Norsk Orientering

Startliste for Trondheim Sprintcup, finale

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup, finale
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: torsdag 4 mai 2017

D -10

1 600 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223812Ingeborg KolstadWing OK18:24:16
212120Vilde Nordgård LeirenByåsen IL18:39:50
228493Mariell FossumByåsen IL18:40:35
212402Frida HolmqvistByåsen IL19:20:06
212220Sigrid HægstadByåsen IL19:20:09
223587Kristine BraathenWing OK19:24:26
213537Live Furmyr JohansenWing OK
203578Maja Sæterhaug KnudsenFreidig

D 11-12

1 600 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212972Eira Ausen FossmarkFreidig18:30:59
212099Malin Nordgård LeirenByåsen IL18:38:43
182067Ella SandstadFreidig18:53:46
211745Solveig Louise NissenFreidig19:10:57
206519Una KittilsenFreidig19:13:53
207404Tora KittilsenFreidig19:17:40
213142Maria Strømdal WikFreidig19:21:40
206044Nora HalvorsenFreidig19:25:02
212777Marita AskeFreidig19:27:57
223674Tina UglemsmoSelbu OK

D 13-14

3 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
182074Mathea Spets StorhovFreidig18:50:58
180130Ane Malene KolstadFreidig18:59:05
212787Silje Marie NissenFreidig19:00:00
224051Anna Aurora NolteFreidig19:00:00
225505Elly RøskaftFreidig19:00:00

D 15-16

3 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
216794Frida HaugskottOL Trollelg18:50:00
179918Vilde Lereim StorliFreidig18:50:05
222698Hedda Hoff HagenByåsen IL18:50:27
224270Hanne Helmine RogstadNidarøst OK18:53:45
192325Maren VikenByåsen IL18:56:15
213563Stine AuneNidarøst OK18:57:57

D 17-20

3 000 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100199600Ragnhild EideByåsen IL19:10:00
101208919Lene Berg HanssenByåsen IL19:10:37
102502953Line SølbergOL Trollelg19:11:58
103160340Emilie Liabakk EriksenByåsen IL19:12:33
104213255Synne Marie KvammeWing OK19:13:13
105184438Ella Eriksen KongsvikWing OK19:16:26
106181017Andrine VikenByåsen IL19:16:56
221441Anna RenolenWing OK19:20:00
159550Malin SandstadFreidig19:20:00
211561Maria Ulseth SylteFreidig19:20:00

D 21-

3 000 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
120500166Kristine FjellangerNTNUI19:10:19
121206010Gunhild Rogne HallandNTNUI19:10:56
122227489Hedvig ÅstebølNTNUI19:10:59
123501086Ingunn Egeberg VáriNTNUI19:11:09
124159524Line Hovdenak LyngNidarøst OK19:12:41
12566733Marit SchmidOL Trollelg19:13:35
126176624Eva TesarovaWing OK19:14:03
127161005Kristine Klock FletenWing OK19:14:03
128184544Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK19:14:33
227488Anine AhlsandNTNUI19:20:00
215196Sara BergentzNTNUI19:20:00
200005Maren Jansson HaverstadNTNUI19:20:00
228085Randi Marie MohusWing OK19:20:00
500775Johanne de PresnoNTNUI19:20:00
179828Ingunn SandbakkByåsen IL19:20:00
223719Elisabeth StørsethSelbu OK19:20:00
160867Gøril Rønning SundFrol IL19:20:00

D 40-

3 000 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
156936Margot Bolstad LynumFreidig18:30:00
199490Gøril EideByåsen IL18:30:23
180719Kari UlsethFreidig18:30:51
159530Vibeke Klock FletenWing OK18:32:12
181864Mari HoffByåsen IL18:33:17
72148Tina Strømdal WikFreidig18:33:23
480014Tonje BostadNidarøst OK18:33:29
199281Liv TennesWing OK18:37:00
226140Tone AlmåsIL Leik18:37:11
188746Mette Resell NolteFreidig18:38:33
69051Mari Angell-PetersenFreidig18:40:00
202606Mari BraathenWing OK18:40:00
223818Kari Tønset GuttvikWing OK18:40:00
206030Hanne SandstadFreidig18:40:00

D 50-

3 000 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181956Torunn Spets StorhovFreidig18:30:10
145211Rine HanssenByåsen IL18:30:50
211655Sigrid MelkildFreidig18:32:04
72257Hilde ForbordMalvik IL18:32:15
203492Mona J. MølnvikFreidig18:32:18
92362Anne MelkildFreidig18:32:51
86413Turid ArnesenByåsen IL18:33:34
199602Nina-Beate LiabakkByåsen IL18:33:41
214816Grete Berge OwrenFreidig18:34:05
188984Ingrid Lien JohnsenByåsen IL18:36:30
161000Åse Rita EllingsenWing OK18:40:00
197929Hege Solhjem MelhuusMelhus IL18:40:00

D 60-

3 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203585Reidun Fallan SmaavikFreidig18:40

D 65-

3 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211204Ruth SchmidOL Trollelg18:39:15
228381Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK18:40:00

