Startliste for KM natt

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM natt
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: tirsdag 21 mars 2017

D 13-14 (par)

2 820 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marie Lien BackstrømHalden SK19:30

D 15-16

4 300 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61Alexandra AngvollFredrikstad SK19:42
62Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL19:44
63Karoline BjørnerødOK Moss19:46

D 17-18

4 300 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53Elisabeth BrækkeHalden SK19:32
65Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss19:50
66Karoline AuneHalden SK19:52
67Hedda Raadal BjørloHalden SK19:54
68Aurora GjølsjøOK Moss19:56
70Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK20:00
71Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK20:02

D 19-20

4 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
69Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL19:58

D 55-

4 220 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL19:45
81Anne Julsrud HaugenHalden SK19:47

H 13-14 (par)

2 820 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
85Sondre LadimOK Moss19:32
87Herman Lien BackstrømHalden SK19:34
88Alfred BjørnerødOK Moss19:36
89Sivert PoppeFredrikstad SK19:38

H 15-16

4 300 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK19:34
58Eirik ImrikFredrikstad SK19:36
59Jonatan AuneHalden SK19:38
60Bendik EliassenFredrikstad SK19:40
72Christopher LadimOK Moss20:04

H 17-18

6 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb19:50
41Alexander Skaug YtterbølHalden SK19:52
42Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK19:54
43August Asheim BirkelandHalden SK19:56
44Sander ArntzenAsker Skiklubb19:58
45Erlend BrendstuenHalden SK20:00

H 19-20

6 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
47Thomas TubbehaugenOK Moss20:04
48Olav Milian Schmitt GranHalden SK20:06

H 21-

9 730 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Sindre ØsthagenFredrikstad SK19:35
4Eirik Kamstrup HovindHalden SK19:37
5Mats HaldinHalden SK19:39
6Ivar LundanesEmblem IL19:41
7Tore SandvikHalden SK19:43
8Espen FiskumHalden SK19:45
9Filip WadstenHalden SK19:47
10Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK19:49
11Markus HolterHalden SK19:51
12Sigurd Myhre AndreassenHalden SK19:53
13Andrei ZhuravlevHalden SK19:55
14Fredrik EliassonHalden SK19:57
15Hans Petter MathisenFredrikstad SK19:59
17Marius BjuganHalden SK20:03
18Øyvind HelgerudHalden SK20:05
19Vegard Jarvis WestergårdHalden SK20:07
20Thomas Natvig ÅrstadHalden SK20:09
21Donatas KontautasOK Moss20:11
22Peter NordbrødenHalden SK20:13
23Erik AxelssonHalden SK20:15
24Knut AasheimHalden SK20:17

H 35-

6 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
32Thomas LieFredrikstad SK19:34
33Henning Bratland CarlsenOK Moss19:36

H 45-

6 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
34Dag BrenåsVarteig OL19:38
35Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK19:40
36Tore BjørnerødOK Moss19:42
37Espen DanevadFredrikstad SK19:44
38Trygve LeivestadSarpsborg OL19:46
39Frank LøwengreenFredrikstad SK19:48

H 55-

4 220 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
76Karl Aasmund ErøyOK Moss19:37
77Sture OttesenIndre Østfold OK19:39
78Richard Zeiner-GundersenFossum IF19:41

H 65-

4 220 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79Willy GrønstadGimle IF19:43

DIR AL

6 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31Morten TangenOK Moss19:32

DIR AK

4 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
55Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK19:32
57Sven SimonsenFredrikstad SK19:34

DIR B

2 820 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
86Ola Torstein EndresenOK Moss19:32

Annonser

IOF Eventor