Norsk Orientering

Startliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 23 juni 2018

N-åpen

1 740 m, 103 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1625Emil ForsgrenOK Tyr09:30
20Josephine Lin BjørkSandefjord OK10:00
66Maren Sæter FlessebergKongsberg OL10:00
101Eirik LestebergKongsberg OL10:00
103Magnus LestebergKongsberg OL10:00
196Ole Einar AndresenMalvik IL10:00
220Hannah Broers DamsgaardHisøy OK10:00
221Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK10:00
222Julia Broers DamsgaardHisøy OK10:00
235Mathis RenardKongsberg OL10:00
254Filip Leonard NolteFreidig10:00
316Erik BerganKongsberg OL10:00
334Maja Sjøgren CarlsenFreidig10:00
345Linus Fossum MalmringFreidig10:00
357Julie Økern HågårdKonnerud IL10:00
421Martin Lien StøenLillehammer OK10:00
433Aksel SolbergFredrikstad SK10:00
491Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL10:00
537Eline Maudal PettersenKongsberg OL10:00
538Maia Maudal PettersenKongsberg OL10:00
544Trym StrømbergFredrikstad SK10:00
549Magnus Syversen GihleOppsal Orientering10:00
581Solan LøkenOK Moss10:00
617Sissel KombaHemsedal IL10:00
626Lea StokkelandÅlgård Orientering10:00
629Tea StokkelandÅlgård Orientering10:00
690Kristine BraathenWing OK10:00
705Amund SaugestadNydalens SK10:00
730Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving10:00
761Jakob Bredland EidAsker Skiklubb10:00
762Mathias Bredland EidAsker Skiklubb10:00
780Amalie BirkelundAsker Skiklubb10:00
791Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb10:00
824Irene Storler SnøfuglFreidig10:00
825Marit Storler SnøfuglFreidig10:00
854Jone Rygh HoltenNydalens SK10:00
859Erik BeitdokkenLillehammer OK10:00
862Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn10:00
922Ylva Smidt NikolaisenNydalens SK10:00
1033Karen KlavenesSandefjord OK10:00
1059Mari Oraug RyghNydalens SK10:00
1082Håkon BryggenHalden SK10:00
1088Emma Johanne RyghHeming Orientering10:00
1089Karoline Marie RyghHeming Orientering10:00
1184Nila HillerenEiker OL10:00
1204Tarjei Hausken NordbergNydalens SK10:00
1250Martina VågsnesOppsal Orientering10:00
1316Olav SkjåkLillehammer OK10:00
1351Silje Nilsen BergFossum IF10:00
1412Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn10:00
1428Selma FeylingKolbotn og Skimt OL10:00
1434Eirik NastadAsker Skiklubb10:00
1463Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering10:00
1474Elias MolundIL Tyrving10:00
1503Isabelle HopsnesFossum IF10:00
1506Johanne Ragvin RystadNydalens SK10:00
1509Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb10:00
1566Herman Finstad LandIL Tyrving10:00
1568Ingvild Vie SollieFossum IF10:00
1591Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL10:00
1608Oskar SteneNydalens SK10:00
1624Isak ForsgrenOK Tyr10:00
1658Mats Dyrlie AndersenVarteig OL10:00
1659Maja Dyrlie AndersenVarteig OL10:00
1676Alexander DybvikStokke IL10:00
1685Mille KrohnFossum IF10:00
1695Annika Næss-UlsethHeming Orientering10:00
1709Olai BisethKongsberg OL10:00
2844Ida Berge GjellestadNydalens SK10:00
2860Jenny Hovdenak HolmesEiker OL10:00
2866Henni Hattestad KristensenHeming Orientering10:00
2872Kristian Lind-LarsenOK Moss10:00
2879Jens Vonen SvaeSarpsborg OL10:00
2883Juha Chang FlåganAsker Skiklubb10:00
2900Ingrid Hovdenak EspedalAsker Skiklubb10:00
2918Emma Hølås MortensenAsker Skiklubb10:00
2919Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubb10:00
2924Leo LeikvangFossum IF10:00
2929Oskar RoskifteOK Moss10:00
2930Olivia RoskifteOK Moss10:00
2934Sindre Klausen VegganFossum IF10:00
2945Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll10:00
2949Aron BjørkeFossum IF10:00
2953Tina BakkehøiNydalens SK10:00
2960Anton Macé TálosFossum IF10:00
2963Oda Amrud PedersenOppsal Orientering10:00
2975Elen Krohn GjessingHeming Orientering10:00
2977Julia Meland-TangenBækkelagets SK10:00
2978Henni Meland-TangenBækkelagets SK10:00
2986Vida Eline KreyOK Silsand10:00
2987Elise Holm NedrebøOK Moss10:00
2990Synne SørliEidskog OL10:00
3006Thorbjørn MyhrvoldFossum IF10:00
3008Borgar NakkenFossum IF10:00
3017Julie WoldSturla, IF10:00
3023Gustav DragesetFossum IF10:00
3028Ylva Helsem KnutsenFossum IF10:00
3029Aksel Johannes Sætnan ValioIL Koll10:00
3030Ava Viktoria Sætnan ValioIL Koll10:00
3079Ovidie DragsetFossum IF10:00
3082Thorbjørn MyhrvoldFossum IF10:00
2834Fredrik Hovinbøle HagenNOTEAM10:09
3027Julie Olsen ByeModum OL11:42

D -10

2 330 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2988Sofie Holm NedrebøOK Moss11:41
801Ida Joanne OldertrøenTynset IF11:53
121Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL11:54
1340Helene HarstadKolbotn og Skimt OL11:55
858Ane BeitdokkenLillehammer OK11:57
760Eirin KolshusOppsal Orientering11:58
1021Helene ScheeleNydalens SK11:59
800Aurora OldertrøenTynset IF12:00
835Ingrid Merete JebsenHeming Orientering12:00
1115Erle FosstveitRaumar Orientering12:01
1426Ingvild RingheimLarvik OK12:02
322Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett12:03
173Silje Andresen SkotteFossum IF12:04
1462Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering12:05
1501Charlotte HopsnesFossum IF12:06
853Alma Rygh HoltenNydalens SK12:07
480Eline KravdalGjø-Vard OL12:08
534Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK12:09
1057Josefine Oraug RyghNydalens SK12:10
12Astrid ReuschHeming Orientering12:11
1201Sofie TaraldsenLillehammer OK12:12

D 11-12

2 910 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2846Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK10:50
2903Caroline SlungaardHeming Orientering10:51
2912Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL10:52
2950Johanna WidmaierFossum IF10:53
2995Silja BerstadHeming Orientering10:54
352Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL11:03
512Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb11:04
1671Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn11:05
1055Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb11:06
1100Hanne Wærp HaugeNydalens SK11:07
74Marte EgerKongsberg OL11:08
786Sigrid Schmitt GranHalden SK11:09
1013Eira Skaarer WiklundNydalens SK11:10
454Erle Elise WoldOK Moss11:11
1717Iben Johansen-BarliOppsal Orientering11:12
56Ingeborg KolstadWing OK11:13
1062Synne Kvittum NytrøenTynset IF11:14
1375Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK11:15
393Johanne StorhaugKonnerud IL11:16
696Vilde Aakre LeistadSkien OK11:17
625Ada C StokkelandÅlgård Orientering11:18
102Ingrid LestebergKongsberg OL11:19
240Stine Marie Tefre GriegFana IL11:20
1352Elise Nilsen BergFossum IF11:21
274Annika van RaaijHedrum OL11:22
1673Jenny DanevadFredrikstad SK11:23
1706Iselin HøivoldKongsberg OL11:24
1521Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering11:25
1087Anna Elisabeth RyghHeming Orientering11:26
748Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK11:27
428Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø11:28
283Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL11:29
420Ida Øverli StøenLillehammer OK11:30
339Hanna SpangbergKonnerud IL11:31
234Elise RenardKongsberg OL11:32
117Karoline StrandenesFana IL11:33
302Silja FuglemMalvik IL11:34
1647Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb11:35
963Sofia ØhlckersIL Tyrving11:36
72Daniella GjoneSandefjord OK11:37
1044Astrid YtterbøAsker Skiklubb11:38
1385Juni Hagelid NorheimNydalens SK11:39
1433Una NastadAsker Skiklubb11:40
1207Emma Aune JakobsenOK Moss11:41
94Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11:42
594Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK11:43
870Tonje RykkjeVaregg Fleridrett11:44
649Nora HalvorsenFreidig11:45
1327Mari KallesonOppsal Orientering11:46
698Ine Bohnhorst TegdanFreidig11:47
1101Selma Størmer-AntonsenNydalens SK11:48
547Synne Syversen GihleOppsal Orientering11:49

