Norsk Orientering

Startliste for NM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: torsdag 13 september 2018

D 17-18 E

6 040 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
508Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11:39
509Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø11:41
510Christine HoenEiker OL11:43
511Frida Bakken UlsethNydalens SK11:45
512Oda Marie ColquhounLillomarka OL11:47
513Elise AusenPorsgrunn OL11:49
514Marie Lindløv JensenSarpsborg OL11:51
515Sofia HaglundStjørdals-Blink Orientering11:53
516Maria Rørvik HaverLillomarka OL11:55
517Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK11:57
518Inga Vestøl StødleKristiansand OK11:59
519Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF12:01
520Tora IndregardIL BUL-Tromsø12:03
521Mari Strømme LidVaregg Fleridrett12:05
522Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering12:07
523Ada WulfsbergNydalens SK12:09
524Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK12:11
525Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK12:13
526Marie LilandNydalens SK12:15
527Tale StrandKongsberg OL12:17
528Solveig Moen LetmolieEiker OL12:19
529Kristine Eide RappRaumar Orientering12:21
530Karen Hoel JomaasFossum IF12:23
531Anniken RanvikKonnerud IL12:25
532Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb12:27
533Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett12:29
534Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL12:31
535Malin HaugeHisøy OK12:33
536Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular12:35
537Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12:37
538Ingvild LangeggenKongsberg OL12:39
539Karoline BjørnerødOK Moss12:41
540Helene EgerKongsberg OL12:43
541Andrea RanvikKonnerud IL12:45
542Aurora GjølsjøOK Moss12:47
543Ane Sofie KroghOppsal Orientering12:49
544Lene Berg HanssenByåsen IL12:51
545Pernille KatlaFossum IF12:53
546Hanne VassendPorsgrunn OL12:55
547Marlin HaavengenKongsberg OL12:57
548Ragne WiklundNydalens SK12:59
549Jenny BaklidKonnerud IL13:01
550Ingrid G. KvålsgardFossum IF13:03
551Janne Tjørhom AasheimGanddal IL13:05
552Hedda Raadal BjørloHalden SK13:07

D 19-20 E

6 840 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
308Anine LomeHamar OK11:47
309Silje HaugeHisøy OK11:49
310Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)11:51
311Line SølbergIL Leik11:53
312Anna Sofie HoffHisøy OK11:55
313Idunn HaavengenNTNUI11:57
314Karine VestølVegårshei IL11:59
315Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12:01
316Maria Ulseth SylteFreidig12:03
317Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering12:05
318Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss12:07
319Thea DyrkornEiker OL12:09
320Tonje Aasheim NymarkNTNUI12:11
321Rikke Blakkestad IngesenFossum IF12:13
322Agnethe HasliGjø-Vard OL12:15
323Maiken Økern HågårdKonnerud IL12:17
324Vera MelkildFreidig12:19
325Hannah MalmeiNTNUI12:21
326Margrethe WisløffAsker Skiklubb12:23
327Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI12:25
328Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering12:27
329Oda J SikkelandIL Tyrving12:29
330Ragnhild EideByåsen IL12:31
331Synne StrandAsker Skiklubb12:33
332Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK12:35
333Malin SandstadFreidig12:37
334Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF12:39
335Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb12:41
336Ane DyrkornEiker OL12:43
337Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK12:45
338Karoline AuneHalden SK12:47

