Startliste for Blodslitet 2017

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet 2017
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 21 oktober 2017

N-åpen

3 500 m, 88 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2401Mira HanneborgØstmarka OK10:15
2402Dea EikedalenPorsgrunn OL10:15
2403Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK10:15
2404Roger SkulstadEidskog OL10:15
2405Ingrid MobråthenBotne SK10:15
2406Christian KruseOK Pan Århus10:15
2408Emma Nordlie MagnussenHalden SK10:15
2409Bailo Holt DialloØstmarka OK10:15
2410Iben Johansen-BarliOppsal Orientering10:15
2411Stian LillegårdLillomarka OL10:15
2412Eskil OlaussenOppsal Orientering10:15
2413Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK10:15
2414Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK10:15
2415Leni Isabel BråthenNittedal OL10:15
2416Sara GuldmannOK Pan Århus10:15
2417Oda SandvikRaumar Orientering10:15
2418Joel Bronebakk JohanssonHalden SK10:15
2419Frida Sundt LyngøyØstmarka OK10:15
2420Ulrik HellumFredrikstad SK10:15
2421Malin Arntzen HaugØstmarka OK10:15
2422Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK10:15
2424Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK10:15
2425Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL10:15
2426Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb10:15
2427Kristian Kaupang LyeLarvik OK10:15
2428Eirin KolshusOppsal Orientering10:15
2429Martine Berg-OlsenØstmarka OK10:15
2430Tanja RøskarIK Grane Arendal Orientering10:15
2431Synne KjernsmoSturla, IF10:15
2432Sondre StrømbergFredrikstad SK10:15
2433Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering10:15
2434Elise HaugeSarpsborg OL10:15
2435Kristian KaiserSturla, IF10:15
2436Jonas Kortner VogtØstmarka OK10:15
2437India HaavaldsenHalden SK10:15
2438Kristoffer KatlaFossum IF10:15
2439Eivind VågsnesOppsal Orientering10:15
2440Kaja Staff ValstadNittedal OL10:15
2441Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering10:15
2442Linde TonjerOslostudentenes IK10:15
2443Christoffer Vråle RønningSturla, IF10:15
2444Amund SandvikRaumar Orientering10:15
2445Jens Vonen SvaeSarpsborg OL10:15
2447Leo LundeOK Moss10:15
2448Emma Mathilde BrunesOppsal Orientering10:15
2451Elise Holm NedrebøOK Moss10:15
2452Selma Sofie SætherFredrikstad SK10:15
2454Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK10:15
2455Halvor Ek HedlundTrøsken IL10:15
2457Ola AurebekkFredrikstad SK10:15
2458Nene Mariama Holt DialloØstmarka OK10:15
2459Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL10:15
2460Signe KvalheimHalden SK10:15
2461Amund Kortner VogtØstmarka OK10:15
2462Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK10:15
2463Aksel Tonjer FingarsenElverum OK10:15
2464Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK10:15
2465Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering10:15
2467Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK10:15
2468Vilma DanevadFredrikstad SK10:15
2469Annika Næss-UlsethHeming Orientering10:15
2470Sofie UlrichOK Pan Århus10:15
2471Marcus Berg-OlsenØstmarka OK10:15
2473Hanna Andreassen AasHalden SK10:15
2474Leah HanneborgØstmarka OK10:15
2475Synne Syversen GihleOppsal Orientering10:15
2476Solan EikedalenPorsgrunn OL10:15
2478Håkon BryggenHalden SK10:15
2479Eskil HobølOppsal Orientering10:15
2480Isak SolbergFredrikstad SK10:15
2481Audun HvenekildeOppsal Orientering10:15
2482Tor SimonsenOK Øst10:15
2483Liv SimonsenOK Øst10:15
2484Unni HerrebrødenOK Øst10:15
2485Annbjørg HenriksenRudsbygd IL10:15
2486Aurora SøbergRudsbygd IL10:15
2487Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL10:15
2488Isabel Desiree Haugen MartinsenFredrikstad SK10:15
2489Chrystel Madeleine IngebrigtsenFredrikstad SK10:15
2490Martina VågsnesOppsal Orientering10:15
2491Signe Drange RuudRøyken OL10:15
2492Øyvin TjoreNydalens SK10:15
2493Jo Randar HolmøyHadeland OL10:15
2494Silje Nilsen BergFossum IF10:15
2495Marie Fosser-KildalHeming Orientering10:15
2496Barbro De NeeigaardNOTEAM10:15
2500Ada SkauenFredrikstad SK10:15
2407Andreas MelheimSturla, IF11:50

D -10

3 650 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3601Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL10:15
3602Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn10:15
3603Minna Sofie WingstedtHalden SK10:15
3604Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering10:15
3605Helene ScheeleNydalens SK10:15
3606Erle Elise WoldOK Moss10:15
3608Thea KvalheimHalden SK10:15
3609Marte EgerKongsberg OL10:15
3610Emma Aune JakobsenOK Moss10:15
3611Jenny DanevadFredrikstad SK10:15
3612Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering10:15
3613Sofie Holm NedrebøOK Moss10:15
3614Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK10:15
3615Malin Husebye AamodtFredrikstad SK10:15
3616Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK10:15
3617Ingrid SteinslandFredrikstad SK10:15
3618Mathilde R. KorenNydalens SK10:15

D11-12

4 075 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
901Thelma BrathagenLarvik OK10:30
902Marie ScheeleNydalens SK10:30
903Martine Arntsen HaugØstmarka OK10:30
904Ingrid LestebergKongsberg OL10:30
905Julie BrenåsVarteig OL10:30
906Elma Sagli GudimIndre Østfold OK10:30
907Sigrid Bakken HamreLarvik OK10:30
908Bertine MjøsterØstmarka OK10:30
909Kaja SandvikRaumar Orientering10:30
910Marthea Haaland TjoreNydalens SK10:30
911Emilie Skov DalgaardOK Pan Århus10:30
912Erika Lind-LarsenOK Moss10:30
913Sigrid Schmitt GranHalden SK10:30
914Maren Sofie FremstadLarvik OK10:30
915Mathilde KlausenFredrikstad SK10:30
916Sara SandvikRaumar Orientering10:30
917Elise Nilsen BergFossum IF10:30
919Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering10:30
920Fanny Staff ValstadNittedal OL10:30
921Hanne Wærp HaugeNydalens SK10:30
922Ane HustvedtOppsal Orientering10:30
923Helle KvalheimHalden SK10:30
924Mari KallesonOppsal Orientering10:30
925Signe HoloFossum IF10:30
926Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering10:30
927Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering10:30
928Agathe BrathagenLarvik OK10:30
929Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK10:30
930Maren HenriksenHalden SK10:30
931Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL10:30
932Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering10:30
933Ingeborg EikåsSandefjord OK10:30
934Anna TaksdalGanddal IL10:30
935Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK10:30
936Pernille Nor-WollØstmarka OK10:30
937Julie SåheimFredrikstad SK10:30
938Marie KravdalGjø-Vard OL10:30
939Sigrid HaugeSarpsborg OL10:30
940Marie Bjordal VegganOppsal Orientering10:30
941Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering10:30
942Eira Skaarer WiklundNydalens SK10:30
943Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL10:30
944Pernille ZagarLarvik OK10:30
945Gunde TumelionisFossum IF10:30
946Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering10:30
947Hannah Udklit KristensenOK Pan Århus10:30
948Anne ØstvoldHeming Orientering10:30
949Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK10:30
950Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK10:30
951Helene Margrete KristensenHeming Orientering10:30

