Norsk Orientering

Startliste for Kjempesprekken

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Kjempesprekken
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 30 september 2017

Nybegynner (5 km)

5 100 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF10:56:13
Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF10:56:18
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL10:59:01
Berit MyhrmoenHamar Katedralskole10:59:11
Finn ReinertsenNordea BIL10:59:16
Filippa Berg DørumNOTEAM10:59:30
Julie Bureid OnstadNOTEAM10:59:33
Maria BaastadNOTEAM10:59:57
Vorin BottenOslostudentenes IK11:04:53
Silje Marie LundquistOslostudentenes IK11:07:23

Damer - kort (7 km)

7 400 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering11:00
Anne Berit EidNydalens SK11:00
Elisabeth Mork  FjeldværOslostudentenes IK11:00
Tone Jahren Herud Fossum IF11:00
Anne JahrenIL Koll11:00
Margrete KrageSarpsborg OL11:00
Bente LandmarkFossum IF11:00
Jenny Marie Elveslett SlettliSarpsborg OL11:00
Gunn Camilla Stang Oslostudentenes IK11:00
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering11:00

Damer - mellomlang (13 km)

13 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Marie HauerslevOslostudentenes IK11:00
Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm11:00
Hanne SølnaHeming Orientering11:00
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK11:00

Damer - lang (21 km)

21 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK11:00
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK11:00

Herrer - kort (7 km)

7 400 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Aksel EideBækkelagets SK11:00
Olav EideBækkelagets SK11:00
Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK11:00
Ida HopeOslostudentenes IK11:00
Astri JansonOslostudentenes IK11:00
Sigbjørn ModalsliFossum IF11:00
Tibor VáriSturla, IF11:00
Francisco VelázquezOslostudentenes IK11:00

Herrer - mellomlang (13 km)

13 500 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hans-Kristian AlvebergNOTEAM11:00
Harald AulieIL Koll11:00
Tom BerganFet OL11:00
Bojan BlumensteinNydalens SK11:00
Jostein Bø FløystadNOTEAM11:00
Tormod BøeVBIL11:00
Guttorm L EggeOslostudentenes IK11:00
Malin EijsinkNydalens SK11:00
Trude FixdalIL Koll11:00
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering11:00
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering11:00
Bjørn HaugeNydalens SK11:00
Jan Fredrik HelgakerFossum IF11:00
Jan Tore HenriksenNydalens SK11:00
Harald IweIL GeoForm11:00
Jon Ivar JuvikVålerengens IF11:00
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11:00
Jon LahlumIL GeoForm11:00
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL11:00
Sindre LangaasNydalens SK11:00
Stein MellaOppsal Orientering11:00
Matthew NgOslostudentenes IK11:00
Per OsenVestre Akers SK11:00
Tore SagvoldenØstmarka OK11:00
Brita Opheim SauarIL Koll11:00
Erik SauarIL Koll11:00
Paul SolheimWhylot IL11:00
Johanne Midttun SystadNydalens SK11:00
Rolv Anders SystadLyn Ski11:00
Tormod ØvergaardVestre Akers SK11:00

Herrer - lang (21 km)

21 200 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Vetle ChristiansenBækkelagets SK11:00
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering11:00
Karl FremstadBækkelagets SK11:00
Jens-Morten Hansennasjonalrådet11:00
Truls HestengenOppsal Orientering11:00
Vigdis HobølOppsal Orientering11:00
Vegard LineNTNUI11:00
Harald Østgaard LundIL GeoForm11:00
Gaute MartinsenNOTEAM11:00
Thor MellaOppsal Orientering11:00
Mikael OlaussonOslostudentenes IK11:00
Lars OnstadOslostudentenes IK11:00
Finn Gjerull RyghNydalens SK11:00
Karl Even RyghHeming Orientering11:00
Bjørn HemMSK. Moss Skiklubb12:00
Magne VollenOslostudentenes IK12:00

Kort åpen

7 400 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Tov Arne BondalNotodden OL11:00
Jon C. FougnerHeming Orientering11:00
Egil HusethKamp/Vestheim IF11:00
Gerd Berit RekveFossum IF11:00
Robert SpallNOTEAM11:00
Vesa TonderRS Käyhkää11:00
Maria TorgersenBækkelagets SK11:00
John YtternesKolbotn og Skimt OL11:00

Mellom åpen

13 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Alan CherryNydalens SK11:00
Anne DanielsenNydalens SK11:00
Ståle HeitmannFossum IF11:00
Mads Kruse JuhlNydalens SK11:00
Ove MartinsenHauketo IF11:00

Lang åpen

21 200 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Gunnar A FiskumIL Tyrving11:00
Mathias NipenBækkelagets SK11:00
Kyongsa RiNydalens SK11:00
Holger SchlaupitzNOTEAM11:00
Gudmund GaupsetNOTEAM12:00

Annonser

IOF Eventor