D 70-

3 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
200385Anne FuruholtOL Trollelg18:40
78496Randi HellandWing OK18:40

D 75-

3 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501018Torid KvaalFreidig18:40

H -10

1 600 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
225310Dagfinn StenvikByåsen IL17:54:29
225527Martin Sæther LevinFreidig18:19:46
224366Sivert Sæther LevinFreidig18:21:13
225465Erlend GrønliFreidig18:26:03
206049Ole Ulseth SylteFreidig18:30:25
228553Kristoffer LodgaardByåsen IL18:32:58
225321Johannes StordalByåsen IL

H 11-12

1 600 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
180307Hallvard HellevikFreidig18:29:59
211950Johan BjørkanByåsen IL18:32:25
229714Jørgen AuneByåsen IL18:33:44
212472Kasper LodgaardByåsen IL18:34:30
225148Nikolai FossumByåsen IL18:34:42
225177Ådne StordalByåsen IL18:38:01
223664Borgar StavrumWing OK18:51:59
213348Sofus H LindWing OK18:52:39
179862Kristoffer Strømdal WikFreidig19:02:08
212820Vegard Lereim StorliFreidig19:06:05
212305Alfred F. HøysæterWing OK19:06:57
225280Sander M JensenByåsen IL19:07:16
223650Jakob Jøsang WithWing OK19:07:38
213287Sondre Furmyr JohansenWing OK
224821Aksel VikenByåsen IL

H 13-14

3 000 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212595Petter Andreas LonaWing OK18:53:00
211762Emil GrønliFreidig18:54:17
212776Vetle Grønvik EkraFreidig18:54:57
192662Emil LeroyerFreidig18:55:18
159543Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig18:55:45
213305Vemund MølnvikFreidig18:55:47
200441Erlend AuneByåsen IL18:56:05
224853Antonius Herskedal AmundsenFreidig18:56:10
220833Vegard Ulseth SylteFreidig18:56:46
224471Sverre HellevikFreidig18:58:00
224281Kristoffer LerliMelhus IL18:58:18
223811August Hopstad NykvistWing OK18:58:30
212807August MaskeFreidig18:58:43
213155Sigurd BraathenWing OK18:59:11
225268Ørjan SæterMelhus IL18:59:17
213289Magne GuttvikWing OK18:59:46
224432Espen KarlsenMelhus IL18:59:47
225309Andreas AagesenMelhus IL19:00:00
83225Erik Andre AndersenMelhus IL19:00:00
39591Knut HageMelhus IL19:00:00
224055Peter Prytz JensenMelhus IL19:00:00
88704Erik Tofte jrMelhus IL19:00:00
224033Joakim Solberg QvenildMelhus IL19:00:00
225218Eirik SkurdalMelhus IL19:00:00
224320Oskar StorlerMelhus IL19:00:00
223630Lars Erik UglemsmoSelbu OK19:00:00

H 15-16

3 000 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
199482Petter Liabakk EriksenByåsen IL18:50:00
215144Jonas GrønliFreidig18:50:01
184323Mikkel HoltFreidig18:50:39
161002Jonas VindalWing OK18:51:45
203584Håkon HolstadFreidig18:51:53
197999Einar EideByåsen IL18:53:00
502484Håkon SæternesByåsen IL18:53:10
502362Erling Eide HustvedtWing OK18:53:29
213810Johannes LangaasNidarøst OK18:55:23
228370Henrik BraathenWing OK18:55:33
199653Gabriel CallananWing OK18:57:10
214968Håvard SingsaasFreidig18:57:16
179917Jo Even KolstadFreidig18:57:45
208599Iver OlaussenMalvik IL18:57:57
172166Nikolai RenolenWing OK18:58:30
225214Sander SandmoMelhus IL18:58:52
228080Mathias Enebak IversenFreidig19:00:00
153660Vegard KittilsenFreidig19:00:00
188775Øystein MoltumyrMalvik IL19:00:00
214966Matias NissenFreidig19:00:00
142524Lars SandstadFreidig19:00:00
203586Simen Spets StorhovFreidig19:00:00

H 17-20

3 000 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
110217107Anders HaugskottOL Trollelg19:31:11
111220919Sverre Bang StøengHamar OK19:32:10
11296318Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL19:32:27
113216729Are LodgaardByåsen IL19:33:43
114184596Martin Grøntvedt PedersenWing OK19:35:35
115206323Einar KeiseråsIL Leik19:39:21
186037Håvard EidsmoFreidig19:40:00
159540Mathias HermstadFreidig19:40:00
222709Oscar LyngenFreidig19:40:00
195937Kristian Fredrik LynumFreidig19:40:00
191301Olav Andreas RemmenOL Trollelg19:40:00
203527Oskar Spets StorhovFreidig19:40:00

