Norsk Orientering

Startliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

N-åpen

2 210 m, 86 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2633Max Alexander NybråtenIL Tyrving09:00
2634Esten Valentin NybråtenIL Tyrving09:00
2645Maren Julie FinstadRaumar Orientering09:00
2647Emma FinstadRaumar Orientering09:00
2654Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering09:00
2885Eirill Hagelid NorheimNOTEAM09:00
2951Ida SørlieNOTEAM09:00
3017Fride Engen EliassenNOTEAM09:00
3019Erika Engen EliassenNOTEAM09:00
3092William AaserudNOTEAM09:00
19Josephine Lin BjørkSandefjord OK10:00
64Maren Sæter FlessebergKongsberg OL10:00
99Eirik LestebergKongsberg OL10:00
101Magnus LestebergKongsberg OL10:00
192Ole Einar AndresenMalvik IL10:00
218Hannah Broers DamsgaardHisøy OK10:00
219Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK10:00
220Julia Broers DamsgaardHisøy OK10:00
230Mathis RenardKongsberg OL10:00
254Filip Leonard NolteFreidig10:00
314Erik BerganKongsberg OL10:00
332Maja Sjøgren CarlsenFreidig10:00
343Linus Fossum MalmringFreidig10:00
355Julie Økern HågårdKonnerud IL10:00
421Martin Lien StøenLillehammer OK10:00
487Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL10:00
527Eline Maudal PettersenKongsberg OL10:00
528Maia Maudal PettersenKongsberg OL10:00
537Magnus Syversen GihleOppsal Orientering10:00
597Sissel KombaHemsedal IL10:00
737Amalie BirkelundAsker Skiklubb10:00
747Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb10:00
776Irene Storler SnøfuglFreidig10:00
777Marit Storler SnøfuglFreidig10:00
805Jone Rygh HoltenNydalens SK10:00
808Erik BeitdokkenLillehammer OK10:00
838Martina VågsnesOppsal Orientering10:00
993Mari Oraug RyghNydalens SK10:00
1003Håkon BryggenHalden SK10:00
1010Emma Johanne RyghHeming Orientering10:00
1011Karoline Marie RyghHeming Orientering10:00
1024Selma FeylingKolbotn og Skimt OL10:00
1093Nila HillerenEiker OL10:00
1106Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering10:00
1121Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn10:00
1177Herman Finstad LandIL Tyrving10:00
1208Olav SkjåkLillehammer OK10:00
1237Silje Nilsen BergFossum IF10:00
1297Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering10:00
1329Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering10:00
1342Elias MolundIL Tyrving10:00
1373Johanne Ragvin RystadNydalens SK10:00
1376Isabelle HopsnesFossum IF10:00
1380Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb10:00
1413Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK10:00
1423Ingvild Vie SollieFossum IF10:00
1443Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL10:00
1460Oskar SteneNydalens SK10:00
1488Ava Viktoria Sætnan ValioIL Koll10:00
1489Sigrid Anea Sætnan ValioIL Koll10:00
1537Christopher David EriksenLarvik OK10:00
1546Olai BisethKongsberg OL10:00
2060Sigve Hagen-TafjordHalden SK10:00
2468Ingeborg R KorenNydalens SK10:00
2488Henni Hattestad KristensenHeming Orientering10:00
2496Jens Vonen SvaeSarpsborg OL10:00
2513Mille KrohnFossum IF10:00
2529Leo LeikvangFossum IF10:00
2534Olivia RoskifteOK Moss10:00
2535Oskar RoskifteOK Moss10:00
2539Sindre Klausen VegganFossum IF10:00
2548Aron BjørkeFossum IF10:00
2552Tina BakkehøiNydalens SK10:00
2553Ingrid BakkehøiNydalens SK10:00
2554Anton Macé TálosFossum IF10:00
2564Oskar Toftegård RossFossum IF10:00
2565Aleksander AndenæsAsker Skiklubb10:00
2567Vida Eline KreyOK Silsand10:00
2568Kristoffer Langva QvenildFossum IF10:00
2587Thorbjørn MyhrvoldFossum IF10:00
2594Elise Holm NedrebøOK Moss10:00
2596Gustav DragesetFossum IF10:00
2597Ovidie DragesetFossum IF10:00
2081Elmer BlomFet OL10:02
2349Maria BjørnsenNOTEAM10:14
1528Annika Næss-UlsethHeming Orientering11:08

D -10

2 300 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2595Sofie Holm NedrebøOK Moss11:04
755Aurora OldertrøenTynset IF11:07
524Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK11:09
169Silje Andresen SkotteFossum IF11:10
785Ingrid Merete JebsenHeming Orientering11:11
475Eline KravdalGjø-Vard OL11:12
682Eirin KolshusOppsal Orientering11:13
794Live Robøle LøbergNydalens SK11:14
1303Ingvild RingheimLarvik OK11:15
804Alma Rygh HoltenNydalens SK11:16
756Ida Joanne OldertrøenTynset IF11:17
319Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett11:18
992Josefine Oraug RyghNydalens SK11:19
1330Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering11:20
795Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK11:21
118Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL11:22
807Ane BeitdokkenLillehammer OK11:23
958Helene ScheeleNydalens SK11:24
1033Erle FosstveitRaumar Orientering11:25
12Astrid ReuschHeming Orientering11:26
1224Helene HarstadKolbotn og Skimt OL11:27
1108Sofie TaraldsenLillehammer OK11:29
1371Charlotte HopsnesFossum IF11:29

D 11-12

2 510 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2516Caroline SlungaardHeming Orientering11:33
2527Mareike KeilholzRøyken OL11:34
2605Ane MathisenOL Tønsberg og omegn11:35
534Synne Syversen GihleOppsal Orientering11:39
433Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø11:40
575Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK11:41
282Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL11:42
54Ingeborg KolstadWing OK11:43
73Marte EgerKongsberg OL11:44
70Daniella GjoneSandefjord OK11:45
100Ingrid LestebergKongsberg OL11:46
741Sigrid Schmitt GranHalden SK11:47
391Johanne StorhaugKonnerud IL11:48
1552Iben Johansen-BarliOppsal Orientering11:49
301Silja FuglemMalvik IL11:50
1257Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK11:51
115Karoline StrandenesFana IL11:52
337Hanna SpangbergKonnerud IL11:53
1236Elise Nilsen BergFossum IF11:54
664Ine Bohnhorst TegdanFreidig11:55
92Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11:56
274Annika van RaaijHedrum OL11:57
1496Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL11:58
1009Anna Elisabeth RyghHeming Orientering11:59
1506Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn12:00
707Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK12:01
350Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL12:02
235Stine Marie Tefre GriegFana IL12:03
1485Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb12:04
1258Juni Hagelid NorheimNydalens SK12:05
582Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb12:06
987Synne Kvittum NytrøenTynset IF12:07
1543Iselin HøivoldKongsberg OL12:08
616Nora HalvorsenFreidig12:09
822Tonje RykkjeVaregg Fleridrett12:10
383Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering12:11
229Elise RenardKongsberg OL12:12
1015Hanne Wærp HaugeNydalens SK12:13
425Mari KallesonOppsal Orientering12:14
420Ida Øverli StøenLillehammer OK12:15
973Astrid YtterbøAsker Skiklubb12:16
1114Emma Aune JakobsenOK Moss12:17
662Vilde Aakre LeistadSkien OK12:18

D 11-12N

2 310 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
556Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering11:00
507Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb11:13

D 13

2 640 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2563Helene Margarethe KristensenHeming Orientering10:37
474Marie KravdalGjø-Vard OL10:42
1155Nora SørbergRaumar Orientering10:43
506Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb10:44
132Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL10:45
921Maja Mo HjelsethNydalens SK10:46
234Synne SandvenNotodden OL10:47
1195Emilie RehnKolbotn og Skimt OL10:48
1040Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb10:49
900Tora KittilsenFreidig10:50
1301Iril RingheimLarvik OK10:51
553Anne ØstvoldHeming Orientering10:52
886Marita AskeFreidig10:53
910Tiril Ebon EspedalNydalens SK10:54
1097Guro SchjølbergTynset IF10:55
781Ella SandstadFreidig10:56
1438Anna Mæhre TorjussenFossum IF10:57
591Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb10:58
901Una KittilsenFreidig10:59
1140Sara MartiniAsker Skiklubb11:00
144Elma Sagli GudimIndre Østfold OK11:01
957Marie ScheeleNydalens SK11:02
24Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering11:03
775Lina Storler SnøfuglFreidig11:04
498Mari AarsethNydalens SK11:05
863Nora Christine HansenAsker Skiklubb11:06
882Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL11:07
559Martha WisløffAsker Skiklubb11:08
904Maria Strømdal WikFreidig11:09
135Anna TaksdalGanddal IL11:10
148Solveig Louise NissenFreidig11:11

D 14

2 740 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2557Karen SkaugeHeming Orientering10:52
2558Ingunn Høst FossgardLillomarka OL10:53
2590Hanna ÖbergGamleby OK10:54
1091Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna10:59
1211Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11:00
916Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering11:01
469Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF11:02
924Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)11:03
378Anja HoleFørde IL11:04
1420Eline Horten JordetVingelen IL11:05
1336Julie Sophie WoldOK Moss11:06
1553Andrea sæther VerdeniusVingelen IL11:07
1445Emma Visted-HansenGjø-Vard OL11:08
153Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving11:09
152Helene Brandal SøftingKongsberg OL11:10
450Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11:11
831Inga Skaarer WiklundNydalens SK11:12
561Klara GraversenIL BUL-Tromsø11:13
740Marie KvarmeSturla, IF11:14
432Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø11:15
847Vida Helland-HansenIL Tyrving11:16
1486Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb11:17
642Kathinka Zahl HagenFossum IF11:18
731Eileen BjanesIL Tyrving11:19
750Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11:20
252Anna Aurora NolteFreidig11:21
800Kristine SolbakkenIL Tyrving11:22
984Mina Akiko JohnsenSturla, IF11:23
202Ingvild GustafssonKongsberg OL11:24
671Marie SaugestadNydalens SK11:25
1209Mille Baastad BergIL Tyrving11:26
1498Ragnhild Blom-HagenFossum IF11:28
963Mathea Spets StorhovFreidig11:29

D 13-16C

2 780 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2592Andrea H. RogndokkenFet OL10:30
2478Hedvig Nyberg-HansenFossum IF10:36
2586Kaja Skappel HalvorsrudLillehammer OK10:37
1521Louise Bentsen MalmquistHedrum OL10:38
1110Lene HaugeHisøy OK10:39
1441Josefin EylertsenHalden SK10:40
787Karoline JebsenHeming Orientering10:41
1547Helene Hoel JomaasFossum IF10:42
691Stella S. DahleFana IL10:43
653Mia Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø10:44
1519Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL10:45
1199Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL10:46
265Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering10:47

D 13-16N

2 600 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2148Ledig StartnrNOTEAM10:34
1218Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb10:35
1455Karoline StudsrudHisøy OK10:36

D 15-16B

2 880 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2579Tiril KihleKonnerud IL10:57
1130Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL11:00
402Ingvild JohnsenHedrum OL11:01

