Startliste for Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 8

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 8
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 11 mars 2017

Herrer

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Fredrik EliassonHalden SK10:32:04
Alan CherryNydalens SK10:35:18
Richard Zeiner-GundersenFossum IF10:37:59
Håvard HagaNydalens SK10:43:59
Ivar LundanesEmblem IL10:46:58
Eirik Kamstrup HovindHalden SK10:49:58
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK10:52:58
Ralph StreetNydalens SK10:55:57
Espen FiskumHalden SK11:01:57
Olav Milian Schmitt GranHalden SK11:04:58
Hans Petter MathisenFredrikstad SK11:07:58
Filip WadstenHalden SK11:10:57
Håkon Raadal BjørloHalden SK11:13:58
Erik AxelssonHalden SK11:19:58
Mikal Brastad LarsenNydalens SK
Peter NordbrødenHalden SK
Jørgen VisterHalden SK

Damer

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK10:31:03
Hollie OrrHalden SK10:34:06
Lizzie InghamHalden SK10:42:57
Jo ShepherdHalden SK10:51:58
Delphine PoirotLillomarka OL11:00:59
Eva JurenikovaHalden SK11:18:58

Gutter

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Erlend BrendstuenHalden SK10:39:59
Njaal Ellegaard MelbyVang OL10:48:58
Alexander Skaug YtterbølHalden SK10:57:58

Jenter

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Emma StenbackaVaasan Suunnistajat10:35:59
Marieluise Schmitt GranHalden SK10:41:59

Åpen mellom

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering10:36:58
Knut AasheimHalden SK10:45:58
Dag BrenåsVarteig OL10:54:58
Bjørn Axel GranHalden SK11:03:59
Markus HolterHalden SK11:09:58
Sture OttesenIndre Østfold OK11:12:58
Svend Arne YtterbølHalden SK11:15:58
Tore SandvikHalden SK11:23:58
Øyvind StoksethHalden SK11:28:59

Åpen kort

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Heidi StoksethHalden SK10:16:01
Gøril FristadHalden SK10:32:58
Trygve LeivestadSarpsborg OL10:38:58
Iliana IlievaHalden SK10:44:59
Anne SørumRingsaker OK10:47:58
Liv Inger PrangerødTistedalen FL10:50:57
Bente LineIndre Østfold OK10:53:58
Frauke Schmitt GranHalden SK10:56:58
Hanna Haugen NordbrødenHalden SK10:59:58
Willy GrønstadGimle IF11:05:58
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL11:06:59
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL11:08:58
Kine Hallan SteiwerHalden SK11:11:59
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL11:14:58
Hanne Lerche RaadalHalden SK11:17:58
Helen PalmerHalden SK

Annonser

IOF Eventor