Norsk Orientering

Startliste for Vestfold Vårcup 6

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 6
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: tirsdag 9 mai 2017

Andebu IL

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Martin AskeH 17- (15)5 400 m17:00
0Rune Firing HaugbergH 17- (15)5 400 m17:00
0Magnus Aakre- LarsenN-åpen (20)1 600 m17:30
0Anne HaugbergN-åpen (20)1 600 m17:30
0Kristian HaugbergN-åpen (20)1 600 m17:30
0Mia Myhre LefsakerN-åpen (20)1 600 m17:30
0Emilie JahreD 13-16C (7)2 100 m17:30
0Amalie KvernsmyrD 13-16C (7)2 100 m17:30
0Mona JahreD 17-C (12)2 100 m17:30
0Lene Knippen KvernsmyrD 17-N (2)1 600 m17:30
0Elisabeth RødD 60- (7)2 700 m17:30
0Mathias JahreH 11-12 (5)2 100 m17:30
0Erling LefsakerH 17- (15)5 400 m17:30
0Trond Olav JahreH 17-C (8)2 100 m17:30
0Elling AakreH 60- (10)3 500 m17:30
0Hogne KjæråsH 60- (10)3 500 m17:30

Botne SK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Kai MidtskogenH 60- (10)3 500 m17:30
0Thorolf TrolsrudH 70- (21)2 700 m17:30
0Magnar ØvreåsH 70- (21)2 700 m17:30

Hadeland OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Øyvind WatterdalH 17- (15)5 400 m17:30

Hedrum OL

33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Annika van RaaijD 11-12 (4)2 100 m17:30
0Kristin HagaD 13-16C (7)2 100 m17:30
0Louise Bentsen MalmquistD 13-16C (7)2 100 m17:30
0Marlene SkramdalD 13-16C (7)2 100 m17:30
0Torill Hynne FjæreD 17- (8)4 300 m17:30
0Pernille NaufD 17- (8)4 300 m17:30
0Kristin JohanssonD 17-C (12)2 100 m17:30
0May-Britt ReppesgårdD 17-C (12)2 100 m17:30
0May-Britt SkramdalD 17-C (12)2 100 m17:30
0May NordkveldeD 17-N (2)1 600 m17:30
0Tone Sølie LysnesD 40- (5)3 500 m17:30
0Astrid Reppesgård LieD 70- (3)2 700 m17:30
0Ludvig SkramdalH 11-12 (5)2 100 m17:30
0Christian Filip Selbo MalmquistH 13-14 (5)2 700 m17:30
0Kristoffer FjæreH 15-16 (7)4 300 m17:30
0Henrik R HoltH 15-16 (7)4 300 m17:30
0Kristian Juel JohannessenH 15-16 (7)4 300 m17:30
0Viljan van RaaijH 15-16 (7)4 300 m17:30
0Erlend GjestrumH 17- (15)5 400 m17:30
0Sindre R HoltH 17- (15)5 400 m17:30
0Asle JohnsenH 17-C (8)2 100 m17:30
0Thor Magne MalmquistH 17-C (8)2 100 m17:30
0Atle BorgersenH 40- (17)4 300 m17:30:00
0Jørgen FjæreH 40- (17)4 300 m17:30:00
0Anders Kristian HoltH 40- (17)4 300 m17:30:00
0Eelco van RaaijH 40- (17)4 300 m17:30:00
0Per Einar StrømH 50- (5)4 300 m17:30
0Martin NaufH 60- (10)3 500 m17:30
0Per Dag NordkveldeH 60- (10)3 500 m17:30
0Bjørn Helge CeebergH 70- (21)2 700 m17:30
0Helge FossheimH 70- (21)2 700 m17:30
0Anton LommeH 70- (21)2 700 m17:30
0Magnar ReppesgårdH 80- (4)2 700 m17:30

Kjose IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Anne Lise SagaD 60- (7)2 700 m17:30

Lardal OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Ragnar HillestadH 70- (21)2 700 m17:30

