Startliste for Norsk O-Festival sprint Elite

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint Elite
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: fredag 23 juni 2017

D 17-18 Elite

2 000 m, 71 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Ragne MunkebyFrol IL18:31
3Kathinka RogstadKongsberg OL18:32
4Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL18:33
5Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø18:34
6Tonje Rognerud BøeFossum IF18:35
7Anna RenolenWing OK18:36
8Selma KristiansenOK Moss18:37
9Aurora MoholthKongsberg OL18:38
10Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL18:39
11Frida Bakken UlsethNydalens SK18:40
12Anna MeenPorsgrunn OL18:41
13Tora IndregardIL BUL-Tromsø18:42
14Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL18:43
15Vera MelkildFreidig18:44
16Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL18:45
17Linn Mei WaalerMåren OK18:46
18Emma Eithun PaulsenLillomarka OL18:47
19Hanna Lye MoumHalden SK18:48
20Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK18:49
21Andrine VikenByåsen IL18:50
22Maria Rørvik HaverLillomarka OL18:51
23Marie HansenSarpsborg OL18:52
24Eli KolstadMo OK18:53
25Dina ReitanFreidig18:54
26Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering18:55
27Andrea VaneboKongsberg OL18:56
28Marte Lien JohnsenByåsen IL18:57
29Ingvil AhlsandNydalens SK18:58
30Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF18:59
31Ane Holm GrønengLillehammer OK19:00
32Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK19:01
33Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular19:02
34Sarah WølloKongsberg OL19:03
35Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF19:04
36Sofie HallemVerdal OK19:05
37Guri SandvoldTynset IF19:06
38Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering19:07
39Lotte MyklemyrEiker OL19:08
40Hedda SkatvedtRaumar Orientering19:09
41Hanne DaltveitFana IL19:10
42Marie Bakken SørensenFreidig19:11
43Heidi Therese WiestVang OL19:12
44Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL19:13
45Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK19:14
46Helene EgerKongsberg OL19:15
47Ingrid G. KvålsgardFossum IF19:16
48Aurora GjølsjøOK Moss19:17
49Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb19:18
50Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss19:19
51Karoline AuneHalden SK19:20
52Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL19:21
53Pernille KatlaFossum IF19:22
54Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering19:23
55Kristina VollHaugesund IL Orientering19:24
56Maria Ulseth SylteFreidig19:25
57Ragnhild EideByåsen IL19:26
58Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK19:27
59Agnethe HasliGjø-Vard OL19:28
60Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK19:29
61Thea Sildnes BaklidKonnerud IL19:30
62Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK19:31
63Marlin HaavengenKongsberg OL19:32
64Synne StrandAsker Skiklubb19:33
65Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK19:34
66Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF19:35
67Thea DyrkornEiker OL19:36
68Lene Berg HanssenByåsen IL19:37
69Ane DyrkornEiker OL19:38
70Hedda Raadal BjørloHalden SK19:39
71Anine LomeHamar OK19:40
72Hanne VassendPorsgrunn OL19:41

D 19-20 Elite

2 170 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)18:02
104Benedicte PedersenSarpsborg OL18:03
105Emilie Liabakk EriksenByåsen IL18:04
106Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL18:05
107Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett18:06
108Idunn HaavengenKongsberg OL18:07
109Line SølbergOL Trollelg18:08
110Kristin BrekkeLillomarka OL18:09
111Helena ÅsbergSarpsborg OL18:10
112Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering18:11
113Ingvild C. FleisjeLillomarka OL18:12
114Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering18:13
115Emma ArnesenByåsen IL18:14
116Marit Melby JacobsenLardal OL18:15
117Margrethe WisløffAsker Skiklubb18:16
118Tonje Aasheim NymarkAskøy OL18:17
119Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)18:18
120Åshild KolstadFreidig18:19
121Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK18:20
122Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)18:21
123Karine VestølVegårshei IL18:22
124Anne Willkommen EikenKongsberg OL18:23
125Emilie WestinPorsgrunn OL18:24
126Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)18:25
127Silje HaugeHisøy OK18:26
128Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering18:27
129Oda J SikkelandIL Tyrving18:28
130Ingrid LundanesEmblem IL18:29
131Vilde MalmeiNTNUI18:30
132Malin SandstadFreidig18:31
133Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb18:32
134Marie OlaussenFredrikstad SK18:33
135Ingeborg EideByåsen IL18:34
136Maiken Økern HågårdKonnerud IL18:35

