Norsk Orientering

Startliste for NM mellomdistanse finaler

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellomdistanse finaler
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: lørdag 15 september 2018

D 17-18 E

2 890 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
510Inga Vestøl StødleKristiansand OK12:36
511Christine HoenEiker OL12:38
512Ada WulfsbergNydalens SK12:40
513Mari Strømme LidVaregg Fleridrett12:42
514Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF12:44
515Tora IndregardIL BUL-Tromsø12:46
516Sigrid EkelandOddersjaa SSK12:48
517Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø12:50
518Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL12:52
519Maria Rørvik HaverLillomarka OL12:54
520Kamilla LomeHamar OK12:56
521Emma Meyer LarssonIL Tyrving12:58
522Frida Bakken UlsethNydalens SK13:00
523Ingrid Lund HovdenIL Tyrving13:02
524Åsne Naadland HoloFossum IF13:04
525Solveig Eline BergIL Tyrving13:06
526Oda Marie ColquhounLillomarka OL13:08
527Thea LandKonnerud IL13:10
528Kathinka RogstadKongsberg OL13:12
529Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering13:14
530Anna MeenPorsgrunn OL13:16
531Dina ReitanFreidig13:18
532Elise AusenPorsgrunn OL13:20
533Marie Lindløv JensenSarpsborg OL13:22
534Sofia HaglundStjørdals-Blink Orientering13:24
535Tale StrandKongsberg OL13:26
536Andrea VaneboKongsberg OL13:28
537Marie LilandNydalens SK13:30
538Anniken RanvikKonnerud IL13:32
539Mina JørgensenIL Tyrving13:34
540Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb13:36
541Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL13:38
542Hedda SkatvedtRaumar Orientering13:40
543Karoline BjørnerødOK Moss13:42
544Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett13:44
545Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular13:46
546Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK13:48
547Malin HaugeHisøy OK13:50
548Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb13:52
549Ingvild LangeggenKongsberg OL13:54
550Solveig Moen LetmolieEiker OL13:56
551Karen Hoel JomaasFossum IF13:58
552Helene EgerKongsberg OL14:00
553Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK14:02
554Kristine Eide RappRaumar Orientering14:04
555Lene Berg HanssenByåsen IL14:06
556Ingrid G. KvålsgardFossum IF14:08
557Ane Sofie KroghOppsal Orientering14:10
558Pernille KatlaFossum IF14:12
559Ragne WiklundNydalens SK14:14
560Hanne VassendPorsgrunn OL14:16
561Marlin HaavengenKongsberg OL14:18
562Jenny BaklidKonnerud IL14:20
563Janne Tjørhom AasheimGanddal IL14:22
564Aurora GjølsjøOK Moss14:24
565Hedda Raadal BjørloHalden SK14:26
566Andrea RanvikKonnerud IL14:28

D 19-20 E

3 060 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
309Silje HaugeHisøy OK12:44
310Synne SkjærsteinIL Tyrving12:46
311Idunn HaavengenNTNUI12:48
312Anine LomeHamar OK12:50
313Julie NærestadVegårshei IL12:52
314Line SølbergIL Leik12:54
315Karine VestølVegårshei IL12:56
316Aurora MoholthKongsberg OL12:58
317Vilde Årøen LykkeEmblem IL13:00
318Ingvil AhlsandNydalens SK13:02
319Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering13:04
320Maria Ulseth SylteFreidig13:06
321Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering13:08
322Thea DyrkornEiker OL13:10
323Tonje Aasheim NymarkNTNUI13:12
324Rikke Blakkestad IngesenFossum IF13:14
325Agnethe HasliGjø-Vard OL13:16
326Emilie WestinNydalens SK13:18
327Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)13:20
328Maiken Økern HågårdKonnerud IL13:22
329Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI13:24
330Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering13:26
331Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss13:28
332Vera MelkildFreidig13:30
333Hannah MalmeiNTNUI13:32
334Thea Sildnes BaklidKonnerud IL13:34
335Margrethe WisløffAsker Skiklubb13:36
336Karoline AuneHalden SK13:38
337Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb13:40
338Ane DyrkornEiker OL13:42
339Malin SandstadFreidig13:44
340Ragnhild EideByåsen IL13:46
341Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK13:48
342Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK13:50
343Oda J SikkelandIL Tyrving13:52
344Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13:54
345Synne StrandAsker Skiklubb13:56