D13-14

5 875 m, 70 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2001Ida Marie FlågenHeming Orientering12:45
2002Mathea Spets StorhovFreidig12:45
2003Ingvild GustafssonKongsberg OL12:45
2004Embla ØvretveitFredrikstad SK12:45
2005Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering12:45
2006Netta Bar-NathanLillomarka OL12:45
2007Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK12:45
2008Inga Skaarer WiklundNydalens SK12:45
2009Ragnhild Mathea HelmersenFet OL12:45
2010Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering12:45
2011Vida Helland-HansenIL Tyrving12:45
2012Sabina AumoKungälvs OK12:45
2013Klara BorgSödertälje-Nykvarn Orientering12:45
2014Mari EidsmoFreidig12:45
2015Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12:45
2016Hedda SpangbergKonnerud IL12:45
2017Noor Dirro-HeluMåren OK12:45
2018Julie Sophie WoldOK Moss12:45
2019Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)12:45
2020Anne Maren EidstenSturla, IF12:45
2021Konstanse MoholthKongsberg OL12:45
2022Emma EngehultNotodden OL12:45
2023Elida Sagli GudimIndre Østfold OK12:45
2024Emma Bangstad BergersenHamar OK12:45
2025Johanne Rognerud BøeFossum IF12:45
2026Marie KvarmeSturla, IF12:45
2027Kristine Bog VikaneFana IL12:45
2028Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering12:45
2029Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL12:45
2030Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna12:45
2031Frida SolsrudNydalens SK12:45
2032Astrid RognstadHadeland OL12:45
2033Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn12:45
2034Kristin Melby JacobsenLardal OL12:45
2035Martine SkjelsvikLillehammer OK12:45
2036Marie SaugestadNydalens SK12:45
2037Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12:45
2038Marie Roll-TørnqvistFana IL12:45
2039Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)12:45
2040Mille Baastad BergIL Tyrving12:45
2041Helene Bjørkvold JendalFossum IF12:45
2042Tiril KihleKonnerud IL12:45
2043Anna Taagehøi NykjærOK Pan Århus12:45
2044Luciana Maria SvadsMåren OK12:45
2045Hanna RehnKolbotn og Skimt OL12:45
2046Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK12:45
2047Ida SolliMo OK12:45
2048Kathinka Zahl HagenFossum IF12:45
2049Elise Wærp HaugeNydalens SK12:45
2050Sigrid NermoenØstmarka OK12:45
2051Emma Helene OlsenHalden SK12:45
2052Gina BrevikØstmarka OK12:45
2053Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb12:45
2054Marie Lien BackstrømHalden SK12:45
2055Janna Sofie TellesbøØstmarka OK12:45
2056Linnea HolstIL Tyrving12:45
2057Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK12:45
2058Ella BerstadHeming Orientering12:45
2059Eileen BjanesIL Tyrving12:45
2060Une HoltermannPorsgrunn OL12:45
2061Pia Young VikNydalens SK12:45
2062Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb12:45
2063Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL12:45
2064Eira Wessel LineØstmarka OK12:45
2065Amalie LøkkebergFredrikstad SK12:45
2066Ella Hedegaard RichardsonOK Pan Århus12:45
2067Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK12:45
2068Mari BrendeFossum IF12:45
2069Emma Visted-HansenGjø-Vard OL12:45
2070Vilde Sabine SkotnesKonnerud IL12:45

D15-16

9 025 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1001Maya ArnesenHeming Orientering12:45
1002Amélie AamodtOppsal Orientering12:45
1003Tale StrandKongsberg OL12:45
1004Mari Strømme LidTIF Viking12:45
1005Tuva Aas StræteRingerike OL12:45
1006Karoline BjørnerødOK Moss12:45
1007Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb12:45
1008Thea LandKonnerud IL12:45
1009Stella HolmboeIL Tyrving12:45
1010Tora Aasheim NymarkTIF Viking12:45
1011Nora Småge HilsenKonnerud IL12:45
1012Janne Tjørhom AasheimGanddal IL12:45
1013Emma DanevadFredrikstad SK12:45
1014Ingvild LangeggenKongsberg OL12:45
1015Andrea RanvikKonnerud IL12:45
1016Ingeborg RognstadHadeland OL12:45
1017Vilde RetteraasenIndre Østfold OK12:45
1018Malene InstanesSturla, IF12:45
1019Marieluise Schmitt GranHalden SK12:45
1020Sigrid EkelandOddersjaa SSK12:45
1021Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering12:45
1022Ingrid Lund HovdenIL Tyrving12:45
1023Elise AusenPorsgrunn OL12:45
1024Solveig LetmolieEiker OL12:45
1025Kamilla LomeHamar OK12:45
1026Ine InstanesSturla, IF12:45
1027Jenny BaklidKonnerud IL12:45
1028Kristine Eide RappRaumar Orientering12:45
1029Kaisa AntonsenFredrikstad SK12:45
1030Hanne Eide RappRaumar Orientering12:45
1031Alexandra LinløkkenØstmarka OK12:45
1032Karen Hoel JomaasFossum IF12:45
1033Ada Helene OlsenIF Trauma12:45
1034Malin HaugeHisøy OK12:45
1035Iris HolstIL Tyrving12:45
1036Åsne HaavengenKongsberg OL12:45
1037Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL12:45
1038Ingeborg KvarmeSturla, IF12:45
1039Marie Lindløv JensenSarpsborg OL12:45
1040Live ØstvoldHeming Orientering12:45
1041Vilde Wikevand NormannTverlandet IL12:45
1042Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL12:45
1043Tina KallesonOppsal Orientering12:45
1044Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK12:45
1045Julie felicia ChristiansenKristiansand OK12:45
1046Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12:45
1047Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss12:45
1048Ingrid LamarkGanddal IL12:45
1049Carmen DirroMåren OK12:45
1050Marie LilandNydalens SK12:45
1051Mina JørgensenIL Tyrving12:45
1052Anniken RanvikKonnerud IL12:45
1053Ada WulfsbergNydalens SK12:45
1054Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK12:45
1055Oda ScheeleNydalens SK12:45
1056Iselin SørensenSturla, IF12:45
1057Mia HirschIF Trauma12:45
1058Yngvild Langedal BreivikNydalens SK12:45
1059Christine HoenEiker OL12:45
1060Ea LunøeNydalens SK12:45
1061Kristine KravdalGjø-Vard OL12:45
1062Ida Sofie HjortlandLarvik OK12:45
1063Tuva HepburnKristiansand OK12:45
1064Ane Sofie KroghOppsal Orientering12:45
1065Malene JebsenHeming Orientering12:45

D35

11 025 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1201Dana B. SteneNydalens SK11:30
1202Bodil HelgerudHalden SK11:30
1203Anne EdwardsThames Valley OC11:30
1204Cristina LuisNydalens SK11:30

D40

11 025 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1701Hanne WoldOK Moss11:30
1702Jeannette AumoKungälvs OK11:30
1703Heidi TronbølFet OL11:30
1704Aase MestadLillomarka OL11:30
1705Sara MathisenPorsgrunn OL11:30
1706Ingvild OsdalHarstad OL11:30
1707Kristin Nergaard BergFossum IF11:30
1708Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11:30
1709Aud Hognestad TaksdalGanddal IL11:30
1710Monica BerglundRingerike OL11:30
1711Mari Angell-PetersenFreidig11:30
1712Elise HafskjoldNydalens SK11:30
1713Wenche EikåsSandefjord OK11:30
1714Valborg MadslienLillehammer OK11:30

D45

9 025 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2601Anne UrsetIL BUL-Tromsø10:45
2602Hilde VassendPorsgrunn OL10:45
2603Anita StensethSnertingdal IF Orientering10:45
2604Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK10:45
2605Vibeke LamarkGanddal IL10:45
2606Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering10:45
2607Solveig BerganNydalens SK10:45
2608Kirsti KringhaugRingerike OL10:45
2609Hege FeiringIL Tyrving10:45
2610Doris Stien KaspersenMo OK10:45
2611Mai Britt BjørkSandefjord OK10:45
2612Mariann ScheiTIF Viking10:45
2613Aud Ellen BrevikSturla, IF10:45
2614Stine ArntzenSandefjord OK10:45
2615Vibeke HøstLillomarka OL10:45
2616Mari Reiersen JensenBirkenes IL10:45
2617Irene Felde OlaussenHalden SK10:45
2618Ingrid UndstadLarvik OK10:45
2619Frauke Schmitt GranHalden SK10:45
2620Marianne HaugeHisøy OK10:45
2621Hege SolerødGjø-Vard OL10:45
2622Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK10:45
2623Runa Lien BackstrømHalden SK10:45
2624Ann Elin FlågenHeming Orientering10:45
2625Arnhild U. BråtenVegårshei IL10:45
2626Nora SkauenIL Tyrving10:45
2627Else Kari ScheeleNydalens SK10:45
2628Tonje HolmOK Moss10:45
2629Birgit Økern JensenKonnerud IL10:45
2630Line Skjevik ArnevikRingerike OL10:45
2631Merete RørvikLillomarka OL10:45
2632Torunn Økern JensenRingerike OL10:45
2633Tanja InstanesSturla, IF10:45
2634Karianne StrømmeTIF Viking10:45
2635Tone Karina IngesenSarpsborg OL10:45
2636Trine OldernesLillomarka OL10:45
2637Christina WhiteSøgne og Songdalen OK10:45

