Startliste for Porsgrunn City Race

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Porsgrunn City Race
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: lørdag 30 september 2017

N-åpen

1 720 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
698Lars Jørgen Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn12:00
699Ingvild RingheimLarvik OK12:00
701Lillian Vogt SundelinNotodden OL12:00
702Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL12:00
703Fredrik BueOL Tønsberg og omegn12:00
704Alexander DybvikStokke IL12:00
705Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn12:00
706Dea EikedalenPorsgrunn OL12:00
707Eir Torvanger LysbakkenNotodden OL12:00
708Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12:00
709Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL12:00
710Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn12:00
711Balder Torvanger LysbakkenNotodden OL12:00
712Kristian Kaupang LyeLarvik OK12:00
713Vegard Bratland SolbergBø OL12:00
714Karoline NordgårdNotodden OL12:00
715Arvid WennerstrandPorsgrunn OL12:00
742Tobias Harstad RindeBø OL12:00
744Gaute Bratland SolbergBø OL12:00
801Vidar WennerstrandPorsgrunn OL12:00
802Herman OmdalPorsgrunn OL12:00
803Vigdis SigurdursdotterStokke IL12:00
804Sturla SigurdssonStokke IL12:00
805Anne Aarhus KinnPorsgrunn OL13:00
806Sivert Lunde TusvikPorsgrunn OL13:00
807Miriam KhouryLarvik OK13:00
808Mathias SundbyLarvik OK13:00
810Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL13:00

D -10

1 720 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
729Sigrid BruemPorsgrunn OL13:10
730Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL13:11
731Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn13:12
732Ingvild Buchacz EieNotodden OL13:13
733Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OL13:14

D 11-12

2 400 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
683Annika van RaaijHedrum OL13:23
684Ea Torvanger LysbakkenNotodden OL13:24
685Line Borgejordet SimonesNotodden OL13:25
686Lillian MyrlandPorsgrunn OL13:26
687Vilde Aakre LeistadSkien OK13:27
688Sigrid Buchacz EieNotodden OL13:28
689Iril RingheimLarvik OK13:29
690Synne SandvenNotodden OL13:30
691Julie KristensenPorsgrunn OL13:31

D 13-14

3 250 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
111Une HoltermannPorsgrunn OL13:00:00
112Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn13:02:00
113Kristin Melby JacobsenLardal OL13:02:40
114Eline SchjervenLardal OL13:03:40
115Emma EngehultNotodden OL13:05:10
116Kristin NordgårdNotodden OL13:05:50
117Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL13:06:30
118Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn13:06:40
119Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn13:06:48
121Ingrid MobråthenBotne SK13:07:00
122Mina Borgejordet SimonesNotodden OL13:10:00
123Helene Brandal SøftingKongsberg OL13:10:00

D 13-16C

2 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
640Ingeborg HovdejordNotodden OL13:00
641Marlene SkramdalHedrum OL13:00

D 15-16

4 020 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
151Mina SchjervenLardal OL13:30:00
152Elise AusenPorsgrunn OL13:30:40
153Elise StørenBø OL13:33:20
154Julie EikelandOL Tønsberg og omegn13:34:50
155Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn13:35:40
157Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL13:36:30
158Hanna JohanssonHedrum OL13:40:00
159Solveig LetmolieEiker OL13:41:00
160Oda Isnes TyseEiker OL13:42:00
161Tomine Lysaker SandenEiker OL13:43:00
162Alvilde Lysaker SandenEiker OL13:44:00
163Christine HoenEiker OL13:45:00
164Silje MorlandstøEiker OL13:46:00

D 17-

4 980 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
551Anna MeenPorsgrunn OL13:38
552Anna Isnes TyseEiker OL13:40
553Hanne VassendPorsgrunn OL13:42
554Lone BrochmannBækkelagets SK13:44
555Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL13:46
556Ingrid UndstadLarvik OK13:48
557Anne Marthe PeveriEiker OL13:50
558Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL13:52
559Elin BjervaLarvik OK13:54
560Emilie WestinPorsgrunn OL13:56

