Norsk Orientering

Startliste for NM ultralang + Sommarløp i Høydalsmo

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM ultralang + Sommarløp i Høydalsmo
Arrangørorganisasjon: Høydalsmo IL
Dato: søndag 19 august 2018

N-åpen

2 050 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emil AalandslidHøydalsmo IL08:00
0Mathias BjørnøIdrettslaget Dyre Vaa08:00
0Matja Svenning HoltbergetIdrettslaget Dyre Vaa08:00
0Oskar Svenning HoltbergetHøydalsmo IL08:00
0Abram LindheimKviteseid IL08:00
0Anne Marthe LindheimKviteseid IL08:00
0Nette Zagar NesLarvik OK08:00
0Ingeborg OtterholtHøydalsmo IL08:00
0Sverre OtterholtHøydalsmo IL08:00
0Håkon Leander SkoeIL Skade08:00
0Maiken BettenHøydalsmo IL10:30
0Halvor GjestrudNotodden OL10:30
0Kristian LofthusHøydalsmo IL10:30
0Emil Solbu RylandHøydalsmo IL10:30
0Odin Solbu RylandHøydalsmo IL10:30
1001Kristoffer Lipha SognNotodden OL10:30
1002Aksel Stigen BygglandHøydalsmo IL10:30
1003Haakon Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa10:30
1004Maja KristensenNotodden OL10:30
1005Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa10:30
1006Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL10:30
1007Christopher David EriksenLarvik OK10:30
1008Kristian MorkNotodden OL10:30
1009Ana Zagar NesLarvik OK10:30
1010Josephine Lin BjørkSandefjord OK10:30
0Martin BettenHøydalsmo IL10:31

D -10

2 570 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1011Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa10:30

D 11-12

2 570 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Maren TveitenHøydalsmo IL10:30
1012Cathrine SognNotodden OL10:30
1013Pernille ZagarLarvik OK10:30

D 11-12N

2 050 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anna GjestrudNotodden OL10:30

D 13-14

2 970 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb10:30
1024Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL10:30

D 13-16C

2 570 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tuva Lothe BergeHøydalsmo IL10:30

D 15-16

3 820 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK10:30
0Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular10:30
0Kristin Melby JacobsenLardal OL10:30
1064Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL10:30
1065Emma EngehultNotodden OL10:30
1066Une HoltermannPorsgrunn OL10:30

D 17-

3 820 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ida Marie Næs BjørgulPaimion Rasti08:00
0Tonje VassendNTNUI10:30
1067Jenny WegebroHalden SK10:30
1068Randi MorkNotodden OL10:30
1069Marion AebiIL Tyrving10:30
1070Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK10:30
1071Ida-Maria SvenssonTrollhättans SOK10:30
1072Hege Holth RekaaRøyken OL10:30
1073Vilma BlennowHalden SK10:30
1074Marei LehnerOLG Regensburd10:30
1075Marie Lindløv JensenSarpsborg OL10:30
1076Inga Vestøl StødleKristiansand OK10:30

D 17-B

2 970 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marit Svenning BergIdrettslaget Dyre Vaa08:00
1025Mia EngehultNotodden OL10:30
1026Celine Vik OlsenLarvik OK10:30
1027Elin SlokvikNotodden OL10:30
1028Heidi HerumOK Skeidi10:30
1029Tone Sølie LysnesHedrum OL10:30
1030Heidi EriksenLarvik OK10:30

D 17-C

2 570 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi10:30
0Anna Henriette StraumeDrangedal OL10:30
1014Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL10:30
1015Jorunn Brun SagaSkien OK10:30
1016Hanne HaugerudIL Tyrving10:30
1017Ingunn GåsoddenSkien OK10:30
1018Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL10:30
1019Rita RaastadSkien OK10:30