D50

9 025 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2201Kristin FleisjeNittedal OL10:45
2202Heidi BørstadSarpsborg OL10:45
2203Maria JonssonNydalens SK10:45
2204Marianne NjåsteinIL Tyrving10:45
2205Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering10:45
2206Marie AlfredssonOK Tyr10:45
2207Kristin Damsgaard GrindstadSarpsborg OL10:45
2208Vanja StaffOL Toten-Troll10:45
2209Anne Marit BjergaardNydalens SK10:45
2210Kari MadslienNydalens SK10:45
2211Maria TorgersenBækkelagets SK10:45
2212Tarja SilvennoinenKalevan rasti10:45
2213Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK10:45
2214Anne DanielsenNydalens SK10:45
2215Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL10:45
2216Rannveig NordhagenFana IL10:45
2217Kjersti StræteRingerike OL10:45
2218Kathrine LunøeNydalens SK10:45
2219Rine HanssenByåsen IL10:45
2220Kristin Sæthre SørensenSturla, IF10:45
2221Tove AasheimAskøy OL10:45
2222Jartrud SteinsliØstmarka OK10:45
2223Anne MadslienNydalens SK10:45
2224Wenche LindløvSarpsborg OL10:45
2225Margrete EngzeliusAsker Skiklubb10:45
2226Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL10:45
2227Tove HeimdalKonnerud IL10:45
2228Eirin LodgaardByåsen IL10:45
2229Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK10:45
2230Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb10:45
2231Kari ChristiansenSandefjord OK10:45
2232Hege HeibergHadeland OL10:45

D55

8 575 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1151Elsa PutOMEGA11:15
1152Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK11:15
1153Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL11:15
1154Tone HollowellOK Tyr11:15
1155Berit BergeIL Tyrving11:15
1156Anne Julsrud HaugenHalden SK11:15
1157Kirsti Grundnes BergIL Tyrving11:15
1158Maria EricsonÅmåls OK11:15
1159Maija KerkolaHämeenlinnan Tarmo11:15
1160Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF11:15
1161Ann Karin TjørhomGanddal IL11:15
1162Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL11:15
1163Bente LineIndre Østfold OK11:15
1164Torun DyrkornEiker OL11:15
1165Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb11:15
1166Karin GunnarssonStora Tuna OK11:15
1167Kjersti SkantzeIL Tyrving11:15
1168Ingrid RavnanOL Toten-Troll11:15
1169Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL11:15
1170Berit DanielsenIL Tyrving11:15
1171Dagrun MelkildHeming Orientering11:15

D60

8 575 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1951Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange11:15
1952Elle M. MelbyeHeming Orientering11:15
1953Wenche BjørnstadRingsaker OK11:15
1954Gro SolnørdalRudsbygd IL11:15
1955Randi NilstadIL Tyrving11:15
1956Randi Kristin NærumLarvik OK11:15
1957Helga HaverstadLierbygda OL11:15
1958Hanne JochumsenOK Esbjerg11:15
1959Anne SørumRingsaker OK11:15
1960Britt HermanrudSilkeborg OK11:15
1961Bjørg SvanbergRøyken OL11:15
1962Monica MartinssonOK Tranan11:15
1963Lis DæhliLøten o-lag11:15
1964Ellen Marie TurterNydalens SK11:15
1965Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb11:15

D65

5 800 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1251Ingjerd SognnæsBergens TF11:00
1252Inger TiltnesIL Tyrving11:00
1253Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL11:00
1254Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK11:00
1255Berit GrosvoldEiker OL11:00
1256Ingeborg BakkenMåren OK11:00
1257Sigrun SvartedalTrøsken IL11:00
1258Lill Ramberg SkappelLillehammer OK11:00
1259Eva Marie GranOK Øst11:00
1260Bodil BerbyTrøsken IL11:00
1261Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb11:00
1262Kari StrandeRingerike OL11:00

D70

5 800 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2151Synnøve DalvaBø OL11:00
2152Inger SkaugOppsal Orientering11:00
2153Brynhild FanuelsenFossum IF11:00
2154Margit Ryen SteenBø OL11:00
2155Gerd LangsethLarvik OK11:00
2156Liv FeiringHamar OK11:00
2157Kjersti ThoStabæk IF11:00
2158Thorunn Aamodt OvesenLardal OL11:00
2159Inger LindløvOK Moss11:00
2160Ella BjerketvedtTrøsken IL11:00
2161Birgitte BekkelundRøyken OL11:00
2162Ingeborg BøbelIL Imås11:00
2163Gry Bruland VråleSturla, IF11:00
2164Marta StangModum OL11:00

D75

4 300 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2181Torid KvaalFreidig11:00
2182Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb11:00
2183Unni Dirro BøhlerengenMåren OK11:00
2184Johanna YtterbølGimle IF11:00
2185Gudveig JørundlandOK Sør11:00
2186Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag11:00
2187Unni DrageHaugerud IF11:00

H -10

3 650 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3701Anders Hovgaard EisvangOK Moss10:15
3702Nikolai TesloHadeland OL10:15
3703Ville Emil WingstedtHalden SK10:15
3704Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK10:15
3705Emil Tonjer FingarsenElverum OK10:15
3706Theo Winsents SæterNydalens SK10:15
3707Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL10:15
3708Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering10:15
3709Ask Felland SætnanFossum IF10:15
3710Alfred NikolaisenOppsal Orientering10:15
3711Kristoffer LodgaardByåsen IL10:15
3712Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL10:15
3713Christian RyhammerOK Pan Århus10:15
3714Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering10:15

H11-12

4 075 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3401Gabriel SolemOppsal Orientering10:00
3402Simen Gløgård StensrudNittedal OL10:00
3403Kasper LodgaardByåsen IL10:00
3404Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)10:00
3405Eskil BrændenLillomarka OL10:00
3406Erlend OtterleiØstmarka OK10:00
3407Emil Husebye AamodtFredrikstad SK10:00
3408Casper Staehelin BlakskjærOK Pan Århus10:00
3409Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)10:00
3410Kristoffer NomelandØstmarka OK10:00
3411Emil HuuseØstmarka OK10:00
3412Jakob A. GjedeboOppsal Orientering10:00
3413Henrik KaiserSturla, IF10:00
3414Aksel EideBækkelagets SK10:00
3415Mathias LinløkkenØstmarka OK10:00
3416Tobias Tronbøl LiumIL Koll10:00
3417Einar ØstvoldHeming Orientering10:00
3418Martin Christoffer BorgIL Koll10:00
3419Eskil HafskjoldNydalens SK10:00
3420Linus Eggen VingeOppsal Orientering10:00
3421Gabriel GjoneSandefjord OK10:00
3422Elias ThoresenHalden SK10:00
3423Storm Kristoffer VeitsleNittedal OL10:00
3424Gaute NysæterSkien OK10:00
3425Martin BryggenHalden SK10:00
3426Markus HirschBækkelagets SK10:00
3427Brage EikåsSandefjord OK10:00
3428Rasmus D. EastwoodLillomarka OL10:00
3429Per Noah SommerheinNydalens SK10:00
3430Severin KildenOK Pan Århus10:00
3431Håvard EikRaumar Orientering10:00
3432Håvard RønningenØstmarka OK10:00
3433Gjermund OsdalHarstad OL10:00
3434Nov Bar-NathanLillomarka OL10:00
3435Sigurd HobølOppsal Orientering10:00
3436Erik ZagarLarvik OK10:00
3437Audun NordbyFredrikstad SK10:00
3438Even LienGjø-Vard OL10:00
3439Eilert KristiansenHalden SK10:00
3440Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL10:00
3441Sverre SandvikHalden SK10:00
3442Edvard KeransFredrikstad SK10:00
3443Christoffer ÅnensenOppsal Orientering10:00
3444Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK10:00
3445Rasmus BerglundRingerike OL10:00
3446Lukas Jones ArnesenHeming Orientering10:00
3447Simen SkeideOppsal Orientering10:00
3448Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL10:00
3449Anders Næss-UlsethHeming Orientering10:00
3450Liam Viggo WingstedtHalden SK10:00
3451Teo Hedegaard RichardsonOK Pan Århus10:00
3452Henrik Repstad StoremyrIL Hauken10:00
3453Andreas SandernesØstmarka OK10:00
3454Sondre OlaussenOppsal Orientering10:00
3455Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)10:00
3456Håkon BogasonLillomarka OL10:00
3457Marius Knøsberg EsvallØstmarka OK10:00
3458Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)10:00
3459Jonathan WoodhouseLillomarka OL10:00
3460Henrik NybergAsker Skiklubb10:00
3461Kristoffer Strømdal WikFreidig10:00
3462Eivind ImrikFredrikstad SK10:00