D 15

2 960 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2504Ragnhild Mathea HelmersenFet OL11:15
2562Serine Skogeng ReitenEmblem IL11:16
2574Julie BerntzenFet OL11:17
869Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering11:23
859Trude MarkhusVerdal OK11:24
522Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK11:25
223Emma EngehultNotodden OL11:26
142Elida Sagli GudimIndre Østfold OK11:27
771Ida SolliMo OK11:28
1542Selma HøivoldKongsberg OL11:29
57Netta Bar-NathanLillomarka OL11:30
392Pia Young VikNydalens SK11:31
1205Eline SchjervenLardal OL11:32
408Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11:33
1560Ingrid MobråthenBotne SK11:34
543Ella BerstadHeming Orientering11:35
125Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn11:36
1430Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK11:37
1512Johanne Rognerud BøeFossum IF11:38
1191Frida SolsrudNydalens SK11:39
977Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL11:40
897Ida Marie FlågenHeming Orientering11:41
651Selma Tørudbakken JendalFossum IF11:42
200Mari ØverbyKongsberg OL11:43
942Kristin Melby JacobsenLardal OL11:44
713Emma Bangstad BergersenHamar OK11:45
9Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL11:46
147Silje Marie NissenFreidig11:47
308Konstanse MoholthKongsberg OL11:48
36Mari EidsmoFreidig11:49
981Johanna Sofie LongfjeldModum OL11:50
1263Noor Dirro-HeluMåren OK11:51
296Marie Roll-TørnqvistFana IL11:52
357Martine SkjelsvikLillehammer OK11:53
927Emilie JohansenSandefjord OK11:54
113Kristine Bog VikaneFana IL11:55
569Helene Bjørkvold JendalFossum IF11:56
960Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK11:57
1019Kristin LundanesEmblem IL11:58
1396Mari Grøtli SvergjaKvikne IL11:59
336Hedda SpangbergKonnerud IL12:00
364Hanna RehnKolbotn og Skimt OL12:01
631Astrid RognstadHadeland OL12:02
37Ane Malene KolstadFreidig12:03

D 16

3 110 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2545Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL10:00
151Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL10:12
1142Marte Madslien BakkenNydalens SK10:14
833Vilde Lereim StorliFreidig10:16
478Kristine KravdalGjø-Vard OL10:18
636Amélie AamodtOppsal Orientering10:20
1315Malene InstanesSturla, IF10:22
472Maya Jones ArnesenHeming Orientering10:24
232Stine AuneNidarøst OK10:26
956Oda ScheeleNydalens SK10:28
397Mia HirschIF Trauma10:30
1069Ida Sofie HjortlandLarvik OK10:32
260Frida HaugskottOL Trollelg10:34
1319Ea LunøeNydalens SK10:36
1557Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering10:38
325Tale Tannvik SkeiFreidig10:40
1344Alexandra LinløkkenØstmarka OK10:42
1377Iris HolstIL Tyrving10:44
638Malene JebsenHeming Orientering10:46
374Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb10:48
444Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL10:50
557Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett10:52
62Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL10:54
96Anna Jacobsen-GaskiBardu IL10:56
1151Ingrid BlindheimLillomarka OL10:58
1259Celine YtternesKolbotn og Skimt OL11:00
395Ada Helene OlsenIF Trauma11:02
231Oda Isnes TyseEiker OL11:04
93Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK11:06
107Ingrid LamarkGanddal IL11:08
1016Karoline TorøKongsberg OL11:10
1314Ine InstanesSturla, IF11:12
1287Silje SlungaardIL Tyrving11:14
324Alvilde Lysaker SandenEiker OL11:16
552Live ØstvoldHeming Orientering11:18
813Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering11:20
1292Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK11:22
105Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11:24
995Berthe TesloHadeland OL11:26
39Åsne HaavengenKongsberg OL11:28
424Tina KallesonOppsal Orientering11:30
686Yngvild Langedal BreivikNydalens SK11:32

D 17-B

2 880 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2490Maren Oline ThomAsker Skiklubb10:24
2599Laila Eriksen BlomFet OL10:25
990Sofie Oraug-RyghIL Koll10:27
1073Mona Dalegård LøkenKongsberg OL10:28
892Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering10:29
880Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL10:30
627Hilde Gunn HellenesOK Skeidi10:31
1439Annemarie RanvikKonnerud IL10:32
237Inger Isnes TyseEiker OL10:33
442Ann Mari StudsrudHisøy OK10:34
986Marte Kvittum TangenTynset IF10:35
1014Inger-Johanne RyghHeming Orientering10:36
98Ann-Karin LestebergKongsberg OL10:37
1162Tora VollsetHeming Orientering10:38
940Mia EngehultNotodden OL10:39
61Lene FlessebergKongsberg OL10:40
661Gry AakreSkien OK10:41
1255Sigrid Kinck RannemFossum IF10:42
1384Line NordhaugKonnerud IL10:43
1270Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll10:44
1239Elin GravningenStokke IL10:45
1428Britt Stine StrandFredrikstad SK10:46
1515Martine JægtvikKonnerud IL10:47
610Vorin BottenOslostudentenes IK10:48
912Gunhild MyhrAsker Skiklubb10:50
1220Tonje-Malin RhrichKonnerud IL10:51

D 17-C

2 780 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1228May-lill DammTIF Viking10:59
526Mette MaudalKongsberg OL11:00
1222Else StordalOL Tønsberg og omegn11:01
928Nina BrodahlStokke IL11:02
596Anne Berit UlsakerHemsedal IL11:03
1434Sigrid SkjelbredKongsberg OL11:04
1064Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering11:05
1536Heidi EriksenLarvik OK11:06
179Gro SandKongsberg OL11:07
1466Anna Austad SveenRaumar Orientering11:08
1136Rikke WernersenØyestad IF allianse11:09
1522Sissel BentsenHedrum OL11:10
810Merete Welhaven SteenLillehammer OK11:11
754Elisabeth EspelandTynset IF11:12
1134Marita AanonsenØyestad IF allianse11:13
241Lise HørtvedtKongsberg OL11:14

D 17-N

2 600 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
710May Brith NordkveldeHedrum OL10:40
1065Tonje LysnesHedrum OL10:41

D 17-20

3 290 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1350Johanne Øderud VatneNTNUI10:02
268Ingrid LetmolieEiker OL10:03
865Thea Charlotte HansenRøyken OL10:04
177Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering10:05
458Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK10:06
140Merel DirksenSauda Orienteringsklubb10:07
1036Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb10:08
280Hanne DaltveitFana IL10:09
139Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb10:10
238Anna Isnes TyseEiker OL10:11
648Julie EikelandOL Tønsberg og omegn10:12
730Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK10:13

D 21-

3 630 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1472Ida SvanbergRøyken OL11:32
1308Stine AustadRaumar Orientering11:33
1214Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering11:34
1282Julie Hilland AndersenHalden SK11:35
1357Marie Hammer IversenØstmarka OK11:37
1463Camilla HengebølNTNUI11:38
1393Solveig SletnerRøyken OL11:39
1250Marianne DæhliNydalens SK11:40
943Lisa WhiteSARUM11:41
744Else Kristine LienLøten o-lag11:42
611Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett11:43
802Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK11:44
727Karoline AndersenIL Tyrving11:45
303Ingrid UrsethVingelen IL11:46
1253Karen BjergaardNydalens SK11:47
228Celine RenardKongsberg OL11:48
1248Karianne Hjortland OddvikLarvik OK11:49
862Malin EijsinkNydalens SK11:50
668Anita HillerenEiker OL11:51
548Hege Holth RekaaRøyken OL11:52
985Aina VienaRingerike OL11:53
1166Marianne BakkenNydalens SK11:54
208Anne Marthe PeveriEiker OL11:55

D 35-

3 630 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1102Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering11:57
803Marie Rygh HoltenNydalens SK11:58
568Pernille NaufHedrum OL11:59
1459Dana B. SteneNydalens SK12:00
1283Heidi VogtØstmarka OK12:01
1358Julie BøbelNydalens SK12:02

D 40-

3 290 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1436Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering10:17
1493Maiken Skirstad MoNydalens SK10:18
201Ellen GustafssonKongsberg OL10:19
1027Torill Hynne FjæreHedrum OL10:20
1002Guro BryggenHalden SK10:21
1335Hanne WoldOK Moss10:22
1119Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegn10:23
1204Liv SchjervenLardal OL10:24
310Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering10:25
283Trude HansenBerger og Svelvik OL10:26
728Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK10:27
1234Margot Bolstad LynumFreidig10:28
1411Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK10:29
194Monica BerglundRingerike OL10:30
852Mari Angell-PetersenFreidig10:31
1483Kjersti Hagberg SolumRond OL10:32
477Astrid KravdalGjø-Vard OL10:33
709Atanaska BedelevaNydalens SK10:34
1132Mari TaraldrudSentrum OK10:35
292Kari StrandKongsberg OL10:36
1178Katrine Finstad LandIL Tyrving10:37
463Kari Solem AuneByåsen IL10:38
705Linn Carina DalandKristiansand OK10:39
903Tina Strømdal WikFreidig10:40
119Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL10:41
538Silje SyversenOppsal Orientering10:42
462Audrun UtskarpenOslostudentenes IK10:43
236Vibeke Tefre GriegFana IL10:45

D 45-

3 290 m, 60 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2551Hege FeiringIL Tyrving10:46
108Vibeke LamarkGanddal IL10:51
289Anne Guro NøklebyRingerike OL10:52
30Kari UlsethFreidig10:53
1094Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF10:54
955Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK10:55
427Elin KallesonOppsal Orientering10:56
1203Mona LomeHamar OK10:57
347Anita SælevikHaugesund IL Orientering10:58
640Gøril EideByåsen IL10:59
797Solveig BerganNydalens SK11:00
764Eli Ringstad LienGjø-Vard OL11:01
1066Anne Borgen SturødNydalens SK11:02
134Aud Hognestad TaksdalGanddal IL11:03
555Guro HarstadHeming Orientering11:04
1299Ingrid UndstadLarvik OK11:05
18Mai Britt BjørkSandefjord OK11:06
820Linda RykkjeVaregg Fleridrett11:07
1526Marit InngjerdingenHeming Orientering11:08
521Valborg MadslienLillehammer OK11:09
1298Ann Elin FlågenHeming Orientering11:10
1313Tanja InstanesSturla, IF11:11
354Birgit Økern JensenKonnerud IL11:12
1385Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF11:13
129Ingjerd SommerstadKongsberg OL11:14
515Marianne HaugeHisøy OK11:15
615Merete SchauOL Trollo11:16
233Kristin SandvenNotodden OL11:17
290Barbara Willkommen EikenKongsberg OL11:18
94Kristin Stubban HygenØstmarka OK11:19
248Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering11:20
585Gro BørteKristiansand OK11:21
38Ingrid KvistadKongsberg OL11:22
212Aud Ellen BrevikSturla, IF11:23
581Jorun RuudAsker Skiklubb11:24
406Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11:25
551Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering11:26
646Doris Stien KaspersenMo OK11:27
417Arnhild KroghOppsal Orientering11:28
439Hilde VassendPorsgrunn OL11:29
560Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø11:30
335Mette SpangbergKonnerud IL11:31
1042Marit EgnerAsker Skiklubb11:32
706Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK11:33
401Elin BordøyHedrum OL11:34
1288Torunn Økern JensenRingerike OL11:35
652Anne UrsetIL BUL-Tromsø11:36
814Sara MathisenPorsgrunn OL11:37
849Camilla ImrikFredrikstad SK11:38
1022Monica FeylingKolbotn og Skimt OL11:39
605Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb11:40
1397Charlotte SkourupSturla, IF11:41
71Kristin EgerKongsberg OL11:42
505Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb11:43
1401Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL11:44
15Marianne ReuschHeming Orientering11:45
483Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK11:46
1338Lenka WestinPorsgrunn OL11:47
846Toril WiigIL Tyrving11:48
678Karianne StrømmeVaregg Fleridrett11:49

