Norsk Orientering

Startliste for Norgescup sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup sprint
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: fredag 21 september 2018

D 16

2 620 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
606Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular17:05
607Kristine KravdalGjø-Vard OL17:06
608Ine InstanesSturla, IF17:07
609Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett17:08
610Karoline TorøKongsberg OL17:09
611Alexandra AngvollFredrikstad SK17:10
612Iselin SørensenSturla, IF17:11
613Frida HaugskottOL Trollelg17:12
614Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL17:13
615Marte Madslien BakkenNydalens SK17:14
616Tina KallesonOppsal Orientering17:15
617Yngvild Langedal BreivikNydalens SK17:16
618Nora Småge HilsenKonnerud IL17:17
619Alexandra LinløkkenØstmarka OK17:18
620Live ØstvoldHeming Orientering17:19
621Åsne HaavengenKongsberg OL17:20
622Malene InstanesSturla, IF17:21
623Oda Isnes TyseEiker OL17:22
624Julie ChristiansenKristiansand OK17:23
625Ida Sofie HjortlandLarvik OK17:24
626Anna Jacobsen-GaskiBardu IL17:25
627Ea LunøeNydalens SK17:26
628Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK17:27
629Stine AuneNidarøst OK17:28
630Amélie AamodtOppsal Orientering17:29
631Oda ScheeleNydalens SK17:30

H 16

2 890 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
706Halvor RudningenHemsedal IL17:05
707Cornelius BjørkSandefjord OK17:06
708Birk Bell LysakerFana IL17:07
709Ole Jakob FrankrigNydalens SK17:08
710Vebjørn Blom-HagenFossum IF17:09
711Kristoffer FjæreHedrum OL17:10
712Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK17:11
713Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering17:12
714Jonas EikåsSandefjord OK17:13
715Jakob TorgersenHalden SK17:14
716Sondre Zahl HagenFossum IF17:15
717Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK17:16
718Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF17:17
719Vetle DrageKongsberg OL17:18
720Henrik R HoltHedrum OL17:19
721Sander Solheim OttesenSturla, IF17:20
722Tobias AlstadFrol IL17:21
723Hallvar HallanOK Skøynar17:22
724Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn17:23
725Olav Kristian LundKongsberg OL17:24
726Tobias EspedalNydalens SK17:25
727Åsmund SlokvikNotodden OL17:26
728Joachim Sandor KnudsenSturla, IF17:27
729Eskil FrischknechtAlta OL17:28
730Viljan van RaaijHedrum OL17:29
731Alf Kristian HelleHalden SK17:30
732Jørgen SchjølbergTynset IF17:31
733Sigurd KvammeOL Toten-Troll17:32
734Erik BohneVaregg Fleridrett17:33
735Sigurd SmemoSturla, IF17:34
736Rolf Trygve HaugKongsberg OL17:35

D 17-18 E

2 620 m, 53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505Tuva Aas StræteRingerike OL17:35
506Frida Bakken UlsethNydalens SK17:36
507Julie EikelandOL Tønsberg og omegn17:37
508Marie Lindløv JensenSarpsborg OL17:38
509Kamilla LomeHamar OK17:39
510Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK17:40
511Ingeborg KvarmeSturla, IF17:41
512Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF17:42
513Matilde HolenØstmarka OK17:43
514Christine HoenEiker OL17:44
515Hanne Helmine RogstadNidarøst OK17:45
516Ingeborg RognstadHadeland OL17:46
517Åshild Egeberg VáriSturla, IF17:47
518Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL17:48
519Dina ReitanFreidig17:49
520Thea LandKonnerud IL17:50
521Solveig Eline BergIL Tyrving17:51
522Ingrid HasaasFossum IF17:52
523Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL17:53
524Sarah WølloKongsberg OL17:54
525Idunn StrandIL BUL-Tromsø17:55
526Monica BrevikØstmarka OK17:56
527Silje CarlsenSturla, IF17:57
528Tora IndregardIL BUL-Tromsø17:58
529Karen Hoel JomaasFossum IF17:59
530Ane Sofie KroghOppsal Orientering18:00
531Elise AusenPorsgrunn OL18:01
532Solveig Moen LetmolieEiker OL18:02
533Helene EgerKongsberg OL18:03
534Mari Strømme LidVaregg Fleridrett18:04
535Ingvild LangeggenKongsberg OL18:05
536Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb18:06
537Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK18:07
538Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL18:08
539Malin HaugeHisøy OK18:09
540Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb18:10
541Karoline BjørnerødOK Moss18:11
542Andrea VaneboKongsberg OL18:12
543Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK18:13
544Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett18:14
545Tale StrandKongsberg OL18:15
546Maren NorderudIL Tyrving18:16
547Anniken RanvikKonnerud IL18:17
548Hanne VassendPorsgrunn OL18:18
549Marlin HaavengenKongsberg OL18:19
550Lene Berg HanssenByåsen IL18:20
551Aurora GjølsjøOK Moss18:21
552Hedda Raadal BjørloHalden SK18:22
553Janne Tjørhom AasheimGanddal IL18:23
554Pernille KatlaFossum IF18:24
555Andrea RanvikKonnerud IL18:25
556Ingrid G. KvålsgardFossum IF18:26
557Jenny BaklidKonnerud IL18:27