H13-14

5 875 m, 101 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
751Henrik Kaupang LyeLarvik OK12:30
752Lars LienGjø-Vard OL12:30
753Vegard Holm JohannesenKongsberg OL12:30
754Peder BryggenHalden SK12:30
755Elia ThorvikNydalens SK12:30
756Gustav Andresen SkotteFossum IF12:30
757Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)12:30
758Jakob GilljamØstmarka OK12:30
759Elias StubberudNydalens SK12:30
760Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn12:30
761Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering12:30
762Alfred BjørnerødOK Moss12:30
763Sigurd Saxe SandvikHalden SK12:30
764Kristoffer LerliMelhus IL12:30
765Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)12:30
766Benjamin GjoneSandefjord OK12:30
767Martin Reiersen JensenBirkenes IL12:30
768Endre W NormannTverlandet IL12:30
769Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb12:30
770Mikkel BerglundRingerike OL12:30
771Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb12:30
772Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)12:30
773Vilmer NybergAsker Skiklubb12:30
774Teodor Mo HjelsethNydalens SK12:30
775Hans UrsetIL BUL-Tromsø12:30
776Øyvind LamarkGanddal IL12:30
777Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb12:30
778Magnus JystadØstmarka OK12:30
779Jacob MikkelsenHorsens OK12:30
780Atle Nikolai WølloKongsberg OL12:30
781Fridtjof ReuschHeming Orientering12:30
782Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)12:30
783Johan EgerKongsberg OL12:30
784Birk ThorstensenOppsal Orientering12:30
785Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)12:30
786Trygve Børte NomelandKristiansand OK12:30
787Herman Lien BackstrømHalden SK12:30
788Daniel Azagra NæssNydalens SK12:30
789Ask OlaussenOppsal Orientering12:30
790Børge Nilsen BergFossum IF12:30
791Lukas KlausenSturla, IF12:30
792Theodor BjørkSandefjord OK12:30
793Thomas BlomkvistFredrikstad SK12:30
794Sindre UlsakerHemsedal IL12:30
795Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)12:30
796Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL12:30
797Gaute LindaasElverum OK12:30
798Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL12:30
799Jonas KroghOppsal Orientering12:30
800Hans Peder BerglandIndre Østfold OK12:30
801Vegard Ulseth SylteFreidig12:30
802Andreas DaleBergens TF12:30
803Brage TakleKristiansand OK12:30
804Mats LindaasElverum OK12:30
805Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12:30
806Kasper Bakken UlsethNydalens SK12:30
807Anders KlavenesSandefjord OK12:30
808Tidemann LierIndre Østfold OK12:30
809Jonas Damm AlsOK Pan Århus12:30
810Sivert PoppeFredrikstad SK12:30
811Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering12:30
812Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL12:30
813Per Ingvar TollehaugEiker OL12:30
814Marius E. AamodtOppsal Orientering12:30
815Anders Håvard LarsenNydalens SK12:30
816Oliver LarsenMo OK12:30
817Villads SkovbjergOK Pan Århus12:30
818Christian Fredrik BorgIL Koll12:30
819Markus RichterSandnes IL (Rogaland)12:30
820Vegard Tronstad AndersenKongsberg OL12:30
821Gaute BerganNydalens SK12:30
822Olav MelheimSturla, IF12:30
823Ludvik SætherFredrikstad SK12:30
824Tor Erling GjølsjøOK Moss12:30
825Birk Felland SætnanFossum IF12:30
826Halvor LøkenKongsberg OL12:30
827Anselm ReichenbachOppsal Orientering12:30
828Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK12:30
829Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL12:30
830Mathias NyhaugAsker Skiklubb12:30
831Sander Tonjer FingarsenElverum OK12:30
832Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK12:30
833Tobias MathisenPorsgrunn OL12:30
834Martin Nøkleby MellingRingerike OL12:30
835Axel AaldeNydalens SK12:30
836Philip Lehmann RomørenFossum IF12:30
837Adam ConwayKongsberg OL12:30
838Mikael BirkelundAsker Skiklubb12:30
839Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)12:30
840Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK12:30
841Eskil KolshusOppsal Orientering12:30
842Martin Størmer-AntonsenNydalens SK12:30
843Magnus Strømme LidTIF Viking12:30
844Jonas MyhrAsker Skiklubb12:30
845Benjamin August VikenTverlandet IL12:30
846Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb12:30
847Magnus BrodinPorsgrunn OL12:30
848Ivar HansenSarpsborg OL12:30
849Sondre LadimOK Moss12:30
850Ola Nymark VeumHeming Orientering12:30
851Tarje EspelinAsker Skiklubb12:30

H15-16

11 025 m, 72 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1301Erlend BørliFossum IF12:15
1302Erlend Odd BergeKristiansand OK12:15
1303Sondre OttesenFredrikstad SK12:15
1304Per HøivaagTverlandet IL12:15
1305Gaute FosstveitRaumar Orientering12:15
1306Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12:15
1307Sivert Sande KvermeFossum IF12:15
1308Anders HorveiRaumar Orientering12:15
1309Jakob Schia LøeNotodden OL12:15
1310Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn12:15
1311Rolf Trygve HaugKongsberg OL12:15
1312Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn12:15
1313Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK12:15
1314Sondre Zahl HagenFossum IF12:15
1315Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK12:15
1316Lars Øderud VatneBækkelagets SK12:15
1317Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering12:15
1318Herman Anker SkovbjergOK Pan Århus12:15
1319Anders VestølVegårshei IL12:15
1320Elias Hinge KrogsgaardSilkeborg OK12:15
1321Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL12:15
1322Asbjørn KaltoftOK Pan Århus12:15
1323Iver RingheimLarvik OK12:15
1324Mikkel KatlaFossum IF12:15
1325Halvard KornmoPorsgrunn OL12:15
1326Johan Kristian UndelandSturla, IF12:15
1327Simen ElvhaugRaumar Orientering12:15
1328Åsmund SlokvikNotodden OL12:15
1329Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK12:15
1330Grunde IsaksætreGrue IL12:15
1331David RundeKristiansand OK12:15
1332Runar Saur ModahlFredrikstad SK12:15
1333Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb12:15
1334Eirik ImrikFredrikstad SK12:15
1335Daniel Bentien SchmidtOK Pan Århus12:15
1336Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn12:15
1337Ferdinand FremmingHeming Orientering12:15
1338Halvor RudningenHemsedal IL12:15
1339Kasper EngesetIL Tyrving12:15
1340Christoffer SlettenRaumar Orientering12:15
1341Jakob TorgersenHalden SK12:15
1342Jon MarcussenHarstad OL12:15
1343Sondre YtterbøAsker Skiklubb12:15
1344August Syrdal ØenHeming Orientering12:15
1345Christopher LadimOK Moss12:15
1346Theodor LierIndre Østfold OK12:15
1347David BorgSödertälje-Nykvarn Orientering12:15
1348Ulrik HellenTIF Viking12:15
1349Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering12:15
1350Cornelius BjørkSandefjord OK12:15
1351Eirik BlågestadIndre Østfold OK12:15
1352Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering12:15
1353Henrik ReuschHeming Orientering12:15
1354Alfred PetterssonMullsjö SOK12:15
1355Jonas GrønliFreidig12:15
1356Erik BohneVaregg Fleridrett12:15
1357Jonas EikåsSandefjord OK12:15
1358Bendik EliassenFredrikstad SK12:15
1359Kristian ØstermannHeming Orientering12:15
1360Petter Liabakk EriksenByåsen IL12:15
1361Simen FritznerNittedal OL12:15
1362Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering12:15
1363Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12:15
1364Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering12:15
1365Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK12:15
1366Egil FrydenlundSturla, IF12:15
1367Gaute Kvittum NytrøenTynset IF12:15
1368Vegard KittilsenFreidig12:15
1369Vebjørn Blom-HagenFossum IF12:15
1370Tor Magnus GrøstadØstmarka OK12:15
1371Isak JonssonNydalens SK12:15
1372Eivind Berner MyhreFossum IF12:15

H35

13 525 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2301Kristoffer JacobsenIL Tyrving11:30
2302Trond KortnerØstmarka OK11:30
2303Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät11:30
2304Thomas RoskifteOK Moss11:30
2305Jon PedersenHalden SK11:30
2306Jostein F. TellnesAsker Skiklubb11:30
2307Mattias MårtsStora Tuna OK11:30
2308Håkon GjerdeIndre Østfold OK11:30
2309Erik Rytter JakobsenOK Moss11:30
2310Donatas KontautasOK Moss11:30
2311Ole Grini JohansenNatthauken IL11:30
2312Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK11:30
2313Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering11:30