D 11-12N

2 720 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1191Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK11:00

D 13

3 190 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2871Erika Lind-LarsenOK Moss10:19
2973Helene Margarethe KristensenHeming Orientering10:20
935Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL10:29
479Marie KravdalGjø-Vard OL10:30
1020Marie ScheeleNydalens SK10:31
823Lina Storler SnøfuglFreidig10:32
25Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering10:33
916Nora Christine HansenAsker Skiklubb10:34
959Maria Strømdal WikFreidig10:35
1425Iril RingheimLarvik OK10:36
128Solveig Louise NissenFreidig10:37
1252Nora SørbergRaumar Orientering10:38
955Una KittilsenFreidig10:39
511Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb10:40
141Anna TaksdalGanddal IL10:41
1188Guro SchjølbergTynset IF10:42
503Mari AarsethNydalens SK10:43
829Ella SandstadFreidig10:44
632Sara MartiniAsker Skiklubb10:45
1512Marthe Graff-WiikSturla, IF10:46
239Synne SandvenNotodden OL10:47
968Tiril Ebon EspedalNydalens SK10:48
1583Anna Mæhre TorjussenFossum IF10:49
1623Julia ForsgrenOK Tyr10:50
574Martha WisløffAsker Skiklubb10:51
150Elma Sagli GudimIndre Østfold OK10:52
568Anne ØstvoldHeming Orientering10:53
138Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL10:54
1294Emilie RehnKolbotn og Skimt OL10:55
1002Gunde TumelionisFossum IF10:56
954Tora KittilsenFreidig10:57
981Maja Mo HjelsethNydalens SK10:58
941Marita AskeFreidig10:59
610Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb11:00

D 14

3 780 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2958Kseniya MironavaModum OL11:00
2965Ingunn Høst FossgardLillomarka OL11:01
3010Hanna ÖbergGamleby OK11:02
453Julie Sophie WoldOK Moss11:10
279Anne Maren EidstenSturla, IF11:11
676Kathinka Zahl HagenFossum IF11:12
1563Eline Horten JordetVingelen IL11:13
473Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF11:14
1719Andrea sæther VerdeniusVingelen IL11:15
776Eileen BjanesIL Tyrving11:16
379Anja HoleFørde IL11:17
179Erle FrostAlta OL11:18
1303Maria GrovanOL Tønsberg og omegn11:19
1648Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb11:20
1321Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11:21
155Helene Brandal SøftingKongsberg OL11:22
796Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11:23
427Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø11:24
977Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering11:25
1165Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna11:26
1317Mille Baastad BergIL Tyrving11:27
451Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11:28
714Marie KvarmeSturla, IF11:29
205Ingvild GustafssonKongsberg OL11:30
1364Linnea HolstIL Tyrving11:31
1058Mina Akiko JohnsenSturla, IF11:32
1589Emma Visted-HansenGjø-Vard OL11:33
704Marie SaugestadNydalens SK11:34
984Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)11:35
253Anna Aurora NolteFreidig11:36
576Klara GraversenIL BUL-Tromsø11:37
904Vida Helland-HansenIL Tyrving11:38
1711Sigrid NermoenØstmarka OK11:39
156Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving11:40
883Inga Skaarer WiklundNydalens SK11:41
1662Ragnhild Blom-HagenFossum IF11:42
1030Mathea Spets StorhovFreidig11:43
846Kristine SolbakkenIL Tyrving11:44
1004Ingrid LuråsOppsal Orientering11:45

D 13-16C

3 310 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2851Hedvig Nyberg-HansenFossum IF12:34
3005Kaja Skappel HalvorsrudLillehammer OK12:35
3021Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb12:36
1203Lene HaugeHisøy OK12:37
834Karoline JebsenHeming Orientering12:38
1710Helene Hoel JomaasFossum IF12:39
1586Josefin EylertsenHalden SK12:40
1126Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb12:41
1691Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL12:42
1306Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL12:43
687Mia Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø12:44
266Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering12:45

D 13-16N

2 910 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1072Karoline FjæreHedrum OL12:33
1414Nora GrønsethFossum IF12:34
1602Karoline StudsrudHisøy OK12:35
763Ane Kristine EidAsker Skiklubb12:36
1329Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb12:37
731Stella S. DahleFana IL12:38

D 15-16B

3 190 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3000Tiril KihleKonnerud IL10:11
642Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK10:13
685Selma Tørudbakken JendalFossum IF10:14
1224Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL10:15
1097Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb10:16
404Ingvild JohnsenHedrum OL10:17

D 15

3 770 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2843Ingrid MobråthenBotne SK10:00
2891Ragnhild Mathea HelmersenFet OL10:01
2942Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering10:02
2972Serine Skogeng ReitenEmblem IL10:03
2997Julie BerntzenFet OL10:04
1107Kristin LundanesEmblem IL10:12
558Ella BerstadHeming Orientering10:13
1379Noor Dirro-HeluMåren OK10:14
204Mari ØverbyKongsberg OL10:15
912Trude MarkhusVerdal OK10:16
1005Kristin Melby JacobsenLardal OL10:17
1024Johanna Sofie LongfjeldModum OL10:18
148Elida Sagli GudimIndre Østfold OK10:19
1026Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK10:20
1576Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK10:21
987Emilie JohansenSandefjord OK10:22
920Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering10:23
409Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb10:24
793Johanne Rognerud BøeFossum IF10:25
1312Eline SchjervenLardal OL10:26
1099Elise Wærp HaugeNydalens SK10:27
359Martine SkjelsvikLillehammer OK10:28
59Netta Bar-NathanLillomarka OL10:29
311Konstanse MoholthKongsberg OL10:30
950Ida Marie FlågenHeming Orientering10:31
1536Mari Grøtli SvergjaKvikne IL10:32
38Mari EidsmoFreidig10:33
227Emma EngehultNotodden OL10:34
338Hedda SpangbergKonnerud IL10:35
115Kristine Bog VikaneFana IL10:36
362Hanna RehnKolbotn og Skimt OL10:37
589Helene Bjørkvold JendalFossum IF10:38
1048Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL10:39
39Ane Malene KolstadFreidig10:40
753Emma Bangstad BergersenHamar OK10:41
9Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL10:42
1295Frida SolsrudNydalens SK10:43
819Ida SolliMo OK10:44
665Astrid RognstadHadeland OL10:45
532Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK10:46
127Silje Marie NissenFreidig10:47
297Marie Roll-TørnqvistFana IL10:48
394Pia Young VikNydalens SK10:49
130Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn10:50