D 50-

2 950 m, 68 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2498Eirin MathiesenRingerike OL10:00
2509Anne DahlNydalens SK10:01
2538Sissel SkovlyRingerike OL10:02
2561Janita SkogengEmblem IL10:03
2570Kjersti Holt HanssenMåren OK10:04
322Inger Tone NygårdEgersund OK10:06
674Ragnhild BalsvikOsterøy IL10:07
1122Anne Marit BjergaardNydalens SK10:08
264Rine HanssenByåsen IL10:09
95Margrete GaskiBardu IL10:10
609Else GrandalIL Tyrving10:11
50Tove AasheimVaregg Fleridrett10:12
349Hege SolerødGjø-Vard OL10:13
1196Anita StensethSnertingdal IF Orientering10:14
1088Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna10:15
745Trude FixdalIL Koll10:16
302Toini SkyttersæterKonnerud IL10:17
695Jane RødderKongsberg OL10:18
504Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL10:19
1150Jorunn BlindheimLillomarka OL10:20
964Torunn Spets StorhovFreidig10:21
917Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering10:22
46Elisabeth HetlevikKongsberg OL10:23
369Sigrun NygårdAsker Skiklubb10:24
133Ingvild MulenKristiansand OK10:25
1320Kathrine LunøeNydalens SK10:26
445Tone Karina IngesenSarpsborg OL10:27
422Berit Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF10:28
141Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb10:29
155Mona J. MølnvikFreidig10:30
1045Lise ChristensenTIF Viking10:31
1141Kari MadslienNydalens SK10:32
1352Ingeborg ØderudBækkelagets SK10:33
884Anna-Lena JacobssonDegerfors OK10:34
698Isa HeggedalKonnerud IL10:35
681Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)10:36
266Beth NicolaysenKongsberg OL10:37
590Hilda ØfsthusAsker Skiklubb10:38
245Merete UndelandSturla, IF10:39
1146Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering10:40
572Ann Sissel VehusVerdal OK10:41
1198Heidi MyklemyrEiker OL10:42
867Vanja StaffOL Toten-Troll10:43
111Rannveig NordhagenFana IL10:44
954Marianne ArnesenAsker Skiklubb10:45
52Kirsti RogstadKongsberg OL10:46
185Kjersti StræteRingerike OL10:47
535Arnhild U. BråtenVegårshei IL10:48
721Tove HeimdalKonnerud IL10:49
908Marianne NjåsteinIL Tyrving10:50
435Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL10:51
782Wenche LindløvSarpsborg OL10:52
588Agneta BerlinTrollhättans SOK10:53
1404Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø10:54
1325Jartrud SteinsliØstmarka OK10:55
864Ida SyversenRøyken OL10:56
1305Anne-Grete AustadRaumar Orientering10:57
971Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb10:58
33Hege HeibergHadeland OL10:59
818Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK11:00
769Signe Astrup ArnesenHeming Orientering11:01
154Nina-Beate LiabakkByåsen IL11:02
78Anita Sørensen DrageKongsberg OL11:03
1181Maria TorgersenBækkelagets SK11:04
116Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL11:05
83Gro Sandstad EidsmoFreidig11:06
1052Inger BjergaVaregg Fleridrett11:07
178Hilde ForbordMalvik IL11:08

D 55-

2 790 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2487Unn Hilde HeggedalKongsberg OL10:58
2540Kirsti Grundnes BergIL Tyrving10:59
1480Eli Marie WiigPorsgrunn OL11:08
103Hege FjellbirkelandIL Gular11:09
211Eli Tufte HanssenEiker OL11:10
658Turid GiilRond OL11:11
1454Anne Margrete HammerØstmarka OK11:12
84Linette BarryOrienteering USA11:13
1425Hilde TellesbøNittedal OL11:14
1431May Jorunn RognlienModum OL11:15
1246Helena StubberudNydalens SK11:16
757Gunhild HennumLierbygda OL11:17
1160Dagrun MelkildHeming Orientering11:18
263Turid ArnesenByåsen IL11:19
1551Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb11:20
188Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering11:21
779Kjersti SkantzeIL Tyrving11:22
226Hilde StorløkkenKongsberg OL11:23
835Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL11:24
106Ann Karin TjørhomGanddal IL11:25
1172Christina SegerslättSkåneslättens OL11:26
983Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering11:27
1035Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb11:28
1044Sharon BroadwellIL GeoForm11:29
501Unni RyeAsker Skiklubb11:30
1447Mette RogneVaregg Fleridrett11:31
767Hege Solhjem MelhuusMelhus IL11:32
1187Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF11:33
1129Kerstin OhlssonHaninge SOK11:34
258Liv Bente H FriestadKristiansand OK11:35
1516Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK11:36
381Kari LofthusIL BUL-Tromsø11:37
1020Marit Sylte LundanesEmblem IL11:38
1453Sidsel NørstebøIL Tyrving11:39
42Runa SkyttersæterHeming Orientering11:40
965Toril HallanLillomarka OL11:41
1293Randi NicolaisenAsker Skiklubb11:42
306Ingrid Lien JohnsenByåsen IL11:43
114Berit BergeIL Tyrving11:44
718Eija SulavuoriTurun Metsänkävijät11:45
514Gunhild BredesenVerdal OK11:46
1242Trine TengbomOppsal Orientering11:47
1008Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering11:48
1549Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL11:49
1117Solveig SikkelandIL Tyrving11:50
242Heidi SchatvetNotodden OL11:51
503Bente LineIndre Østfold OK11:52

D 60-

2 790 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
405Gunn BotnenBø OL10:35
975Anne SørumIndre Østfold OK10:36
1154Anne Lise AndreassenSandefjord OK10:37
845Berit EklöfMatteus SI10:38
281Anne Kjersti DaltveitFana IL10:39
222Siren GreveBergens TF10:40
687Bjørg SvanbergRøyken OL10:41
703Ellen Marie TurterNydalens SK10:42
480Elle M. MelbyeHeming Orientering10:43
855Sirpa LiljaModum OL10:44
1332Wenche BjørnstadRingsaker OK10:45
45Lis DæhliLøten o-lag10:46
970Randi NilstadIL Tyrving10:47
1059Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering10:48
182Margrete JørandliGjø-Vard OL10:49
613Grete Berge OwrenFreidig10:50
606Liv Inger PrangerødTistedalen FL10:51
622Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange10:52
467Marianne ThorssonIK Trenne Ullared10:53
599Grete S B HoviSkien OK10:54
1212Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL10:55
121Britt GunnarssonKristinehamns OK10:56
998Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK10:57

D 65-

2 490 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2499Dagrunn UrsethVingelen IL10:30
2510Lotta RåbergOK Tyr10:31
2585Lill Ramberg SkappelLillehammer OK10:32
941Ingeborg BakkenMåren OK10:35
969Kari StrandeRingerike OL10:36
389Herdis AlvheimFana IL10:37
907Lill BirkelundPorsgrunn OL10:38
277Astrid OrmbergFana IL10:39
732Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL10:40
250Helga PeveriEiker OL10:41
546Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL10:42
329Nina SoligardBergens TF10:43
316Linda VerdeSturla, IF10:44
269Aud KjemperudEiker OL10:45
465Live Joronn YtrehusRingerike OL10:46
633Berit RøsteRingsaker OK10:47
126Inger NergaardStokke IL10:48
122Gunnel GillenäsKristinehamns OK10:49
878Kari LillealternFreidig10:50
725Eva TaraldrudIndre Østfold OK10:51
931Kari BergLarvik OK10:52
1201Unni Strand KarlsenFredrikstad SK10:53
1405Ingrid StrandeSkien OK10:54
340Berit HegdalBergens TF10:55

D 70-

2 490 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2582Sidsel SandelienHeming Orientering11:38
328Bjørg KocbachBergens TF11:43
1163Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL11:44
1529Marianne SellgrenSigtuna OK11:45
623Kjersti ThoStabæk IF11:46
696Gerd LangsethLarvik OK11:47
540Kari NatåsBergens TF11:48
1174Eli KlovningPorsgrunn OL11:49
542Gunn Kari HygenFreidig11:50
384Margareta LarssonOK Njudung11:51
1416Hjørdis ØvreåsBotne SK11:52
566Liv FeiringHamar OK11:53
1351Ingeborg BøbelIL Imås11:54
509Astri Ese HoleBergens TF11:55
825Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL11:56
1167Bjørg MostaulBø OL11:57
539Ingjerd SognnæsBergens TF11:58

D 75-

2 300 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
937Torid KvaalFreidig10:47
1184Elin DahlenRingerike OL10:48
1266Brita Eilertsen GrønliFørde IL10:49
1465Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb10:50
1381Synnøve DalvaBø OL10:51
446Birgitta StenströmVänersborgs SK10:52
372Ingvill VoldFana IL10:53
345Ulla LindheIK Stern10:54

D 80-

2 300 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
854Gudveig JørundlandOK Sør11:12
1262Unni Dirro BøhlerengenMåren OK11:13
1053Inger E. VamnesHamar OK11:14
502Tirill Liby SeipOK Skeidi11:15

H -10

2 300 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2519Magnus Rørlien JevanordFossum IF10:30
2522Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL10:31
2601August Myklebust LeopolderIL Koll10:32
2602Henrik Mikkelsen ForosFossum IF10:33
190Jens Anton AndresenMalvik IL10:34
1346Mikkel MichelsenFossum IF10:35
851Erlend GrønliFreidig10:36
839Eivind VågsnesOppsal Orientering10:37
1138Boye WangensteenLillomarka OL10:38
293Jon StrandKongsberg OL10:39
1379Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb10:40
1491Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn10:41
1474Age KristvikFossum IF10:42
1055Thomas Nissen HellerudIL Koll10:43
1548Trygve MyhrvoldFossum IF10:44
158Emil HeksemFana IL10:45
996Nikolai TesloHadeland OL10:46
339Alfred NikolaisenOppsal Orientering10:47
811Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK10:48
1123Fredrik GrønsethFossum IF10:49
1284Amund Kortner VogtØstmarka OK10:50
497Iver AarsethIL Koll10:51
206Mathias LeroyerFreidig10:52
304Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb10:53
1182Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering10:54
253Emil Aleksander NolteFreidig10:55
708Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK10:56
28Ole Ulseth SylteFreidig10:57
948Odin Vie StrislandFossum IF10:58
1341Magnus MolundIL Tyrving10:59
989Karl Oraug RyghIL Koll11:00
1118Sebastian WettergreenFossum IF11:01
881Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL11:02
1083Aksel Tonjer FingarsenElverum OK11:03