D 21 E

8 520 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
108Ronja BjörklundNTNUI11:45
109Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett11:47
110Marta UlvensøenNTNUI11:49
111Aurora FossøyNTNUI11:51
112Julie StørmerFossum IF11:53
113Ingvild WangNTNUI11:55
114Marianne DæhliNydalens SK11:57
115Hildegunn HeggøyNTNUI11:59
116Tone WigemyrOddersjaa SSK12:01
117Ingvild BrekkeNTNUI12:03
118Solveig BlandkjennIL Tyrving12:05
119Vilde MalmeiNTNUI12:07
120Emma ArnesenByåsen IL12:09
121Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI12:11
122Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK12:13
123Silje ArntzenNTNUI12:15
124Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12:17
125Ingrid GulbrandsenNTNUI12:19
126Ingeborg EideByåsen IL12:21
127Evine Westli AndersenLøten o-lag12:23
128Marion HuberNydalens SK12:25
129Anna UlvensøenNTNUI12:27
130Siri UlvestadNydalens SK12:29
131Synnøve BråtenVegårshei IL12:31
132Kine Hallan SteiwerHalden SK12:33
133Åsne Skram TrømborgNTNUI12:35
134Arntraut GötschIL BUL-Tromsø12:37
135Emilie Westli AndersenLøten o-lag12:39
136Jo ShepherdHalden SK12:41
137Ingrid LundanesNTNUI12:43
138Marte NarumNydalens SK12:45
139Marthe GløersenBækkelagets SK12:47
140Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering12:49
141Ingjerd MyhreKongsberg OL12:51
142Karen Oline KolstadNTNUI12:53
143Kristine BergliaEiker OL12:55
144Ragnhild HjermstadFossum IF12:57
145Kamilla OlaussenFredrikstad SK12:59
146Andrine BenjaminsenLillomarka OL13:01
147Marie OlaussenFredrikstad SK13:03
148Maren Jansson HaverstadNTNUI13:05
149Eva JurenikovaHalden SK13:07
150Marianne AndersenKristiansand OK13:09
151Eirin Svanøe-HafstadFrol IL13:11

H 17-18 E

8 740 m, 61 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
408Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL11:12
409Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering11:14
410Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering11:16
411Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular11:18
412Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering11:20
413Scott JuvikIL Gular11:22
414Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL11:24
415Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn11:26
416Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL11:28
417Peter GisholtFossum IF11:30
418Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL11:32
419Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11:34
420Jonatan AuneHalden SK11:36
421Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn11:38
422Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL11:40
423Jonas GrønliFreidig11:42
424Petter Liabakk EriksenByåsen IL11:44
425Eirik BlågestadIndre Østfold OK11:46
426Johan Kristian UndelandSturla, IF11:48
427Håkon HolstadFreidig11:50
428Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK11:52
429Anders HorveiRaumar Orientering11:54
430Eirik Høst FossgardLillomarka OL11:56
431Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø11:58
432Kristian PyttenKristiansand OK12:00
433Emil StørmerFossum IF12:02
434Petter Astrup ArnesenHeming Orientering12:04
435Sivert Sande KvermeFossum IF12:06
436Sondre OttesenFredrikstad SK12:08
437Eivind Berner MyhreFossum IF12:10
438Eirik ImrikFredrikstad SK12:12
439Kristian RykkjeVaregg Fleridrett12:14
440Jens Johan BrekkeLillomarka OL12:16
441Njaal Ellegaard MelbyVang OL12:18
442David RundeKristiansand OK12:20
443Bendik EliassenFredrikstad SK12:22
444Eskil FrøislandVang OL12:24
445Lars SandstadFreidig12:26
446Anders VestølVegårshei IL12:28
447Jo Even KolstadFreidig12:30
448Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering12:32
449Stian RykkjeVaregg Fleridrett12:34
450Skjalg NysæterSkien OK12:36
451Even LindaasVang OL12:38
452Rasmus MathisenPorsgrunn OL12:40
453Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb12:42
454Per Clemet WisløffAsker Skiklubb12:44
455Jostein Svaland DaleVang OL12:46
456Kristian Fredrik LynumFreidig12:48
457Elias Skjolden SørensenLillomarka OL12:50
458Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12:52
459Aslak HeimdalKonnerud IL12:54
460Simen Spets StorhovFreidig12:56
461Niels Christian HellerudHalden SK12:58
462Vegard KittilsenFreidig13:00
463Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb13:02
464Mats EidsmoFreidig13:04
465Sander ArntzenAsker Skiklubb13:06
466Isak JonssonNydalens SK13:08
467Marius AurebekkKristiansand OK13:10
468Lars Young VikNydalens SK13:12