Larvik OK

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Jørn SundbyH 17- (15)5 400 m17:00
0Christopher David EriksenN-åpen (20)1 600 m17:30
0Serine Kierulf DirdalD 15-16 (3)3 500 m17:30
0Heidi EriksenD 17-C (12)2 100 m17:30
0Ida Vår DirdalD 50- (4)3 500 m17:30
0Randi Kristin NærumD 60- (7)2 700 m17:30
0Henrik Kaupang LyeH 13-14 (5)2 700 m17:30
0Jørgen FrøydH 17- (15)5 400 m17:30
0Tobias KristensenH 17- (15)5 400 m17:30
0Torstein LyeH 17-C (8)2 100 m17:30
0Per Olav GulbrandsenH 40- (17)4 300 m17:30:00
0Tom KristensenH 40- (17)4 300 m17:30:00
0Per Øystein AndersenH 70- (21)2 700 m17:30
0Tor Eivind EdvardsenH 70- (21)2 700 m17:30
0Kåre ThorbjørnsenH 70- (21)2 700 m17:30
0Helge HalvorsenH 80- (4)2 700 m17:30
0Helge TvedtenH 80- (4)2 700 m17:30

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Arne KlavenessH 17- (15)5 400 m17:30

Notodden OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Petter LøeH 50- (5)4 300 m17:30

OK Horten

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Silje Skatvedt StensrudD15B (3)2 700 m17:30
0Ingvild EckdahlD 17- (8)4 300 m17:30
0Mette Spangelo WoldD 17-C (12)2 100 m17:30
0Kjetil EckdahlH 40- (17)4 300 m17:30:00

OL Trollo

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Øyvind KristiansenH 17- (15)5 400 m17:00
0Kaia Bjørkmo RingenN-åpen (20)1 600 m17:30
0Sara Roberg GhabeliD15B (3)2 700 m17:30
0Liv-Hege Roberg-RingheimD 17-C (12)2 100 m17:30
0Kristin BruserudD 40- (5)3 500 m17:30
0Gro EiaD 60- (7)2 700 m17:30
0Aron TangårdH 13-16C (1)2 100 m17:30
0Kjell Espen RingenH 17-C (8)2 100 m17:30
0Ian RingheimH 40- (17)4 300 m17:30:00
0Gunnar RustanH 40- (17)4 300 m19:04:52

OL Tønsberg og omegn

42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Malin LijebackD 13-16C (7)2 100 m17:00
0Olav Aasmundtveit HoffH 17- (15)5 400 m17:00
0Trym B IslandH 17- (15)5 400 m17:00
0Fredrik BueN-åpen (20)1 600 m17:30
0Ida Kristine BueN-åpen (20)1 600 m17:30
0Wilmer HanssonN-åpen (20)1 600 m17:30
0Silje Loftesnes KaupangN-åpen (20)1 600 m17:30
0Ada Josefine KnoopN-åpen (20)1 600 m17:30
0Emma ÅsheimerN-åpen (20)1 600 m17:30
0Wilma EvensenD 11-12 (4)2 100 m17:30
0Julie H LiljebäckD 11-12 (4)2 100 m17:30
0Mathea GløersenD 13-14 (3)2 700 m17:30
0Lita Lerke Leodine HjelsethD 13-14 (3)2 700 m17:30
0Mari Loftesnes KaupangD 13-14 (3)2 700 m17:30
0Tuva B IslandD 13-16C (7)2 100 m17:30
0Julie EikelandD 15-16 (3)3 500 m17:30
0Linnea EvensenD15B (3)2 700 m17:30
0Tonje RasmussenD 17- (8)4 300 m17:30
0Jannicke ØdegårdD 17- (8)4 300 m17:30
0Else StordalD 17-C (12)2 100 m17:30
0Lene LoftesnesD 40- (5)3 500 m17:30
0Tonje RøgebergD 50- (4)3 500 m17:30
0Turid ØdegårdD 60- (7)2 700 m17:30
0Lars Loftesnes KaupangH 11-12 (5)2 100 m17:30
0Kristoffer EckdahlH 13-14 (5)2 700 m17:30
0Sondre EvensenH 13-14 (5)2 700 m17:30
0Morten Krona HaflanH 15-16 (7)4 300 m17:30
0Oliver ØstbyH 15-16 (7)4 300 m17:30
0David HanssonH 17- (15)5 400 m17:30
0Stig HjelsethH 17-C (8)2 100 m17:30
0Trond EvensenH 40- (17)4 300 m17:30:00
0Håvard ØstbyH 40- (17)4 300 m17:30:00
0Øystein MagelssenH 50- (5)4 300 m17:30
0Frode RobertsenH 50- (5)4 300 m17:30
0Bent HaflandH 60- (10)3 500 m17:30
0Terje RasmussenH 60- (10)3 500 m17:30
0Stein ØdegårdH 60- (10)3 500 m17:30
0Oddvar BruunH 70- (21)2 700 m17:30
0Odd Egil FrognerH 70- (21)2 700 m17:30
0Eigil KongsfjellH 70- (21)2 700 m17:30
0Hans StordalH 70- (21)2 700 m17:30
0Frithjof RobertsenH 80- (4)2 700 m17:30

