeboOppsal Orientering18:43:07
207775August Holt-Siegel 2Ås-NMBU Orientering18:45:01

H 13-14

2 400 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212191Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering17:42:07
211957Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering17:58:22
213002Magnus EndresenMåren OK18:05:12
197814Andreas GjetangerMåren OK18:27:36

H 15-16

3 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221212Nils TveiteÅs-NMBU Orientering18:08:23

H 17-

6 300 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503666Donatas KontautasOK Moss18:04:42
221352Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL18:05:48
210826Robert BanfiÅs-NMBU Orientering18:32:18
207007Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering18:33:33
502557Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering18:38:34
220872Lars BaklidKonnerud IL18:41:19
190562Audun BjerknesMåren OK18:43:11
208419Morten TangenOK Moss18:43:59
208696Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering18:49:45

H 40-

3 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502121Lars Petter EndresenMåren OK18:05:55
207695Peter CarlsenSturla, IF18:22:31
207670Erland SkatterÅs-NMBU Orientering18:31:11
119336Bjørn AasestadÅs-NMBU Orientering18:32:16
500611Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering18:42:00

H 50-

3 900 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211555Per Kristian EkebergIL Tyrving17:55:23
500051Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL18:04:36
182091Roar GammelsæterKolbotn og Skimt OL18:07:17
203432Are SkindloTrauma IF18:11:20
400006Morten KarlsenMåren OK18:20:38
89431Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering18:24:04
91343Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL18:29:56
207668Kunt BjørkeloKolbotn og Skimt OL18:38:40
178349Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering18:49:04
91600Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering18:50:54
198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering19:01:57
221152John YtternesKolbotn og Skimt OL

H 60-

2 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501154Peter KlavenessMåren OK18:11:53
502381Stein TurtumøygardMåren OK18:16:28
217582Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering18:18:33
89525Jon FredriksenHauketo IF18:37:20
400286Morten DueMåren OK18:45:59

H 70-

2 900 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214919Hasse BergstrømIL Tyrving17:58:08
168487Åsmund JahrDriv IL18:02:02
204607Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL18:09:00
88994Gunnar HarstadKolbotn og Skimt OL18:12:14
221094Karl Fredrik KolderupStabæk IF18:13:19
96531Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL18:44:45
186215Geir TrøanKolbotn og Skimt OL18:48:57

D -12N

1 700 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
234383Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering17:54:27
79055Helene RøsvikÅs-NMBU Orientering17:58:15
224293Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering17:59:28
212790Helene HarstadKolbotn og Skimt OL18:02:26
224241Selma FeylingKolbotn og Skimt OL18:10:20
213091Leana SlettvollKolbotn og Skimt OL18:10:37
197155Johanna LundeKolbotn og Skimt OL18:10:43
224917Lea Leiren GüntherKolbotn og Skimt OL18:10:53
207729Ester HjärtsjöÅs-NMBU Orientering18:12:48
212343Johanne ØrkaÅs-NMBU Orientering18:12:55
197821Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering18:24:49
223962Nicloa WarsinskaÅs-NMBU Orientering18:24:51
213106Malin GjetangerMåren OK18:27:42

H -12N

1 700 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224129Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL17:53:17
209511Alfred KemptonKolbotn og Skimt OL17:53:49
213191Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL17:58:27
222554Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering18:04:48
234094Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering18:07:12
223938Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering18:07:23
212023Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK18:12:11
212506Halvor ØrkaÅs-NMBU Orientering18:12:51
234090Martin Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering18:14:23
226118Trygve LillehammerÅs-NMBU Orientering18:15:53
204852Jose SeguraÅs-NMBU Orientering18:15:57
207775August Holt-SiegelÅs-NMBU Orientering18:17:07
207777Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering18:24:50
190561Fredrik Brandt-KjelsenMåren OK18:29:29
204774Håvard EndresenMåren OK

H 13-16N

1 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211952Torbjørn ØrkaÅs-NMBU Orientering18:12:21

Åpen B

2 400 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
236729Solvår KvedalenKolbotn og Skimt OL17:56:12
197114Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL18:28:34
181702Ketil JacobsenHamar OK18:51:27

Åpen C

1 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193883Stian LillegårdLillomarka OL17:40:06
234359Tarjei LillehammerÅs-NMBU Orientering18:27:27

LangLett

3 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
186008Pernille RødÅs-NMBU Orientering18:10:41
190635Fredrik HoltÅs-NMBU Orientering18:19:03
207774Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering18:19:04
191198Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering18:23:07
207776Espen Brandt KjelsenMåren OK18:29:34

Annonser

IOF Eventor