H 17-18 E

3 760 m, 64 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
409Johan Kristian UndelandSturla, IF12:09
410Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK12:11
411Eirik BlågestadIndre Østfold OK12:13
412Kristian PyttenKristiansand OK12:15
413Jonas GrønliFreidig12:17
414Eivind Berner MyhreFossum IF12:19
415Eirik ImrikFredrikstad SK12:21
416Petter Astrup ArnesenHeming Orientering12:23
417Anders HorveiRaumar Orientering12:25
418Scott JuvikIL Gular12:27
419Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL12:29
420Emil StørmerFossum IF12:31
421Per Clemet WisløffAsker Skiklubb12:33
422Peter GisholtFossum IF12:35
423Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering12:37
424Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK12:39
425Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering12:41
426Jakob MoOL Toten-Troll12:43
427Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn12:45
428Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL12:47
429Sivert Sande KvermeFossum IF12:49
430Petter Liabakk EriksenByåsen IL12:51
431Jonatan AuneHalden SK12:53
432Håkon HolstadFreidig12:55
433Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering12:57
434Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular12:59
435Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL13:01
436Runar Saur ModahlFredrikstad SK13:03
437Eirik Høst FossgardLillomarka OL13:05
438Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø13:07
439Sondre OttesenFredrikstad SK13:09
440Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL13:11
441Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL13:13
442Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn13:15
443Stian RykkjeVaregg Fleridrett13:17
444Even LindaasVang OL13:19
445Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb13:21
446Eskil FrøislandVang OL13:23
447Jo Even KolstadFreidig13:25
448Njaal Ellegaard MelbyVang OL13:27
449David RundeKristiansand OK13:29
450Rasmus MathisenPorsgrunn OL13:31
451Bendik EliassenFredrikstad SK13:33
452Anders VestølVegårshei IL13:35
453Lars SandstadFreidig13:37
454Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering13:39
455Kristian RykkjeVaregg Fleridrett13:41
456Skjalg NysæterSkien OK13:43
457Jostein Svaland DaleVang OL13:45
458Kristian Fredrik LynumFreidig13:47
459Jens Johan BrekkeLillomarka OL13:49
460Trym B IslandOL Tønsberg og omegn13:51
461Elias Skjolden SørensenLillomarka OL13:53
462Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK13:55
463Aslak HeimdalKonnerud IL13:57
464Isak JonssonNydalens SK13:59
465Simen Spets StorhovFreidig14:01
466Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb14:03
467Lars Young VikNydalens SK14:05
468Vegard KittilsenFreidig14:07
469Sander ArntzenAsker Skiklubb14:09
470Mats EidsmoFreidig14:11
471Marius AurebekkKristiansand OK14:13
472Niels Christian HellerudHalden SK14:15

H 19-20 E

4 230 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208Linus OlhansÅs-NMBU Orientering13:27
209Jørgen WulfsbergNydalens SK13:29
210Håkon KornmoPorsgrunn OL13:31
211Bjørn Anders FlågenHeming Orientering13:33
212Erlend BrendstuenHalden SK13:35
213Simen BallangrudOL Toten-Troll13:37
214Mathias GløersenBækkelagets SK13:39
215Einar EkelandOddersjaa SSK13:41
216Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering13:43
217Tarjei HoloFossum IF13:45
218Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK13:47
219Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering13:49
220Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett13:51
221Mathias HermstadFreidig13:53
222Tobias KristensenNTNUI13:55
223Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb13:57
224Oskar Spets StorhovFreidig13:59
225Martin Borge HeirFossum IF14:01
226Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK14:03
227Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK14:05
228Jostein TandbergNydalens SK14:07
229Erling HjermstadFossum IF14:09
230Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving14:11
231Oscar LyngenFreidig14:13
232Marius PyttenKristiansand OK14:15
233Olav Milian Schmitt GranNTNUI14:17
234Sindre R HoltHedrum OL14:19
235Anders HaugskottOL Trollelg14:21
236Jørgen BaklidKonnerud IL14:23
237Kasper FosserHeming Orientering14:25
238Eirik Langedal BreivikNydalens SK14:27
239Einar MelsomFossum IF14:29
240Håvard Sandstad EidsmoFreidig14:31
241Elias JonssonNydalens SK14:33
242Anders HagaRaumar Orientering14:35
243Lukas LilandNydalens SK14:37
244Sebastian DalandKristiansand OK14:39
245Øyvind HjermstadFossum IF14:41

