Startliste for Odda 2-dagars 2017

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Odda 2-dagars 2017
Arrangørorganisasjon: Odda OL
Dato: lørdag 17 juni 2017

N-Open

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Astrid GarpeNOTEAM14:00
0Ester GarpeNOTEAM14:00
0Dennis H MichelsenFitjar IL14:00
106Ada WikestadOs Orienteringsklubb14:01
107Jon Fitjar HjelleFitjar IL14:02
108William ØygardOdda OL14:03
109Tea StokkelandÅlgård Orientering14:04
110Vegard Solheim EideOdda OL14:05
111Emma Fitjar HjelleFitjar IL14:06
112Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb14:07
113Torstein KristesenOdda OL14:08
114Arn Viljo WikestadOs Orienteringsklubb14:09
115Emil Solheim ØyreOdda OL14:10
116Eivind Helgeland VikingstadTorvastad IL14:11
117Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb14:12
118Sigurd Oma LøyningOdda OL14:13
119Ola Fitjar HjelleFitjar IL14:14
120Lea StokkelandÅlgård Orientering14:15
91Ellinor ØygardOdda OL15:03

D/H -10

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Harald Solheim EideOdda OL14:00
92Ada C StokkelandÅlgård Orientering15:04
93Rannveig Oma LøyningOdda OL15:05
94Gitle FemsteinevikVaregg Fleridrett15:06

D 11-12

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
95Idun HeklandIL Gular15:07
96Karina Solheim ØyreOdda OL15:08
97Lea SkaugeIL Gular15:09

D 13-14

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
81Kristine Bog VikaneFana IL15:09
82Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett15:10
83Marie Roll-TørnqvistFana IL15:11
84Oda Kjellevold MaldeIL Gular15:12

D/H 13-16N

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
123Andreas KragsethIL Gular15:03
124Mathias SkaugeIL Gular15:04

D 15-16

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8Ida Solheim EideOdda OL15:03:30
9Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular15:04:00
10Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering15:04:30
11Tora Aasheim NymarkTIF Viking15:05:00

D 17-

23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sara TokheimOdda OL15:01:30
30Tove AasheimAskøy OL15:14:30
31Lenka WestinPorsgrunn OL15:15:00
32Marian KjellevoldIL Gular15:15:30
33Anne Kari VikingstadTorvastad IL15:16:00
34Anita SælevikHaugesund IL Orientering15:16:30
35Vibeke ØyeIL Gular15:17:00
36Emilie WestinPorsgrunn OL15:17:30
37Rannveig NordhagenFana IL15:18:00
38Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb15:18:30
39Kristin HammeråsIL Gular15:19:00
40Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering15:19:30
41Helen MartinsenIL Gular15:20:00
42Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering15:20:30
43Stine BjørkevollOdda OL15:21:00
44Birgitte TorbjørnsenIL Gular15:21:30
45Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb15:22:00
46Kristina VollHaugesund IL Orientering15:22:30
47Hilde TellesbøNittedal OL15:23:00
48Kirsti LysakerFana IL15:23:30
49Tonje Aasheim NymarkAskøy OL15:24:00
50Marion RyenOdda OL15:24:30
51Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular15:25:00

D 55-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Nina SoligardBergens TF15:02:00
6Edel SlettemarkStord Orientering15:02:30
7Ingjerd SognnæsBergens TF15:03:00

H 11-12

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
98Samuel A StokkelandÅlgård Orientering15:10
99Sindre Solheim EideOdda OL15:11

H 13-14

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
85Brage Bell LysakerFana IL15:13
86Johannes Solheim ØyreOdda OL15:14
87Sondre BataldenFana IL15:15

H 15-16

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
24Eirik Bjerke OtteråTIF Viking15:11:30
25Birk Bell LysakerFana IL15:12:00
26Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering15:12:30
27Ulrik HellenTIF Viking15:13:00
28Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett15:13:30
29Jens Øien KlosterFitjar IL15:14:00

H 17-

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Arve LøyningOdda OL14:00:00
52Rune NygaardIL Gular15:25:30
53Peter DirksenSauda Orienteringsklubb15:26:00
54Scott JuvikIL Gular15:26:30
55Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering15:27:00
56Geir TorsnesStord Orientering15:27:30
57Ole TørnqvistFana IL15:28:00
58Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering15:28:30
59Tormod SkaugeIL Gular15:29:00
60Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering15:29:30
61Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett15:30:00
62Jan Petter HansenIL Gular15:30:30
63Knut KyrkjebøTIF Viking15:31:00
64Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular15:31:30
65Sturla StokkelandÅlgård Orientering15:32:00
66Bjart Are HellenTIF Viking15:32:30
67Rune VassendenHalsnøy OL15:33:00
68Jan Harald BakkejordIL Gular15:33:30
69Tore NymarkAskøy OL15:34:00
70Einar MartinsenVikebygd IL15:34:30
71Magne TjelmelandIL Gular15:35:00
0Rolf Atle RolfsnesFitjar IL15:35:30

H 55-

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
12Sigvald RobberstadHalsnøy OL15:05:30
13Harry BreilandÅlgård Orientering15:06:00
14Steinar SlettemarkStord Orientering15:06:30
15Torgeir StrandFana IL15:07:00
16Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking15:07:30
17Jon Magne BratsethStord Orientering15:08:00
18Einar VikingstadTorvastad IL15:08:30
19Kjell WestinPorsgrunn OL15:09:00
20Arne JohannesenIL Gular15:09:30
21Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb15:10:00
22Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL15:10:30
23Ingolf DybvikStord Orientering15:11:00

B-Open

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
74Ylva Svanberg HelleTIF Viking15:02
75Bjørg KocbachBergens TF15:03
76Håkon OtteråTIF Viking15:04
77Kari SecherBergens TF15:05
78Trude KyrkjebøTIF Viking15:06
79Kjetil HjelleFitjar IL15:07
80Torild MyrliTIF Viking15:08

C-Open

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100Olve HeklandIL Gular15:12
101Håvard NybøFana IL15:13
102Mette FitjarFitjar IL15:14
103Ingrid RollFana IL15:15
104Lise BakkejordIL Gular15:16

Annonser

IOF Eventor