D 21- Elite

2 390 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering18:45:00
205Pauline Røstum BellingmoNTNUI18:46:00
206Mali Gederaas KanstadNTNUI18:47:00
207Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett18:48:00
208Ingvild Maalen-JohansenNTNUI18:49:00
209Helene Lund-JohansenIL Tyrving18:50:00
210Elen Katrine SkjerveFrol IL18:51:00
211Live Bredholt JørgensenNTNUI18:52:00
212Victoria StevensAIRE GB18:53:00
213Silje ArntzenNTNUI18:54:00
214Marte NarumNydalens SK18:55:00
215Marion HuberNydalens SK18:56:00
216Maren GrandeFrol IL18:57:00
217Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering18:58:00
218Ingrid GulbrandsenNTNUI18:59:00
219Lene Godager KaasBækkelagets SK19:00:00
220Therese HaareKonnerud IL19:01:00
221Kamilla OlaussenFredrikstad SK19:02:00
222Anne M Hausken NordbergNydalens SK19:03:00
223Evine Westli AndersenLøten o-lag19:04:00
224Marianne DæhliHalden SK19:05:00
203Pernille Ibsen LervågVelledalen IL19:05:30
225Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering19:06:00
226Heidi JensenNTNUI19:07:00
227Karoline Dahl FosbyNTNUI19:08:00
228Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg19:09:00
229Hedvig ÅstebølNTNUI19:10:00
230Gunhild Rogne HallandNTNUI19:11:00
231Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL19:12:00
232Lone MalmgrenGjø-Vard OL19:13:00
233Ida TiltnesIL Tyrving19:14:00
234Ingunn Egeberg VáriNTNUI19:15:00
235Guro TorpeFrol IL19:16:00
236Agnes LeoHalden SK19:17:00
237Karen Oline KolstadNTNUI19:18:00
238Ragnhild HjermstadFossum IF19:19:00
239Delphine PoirotLillomarka OL19:20:00
240Anine AhlsandNTNUI19:21:00
241Kari SvingheimLillehammer OK19:22:00
242Marte Hoff HagenNTNUI19:23:00
243Eirin Svanøe-HafstadFrol IL19:24:00
244Julie StørmerFossum IF19:25:00
245Camilla ÖhmanNTNUI19:26:00
246Synnøve BråtenVegårshei IL19:27:00
247Marthe GløersenBækkelagets SK19:28:00
248Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett19:29:00
249Mathilde RundhaugFrol IL19:30:00
250Maren Jansson HaverstadNTNUI19:31:00
251Louise OramBækkelagets SK19:32:00
252Iliana IlievaHalden SK19:33:00
253Kine Hallan SteiwerHalden SK19:34:00
254Emilie Westli AndersenLøten o-lag19:35:00
255Sigrid AlexandersenNTNUI19:36:00
256Emma JohanssonFredrikstad SK19:37:00
257Lone BrochmannBækkelagets SK19:38:00
258Marianne AndersenKristiansand OK19:39:00