H40

13 525 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3501Sigve VågsnesOppsal Orientering11:30
3502Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett11:30
3503Robert BanfiÅs-NMBU Orientering11:30
3504Henning Bratland CarlsenOK Moss11:30
3505Torstein HoleNydalens SK11:30
3506Jesper FlogstadIL Hauken11:30
3507Emil WingstedtHalden SK11:30
3508Pål Christian IngierdBækkelagets SK11:30
3509Thomas BedinIndre Østfold OK11:30
3510Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL11:30
3511Øyvind LøkenOK Moss11:30
3512Johs HjelmstadBækkelagets SK11:30
3513Kim RichterSandnes IL (Rogaland)11:30
3514Andreas JohanssonHalden SK11:30
3515Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)11:30
3516Ola LestebergKongsberg OL11:30
3517Charles HalaasFossum IF11:30
3518Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK11:30
3519Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL11:30
3520Torbjørn KravdalGjø-Vard OL11:30
3521Mads MikkelsenHorsens OK11:30
3522Vegard BroxIL Tyrving11:30
3523Morten FismenFossum IF11:30
3524Anders StorbratenBækkelagets SK11:30
3525Anders Tønnessen RødFana IL11:30
3526Bengt HansskeKils OK11:30
3527Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK11:30
3528Øystein OlsenOK Moss11:30
3529Atle PedersenFossum IF11:30
3530Audun BjerknesMåren OK11:30
3531Ole Petter KjerkreitSteinkjer OK11:30

H45

12 125 m, 74 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2701Stig MellingRingerike OL11:00
2702Lars Erik GjeinFossum IF11:00
2703Lars-Inge ArnevikRingerike OL11:00
2704Peder NatvigIL Koll11:00
2705Asgeir LiumFet OL11:00
2706Dag Helland-HansenIL Tyrving11:00
2707Dag MarcussenHarstad OL11:00
2708Eirik JørgensenIL Tyrving11:00
2709Torbjørn Blom-hagenFossum IF11:00
2710Runar HafskjoldNydalens SK11:00
2711Jon Einar WaalerPorsgrunn OL11:00
2712Christian JomaasFossum IF11:00
2713Lars GrandeKjelsås IL11:00
2714Rune BlågestadIndre Østfold OK11:00
2715Christian ReuschHeming Orientering11:00
2716Per Olav GulbrandsenLarvik OK11:00
2717Tore GranheimOK Moss11:00
2718Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering11:00
2719Dag Arne LierIndre Østfold OK11:00
2720Hans Christian MeenPorsgrunn OL11:00
2721Lars EnerhaugenModum OL11:00
2722Esten KorenNydalens SK11:00
2723Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering11:00
2724Steinar ØvreåsOK Horten11:00
2725Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)11:00
2726Thore KornmoPorsgrunn OL11:00
2727Per Øivind EgerKongsberg OL11:00
2728Bent Erik SkaugOppsal Orientering11:00
2729Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering11:00
2730Olof SmittSödertälje-Nykvarn Orientering11:00
2731Tom KristensenLarvik OK11:00
2732Stig InstanesSturla, IF11:00
2733Paul Christian JensenBirkenes IL11:00
2734Andreas SylteFreidig11:00
2735Tore SandvikHalden SK11:00
2736Jo Børre EikåsSandefjord OK11:00
2737Anders SollienOL Toten-Troll11:00
2738Dag Steinar RagvinBø OL11:00
2739Ståle HeitmannFossum IF11:00
2740Odd StrandKongsberg OL11:00
2741Tage EidissenSarpsborg OL11:00
2742Johan JebsenHeming Orientering11:00
2743Truls KvaaseBækkelagets SK11:00
2744Kimme ArnesenHeming Orientering11:00
2745Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK11:00
2746Tommy JauhojärviAsker Skiklubb11:00
2747Ingar Tollum AndersenKongsberg OL11:00
2748Terje BlindheimLillomarka OL11:00
2749Tom BerganFet OL11:00
2750Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL11:00
2751Oddvar TaksdalGanddal IL11:00
2752Øyvind LienGjø-Vard OL11:00
2753Øyvind ThømtIndre Østfold OK11:00
2754Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb11:00
2755Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø11:00
2756Espen WigaardOppsal Orientering11:00
2757Bjørn HaugeNydalens SK11:00
2758Trond EvensenOL Tønsberg og omegn11:00
2759Jørgen FrøydLarvik OK11:00
2760Trond LundIL Tyrving11:00
2761Bjart Are HellenTIF Viking11:00
2762Øyvind StoksethHalden SK11:00
2763Christian VogelsangNydalens SK11:00
2764Kenneth WesterheimStord Orientering11:00
2765Christian HolmboeIL Tyrving11:00
2766Kyrre GranFet OL11:00
2767Gisle NysæterSkien OK11:00
2768Håvard HågårdKonnerud IL11:00
2769Espen SvaeSarpsborg OL11:00
2770Steinar EastwoodLillomarka OL11:00
2771Asgeir FremstadLarvik OK11:00
2772Olav EideBækkelagets SK11:00
2773Asle Sagli GudimIndre Østfold OK11:00
2774Eivind LandeEidskog OL11:00

H50

12 125 m, 79 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1801Frank SvarødIdd Sportsklubb11:30
1802Arne TorgersenBækkelagets SK11:30
1803Arild AndresenFossum IF11:30
1804Anders FlågenHeming Orientering11:30
1805Bent SkatvedtRaumar Orientering11:30
1806Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering11:30
1807Mats HerbertTäby OK11:30
1808Morten HeirFossum IF11:30
1809Geir NilsenViul Orienteringsklubb11:30
1810Pål TveterIndre Østfold OK11:30
1811Harald StorrønningByåsen IL11:30
1812Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb11:30
1813Bjørn Gaute HerlyngGrue IL11:30
1814Roger LysnesHedrum OL11:30
1815Dag BrenåsVarteig OL11:30
1816Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering11:30
1817Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK11:30
1818Håkon DanevadSentrum OK11:30
1819Ole Petter VestølVegårshei IL11:30
1820Øystein WiggenByåsen IL11:30
1821Knut Erling ØenHeming Orientering11:30
1822Christian GrotnesIL Tyrving11:30
1823Helge GisholtOK Skeidi11:30
1824Trond BrevikFossum IF11:30
1825Nils EklöwOK Södertörn11:30
1826Tore NymarkAskøy OL11:30
1827Per FranzénOK Södertörn11:30
1828Asbjørn AarvikNittedal OL11:30
1829Einar TesloHadeland OL11:30
1830Trond LamarkGanddal IL11:30
1831Gjermund RørenEiker OL11:30
1832Lasse ArnesenHeming Orientering11:30
1833Stein H. HagenFossum IF11:30
1834Jim OlaussenHalden SK11:30
1835Lasse SkalleHarstad OL11:30
1836Egil FuruaBerger og Svelvik OL11:30
1837Svend Arne YtterbølHalden SK11:30
1838Børge HarveyIL BUL-Tromsø11:30
1839Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna11:30
1840Ole Petter HaugenNydalens SK11:30
1841Petter LøeNotodden OL11:30
1842Einar LunøeNydalens SK11:30
1843Jens Even StorhovFreidig11:30
1844Bjørn JohannesenKongsberg OL11:30
1845Jon Iver BakkenNydalens SK11:30
1846Sigmund VisterIndre Østfold OK11:30
1847Bjørn HallanLommedalens IL11:30
1848Syver LøkenKongsberg OL11:30
1849Kjetil DammTIF Viking11:30
1850Axel Juell TheisenMellembygd OL11:30
1851Ole Edvard HjortlandLarvik OK11:30
1852Rolv Anders SystadLyn Ski11:30
1853Finn Henry LillestrandTrøsken IL11:30
1854Harald IweIL GeoForm11:30
1855Geir Arne LodgaardByåsen IL11:30
1856Vidar StrandLierbygda OL11:30
1857Jon Erik KvarmeSturla, IF11:30
1858Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)11:30
1859Trygve LeivestadSarpsborg OL11:30
1861Ole TørnqvistFana IL11:30
1862Hallvard KorenOK Moss11:30
1863Terje UrfjellIL Imås11:30
1864Jon Ivar BergersenEidskog OL11:30
1865Guttorm L EggeOslostudentenes IK11:30
1866Per Olav NærestadIF Trauma11:30
1867Svein NygårdLillomarka OL11:30
1868Dag SyversenSarpsborg OL11:30
1869Jan Tore HenriksenNydalens SK11:30
1870Gløer WinsvoldSentrum OK11:30
1871Per GuståsLinköpings OK11:30
1872Jon SkriubakkenPorsgrunn OL11:30
1873Jan Richard EriksenAsker Skiklubb11:30
1874Kjetil EspedalNydalens SK11:30
1875Jori ArrakoskiFSO11:30
1876Lars LodgaardRaufoss IL Orientering11:30
1877Nils BerganNydalens SK11:30
1878Sverre OttesenVaregg Fleridrett11:30
1879Rune S. NielsenIndre Østfold OK11:30
1880Fridtjof JebsenFossum IF11:30

