Norsk Orientering

Startliste for Våronnløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Våronnløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: lørdag 12 mai 2018

D40

5 430 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
27Linda FredhOK Moss14:04

D50

4 390 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60Hege SolerødGjø-Vard OL14:19
61Eirin LodgaardByåsen IL14:20
62Hege HeibergHadeland OL14:21
63Toril KorsvikRond OL14:22
64Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering14:23
65Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL14:24

D60

3 450 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
70Marit TyldumRudsbygd IL14:03
71Margrete JørandliGjø-Vard OL14:04
72Aud Mona RøsteHadeland OL14:05
73Lill Ramberg SkappelLillehammer OK14:06

D70

2 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103Tea ForbergRond OL14:16
104Odbjørg NordengRudsbygd IL14:17
105Berit SaxhaugRaumar Orientering14:18
106Liv FeiringHamar OK14:19
107Elin DahlenRingerike OL14:20

H40

6 150 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
17Sigmund HansenGjø-Vard OL14:06
18Arnt Oluf EideGjø-Vard OL14:07
19Arne SaxhaugRaumar Orientering14:08
20Thomas JørgensenLillehammer OK14:09
21Even ErlienGjø-Vard OL14:10
1Pål StenbergVang OL14:14

H50

5 430 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
29Svein ThorsbergGrue IL14:06
30Kai SolumRond OL14:07
31Audun StrandlieGjø-Vard OL14:08
32Stein Arne NegårdVang OL14:09
33Einar TesloHadeland OL14:10
34Erik SlettumGjø-Vard OL14:11

H60

4 960 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41Tom EidsetherRaumar Orientering14:05
42John HofossHadeland OL14:06
43Per AasRaumar Orientering14:07
44Arnfinn PedersenGjø-Vard OL14:08
45Roy GjerdingOK Moss14:09
46Tor StrandRaumar Orientering14:10
47Frode HjorthHamar OK14:11
48Øyvind SørlieHadeland OL14:12
49Jan Tore GundersenRaumar Orientering14:13
50Terje GudbrandsenHamar OK14:14
51Odd GundersenRaumar Orientering14:15
52Morten SkoglundByåsen IL14:16
53Johan SwärdHadeland OL14:17

H70

3 450 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
74John Birger SkansenRudsbygd IL14:07
75Jon Vegard LundeLillehammer OK14:08
76Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering14:09
77Helge RevhaugRingerike OL14:10
78Trond FeiringHamar OK14:11
79Lars SaxhaugRaumar Orientering14:12
80Terje MalmHamar OK14:13
81Jon TyldumRudsbygd IL14:14
82Tormod DahlenRingerike OL14:15
83Knut WikstrømRingsaker OK14:16
84Knut SkjesetVang OL14:17
85Tormod PrestrudRudsbygd IL14:18
86Olav HøiåsVang OL14:19
87Reidar SlokvikNotodden OL14:20

H80

2 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100Arne StrandlieGjø-Vard OL14:01
101Iver RognstadHadeland OL14:02

N-åpen

1 610 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
147Ingrid JørgensenLillehammer OK14:00
170Erik von Nessen PrytzGjø-Vard OL14:00
171Johanne Tomter LøkkebøSnertingdal IF Orientering14:01
172Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL14:02
173Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll14:03
174Sondre BekkelundGjø-Vard OL14:04
175Mina HolmenSnertingdal IF Orientering14:05
176Signe NygårdGjø-Vard OL14:06
177Thea Alund HoleSnertingdal IF Orientering14:07
178Lars GjerdingenHadeland OL14:08
179Lars FlaskerudOL Toten-Troll14:09
180Johannes HøieGjø-Vard OL14:10
181Henrik JørgensenLillehammer OK14:11
182Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll14:12
183Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL14:13
184Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll14:14
185Peder Melgalvis BilstadVang OL14:15
186Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL14:16
187Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL14:17
188Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering14:18
189Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL14:19
190Maren Bleken RudVang OL14:20
191Marie KalgraffRingsaker OK14:21
192Eirin Melgalvis BilstadVang OL14:22
193Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL14:23
194Ivar Røise SaxhaugRaumar Orientering14:24
195Maria Kittelsen FlesvikRaumar Orientering14:25
196Signe HøieGjø-Vard OL14:26
197Lars FjørkenstadOL Toten-Troll14:27
198Elise FjørkenstadOL Toten-Troll14:28