H 17-18 Elite

2 280 m, 83 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Sølve DrageKongsberg OL18:00
302Jens Johan BrekkeLillomarka OL18:01
303Are LodgaardByåsen IL18:02
304Bjørn Anders FlågenHeming Orientering18:03
305Elias ØhmanGjø-Vard OL18:04
306Mathias HermstadFreidig18:05
307Martin Andresen SkotteFossum IF18:06
308Sverre NarumVang OL18:07
309Henrik André LarsenKongsberg OL18:08
310Jostein Svaland DaleVang OL18:09
311Magnus GjerstadVaregg Fleridrett18:10
312Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK18:11
313Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering18:12
314Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL18:13
315Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering18:14
316Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering18:15
317Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF18:16
318Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering18:17
319Erlend BrendstuenHalden SK18:18
320Kristian Fredrik LynumFreidig18:19
321Haakon JohannesenIndre Østfold OK18:20
322August Asheim BirkelandHalden SK18:21
323Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL18:22
324Kristian RykkjeVaregg Fleridrett18:23
325Vegard Øverli BergKongsberg OL18:24
326Alexander Skaug YtterbølHalden SK18:25
327Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IF18:26
328Stian RykkjeVaregg Fleridrett18:27
329Skjalg NysæterSkien OK18:28
330Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular18:29
331Nikolai NordhaugKonnerud IL18:30
332Eskil FrøislandVang OL18:31
333Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering18:32
334Rasmus MathisenPorsgrunn OL18:33
335Emil StørmerFossum IF18:34
336Elias Skjolden SørensenLillomarka OL18:35
337Lavran ThorstensenOppsal Orientering18:36
338Fredrik SveenVang OL18:37
339Joar GjerdahlKonnerud IL18:38
340Scott JuvikIL Gular18:39
341Knut KyrkjebøTIF Viking18:40
342Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK18:41
343Even LindaasVang OL18:42
344Mathias RosenlundVaregg Fleridrett18:43
345Trygve MyhrAsker Skiklubb18:44
346Eirik Høst FossgardLillomarka OL18:45
347Njaal Ellegaard MelbyVang OL18:46
348Peter GisholtFossum IF18:47
349Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK18:48
350Petter Astrup ArnesenHeming Orientering18:49
351Vegard LøvliAsker Skiklubb18:50
352Håkon KornmoPorsgrunn OL18:51
353Audun Melby JacobsenLardal OL18:52
354Øyvind HjermstadFossum IF18:53
355Aslak HeimdalKonnerud IL18:54
356Styrk Hundseid KamsvågFossum IF18:55
357Tord StrandKongsberg OL18:56
358Anders HaugskottOL Trollelg18:57
359Marius AurebekkKristiansand OK18:58
360Audun BerganNydalens SK18:59
361Einar MelsomFossum IF19:00
362Håkon LundKongsberg OL19:01
363Sindre R HoltHedrum OL19:02
364Mats EidsmoFreidig19:03
365Niels Christian HellerudHalden SK19:04
366Per Clemet WisløffAsker Skiklubb19:05
367Lukas LilandNydalens SK19:06
368Kristian PyttenKristiansand OK19:07
369Axel HoveidAsker Skiklubb19:08
370Einar EkelandOddersjaa SSK19:09
371Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb19:10
372Even-Johan KaspersenMo OK19:11
373Erik Hæstad BjørnstadFossum IF19:12
374Jørgen WulfsbergNydalens SK19:13
375Sebastian DalandKristiansand OK19:14
376Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb19:15
377Erling HjermstadFossum IF19:16
378Kasper FosserHeming Orientering19:17
379Jørgen BaklidKonnerud IL19:18
380Oscar LyngenFreidig19:19
381Sander ArntzenAsker Skiklubb19:20
382Oskar Spets StorhovFreidig19:21
383Elias JonssonNydalens SK19:22

H 19-20 Elite

2 410 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
403Valtteri HeikkinenVehkalahden Veikot18:02
404Audun Rognerud BøeFossum IF18:03
405Ivar Jevne ArnesenHamar OK18:04
406Ole Martin EdstrømOppsal Orientering18:05
407Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb18:06
408Thomas TubbehaugenOK Moss18:07
409Bjørnar LøvliAsker Skiklubb18:08
410Sverre Bang StøengNTNUI18:09
411Sondre LorentsenOK Silsand18:10
412Lars SolliMo OK18:11
413Jørgen VisterHalden SK18:12
414Brage JørumByåsen IL18:13
415Sander H. RogndokkenNydalens SK18:14
416Jonas UnsgårdIL Leik18:15
417Adrian OpheimFreidig18:16
418Jens Didrik BergLarvik OK18:17
419Erlend Kvittum NytrøenTynset IF18:18
420Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb18:19
421Ole Wanvik HaugenFreidig18:20
422Erlend Nilsen SandnesEmblem IL18:21
423Peter NordbrødenHalden SK18:22
424Martin Borge HeirFossum IF18:23
425Sturla FrydenlundSturla, IF18:24
426Vegard MyklemyrEiker OL18:25
427Olav Andreas RemmenOL Trollelg18:26
428Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK18:27
429Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg18:28
430Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn18:29
431Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett18:30
432Kjetil MølnvikFreidig18:31
433Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn18:32
434Olav Milian Schmitt GranHalden SK18:33
435Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering18:34
436Eirik Langedal BreivikNydalens SK18:35
437Knut AasheimHalden SK18:36
438Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering18:37
439Johannes Bakke AashamarKristiansand OK18:38
440Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK18:39
441Håvard EidsmoFreidig18:40
442Audun HeimdalKonnerud IL18:41
443Kristian Nilsen SandnesEmblem IL18:42
444Håkon Raadal BjørloHalden SK18:43
445Marius PyttenKristiansand OK18:44
446Tobias KristensenLarvik OK18:45