H55

11 025 m, 74 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1601Per SlungaardIL Tyrving10:00
1602Per KaarbyFossum IF10:00
1603Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL10:00
1604Bjørn Henning GrandalIL Tyrving10:00
1605Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering10:00
1606Jørgen MårtenssonModum OL10:00
1607Frode BergersenHamar OK10:00
1608Nils Harald StaffOL Toten-Troll10:00
1609Johan MarkstedtOK Södertörn10:00
1610Jan GranstedtHalden SK10:00
1611Stein MartinsenSandefjord OK10:00
1612Håkon LøvliAsker Skiklubb10:00
1613Øivind SæbøKristiansand OK10:00
1614Roar TønnessenKongsberg OL10:00
1615Øystein KildahlØstmarka OK10:00
1616Morten Roger AndersenHalden SK10:00
1617Per SandbergNydalens SK10:00
1618Trond OlsenLøten o-lag10:00
1619Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)10:00
1620John HofossHadeland OL10:00
1621Odd-Ragnar PettersenOK Moss10:00
1622Thor Inge TollehaugEiker OL10:00
1623Peer StiansenNydalens SK10:00
1624Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK10:00
1625Even Woldstad HanssenEiker OL10:00
1626Hallvard BergIL Tyrving10:00
1627Tore SagvoldenØstmarka OK10:00
1628Bjørn Victor LarsenKongsberg OL10:00
1629John YtternesKolbotn og Skimt OL10:00
1630Kim Farnes HansenLierbygda OL10:00
1632Hallvard FjærLillomarka OL10:00
1633Egil EideIL Tyrving10:00
1634John LerliMelhus IL10:00
1635Tormod StrandMåren OK10:00
1636Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb10:00
1637Kjell MarksetIL Koll10:00
1638Per StedjeØstmarka OK10:00
1639Jussi SilvennoinenKalevan rasti10:00
1640Anders JakobssonOK Södertörn10:00
1641Ove MartinsenHauketo IF10:00
1642Axel WasseniusUddevalla OK10:00
1643Morten BergliaEiker OL10:00
1644Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL10:00
1645Jack BjørnsenKristiansand OK10:00
1646Kjell Einar AndersenVarteig OL10:00
1647Herman BakkeLøten o-lag10:00
1648Stig HeirAsker Skiklubb10:00
1649Ulf ErikssonStora Tuna OK10:00
1650Bjørn SolbergseterAustmarka IL10:00
1651Tommy BunæsHalden SK10:00
1652Egil Wickstrand IversenHeming Orientering10:00
1653Kai Jostein BergersenEidskog OL10:00
1654Arild KirkerødSarpsborg OL10:00
1655Per Dahl JensenOK Pan Århus10:00
1656Helge StubberudNydalens SK10:00
1657Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL10:00
1658Lars SjökvistStora Tuna OK10:00
1659Peter OG NordströmTäby OK10:00
1660Jens Kr KoplandModum OL10:00
1661Steinar AasBirkenes IL10:00
1662Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL10:00
1663Sindre LangaasNydalens SK10:00
1664Svein-Erik SøgårdKongsberg OL10:00
1665Richard Zeiner-GundersenFossum IF10:00
1666Inge GlittumOK Skeidi10:00
1667Onno VerberneOL Toten-Troll10:00
1668Nils HæstadFossum IF10:00
1669Martin GranlyLillomarka OL10:00
1670Oddbjørn BergersenEidskog OL10:00
1671Anton BjartnesVerdal OK10:00
1672Petter GullikstadRøros IL10:00
1673Jon BjørgumKristiansand OK10:00
1674Andreas ErichsenNydalens SK10:00
1675Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL10:00

H60

11 025 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3301Jon Arvid FossumAsker Skiklubb10:15
3302Eirik NordbrødenHalden SK10:15
3303Ketil ÅstebølOppsal Orientering10:15
3304Einar Kristian LundeVarteig OL10:15
3305Bent GalborgenIndre Østfold OK10:15
3306Trond HegnaAsker Skiklubb10:15
3307Petter F. JohannessenSturla, IF10:15
3308Tormod ØvergaardVestre Akers SK10:15
3309Jostein AlvestadWing OK10:15
3310Trond RønnebergAsker Skiklubb10:15
3311Kai MidtskogenBotne SK10:15
3312Klavs MadsenOdense OK10:15
3313Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK10:15
3314Geir Holm GundersenSturla, IF10:15
3315Eirik Næss-UlsethNydalens SK10:15
3316Nikolay KrupnovIL Tyrving10:15
3317Karsten StaldHorsens OK10:15
3318Bjørn ÅstorpSarpsborg OL10:15
3319Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn10:15
3320Are EriksenOslostudentenes IK10:15
3321Reidar FossumAsker Skiklubb10:15
3322Bjørn WilladssenHeming Orientering10:15
3323Sjur GjestvangOL Toten-Troll10:15
3324Alf PettersenIL Tyrving10:15
3325Kjell SvanbergRøyken OL10:15
3326Per Bovien ChristensenOK-West10:15
3327Arve GlittumOK Skeidi10:15
3328Geir Sverre SvingheimHadeland OL10:15
3329Sigurd DæhliLøten o-lag10:15
3330Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar10:15
3331Per Kristian EkebergIL Tyrving10:15
3332Dagfinn TorpePorsgrunn OL10:15
3333Gunnar GytriFørde IL10:15
3334Jon KaarbyNydalens SK10:15
3335Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering10:15
3336Johan Toverud JensenNydalens SK10:15
3337Øyvind GylverAsker Skiklubb10:15
3338Morten DåsnesRingerike OL10:15
3339Arnt Edvin AndersenHalden SK10:15
3340Terje Wiig MathisenNydalens SK10:15
3341Tor Ragnar AndersenHalden SK10:15
3342Trond SyversenOK Øst10:15
3343Thorkild JepsenOK-West10:15
3344Ivar RefslandIL Tyrving10:15
3345Morten DueMåren OK10:15
3346Ove OalandGanddal IL10:15

H65

9 025 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1501Jørgen BangOK Esbjerg11:45
1502Olav ØsthagenOL Vallset/Stange11:45
1503Sveinung RekaaNotodden OL11:45
1504Mogens NielsenOK-West11:45
1505Steinar SkoglundFossum IF11:45
1506Peter KlavenessMåren OK11:45
1507Hans Roar BakkenEiker OL11:45
1508Tor TrøanHadeland OL11:45
1509Øistein HagenOK Øst11:45
1510Ragnar Niemi BergStokke IL11:45
1511Pekka KerkolaHämeenlinnan Tarmo11:45
1512Ole Jørgen HommerenTrøsken IL11:45
1513Per Ove LindemarkTrøsken IL11:45
1514Elling AakreAndebu IL11:45
1515Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering11:45
1516Bjørn GrindeOslostudentenes IK11:45
1517Ola BroxOL Toten-Troll11:45
1518Terje WikstrømRingsaker OK11:45
1519Bjarne ChistensenSilkeborg OK11:45
1520Kjell MartinssonOK Tranan11:45
1521Bjørn SteenBø OL11:45
1522Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb11:45
1523Knut HaugOL Vallset/Stange11:45
1524Ottar StangTrøsken IL11:45
1525Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL11:45
1526Per Oskar LarsenIndre Østfold OK11:45
1527Finn IngwersenHorsens OK11:45
1528Atle RemmePorsgrunn OL11:45
1529Øyvind HoveidAsker Skiklubb11:45
1530Kjell Audun SundsdalMelum IL11:45
1531Øivind BergetSarpsborg OL11:45
1532Jimmy NordliTrøsken IL11:45
1533Sven WodschowOK-West11:45
1534Arvid GalborgenEds SK11:45
1535Svein S JacobsenIL Tyrving11:45
1536Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK11:45
1537Jan-Erik FredriksenIndre Østfold OK11:45