Sande Sportsklubb

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Øivind FadumH 60- (10)3 500 m17:30
0Widar TrømborgH 60- (10)3 500 m17:30

Sandefjord OK

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Maria PrestbøenD 17- (8)4 300 m00:00
0Trond GjelstadH 17- (15)5 400 m17:00
0Haakon PettersenH 17-C (8)2 100 m17:00
0Ole Richard BrattbakkH 70- (21)2 700 m17:00
0Daniella GjoneN-åpen (20)1 600 m17:30
0Ingeborg EikåsD 11-12 (4)2 100 m17:30
0Signe Bredholt JørgensenD 17- (8)4 300 m17:30
0Tone StoklandD 17- (8)4 300 m17:30
0Inger MørkD 17-C (12)2 100 m17:30
0Nina NicolaysenD 17-C (12)2 100 m17:30
0Wenche EikåsD 40- (5)3 500 m17:30
0Hilde KløvstadD 50- (4)3 500 m17:30
0Tiri RebårdD 50- (4)3 500 m17:30
0Anne Lise AndreassenD 60- (7)2 700 m17:30
0May Helene HansenD 70- (3)2 700 m17:30
0Brage EikåsH 11-12 (5)2 100 m17:30
0Gabriel GjoneH 11-12 (5)2 100 m17:30
0Jonas EikåsH 15-16 (7)4 300 m17:30
0Knut GjoneH 17-C (8)2 100 m17:30
0Jo Børre EikåsH 40- (17)4 300 m17:30:00
0Knut Ivar JohansenH 40- (17)4 300 m17:30:00
0Jon NicolaysenH 40- (17)4 300 m17:30:00
0Arne Håkon JørgensenH 50- (5)4 300 m17:30
0Tor-Eivind BergsvågH 70- (21)2 700 m17:30
0Frank EliassenH 70- (21)2 700 m17:30
0Oddvar GjelstadH 70- (21)2 700 m17:30
0Bjørn Willy HansenH 70- (21)2 700 m17:30

Sandefjord TIF

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Arne D. ChristensenH 70- (21)2 700 m17:30
0Kåre NilsenH 70- (21)2 700 m17:30

Stokke IL

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Jan SkrettebergH 40- (17)4 300 m17:00:00
0Ane Røed GjertsenN-åpen (20)1 600 m17:30
0Georg Røed GjertsenN-åpen (20)1 600 m17:30
0Ludvik HiisN-åpen (20)1 600 m17:30
0Teodor HiisN-åpen (20)1 600 m17:30
0Maike RöhrsN-åpen (20)1 600 m17:30
0Vigdis SigurdsdottirN-åpen (20)1 600 m17:30
0Sturla SigurdssonN-åpen (20)1 600 m17:30
0Frida DalerD 15-16 (3)3 500 m17:30
0Eirunn HiisD 17-C (12)2 100 m17:30
0Karen RøedD 17-C (12)2 100 m17:30
0Elin Fredheim GravningenD 40- (5)3 500 m17:30
0Randi HansenD 60- (7)2 700 m17:30
0Margareta BrynhildsenD 70- (3)2 700 m17:30
0Hallgeir BrevikH 13-14 (5)2 700 m17:30
0Lars Georg GjertsenH 40- (17)4 300 m17:30:00
0Magne KløveH 40- (17)4 300 m17:30:00
0Arne KristensenH 70- (21)2 700 m17:30

Annonser

IOF Eventor