D 16

4 160 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2841Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering10:00
2944Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL10:02
154Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL10:18
446Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL10:20
327Tale Tannvik SkeiFreidig10:22
1381Celine YtternesKolbotn og Skimt OL10:24
1363Iris HolstIL Tyrving10:26
64Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL10:28
1440Ine InstanesSturla, IF10:30
111Ingrid LamarkGanddal IL10:32
1476Alexandra LinløkkenØstmarka OK10:34
397Ada Helene OlsenIF Trauma10:36
671Malene JebsenHeming Orientering10:38
261Frida HaugskottOL Trollelg10:40
864Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering10:42
236Oda Isnes TyseEiker OL10:44
399Mia HirschIF Trauma10:46
1019Oda ScheeleNydalens SK10:48
569Live ØstvoldHeming Orientering10:50
1158Ida Sofie HjortlandLarvik OK10:52
376Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb10:54
725Yngvild Langedal BreivikNydalens SK10:56
95Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK10:58
1247Ingrid BlindheimLillomarka OL11:00
422Tina KallesonOppsal Orientering11:02
481Kristine KravdalGjø-Vard OL11:04
669Amélie AamodtOppsal Orientering11:06
41Åsne HaavengenKongsberg OL11:08
326Alvilde Lysaker SandenEiker OL11:10
1448Ea LunøeNydalens SK11:12
98Anna Jacobsen-GaskiBardu IL11:14
1236Marte Madslien BakkenNydalens SK11:16
477Maya Jones ArnesenHeming Orientering11:18
1413Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK11:20
631Ina MartiniAsker Skiklubb11:22
1092Karoline TorøKongsberg OL11:24
166Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett11:26
1441Malene InstanesSturla, IF11:28
1214Alexandra AngvollFredrikstad SK11:30
885Vilde Lereim StorliFreidig11:32
107Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11:34
237Stine AuneNidarøst OK11:36

D 17-B

3 800 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2869Maren Oline ThomAsker Skiklubb12:44
1631Lindis Meland-TangenBækkelagets SK12:51
933Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL12:52
1258Tora VollsetHeming Orientering12:53
1689Martine JægtvikKonnerud IL12:54
644Vorin BottenOslostudentenes IK12:55
1348Celine Vik OlsenLarvik OK12:56
695Gry AakreSkien OK12:57
1016Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø12:58
1543Monica Renate TrøanNittedal OL12:59
1517Line NordhaugKonnerud IL13:00
1122Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb13:01
275Katrine van RaaijHedrum OL13:02
1616Annemarie RanvikKonnerud IL13:03
444Ann Mari StudsrudHisøy OK13:04
1567Kari LundNittedal OL13:05
1574Britt Stine StrandFredrikstad SK13:06
63Lene FlessebergKongsberg OL13:07
1310Anni SaarelaKonnerud IL13:08
100Ann-Karin LestebergKongsberg OL13:09
1355Elin GravningenStokke IL13:10
1098Cecilie Wærp HaugeNydalens SK13:11
1244Ingvild Mohr HansenÅs-NMBU Orientering13:12
1464Aurora Opheim SauarIL Koll13:13
1331Tonje-Malin RhrichKonnerud IL13:14
92Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb13:15
1190Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK13:16
970Gunhild MyhrAsker Skiklubb13:17
1074Torill Hynne FjæreHedrum OL13:18
1066Sofie Oraug-RyghIL Koll13:20
661Hilde Gunn HellenesOK Skeidi13:21
803Ane Marte VatnFrol IL13:22

D 17-C

3 310 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2842Randi MobråthenBotne SK12:57
1345May-lill DammTIF Viking13:07
989Nina BrodahlStokke IL13:08
1620Anna Austad SveenRaumar Orientering13:09
243Lise HørtvedtKongsberg OL13:10
613Anne Berit UlsakerHemsedal IL13:11
1230Marita AanonsenØyestad IF allianse13:12
1091Inger-Johanne RyghHeming Orientering13:13
536Mette MaudalKongsberg OL13:14
1152Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering13:15
579Marianne LøkenOK Moss13:16
1613Lene MeenPorsgrunn OL13:17
183Gro SandKongsberg OL13:18
1336Else StordalOL Tønsberg og omegn13:19
1232Rikke WernersenØyestad IF allianse13:20
847Ingunn GåsoddenSkien OK13:21
706Merete SaugestadNydalens SK13:22
799Elisabeth EspelandTynset IF13:23
1579Sigrid SkjelbredKongsberg OL13:24
855Merete Welhaven SteenLillehammer OK13:25

D 17-N

2 910 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1417Line Kaupang LyeLarvik OK12:42
27May Brith NordkveldeHedrum OL12:44
1133Nina Irene Guttormsen SørumSkien OK12:45
1515Frøy HagelidNydalens SK13:00

D 17-20

4 760 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2839Anniken Helland-HansenIL Tyrving10:50
462Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK10:55
146Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb10:56
774Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK10:57
1240Anne Omholt BerrefjordLardal OL10:58
281Hanne DaltveitFana IL10:59
682Julie EikelandOL Tønsberg og omegn11:00
181Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering11:01
147Merel DirksenSauda Orienteringsklubb11:02
1482Johanne Øderud VatneNTNUI11:03

D 21-

5 540 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
233Celine RenardKongsberg OL12:00
1061Aina VienaRingerike OL12:00
2859Hilde HovdenakModum OL12:30
2993Ida HjorthGjø-Vard OL12:31
1445Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL12:35
1444Lene Moe BlomNydalens SK12:36
850Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK12:37
1722Lisbeth VollHaugesund IL Orientering12:38
304Ingrid UrsethVingelen IL12:39
1372Karen BjergaardNydalens SK12:40
1263Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett12:42
1415Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering12:43
1612Camilla HengebølNTNUI12:44
1003Lisa WhiteSARUM12:45
701Anita HillerenEiker OL12:46
441Mathilde RundhaugFrol IL12:48
1051Marianne Opsahl BredesenNTNUI12:49
1308Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb12:50
1368Marianne DæhliNydalens SK12:51
775Karoline AndersenIL Tyrving12:52
634Astri Marie RemmePorsgrunn OL12:53
915Malin EijsinkNydalens SK12:54
209Anne Marthe PeveriEiker OL12:55
1491Marie Hammer IversenØstmarka OK12:56
1266Marianne BakkenNydalens SK12:57

D 35-

5 540 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1495Julie BøbelNydalens SK12:59
861Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn13:00
769Anja Berge GjellestadNydalens SK13:01
1360Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll13:02
1607Dana B. SteneNydalens SK13:03

D 40-

5 060 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
899Mari Angell-PetersenFreidig11:37
465Audrun UtskarpenOslostudentenes IK11:38
750Atanaska BedelevaNydalens SK11:39
1557Stine Olsen KirkevikHamar OK11:40
1556Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK11:41
293Kari StrandKongsberg OL11:42
241Vibeke Tefre GriegFana IL11:43
958Tina Strømdal WikFreidig11:44
772Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK11:46
1581Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering11:47
312Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering11:48
1079Guro BryggenHalden SK11:49
1311Liv SchjervenLardal OL11:50
198Monica BerglundRingerike OL11:51
857Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK11:52
1228Mari TaraldrudSentrum OK11:53
482Astrid KravdalGjø-Vard OL11:54
466Kari Solem AuneByåsen IL11:55
452Hanne WoldOK Moss11:56
284Trude HansenBerger og Svelvik OL11:57
1349Margot Bolstad LynumFreidig11:58
122Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL11:59
746Linn Carina DalandKristiansand OK12:00
783Nina BirkelundAsker Skiklubb12:00
1155Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK12:01