D 11-12

2 120 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
153Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering14:06
154Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL14:07
155Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering14:08
156Therese HolmenSnertingdal IF Orientering14:09
157Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL14:10
158Helene KokslienSnertingdal IF Orientering14:11
159Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL14:12
160Mina Bleken RudVang OL14:13

D 13-14

3 450 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
117Marie FinkenhavnNittedal OL14:08
118Live Raknes SogstadGjø-Vard OL14:09
119Serine JørgensenLillehammer OK14:10
120Emma Visted-HansenGjø-Vard OL14:11

D 13-16N

2 080 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
167Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering14:00
116Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL14:07

D 15-16

4 390 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56Astrid RognstadHadeland OL14:15
57Caroline EideGjø-Vard OL14:16
58Berthe TesloHadeland OL14:17

D 15-16B

3 450 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
130Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK14:21

D 17-B

3 450 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
133Maren SogstadGjø-Vard OL14:24
134Celine VistedGjø-Vard OL14:25

D 17-C

3 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
136Solfrid HøieGjø-Vard OL14:15
137Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering14:16
138Tina BjørnstadRaumar Orientering14:17
139Mona BratlienSnertingdal IF Orientering14:18
140Kjersti AndresenHadeland OL14:19
141Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering14:20

D 17-20

5 430 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
23Charlotte EideGjø-Vard OL14:00
24Ingeborg RognstadHadeland OL14:01
25Agnethe HasliGjø-Vard OL14:02

D 21-

6 150 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
11Ida HjorthGjø-Vard OL14:00
12Tone Bleken RudVang OL14:01
15Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK14:30

H -10

2 120 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
149Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK14:02
150Nikolai TesloHadeland OL14:03
151Mats KalgraffRingsaker OK14:04

H 11-12

2 120 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
162Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll14:15
163Amund Hagberg SolumRond OL14:16
164Amund FlaskerudOL Toten-Troll14:17
165Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL14:18
166Josef ØhmanGjø-Vard OL14:19

H 13-14

3 450 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
122Thomas KalgraffRingsaker OK14:13
123Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering14:14
124Jo Randar HolmøyHadeland OL14:15
125Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK14:16
126Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL14:17
127Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll14:18
128Erik WallinSnertingdal IF Orientering14:19

H 15-16

4 960 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36Sigurd KvammeOL Toten-Troll14:00
37Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL14:01
38Mats LindaasElverum OK14:02
39Gaute LindaasElverum OK14:03

H 17-B

3 450 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
109Jan Vegard RudsengenRond OL14:00
110Yngve FinkenhavnNittedal OL14:01
111Tor WallinSnertingdal IF Orientering14:02
4Marius StaffOL Toten-Troll14:03
112Håvard GjestvangOL Toten-Troll14:03
113Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering14:04
114Markus KvammeOL Toten-Troll14:05
115Marius HolmenSnertingdal IF Orientering14:06
131Marius BekkelundGjø-Vard OL14:22
132Jesse JentzenHadeland OL14:23

H 17-C

3 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
143Anders NygårdGjø-Vard OL14:22
144Øyvind Villa JohansenGjø-Vard OL14:23
145Stein SandakerVang OL14:24
146Richard NormanGjø-Vard OL14:25

H 17-20

6 150 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
16Jakob MoOL Toten-Troll14:05

H 21-

8 070 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Morten TangenOK Moss14:01
3Kenneth BilstadVang OL14:02
5Elias ØhmanGjø-Vard OL14:04
6Anders SkjesetVang OL14:05
7Henrik Bleken RudVang OL14:06

H 21 AK

4 960 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
54Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering14:18

D 21 AK

4 390 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
67Lisa JørandliNOBIL14:26
68May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL14:27

H 40 AK

3 450 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
94Jens-Henrik SimonsenOK Øst14:27
95Trygve RognstadHadeland OL14:28
96Erik HasliSnertingdal IF Orientering14:29
97Erik HaugenRingsaker OK14:30

D 40 AK

3 450 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
88Heidi GabrielsenRaumar Orientering14:21
89Gunn Elin RudiHadeland OL14:22
90Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK14:23
91Anita StensethSnertingdal IF Orientering14:24
92Kjersti Hagberg SolumRond OL14:25

Annonser

IOF Eventor