D 19-20 E

2 640 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
406Maria Ulseth SylteFreidig17:20
407Anne Willkommen EikenKongsberg OL17:21
408Agnethe HasliGjø-Vard OL17:22
409Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK17:23
410Aurora MoholthKongsberg OL17:24
411Maria PrestbøenSandefjord OK17:25
412Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL17:26
413Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb17:27
414Thea DyrkornEiker OL17:28
415Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss17:29
416Emilie WestinNydalens SK17:30
417Maiken Økern HågårdKonnerud IL17:31
418Vera MelkildFreidig17:32
419Thea Sildnes BaklidKonnerud IL17:33
420Anine LomeHamar OK17:34
421Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb17:35
422Rikke Blakkestad IngesenFossum IF17:36
423Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK17:37
424Malin SandstadFreidig17:38
425Oda J SikkelandIL Tyrving17:39
426Ragnhild EideByåsen IL17:40
427Margrethe WisløffAsker Skiklubb17:41
428Ane DyrkornEiker OL17:42
429Synne StrandAsker Skiklubb17:43
430Karoline AuneHalden SK17:44

D 21-E

2 870 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
332Kristine FjellangerVaregg Fleridrett16:50
333Lone BrochmannBækkelagets SK16:51
306Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering17:51
307Marie Hammer IversenØstmarka OK17:52
308Kristine FjeldboIL Tyrving17:53
309Åsne Skram TrømborgNTNUI17:54
310Lene Therese MyrlandNTNUI17:55
311Tonje VassendNTNUI17:56
312Kamilla OlaussenFredrikstad SK17:57
313Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK17:58
314Marie OlaussenFredrikstad SK17:59
315Siri UlvestadNydalens SK18:00
316Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett18:01
317Ingrid GulbrandsenNTNUI18:02
318Runa FremstadLarvik OK18:03
319Karen Oline KolstadNTNUI18:04
320Lone Malmgren MolstadHalden SK18:05
321Evine Westli AndersenLøten o-lag18:06
322Marthe GløersenBækkelagets SK18:07
323Emilie Westli AndersenLøten o-lag18:08
324Arntraut GötschIL BUL-Tromsø18:09
325Ragnhild HjermstadFossum IF18:10
326Eirin Svanøe-HafstadFrol IL18:11
327Ingrid LundanesNTNUI18:12
328Ingeborg EideByåsen IL18:13
329Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF18:14
330Ingjerd MyhreKongsberg OL18:15
331Andrine BenjaminsenLillomarka OL18:16

H 17-18E

2 890 m, 61 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205Skjalg NysæterSkien OK17:39
206Mathias RosenlundVaregg Fleridrett17:40
207Sølve DrageKongsberg OL17:41
208Trygve MyhrAsker Skiklubb17:42
209Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn17:43
210Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL17:44
211Johan Kristian UndelandSturla, IF17:45
212Tor Magnus GrøstadØstmarka OK17:46
213Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering17:47
214Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn17:48
215Eirik Høst FossgardLillomarka OL17:49
216Håkon HolstadFreidig17:50
217Gaute Kvittum NytrøenTynset IF17:51
218Eirik ImrikFredrikstad SK17:52
219Jakob MoOL Toten-Troll17:53
220Magnus GjerstadVaregg Fleridrett17:54
221Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø17:55
222Sondre OttesenFredrikstad SK17:56
223Johannes LangaasNidarøst OK17:57
224Petter Astrup ArnesenHeming Orientering17:58
225Anders HorveiRaumar Orientering17:59
226Runar Saur ModahlFredrikstad SK18:00
227Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn18:01
228Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL18:02
229Elias ØhmanGjø-Vard OL18:03
230Mathias Pedersen VoldLillomarka OL18:04
231Jonas GrønliFreidig18:05
232Jonatan AuneHalden SK18:06
233Emil StørmerFossum IF18:07
234Kristian PyttenKristiansand OK18:08
235Eirik BlågestadIndre Østfold OK18:09
236Lars SandstadFreidig18:10
237Jens Johan BrekkeLillomarka OL18:11
238Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK18:12
239David RundeKristiansand OK18:13
240Njaal Ellegaard MelbyVang OL18:14
241Peter GisholtFossum IF18:15
242Kristian RykkjeVaregg Fleridrett18:16
243Eivind Berner MyhreFossum IF18:17
244Jo Even KolstadFreidig18:18
245Even LindaasVang OL18:19
246Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK18:20
247Elias Skjolden SørensenLillomarka OL18:21
248Jostein Svaland DaleVang OL18:22
249Kristian Fredrik LynumFreidig18:23
250Stian RykkjeVaregg Fleridrett18:24
251Trym B IslandOL Tønsberg og omegn18:25
252Petter Liabakk EriksenByåsen IL18:26
253Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering18:27
254Bendik EliassenFredrikstad SK18:28
255Anders VestølVegårshei IL18:29
256Simen Spets StorhovFreidig18:30
257Niels Christian HellerudHalden SK18:31
258Sander ArntzenAsker Skiklubb18:32
259Vegard KittilsenFreidig18:33
260Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb18:34
261Mats EidsmoFreidig18:35
262Isak JonssonNydalens SK18:36
263Aslak HeimdalKonnerud IL18:37
264Lars Young VikNydalens SK18:38
265Marius AurebekkKristiansand OK18:39

