Startliste for KM Langdistanse ROK

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM Langdistanse ROK
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 10 juni 2017

N-åpen

2 630 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ruben M. HellandEgersund OK14:00
0Ella N. RavndalÅlgård Orientering14:00
176Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)14:00
177Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)14:00
179Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)14:00
180Tea StokkelandÅlgård Orientering14:03
181Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)14:06
182Oskar KleppaÅlgård Orientering14:09
183Norah BreivoldGanddal IL14:12
184Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering14:15
185Marius RøddeGanddal IL14:18
186Synne Byrkjedal LevangÅlgård Orientering14:21
187Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)14:24
188Markus M. HellandEgersund OK14:27
189Stine KleppaÅlgård Orientering14:30
190Pernille BreivoldGanddal IL14:33
191Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)14:36
430Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb14:36
192Maren OftedalÅlgård Orientering14:39
193Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)14:42
194Lea StokkelandÅlgård Orientering14:45
435Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering14:51
438Frida RichterSandnes IL (Rogaland)15:00

D -10

2 940 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
421Julie M HellandEgersund OK14:09
424Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)14:18
429Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)14:33
432Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering14:42
433Mari RichterSandnes IL (Rogaland)14:45
436Ada C StokkelandÅlgård Orientering14:54

D 11-12

2 940 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
420Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)14:06
422Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering14:12
423Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orientering14:15
425Anna TaksdalGanddal IL14:21
428Mari Hjelmtveit FjeldheimHaugesund IL Orientering14:30
434Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering14:48
437Thea Beate PuntervoldEgersund OK14:57
439Kristina KleppaÅlgård Orientering15:03

D 13-14

3 020 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500Ane NevlandÅlgård Orientering14:00
388Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)14:09
392Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb14:21
397Alida OftedalÅlgård Orientering14:36
402Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb14:51
405Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)15:00

D 15-16

4 380 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
355Nora SvendsenGanddal IL14:00
356Ida MonsenEgersund OK14:02
357Ingrid LamarkGanddal IL14:04
358Celina Iversen ÅseEgersund OK14:06
359Janne Tjørhom AasheimGanddal IL14:08
360Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)14:10
361Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb14:12
362Julie PuntervoldEgersund OK14:14

D 17-A kort

4 380 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
364Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb14:18
365Jane M HellandEgersund OK14:20

D 17-20

5 850 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
335Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)14:42
336Kristina VollHaugesund IL Orientering14:44
337Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)14:46
338Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering14:48
339Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)14:50
340Vilde MalmeiNTNUI14:52
341Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)14:54

D 21-

8 190 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207Trine BolstadGanddal IL14:00
208Marjo LiikanenGanddal IL14:03
209Nina KarlsenNydalens SK14:06
210Aud Hognestad TaksdalGanddal IL14:09
211Silje Skorve SkarpeidGanddal IL14:12

D 40-

5 850 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
327Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb14:26
328Randi EngløkkHaugesund IL Orientering14:28
329Vibeke LamarkGanddal IL14:30
330Anita SælevikHaugesund IL Orientering14:32
331Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)14:34
332Otilie OftedalÅlgård Orientering14:36
333Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb14:38
334Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)14:40

D 50-

4 380 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
367Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)14:24
368Ann Karin TjørhomGanddal IL14:26
369Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)14:28
370Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb14:30
371May MelingStavanger Orienteringsklubb14:32
372Inger Tone NygårdEgersund OK14:34

D 70-

3 610 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
310Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb14:21
311Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb14:24
312Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb14:27

H -10

2 940 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
427Livar OftedalÅlgård Orientering14:27

H 11-12

2 940 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
418Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)14:00
419Samuel A StokkelandÅlgård Orientering14:03
426Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)14:24
431Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)14:39

H 13-14

3 020 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
385Sindre Skeie PettersonEgersund OK14:00
386Andreas Nybak UrdalGanddal IL14:03
387Ole Andre BrandsbergEgersund OK14:06
390Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb14:15
391Markus RichterSandnes IL (Rogaland)14:18
393Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering14:24
394Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)14:27
395Jonas Årvik SandalGanddal IL14:30
396Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)14:33
398Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering14:39
399Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)14:42
400Øyvind LamarkGanddal IL14:45
401Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)14:48
403Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)14:54
404Samuel KleppaÅlgård Orientering14:57
406Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering15:03
407Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)15:06

H 15-16

5 850 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
346Alexander HorpestadEgersund OK14:22
343Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)14:58
344Martin NevlandÅlgård Orientering15:00
345Markus Andreas BreivoldGanddal IL15:02
347Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering15:06
348Tobias RøddeGanddal IL15:08
349Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering15:10
350Ole Kristian TaksdalGanddal IL15:12

H 17-A kort

5 850 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
199Andreas BreilandÅlgård Orientering14:12
352Jørgen BreivoldGanddal IL15:16
353Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering15:18
354Rune LodeÅlgård Orientering15:20

H 17-20

8 190 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214Jostein BaustadHaugesund IL Orientering14:21
215Per Ivar StoklandGanddal IL14:24
216Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb14:27
217Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering14:30

H 21-

10 270 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195Njål Helge VølstadÅlgård Orientering14:00
196Fredrik SandalGanddal IL14:03
197Ørjan RavndalÅlgård Orientering14:06
198Arild AasheimGanddal IL14:09
200Kenneth MydlandEgersund OK14:15
201Torgeir NevlandÅlgård Orientering14:18
202Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL14:21
178Morten Bjerga SundliGanddal IL14:24
205Fredrik OmdalGanddal IL14:30
206Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering14:33
203Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering15:00

H 40-

8 190 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
220Nils Tore PuntervoldEgersund OK14:39
221Erik EngløkkHaugesund IL Orientering14:42
222Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)14:45
223Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering14:48
224Kim RichterSandnes IL (Rogaland)14:51
225Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb14:54
226Oddvar TaksdalGanddal IL14:57
227Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)15:00
228Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL15:03
229Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb15:06
231Knut TaugbølÅlgård Orientering15:12

H 50-

5 850 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
314Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)14:00
315Einar MartinsenVikebygd IL14:02
316Otte OmdalGanddal IL14:04
317Trond LamarkGanddal IL14:06
318Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)14:08
319Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb14:10
320Odd FuglestadÅlgård Orientering14:12
321Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)14:14
322Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb14:16
323Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)14:18
324Per Olav HaarrGanddal IL14:20
326Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering14:24
325Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)14:27

H 60-

4 380 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
374Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb14:38
375Kjell SvihusGanddal IL14:40
376Arvid MydlandEgersund OK14:42
377Tor Geir EspedalGanddal IL14:44
378Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb14:46
379Harry BreilandÅlgård Orientering14:48
380Paul Terje HaarrGanddal IL14:50
381Ove OalandGanddal IL14:52
382Terje StokkelandÅlgård Orientering14:54
383Jan Inge LundeGanddal IL14:56
384Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb14:58

H 70-

3 610 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
304Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb14:03
305Sigved GramstadHaugesund IL Orientering14:06
306Geir HusdalTIF Viking14:09
307Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb14:12
308Magnar NerheimSuldal Orienteringslag14:15

B-Åpen

3 020 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
408Arild SvihusGanddal IL15:09
409Olaug F MydlandEgersund OK15:12
410Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)15:15
411Tore RøddeGanddal IL15:18
412Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)15:21
413Henriette NessetÅlgård Orientering15:24
414Barbro SandalGanddal IL15:27
415Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)15:30
416Lovise NevlandÅlgård Orientering15:33
417Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)15:36

C-Åpen

2 940 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
440Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)15:06

Annonser

IOF Eventor