H70

8 575 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2086Roar ForbodMalvik IL10:00
1751Hans StordalOL Tønsberg og omegn11:45
1752Hasse BergstrømIL Tyrving11:45
1753John Thomas PetersenNittedal OL11:45
1754Willy GrønstadGimle IF11:45
1755Geir TrøanKolbotn og Skimt OL11:45
1756Arne Kristian SkiftenesIL Imås11:45
1757Øivind Magne RogndalenByåsen IL11:45
1758Ingvar BergmanOK Tranan11:45
1759Kjell StenstadvoldIL Tyrving11:45
1760Svein EriksenLarvik OK11:45
1761Magnus LandstadFreidig11:45
1762Knut LindløvOK Moss11:45
1763Rolf GjølbergLarvik OK11:45
1764Thorolf TrolsrudBotne SK11:45
1765Tom WahlgrenSarpsborg OL11:45
1766Kjell WintherOppsal Orientering11:45
1767Bjørn SandelienHeming Orientering11:45
1768Thor PalmgrenHalden SK11:45
1769Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving11:45
1770Ingar HåkonsenKongsberg OL11:45
1771Per Oscar SaugestadOK Moss11:45
1772Klaus EngenEidskog OL11:45
1773Helge RevhaugRingerike OL11:45
1774Runar KittilsenStokke IL11:45
1775Trygve LølandBirkenes IL11:45
1776Jørgen KvilhaugBotne SK11:45
1777Terje MalmHamar OK11:45
1778Øyvind SteneAsker Skiklubb11:45
1779Per Anders FlesjøOK Moss11:45
1780Helge FossheimHedrum OL11:45
1781Roar BjordalOppsal Orientering11:45
1782Trond FeiringHamar OK11:45
1783Erik H. HelleOL Tønsberg og omegn11:45
1784Roar ForbordMalvik IL11:45
1785Leif BokerødIdd Sportsklubb11:45
1786Arne SvartedalTrøsken IL11:45
1788Tore LangaardOppsal Orientering11:45
1789Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn11:45
1790Magnus NatåsBergens TF11:45
1791Per Chr. EvensenSarpsborg OL11:45
1792Egil SyverstadTrøsken IL11:45
1793Knut Erik ØstengenOMEGA11:45
1794Torleif StephansenNidarøst OK11:45

H75

5 800 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3801Erling TidemannLommedalens IL12:00
3802Per Øystein AndersenLarvik OK12:00
3803Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange12:00
3804Magnar ØvreåsBotne SK12:00
3805Leif BråtenHeming Orientering12:00
3806Gunnar ØsterbøFreidig12:00
3807Per LøvaasOL Trollelg12:00
3808Helge BjaalandHeming Orientering12:00
3809Einar HemLillomarka OL12:00
3810Trygve FosseGimle IF12:00
3811Anders TaraldrudIndre Østfold OK12:00
3812Tormod DahlenRingerike OL12:00
3813Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst12:00
3814Øystein MadsenHaugerud IF12:00
3815Harald WibyeOK Moss12:00
3816Knut Kristen HangeraasIL GeoForm12:00
3817Bjørn GunnerødAsker Skiklubb12:00
3818Odd KletteliBækkelagets SK12:00
3819Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn12:00
3820Jan JansenOK Moss12:00
3821Svein SolerødOL Toten-Troll12:00
3822Kåre KnudsenIL GeoForm12:00
3823Harald LundhaugOK Moss12:00
3824Bjørn W. LudvigsenSturla, IF12:00
3825Arne ØfsthusAsker Skiklubb12:00
3826Olav HøiåsVang OL12:00
3827Oddvar GjelstadSandefjord OK12:00

H80

4 300 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2551Per MeilandLommedalens IL12:00
2552Ronald InglingstadOppsal Orientering12:00
2553Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL12:00
2554Einar JørundlandOK Sør12:00
2555Arne StrandlieGjø-Vard OL12:00
2556Tor DrageHaugerud IF12:00
2557Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag12:00

Damer åpen

8 575 m, 55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3101Elise Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn11:45
3102Elisabeth BrækkeHalden SK11:45
3103Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL11:45
3104Katrine LodgaardØstmarka OK11:45
3105Marianne DæhliHalden SK11:45
3106Torun AnkjellNordreisa IL11:45
3107Solveig Eline BergIL Tyrving11:45
3108Kristin RoskifteKolbotn og Skimt OL11:45
3109Rikke Skyttersæter IversenHeming Orientering11:45
3110Synne SkjærsteinIL Tyrving11:45
3111Line Drange RuudRøyken OL11:45
3112Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering11:45
3113Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL11:45
3114Chloe HainesAIRE GB11:45
3115Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK11:45
3116Thea Feiring HaltiaIL Tyrving11:45
3117Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering11:45
3119Audrun UtskarpenOslostudentenes IK11:45
3120Karoline AndersenIL Tyrving11:45
3121Nicoline LorenzenKolding OK11:45
3122Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK11:45
3123Ruth VingerhagenAsker Skiklubb11:45
3124Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving11:45
3125Marianne AndersenKristiansand OK11:45
3126Linda FredhOK Moss11:45
3127Hanna Haugen NordbrødenHalden SK11:45
3128Fanny Horn BirkelandHeming Orientering11:45
3129Anna-Thekla TonjerElverum OK11:45
3130Karoline AuneHalden SK11:45
3131Guro Elisabeth KolstadKonnerud IL11:45
3132Ann-Karin LestebergKongsberg OL11:45
3133Susan BøbelIL Imås11:45
3134Marie HansenSarpsborg OL11:45
3135Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering11:45
3136Cathrine LillestrandTrøsken IL11:45
3137Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett11:45
3138Kristine FjeldboIL Tyrving11:45
3139Synne BaklidKonnerud IL11:45
3140Ragnhild Haugli BråtenHeming Orientering11:45
3141Cecilie Wærp HaugeNydalens SK11:45
3142Maren NorderudIL Tyrving11:45
3143Anja WingstedtHalden SK11:45
3144Elin KallesonOppsal Orientering11:45
3145Anne Kristine NorderudIL Tyrving11:45
3146Kine DirroMåren OK11:45
3147Kristine FjeldRingsaker OK11:45
3148Anne Mette SchmidtOK Pan Århus11:45
3149Heidi BjordalOppsal Orientering11:45
3150Maria Rørvik HaverLillomarka OL11:45
3151Maren KoplandModum OL11:45
3152Marianne BakkenNydalens SK11:45
3153Sarah HainesAIRE GB11:45
3154Vigdis HobølOppsal Orientering11:45
3155Hildegunn GrønsethFossum IF11:45
3156Anne Berit RørvienFossum IF11:45