D 45-

4 160 m, 67 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2915Ane BjørnsgaardLillehammer OK11:37
2920Astrid RuudNittedal OL11:38
2959Larysa MironavaModum OL11:39
2994Paula BerstadHeming Orientering11:40
3001Anne Mia OlsenModum OL11:41
3015Anette Kjærås FiringAndebu IL11:42
604Gro BørteKristiansand OK11:53
1185Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF11:54
1362Nora SkauenIL Tyrving11:55
358Birgit Økern JensenKonnerud IL11:56
291Barbara Willkommen EikenKongsberg OL11:57
213Aud Ellen BrevikSturla, IF11:58
1380Vibeke SchauKonnerud IL11:59
1693Marit InngjerdingenHeming Orientering12:00
40Ingrid KvistadKongsberg OL12:01
962Milda ØhlckersIL Tyrving12:02
865Sara MathisenPorsgrunn OL12:03
15Marianne ReuschHeming Orientering12:04
250Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering12:05
812Eli Ringstad LienGjø-Vard OL12:06
407Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb12:07
73Kristin EgerKongsberg OL12:08
1537Charlotte SkourupSturla, IF12:09
525Marianne HaugeHisøy OK12:10
18Mai Britt BjørkSandefjord OK12:11
575Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø12:12
1546Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL12:13
648Merete SchauOL Trollo12:14
96Kristin Stubban HygenØstmarka OK12:15
1104Siri StørmerNydalens SK12:16
1430Ann Elin FlågenHeming Orientering12:17
135Ingjerd SommerstadKongsberg OL12:18
571Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering12:19
599Jorun RuudAsker Skiklubb12:20
1423Ingrid UndstadLarvik OK12:21
679Doris Stien KaspersenMo OK12:22
869Linda RykkjeVaregg Fleridrett12:23
1410Torunn Økern JensenRingerike OL12:24
417Arnhild KroghOppsal Orientering12:25
686Anne UrsetIL BUL-Tromsø12:26
556Berit Sofie WiklundNydalens SK12:27
1492Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF12:28
1221Brita Opheim SauarIL Koll12:29
1450Marit B. EithunNittedal OL12:30
747Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK12:31
423Elin KallesonOppsal Orientering12:32
109Vibeke LamarkGanddal IL12:33
1137Hanne Lerche RaadalHalden SK12:34
238Kristin SandvenNotodden OL12:35
715Karianne StrømmeVaregg Fleridrett12:36
1313Mona LomeHamar OK12:37
673Gøril EideByåsen IL12:38
572Guro HarstadHeming Orientering12:39
487Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK12:40
1672Hege FeiringIL Tyrving12:41
1018Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK12:42
32Kari UlsethFreidig12:43
531Valborg MadslienLillehammer OK12:44
337Mette SpangbergKonnerud IL12:45
737Jeanette KohtAsker Skiklubb12:46
440Hilde VassendPorsgrunn OL12:47
1439Tanja InstanesSturla, IF12:48
1127Marit EgnerAsker Skiklubb12:49
290Anne Guro NøklebyRingerike OL12:50
903Toril WiigIL Tyrving12:51
843Solveig BerganNydalens SK12:52
140Aud Hognestad TaksdalGanddal IL12:53

D 50-

5 530 m, 69 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2897Anne DahlNydalens SK10:50
2971Janita SkogengEmblem IL10:51
3020Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK10:52
1042Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb11:00
1235Kari MadslienNydalens SK11:01
919Vanja StaffOL Toten-Troll11:02
1139Inger BjergaVaregg Fleridrett11:03
247Merete UndelandSturla, IF11:04
609Hilda ØfsthusAsker Skiklubb11:05
145Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb11:06
1305Heidi MyklemyrEiker OL11:07
1449Kathrine LunøeNydalens SK11:08
85Gro Sandstad EidsmoFreidig11:09
718Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)11:10
917Ida SyversenRøyken OL11:11
265Rine HanssenByåsen IL11:12
789Trude FixdalIL Koll11:13
391Eirin LodgaardByåsen IL11:14
957Heidi ArnesenFreidig11:15
351Hege SolerødGjø-Vard OL11:16
1031Torunn Spets StorhovFreidig11:17
1431Anne-Grete AustadRaumar Orientering11:18
759Tove HeimdalKonnerud IL11:19
564Randi JensenFrol IL11:20
118Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL11:21
54Kirsti RogstadKongsberg OL11:22
447Tone Karina IngesenSarpsborg OL11:23
997Anne MadslienNydalens SK11:24
739Isa HeggedalKonnerud IL11:25
48Elisabeth HetlevikKongsberg OL11:26
510Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL11:27
35Hege HeibergHadeland OL11:28
735Jane RødderKongsberg OL11:29
53Tove AasheimVaregg Fleridrett11:30
708Ragnhild BalsvikOsterøy IL11:31
1215Anne Marit BjergaardNydalens SK11:32
159Nina-Beate LiabakkByåsen IL11:33
872Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK11:34
435Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11:35
606Agneta BerlinTrollhättans SOK11:36
1550Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø11:37
592Ann Sissel VehusVerdal OK11:38
1281Maria TorgersenBækkelagets SK11:39
188Kjersti StræteRingerike OL11:40
158Mona J. MølnvikFreidig11:41
303Toini SkyttersæterKonnerud IL11:42
817Signe Astrup ArnesenHeming Orientering11:43
830Wenche LindløvSarpsborg OL11:44
1318Kirsti KringhaugRingerike OL11:45
370Sigrun NygårdAsker Skiklubb11:46
1524Helle HundseidIL Tyrving11:47
1132Lise ChristensenTIF Viking11:48
113Rannveig NordhagenFana IL11:49
1276Anne Berit EidNydalens SK11:50
139Ingvild MulenKristiansand OK11:51
267Beth NicolaysenKongsberg OL11:52
1545Anne Kristine NorderudIL Tyrving11:53
1246Jorunn BlindheimLillomarka OL11:54
1484Ingeborg ØderudBækkelagets SK11:55
79Anita Sørensen DrageKongsberg OL11:56
325Inger Tone NygårdEgersund OK11:57
1332Doris LarssonLillomarka OL11:58
1455Jartrud SteinsliØstmarka OK11:59
961Marianne NjåsteinIL Tyrving12:00
1180Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna12:01
550Arnhild U. BråtenVegårshei IL12:02
1300Anita StensethSnertingdal IF Orientering12:03
97Margrete GaskiBardu IL12:04
976Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering12:05