D 40-

3 820 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering08:00
1077Turid Zagar NesLarvik OK10:30
1078Lenka WestinPorsgrunn OL10:30
1079Mai Britt BjørkSandefjord OK10:30
1080Lene MeenPorsgrunn OL10:30
1081Kari Reppesgård HoltHedrum OL10:30
1082Karianne KatlaFossum IF10:30
1083Arnhild KroghOppsal Orientering10:30
1084Berit Sofie WiklundNydalens SK10:30
1085Sara MathisenPorsgrunn OL10:30
1086Daria NiggliO'Jura10:30
1087Marianne HaugeHisøy OK10:30

D 50-

3 820 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb08:00
0Ingvild MulenKristiansand OK10:30
0Tiri RebårdSandefjord OK10:30
1088Turid VongravenSkien OK10:30
1089Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering10:30
1090Arnhild U. BråtenVegårshei IL10:30
1091Ranveig KvifteIK Grane Arendal Orientering10:30
1092Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF10:30
1093Lill-Ann TorpSandefjord OK10:30
1094Randi NicolaisenAsker Skiklubb10:30
1095Heidi BørstadSarpsborg OL10:30
1096Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL10:30
1097Ann Karin TjørhomGanddal IL10:30
1098Eli Marie WiigPorsgrunn OL10:30
1099Kjersti StræteRingerike OL10:30
1100Berit DanielsenIL Tyrving10:30
1101Ulrike LehnerOLG Regensburd10:30
1102Hilde VassendPorsgrunn OL10:30
1103Marianne NjåsteinIL Tyrving10:30
1104Wenche LindløvSarpsborg OL10:30
1105Tove AasheimVaregg Fleridrett10:30
1106Hilde KløvstadSandefjord OK10:30
1107Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL10:30
1108Tove HeimdalKonnerud IL10:30

D 60-

2 990 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1199Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL10:30
1200Elisabeth RødAndebu IL10:30
1201Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL10:30
1202Hanne HerumOK Skeidi10:30
1203Gunn BotnenBø OL10:30
1204Ingrid StrandeSkien OK10:30

D 70-

2 990 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bjørg MostaulBø OL08:00
0Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL10:30
0Marit OddenDrangedal OL10:30
1171Eli KlovningPorsgrunn OL10:30
1172Gerd LangsethLarvik OK10:30
1173Synnøve DalvaBø OL10:30
1175Kari Timenes LaugenIL Imås10:30
1176Inger Lise SolbergBø OL10:30
1177Astrid LundeDrangedal OL10:30
1178Margit Ryen SteenBø OL10:30
1179Hjørdis ØvreåsBotne SK10:30
1180Edel SlettemarkStord Orientering10:30

H 11-12

2 570 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Magnus SigurdsenStokke IL08:00
1020Rasmus EngehultNotodden OL10:30
1021Gaute NysæterSkien OK10:30
1022Sondre KornmoPorsgrunn OL10:30

H 11-12N

2 050 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ånund NordstogaHøydalsmo IL10:30

H 13-14

2 970 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bendik Schia LøeNotodden OL10:30
1031Fredrik PyttenKristiansand OK10:30
1032Erik ZagarLarvik OK10:30
1033Severin LehnerOLG Regensburd10:30
1034Theodor BjørkSandefjord OK10:30
1035Mathias LinløkkenØstmarka OK10:30

H 15-16

3 820 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1109Henrik R HoltHedrum OL10:30
1110Tobias MathisenPorsgrunn OL10:30
1111Kristoffer FjæreHedrum OL10:30
1112Snorre SlokvikNotodden OL10:30
1113Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering10:30
1114Mats LindaasElverum OK10:30
1115Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL10:30
1116Cornelius BjørkSandefjord OK10:30
1117Åsmund SlokvikNotodden OL10:30
1118Halvard KornmoPorsgrunn OL10:30
1119Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering10:30

H 17-

5 090 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Håkon KornmoPorsgrunn OL08:00
0Thore KornmoPorsgrunn OL08:00
0Will RiggHalden SK08:00
0Marius ØieLøten o-lag08:00
0Siggen YtrehusBø OL10:30
1038Mathias BenjaminsenLillomarka OL10:30
1039John Olav RundeKristiansand OK10:30
1040Benedikt LehnerOLG Regensburd10:30
1041Einar EkelandOddersjaa SSK10:30
1042Ole Johan BråtenVang OL10:30
1043Steinar KollerudLillomarka OL10:30
1044Jurg NiggliO'Jura10:30
1045Korbinian LehnerOLG Regensburd10:30
1046Erling GrammeltvedtOK Skeidi10:30
1047Quirin LehnerOLG Regensburd10:30
1048Martin SchagerlindTrollhättans SOK10:30
1049Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett10:30
1051Odd StrandKongsberg OL10:30
1053Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK10:30
1054Damien RenardKongsberg OL10:30