H 11-12

2 510 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2477Christoffer ÅnensenOppsal Orientering10:30
2495Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL10:31
2523Rasmus Vik VierliFossum IF10:32
2524Anders Vik VierliFossum IF10:33
2549Markus HirschBækkelagets SK10:34
2559Gabriel SolemOppsal Orientering10:35
2589Carl ÖbergGamleby OK10:36
2606Håvard Rekve LianFossum IF10:37
675Dagfinn GjerstadOsterøy IL10:39
412Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett10:40
159Oskar HeksemFana IL10:41
594Erlend UlsakerHemsedal IL10:42
315Jan Olav BerganKongsberg OL10:43
460Nov Bar-NathanLillomarka OL10:44
1501Olaf Blom-HagenFossum IF10:45
1189Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll10:46
482August Hellerud SireKonnerud IL10:47
842Alexander SlettenRaumar Orientering10:48
203Jarand GustafssonKongsberg OL10:49
1176Jacob Finstad LandIL Tyrving10:50
131Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL10:51
680Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett10:52
1323Fredrik Fet AndersenKonnerud IL10:53
1365Sverre SandvikHalden SK10:54
1169Erlend SommerheinFossum IF10:55
1235Alf Petter LynumFreidig10:56
1345Mathias LinløkkenØstmarka OK10:57
1348Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK10:58
1004Martin BryggenHalden SK10:59
1082Emil Tonjer FingarsenElverum OK11:00
1085Asbjørn LandeEidskog OL11:01
1017Martin TorøKongsberg OL11:02
1275Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange11:03
1047Mikkel RastadAsker Skiklubb11:04
409Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb11:05
512Ask Felland SætnanFossum IF11:06
746Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb11:07
765Even LienGjø-Vard OL11:08
1412Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK11:09
1147Max Skjerpen HusebyNydalens SK11:10
1408Tollef TjentlandLardal OL11:11
685Sondre OlaussenOppsal Orientering11:12
363Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb11:13
470Henrik Elias SebjørnsenFossum IF11:14
356Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL11:15
1268Ole Magnus StoremyrIL Hauken11:16
1227Gaute NysæterSkien OK11:17
760Erlend BakkeFossum IF11:18
1429Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK11:19
1207Johan SkjåkLillehammer OK11:20
1545Arne BisethKongsberg OL11:21
1054Aksel Nissen HellerudIL Koll11:22
1077Erlend OtterleiØstmarka OK11:23
778Ludvik Storler SnøfuglFreidig11:24
738Mathias BirkelundAsker Skiklubb11:25
298Magnus SigurdssonStokke IL11:26
199Håkon ØverbyKongsberg OL11:27
224Rasmus EngehultNotodden OL11:28
891Lukas Jones ArnesenHeming Orientering11:29
1225Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL11:30
1482Amund Hagberg SolumRond OL11:31
523Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK11:32

H 11-12N

2 310 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2475Bernhard WaastadFossum IF11:00
2517Mads Rørlien JevanordFossum IF11:01
2547Linus Westerberg-HeltneSturla, IF11:02
1157Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF11:03
1444Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL11:04
1000Oskar KnutheimSturla, IF11:05
1437Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering11:06
1217Andreas MelheimSturla, IF11:07
666Jakob OstherFossum IF11:08
1001Sivert KnutheimSturla, IF11:09
2531Martin NæveIL Leik11:10
2607Einar Dalsegg NetlandFossum IF11:11

H 13

2 640 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2476Vegard Lereim StorliFreidig10:00
2512Johannes Salvesen-LundeIL Koll10:01
2530Eivind NæveIL Leik10:02
2569Tobias Tronbøl LiumIL Koll10:03
117Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL10:06
87Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb10:07
1400Andreas SandernesØstmarka OK10:08
1433Borgar SkjelbredKongsberg OL10:09
554Einar ØstvoldHeming Orientering10:10
1307Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering10:11
1527Anders Næss-UlsethHeming Orientering10:12
56Jakob A. GjedeboOppsal Orientering10:13
88Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb10:14
617Tristan HalvorsenFreidig10:15
69Gabriel GjoneSandefjord OK10:16
1267Henrik Repstad StoremyrIL Hauken10:17
390Martin Christoffer BorgIL Koll10:18
1030Brage FosstveitRaumar Orientering10:19
1492Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn10:20
1462Simen Gløgård StensrudNittedal OL10:22
196Rasmus BerglundRingerike OL10:23
1149Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL10:24
923Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)10:25
1510Håvard EikRaumar Orientering10:26
1086Ragnar LandeEidskog OL10:27
784Eskil BrændenLillomarka OL10:28
978Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL10:29
479Henning ReichenbachOppsal Orientering10:30
1389Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF10:31
612Kristoffer Strømdal WikFreidig10:32
180Endre SandKongsberg OL10:33
1311Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL10:35
1421Lars Horten JordetVingelen IL10:36

H 14

2 740 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2693Fridtjof ReuschHeming Orientering09:00
2492Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)10:00
2501Tidemann LierIndre Østfold OK10:01
2598Tarje EspelinAsker Skiklubb10:02
1356Alfred BjørnerødOK Moss10:08
840Iver Dalsaune ThunFreidig10:09
736Mikael BirkelundAsker Skiklubb10:10
7Brage Bell LysakerFana IL10:11
654Sigurd BraathenWing OK10:12
313Arne BerganKongsberg OL10:13
735Sindre Vie StrislandFossum IF10:14
684Ask OlaussenOppsal Orientering10:15
766Lars LienGjø-Vard OL10:16
1072Halvor LøkenKongsberg OL10:17
1503Mathias NyhaugAsker Skiklubb10:18
798Tord RomundstadNidarøst OK10:19
529Sondre LadimOK Moss10:20
672Martin Størmer-AntonsenNydalens SK10:21
17Theodor BjørkSandefjord OK10:22
877Oliver LarsenMo OK10:23
176Eirik FrostAlta OL10:24
947Eirik Vie StrislandFossum IF10:25
288Martin Nøkleby MellingRingerike OL10:26
351Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL10:27
166Christian Fredrik BorgIL Koll10:28
410Eskil KolshusOppsal Orientering10:29
982Oliver NilsenFossum IF10:30
1005Peder BryggenHalden SK10:32
1296Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering10:33
570Jonas KroghOppsal Orientering10:34
1520Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL10:35
614Axel AaldeNydalens SK10:36
583Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb10:37
637Marius E. AamodtOppsal Orientering10:38
205Emil Reinertsen LeroyerFreidig10:39
520Philip Lehmann RomørenFossum IF10:40
525Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK10:41
1046Jakob RastadAsker Skiklubb10:42
387Ludvik SætherFredrikstad SK10:43
68Benjamin GjoneSandefjord OK10:44
109Øyvind LamarkGanddal IL10:45
34Jo Randar HolmøyHadeland OL10:46
1278Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering10:47
375Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb10:48
1407Hallvard TjentlandLardal OL10:49
1107Anders TaraldsenLillehammer OK10:50
850Emil GrønliFreidig10:51

H 13-16C

2 780 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1367Knut Kolltveit SørlieFossum IF10:30
1361Emil SkytterenOdal OL - Orientering10:31
1514Elias AndenæsAsker Skiklubb10:32
1386Truls LunåsmoTynset IF10:33
161Sigurd Paulsen AskLierbygda OL10:34
1360Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering10:35

H 13-16N

2 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1562Ledig LøperNOTEAM10:32

H 15

3 320 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2473August Hopstad NykvistWing OK11:15
2481Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK11:16
2515Paul Johan SlungaardHeming Orientering11:17
2520Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering11:18
2537Vegard Holm JohannesenKongsberg OL11:19
920Teodor Mo HjelsethNydalens SK11:25
870Tor Erling GjølsjøOK Moss11:26
216Brage TakleKristiansand OK11:27
1193Per Ingvar TollehaugEiker OL11:28
1216Olav MelheimSturla, IF11:29
168Gustav Andresen SkotteFossum IF11:30
419Rolf Andreas BergNydalens SK11:31
679Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett11:32
464Erlend AuneByåsen IL11:33
1402Andreas Nybak UrdalGanddal IL11:34
1478Gaute LindaasElverum OK11:35
816Tobias MathisenPorsgrunn OL11:36
156Vemund MølnvikFreidig11:37
1494Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn11:38
817August MaskeFreidig11:39
1479Mats LindaasElverum OK11:40
593Sindre UlsakerHemsedal IL11:41
414Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb11:42
244Antonius Herskedal AmundsenFreidig11:43
1366Sigurd Saxe SandvikHalden SK11:44
511Birk Felland SætnanFossum IF11:45
1197Sindre Grøv SvensenLillehammer OK11:46
729Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK11:47
914Jonas MyhrAsker Skiklubb11:48
517Hans UrsetIL BUL-Tromsø11:49
578Trygve Børte NomelandKristiansand OK11:50
367Anselm ReichenbachOppsal Orientering11:51
1403Henning StrandIL BUL-Tromsø11:52
1452Erlend LangeggenKongsberg OL11:53
195Mikkel BerglundRingerike OL11:54
496Jonas AarsethNydalens SK11:55
888Simen KolbergsrudRøyken OL11:56
1290Hallgeir BrevikStokke IL11:57
40Atle Nikolai WølloKongsberg OL11:58
1440Jonathan EylertsenHalden SK11:59
184Stein Aas StræteRingerike OL12:00
29Vegard Ulseth SylteFreidig12:01
1081Sander Tonjer FingarsenElverum OK12:02
823Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering12:03
163Vetle Grønvik EkraFreidig12:04
792Gaute BerganNydalens SK12:05
453Petter Andreas LonaWing OK12:06
484Kasper Bakken UlsethNydalens SK12:07
80Thomas BlomkvistFredrikstad SK12:08
574Martin Vehus SkjerveVerdal OK12:09
74Johan EgerKongsberg OL12:10
1247Elias StubberudNydalens SK12:11

H 16

3 630 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2500Theodor LierIndre Østfold OK10:00
2571Brage AsplemFreidig10:02
2604Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn10:04
655Henrik BraathenWing OK10:16
1477Ferdinand FremmingHeming Orientering10:18
1031Gaute FosstveitRaumar Orientering10:20
875Nils TveiteÅs-NMBU Orientering10:24
751August Syrdal ØenHeming Orientering10:26
1039Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb10:28
32Eskil FrischknechtAlta OL10:30
287Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL10:32
1026Kristoffer FjæreHedrum OL10:34
1475Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn10:36
586Halvor RudningenHemsedal IL10:38
1499Vebjørn Blom-HagenFossum IF10:40
1099Jostein RøFreidig10:42
643Sondre Zahl HagenFossum IF10:44
1075John OtterleiØstmarka OK10:46
379Vegar HoleFørde IL10:48
1070Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb10:50
693Kristian ØstermannHeming Orientering10:52
276Viljan van RaaijHedrum OL10:54
1554Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL10:56
893Ådne SkjærsteinIL Tyrving10:58
1100Eilev KvaaleAsker Skiklubb11:00
449Erlend BørliFossum IF11:02
1125Olav Kristian LundKongsberg OL11:04
1487Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb11:06
530Christopher LadimOK Moss11:08
60Jens Øien KlosterFitjar IL11:10
841Christoffer SlettenRaumar Orientering11:12
1300Iver RingheimLarvik OK11:14
1523Grunde IsaksætreGrue IL11:16
759Marius BakkeFossum IF11:18
972Sondre YtterbøAsker Skiklubb11:20
173Gard FrostAlta OL11:22
137Ole Kristian TaksdalGanddal IL11:24
454Erik BohneVaregg Fleridrett11:26
1133Mikkel HoltFreidig11:28
16Cornelius BjørkSandefjord OK11:30
1096Jørgen SchjølbergTynset IF11:32
14Henrik ReuschHeming Orientering11:34
641Einar EideByåsen IL11:36
702Mikkel KatlaFossum IF11:38
370Hallvar HallanOK Skøynar11:40
210Henrik R HoltHedrum OL11:42
77Vetle DrageKongsberg OL11:44
1388Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF11:46
598Felix FinsrudAsker Skiklubb11:48
495Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11:50
1165Sven Bergset LangvikIL Veten11:52
380Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11:54
6Birk Bell LysakerFana IL11:56
1060Jakob TorgersenHalden SK11:58

H 15-16B

2 880 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2482Christopher G HøeRaumar Orientering10:52
1449Erik Williams StrømsnesMalvik IL10:53
1062Birk ThorstensenOppsal Orientering10:54
97Isak Jacobsen-GaskiBardu IL10:55
1470Jørgen WesterheimStord Orientering10:56