D 55-

4 760 m, 53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2887Ingrid NermoenØstmarka OK11:04
2914Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL11:05
2935Kirsti Grundnes BergIL Tyrving11:06
1121Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb11:14
1094Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering11:15
245Heidi SchatvetNotodden OL11:16
1716Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb11:17
1353Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK11:18
1437Anne DanielsenNydalens SK11:19
43Runa SkyttersæterHeming Orientering11:20
105Hege FjellbirkelandIL Gular11:21
1712Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL11:22
1571Hilde TellesbøNittedal OL11:23
1288Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF11:24
1298Anne LofthusLillehammer OK11:25
1601Sidsel NørstebøIL Tyrving11:26
1598May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering11:27
506Unni RyeAsker Skiklubb11:28
1261Lena GottfridssonNittedal OL11:29
507Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL11:30
1643Eli Marie WiigPorsgrunn OL11:31
1159Anne Line Nydal BergliaEiker OL11:32
1223Kerstin OhlssonHaninge SOK11:33
308Ingrid Lien JohnsenByåsen IL11:34
1559Kari ChristiansenSandefjord OK11:35
212Eli Tufte HanssenEiker OL11:36
264Turid ArnesenByåsen IL11:37
1592Mette RogneVaregg Fleridrett11:38
815Hege Solhjem MelhuusMelhus IL11:39
108Ann Karin TjørhomGanddal IL11:40
1419Randi NicolaisenAsker Skiklubb11:41
805Gunhild HennumLierbygda OL11:42
86Linette BarryOrienteering USA11:43
827Kjersti SkantzeIL Tyrving11:44
192Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering11:45
116Berit BergeIL Tyrving11:46
1036Toril HallanLillomarka OL11:47
1256Dagrun MelkildHeming Orientering11:48
565Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK11:49
1270Christina SegerslättSkåneslättens OL11:50
756Eija SulavuoriTurun Metsänkävijät11:51
889Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL11:52
1211Solveig SikkelandIL Tyrving11:53
1025Tiri RebårdSandefjord OK11:54
259Liv Bente H FriestadKristiansand OK11:55
1105Marit Sylte LundanesEmblem IL11:56
382Kari LofthusIL BUL-Tromsø11:57
1060Kjersti RønningHamar OK11:58
509Bente LineIndre Østfold OK11:59
1054Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering12:00
524Gunhild BredesenVerdal OK12:01
230Hilde StorløkkenKongsberg OL12:02
719Anne C TurterNydalens SK12:03

D 60-

4 370 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
902Berit EklöfMatteus SI11:52
678Grete Berge OwrenFreidig11:53
1367Wenche HultgreenIL Tyrving11:54
1469Wenche BjørnstadRingsaker OK11:55
1516Cathrine NorvikRøyken OL11:56
1046Anne SørumIndre Østfold OK11:57
656Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange11:58
635Liv Inger PrangerødTistedalen FL11:59
744Ellen Marie TurterNydalens SK12:00
406Gunn BotnenBø OL12:01
887Elisabet ÖströmOK Tyr12:02
485Elle M. MelbyeHeming Orientering12:03
282Anne Kjersti DaltveitFana IL12:04
1140Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn12:05
619Grete S B HoviSkien OK12:06
47Lis DæhliLøten o-lag12:07
186Margrete JørandliGjø-Vard OL12:08
226Siren GreveBergens TF12:09
124Britt GunnarssonKristinehamns OK12:10
1041Randi NilstadIL Tyrving12:11
909Sirpa LiljaModum OL12:12
470Marianne ThorssonIK Trenne Ullared12:13
726Bjørg SvanbergRøyken OL12:14

D 65-

3 610 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2882Dagrunn UrsethVingelen IL10:00
2876Nina KolbergIL Tyrving10:50
2894Anne Marie TimenesHadeland OL10:52
3004Lill Ramberg SkappelLillehammer OK10:53
125Gunnel GillenäsKristinehamns OK10:55
389Herdis AlvheimFana IL10:57
1632Inger TiltnesIL Tyrving10:57
342Berit HegdalBergens TF10:58
966Lill BirkelundPorsgrunn OL10:59
1001Ingeborg BakkenMåren OK11:00
318Linda VerdeSturla, IF11:01
132Inger NergaardStokke IL11:02
931Kari LillealternFreidig11:03
561Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL11:04
269Aud KjemperudEiker OL11:05
277Astrid OrmbergFana IL11:06
1040Kari StrandeRingerike OL11:07
330Nina SoligardBergens TF11:08
255Helga PeveriEiker OL11:09
1552Ingrid StrandeSkien OK11:10
767Eva TaraldrudIndre Østfold OK11:11
468Live Joronn YtrehusRingerike OL11:12

D 70-

3 610 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
657Kjersti ThoStabæk IF12:00
1696Marianne SellgrenSigtuna OK12:15
557Gunn Kari HygenFreidig12:16
552Ingjerd SognnæsBergens TF12:17
1130Inger LindløvOK Moss12:18
553Kari NatåsBergens TF12:19
1275Eli KlovningPorsgrunn OL12:20
586Liv FeiringHamar OK12:21
1259Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL12:23
515Astri Ese HoleBergens TF12:25
878Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL12:26
331Bjørg KocbachBergens TF12:27
736Gerd LangsethLarvik OK12:28
785Kirsten BakkeGjø-Vard OL12:29
1483Ingeborg BøbelIL Imås12:30
384Margareta LarssonOK Njudung12:31
519Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL12:32

D 75-

3 060 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1387Brita Eilertsen GrønliFørde IL11:47
1619Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb11:48
1292Birgitte BekkelundRøyken OL11:49
999Torid KvaalFreidig11:50
1284Elin DahlenRingerike OL11:51
1518Synnøve DalvaBø OL11:52
373Ingvill VoldFana IL11:53
347Ulla LindheIK Stern11:54
448Birgitta StenströmVänersborgs SK11:55

D 80-

3 060 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
908Gudveig JørundlandOK Sør12:12
1378Unni Dirro BøhlerengenMåren OK12:13
1144Inger E. VamnesHamar OK12:14
508Tirill Liby SeipOK Skeidi12:15

H -10

2 330 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2881Trygve MyhrvoldFossum IF10:50
2907Magnus Rørlien JevanordFossum IF10:51
2913Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL10:52
2980Håkon Juell LarsenIL Tyrving10:53
3012Olav GrevstadFossum IF10:54
3031Henrik Mikkelsen ForosFossum IF10:55
1175Aksel Tonjer FingarsenElverum OK11:05
306Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb11:06
502Iver AarsethIL Koll11:07
900Alfred TeigNydalens SK11:08
1651Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn11:09
1508Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb11:10
1478Mikkel MichelsenFossum IF11:12
161Emil HeksemFana IL11:13
1216Fredrik GrønsethFossum IF11:14
1473Magnus MolundIL Tyrving11:15
1282Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering11:16
1249Eivind VågsnesOppsal Orientering11:17
898Erlend GrønliFreidig11:18
643Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK11:19
851Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK11:20
194Jens Anton AndresenMalvik IL11:21
749Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK11:22
1359Lars FlaskerudOL Toten-Troll11:23
1541Kristian KaiserSturla, IF11:24
1145Thomas Nissen HellerudIL Koll11:25
1077Nikolai TesloHadeland OL11:26
1212Sebastian WettergreenFossum IF11:27
294Jon StrandKongsberg OL11:28
1260Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL11:29
934Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL11:30
30Ole Ulseth SylteFreidig11:31
341Alfred NikolaisenOppsal Orientering11:32
1636Age KristvikFossum IF11:33
1065Karl Oraug RyghIL Koll11:34
770Christian Berge GjellestadNydalens SK11:35
224Mathias LeroyerFreidig11:36
724Eskil OlaussenOppsal Orientering11:37
1120Jakob Weider EgnerFossum IF11:38
580Selmer LøkenOK Moss11:39
1011Odin Vie StrislandFossum IF11:40