H 21-

3 000 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
130502134Terje MaroniByåsen IL19:30:00
131155776Gustav FiskumNTNUI19:30:31
132235138Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg19:30:36
133211189Jan SchmidOL Trollelg19:30:47
134226229Ola KeiseråsIL Leik19:33:25
13586275Petter LyngNidarøst OK19:37:27
136168424Sigurd StenvikByåsen IL19:38:53
137501732Håvard Mo VaadalNTNUI19:39:17
138195952Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL19:39:19
187236Øivind AunøienOK Fjell19:40:00
197997Dag BlandkjennKristiansand OK19:40:00
187133Erik Olsvik DengerudNTNUI19:40:00
220766Markus GladNydalens SK19:40:00
145317Stig Rune HolbergOK Skøynar19:40:00
179878Mattis HoltFreidig19:40:00
181960Sindre JohannessenFreidig19:40:00
220185Henry McNultyNTNUI19:40:00
182129Lukas MeierNTNUI19:40:00
160459Bjørn OwrenRambøll19:40:00
500305Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK19:40:00

H 40-

3 000 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192933Petter Andreas BerghMalvik IL18:30:00
502351Torgeir AuneByåsen IL18:31:00
211262Eivind LonaWing OK18:32:12
88633Øystein BraathenWing OK18:33:41
199651Stein-Erik FletenWing OK18:33:47
97601Jon HolstadFreidig18:33:55
188771Jon Olaf OlaussenMalvik IL18:36:31
191298Roar SkulbørstadOL Trollelg18:39:13
203526Jens Kjetil MehammerWing OK18:39:40
226079Kyrre AuranMalvik IL18:40:00
225114John Petter GåsvikNidarøst OK18:40:00
502488Hans Petter LodgaardByåsen IL18:40:00
180038Trygve ReitanMalvik IL18:40:00
216910Skjalg StordalByåsen IL18:40:00
203649Erik SæbøNidarøst OK18:40:00

H 50-

3 000 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
182078Jens Even StorhovFreidig18:30:29
501262Bernt BrynhildsenWing OK18:30:59
210013Øyvind SchjelderupFreidig18:32:03
207769Dag StenersenNidarøst OK18:32:35
200231Knut HagenByåsen IL18:32:40
501009Rune StræteWing OK18:32:45
500161Øystein WiggenByåsen IL18:33:35
86412Haakon ArnesenByåsen IL18:33:56
180207Lars Erik StrømsnesMalvik IL18:34:13
221451Agnar RenolenWing OK18:34:43
211471Dag Erik HellandWing OK18:34:58
161004Jon VindalWing OK18:37:54
217019Per Olav JohansenTrønderEnergi BIL18:40:00
211381John LerliMelhus IL18:40:00
215066Atle PedersenMelhus IL18:40:00
201831Bernt RognesFreidig18:40:00

H 60-

3 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221188Kjell MaroniByåsen IL18:34:44
201847Inge NørstebøOL Trollelg18:35:48
96647Morten SkoglundByåsen IL18:38:22
192301Olav KvittemFreidig18:38:48
227494Jan Erik KofoedNidarøst OK18:39:13

H 65-

3 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71687Steinar AasvangWing OK18:40
161001Tor GjermstadWing OK18:40
69177Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK18:40
217002Knut LillealternFreidig18:40
211359Lars SkrøvsethWing OK18:40
497403Nils Olav VennevikFreidig18:40

H 70-

3 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203506Rolf KarsetSteinkjer OK18:39:02
217003Torleif StephansenNidarøst OK18:39:18
208600Roar ForbordMalvik IL18:39:54
208049Edgar FuruholtOL Trollelg18:40:00
483336Magnus LandstadFreidig18:40:00

H 75-

3 000 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
182084Tore BrurokNidarøst OK18:40
180706Leif EngenNidarøst OK18:40
188762Stig Arild HaugskottOL Trollelg18:40
179416Anders LaugloOL Trollelg18:40
188838Robert StrømWing OK18:40
179385Henry SundsetvikOL Trollelg18:40
179842Eigil SørliMalvik IL18:40
181218Gunnar ØsterbøFreidig18:40

H 80-

3 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
216939Arne Kjell FoldvikNidarøst OK18:40
228138Arnfinn LangelandByåsen IL18:40

Åpen kort

1 600 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501062Eirik OskalHamar OK18:05:50
235258Siri StensgårdNTNUI18:26:31
212749Ella RyanNTNUI18:31:48
225572Vebjørn Berg HansenByåsen IL18:33:35
225286Olav BjørkanByåsen IL18:34:10
172734Anna HøysæterWing OK19:40:18

Åpen lang

3 000 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
156595Sina Blix PrestmoWing OK18:13:32
197586Joakim Blix PrestmoWing OK18:14:18
62220Aurora FossøyNTNUI18:15:42
78987Katrine Barli EvensenNTNUI18:16:03
502589Hans SæternesByåsen IL18:35:10
203230Vegard LineNTNUI18:43:28
184224Ådne Skjæveland JøssingWing OK18:49:08
172734Sondre GullordWing OK19:00:24
216922Eirik MofossNTNUI19:01:12
191197Johanne RaknerNTNUI19:01:32
207676Maj-Lisbet RønningFreidig19:04:07
205585Terje Faugstad BjertnesNTNUI19:16:20
226225Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL19:20:00
134845Jakob VinjeNTNUI

Annonser

IOF Eventor