H 17-B

2 880 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2576Raymond BerntzenFet OL10:00
1063Runar ThorstensenOppsal Orientering10:03
974Per Anders YtterbøAsker Skiklubb10:04
649Harald BerganKongsberg OL10:05
1312Kjetil JacobsenHamar OK10:06
1243Kent Hjortland OddvikLarvik OK10:07
1092Glenn Ekholdt HillerenEiker OL10:08
1456Jarle RogndokkenFet OL10:09
1161Thor VollsetHeming Orientering10:10
1302Inge RingheimLarvik OK10:11
518Ove KjetsåOtra IL10:12
1244Ram RayamajhiOppsal Orientering10:13
1327Kristoffer Eriksen NylundEiker OL10:14
1Arild SvihusGanddal IL10:15
440Nils-Henrik PedersenHisøy OK10:16
63Tommy SæterKongsberg OL10:17
323Gunnar SandenEiker OL10:18
438Tony HalsallOtra IL10:19
239Ivar Mikal TyseEiker OL10:20
1391Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering10:21
861Matthew NgOslostudentenes IK10:22
647Martin KaspersenMo OK10:23

H 17-C

2 780 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
75Torbjørn BarikmoKongsberg OL10:50
297Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL10:51
279Thor Magne MalmquistHedrum OL10:52
1109Børge TaraldsenLillehammer OK10:53
1156Per SørbergRaumar Orientering10:54
162Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn10:55
1188Lars-Erik ØsterudEiker OL10:56

H 17-N

2 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
944Duncan WhiteSARUM10:38

H 17-20

3 630 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
489Ethan TebbuttLEI11:18
549John Olav RundeKristiansand OK11:19
829Vegard LøvliAsker Skiklubb11:20
285Egil FrydenlundSturla, IF11:21
1533Sverre GrafferRingerike OL11:22
1280Trygve Nummedal OsFørde IL11:23
1363Sondre SkytterenOdal OL - Orientering11:24
246Johan Kristian UndelandSturla, IF11:25
490Euan TebbuttLEI11:26
819Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb11:27
516Ludvig JohnsenHedrum OL11:28

H 21-

4 190 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2542Håkon HeggedalNydalens SK11:15
2550Stian BergersenIL Tyrving11:16
2572Simen A BjøringsøyNydalens SK11:17
1057Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett11:20
994Stefan RingOK Löftan11:21
240Jakub JirasekAmager Orienteringsklub11:22
456Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL11:23
858Erik Feyling HaareKonnerud IL11:24
430Sondre Ruud BråtenNydalens SK11:25
1504Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb11:26
214Sondre LorentsenOK Silsand11:27
1056Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering11:28
547Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL11:29
683Tobias ThorssonOK Löftan11:30
48Vebjørn RøtvoldKongsberg OL11:31
720Thomas TubbehaugenOK Moss11:32
457Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL11:33
857Jørgen MadslienNTNUI11:34
902Marius StaffOL Toten-Troll11:35
1333Kjetil Hagtvedt DammenLillehammer OK11:36
1213Juuso KattelusAuran Vannas11:37
1375Kenneth SandvoldEiker OL11:38
172Håvard Krey HansenOK Silsand11:39
531Jarle LysnesHedrum OL11:40

H 35-

4 190 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2506Stian OverskeidIndre Østfold OK11:41
2583Lacho IlievHalden SK11:42
1113Erik Rytter JakobsenOK Moss11:43

H 40-

3 720 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2525Thomas BedinIndre Østfold OK11:15
2555Endre StoksethNydalens SK11:16
1206Kjetil SkjåkLillehammer OK11:19
58Assaf Bar-NathanLillomarka OL11:20
1048Øystein RastadAsker Skiklubb11:21
476Torbjørn KravdalGjø-Vard OL11:22
1410Pål Christian IngierdBækkelagets SK11:23
86Sander StielstraSauda Orienteringsklubb11:24
361Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL11:25
1159*Anders StorbratenBækkelagets SK11:26
1544Are BisethKongsberg OL11:27
656Øystein BraathenWing OK11:28
1326Helge Grenager SolheimOppsal Orientering11:29
1458Per Øyvind SteneNydalens SK11:30
1484Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb11:31
452Eivind LonaWing OK11:32
1025Jørgen FjæreHedrum OL11:34
790Frode BakkehøiØstmarka OK11:35
157Geir HeksemFana IL11:36
1223Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL11:37
338Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering11:38
382Tommy SkårbøRaumar Orientering11:39
619Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering11:40
988Finn Gjerull RyghNydalens SK11:41
1032Gunnar FosstveitRaumar Orientering11:42
1139Bjørn WangensteenLillomarka OL11:43
1012Karl Even RyghHeming Orientering11:44
1306Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering11:45
1513Aksel OlsenAsker Skiklubb11:46
1285Gard LindsethNydalens SK11:47

H 45-

3 670 m, 83 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2603Martin ØhmanGjø-Vard OL10:00
2351Jan KocbachFana IL10:16
879Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL10:17
136Oddvar TaksdalGanddal IL10:18
519Henning Bratland CarlsenOK Moss10:19
932Rune BlågestadIndre Østfold OK10:20
286Stig MellingRingerike OL10:21
1087Tormod KleppaLillehammer OK10:22
660Henrik OttesenFredrikstad SK10:23
1432Øystein SkjelbredKongsberg OL10:24
899Pål KittilsenFreidig10:25
999Geir Thomas KnutheimSturla, IF10:26
72Per Øivind EgerKongsberg OL10:27
1095Geir SchjølbergTynset IF10:28
600Jon HolstadFreidig10:29
809Ola BeitdokkenLillehammer OK10:30
386Magne SætherFredrikstad SK10:31
567Atle BorgersenHedrum OL10:32
657Bjørn Idar SætranIF Trauma10:33
81Nikolay SytovMosmeridian10:34
793Esten KorenNydalens SK10:35
1364Tore SandvikHalden SK10:36
1427Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK10:37
82Tomas EidsmoFreidig10:38
1210Tommy JauhojärviAsker Skiklubb10:39
639Johan JebsenHeming Orientering10:40
579Steinar LandeBø OL10:41
1505Trond EvensenOL Tønsberg og omegn10:42
1226Gisle NysæterSkien OK10:43
174Thomas FrostAlta OL10:44
635Eilert AamodtOppsal Orientering10:45
670Fredrik SaugestadNydalens SK10:46
704Thorbjørn VærpKristiansand OK10:47
1104David LøverModum OL10:48
1269Anders SollienOL Toten-Troll10:49
926Knut Ivar JohansenSandefjord OK10:50
1084Eivind LandeEidskog OL10:51
815Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL10:52
35Thomas LieFredrikstad SK10:53
143Asle Sagli GudimIndre Østfold OK10:54
209Anders Kristian HoltHedrum OL10:55
1279Martin ReichenbachOppsal Orientering10:56
423Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF10:57
1422Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL10:58
31Tom KristensenLarvik OK10:59
294Odd StrandKongsberg OL11:00
1398Øystein RognebakkeSturla, IF11:01
400Espen JohnsenHedrum OL11:02
1340Kjetil MolundIL Tyrving11:03
791Henning MartinsenFredrikstad SK11:04
300Ingebrigt FuglemMalvik IL11:05
1461Christian GløgårdNittedal OL11:06
10André JægtvikKonnerud IL11:07
1013Bjørn HaugeNydalens SK11:08
13Christian ReuschHeming Orientering11:09
352Even ErlienGjø-Vard OL11:10
1399Atle StrømHedrum OL11:11
663Jørgen TegdanFreidig11:12
558Sverre WisløffAsker Skiklubb11:13
1394Øyvind ThømtIndre Østfold OK11:14
1406Jens TjentlandLardal OL11:15
1347Even Angell-PetersenNydalens SK11:16
608Odd-Ivan LorentsenOK Silsand11:17
922Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)11:18
407Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb11:19
1111Inge HaugeHisøy OK11:20
91Hans Olav HygenØstmarka OK11:21
550Roger ØstvoldHeming Orientering11:22
763Øyvind LienGjø-Vard OL11:23
533Jan Anders IstadAsker Skiklubb11:24
193Lars BerglundRingerike OL11:25
980Jon SolsrudNydalens SK11:26
821Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett11:27
1028Eirik JørgensenIL Tyrving11:28
365Kenneth WesterheimStord Orientering11:29
428Brynjar FredheimLillomarka OL11:30
1316Stig InstanesSturla, IF11:31
1252Kyrre GranFet OL11:32
353Håvard HågårdKonnerud IL11:33
532Trond RetteraasenIndre Østfold OK11:34
130Espen RøsteKongsberg OL11:35
273Eelco van RaaijHedrum OL11:36
27Andreas SylteFreidig11:37

H 50-

3 450 m, 111 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2503Øyvind HelmersenFet OL10:00
2514Tom SlungaardHeming Orientering10:01
2573Einar TesloHadeland OL10:02
868Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering10:10
138Peter DirksenSauda Orienteringsklubb10:11
411Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett10:12
783Øystein JensenSarpsborg OL10:13
1103Asbjørn AarvikNittedal OL10:14
734Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering10:15
716Stein MellaOppsal Orientering10:16
213Thomas MeierOLG KAKOWA Liestal10:17
1126Geir WillumsenFreidig10:18
856Frank LøwengreenFredrikstad SK10:19
951Per Ole DahlsrudNydalens SK10:20
1435Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering10:21
1481Magne AasAsker Skiklubb10:22
749Knut Erling ØenHeming Orientering10:23
259Frode HaugskottOL Trollelg10:24
167Jon Terje EkelandOddersjaa SSK10:25
47Roger Andre VaneboKongsberg OL10:26
145Øystein WiggenByåsen IL10:27
544Tom Eirik EikangerIL Gular10:28
1383Svein OtterleiØstmarka OK10:29
1317Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK10:30
1471Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering10:31
1101Torstein KvaaleAsker Skiklubb10:32
1175Ola TellesbøHadeland OL10:33
225Rune EngehultNotodden OL10:34
780Johan IvarssonFreidig10:35
953Ottar WiklundNydalens SK10:36
1067Ole Edvard HjortlandLarvik OK10:37
1318Einar LunøeNydalens SK10:38
1018Svein-Olav TorøKongsberg OL10:39
443Ole IngesenSarpsborg OL10:40
1112Knut AurebekkTorridal IL10:41
1532Helge GrafferRingerike OL10:42
326Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb10:43
909Kjetil EspedalNydalens SK10:44
198Hans Otto ØverbyKongsberg OL10:45
261Snorre SæternesByåsen IL10:46
436Jon SkriubakkenPorsgrunn OL10:47
1043Svein GranerudAsker Skiklubb10:48
694Atle WølloKongsberg OL10:49
830Helge GisholtOK Skeidi10:50
1186Arne TorgersenBækkelagets SK10:51
1229Kjetil DammTIF Viking10:52
844Lars DanielsonMatteus SI10:53
848Dag Helland-HansenIL Tyrving10:54
773Øyvind HyllesethSkien OK10:55
362Jan Richard EriksenAsker Skiklubb10:56
1148Terje BlindheimLillomarka OL10:57
164Joachim FribergIF Hagen10:58
366Per Olav GulbrandsenLarvik OK10:59
494Harald Eide-FredriksenHeming Orientering11:00
536Geir BråtenVegårshei IL11:01
1450Helge RosenlundVaregg Fleridrett11:02
1254Per KällvikÅmåls OK11:03
204Per GustafssonKongsberg OL11:04
1328Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering11:05
85Andrew BarryOrienteering USA11:07
959Rune ScheeleNydalens SK11:08
1071Syver LøkenKongsberg OL11:09
1185Trond LundIL Tyrving11:10
1049Henrik PetterssonOK Roxen11:11
872Steinar LågAsker Skiklubb11:12
471Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø11:13
455Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb11:14
1194Erlend RehnKolbotn og Skimt OL11:15
962Jens Even StorhovFreidig11:16
889Øystein RappRaumar Orientering11:17
1339Jan Tore HenriksenNydalens SK11:18
215Bjørn P. LøvåsNidarøst OK11:19
295Ole TørnqvistFana IL11:20
768Lasse ArnesenHeming Orientering11:21
961Sten Åge NygårdseterVegårshei IL11:22
885Lars JacobssonDegerfors OK11:23
41Svein Terje KolstadFreidig11:24
112Erik VikaneFana IL11:25
1415Tore BjørnerødOK Moss11:26
488Per Einar StrømHedrum OL11:27
860Stein MarkhusVerdal OK11:28
1230Bjørn HallanLommedalens IL11:29
837Daniel LeibundgutOLV Hindelbank11:30
493Jan Erik AalbergBækkelagets SK11:31
128Oluf BøckmanKristiansand OK11:32
659Ole Petter VestølVegårshei IL11:33
247Tore JuvikIL Gular11:34
485Per Ola UlsethNydalens SK11:35
1051Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett11:36
1448Per Arne AadlandSamnanger IL11:37
170Lars Erik StrømsnesMalvik IL11:38
399Børge HarveyIL BUL-Tromsø11:39
3Guttorm L EggeOslostudentenes IK11:40
1343Terje LinløkkenØstmarka OK11:41
249Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering11:42
896Anders FlågenHeming Orientering11:43
950Henning RøbergNittedal OL11:44
592Gjermund GravirAsker Skiklubb11:45
894Are KristiansenIL Tyrving11:46
603Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL11:47
291Terje Ulla EikenKongsberg OL11:48
4Roger LysnesHedrum OL11:49
890Kimme ArnesenHeming Orientering11:50
645Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø11:51
51Tore NymarkVaregg Fleridrett11:52
373Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb11:53
1395Harald SvergjaNord-Østerdal OK11:54
739Jon Erik KvarmeSturla, IF11:55
318Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett11:56
796Nils BerganNydalens SK11:57
742Bjørn Axel GranHalden SK11:58