D 21E A Finale

4 570 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Marthe GløersenBækkelagets SK13:36
102Emma ArnesenByåsen IL13:38
103Kristine FjeldboIL Tyrving13:40
104Marit KahrsFredrikstad SK13:42
105Andrine BenjaminsenLillomarka OL13:44
106Lone Malmgren MolstadHalden SK13:46
107Marion HuberNydalens SK13:48
108Vilde MalmeiNTNUI13:50
109Lone BrochmannBækkelagets SK13:52
110Åsne Skram TrømborgNTNUI13:54
111Julie StørmerFossum IF13:56
112Anna UlvensøenNTNUI13:58
113Tone Bergerud LyeNydalens SK14:00
114Ingrid LundanesNTNUI14:02
115Tonje VassendNTNUI14:04
116Mari FastingByåsen IL14:06
117Kine Hallan SteiwerHalden SK14:08
118Anne M Hausken NordbergNydalens SK14:10
119Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK14:12
120Jo ShepherdHalden SK14:14
121Eva JurenikovaHalden SK14:16
122Hanne SandstadFreidig14:18
123Ingrid GulbrandsenNTNUI14:20
124Anine AhlsandNTNUI14:22
125Maren Jansson HaverstadNTNUI14:24
126Lizzie InghamHalden SK14:26
127Emilie Westli AndersenLøten OL14:28
128Marie OlaussenFredrikstad SK14:30
129Siri UlvestadNydalens SK14:32
130Runa FremstadLarvik Ok14:34
131Kamilla OlaussenFredrikstad SK14:36
132Ingjerd MyhreKongsberg OL14:38
133Emma JohanssonEmblem IL14:40
134Marianne AndersenKristiansand OK14:42
135Ingeborg EideByåsen IL14:44
136Synnøve BråtenVegårshei IL14:46

D 21E B Finale

3 710 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
701Marte NarumNydalens SK11:11
702Karen Oline KolstadNTNUI11:13
703Martha Kalvig SkoganNydalens SK11:15
704Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering11:17
705Hildegunn HeggøyNTNUI11:19
706Eirin Svanøe-HafstadFrol IL11:21
707Ronja BjörklundNTNUI11:23
708Marianne DæhliNydalens SK11:25
709Ingvild BrekkeNTNUI11:27
710Synne FossøyNTNUI11:29
711Camilla ÖhmanNTNUI11:31
712Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett11:33
713Ingvild TorgersenNTNUI11:35
714Marie Hammer IversenØstmarka OK11:37
715Kari SvingheimLillehammer Ok11:39
716Audhild Bakken RognstadEmblem IL11:41
717Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SK11:43
718Inger Beate Øhrn ArnevikSøgne Og Songdalen Ok11:45
719Ingvild WangNTNUI11:47
720Lene Therese MyrlandNTNUI11:49
721Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL11:51
722Aurora FossøyNTNUI11:53
723Christiane TrösseVaregg Fleridrett11:55
724Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI11:57
725Gunvor Hov HøydalFossum IF11:59
726Marta UlvensøenNTNUI12:01
727Silje ArntzenNTNUI12:03
728Kristine BergliaEiker OL12:05
729Ragnhild HjermstadFossum IF12:07
730Linn HokholtIL Tyrving12:09
731Evine Westli AndersenLøten OL12:11
732Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12:13
733Vigdis HobølOppsal Orientering12:15
734Arntraut GötschIL BUL-Tromsø12:17

H 21E A Finale

5 790 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Matthew SpeakeBækkelagets SK13:51
2Alan CherryNydalens SK13:53
3Isak BergsetFrol IL13:55
4Vetle ChristiansenBækkelagets SK13:57
5Eirik Kamstrup HovindNydalens SK13:59
6Oskar RøenVaregg Fleridrett14:01
7Vegard DanielsenKristiansand OK14:03
8Simen AamodtNTNUI14:05
9Emil AhlbäckFossum IF14:07
10Magne HagaRaumar Orientering14:09
11Bojan BlumensteinNydalens SK14:11
12Rune NygaardIL Gular14:13
13Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart14:15
14Andreas SølbergIL Leik14:17
15Håvard WedegeKristiansand OK14:19
16Carl Petter LyngenFrol IL14:21
17Emil WingstedtHalden SK14:23
18Oskar AndrénIL Leik14:25
19Mattias KarlssonFredrikstad SK14:27
20Elias T. MølnvikNTNUI14:29
21Anders VisterNydalens SK14:31
22Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK14:33
23Bjørn EkebergIL Tyrving14:35
24Stian SundsvikFrol IL14:37
25Hans Petter MathisenFredrikstad SK14:39
26Thomas Natvig ÅrstadHalden SK14:41
27Jon Aukrust OsmoenNydalens SK14:43
28Vegard Jarvis WestergårdNTNUI14:45
29Håvard HagaNydalens SK14:47
30Ivar LundanesIL Tyrving14:49
31Ralph StreetBækkelagets SK14:51
32Yngve SkogstadFrol IL14:53
33Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett14:55
34Paul SirumFrol IL14:57
35Anders NordbergNydalens SK14:59
36Torgeir NørbechIL Tyrving15:01