H 11-12

3 060 m, 70 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2853Christoffer ÅnensenOppsal Orientering10:50
2878Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL10:51
2916Rasmus Vik VierliFossum IF10:52
2917Anders Vik VierliFossum IF10:53
2968Gabriel SolemOppsal Orientering10:54
2976Viktor Meland-TangenBækkelagets SK10:55
2982Marius Juell LarsenIL Tyrving10:56
3009Carl ÖbergGamleby OK10:57
2706Håvard Rekve LianFossum IF10:58
1267Erlend SommerheinFossum IF11:08
1170Erlend OtterleiØstmarka OK11:09
317Jan Olav BerganKongsberg OL11:10
826Ludvik Storler SnøfuglFreidig11:11
1479Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK11:12
1644Amund Hagberg SolumRond OL11:13
1677Jens G. DybvikStokke IL11:14
1350Alf Petter LynumFreidig11:15
1179Asbjørn LandeEidskog OL11:16
203Håkon ØverbyKongsberg OL11:17
1418Kristian Kaupang LyeLarvik OK11:18
1708Arne BisethKongsberg OL11:19
1558Eirik Olsen KirkevikHamar OK11:20
1174Emil Tonjer FingarsenElverum OK11:21
1499Sverre SandvikHalden SK11:22
1533Henrik KaiserSturla, IF11:23
299Magnus SigurdssonStokke IL11:24
709Dagfinn GjerstadOsterøy IL11:25
615Erlend UlsakerHemsedal IL11:26
940Diderik Rønning BøeSandefjord OK11:27
1315Johan SkjåkLillehammer OK11:28
438Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK11:29
717Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett11:30
782Mathias BirkelundAsker Skiklubb11:31
1456Fredrik Fet AndersenKonnerud IL11:32
137Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL11:33
1400Jens WoldSturla, IF11:34
808Erlend BakkeFossum IF11:35
1382Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange11:36
229Rasmus EngehultNotodden OL11:37
1338Gaute NysæterSkien OK11:38
206Jarand GustafssonKongsberg OL11:39
1475Mathias LinløkkenØstmarka OK11:40
521Ask Felland SætnanFossum IF11:41
1242Max Skjerpen HusebyNydalens SK11:42
1389Ole Magnus StoremyrIL Hauken11:43
1528Tollef TjentlandLardal OL11:44
1358Amund FlaskerudOL Toten-Troll11:45
365Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb11:46
813Even LienGjø-Vard OL11:47
1290Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll11:48
162Oskar HeksemFana IL11:49
1143Aksel Nissen HellerudIL Koll11:50
723Sondre OlaussenOppsal Orientering11:51
356Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL11:52
410Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb11:53
1544Mats JohnsenSturla, IF11:54
1135Mikkel RastadAsker Skiklubb11:55
1665Olaf Blom-HagenFossum IF11:56
1575Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK11:57
533Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK11:58
475Henrik Elias SebjørnsenFossum IF11:59
893Alexander SlettenRaumar Orientering12:00
790Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb12:01
1103Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK12:02
1341Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL12:03
945Lukas Jones ArnesenHeming Orientering12:04
413Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett12:05
1565Jacob Finstad LandIL Tyrving12:06
1080Martin BryggenHalden SK12:07
1095Martin TorøKongsberg OL12:08

H 11-12N

2 720 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2849Bernhard WaastadFossum IF10:50
1254Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF10:52
2862Espen Tinius SørensenØstmarka OK10:52
700Jakob OstherFossum IF10:53
1085Sivert KnutheimSturla, IF10:54
1590Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL10:55
1326Andreas MelheimSturla, IF10:56
1084Oskar KnutheimSturla, IF10:57
1582Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering10:58
3034Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering10:59
2955Aslak Kvaase-WensaasLommedalens IL11:01
2948Linus Westerberg-HeltneSturla, IF11:02
2926Martin NæveIL Leik11:03
2908Nicolai Elias AulieSturla, IF11:04
2905Mads Rørlien JevanordFossum IF11:05
2319Einar Dalsegg NetlandFossum IF11:06

H 13

3 190 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2852Vegard Lereim StorliFreidig11:01
3014Mats Olsen ByeModum OL11:02
1615Simen Gløgård StensrudNittedal OL11:11
646Kristoffer Strømdal WikFreidig11:12
200Rasmus BerglundRingerike OL11:13
71Gabriel GjoneSandefjord OK11:14
120Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL11:15
1564Lars Horten JordetVingelen IL11:16
1694Anders Næss-UlsethHeming Orientering11:17
627Samuel A StokkelandÅlgård Orientering11:18
1388Henrik Repstad StoremyrIL Hauken11:19
1330Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb11:20
1248Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL11:21
1578Borgar SkjelbredKongsberg OL11:22
1652Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn11:23
832Eskil BrændenLillomarka OL11:24
1114Brage FosstveitRaumar Orientering11:25
1178Ragnar LandeEidskog OL11:26
184Endre SandKongsberg OL11:27
90Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb11:28
1436Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL11:29
641Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK11:30
1391Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll11:31
570Einar ØstvoldHeming Orientering11:32
89Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb11:33
1118Johannes Salvesen-LundeIL Koll11:34
1679Martin DybvikStokke IL11:35
983Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)11:36
1538Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF11:37
650Tristan HalvorsenFreidig11:38
390Martin Christoffer BorgIL Koll11:39
741Linus Hognestad SennelsRøyken OL11:40
1049Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL11:41
1684Håvard EikRaumar Orientering11:42
58Jakob A. GjedeboOppsal Orientering11:43

H 14

3 770 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2874Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)12:15
2885Tidemann LierIndre Østfold OK12:16
3025Tarje EspelinAsker Skiklubb12:17
170Christian Fredrik BorgIL Koll12:29
70Benjamin GjoneSandefjord OK12:30
207Emil Reinertsen LeroyerFreidig12:31
1460Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb12:32
895Iver Dalsaune ThunFreidig12:33
289Martin Nøkleby MellingRingerike OL12:34
1667Mathias NyhaugAsker Skiklubb12:35
1226Oskar BaklidKonnerud IL12:36
375Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12:37
1234Henrik Kaupang LyeLarvik OK12:38
1527Hallvard TjentlandLardal OL12:39
707Martin Størmer-AntonsenNydalens SK12:40
1490Alfred BjørnerødOK Moss12:41
779Mikael BirkelundAsker Skiklubb12:42
929Oliver LarsenMo OK12:43
1534Martin KaiserSturla, IF12:44
670Marius E. AamodtOppsal Orientering12:45
1010Eirik Vie StrislandFossum IF12:46
722Ask OlaussenOppsal Orientering12:47
36Jo Randar HolmøyHadeland OL12:49
431Vilmer NybergAsker Skiklubb12:50
1081Peder BryggenHalden SK12:51
1200Anders TaraldsenLillehammer OK12:53
1162Halvor LøkenKongsberg OL12:54
7Brage Bell LysakerFana IL12:55
778Sindre Vie StrislandFossum IF12:56
539Sondre LadimOK Moss12:57
1278Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering12:58
535Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK12:59
11Fridtjof ReuschHeming Orientering13:00
17Theodor BjørkSandefjord OK13:00
1034Anders KlavenesSandefjord OK13:00
688Sigurd BraathenWing OK13:01
530Philip Lehmann RomørenFossum IF13:02
353Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL13:04
647Axel AaldeNydalens SK13:05
844Tord RomundstadNidarøst OK13:06
180Eirik FrostAlta OL13:07
1052Oliver NilsenFossum IF13:08
1421Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering13:09
315Arne BerganKongsberg OL13:10
1134Jakob RastadAsker Skiklubb13:11
814Lars LienGjø-Vard OL13:12
897Emil GrønliFreidig13:13
600Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb13:14
411Eskil KolshusOppsal Orientering13:15
387Ludvik SætherFredrikstad SK13:16

H 13-16C

3 310 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2925Eivind NæveIL Leik12:15
484Henning ReichenbachOppsal Orientering12:22
1610Simen HøyerFossum IF12:23
1493Truls LunåsmoTynset IF12:24
1688Elias AndenæsAsker Skiklubb12:25
804Sigurd VatnFrol IL12:26
164Sigurd Paulsen AskLierbygda OL12:27
965Kristoffer ØhlckersIL Tyrving12:28
1595Erik Williams StrømsnesMalvik IL12:29
1488Alfred SchauKonnerud IL12:30
653Markus FinskudRaumar Orientering12:31
1698Kidus Abiy GirmaIL Koll12:32
1153Birk ThorstensenOppsal Orientering12:33