H 55-

3 290 m, 78 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2486Svein-Erik SøgårdKongsberg OL10:30
2508Leif ErikssonModum OL10:31
2541Hallvard BergIL Tyrving10:32
2600Stig HeirAsker Skiklubb10:33
431Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK10:38
626Morten AndresenOK Skeidi10:39
836Kim Farnes HansenLierbygda OL10:40
104Arne JohannesenIL Gular10:41
21Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)10:42
1164Ivar BergsetIL Veten10:43
632Andreas ErichsenNydalens SK10:44
789Håkon LøvliAsker Skiklubb10:45
1135Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse10:46
966Jens Olav KløvrudLillomarka OL10:47
2Jon LahlumIL GeoForm10:48
448Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø10:49
1337Kjell WestinPorsgrunn OL10:50
183Knut AasRingerike OL10:51
305Tore Voss FagervoldBærums Skiklub10:52
991Yngvar ChristiansenBækkelagets SK10:53
1324Per StedjeØstmarka OK10:54
1271Bernt RognesFreidig10:55
577Bjørn Victor LarsenKongsberg OL10:56
1538Ernst Fristad NilsenLillehammer OK10:57
186Jan BlandkjennKristiansand OK10:58
1105Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering10:59
1353Hallvard FjærLillomarka OL11:00
1561Tore KjølsethNydalens SK11:01
197Arild AasheimGanddal IL11:02
1192Thor Inge TollehaugEiker OL11:03
564Paul WadeFossum IF11:04
871Vidar BenjaminsenLillomarka OL11:05
1260John YtternesKolbotn og Skimt OL11:06
1274Axel BromanderFredrikstad SK11:07
866Øyvind Roger HansenRøyken OL11:08
1037Jan Petter HansenIL Gular11:09
607Arne FossheimAsker Skiklubb11:10
1007Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering11:11
624Bjørn SolbergseterAustmarka IL11:12
1334Martin GranlyLillomarka OL11:13
1089Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna11:14
150Torgeir BrandalKongsberg OL11:15
827Jan Petter LandeRocky Mountain Orienteering Club11:16
1309Egil EideIL Tyrving11:17
812Hroar SannaRingerike OL11:18
834Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL11:19
629Christopher SchiveOK Moss11:20
898Anders KronbergRaumar Orientering11:21
1286Per SlungaardIL Tyrving11:22
1170Kolbjørn KasinKongsberg OL11:23
673Trygve RognstadHadeland OL11:24
801Arne GrevskottFrol IL11:25
934Geir ArnesenFreidig11:26
573Vidar SkjerveVerdal OK11:27
8Tor LahlumKolbotn og Skimt OL11:28
1558Kristian KihleRingerike OL11:29
346Bjørn Henning GrandalIL Tyrving11:30
1128Torbjörn OhlssonHaninge SOK11:31
284Snorre FrydenlundSturla, IF11:32
1179Trond BaklidKonnerud IL11:33
1541Erik HøivoldKongsberg OL11:34
913Terje HenriksenAsker Skiklubb11:35
1127Charlie ShahbazianChicago Area Orienteering Club11:36
601Herman BakkeLøten o-lag11:37
76Øyvind DrageKongsberg OL11:38
473Mike LongUniversity College Dublin OC11:39
1245Helge StubberudNydalens SK11:40
1291Knut Edvard HellandØstmarka OK11:41
1467Sindre LangaasNydalens SK11:42
262Haakon ArnesenByåsen IL11:43
43Egil Wickstrand IversenHeming Orientering11:44
976Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL11:45
359Morten KarlsenMåren OK11:46
243Harald KvisliNotodden OL11:47
110Torgeir StrandFana IL11:48
307Bjørn Erik JohnsenByåsen IL11:49
1476Nils Petter FremmingHeming Orientering11:50
187Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering11:51

H 60-

2 950 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2485Karl Aasmund ErøyOK Moss11:09
2493Geir OwrenFreidig11:10
2494Tore SannesLillomarka OL11:11
2497Frode LøsetRingerike OL11:12
2502Urban LarssonOK Gipen11:13
1232Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn11:15
939Mark WhiteSARUM11:16
1535Per Hermann KrøgerNydalens SK11:17
719Ivar RefslandIL Tyrving11:18
1006Tor Ragnar AndersenHalden SK11:19
146Svein Harald HansenOK Silsand11:20
925Kjell MarksetIL Koll11:21
1304Jan SveenRaumar Orientering11:22
700Ove MartinsenHauketo IF11:23
650Helge EriksenByåsen IL11:24
1511Einar Kristian LundeVarteig OL11:25
580Sven-Erik BrodinKristinehamns OK11:26
1555Eirik Næss-UlsethHeming Orientering11:27
967Alf PettersenIL Tyrving11:28
1321Øivind MyhreKongsberg OL11:29
758Trond RønnebergAsker Skiklubb11:30
717Hannu ArkiTurun Metsänkävijät11:31
630Jörgen IvarssonHestra IF11:32
772Arve GlittumOK Skeidi11:33
1131Dagfinn TorpePorsgrunn OL11:34
1202Einar JensenNydalens SK11:35
1331Morten DueMåren OK11:36
500Jon Arvid FossumAsker Skiklubb11:37
824Bob CherryAYROC11:38
723Nikolay KrupnovIL Tyrving11:39
513Arne OkkenhaugVerdal OK11:40
1145Erik HasliSnertingdal IF Orientering11:41
1241Bo EmilssonOppsal Orientering11:42
692Glenn Ager-WickKristiansand OK11:43
1074Sture OttesenIndre Østfold OK11:44
968Morten DåsnesRingerike OL11:45
317Harald ThonSturla, IF11:46
120Stefan GunnarssonKristinehamns OK11:47
883Terje Wiig MathisenNydalens SK11:48
589Harald HoviSkien OK11:49
1098Tormod ØvergaardVestre Akers SK11:50
1173Sten SegerslättSkåneslättens OL11:51
799Jack BjørnsenKristiansand OK11:52
667Øyvind SørlieHadeland OL11:53
1369Kjell RønnebergRøyken OL11:54
1078Johan MagerøyFørde IL11:55
887John HofossHadeland OL11:56
665Per OsenVestre Akers SK11:57
321Roy GjerdingOK Moss11:58
404Jarle BotnenBø OL11:59
1249John HansenKristiansand OK12:00
368Geir Holm GundersenSturla, IF12:01
712Frode BergersenHamar OK12:02
1387Tor StrandRaumar Orientering12:03

H 65-

2 790 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2483Øystein AndersenEiker OL11:53
2521Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett11:54
2528Nils-Petter WiikDriv IL11:55
124Øivind FadumSande Sportsklubb11:59
1539Per Ove TransethRøyken OL12:00
733Hans Lyder HaareKonnerud IL12:01
918Ola BroxOL Toten-Troll12:02
311Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering12:03
416Petter NæssOppsal Orientering12:04
906Atle RemmePorsgrunn OL12:05
1034Bent GalborgenIndre Østfold OK12:06
461Knut LillealternFreidig12:07
1200Tom A. KarlsenFredrikstad SK12:08
621Morten JohannessenRøyken OL12:09
1446Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL12:10
584Vidar ElvekrokEiker OL12:11
711Jan BøhleOL Trollo12:12
413Frank BjarkøWing OK12:13
278Jan Olav OrmbergFana IL12:14
1116Svein S JacobsenIL Tyrving12:15
571Paul SkjakerHadeland OL12:16
466Torbjørn NørbechRingerike OL12:17
434Are EriksenOslostudentenes IK12:18
688Kjell SvanbergRøyken OL12:19
876Tor SørevikTIF Viking12:20
26Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering12:21
451Bernt TollefsenIL GeoForm12:22
1355Lars KlyveOppsal Orientering12:23
752Einar LienLøten o-lag12:24
715Arne TesliIL Koll12:25
1152Per Chr. HagenBø OL12:26
828Egil HusethKamp/Vestheim IF12:27
207Martin NaufHedrum OL12:28
255Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg12:29
44Sigurd DæhliLøten o-lag12:30
690Terje HansenVingelen IL12:31
1050Vidar BerteigIL GeoForm12:32
127Ragnar Niemi BergStokke IL12:33
25Per Dag NordkveldeHedrum OL12:34
1518Sveinung RekaaNotodden OL12:35
625Harry BreilandÅlgård Orientering12:36
701Helge Sigurd HansenHeming Orientering12:37

H 70-

2 490 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2511Gunnar RåbergOK Tyr10:56
2560Anders Johan KrosbyFredrikstad SK10:57
2581Bjørn SandelienHeming Orientering10:58
2584Øystein SkappelLillehammer OK10:59
669Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb11:01
360Geir HusdalTIF Viking11:02
1457Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb11:03
1021Geir TrøanKolbotn og Skimt OL11:04
510Dagfinn HoleBergens TF11:05
334Hasse BergstrømIL Tyrving11:06
388Atle AlvheimFana IL11:07
447Hans Roar BakkenEiker OL11:08
1221Hans StordalOL Tønsberg og omegn11:09
1265Kurt GrønliFørde IL11:10
1143Widar Taxth LølandHisøy OK11:11
714Kåre ThorbjørnsenLarvik OK11:12
1550Tore Angell-PetersenFreidig11:13
919Rolf KarsetSteinkjer OK11:14
1530Anders SellgrenSigtuna OK11:15
385Stefan G LarssonOK Njudung11:16
929Rolf GjølbergLarvik OK11:17
905Per DalheimKonnerud IL11:18
1231Brede Høibak GundersenRingerike OL11:19
826Rolf HagmanKolbotn og Skimt OL11:20
832Lars Martin GjeinStokke IL11:21
565Trond FeiringHamar OK11:22
123Christer GillenäsKristinehamns OK11:23
299Alf Johan HjelmtvedtEiker OL11:24
468Ove ThorssonIK Trenne Ullared11:25
1469Thor PalmgrenHalden SK11:26
312Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking11:27
1168Hallvard MyrvollBø OL11:28
770Tore VaajeAsker Skiklubb11:29
689Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering11:30
1251Trygve LølandBirkenes IL11:31
541Magnus NatåsBergens TF11:32
272Runar KittilsenStokke IL11:33
915Terje MalmHamar OK11:34
508Kjell SvihusGanddal IL11:35
418Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving11:36
1495Anders WaageFreidig11:37