Herrer åpen

9 025 m, 114 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2801Mogens FinderupOK Pan Århus12:00
2802Jørn LimiOppsal Orientering12:00
2803Pål Kogstad NæssRaumar Orientering12:00
2804Edvard Welle-StrandLillehammer OK12:00
2805Magnus Skauge OliversenTrøsken IL12:00
2806Martin DammTIF Viking12:00
2807Morten MoslandOppsal Orientering12:00
2808Svein MelbySarpsborg OL12:00
2809Peter HainesAIRE GB12:00
2810Roy GjerdingOK Moss12:00
2811Alexander Skaug YtterbølHalden SK12:00
2812Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK12:00
2813Amund KorsæthTrøsken IL12:00
2814Torgeir StrandhagenRøyken OL12:00
2815Remi JohannesenHalden SK12:00
2816Henrik EijsinkNydalens SK12:00
2817Knut EngenRaumar Orientering12:00
2818Anders BjergaardNydalens SK12:00
2819Vegar ArnesenIndre Østfold OK12:00
2820Morten TangenOK Moss12:00
2821Sindre ValsgårdIndre Østfold OK12:00
2822Knut Olav FarbrotTrøsken IL12:00
2823Svein OtterleiØstmarka OK12:00
2824Håvard MølnåsMo OK12:00
2825Hans Olav HygenØstmarka OK12:00
2826Henrik NykjærOK Pan Århus12:00
2827Håkon Nergaard BergStokke IL12:00
2828Jussi AumoKungälvs OK12:00
2829Geir ElvhaugRaumar Orientering12:00
2830Tormod BøeFossum IF12:00
2831Simen A BjøringsøyNydalens SK12:00
2832Marius StaffOL Toten-Troll12:00
2833John RundeKristiansand OK12:00
2834Oskar KaaløySandefjord OK12:00
2835Scott FraserTurun Metsänkävijät12:00
2836Geir Henrik HirschIF Trauma12:00
2837Snorre FrydenlundSturla, IF12:00
2838Per Henrik ZagarLarvik OK12:00
2839Gjermund VingerhagenAsker Skiklubb12:00
2840Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL12:00
2841Rune NygårdIndre Østfold OK12:00
2842Jørn MjøsterØstmarka OK12:00
2843Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL12:00
2844Peter KildenOK Pan Århus12:00
2845Oskar ArnevikRingerike OL12:00
2846Einar LofthusNydalens SK12:00
2847Asgeir StrandlieGjø-Vard OL12:00
2848Christopher SchiveOK Moss12:00
2849Øystein RappRaumar Orientering12:00
2850Are LodgaardByåsen IL12:00
2851Bjørn LiePorsgrunn OL12:00
2852Oscar LyngenFreidig12:00
2853Phil ConwayKongsberg OL12:00
2854Terje LinløkkenØstmarka OK12:00
2855Dag AndersenVarteig OL12:00
2856Erik ThorssonTurun Metsänkävijät12:00
2857Knut Johan WinsvoldØstmarka OK12:00
2858Oskar Spets StorhovFreidig12:00
2859Helge EriksenByåsen IL12:00
2860Tor OlsenIF Trauma12:00
2861Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)12:00
2862Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK12:00
2863Jarle Kirkeby RuudSkimt12:00
2864Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)12:00
2865Audun FingarsenElverum OK12:00
2866Sondre Ruud BråtenNydalens SK12:00
2867Fredrik SaugestadNydalens SK12:00
2868Karl FremstadBækkelagets SK12:00
2869Sigbjørn ModalsliFossum IF12:00
2870Kjell Petter SmågeKonnerud IL12:00
2871Thomas Damm AlsOK Pan Århus12:00
2872Daniel OliversenTrøsken IL12:00
2873Martin ØdegårdOL Tønsberg og omegn12:00
2874Anders GustafssonSturla, IF12:00
2875Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL12:00
2876Kjetil Rasmussen ModalsliFossum IF12:00
2877Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL12:00
2878Bjørn ChristensenØstmarka OK12:00
2879Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering12:00
2880Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering12:00
2881Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering12:00
2882Thomas BrodinPorsgrunn OL12:00
2883Stian BergersenIL Tyrving12:00
2884Håkon BlågestadIndre Østfold OK12:00
2885Jan SveenRaumar Orientering12:00
2886Per Olaf KlemsdalVarteig OL12:00
2887Victor HelgessonHestra IF12:00
2888Stian SvaeØstmarka OK12:00
2889August Asheim BirkelandHalden SK12:00
2890Jeppe Kejser Dahl JensenOK Pan Århus12:00
2891Karl Aasmund ErøyOK Moss12:00
2892Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn12:00
2893Tor LahlumKolbotn og Skimt OL12:00
2894Hans JevanordFossum IF12:00
2895Neil MarstonHemsedal IL12:00
2896André JægtvikKonnerud IL12:00
2897Bjørn ÅrbuVarteig OL12:00
2898William Resvoll SkaugOppsal Orientering12:00
2899Asbjørn BrathagenLarvik OK12:00
2900Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL12:00
2901Rickard DjerfTibro OK12:00
2902Endre StoksethNydalens SK12:00
2903Bjørn GranHalden SK12:00
2904Jens-Henrik SimonsenOK Øst12:00
2905Trond HolterMåren OK12:00
2906Sander ArnevikRingerike OL12:00
2907Frode BokerødIdd Sportsklubb12:00
2908Tore SandemIndre Østfold OK12:00
2909Helge StenerudOL Tønsberg og omegn12:00
2910Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL12:00
2911Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb12:00
2912Stig Carlson StrandhagenRøyken OL12:00
2913Atgeir TakleAsker Skiklubb12:00
2914Øystein ØstermannHeming Orientering12:00

Damer åpen B

5 525 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3951Silje SlungaardIL Tyrving12:45
3952Marianne ArnesenAsker Skiklubb12:45
3953Ina BlågestadIndre Østfold OK12:45
3954Cathrine SandvikRaumar Orientering12:45
3955Kristin HjortlandLarvik OK12:45
3956Maria PerssonAsker Skiklubb12:45
3957Gunhild MyhrAsker Skiklubb12:45
3958Julie EikelandOL Tønsberg og omegn12:45
3959Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK12:45
3960Jenny WinsvoldSentrum OK12:45
3961Ingvild Mohr HansenÅs-NMBU Orientering12:45
3962Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK12:45
3963Celine VistedGjø-Vard OL12:45
3964Gunn Elin RudiHadeland OL12:45
3965Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK12:45
3966Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12:45
3967Mette SpangbergKonnerud IL12:45
3968Else StordalOL Tønsberg og omegn12:45
3969Marit InngjerdingenHeming Orientering12:45
3970Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK12:45
3971Siv Susanne JystadØstmarka OK12:45
3972Lene ThorsenOK-West12:45
3973Gunn Svaland AasBirkenes IL12:45
3974Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering12:45
3975Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL12:45
3976Linda BrathagenLarvik OK12:45
3977Aileen RundeKristiansand OK12:45
3978Anne-Grete AustadRaumar Orientering12:45
3979Toini SkyttersæterKonnerud IL12:45
3980Jorun RuudAsker Skiklubb12:45
3981Ingrid NermoenØstmarka OK12:45
3982Synne StrandAsker Skiklubb12:45
3983Annemarie RanvikKonnerud IL12:45
3984Helle HundseidIL Tyrving12:45
3985Aud KjemperudEiker OL12:45
3986Stine AustadRaumar Orientering12:45
3987Lene ColquhounLillomarka OL12:45
3988Cora EbnerKongsberg OL12:45
3989Marianne LorenzenOK-West12:45
3990Tone Sølie LysnesHedrum OL12:45
3991Anne Berg GjølbergLarvik OK12:45
3992Hege MortensenKonnerud IL12:45
3993Sunniva Nergaard BergStokke IL12:45
3994Kristine RoskifteOK Moss12:45
3995Nora Skyttersæter SaugerudHalden SK12:45
3996Vigdis AndersenEiker OL12:45
3997Line Bar-NathanLillomarka OL12:45
3998Maiken Skirstad MoNydalens SK12:45
3999Elisabet Høgset RiseRingsaker OK12:45
4000Berthe TesloHadeland OL12:45
4001Monica BrevikØstmarka OK12:45
4002Eli Tufte HanssenEiker OL12:45
4003Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL12:45
4004Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn12:45
4005Ida NatåsNydalens SK12:45
4006Katinka KildenOK Pan Århus12:45
4007Ane LodgaardRaufoss IL Orientering12:45
4008Hanne LodgaardØstmarka OK12:45
4009Hjørdis ØveråsBotne SK12:45
4010Mona StrandMåren OK12:45
4011Astrid BjørnerødOK Moss12:45
4012Ellen LadimOK Moss12:45
4013Katrine HolenØstmarka OK12:45
4015Ninni JonssonNOTEAM12:45
4017Lene KinnebergRaumar Orientering12:45

Herrer åpen B

5 525 m, 48 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3851Ole Petter RuudOK Horten12:45
3852John TangenHamar OK12:45
3853Kaare HanssonMalmö OK12:45
3854Runar ThorstensenOppsal Orientering12:45
3855Øystein AndersenEiker OL12:45
3856Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL12:45
3857Assaf Bar-NathanLillomarka OL12:45
3858Martin KaspersenMo OK12:45
3859Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering12:45
3860Arild NyhaugAsker Skiklubb12:45
3861Alexander RødstenHeming Orientering12:45
3862Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL12:45
3863Kristian NæssNydalens SK12:45
3864Thor VollsetHeming Orientering12:45
3865Bård StangModum OL12:45
3866Per NikolaisenOK Øst12:45
3867Per Anders YtterbøAsker Skiklubb12:45
3868Ola NilsenOppsal Orientering12:45
3869Martin ReichenbachOppsal Orientering12:45
3870Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving12:45
3871Roger ØstvoldHeming Orientering12:45
3872Tom RådahlIL Tyrving12:45
3873Helge Grenager SolheimOppsal Orientering12:45
3875Trond RetteraasenIndre Østfold OK12:45
3876Jon Vegard LundeLillehammer OK12:45
3877Svend Kristian EidstenSturla, IF12:45
3878Torstein LyeLarvik OK12:45
3879Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL12:45
3880Kjell LangsrudOK Øst12:45
3881Thomas KaiserSturla, IF12:45
3882David HanssonOL Tønsberg og omegn12:45
3883Hans Petter JevanordRingsaker OK12:45
3884Frode KamsvågIL Tyrving12:45
3885Pål Woldstad HanssenEiker OL12:45
3886Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering12:45
3887Jan Arne SandvikRaumar Orientering12:45
3888Kristoffer Løkken GulheimKolbotn og Skimt OL12:45
3889Kjetil JacobsenHamar OK12:45
3891Martin KaiserSturla, IF12:45
3892Jens Egil RostadOL Toten-Troll12:45
3893Petter FureOppsal Orientering12:45
3894Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL12:45
3895Harald VingerhagenKristiansand OK12:45
3896Tom HollowellOK Tyr12:45
3897Per GustafssonKongsberg OL12:45
3899Børge PedersenNydalens SK12:45
3900Bengt KarlssonIddefjorden SK12:45
3901Arild  GimleHeming Orientering12:45

Annonser

IOF Eventor