D 17-C

2 400 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
642Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi13:00
644Elin SlokvikNotodden OL13:00
645Else StordalOL Tønsberg og omegn13:00
646Randi MobråthenBotne SK13:00
647Mia EngehultNotodden OL13:00
648May-Britt SkramdalHedrum OL13:00
649Rita RaastadSkien OK13:00
650Kristin JohanssonHedrum OL13:00
652Hilde Gunn HellenesOK Skeidi13:00
653Vibeke Svendsen MathisenOL Tønsberg og omegn13:00

D 40-

4 110 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
586Mai Britt BjørkSandefjord OK13:29
587Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn13:31
588Kari Reppesgård HoltHedrum OL13:33
589Heidi MyklemyrEiker OL13:35
590Linda FredhOK Moss13:37
591Sara MathisenPorsgrunn OL13:39
592Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn13:41
593Hege AndersenIL Koll13:43
594Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL13:45
595Elisabeth Bratland SolbergBø OL13:47
596Hilde VassendPorsgrunn OL13:49
597Elin GravningenStokke IL13:51
598Lene MeenPorsgrunn OL13:53
599Kristin SandvenNotodden OL13:55
600Janne LarsenPorsgrunn OL13:57
601Trude HarstadBø OL13:59
602Trude NysæterSkien OK14:01
603Anikken Gjein DybvikStokke IL14:03
604Lenka WestinPorsgrunn OL14:05
605Gry AakreSkien OK14:07
606Elin BordøyHedrum OL14:09

D 50-

4 110 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
578Ida Vår DirdalLarvik OK13:18
579Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL13:19
580Magnhild T. MølnvikFossum IF13:20
581Kari ChristiansenSandefjord OK13:21
582Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL13:22
583Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL13:23

D 60-

2 850 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
632Lise HørtvedtKongsberg OL13:25
633Hanne HerumOK Skeidi13:26
634Astrid LundeDrangedal OL13:27
635Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL13:28
636Tonny LindquistOK Skeidi13:29
637Elisabeth RødAndebu IL13:30
638Lill BirkelundPorsgrunn OL13:31

D 70-

2 850 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
608Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL13:01
609Thorunn Aamodt OvesenLardal OL13:02
610Tirill Liby SeipOK Skeidi13:03
611Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL13:04
612Margareta BrynhildsenStokke IL13:05
613Eli KlovningPorsgrunn OL13:06

H -12N

1 720 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
725Endre TvindeBø OL13:00
726Sondre Harstad RindeBø OL13:00

H -10

1 720 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
734Magnus SigurdssonStokke IL13:15
736Jens G. DybvikStokke IL13:17
737Henrik RomnesBø OL13:18
738Sondre KornmoPorsgrunn OL13:19
739Tollef TjentlandLardal OL13:20
740Johnny Stålberg FosslandBø OL13:21
741Ole Magnus StoremyrIL Hauken13:22
743Erik Ostrø BøgebergPorsgrunn OL13:24
745Jakob KristensenPorsgrunn OL13:26
746Rasmus EngehultNotodden OL13:27

H 11-12

2 400 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
668Henrik Repstad StoremyrIL Hauken13:08
669Brage EikåsSandefjord OK13:09
670Kristian Ekeberg FliidSkien OK13:10
671Martin DybvikStokke IL13:11
672Gaute NysæterSkien OK13:12
673Niclas GunnerødStokke IL13:13
674Martin Christoffer BorgIL Koll13:14
675Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn13:15
676Ludvig SkramdalHedrum OL13:16
678Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn13:18
679Gabriel GjoneSandefjord OK13:19
680Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn13:20

H 13-14

3 250 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
131Tobias MathisenPorsgrunn OL13:15:00
133Henrik Kaupang LyeLarvik OK13:17:00
134Hallvard TjentlandLardal OL13:20:00
136Theodor BjørkSandefjord OK13:20:20
139Magnus BrodinPorsgrunn OL13:21:40
140Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL13:22:00
141Benjamin GjoneSandefjord OK13:22:20
142Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL13:22:20
143Olav Bratland SolbergBø OL13:25:00
144Christian Fredrik BorgIL Koll13:25:00

H 13-16C

2 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
656Yousef KhouryLarvik OK13:00
657Bendik Schia LøeNotodden OL13:00