H 17-B

2 970 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Torgrim GjestrudNotodden OL08:00
0Eivind Yndesdal OfteHøydalsmo IL10:30
1036Torgeir Lid BygglandHøydalsmo IL10:30
1037Pål RundeKristiansand OK10:30
1050Dan KristensenNotodden OL10:30

H 17-C

2 570 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Oskar StraumeDrangedal OL10:30
1023Hans Gøran BjørkSandefjord OK10:30

H 40-

5 090 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Brage KeiseråsIL Leik08:00
0Tomas EidsmoFreidig10:30
0Anders Kristian HoltHedrum OL10:30
1055Henning Bratland CarlsenOK Moss10:30
1056Ernst PyttenKristiansand OK10:30
1057Jørgen FjæreHedrum OL10:30
1058Pål SkogedalAsker Skiklubb10:30
1059Bjørn Idar SætranIF Trauma10:30
1060Inge HaugeHisøy OK10:30
1061Sten Åge NygårdseterVegårshei IL10:30
1062Rune Kristian MorkNotodden OL10:30
1063Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL10:30

H 50-

3 820 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Njål SvingheimKonnerud IL08:00
0Jan BlandkjennKristiansand OK10:30
0Trond GjelstadSandefjord OK10:30
0Morten HulløenKristiansand OK10:30
0Bent Sande KvermeFossum IF10:30
0Petter LøeNotodden OL10:30
0Per Einar StrømHedrum OL10:30
1120Leif StørmerFossum IF10:30
1121Roger LysnesHedrum OL10:30
1122Christian JomaasFossum IF10:30
1123Gjermund RørenEiker OL10:30
1124Gjermund GravirAsker Skiklubb10:30
1125Inge GlittumOK Skeidi10:30
1126Espen RaastadSkien OK10:30
1127Leif Kåre BessebergEiker OL10:30
1128Geir BråtenVegårshei IL10:30
1129Harald OmlandSkien OK10:30
1130Einar GisholtFossum IF10:30
1131Kjetil KløvstadSandefjord OK10:30
1132Jon KvisliBø OL10:30
1133Terje LinløkkenØstmarka OK10:30
1134Bjørn Richard KirsteSkien OK10:30
1135Arild AasheimGanddal IL10:30
1136Frode HaugskottOL Trollelg10:30
1137Øystein JensenSarpsborg OL10:30
1138Oluf BøckmanKristiansand OK10:30
1139Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn10:30
1140Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL10:30
1141Tom SagaSkien OK10:30
1142Pål Kogstad NæssRaumar Orientering10:30
1143Ole Petter VestølVegårshei IL10:30
1144Jo WiklundNydalens SK10:30
1145Arne JohannesenIL Gular10:30
1146Helge GisholtOK Skeidi10:30
1147Per Olav GulbrandsenLarvik OK10:30
1148Egil FossumIK Grane Arendal Orientering10:30
1149Sven Arne GylterudFossum IF10:30
1150Ole IngesenSarpsborg OL10:30
1151Vidar SkjerveVerdal OK10:30
1152Rune EngehultNotodden OL10:30
1153Jan GatevoldPorsgrunn OL10:30
1154Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL10:30