H 75-

2 490 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2546Tor Eivind EdvardsenLarvik OK11:59
358Magnus LandstadFreidig12:03
1524Kåre KnudsenIL GeoForm12:04
1180Jon Vegard LundeLillehammer OK12:05
459Per VikaneFana IL12:06
271Ingar HåkonsenKongsberg OL12:07
911Harald LundhaugOK Moss12:08
1418Magnar ØvreåsBotne SK12:09
1525Knut Kristen HangeraasIL GeoForm12:10
1473Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL12:11
344Henrik HvoslefIK Stern12:12
481Helge BjaalandHeming Orientering12:14
371Per VoldFana IL12:15
1183Tormod DahlenRingerike OL12:16
1153Leidulv VinjeNidarøst OK12:17
743Jon C. FougnerHeming Orientering12:18
724Anders TaraldrudIndre Østfold OK12:19
938Gunnar ØsterbøFreidig12:20
1517Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange12:21

H 80-

2 300 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
499Arne SæterhaugByåsen IL10:57
270Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL10:58
761Oddvar GjelstadSandefjord OK10:59
628Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering11:00
1534Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn11:01
1171Jon TyldumRudsbygd IL11:02
165Per Einar HjelsethOL Tønsberg og omegn11:03
1261Bjørn EgnerHeming Orientering11:04
634Tormod HøimyrSturla, IF11:05
853Einar JørundlandOK Sør11:06
49Axel IngvaldsenTIF Viking11:07
697Odd KletteliBækkelagets SK11:08
65Tore S. RasmussenTIF Viking11:09

H 85-

2 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
949Hans LarsenRaumar Orientering11:17

Direkte AL

3 830 m, 77 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2646Bjørnar LynumFreidig09:00
2657Tobias EspdalNydalens SK09:00
2662Mona Bladkjenn MulenKristiansand OK09:00
2687Aleksander Rygh HoetenNydalens SK09:00
2738Andreas StenstadOppsal Orientering09:00
2760Frank SandbergFlyfemkamp09:00
2859Lars HalvorsenNydalens SK09:00
2862Såmund BotnenEmblem IL09:00
2868Elen Skjerve BredesenFrol IL09:00
2871Sjur HoviSkien OK09:00
2908Anders BredesenFossum IF09:00
2944Nils-Erik HirschIL Tyrving09:00
2957Line KlyveOppsal Orientering09:00
3007Sigurd Helle OpedalNOTEAM09:00
3009Anders FærdenKolbotn og Skimt OL09:00
3013Kari Lien JohnsenNOTEAM09:00
3049Øystein RodemNydalens SK09:00
3050Erik Lien JohnsenPoyry09:00
3063Vegard AaldenNydalens SK09:00
3066Pål Tore SvendsenNydalens SK09:00
3071Peter NylundHaugesund IL Orientering09:00
3089Einar LofthusNydalens SK09:00
3139Carl Andre PedersenNOTEAM09:00
59Line Bar-NathanLillomarka OL10:00
171Anders HvasshovdKongsberg OL10:00
251Mette Resell NolteFreidig10:00
267Arnau OrmellaAmager Orienteringsklub10:00
393Pål Martin EidNOTEAM10:00
403Marit NerstenNTNUI10:00
762Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)10:00
873Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering10:00
946Camilla StridsklevIL Tyrving10:00
1080Audun FingarsenElverum OK10:00
1264Kine DirroMåren OK10:00
1378Anders ØpstadAsker Skiklubb10:00
1540Audun BjerknesMåren OK10:00
2042Pål Tore SvendsenNydalens SK10:00
2055Trond KortnerØstmarka OK10:00
2059Thomas OlsenAsker Skiklubb10:00
2072Eldbjørg NarumFossum IF10:00
2074Johannes NarumVaregg Fleridrett10:00
2076Guro VassendPorsgrunn OL10:00
2077Anders BråtenNOTEAM10:00
2436Øyvind HelgerudHalden SK10:00
2443Jan Tore LudvigsenIL Koll10:00
2454Kari-Ann ÅnesenOppsal Orientering10:00
2458Roger MostueOppsal Orientering10:00
2463Åse BerganNydalens SK10:00
2465Nina BirkelundAsker Skiklubb10:00
2489Jøran KristensenNOTEAM10:00
2526Holger KeilholzRøyken OL10:00
2533Thomas RoskifteOK Moss10:00
2543Tarjei VollsetHeming Orientering10:00
2556Øystein BjørkeNOTEAM10:00
2577Geir ElvhaugRaumar Orientering10:00
2578Simen ElvhaugRaumar Orientering10:00
2591Jon KjensethHeming Orientering10:00
2340Donatas KontautasOK Moss10:05
2085Børge BrobækKongsberg OL10:06
2345Kjetil VikaneLC Erste Bank10:10
2346Sigve BotnenBø OL10:11
2091Magne OrmestadNydalens SK10:12
2094Jacob Berg LoahurNTNUI10:15
2108Morten KongsbergIL Tyrving10:29
2109Markus KongsbergIL Tyrving10:30
2110Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK10:31
2111Anders HaflanOL Tønsberg og omegn10:32
2112Håvard Mo VaadalNTNUI10:33
2115Tord SkyrudAsker Skiklubb10:36
2117Sjur LangedalNydalens SK10:38
2118Marianne solheim SandbergModum OL10:39
2121Rune TeiglandØstmarka OK10:42
2122Ingrid RappRaumar Orientering10:43
2126Steinar KvaaleBø OL10:47
2133Runa Lien BakkstrømHalden SK10:54
2140Sigmund Langedal BreivikNydalens SK11:01
189Christian Andre AndresenMalvik IL11:33

Direkte AK

2 970 m, 104 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2636Jakob DjeldstadRingerike OL09:00
2638Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL09:00
2641Heidi BjørnstadSarpsborg OL09:00
2642Cassie TrewinIL Tyrving09:00
2736Stein MyhreBærums Skiklub09:00
2739Tom Erling HenriksenRingerike OL09:00
2770Astrid Waaler KaasHeming Orientering09:00
2799Espen  MesselIL Koll09:00
2831Børge PedersenNydalens SK09:00
2839Emma Smeland NygårdsæterVegårshei IL09:00
2864Vidar HardelandGöteborg Majorna OK09:00
2869Vidar StrandLierbygda OL09:00
2873Bjørn JohannesenKongsberg OL09:00
2880Per FosserVSK Mendelu Brno09:00
2910Liv KlementsauneFossum IF09:00
2911Espen SvaeSarpsborg OL09:00
2915Tone NilsenBø OL09:00
2926Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL09:00
2986Irene Felde OlaussenHalden SK09:00
2990Susan BøbelIL Imås09:00
3003Johnny  JohansenLillomarka OL09:00
3023Inger Johanne EikelandNydalens SK09:00
3027Per-Arne RøstadsandNydalens SK09:00
3028Elin Cathrine HagenHalden SK09:00
3030Roger BirkelandFossum IF09:00
3039Zoltan HorvathNOTEAM09:00
3048Anne Kristine NorderudIL Tyrving09:00
3053Ida NatåsNydalens SK09:00
3068Sigbjørn YtrehusBø OL09:00
3076Åshild FlatbakkenIL Tyrving09:00
79Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK10:00
331Martin FrischknechtAlta OL10:00
333Beth Paludan CarlsenFreidig10:00
491Iain TebbuttLEI10:00
545Johan EikangerIL Gular10:00
602Pål Kogstad NæssRaumar Orientering10:00
644Kari Tvete InngjerdingenIL Koll10:00
676Johannes GjerstadOsterøy IL10:00
726Torun DyrkornEiker OL10:00
874Torodd KolbergsrudRøyken OL10:00
979Kristin NilssenMo OK10:00
1038Haakon DolvenAsker Skiklubb10:00
1079Anna-Thekla TonjerElverum OK10:00
1137Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL10:00
1158Trine MelheimSturla, IF10:00
1215Espen MelheimSturla, IF10:00
1354Marius Myhre SælevikHaugesund IL Orientering10:00
1359Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering10:00
1382Pål Espen NordhaugKonnerud IL10:00
1424Kamilla LomeHamar OK10:00
1490Roar MathisenOL Tønsberg og omegn10:00
1502Arild NyhaugAsker Skiklubb10:00
1507Martin BråtenVegårshei IL10:00
2038Marianne LøvåsNidarøst OK10:00
2041Bjørn SpjelkavikIL Tyrving10:00
2043Astrid WangensteenNydalens SK10:00
2044Pål JevanordOL Trollelg10:00
2046Karen Marie HaugNydalens SK10:00
2047Knut HaugOL Vallset/Stange10:00
2048Gitte BromanderFredrikstad SK10:00
2056Lisa JørandliOK Alehof10:00
2057Bjørn SolhjemSørkedalens IF10:00
2063Heidi BjordalOppsal Orientering10:00
2065Lars Johan Zahl ErikssonKongsberg OL10:00
2071Arve Håkon JørgensenSandefjord OK10:00
2075Kjersti NarumOL Vallset/Stange10:00
2079Aase MestadLillomarka OL10:00
2438Thorolf TroldsrudBotne SK10:00
2439Majken KorsagerAsker Skiklubb10:00
2440Tone Jahren HerudFossum IF10:00
2442Marte BalchenIL Koll10:00
2444Geir AndersenRaumar Orientering10:00
2450Edard Welle-StrandLillehammer OK10:00
2455Odd Arne LianIL Koll10:00
2459Bjørn AarbuVarteig OL10:00
2460Petter FureOppsal Orientering10:00
2461Emil BakkenEiker OL10:00
2462Lotte MyklemyrEiker OL10:00
2466Torleif GaltelandAsker Skiklubb10:00
2470Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL10:00
2471HenrikC. HirsethKemiön Kiilat10:00
2479Tuva BjerketvedtOK Moss10:00
2484Nina Marie UndelandSturla, IF10:00
2491Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)10:00
2588Christer ÖbergGamleby OK10:00
2593Aud I SpjelkavikIL Tyrving10:00
2082Synnæve Lyssand SandbergNydalens SK10:03
2341Karin EriksenOL Tønsberg og omegn10:06
2342Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn10:07
2088Hanne SletnerNOTEAM10:09
2089Øyvind HoveidAsker Skiklubb10:10
2092Bjørn Anders FlågenHeming Orientering10:13
2348Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering10:13
2100Tonje HolmOK Moss10:21
2101Tore SundtjennÅrvoll Il10:22
2106Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn10:27
2113Silje ArntzenNTNUI10:34
2123Frauke Schmitt GranHalden SK10:44
2127Marita WeierudRøyken OL10:48
2132Stein BlomsethNOTEAM10:53
2134Liv PaltielNOTEAM10:55
2135Uno HanslienNOTEAM10:56
2138Axel DamgaardOL Trollo10:59
2139Katrine SkymdAsker Skiklubb11:00

