Startliste for Pokalkamp 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: tirsdag 9 mai 2017

D/H-10N

26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Eirin Geirsdatter TaraldsenVaregg Fleridrett17:25:55
Astrid Geirsdatter TaraldsenVaregg Fleridrett17:26:00
Kirill EikangerGneist, IL17:27:24
Jonatan HerztbergBergens TF17:42:37
Henry BirkelandBergens TF17:44:14
Marie ThomassenVaregg Fleridrett17:44:17
Emil HeksemFana IL17:48:46
Herman Ragvin SkaretVaregg Fleridrett17:51:23
Erle Marie VågenBergens TF17:51:53
Magnus Hennø HaugenFana IL17:58:43
Dorthea Hennø HaugenFana IL17:59:14
Peter StoltzVaregg Fleridrett17:59:37
Axel TveitVaregg Fleridrett18:03:05
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett18:03:12
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18:05:57
Elisa AanesenVaregg Fleridrett18:06:00
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett18:06:13
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett18:06:18
Otto Berg LindemarkVaregg Fleridrett18:06:21
David Ljosvo NordvikGneist, IL18:09:52
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL18:14:25
Jakob Iversen PausAskøy OL18:14:36
Thord Nystuen SolliAskøy OL18:14:39
Johanne EllingsenGneist, IL18:20:30
Maria EllingsenGneist, IL18:21:01
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb

D11-12N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Miranda KaufmannBergens TF18:05:05

H11-12N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Vegard DaleTIF Viking17:59:48

D13-16N

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Amalie DaleTIF Viking17:32:58
Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb

H13-16N

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Anders SeebergBergens TF17:38:01
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett18:04:46

Åpen N

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Anne WestergårdVaregg Fleridrett17:25:48
Espen SeebergBergens TF17:38:49
Lise TørnqvistBergens TF17:42:44
Marianne HeksemFana IL17:48:43
Eyvind TangenBergens TF17:52:54
Anders Nydal HaugenFana IL17:58:48
Marie StoltzVaregg Fleridrett17:59:36
Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett18:03:10
Roland KaufmannBergens TF18:05:37
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett18:06:01
Frode LindemarkVaregg Fleridrett18:06:25
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett18:06:28
Bjørge SolliAskøy OL18:14:16
Jens Kristian EllingsenGneist, IL18:20:48

H-10

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett

D11-13

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hedda Erica EikangerGneist, IL17:19:53
Therese Gurvin SkaalandFana IL17:50:13
Andrea Hennø HaugenFana IL17:59:18
Stine Marie Tefre GriegFana IL18:30:34
Idun HeklandIL Gular

H11-13

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Erlend WollanFana IL17:26:20
Andreas Strømme LidTIF Viking17:29:31
Hans RogstadkjernetBergens TF17:38:38
Marius GuibertTIF Viking17:46:54
Oskar HeksemFana IL17:48:50
Martin Shields LøklingGneist, IL18:05:01
Christian DaleBergens TF18:14:08
Johannes Berge StadsnesIL Gular18:22:36
Andreas GarforsIL Gular19:22:54
Olve HeklandIL Gular

Åpen C

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Astri Ese HoleBergens TF17:20:55
Knut Erik GulbrandsenFana IL17:27:05
Jan Olav OrmbergFana IL17:36:17
Vita MeleshkoKlubbløs17:36:32
Sigrun EliassenBergens TF17:39:37
Mette GurvinFana IL17:43:14
Cedric GuibertTIF Viking17:48:26
Anette StrandBergens TF17:57:10
Ingrid RollFana IL17:58:08
Vegard Velle SivertsenBergens TF18:00:18
Yola KeenlysideGneist, IL18:00:43
Elise RognsvågUmeå OK18:02:20
Brage Løvfall AasenVaregg Fleridrett18:07:27
Rune AasenVaregg Fleridrett18:07:32
Jon DaleBergens TF18:14:01
Kristine GrønlundFana IL18:30:34
Karen Clementsen KayserFana IL18:35:27

H12-14

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Rasmus JordeVaregg Fleridrett17:34:47
Brage Bell LysakerFana IL17:54:47
Magnus Strømme LidTIF Viking18:02:46
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18:15:46
Andreas DaleBergens TF18:22:47
Sondre BataldenFana IL18:53:14

D12-16

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Marie Roll-TørnqvistFana IL18:20:46
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett18:31:47
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular18:42:36

D50-

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Anne Kjersti DaltveitFana IL17:42:47
Liv Sylvi MeyerGneist, IL17:45:47
Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett18:03:47
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb18:08:47
Nina SoligardBergens TF18:10:46
Annhild FetveitFana IL18:16:46
Marit NipenGneist, IL18:21:47
Hege FjellbirkelandIL Gular18:45:35
Anne GjestemoenBergens TF
Mette RogneVaregg Fleridrett
Turid VrålstadVaregg Fleridrett

D65-

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ingvill VoldFana IL17:44:48
Kjellaug HodnekvamBergens TF17:46:48
Astrid OrmbergFana IL17:47:47
Kari SecherBergens TF17:48:48
Berit HegdalBergens TF17:55:47
Else Lerche RaadalFana IL17:59:48
Bjørg KocbachBergens TF18:04:48
Ingjerd SognnæsBergens TF18:29:47
Herdis AlvheimFana IL