H 19-20E

2 990 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Einar EkelandOddersjaa SSK17:04
106Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI17:05
107Bjørn Anders FlågenHeming Orientering17:06
108Simen BallangrudOL Toten-Troll17:07
109Bjørnar LøvliAsker Skiklubb17:08
110Håkon LundKongsberg OL17:09
111Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF17:10
112Lars SolliMo OK17:11
113Jørgen WulfsbergNydalens SK17:12
114Oliwer LundbergFreidig17:13
115Håkon KornmoPorsgrunn OL17:14
116Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering17:15
117Martin Borge HeirFossum IF17:16
118Mathias HermstadFreidig17:17
119Jostein TandbergNydalens SK17:18
120Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett17:19
121Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK17:20
122Mathias GløersenBækkelagets SK17:21
123Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving17:22
124Oskar Spets StorhovFreidig17:23
125Olav Milian Schmitt GranNTNUI17:24
126Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering17:25
127Tobias KristensenNTNUI17:26
128Lukas LilandNydalens SK17:27
129Sindre R HoltHedrum OL17:28
130Jørgen BaklidKonnerud IL17:29
131Erling HjermstadFossum IF17:30
132Anders HaugskottOL Trollelg17:31
133Eirik Langedal BreivikNydalens SK17:32
134Øyvind HjermstadFossum IF17:33
135Sebastian DalandKristiansand OK17:34
136Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK17:35
137Oscar LyngenFreidig17:36

H 21-E

3 110 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett16:50
41Dag BlandkjennKristiansand OK16:51
42Emil AhlbäckFossum IF16:52
43Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK16:53
4Mathias OlsenLarvik OK17:37
5Borger MelsomFossum IF17:38
6Espen RaastadSkien OK17:39
7Robert FredriksenNotodden OL17:40
8Martin AskeAndebu IL17:41
9Kim Aleksander Åserød IversenØstmarka OK17:42
10Sarunas DociusOK Javonis17:43
11Sturla StokkelandÅlgård Orientering17:44
12Damien RenardKongsberg OL17:45
13Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK17:46
14Torgeir NørbechIL Tyrving17:47
15Håvard Sandstad EidsmoFreidig17:48
16Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett17:49
17Vegard DanielsenKristiansand OK17:50
18Oskar RøenVaregg Fleridrett17:51
19Henrik EijsinkNydalens SK17:52
20Jørgen FrøydLarvik OK17:53
21Bojan BlumensteinNydalens SK17:54
22Elias T. MølnvikNTNUI17:55
23Stian SundsvikFrol IL17:56
24Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering17:57
25Jo Forseth IndgaardFrol IL17:58
26Mattis HoltFreidig17:59
27Håvard WedegeKristiansand OK18:00
28Einar MelsomFossum IF18:01
29Øyvind WiggenByåsen IL18:02
30Oskar StørmerFossum IF18:03
31Andreas SølbergIL Leik18:04
32Carl Petter LyngenFrol IL18:05
33Karl FremstadIL Tyrving18:06
34Kasper FosserHeming Orientering18:07
35Paul SirumFrol IL18:08
36Jon Aukrust OsmoenNydalens SK18:09
37Olav LundanesPaimion Rasti18:10
38Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK18:11
39Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett18:12

Annonser

IOF Eventor