H 19-20 E

9 650 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering11:12
209Erlend BrendstuenHalden SK11:14
210Tarjei HoloFossum IF11:16
211Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering11:18
212Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving11:20
213Håkon KornmoPorsgrunn OL11:22
214Bjørn Anders FlågenHeming Orientering11:24
215Lars SolliMo OK11:26
216Einar EkelandOddersjaa SSK11:28
217Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett11:30
218Jørgen WulfsbergNydalens SK11:32
219Mathias HermstadFreidig11:34
220Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK11:36
221Tobias KristensenNTNUI11:38
222Marius PyttenKristiansand OK11:40
223Oscar LyngenFreidig11:42
224Jostein TandbergNydalens SK11:44
225Simen BallangrudOL Toten-Troll11:46
226Olav Milian Schmitt GranNTNUI11:48
227Oskar Spets StorhovFreidig11:50
228Martin Borge HeirFossum IF11:52
229Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK11:54
230Erling HjermstadFossum IF11:56
231Anders HaugskottOL Trollelg11:58
232Øyvind HjermstadFossum IF12:00
233Kasper FosserHeming Orientering12:02
234Anders HagaRaumar Orientering12:04
235Lukas LilandNydalens SK12:06
236Sebastian DalandKristiansand OK12:08
237Einar MelsomFossum IF12:10
238Eirik Langedal BreivikNydalens SK12:12
239Håvard Sandstad EidsmoFreidig12:14
240Sindre R HoltHedrum OL12:16
241Jørgen BaklidKonnerud IL12:18

H 21 E

13 430 m, 60 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7Jon NilsenVegårshei IL11:04
8Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI11:06
9Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK11:08
10Øyvind WiggenByåsen IL11:10
11Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK11:12
12Ove BaardsgaardOL Trollelg11:14
13Erlend Nilsen SandnesNTNUI11:16
14Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK11:18
15Olav VestølVegårshei IL11:20
16Jonas Klausen EspedalNTNUI11:22
17Vegard ØlstadBækkelagets SK11:24
18Øystein PettersenNydalens SK11:26
19Rune NygaardIL Gular11:28
20Jørgen FrøydLarvik OK11:30
21Jakob Kalvig SkoganNTNUI11:32
22Thomas TubbehaugenOK Moss11:34
23Håvard Mo VaadalNTNUI11:36
24Viggo MolundIL Imås11:38
25Henrik EijsinkNydalens SK11:40
26Ola KeiseråsIL Leik11:42
27Vegard Blomseth JohnsenNTNUI11:44
28Magne HagaRaumar Orientering11:46
29Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett11:48
30Carl Petter LyngenFrol IL11:50
31Dag BlandkjennKristiansand OK11:52
32Magnus SvingheimRaumar Orientering11:54
33Dag Steinar RagvinBø OL11:56
34Vegard Jarvis WestergårdNTNUI11:58
35Anders VisterNydalens SK12:00
36Yngve VoldenLøten o-lag12:02
37Øyvind HelgerudHalden SK12:04
38Stian SundsvikFrol IL12:06
39Matthew SpeakeBækkelagets SK12:08
40Olai Stensland LillevoldNTNUI12:10
41Vetle ChristiansenBækkelagets SK12:12
42Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett12:14
43Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering12:16
44Oskar RøenVaregg Fleridrett12:18
45Anders Felde OlaussenNTNUI12:20
46Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12:22
47Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart12:24
48Håvard WedegeKristiansand OK12:26
49Håvard HagaNydalens SK12:28
50Elias T. MølnvikNTNUI12:30
51Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett12:32
52Alan CherryNydalens SK12:34
53Isak BergsetFrol IL12:36
54Andreas SølbergIL Leik12:38
55Vegard DanielsenKristiansand OK12:40
56Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK12:42
57Jo Forseth IndgaardFrol IL12:44
58Bjørn EkebergIL Tyrving12:46
59Magne DæhliHalden SK12:48
60Yngve SkogstadFrol IL12:50
61Olav LundanesHalden SK12:52
62Jon Aukrust OsmoenNydalens SK12:54
63Paul SirumFrol IL12:56
64Thomas Natvig ÅrstadHalden SK12:58
65Ivar LundanesIL Tyrving13:00
66Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK13:02

D 21-Guest

8 520 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
901Charlotte WatsonLillomarka OL10:48
902Charmaine FungHKOXCC10:50

H 21-Guest

13 430 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
801Brian PoonHKOXCC10:40

Annonser

IOF Eventor