Åpen B

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Andreas BergeOs Orienteringsklubb17:40:47
Sindre EkrheimBergens TF17:41:47
Volodymyr VasylentsevKlubbløs17:49:47
Halvor Fetveit SundalFana IL17:53:47
Axel IngvaldsenTIF Viking18:00:47
Gro MadslienVaregg Fleridrett18:12:49
Inger BjergaVaregg Fleridrett18:14:47
Vibeke NymoVaregg Fleridrett18:17:48
Lars RøttingenIL Gular18:18:47
Helge EmhjellenIL Gular18:19:47
Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TF18:23:53
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett18:29:35
David Johan TjøswoldBergens TF18:48:37
Bjørn BataldenFana IL18:54:21
Ragnar KayserFana IL18:55:19
May-lill DammTIF Viking
Bjarte HandelandBSI - Orientering
Erling Bell LysakerFana IL
Fredrik ThorkildsenBSI - Orientering

H15-16

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ulrik HellenTIF Viking17:33:49
Birk Bell LysakerFana IL17:53:47
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett18:12:47
Erik BohneVaregg Fleridrett18:30:47
Lars EvensenGneist, IL
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett

D17-

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb17:40:53
Nina GogaBergens TF17:41:47
Rannveig NordhagenFana IL17:50:47
Ina Hopland SkageGneist, IL17:57:47
Valentina DimitrovaGneist, IL17:59:48
Mari Strømme LidTIF Viking18:02:46
Ingunn Torød BusetGneist, IL18:15:47
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett18:17:48
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett18:18:46
Hanne DaltveitFana IL18:19:46
Ingrid SandvollGneist, IL18:20:47
Liv OrmbergGneist, IL18:21:48
Tora Aasheim NymarkTIF Viking18:22:46
Marian KjellevoldIL Gular18:43:35
Marianne NummedalFana IL18:44:37
Tove AasheimAskøy OL
Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett

H50-

23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Øistein BøeFana IL17:42:46
Lars FjellangerFana IL17:44:47
Øistein PaulsenBergens TF17:46:46
Audun BraatenBergens TF17:48:47
Knut GjestemoenBergens TF17:49:47
Tord Bell MykingFana IL17:54:49
Tore Svein NeseAskøy OL17:56:47
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett18:08:47
Erling StrandBergens TF18:13:46
Matti TorgersenBergens TF18:14:47
Håkon MogstadFana IL18:24:47
Pål AuglandBergens TF18:25:47
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb18:26:46
Torgeir StrandFana IL18:32:45
Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett18:33:48
Rune StadsnesIL Gular18:34:48
Sverre OttesenVaregg Fleridrett18:37:47
Arne JohannesenIL Gular18:41:46
Ole TørnqvistFana IL18:47:34
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett18:48:34
Kjetil DammTIF Viking18:49:35
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett
Knut A MolvikGneist, IL

H65-

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Atle AlvheimFana IL17:38:46
Einar NordåsFana IL17:43:47
Per VoldFana IL17:45:47
Per VikaneFana IL17:47:47
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking17:55:47
Gunnar MikkelsenTIF Viking18:03:48
Otto Grahl-NielsenBergens TF18:04:33
Magne RaadalFana IL18:16:46
Magnus NatåsBergens TF18:23:47
Dagfinn HoleBergens TF18:39:34
Lars Olav TveitaFana IL18:42:35
Atle BergsethVaregg Fleridrett18:46:34
Arild Frank OlsenBergens TF

Åpen AK

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hallvard AuglandBergens TF18:31:35
Helge RosenlundVaregg Fleridrett18:36:48
Anders Tønnessen RødFana IL18:54:01
Kaspar AuglandBergens TF
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering
Bård HeklandIL Gular
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett

H17-

31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Magne KnudsenGneist, IL17:33:48
Andreas GrønbechAskøy OL17:39:47
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL17:45:47
Gard E. JørgensenGneist, IL17:48:46
Anton MeleshkoKlubbløs17:49:47
Geir HeksemFana IL17:51:48
Knut UtneFana IL17:55:47
Mads Jørgen SkageGneist, IL17:59:47
Göran WinbladRehns BK18:03:48
Rune NygaardIL Gular18:11:50
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett18:13:46
Tormod SkaugeIL Gular18:14:48
Andreas G. PoldenGneist, IL18:20:47
Tore NymarkAskøy OL18:21:47
Espen RognsvågOs Orienteringsklubb18:25:47
Pål ThomassenVaregg Fleridrett18:28:41
Bjart Are HellenTIF Viking18:32:47
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett18:33:47
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett18:34:46
Martin StustadKlubbløs18:35:35
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett18:39:35
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett18:40:35
Øyvind Macody LundVaregg Fleridrett18:41:34
Erlend GjestemoenBergens TF18:43:38
Jan SteinegerGneist, IL18:44:40
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular18:48:46
Aune DørmænenVaregg Fleridrett
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett
Sturle NordeideGneist, IL

D19-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Vibeke Tefre GriegFana IL18:22:34
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett18:27:35
Kirsti LysakerFana IL

Annonser

IOF Eventor