H 21E B Finale

4 380 m, 83 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
601Carl Godager KaasBækkelagets SK11:10
602Harald Astrup ArnesenHeming Orientering11:12
603Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett11:14
604Jo Forseth IndgaardFrol IL11:16
605Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett11:18
606Andreas SævigOppsal Orientering11:20
607Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering11:22
608Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering11:24
609Trygve HeggedalKongsberg OL11:26
610Steinar KollerudLillomarka OL11:28
611Håvard MyhreBækkelagets SK11:30
612Jonas Klausen EspedalNTNUI11:32
613Vegard ØlstadBækkelagets SK11:34
614Olai Stensland LillevoldNTNUI11:36
615Audun HeimdalNTNUI11:38
616Olav EkrheimBækkelagets SK11:40
617Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering11:42
618Jarl Magnus BergeSøgne Og Songdalen Ok11:44
619Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering11:46
620Arne Johannes LøkkenNTNUI11:48
621Karl FremstadIL Tyrving11:50
622Olav VestølVegårshei IL11:52
623Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)11:54
624Martin SchälliBækkelagets SK11:56
625Wolfgang KampelBækkelagets SK11:58
626Øystein RappRaumar Orientering12:00
627Peter NordbrødenNTNUI12:02
628Ola TellesbøHadeland OL12:04
629Truls HestengenOppsal Orientering12:06
630Matthieu PuechHalden SK12:08
631Ludvig RødnesOppsal Orientering12:10
632Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering12:12
633Thomas TubbehaugenOK Moss12:14
634Morten Severin SaueIL Tyrving12:16
635Ove BaardsgaardOL Trollelg12:18
636Jakob Kalvig SkoganNTNUI12:20
637Tor Andreas AndersenOppsal Orientering12:22
638Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering12:24
639Petter Marki ErichsenKristiansand OK12:26
640Yngve VoldenLøten OL12:28
641Are Smeland NygårdseterVegårshei IL12:30
642Leif StørmerFossum IF12:32
643Håvard Mo VaadalNTNUI12:34
644Sondre Ruud BråtenNydalens SK12:36
645Leiv-Terje ArnevikSøgne Og Songdalen Ok12:38
646Thomas RuudOppsal Orientering12:40
647Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett12:42
648Vegard Blomseth JohnsenNTNUI12:44
649Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL12:46
650Øyvind WiggenByåsen IL12:48
651Magne JutulstadBækkelagets SK12:50
652Viggo MolundIL Imås12:52
653Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI12:54
654Henrik EijsinkNydalens SK12:56
655Anders Felde OlaussenNTNUI12:58
656Andreas Svingheim MagerøyLillehammer Ok13:00
657Marius ØieLøten OL13:02
658Ola BergerByåsen IL13:04
659Are WigaardOppsal Orientering13:06
660Espen JakobsenIL Tyrving13:08
661Ulf Forseth IndgaardFrol IL13:10
662Øystein PettersenNydalens SK13:12
663Mats NordbrødenHalden SK13:14
664Ola KeiseråsIL Leik13:16
665Jon NilsenVegårshei IL13:18
666Sigve VågsnesOppsal Orientering13:20
667Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK13:22
668Matias Hodne HanischKristiansand OK13:24
669Dag BlandkjennKristiansand OK13:26
670Sindre SandvenBækkelagets SK13:28
671Morten JørgensenKristiansand OK13:30
672Vegard RuttenborgIL Tyrving13:32
673Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering13:34
674Jostein MoeIL Vindbjart13:36
675Damien RenardKongsberg OL13:38
676Eirik Heddeland MartensKristiansand OK13:40
677Oskar StørmerFossum IF13:42
678Mathias DrageKongsberg OL13:44
679Anders TiltnesIL Tyrving13:46
680Erlend Nilsen SandnesNTNUI13:48
681Magnus SvingheimRaumar Orientering13:50
682Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK13:52
683Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering13:54

D21 Gjest

3 710 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
901Charlotte WatsonLillomarka OL11:11

Annonser

IOF Eventor