H 60-

3 820 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Glenn Ager VikKristiansand OK08:00
0Øystein HalvorsenKristiansand OK09:00
0Martin NaufHedrum OL10:30
1155Arve GlittumOK Skeidi10:30
1156Rune LaurantsenSkien OK10:30
1157Ole JohanssonPorsgrunn OL10:30
1158Sveinung RekaaNotodden OL10:30
1159Elling AakreAndebu IL10:30
1160Geir Holm GundersenSturla, IF10:30
1161Øyvin SimonsenIL Imås10:30
1162Terje Wiig MathisenNydalens SK10:30
1163Bjørn StormoenBirkenes IL10:30
1164Morten JohannessenRøyken OL10:30
1165Atle RemmePorsgrunn OL10:30
1166Per Kristian EkebergIL Tyrving10:30
1167Jarle BotnenBø OL10:30
1168Øivind FadumSande Sportsklubb10:30
1169Hugo A. ChristensenNotodden OL10:30
1170Dagfinn TorpePorsgrunn OL10:30

H 70-

2 990 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Thor EdardsenLarvik OK10:30
1181Hallvard MyrvollBø OL10:30
1182Jan Petter LaugenIL Imås10:30
1183Bjørn W. LudvigsenSturla, IF10:30
1184Kay JørgensenPorsgrunn OL10:30
1185Ragnar HillestadLardal OL10:30
1186Magne KlovningPorsgrunn OL10:30
1187Odd AureDrangedal OL10:30
1188Olav SolbergBø OL10:30
1189Sigvald RobberstadStord Orientering10:30
1190Kjell MeenPorsgrunn OL10:30
1191Trygve LølandBirkenes IL10:30
1192Runar KittilsenStokke IL10:30
1193Kåre ThorbjørnsenLarvik OK10:30
1194Alf BergIdrettslaget Dyre Vaa10:30
1195Magnar ØvreåsBotne SK10:30
1196Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL10:30
1197Steinar SlettemarkStord Orientering10:30

H 80-

2 990 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Olav MostaulHøydalsmo IL08:00
0Oddvar BygglandHøydalsmo IL10:30
0Einar StrandHøydalsmo IL10:30
1198Helge HalvorsenLarvik OK10:30

D 17-18 NM

9 360 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
506Hedda SkatvedtRaumar Orientering11:01
507Tuva Aas StræteRingerike OL11:04
508Anna MeenPorsgrunn OL11:07
509Andrea VaneboKongsberg OL11:10
510Thea LandKonnerud IL11:13
511Mari Strømme LidVaregg Fleridrett11:16
512Solveig M LetmolieEiker OL11:19
513Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11:22
514Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL11:25
515Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK11:28
516Christine HoenEiker OL11:31
517Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF11:34
518Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK11:37
519Helene EgerKongsberg OL11:40
520Ingvild LangeggenKongsberg OL11:43
521Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11:46
522Anniken RanvikKonnerud IL11:49
523Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett11:52
524Mari Landro SvingheimKonnerud IL11:55
525Karen Hoel JomaasFossum IF11:58
526Kristine Eide RappRaumar Orientering12:01
527Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL12:04
528Malin HaugeHisøy OK12:07
529Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12:10
530Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK12:13
531Tale StrandKongsberg OL12:16
532Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular12:19
533Karoline BjørnerødOK Moss12:22
534Ingrid G. KvålsgardFossum IF12:25
535Ane Sofie KroghOppsal Orientering12:28
536Hedda Raadal BjørloHalden SK12:31
537Andrea RanvikKonnerud IL12:34
538Marlin HaavengenKongsberg OL12:37
539Ragne WiklundNydalens SK12:40
540Jenny BaklidKonnerud IL12:43
541Hanne VassendPorsgrunn OL12:46
542Pernille KatlaFossum IF12:49
543Aurora GjølsjøOK Moss12:52
544Janne Tjørhom AasheimGanddal IL12:55
545Lene Berg HanssenByåsen IL12:58

D 19-20 NM

10 920 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
306Tonje Aasheim NymarkNTNUI11:05
307Aurora MoholthKongsberg OL11:08
309Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering11:14
310Kårhild Husby NordstadNTNUI11:17
311Thea DyrkornEiker OL11:20
312Emilie WestinNydalens SK11:23
313Thea Sildnes BaklidKonnerud IL11:26
314Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI11:29
315Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering11:32
316Hannah MalmeiNTNUI11:35
317Rikke Blakkestad IngesenFossum IF11:38
318Margrethe WisløffAsker Skiklubb11:41
319Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss11:44
320Vera MelkildFreidig11:47
321Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb11:50
322Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11:53
323Oda J SikkelandIL Tyrving11:56
324Malin SandstadFreidig11:59
325Ragnhild EideByåsen IL12:02
326Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF12:05
327Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK12:08
328Ane DyrkornEiker OL12:11
329Karoline AuneHalden SK12:14
330Synne StrandAsker Skiklubb12:17