H 15-16

4 970 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
171Cornelius BjørkSandefjord OK13:45:00
172Viljan van RaaijHedrum OL13:46:20
173Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn13:47:40
174Iver RingheimLarvik OK13:48:10
175Even GravningenStokke IL13:49:40
176Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn13:49:50
177Åsmund SlokvikNotodden OL13:50:00
178Halvard KornmoPorsgrunn OL13:50:30
179Henrik R HoltHedrum OL13:51:58
180Jonas EikåsSandefjord OK13:52:20
184Snorre SlokvikNotodden OL13:53:16
185Jakob Schia LøeNotodden OL13:53:20
186Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL13:53:40

H 17-

6 250 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
517Sigurdur SigurdssonStokke IL13:33
518Jon Are MyhrerNotodden OL13:35
519Gisle NysæterSkien OK13:37
520Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn13:39
521Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL13:41
522Vegard MyklemyrEiker OL13:43
524David SolliSkien OK13:47
525Rasmus MathisenPorsgrunn OL13:49
526Morten TangenOK Moss13:51
527Skjalg NysæterSkien OK13:53
528Runar Torpe LienPorsgrunn OL13:55
529Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK13:57
530Håkon KornmoPorsgrunn OL13:59
531Sindre R HoltHedrum OL14:01

H 17-C

2 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
660Torstein LyeLarvik OK13:00
661Arnfinn SørumSkien OK13:00

H 40-

6 250 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504Jørn LangerudPorsgrunn OL12:40
503Dan Egil LjådalIL Hauken13:05
505Robert FredriksenNotodden OL13:09
506Espen JohnsenHedrum OL13:11
507Øyvind FlaattenOK Skeidi13:13
508Dag AusenPorsgrunn OL13:15
509Jesper FlogstadIL Hauken13:17
510Rune RomnesBø OL13:19
511Bjørn LiePorsgrunn OL13:21
512Egil SimonesNotodden OL13:23
513Jens TjentlandLardal OL13:25
514Jo Børre EikåsSandefjord OK13:27
515Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL13:29
516Kenneth DybvikStokke IL13:31

H 50-

4 980 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
532Jan GlittumOK Skeidi13:00
534Helge GisholtOK Skeidi13:04
535Petter LøeNotodden OL13:06
536Harald OmlandSkien OK13:08
537Oskar KaaløySandefjord OK13:10
538Jan GatevoldPorsgrunn OL13:12
539Morten AndresenOK Skeidi13:14
540Morten HamreIL Hauken13:16
541Espen RaastadSkien OK13:18
542Ivar MølnvikFossum IF13:20
543Arve GlittumOK Skeidi13:22
544Bjørn Richard KirsteSkien OK13:24
545Torgeir BrandalKongsberg OL13:26
546Erik BorgIL Koll13:28
547Inge GlittumOK Skeidi13:30

H 60-

4 110 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
563Atle RemmePorsgrunn OL13:03
564Sveinung RekaaNotodden OL13:04
566Per Chr. HagenBø OL13:06
567Elling AakreAndebu IL13:07
569Ove Gunnar JacobsenStokke IL13:09
570Hugo A. ChristensenNotodden OL13:10
572Dag KristensenOK Skeidi13:12
574Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn13:14
568Ole JohanssonPorsgrunn OL14:07
565Dagfinn TorpePorsgrunn OL14:10

H 70-

2 850 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
616Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn13:09
617Per Øystein AndersenLarvik OK13:10
618Egil RonæssPorsgrunn OL13:11
619Runar KittilsenStokke IL13:12
620Magne KlovningPorsgrunn OL13:13
621Odd AureDrangedal OL13:14
622Jørgen KvilhaugBotne SK13:15
623Kåre ThorbjørnsenLarvik OK13:16
624Helge FossheimHedrum OL13:17
625Hans StordalOL Tønsberg og omegn13:18
626Knut Tore SolheimNydalens SK13:19
627Ragnar HillestadLardal OL13:20
628Carl Ove BergOK Skeidi13:21
629Rolf LyePorsgrunn OL14:05

Annonser

IOF Eventor