H 21- Elite

2 630 m, 74 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503Robert FredriksenNotodden OL18:22
504Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK18:23
505Jørgen FiskumFrol IL18:24
506Kjetil OkkenhaugEmblem IL18:25
507Oskar RøenVaregg Fleridrett18:26
508Øyvind WiggenByåsen IL18:27
510Sverre Waaler KaasNydalens SK18:29
511Sigurd MelsomFossum IF18:30
512Håvard IrgensKristiansand OK18:31
513Lars Hol MoholdtWing OK18:32
514Joonas AholaNavi18:33
515Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI18:34
516Håvard VassendenFrol IL18:35
517Lars Sandstad SkjesetFrol IL18:36
518Morten JørgensenKristiansand OK18:37
519Vetle ChristiansenBækkelagets SK18:38
520Sindre RønningNydalens SK18:39
521Karl FremstadBækkelagets SK18:40
522Håvard LucasenFredrikstad SK18:41
523Henrik EijsinkNydalens SK18:42
524Ivar LundanesEmblem IL18:43
525Stian SundsvikFrol IL18:44
526Torgeir NørbechIL Tyrving18:45
527Ola KeiseråsIL Leik18:46
528Ivar Aukrust OsmoenNTNUI18:47
529Marius ØieLøten o-lag18:48
530Gunnar A FiskumIL Tyrving18:49
531Sigurd StenvikByåsen IL18:50
532Øystein HaugFrol IL18:51
533Vegard Blomseth JohnsenNTNUI18:52
534Andreas Svingheim MagerøyFrol IL18:53
535Simen Eid NielsenNTNUI18:54
536Vegard Jarvis WestergårdHalden SK18:55
537Mats NordbrødenHalden SK18:56
538Oskar StørmerFossum IF18:57
539Ove BaardsgaardOL Trollelg18:58
540Jo Forseth IndgaardFrol IL18:59
541Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering19:00
542Sindre JohannessenFreidig19:01
543Vegard DanielsenKristiansand OK19:02
544Yngve SkogstadFrol IL19:03
545Jakob Kalvig SkoganNTNUI19:04
546Erik GustafssonNTNUI19:05
547Simen BordalFossum IF19:06
548Carl Godager KaasBækkelagets SK19:07
549Anders VisterNydalens SK19:08
550Mathias NipenBækkelagets SK19:09
551Eirik Kamstrup HovindHalden SK19:10
552Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett19:11
553Dag BlandkjennKristiansand OK19:12
554Olai Stensland LillevoldNTNUI19:13
555Martin VisterFrol IL19:14
556Thomas Natvig ÅrstadHalden SK19:15
557Carl Petter LyngenFrol IL19:16
558Jørgen FrøydLarvik OK19:17
559Espen FiskumHalden SK19:18
560Isak BergsetNTNUI19:19
561Anders Felde OlaussenNTNUI19:20
562Thomas NipenBækkelagets SK19:21
563Per Melander OftenNTNUI19:22
564Bjørn LundanesNTNUI19:23
565Sindre Østgulen DeiszNTNUI19:24
566Gaute FriestadKristiansand OK19:25
567Håvard HagaNydalens SK19:26
568Paul SirumFrol IL19:27
569Topias AholaNavi19:28
570Rasmus Rørholt TheisenNTNUI19:29
571Hans Petter MathisenFredrikstad SK19:30
572Andreas SølbergOL Trollelg19:31
573Ulf Forseth IndgaardFrol IL19:32
574Emil AhlbäckFossum IF19:33
575Jon Aukrust OsmoenNTNUI19:34
576Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg19:35
577Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK19:36

Annonser

IOF Eventor