D 21- NM

13 880 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
107Vilde MalmeiNTNUI11:47
108Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL11:50
109Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11:53
110Guro VassendPorsgrunn OL11:56
111Mariann UlvestadBækkelagets SK11:59
112Julie StørmerFossum IF12:02
113Kristine FjeldboIL Tyrving12:05
114Siri UlvestadNydalens SK12:08
115Marthe GløersenBækkelagets SK12:11
116Synnøve BråtenVegårshei IL12:14
117Evine Westli AndersenLøten o-lag12:17
118Åsne Skram TrømborgNTNUI12:20
119Vigdis HobølOppsal Orientering12:23
120Marte NarumNydalens SK12:26
121Ingrid GulbrandsenNTNUI12:29
122Ingeborg EideByåsen IL12:32
123Ragnhild HjermstadFossum IF12:35
124Emilie Westli AndersenLøten o-lag12:38
125Kamilla OlaussenFredrikstad SK12:41
126Eirin Svanøe-HafstadFrol IL12:44
127Marianne AndersenKristiansand OK12:47
128Bodil HelgerudHalden SK12:50
129Karen Oline KolstadNTNUI12:53
130Ingjerd MyhreKongsberg OL12:56

H 17-18 NM

12 480 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
402Per Clemet  WisløffAsker Skiklubb10:24
403Marius AurebekkKristiansand OK10:27
404Stian RykkjeVaregg Fleridrett10:30
405Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett10:33
406Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular10:36
407Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn10:39
408Anders HorveiRaumar Orientering10:42
409Sondre OttesenFredrikstad SK10:45
410Håkon HolstadFreidig10:48
411Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL10:51
412Sivert Sande KvermeFossum IF10:54
413Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn10:57
414Mathias Pedersen VoldLillomarka OL11:00
415Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK11:03
416Emil StørmerFossum IF11:06
417Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering11:09
418Jonas GrønliFreidig11:12
419Scott JuvikIL Gular11:15
420Eirik ImrikFredrikstad SK11:18
421Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL11:21
422Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11:24
423Kristian PyttenKristiansand OK11:27
424Eirik Høst FossgardLillomarka OL11:30
425Skjalg NysæterSkien OK11:33
426Rasmus MathisenPorsgrunn OL11:36
427Johan Kristian UndelandSturla, IF11:39
428Jo Even KolstadFreidig11:42
429Njaal Ellegaard MelbyVang OL11:45
430Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb11:48
431Audun BerganNydalens SK11:51
432Eskil FrøislandVang OL11:54
433Trym B IslandOL Tønsberg og omegn11:57
434Kristian Fredrik LynumFreidig12:00
435Even LindaasVang OL12:03
436Elias Skjolden SørensenLillomarka OL12:06
437Bendik EliassenFredrikstad SK12:09
438Peter GisholtFossum IF12:12
439Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering12:15
440Jostein Svaland DaleVang OL12:18
441Eivind Berner MyhreFossum IF12:21
442Lars SandstadFreidig12:24
443Kristian RykkjeVaregg Fleridrett12:27
444Petter Liabakk EriksenByåsen IL12:30
445Aslak HeimdalKonnerud IL12:33
446Sander ArntzenAsker Skiklubb12:36
447Niels Christian HellerudHalden SK12:39
448Isak JonssonNydalens SK12:42
449Mats EidsmoFreidig12:45
450Lars Young VikNydalens SK12:48
451Simen Spets StorhovFreidig12:51
452David RundeKristiansand OK12:54
453Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb12:57
454Vegard KittilsenFreidig13:00
455Anders VestølVegårshei IL13:03