H 13-16N

2 910 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3007Hans Petter Winger-LefdalFossum IF12:16
2983Kristoffer Langva QvenildFossum IF12:30
2923Magnus Koller-SatoFossum IF12:31
2954Halvor Kvaase-WensaasFossum IF12:32

H 15

4 090 m, 55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2847August Hopstad NykvistWing OK10:01
2857Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK10:02
2904Paul Johan SlungaardHeming Orientering10:03
2909Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering10:04
2933Vegard Holm JohannesenKongsberg OL10:05
2981Kristian Juell LarsenIL Tyrving10:06
794Andreas DaleBergens TF10:16
419Rolf Andreas BergNydalens SK10:17
1409Hallgeir BrevikStokke IL10:18
415Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb10:19
1500Sigurd Saxe SandvikHalden SK10:20
246Antonius Herskedal AmundsenFreidig10:21
1654Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn10:22
1549Henning StrandIL BUL-Tromsø10:23
189Stein Aas StræteRingerike OL10:24
871August MaskeFreidig10:25
924Tor Erling GjølsjøOK Moss10:26
1585Jonathan EylertsenHalden SK10:27
82Thomas BlomkvistFredrikstad SK10:28
199Mikkel BerglundRingerike OL10:29
456Petter Andreas LonaWing OK10:30
1173Sander Tonjer FingarsenElverum OK10:31
501Jonas AarsethNydalens SK10:32
321Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett10:33
172Gustav Andresen SkotteFossum IF10:34
434Vegard RanestadHamar OK10:35
42Atle Nikolai WølloKongsberg OL10:36
368Anselm ReichenbachOppsal Orientering10:37
1365Elias StubberudNydalens SK10:38
773Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK10:39
1053Kristian Norum MeløysundNydalens SK10:40
1547Andreas Nybak UrdalGanddal IL10:41
1641Mats LindaasElverum OK10:42
980Teodor Mo HjelsethNydalens SK10:43
943Simen KolbergsrudRøyken OL10:44
217Brage TakleKristiansand OK10:45
840Gaute BerganNydalens SK10:46
1325Olav MelheimSturla, IF10:47
157Vemund MølnvikFreidig10:48
488Kasper Bakken UlsethNydalens SK10:49
867Tobias MathisenPorsgrunn OL10:50
716Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett10:51
75Johan EgerKongsberg OL10:52
31Vegard Ulseth SylteFreidig10:53
593Martin Vehus SkjerveVerdal OK10:54
875Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering10:55
520Birk Felland SætnanFossum IF10:56
597Trygve Børte NomelandKristiansand OK10:57
467Erlend AuneByåsen IL10:58
1301Sindre Grøv SvensenLillehammer OK10:59
167Vetle Grønvik EkraFreidig11:00
614Sindre UlsakerHemsedal IL11:01
972Jonas MyhrAsker Skiklubb11:02
1587Sivert PoppeFredrikstad SK11:03
527Hans UrsetIL BUL-Tromsø11:04

H 16

5 550 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2870Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering10:00
2884Theodor LierIndre Østfold OK10:02
2967Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering10:04
3032Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn10:06
1068Halvard KornmoPorsgrunn OL10:28
1637Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn10:30
458Erik BohneVaregg Fleridrett10:32
1168John OtterleiØstmarka OK10:34
618Felix FinsrudAsker Skiklubb10:36
211Henrik R HoltHedrum OL10:38
1720Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL10:40
1219Olav Kristian LundKongsberg OL10:42
743Mikkel KatlaFossum IF10:44
797August Syrdal ØenHeming Orientering10:46
62Jens Øien KlosterFitjar IL10:48
371Hallvar HallanOK Skøynar10:50
807Marius BakkeFossum IF10:52
80Vetle DrageKongsberg OL10:54
1045Sondre YtterbøAsker Skiklubb10:56
892Christoffer SlettenRaumar Orientering10:58
91Sven StielstraSauda Orienteringsklubb11:00
1264Sven Bergset LangvikIL Veten11:02
1229Mikkel HoltFreidig11:04
1113Gaute FosstveitRaumar Orientering11:06
781Martin BirkelundAsker Skiklubb11:08
674Einar EideByåsen IL11:10
927Nils TveiteÅs-NMBU Orientering11:12
946Ådne SkjærsteinIL Tyrving11:14
143Ole Kristian TaksdalGanddal IL11:16
733Kristian ØstermannHeming Orientering11:18
1520Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF11:20
288Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL11:22
802Erlend BørliFossum IF11:24
1187Jørgen SchjølbergTynset IF11:26
605Halvor RudningenHemsedal IL11:28
1650Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb11:30
675Sondre Zahl HagenFossum IF11:32
14Henrik ReuschHeming Orientering11:34
381Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11:36
178Gard FrostAlta OL11:38
1639Ferdinand FremmingHeming Orientering11:40
16Cornelius BjørkSandefjord OK11:42
276Viljan van RaaijHedrum OL11:44
6Birk Bell LysakerFana IL11:46
1663Vebjørn Blom-HagenFossum IF11:48
540Christopher LadimOK Moss11:50
499Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11:52
1424Iver RingheimLarvik OK11:54
34Eskil FrischknechtAlta OL11:56
969Tobias EspedalNydalens SK11:58
689Henrik BraathenWing OK12:00
1193Jostein RøFreidig12:02
1194Eilev KvaaleAsker Skiklubb12:04
1150Jakob TorgersenHalden SK12:06

H 15-16B

3 190 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1628Jørgen WesterheimStord Orientering10:03
1297Per Ingvar TollehaugEiker OL10:04
1640Gaute LindaasElverum OK10:05
1124Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb10:06
1073Kristoffer FjæreHedrum OL10:07
380Vegar HoleFørde IL10:08
99Isak Jacobsen-GaskiBardu IL10:09
1160Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb10:10

H 17-B

3 800 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2455Tor Kjetil NilsenBø OL10:10
2998Raymond BerntzenFet OL12:15
1189Eirik SkavhellenBotne SK12:22
439Tony HalsallOtra IL12:23
492Per Einar StrømHedrum OL12:24
1043Per Anders YtterbøAsker Skiklubb12:25
1438Kjetil JacobsenHamar OK12:26
914Matthew NgOslostudentenes IK12:27
1257Thor VollsetHeming Orientering12:28
1374Kristian NæssNydalens SK12:29
528Ove KjetsåOtra IL12:30
1Arild SvihusGanddal IL12:31
1427Inge RingheimLarvik OK12:32
1514Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering12:33
1086Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL12:34
65Tommy SæterKongsberg OL12:35
1461Kristoffer Eriksen NylundEiker OL12:36
1416Torstein LyeLarvik OK12:37
1183Glenn Ekholdt HillerenEiker OL12:38
1361Kent Hjortland OddvikLarvik OK12:39
1548Thor NorderudIL Tyrving12:40
442Nils-Henrik PedersenHisøy OK12:41
680Martin KaspersenMo OK12:42
1603Jarle RogndokkenFet OL12:43

H 17-C

3 310 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1253Per SørbergRaumar Orientering12:49
1289Lars-Erik ØsterudEiker OL12:50
1154Runar ThorstensenOppsal Orientering12:51
280Thor Magne MalmquistHedrum OL12:52
298Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL12:53
1131Arnfinn SørumSkien OK12:54
77Torbjørn BarikmoKongsberg OL12:55
165Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn12:56

