Startliste for Vestfold Vårcup 6

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 6
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: tirsdag 9 mai 2017

N-åpen

1 600 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Magnus Aakre- LarsenAndebu IL17:30
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn17:30
0Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn17:30
0Christopher David EriksenLarvik OK17:30
0Ane Røed GjertsenStokke IL17:30
0Georg Røed GjertsenStokke IL17:30
0Daniella GjoneSandefjord OK17:30
0Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn17:30
0Anne HaugbergAndebu IL17:30
0Kristian HaugbergAndebu IL17:30
0Ludvik HiisStokke IL17:30
0Teodor HiisStokke IL17:30
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17:30
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn17:30
0Mia Myhre LefsakerAndebu IL17:30
0Kaia Bjørkmo RingenOL Trollo17:30
0Maike RöhrsStokke IL17:30
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL17:30
0Sturla SigurdssonStokke IL17:30
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn17:30

D 11-12

2 100 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingeborg EikåsSandefjord OK17:30
0Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn17:30
0Julie H LiljebäckOL Tønsberg og omegn17:30
0Annika van RaaijHedrum OL17:30

D 13-14

2 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn17:30
0Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn17:30
0Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17:30

D 13-16C

2 100 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Malin LijebackOL Tønsberg og omegn17:00
0Kristin HagaHedrum OL17:30
0Tuva B IslandOL Tønsberg og omegn17:30
0Emilie JahreAndebu IL17:30
0Amalie KvernsmyrAndebu IL17:30
0Louise Bentsen MalmquistHedrum OL17:30
0Marlene SkramdalHedrum OL17:30

D 15-16

3 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Frida DalerStokke IL17:30
0Serine Kierulf DirdalLarvik OK17:30
0Julie EikelandOL Tønsberg og omegn17:30

D15B

2 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn17:30
0Sara Roberg GhabeliOL Trollo17:30
0Silje Skatvedt StensrudOK Horten17:30

D 17-

4 300 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Maria PrestbøenSandefjord OK00:00
0Ingvild EckdahlOK Horten17:30
0Torill Hynne FjæreHedrum OL17:30
0Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK17:30
0Pernille NaufHedrum OL17:30
0Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn17:30
0Tone StoklandSandefjord OK17:30
0Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn17:30

D 17-C

2 100 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Heidi EriksenLarvik OK17:30
0Eirunn HiisStokke IL17:30
0Mona JahreAndebu IL17:30
0Kristin JohanssonHedrum OL17:30
0Inger MørkSandefjord OK17:30
0Nina NicolaysenSandefjord OK17:30
0May-Britt ReppesgårdHedrum OL17:30
0Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo17:30
0Karen RøedStokke IL17:30
0May-Britt SkramdalHedrum OL17:30
0Else StordalOL Tønsberg og omegn17:30
0Mette Spangelo WoldOK Horten17:30

D 17-N

1 600 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lene Knippen KvernsmyrAndebu IL17:30
0May NordkveldeHedrum OL17:30

D 40-

3 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kristin BruserudOL Trollo17:30
0Wenche EikåsSandefjord OK17:30
0Elin Fredheim GravningenStokke IL17:30
0Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn17:30
0Tone Sølie LysnesHedrum OL17:30

D 50-

3 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ida Vår DirdalLarvik OK17:30
0Hilde KløvstadSandefjord OK17:30
0Tiri RebårdSandefjord OK17:30
0Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn17:30

D 60-

2 700 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anne Lise AndreassenSandefjord OK17:30
0Gro EiaOL Trollo17:30
0Randi HansenStokke IL17:30
0Randi Kristin NærumLarvik OK17:30
0Elisabeth RødAndebu IL17:30
0Anne Lise SagaKjose IL17:30
0Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn17:30

D 70-

2 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Margareta BrynhildsenStokke IL17:30
0May Helene HansenSandefjord OK17:30
0Astrid Reppesgård LieHedrum OL17:30

H 11-12

2 100 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Brage EikåsSandefjord OK17:30
0Gabriel GjoneSandefjord OK17:30
0Mathias JahreAndebu IL17:30
0Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17:30
0Ludvig SkramdalHedrum OL17:30

H 13-14

2 700 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Hallgeir BrevikStokke IL17:30
0Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn17:30
0Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn17:30
0Henrik Kaupang LyeLarvik OK17:30
0Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL17:30

H 13-16C

2 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Aron TangårdOL Trollo17:30