H 19-20 NM

15 070 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205Mathias GløersenBækkelagets SK10:58
206Mathias HermstadFreidig11:01
207Erlend BrendstuenHalden SK11:04
208Joar GjerdahlKonnerud IL11:07
209Olav Milian Schmitt GranNTNUI11:10
210Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK11:13
211Tobias KristensenNTNUI11:16
212Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett11:19
213Marius PyttenKristiansand OK11:22
214Anders HaugskottOL Trollelg11:25
215Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb11:28
216Sindre R HoltHedrum OL11:31
217Oskar Spets StorhovFreidig11:34
218Erling HjermstadFossum IF11:37
219Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK11:40
220Oscar LyngenFreidig11:43
221Sebastian DalandKristiansand OK11:46
222Elias JonssonNydalens SK11:49
223Anders HagaRaumar Orientering11:52
224Kasper FosserHeming Orientering11:55
225Øyvind HjermstadFossum IF11:58
226Jørgen BaklidKonnerud IL12:01
227Einar MelsomFossum IF12:04
228Eirik Langedal BreivikNydalens SK12:07
229Håvard Sandstad EidsmoFreidig12:10
230Lukas LilandNydalens SK12:13

H 21- NM

20 380 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Kristian Hellgren HoltbergetIdrettslaget Dyre Vaa10:12
6Runar Torpe LienPorsgrunn OL10:15
7Dag AusenPorsgrunn OL10:18
8Sindre Østgulen DeiszNTNUI10:21
9Robert FredriksenNotodden OL10:24
10Per Olav NærestadIF Trauma10:27
11Lars Steinar HefreBø OL10:30
12Eivind Romberg KvaaleHøydalsmo IL10:33
13Tore NymarkVaregg Fleridrett10:36
14Olav VestølVegårshei IL10:39
15Bjarthe WesterheimStord Orientering10:42
16Eivind LandeEidskog OL10:45
17Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL10:48
18Rune NygaardIL Gular10:51
19Kenneth WesterheimStord Orientering10:54
20Petter Marki ErichsenKristiansand OK10:57
21Henry McNultyNTNUI11:00
22Øyvind WiggenByåsen IL11:03
23Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK11:06
24Vegard Brun SagaIL Tyrving11:09
25Mattis HoltFreidig11:12
26Dag Steinar RagvinBø OL11:15
27Oskar StørmerFossum IF11:18
28Øyvind HelgerudHalden SK11:21
29Ola KeiseråsIL Leik11:24
30Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering11:27
31Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering11:30
32Audun HeimdalNTNUI11:33
34Oskar RøenVaregg Fleridrett11:39
35Bojan BlumensteinNydalens SK11:42
36Olai Stensland LillevoldNTNUI11:45
37Dag BlandkjennKristiansand OK11:48
38Anders VisterNydalens SK11:51
39Andreas SølbergIL Leik11:54
40Håvard HagaNydalens SK11:57
41Elias T. MølnvikNTNUI12:00
42Hans Petter MathisenFredrikstad SK12:03
43Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett12:06
44Isak BergsetFrol IL12:09
45Vegard DanielsenKristiansand OK12:12
46Torgeir NørbechIL Tyrving12:15
47Paul SirumFrol IL12:18
48Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart12:21
49Ivar LundanesIL Tyrving12:24
50Olav LundanesHalden SK12:27
51Jo Forseth IndgaardFrol IL12:30
52Bjørn EkebergIL Tyrving12:33
53Jon Aukrust OsmoenNydalens SK12:36
54Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK12:39
55Thomas Natvig ÅrstadHalden SK12:42

D 17-18 Guest

9 360 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
601Alina NiggliO'Jura10:23
602Natalja NiggliO'Jura10:26

H 21- Guest

20 380 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
701Albin RidefeltOK Linné09:51
702Simon AnderssonTrollhättans SOK09:54
703Niklas OlofssonOK Pan Kristianstad09:57
704Alexander ChepelinHalden SK10:00

D21-Guest

13 880 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
801Johanna ÖbergOK Linné11:20

Annonser

IOF Eventor