Direkte B

2 950 m, 78 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2637Amund BedinIndre Østfold OK09:00
2643Siri Lereim StorliFreidig09:00
2648Cathine LillestrandTrøsken IL09:00
2650Anita MathisenOL Tønsberg og omegn09:00
2651Gunde TumeliobisFossum IF09:00
2754Rolf  BergNydalens SK09:00
2872Malena BirkelandNTNUI09:00
2913Ole Martin KarrevikNOTEAM09:00
2965Knut LangeggenKongsberg OL09:00
2976Berit MidtunFossum IF09:00
2979Live SkatumFossum IF09:00
3010Irene LangeggenKongsberg OL09:00
3014Olav BirkelandFossum IF09:00
3037Per RyghHeming Orientering09:00
3052Eilef LandsverkSkien OK09:00
3090Sara Maria AllenNOTEAM09:00
3091Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn09:00
23Alexander RødstenHeming Orientering10:00
66Knut GjoneSandefjord OK10:00
149Ingrid NissenFreidig10:00
191Marte P. H AndresenMalvik IL10:00
221Ingerid ReinertsenFreidig10:00
309Hilde MoholthKongsberg OL10:00
342Janne Fossum MalmringFreidig10:00
376Knut Even HoleFørde IL10:00
377Anita E. HoleFørde IL10:00
396Geir Henrik HirschIF Trauma10:00
429Hanne Hofsæth FredheimLillomarka OL10:00
563Karin NilssonIK Trenne Ullared10:00
618Lars HalvorsenFreidig10:00
677Kristine KolshusOppsal Orientering10:00
753Asgeir EspelandTynset IF10:00
774Ingvil SnøfuglFreidig10:00
843Odd SlettenRaumar Orientering10:00
933Ina BlågestadIndre Østfold OK10:00
935Øistein PaulsenBergens TF10:00
952Eira Skaarer WiklundNydalens SK10:00
1029Camilla FosstveitRaumar Orientering10:00
1041Vera HalsaaAsker Skiklubb10:00
1076Bjørg BogstrandNittedal OL10:00
1256Thomas BjørnskauNOTEAM10:00
1277Inger SvalandOL Vallset/Stange10:00
1295Laila Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering10:00
1310Harald AulieIL Koll10:00
1349Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK10:00
1368Berit KjesbuStjørdals-Blink Orientering10:00
1374Siv Susanne JystadØstmarka OK10:00
1417Bente HortenVingelen IL10:00
1419Leif JordetVingelen IL10:00
1464Nelly MaskeFreidig10:00
1509Øystein MelbyVang OL10:00
1556Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn10:00
2058Ingvill SommerstadIL Tyrving10:00
2062Runa KallesonOppsal Orientering10:00
2070Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL10:00
2451Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange10:00
2452Leif Arne NytrøenTynset IF10:00
2453Jan GothNOTEAM10:00
2467Maren NorderudIL Tyrving10:00
2474Kato NykvistWing OK10:00
2505Jane Karine HelmersenFet OL10:00
2532Kristine RoskifteOK Moss10:00
2536Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving10:00
2566Helena GranbergØstmarka OK10:00
2632Augusta Hosa Welle-StrandLillehammer OK10:00
2083Maiken SandbergNydalens SK10:04
2084Kenneth EikRaumar Orientering10:05
2086Lene SandvikHalden SK10:07
2099Ole Johannes NedrebørOK Moss10:20
89Sven StielstraSauda Orienteringsklubb10:22
2102Kjetil HagenAsker Skiklubb10:23
2107Dirk NolteFreidig10:28
2120Ping OuyangØstmarka OK10:41
806Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK10:44
90Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb10:49
1426Sigurd NørstebøenNittedal OL11:04
175Erle FrostAlta OL11:27
604Frida AamotNydalens SK11:36

Direkte C

2 740 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2639Helene LesundOslofjord Maraton09:00
2640John Olav NaveIL Leik09:00
2644Arne BerlinTrollhättans SOK09:00
2649Amalie MathisenOL Tønsberg og omegn09:00
2666Hans Petter W-LefdalFossum IF09:00
2668Håkon RøedOppsal Orientering09:00
2767Alvin MariboRaumar Orientering09:00
2778Johanne LahlumIL GeoForm09:00
2780Beate UnderbergetOppsal Orientering09:00
2836Sinore OhmNOTEAM09:00
2842Katrine SolbakkenIL Tyrving09:00
2901Lavrans Larsen HirschIL Tyrving09:00
2997Amund Sannes RisvollIL Tyrving09:00
3004Kevin RommetvedtRaumar Orientering09:00
3008Hege Norstad MariboRaumar Orientering09:00
3018Håvard  BirkelandFossum IF09:00
3041Odd LandsverkNOTEAM09:00
3084Margrethe MjøenFossum IF09:00
20Hans Gøran BjørkSandefjord OK10:00
67Sigrun GjoneSandefjord OK10:00
181Trond TaraldsenMalvik IL10:00
227Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK10:00
330Helle J. FrischknechtAlta OL10:00
1058Linda BønesVaregg Fleridrett10:00
1115Elisabeth Aune JakobsenOK Moss10:00
1190Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll10:00
1240Tanja Carmen SkjåkLillehammer OK10:00
1531Hege AndersenIL Koll10:00
2040Marielle MichelsenFossum IF10:00
2068Ellen Horn-JohnsenSturla, IF10:00
2069Synnøve VonenSarpsborg OL10:00
2073Thomas BjanesIL Tyrving10:00
2078Lisa BråtenNOTEAM10:00
2437Bente VasshaugKonnerud IL10:00
2456Kristin MortensenIL Koll10:00
2464Lillemor Hallinnasjonalrådet10:00
2469Eldrid OtterleiØstmarka OK10:00
2472Terje ThrondsenNittedal OL10:00
2480Anne Lise NyengenIndre Østfold OK10:00
2507Jørn TorgersenTIF Viking10:00
2580Kristine AndenæsAsker Skiklubb10:00
2080Trude ForsbakFreidig10:01
2087Kirsti LysakerFana IL10:08
2344Kristina HeierenLC Erste Bank10:09
2347Anne  SørlienGjø-Vard OL10:12
2350Marlene KeilholtRøyken OL10:15
2104Christina AndresenNOTEAM10:25
2105Håkon LøvdalNOTEAM10:26
2125Matre Hox BrynildsenFredrikstad SK10:46

Direkte N

2 210 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2652Edvard SørliFossum IF09:00
2653Leonard SørliFossum IF09:00
2772Vilde LorentsenOK Silsand09:00
2786Åse Helen M. LeopolderIL Koll09:00
2790Hans Georg Myklebust LeoplderIL Koll09:00
2807Erik Jesper BråtenNOTEAM09:00
2809Lars Daniel BråtenNOTEAM09:00
2812Astrid NæsholmNydalens SK09:00
2835Edvinas KontautasOK Moss09:00
2854Mia Helene HalvorsenNydalens SK09:00
2861Filip HalvorsenNydalens SK09:00
2863Elin BråtenNOTEAM09:00
2874Balder NybakNOTEAM09:00
2876Eva KontauteOK Moss09:00
2903Jørn NorheimNydalens SK09:00
2938Hans TorpePorsgrunn OL09:00
2971Eirill MariboRaumar Orientering09:00
2977Anne Victoria BirkelandFossum IF09:00
3026Eskil HeibergFossum IF09:00
3042Bente VigenNOTEAM09:00
3043Niclolai ListavNOTEAM09:00
3044Ada RodemNydalens SK09:00
3057Mads RodemNOTEAM09:00
3086Jenny AaserudNOTEAM09:00
1219Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb10:00
2049Jonas VogtØstmarka OK10:00
2050Elise Nauf BorgersenHedrum OL10:00
2051Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL10:00
2054Hanna LarssonOK Gipen10:00
2064Martin M. ForusFossum IF10:00
2066Nils Zahl ErikssonKongsberg OL10:00
2067Alva Zahl ErikssonKongsberg OL10:00
2435Sara Syrdal SynnesNOTEAM10:00
2441Ludvig Balchen LudvigsenIL Koll10:00
2343Aksel HeierenLC Erste Bank10:08
2095Astrid SvendgårdNOTEAM10:16
2096Åsne Berg-HeklandLillomarka OL10:17
2097Eskil Berg-HeklandLillomarka OL10:18
2098Anne Marie Lund ThervikIL Tyrving10:19
2103Ellinor Haugen HvidebergOK Skeidi10:24
2124Ingrid BrynildsenFredrikstad SK10:45
2137Aksel KrogstieRingsaker OK10:58
2141Alf Norman KlausenNOTEAM11:02
1390Tina BjørnstadRaumar Orientering11:03
22Stian LillegårdLillomarka OL11:04

D 21 AK

2 580 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1120Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering11:26
1233Celine Vik OlsenLarvik OK11:27
1272Kjersti MyhreKongsberg OL11:28
1370Nicole RagvinNydalens SK11:29
1322Tine Hjelseth LarsenKongsberg OL11:30
936Nora Skyttersæter SaugerudHalden SK11:31
1289Astrid BrevikStokke IL11:32
930Anne Berg GjølbergLarvik OK11:33

D 45 AK

2 580 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
748Marian KjellevoldIL Gular11:03
415Rikke Kristin GåsholtHedrum OL11:04
398Tone HirschIF Trauma11:05
1068Kristin HjortlandLarvik OK11:06
1281Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL11:07
1468Ann-Helen AamodtØstmarka OK11:08
788Line SletnerLillomarka OL11:09
327Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb11:10
256Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering11:11
1061Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering11:12
275Katrine van RaaijHedrum OL11:13
895Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK11:14
1124Anne Marie EkelandOddersjaa SSK11:15
1414Astrid BjørnerødOK Moss11:16
587Sissel RudningenHemsedal IL11:17
320Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett11:18
722Eva SyversenRøyken OL11:19
1451Tone RosenlundVaregg Fleridrett11:20
997Gunn Elin RudiHadeland OL11:21
576Målfrid KonstKristiansand OK11:22
5Tone Sølie LysnesHedrum OL11:23
1409Monica Tveit TjentlandLardal OL11:24

H 21 AK

3 270 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2575Åsmund HasaasOK Skeidi10:56
1273Vegard Østlid BagstevoldKongsberg OL10:57
492Ole Grini JohansenNatthauken IL10:58
441Fredrik StudsrudHisøy OK10:59
1442Sigmund HansenGjø-Vard OL11:00
945Morten Nilstad PettersenIL Tyrving11:01
102Ola LestebergKongsberg OL11:02
1372Rune RystadNydalens SK11:03

H 45 AK

3 270 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2544Dag StrislandKolbotn og Skimt OL10:30
341Olle MalmringFreidig10:33
53Arne Inge KolstadWing OK10:34
1294Knut Johan WinsvoldØstmarka OK10:35
1023Espen FeylingKolbotn og Skimt OL10:36
1362Martin SkytterenOdal OL - Orientering10:37
1559Yngve MobråthenBotne SK10:38
1238Tor Sverre GravningenStokke IL10:39
55Arild AndersenOppsal Orientering10:40
1497Erik Utne VieHaugesund IL Orientering10:41
620Tor RingstadHedrum OL10:42
217Erik Broers DamsgaardHisøy OK10:43
595Endre UlsakerHemsedal IL10:44
699Bjørn BaklidKonnerud IL10:45
394Tor OlsenIF Trauma10:46
160Håvard Sandvoll AskLierbygda OL10:47
1392Snorre VegganOppsal Orientering10:48
562Rune GraversenIL BUL-Tromsø10:49
486Espen TorsethGjø-Vard OL10:50
1144Espen BerghOppsal Orientering10:51
1276Arnstein DaleOL Vallset/Stange10:52
437Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering10:53
426Ola NilsenOppsal Orientering10:54
257Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering10:55
348Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering11:06

Annonser

IOF Eventor