Startliste for Rørholtmarka Rundt

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Rørholtmarka Rundt
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 11 november 2017

D 17-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Heidi HerumOK Skeidi11:00:35
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL11:00:36
Elin BjervaLarvik OK11:00:41
Anne Lene BergOK Skeidi11:00:42
Emilie WestinPorsgrunn OL11:00:43
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL11:00:43

D 40-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hanne HerumOK Skeidi11:00:33
Hilde VassendPorsgrunn OL11:00:35
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11:00:36
Lenka WestinPorsgrunn OL11:00:45
Gro PedersenOK Skeidi11:00:48
Grete S B HoviSkien OK11:00:54

D 60-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Tonny LindquistOK Skeidi11:00:36
Gerd LangsethLarvik OK11:00:44

H 40-

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Arild RørholtOK Skeidi10:01:26
Helge GisholtOK Skeidi11:00:31
Bjørn PollandOK Skeidi11:00:31
Jan GatevoldPorsgrunn OL11:00:32
Bjørn LiePorsgrunn OL11:00:32
Jørn SundbyLarvik OK11:00:32
Arve GlittumOK Skeidi11:00:33
Ole JohanssonPorsgrunn OL11:00:34
Pål WinbergOK Skeidi11:00:35
Øyvind FlaattenOK Skeidi11:00:36
Inge GlittumOK Skeidi11:00:36
Hogne KjæråsAndebu IL11:00:36
Sveinung RekaaNotodden OL11:00:38
Jesper FlogstadIL Hauken11:00:39
Jiri UrvalekPorsgrunn OL11:00:40
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL11:00:45
Atle RemmePorsgrunn OL11:00:48
Øyvin SimonsenIL Imås11:00:49
Harald HoviSkien OK11:00:53
Kjell WestinPorsgrunn OL11:02:57
Tron SolbergOK Skeidi

H 70-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ronald BjervaDrangedal OL11:00:35
Jakob KløverødPorsgrunn OL11:00:38

D13-16

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Une HoltermannPorsgrunn OL11:00:33
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL11:00:38
Kathinka Zahl HagenFossum IF11:00:39

H-12

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Gunnar BjervaÅs IL11:00:34

H13-16

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Martin FjeldsethOK Skeidi10:01:28
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL11:00:36
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL11:00:36
Sondre Zahl HagenFossum IF11:00:41
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL11:00:41

H17-K

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Fredrik PollandOK Skeidi11:00:31
Jon Øivind PedersenOK Skeidi11:00:45
Jørn MyrlandNotodden OL11:00:46
Petter ReinemoKongsberg OL11:00:49

H17-L

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Stein H. HagenFossum IF11:00:34
Håkon KornmoPorsgrunn OL11:00:34
Thore KornmoPorsgrunn OL11:00:34
Ola Marius PedersenOppsal Orientering11:00:35
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK11:00:36
Sindre R HoltHedrum OL11:00:37
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL11:00:38
Simen A BjøringsøyNydalens SK11:00:40
Åsmund HasaasOK Skeidi11:00:42
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK

Annonser

IOF Eventor