Startliste for Vårsleppet sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsleppet sprint
Arrangørorganisasjon: Bjugn IL
Dato: lørdag 22 april 2017

D -10

2 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
315212159Ingrid Wollan BenumByåsen IL12:00
316223821Anna Emilie LonaWing OK12:01

D 11-12

2 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
322213142Maria Strømdal WikFreidig12:07
323206519Una KittilsenFreidig12:08
324207404Tora KittilsenFreidig12:09

D 13-14

2 200 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
289182074Mathea Spets StorhovFreidig12:28
292142824Mari EidsmoFreidig12:31
293181876Trude MarkhusVerdal OK12:32
294212787Silje Marie NissenFreidig12:33
295180130Ane Malene KolstadFreidig12:34

D 13-16C

2 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
290224051Anna Aurora NolteFreidig12:29
291212780Vilde Talgø-KristiansenFreidig12:30

D 15-16

2 300 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
215216794Frida HaugskottOL Trollelg12:18
216224270Hanne Helmine RogstadNidarøst OK12:19
217192325Maren VikenByåsen IL12:20
218179918Vilde Lereim StorliFreidig12:21

D 40-

2 300 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
220199281Liv TennesWing OK12:23
22172148Tina Strømdal WikFreidig12:24
222180719Kari UlsethFreidig12:25
223205505Mai Iren AlmåsIL Leik12:26
224203785Kari Solem AuneByåsen IL12:27
225226140Tone AlmåsIL Leik12:28
226199490Gøril EideByåsen IL12:29
227207676Maj-Lisbet RønningFreidig12:30

D 50-

2 300 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
229182039Heidi ArnesenFreidig12:32
230199602Nina-Beate LiabakkByåsen IL12:33
231203492Mona J. MølnvikFreidig12:34

H -10

2 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
319225153Kristoffer LodgaardByåsen IL12:04

H 11-12

2 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
327212472Kasper LodgaardByåsen IL12:12
328179862Kristoffer Strømdal WikFreidig12:13

H 13-14

2 200 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
263224391Erik Tofte jrMelhus IL12:02
264212807August MaskeFreidig12:03
265224055Peter Prytz JensenMelhus IL12:04
266225218Eirik SkurdalMelhus IL12:05
267224033Joakim Solberg QvenildMelhus IL12:06
26888704Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL12:07
269192662Emil LeroyerFreidig12:08
270225268Ørjan SæterMelhus IL12:09
271211762Emil GrønliFreidig12:10
272180850Iver Dalsaune ThunFreidig12:11
273224269Martin AuneMelhus IL12:12
274212595Petter Andreas LonaWing OK12:13
275225309Andreas AagesenMelhus IL12:14
276225113Alfred Gilje SanneFreidig12:15
277224432Espen KarlsenMelhus IL12:16
278213289Magne GuttvikWing OK12:17
279200441Erlend AuneByåsen IL12:18
280213155Sigurd BraathenWing OK12:19
281224853Antonius Herskedal AmundsenFreidig12:20
282159543Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig12:21
283224281Kristoffer LerliMelhus IL12:22
284213305Vemund MølnvikFreidig12:23
285220833Vegard Ulseth SylteFreidig12:24
286212776Vetle Grønvik EkraFreidig12:25

H 13-16C

2 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
331224451Eskild MyrvangMelhus IL12:16
3323422265Knut HageMelhus IL12:17

H 15-16

2 300 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
198199482Petter Liabakk EriksenByåsen IL12:01
199203586Simen Spets StorhovFreidig12:02
200502484Håkon SæternesByåsen IL12:03
201142524Lars SandstadFreidig12:04
202153660Vegard KittilsenFreidig12:05
203215144Jonas GrønliFreidig12:06
204184323Mikkel HoltFreidig12:07
205214966Matias NissenFreidig12:08
206203584Håkon HolstadFreidig12:09
207161002Jonas VindalWing OK12:10
208179917Jo Even KolstadFreidig12:11
209213810Johannes LangaasNidarøst OK12:12
210209976Einar EideByåsen IL12:13
211502362Erling Eide HustvedtWing OK12:14
212199653Gabriel CallananWing OK12:15

H 17-18

2 300 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
172216729Are LodgaardByåsen IL12:02
17396318Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL12:03
174184596Martin Grøntvedt PedersenWing OK12:04

D 19

2 300 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
178195919Emma ArnesenByåsen IL12:08
179187187Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12:09
180176252Kristin JægerWing OK12:10
181182129Åshild KolstadFreidig12:11
182160510Line SølbergOL Trollelg12:12
183200005Maren Jansson HaverstadNTNUI12:13
184199727Ingeborg EideByåsen IL12:14
185206030Hanne SandstadFreidig12:15
186159550Malin SandstadFreidig12:16
187160461Gro Sandstad EidsmoFreidig12:17
188211561Maria Ulseth SylteFreidig12:18
189206043Dina ReitanFreidig12:19

H 19

2 400 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
152154068Anders EInumFreidig12:02
153160424Lars OwrenNTNUI12:04
154181960Sindre JohannessenFreidig12:06
155Ola KeiseråsIL Leik12:08
156171368Frank SandbergBjugn IL12:10
157159540Mathias HermstadFreidig12:12
158182078Jens Even StorhovFreidig12:14
159203662Adrian OpheimFreidig12:16
160230613Alex PedersenOL Trollelg12:18
161211357Kjetil MølnvikFreidig12:20
162191301Olav Andreas RemmenOL Trollelg12:22
163211189Jan SchmidOL Trollelg12:24
164179878Mattis HoltFreidig12:26
165178399Odd-Ivan LorentsenOK Silsand12:28
166173137Tomas EidsmoFreidig12:30
167400927Sondre LorentsenOK Silsand12:32
168217107Anders HaugskottOL Trollelg12:34
169500305Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK12:36

H40

2 300 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192187018Jan HageIL Leik12:22
193502488Hans Petter LodgaardByåsen IL12:23
194179864Arild H ClausenFreidig12:24
195211262Eivind LonaWing OK12:25
19697601Jon HolstadFreidig12:26

H 50

2 300 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
232211381John LerliMelhus IL12:35
233216715Frode HaugskottOL Trollelg12:36
234211305Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering12:37
240500161Øystein WiggenByåsen IL12:39
237501009Rune StræteWing OK12:40
238211651Stein MarkhusVerdal OK12:41
239180207Lars Erik StrømsnesMalvik IL12:42
250226025Øystein NytrøByåsen IL12:53

H 60

2 300 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
241221188Kjell MaroniByåsen IL12:44
242219195Anders WaageFreidig12:45
243178050Morten SkoglundByåsen IL12:46

H 70

2 300 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
245188838Robert StrømWing OK12:48
246208600Roar ForbordMalvik IL12:49
247188762Stig Arild HaugskottOL Trollelg12:50
248203506Rolf KarsetSteinkjer OK12:51
249179416Anders LaugloOL Trollelg12:52

Direkte B

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
150223818Kari GutlvikWing OK12:00
314226232Kristin SølbergIL Leik12:53

Direkte A

2 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
151188746Mette Ressel NohteFreidig12:00
260226229Einar KeiseråsIL Leik13:03

H 15-16B

2 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
302225214Sander SandmoMelhus IL12:41

D 15-16B

2 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
297213563Stine AuneNidarøst OK12:36

D 17B

2 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
305184438Ella Eriksen KongsvikWing OK12:44

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017