H 15-16

4 300 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jonas EikåsSandefjord OK17:30
0Kristoffer FjæreHedrum OL17:30
0Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn17:30
0Henrik R HoltHedrum OL17:30
0Kristian Juel JohannessenHedrum OL17:30
0Viljan van RaaijHedrum OL17:30
0Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn17:30

H 17-

5 400 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Martin AskeAndebu IL17:00
0Trond GjelstadSandefjord OK17:00
0Rune Firing HaugbergAndebu IL17:00
0Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn17:00
0Trym B IslandOL Tønsberg og omegn17:00
0Øyvind KristiansenOL Trollo17:00
0Jørn SundbyLarvik OK17:00
0Jørgen FrøydLarvik OK17:30
0Erlend GjestrumHedrum OL17:30
0David HanssonOL Tønsberg og omegn17:30
0Sindre R HoltHedrum OL17:30
0Arne KlavenessNOTEAM17:30
0Tobias KristensenLarvik OK17:30
0Erling LefsakerAndebu IL17:30
0Øyvind WatterdalHadeland OL17:30

H 17-C

2 100 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Haakon PettersenSandefjord OK17:00
0Knut GjoneSandefjord OK17:30
0Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn17:30
0Trond Olav JahreAndebu IL17:30
0Asle JohnsenHedrum OL17:30
0Torstein LyeLarvik OK17:30
0Thor Magne MalmquistHedrum OL17:30
0Kjell Espen RingenOL Trollo17:30

H 40-

4 300 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jan SkrettebergStokke IL17:00:00
0Atle BorgersenHedrum OL17:30:00
0Kjetil EckdahlOK Horten17:30:00
0Jo Børre EikåsSandefjord OK17:30:00
0Trond EvensenOL Tønsberg og omegn17:30:00
0Jørgen FjæreHedrum OL17:30:00
0Lars Georg GjertsenStokke IL17:30:00
0Per Olav GulbrandsenLarvik OK17:30:00
0Anders Kristian HoltHedrum OL17:30:00
0Knut Ivar JohansenSandefjord OK17:30:00
0Magne KløveStokke IL17:30:00
0Tom KristensenLarvik OK17:30:00
0Jon NicolaysenSandefjord OK17:30:00
0Eelco van RaaijHedrum OL17:30:00
0Ian RingheimOL Trollo17:30:00
0Håvard ØstbyOL Tønsberg og omegn17:30:00
0Gunnar RustanOL Trollo19:04:52

H 50-

4 300 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Arne Håkon JørgensenSandefjord OK17:30
0Petter LøeNotodden OL17:30
0Øystein MagelssenOL Tønsberg og omegn17:30
0Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn17:30
0Per Einar StrømHedrum OL17:30

H 60-

3 500 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Elling AakreAndebu IL17:30
0Øivind FadumSande Sportsklubb17:30
0Bent HaflandOL Tønsberg og omegn17:30
0Hogne KjæråsAndebu IL17:30
0Kai MidtskogenBotne SK17:30
0Martin NaufHedrum OL17:30
0Per Dag NordkveldeHedrum OL17:30
0Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn17:30
0Widar TrømborgSande Sportsklubb17:30
0Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn17:30

H 70-

2 700 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ole Richard BrattbakkSandefjord OK17:00
0Per Øystein AndersenLarvik OK17:30
0Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK17:30
0Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn17:30
0Bjørn Helge CeebergHedrum OL17:30
0Arne D. ChristensenSandefjord TIF17:30
0Tor Eivind EdvardsenLarvik OK17:30
0Frank EliassenSandefjord OK17:30
0Helge FossheimHedrum OL17:30
0Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn17:30
0Oddvar GjelstadSandefjord OK17:30
0Bjørn Willy HansenSandefjord OK17:30
0Ragnar HillestadLardal OL17:30
0Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn17:30
0Arne KristensenStokke IL17:30
0Anton LommeHedrum OL17:30
0Kåre NilsenSandefjord TIF17:30
0Hans StordalOL Tønsberg og omegn17:30
0Kåre ThorbjørnsenLarvik OK17:30
0Thorolf TrolsrudBotne SK17:30
0Magnar ØvreåsBotne SK17:30

H 80-

2 700 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Helge HalvorsenLarvik OK17:30
0Magnar ReppesgårdHedrum OL17:30
0Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn17:30
0Helge TvedtenLarvik OK17:30

Annonser

IOF Eventor