Norsk Orientering

Startliste for Elgdilten TempO

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Elgdilten TempO
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag / Ringsaker OK
Dato: søndag 4 juni 2017

Elite

41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
90Knut Terje OvesenLardal OL14:20:00
100Tomas JanssonBjörklinge SOK14:22:30
110Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb14:25:00
120Odd HåkensenOL Vallset/Stange14:27:30
130Rolf KarlssonSurahammars SOK14:30:00
140Clara JakobssonTidaholms SOK Sisu14:32:30
150Bosse SandströmOK Skogsmunken14:35:00
160Axel HoveidAsker Skiklubb14:37:30
170Owe FredholmOK Linné14:40:00
180Kjell IngvaldsenFet OL14:42:30
190Arno Lilja GrønhovdModum OL14:45:00
200Ola Torstein EndresenOK Moss14:47:30
210Owe AnderssonOK Löftan14:50:00
220Egil SønsterudbråtenOL Vallset/Stange14:52:30
230Svein JakobsenFredrikstad SK14:55:00
240Arne AskLierbygda OL14:57:30
250Göran AnderssonAttunda OK15:00:00
260Lars SilvervretOK Hedströmmen15:02:30
270Johan JohanssonVänersborgs SK15:05:00
280Leif ErikssonSträngnäs-Malmby OL15:07:30
290Elisabet WiksellStora Tuna OK15:10:00
300Nils-Olov AnderssonOK Rodhen15:12:30
310Ole-Johan WaalerPorsgrunn OL15:15:00
320Eva FredholmOK Linné15:17:30
330Jan Erik HaugØstmarka OK15:20:00
340David LøverModum OL15:22:30
350Mikael AftevikOK Gläntan Vessigebro15:25:00
360Martin Aarholt WaalerPorsgrunn OL15:27:30
370Ola JanssonBjörklinge SOK15:30:00
380Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering15:32:30
390Ari TertsunenFinland15:35:00
400Jani LeppäniemiVetelin Urheilijat15:37:30
410Michael JohanssonVänersborgs SK15:40:00
420Lennart WahlgrenRehns BK15:42:30
430Lars Jakob WaalerPorsgrunn OL15:45:00
440Erik StålnackeIFK Göteborg15:47:30
450Marit WiksellRehns BK15:50:00
460Sondre Ruud BråtenNydalens SK15:52:30
470Erik LundkvistHJS Vansbro OK15:55:00
480Robert JakobssonTidaholms SOK Sisu15:57:30
490Martin FredholmOK Linné16:00:00

A

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10Bertil StåhlKalmar OK14:00:00
20Lise HørtvedtKongsberg OL14:02:30
30Sirpa LiljaModum OL14:05:00
40Johannes JakobssonTidaholms SOK Sisu14:07:30
50Thorunn Aamodt OvesenLardal OL14:10:00
60Kerstin JakobssonTidaholms SOK Sisu14:12:30
70Roger BorgKungälvs OK14:15:00

Annonser

IOF Eventor