Startliste for Glåmdalsløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Glåmdalsløpet
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: søndag 14 mai 2017

N-åpen

1 610 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Maja Seigerud HaugenLunderseter IL10:00
0Trond Seigerud HaugenLunderseter IL10:00
0Synne SørliEidskog OL10:00
0Aleksander Tangen-HoltetEidskog OL10:00
0Sebastian Tangen-HoltetEidskog OL10:00
0Aksel RolsdorphGrue IL11:00

D -10

1 610 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ida Marianne BergersenEidskog OL11:00

D 11-12N

2 170 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Oda Marissa BergersenEidskog OL11:00
0Daniella De CamposEidskog OL11:00
0Selma Briskerud HasselvoldGrue IL11:00

D 13-14

4 050 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emma Bangstad BergersenHamar OK11:00
0Live Raknes SogstadGjø-Vard OL11:00

D 13-16C

2 870 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anne FrøislandVang OL11:00

D 15-16

4 860 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kamilla LomeHamar OK11:00

D 17-A kort

4 860 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Linda FredhOK Moss11:00

D 17-C

2 900 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Berit DalheimLunderseter IL11:00
0Rebekka MarkovAustmarka IL11:00
0Maren SogstadGjø-Vard OL11:00

D 17-N

2 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marissa Penelope BergersenEidskog OL11:00
0Marte Moen RødåsGrue IL11:00

D 35-

6 440 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Julie Finsrud LandeEidskog OL11:00
0Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL11:00

D 45-

4 860 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Mette SolbergseterAustmarka IL11:00

D 55-

4 860 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anne SørumRingsaker OK11:00

H -10

1 610 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Asbjørn LandeEidskog OL11:00
0Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL11:00

H 11-12

2 870 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ragnar LandeEidskog OL11:00
0Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL11:00

H 11-12N

2 170 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Birk AasethGrue IL11:00
0Kasper SnapaGrue IL11:00

H 13-14

4 050 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gaute LindaasElverum OK11:00
0Mats LindaasElverum OK11:00
0Vegard RanestadHamar OK11:00

H 13-16C

2 870 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering11:00
0Emil SkytterenOdal OL - Orientering11:00

H 13-16N

2 170 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Liam KnollNOTEAM11:00

H 15-16

6 440 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Grunde IsaksætreGrue IL11:00
0Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL11:00
0Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering11:00

H 17-A kort

6 440 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Philip FøyenGjø-Vard OL11:00
0Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK11:00
0Sondre SkytterenOdal OL - Orientering11:00
0Morten TangenOK Moss11:00

H 17-B

4 050 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK11:00
0Martin SkytterenOdal OL - Orientering11:00
0Arne SørliEidskog OL11:00

H 17-C

2 900 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Egil SolbergseterAustmarka IL11:00
0Niklas StolpeEidskog OL11:00
0Tor SætabergetLunderseter IL11:00
0John TangenHamar OK11:00

H 17-18

7 540 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Alf Briskerud HasselvoldGrue IL11:00

H 21-

9 950 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK11:00
0Eskil FrøislandVang OL11:00
0Even LindaasVang OL11:00

H 35-

8 480 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering11:00

H 45-

7 540 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jon Ivar BergersenEidskog OL11:00
0Øivind FrøislandVang OL11:00
0Eivind LandeEidskog OL11:00
0Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK11:00

H 55-

6 440 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Frode BergersenHamar OK11:00
0Sigurd DæhliLøten o-lag11:00
0Bjarte LindstadOL Toten-Troll11:00
0Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK11:00
0Trond OlsenLøten o-lag11:00
0Sture OttesenIndre Østfold OK11:00
0Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss11:00
0Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK11:00
0Tor SolbergseterAustmarka IL11:00
0Harald ØstbyeElverum OK11:00

H 65-

4 860 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jarle BusterudElverum OK11:00
0Kurt EideBrandval/Kongsvinger OK11:00
0Klaus EngenEidskog OL11:00
0Ole LienLøten o-lag11:00
0Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK11:00
0Stein NordviElverum OK11:00
0Karl Petter OpsahlLøten o-lag11:00
0Arve SmestadLøten o-lag11:00
0Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering11:00
0Roar SætabergetLunderseter IL11:00

H 75-

3 650 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Olav HøiåsVang OL11:00
0Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange11:00

Annonser

IOF Eventor