Startliste for Foll-O-karusellen #1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #1
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: onsdag 31 mai 2017

D 11-12

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224151Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering17:55:41
204596Guro FrøsethKolbotn & Skimt OL18:23:43
211703Emilie RehnKolbotn og Skimt OL18:28:11

D 13-14

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211707Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL18:33:28

D 15-16

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183811Marthe LundqvistÅs-NMBU Orientering17:51:08
183330Emma Meyer LarssonIL Tyrving18:20:16
211801Celine YtternesKolbotn og Skimt OL18:23:17

D 17-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206914Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering18:05:05
91574Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering18:08:29
212721Linn Mei WaalerMåren OK18:26:28
192116Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL18:32:37
181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering

D 40-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
180125Anne NilsenÅs-NMBU Orientering17:48:17
79476Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering18:14:37
503358Grete WestgaardIndre Østfold OK18:22:24
229638Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK18:27:04

D 50-

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
480224Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering17:55:49
219115Ingrid TengeÅs-NMBU Orientering18:12:04
400598Grete BerntsenMåren OK18:13:03
224060Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering18:14:05
91573Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering18:17:12
197958Kjersti Holt HanssenMåren OK18:21:14
197992Mona StrandMåren OK18:24:02
400534Tove StrandMåren OK18:30:04
400784Gro Hege LudvigsenMåren OK19:00:45

D 60-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
400193Jessica KathleMåren OK18:18:35
206379Anne KaasaDriv IL

D 70-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503560Unni BøhlerengenMåren OK18:37:20

H 11-12

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191110Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering17:55:41
217720Jakob GjedeboOppsal Orientering18:51:09
192432Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK

H 13-14

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212191Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering18:03:16
197814Andreas GjetangerMåren OK18:09:00
211836David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL18:20:30
231284Ask OlaussenOppsal Orientering18:22:21
207671Magnus EndresenMåren OK18:37:00

H 13-16N

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211952Torbjørn Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering18:02:29
207777Edmund Harder FinsethKlubbløs18:20:27

H 15-16

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184396Nils TveiteÅs-NMBU Orientering18:12:17
207774Baste BrynsrudBaste bk18:20:19
190635Isak Kråkevik ÅbergMåren OK18:42:18
192756Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering

H 17-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
229709Linus OlhansÅs-NMBU Orientering18:00:27
207007Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering18:08:24
503666Donatas KontautasOK Moss18:15:44
207789Christian SchiveOK Moss18:18:43
221352Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL18:37:56
501317Audun BjerknesMåren OK18:42:47

H 40-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502121Lars Petter EndresenMåren OK17:56:09
501253Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering18:04:42
89765Anders FærdenKolbotn og Skimt OL18:09:46
207670Erland SkatterÅs-NMBU Orientering18:13:51
500611Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering18:15:05
211738Håvard GrønliKolbotn og Skimt OL18:28:36
501222Øyvind ThømtIndre Østfold OK18:31:02

H 50-

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500563Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL17:49:55
198012Håkon DanevadSentrum OK18:04:11
91600Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering18:07:04
501333Espen DelpMåren OK18:12:05
217582Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering18:14:22
80018Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering18:17:44
221152John YtternesKolbotn og Skimt OL18:24:48
235208Erlend RehnKolbotn og Skimt OL18:29:49
400006Morten KarlsenMåren OK18:31:23
91343Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL18:32:01
199744Ove MartinsenHauketo IF18:48:19

H 60-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89525Jon FredriksenHauketo17:45:51
400286Morten DueMåren OK18:10:36
501154Peter KlavenessMåren OK18:16:14
502381Stein TurtumøygardMåren OK18:35:23
222543Clas SvantesonKolbotn og Skimt OL18:45:51

H 70-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
180270Trond WettergreenDriv IL18:13:25
204607Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL18:44:18
186215Geir TrøanKolbotn og Skimt OL19:32:33

D -12N

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213106Malin GjetangerMåren OK18:18:29
209623Solveig FærdenKolbotn og Skimt OL18:18:59
197150Leanna Bjørn SlettvollKolbotn og Skimt OL18:21:40
212790Helene HarstadKolbotn og Skimt OL18:21:54
224436Vilja StørksenKolbotn og Skimt OL18:22:26
204409Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL18:22:42
209657Linea FossKolbotn og Skimt OL18:22:44
209618Leihla SolbergKolbotn og Skimt OL18:22:48
204516Pernille KristiansenKolbotn og Skimt OL18:25:32
224241Selma FeylingKolbotn og Skimt OL18:26:22
204464Lea Leiren GüntherKolbotn og Skimt OL18:26:23
224395Maria Megard GrønliKolbotn og Skimt OL18:26:46
204410Ingvild GrønvoldKolbotn og Skimt OL18:28:18
226012Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering18:35:38
204427Elise JeksrudKolbotn og Skimt OL
204454Paula SolbergKolbotn og Skimt OL

H -12N

24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213002Håvard EndresenMåren OK17:55:36
212506Halvor Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering18:03:47
212846Gustav FærdenKolbotn og Skimt OL18:09:11
234090Martin Klaren NilsenÅs-NMBU Orientering18:15:21
207729Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering18:15:26
223938Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering18:16:15
222554Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering18:16:52
213191Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL18:20:25
224129Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL18:21:21
204449Johannes FrantzenKolbotn og Skimt OL18:22:33
209511Alfred KemptonKolbotn og Skimt OL18:22:57
209622Timon Alexander NorbergKolbotn og Skimt OL18:23:06
209620Oliver SolgaardKolbotn og Skimt OL18:25:31
204515Erlend NybakkeKolbotn og Skimt OL18:25:59
204510Martin PopaKolbotn og Skimt OL18:26:36
204501Ulrik JensenKolbotn og Skimt OL18:26:37
204426Amund NybakkeKolbotn og Skimt OL18:26:37
204439Albert MoenKolbotn og Skimt OL18:26:40
209516Daniel KrilicKolbotn og Skimt OL18:28:11
204444Eimund LarsenKolbotn og Skimt OL18:28:15
204499Sondre StrandKolbotn og Skimt OL18:28:55
204412Brage LarsenKolbotn og Skimt OL18:28:58
224222Olav NordlieKolbotn og Skimt OL18:35:02
209625William SkaugKolbotn og Skimt OL

Åpen B

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
178349Nina LundquistÅs-NMBU Orientering17:55:53
217157Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL18:25:40
207776Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL18:27:17
207668Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL18:27:18
234359Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering18:35:28
181702Kjetil JacobsenHamar OK18:51:30

Åpen C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204597Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL

Annonser

IOF Eventor