Startliste for Nattløp Sælandsskogen Jaktstart

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Sælandsskogen Jaktstart
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: onsdag 8 mars 2017

Damer - mellomlang løype

2 830 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
11Anne Marie GauselGanddal IL18:45:00
12Kristin SkadsemGanddal IL18:48:40
13Inger Skretting OpstadEgersund OK18:48:54
14Grethe StoklandGanddal IL18:51:40

Damer - lang løype

3 620 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb18:45:00
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL18:47:14
3Ingrid LamarkGanddal IL18:47:48
4Vibeke LamarkGanddal IL18:48:20
5Trine BolstadGanddal IL18:51:50
6Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL18:53:08

Herrer - kort løype

2 040 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21Erlend BremnesGanddal IL19:15:00
22Aksel DommersnesGanddal IL19:16:18

Herrer - mellomlang løype

2 830 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb19:05:00
52Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb19:06:06
53Per Ingar HadlandGanddal IL19:06:26
54Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb19:07:02
0Raymond B Pettersenålgård orientering19:08:34
59Bjarne GimreGanddal IL19:09:42
63Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb19:11:02
65Ole AuklendNOTEAM19:11:44
66Jan Inge LundeGanddal IL19:12:08
70Terje Stokkelandålgård orientering19:13:34

Herrer - lang løype

3 620 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31Svein-Erik KvameGanddal IL19:05:00
32Per Olav HaarrGanddal IL19:05:20
33Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb19:05:50
34Trond LamarkGanddal IL19:05:58
35Paul Terje HaarrGanddal IL19:06:28
36Ove OalandGanddal IL19:09:12
37Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb19:09:18
39Andreas BreilandÅlgård Orientering19:10:46
40Inge LølandNOTEAM19:11:34
45Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)19:12:42

Herrer - XLang

3 500 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71Bjarthe WesterheimStord Orientering19:15:00
74Arild AasheimGanddal IL19:19:32
75Per Ivar StoklandGanddal IL19:20:02
77Tallak LangmyrGanddal IL19:20:22
78Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb19:20:46
79Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering19:21:06
82Odd FuglestadÅlgård Orientering19:21:36
84Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb19:22:30
85Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb19:23:02

Damer- XLang

3 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
16Aud Hognestad TaksdalGanddal IL18:55:20
17Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)19:06:40

Annonser

IOF Eventor