H 17-N

2 910 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1007Duncan WhiteSARUM12:39

H 17-20

5 540 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2941William Resvoll SkaugOppsal Orientering12:15
493Ethan TebbuttLEI12:20
1701Sverre GrafferRingerike OL12:21
494Euan TebbuttLEI12:22
1405Trygve Nummedal OsFørde IL12:23
994Fredrik SandnesFreidig12:24
526Ludvig JohnsenHedrum OL12:25
286Egil FrydenlundSturla, IF12:26
873Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb12:27
566John Olav RundeKristiansand OK12:28
248Johan Kristian UndelandSturla, IF12:29

H 21-

8 130 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2991Simen A BjøringsøyNydalens SK12:15
1287Jan SølvbergEiker OL12:26
1304Marius Borge HeirNTNUI12:27
242Jakub JirasekAmager Orienteringsklub12:28
21Mathias BenjaminsenLillomarka OL12:29
1668Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb12:30
758Thomas TubbehaugenOK Moss12:31
1307Sindre Engzelius GylverNTNUI12:32
1069Stefan RingOK Löftan12:33
461Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL12:34
1323Juuso KattelusAuran Vannas12:35
1146Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett12:36
1398Ola Marius PedersenOppsal Orientering12:37
392Peter NordbrødenNTNUI12:38
720Tobias ThorssonOK Löftan12:39
1454Per Melander OftenNydalens SK12:40
1481Kenneth SandvoldEiker OL12:41
176Håvard Krey HansenOK Silsand12:42
1272Thomas RuudOppsal Orientering12:43
542Jarle LysnesHedrum OL12:45
232Damien RenardKongsberg OL12:46
1243Johan SvedbergHeming Orientering12:47
911Jørgen MadslienNTNUI12:48
460Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL12:49
1470Kjetil Hagtvedt DammenLillehammer OK12:50
555Pål SkogedalAsker Skiklubb12:51
215Sondre LorentsenOK Silsand12:52
562Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL12:53
1354Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering12:54
1322Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering12:55

H 35-

8 130 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1302Lacho IlievHalden SK12:44
1299Kristoffer JacobsenIL Tyrving12:58
1206Erik Rytter JakobsenOK Moss12:59

H 40-

7 310 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2921Thomas BedinIndre Østfold OK10:02
2928Thomas RoskifteOK Moss10:03
2947Vegard BroxIL Tyrving10:04
2951Erlend FanuelsenOppsal Orientering10:05
2961Endre StoksethNydalens SK10:06
2964Petter HalvorsenNydalens SK10:07
1606Per Øyvind SteneNydalens SK10:10
1646Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb10:11
1273Jens Erik MortensenAsker Skiklubb10:12
383Tommy SkårbøRaumar Orientering10:13
951Inge LindsethNydalens SK10:14
628Sturla StokkelandÅlgård Orientering10:15
1713Trond SimensenFreidig10:16
1707Are BisethKongsberg OL10:17
363Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL10:18
1406Gard LindsethNydalens SK10:19
1090Karl Even RyghHeming Orientering10:20
856Amund BeitnesOK 7710:21
1630Håkon Meland-TangenBækkelagets SK10:22
1459Jostein F. TellnesAsker Skiklubb10:23
1555Pål Christian IngierdBækkelagets SK10:24
1339Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL10:25
340Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering10:26
1071Jørgen FjæreHedrum OL10:27
1687Aksel OlsenAsker Skiklubb10:28
483Torbjørn KravdalGjø-Vard OL10:29
1136Øystein RastadAsker Skiklubb10:30
1593Nils-Erik HirschIL Tyrving10:31
1181Sindre ValsgårdIndre Østfold OK10:32
1056Finn Gjerull RyghNydalens SK10:33
88Sander StielstraSauda Orienteringsklubb10:34
578Øyvind LøkenOK Moss10:35
160Geir HeksemFana IL10:36

H 45-

7 100 m, 80 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3122Jone SøbøStavanger Orienteringsklubb10:00
2940Bent Erik SkaugOppsal Orientering10:50
2946Espen DanevadFredrikstad SK10:51
287Stig MellingRingerike OL11:00
1166Tor BrennaNittedal OL11:00
982Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)11:01
197Lars BerglundRingerike OL11:02
1669Ole Petter AasrumLarvik OK11:03
1182Tormod KleppaLillehammer OK11:04
529Henning Bratland CarlsenOK Moss11:05
1083Geir Thomas KnutheimSturla, IF11:06
1573Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK11:07
1109Espen FeylingKolbotn og Skimt OL11:08
1539Øystein RognebakkeSturla, IF11:09
811Øyvind LienGjø-Vard OL11:10
986Knut Ivar JohansenSandefjord OK11:11
1670Trond EvensenOL Tønsberg og omegn11:12
1498Tore SandvikHalden SK11:13
37Thomas LieFredrikstad SK11:14
1611Hans Christian MeenPorsgrunn OL11:15
932Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL11:16
839Henning MartinsenFredrikstad SK11:17
295Odd StrandKongsberg OL11:18
149Asle Sagli GudimIndre Østfold OK11:19
841Esten KorenNydalens SK11:20
546Trond RetteraasenIndre Østfold OK11:21
697Jørgen TegdanFreidig11:22
1614Christian GløgårdNittedal OL11:23
1525Øyvind ThømtIndre Østfold OK11:24
990Rune BlågestadIndre Østfold OK11:26
84Tomas EidsmoFreidig11:27
1067Thore KornmoPorsgrunn OL11:28
1399Håkon WoldSturla, IF11:29
1526Jens TjentlandLardal OL11:30
93Hans Olav HygenØstmarka OK11:31
1584Joacim CarlssonHalden SK11:32
692Gunnar VatnFrol IL11:33
1149Geir TorgersenHalden SK11:34
1390Anders SollienOL Toten-Troll11:35
630Bjørn MartiniAsker Skiklubb11:36
672Johan JebsenHeming Orientering11:37
1442Stig InstanesSturla, IF11:38
366Kenneth WesterheimStord Orientering11:39
1213Pål AngvollFredrikstad SK11:40
1337Gisle NysæterSkien OK11:41
694Henrik OttesenFredrikstad SK11:42
142Oddvar TaksdalGanddal IL11:43
355Håvard HågårdKonnerud IL11:44
29Andreas SylteFreidig11:45
567Roger ØstvoldHeming Orientering11:46
386Magne SætherFredrikstad SK11:47
1023Jørn-Are LongfjeldModum OL11:48
866Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL11:49
83Nikolay SytovMosmeridian11:50
1177Eivind LandeEidskog OL11:52
1186Geir SchjølbergTynset IF11:53
868Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett11:54
10André JægtvikKonnerud IL11:55
1371Kyrre GranFet OL11:56
745Thorbjørn VærpKristiansand OK11:57
1320Tommy JauhojärviAsker Skiklubb11:58
33Tom KristensenLarvik OK11:59
582Matt HallOrienteering Nova Scotia12:00
637Odd-Ivan LorentsenOK Silsand12:00
691Bjørn Idar SætranIF Trauma12:01
136Espen RøsteKongsberg OL12:02
620Jon HolstadFreidig12:03
668Eilert AamodtOppsal Orientering12:04
408Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb12:05
953Pål KittilsenFreidig12:06
76Per Øivind EgerKongsberg OL12:07
177Thomas FrostAlta OL12:08
210Anders Kristian HoltHedrum OL12:09
1472Kjetil MolundIL Tyrving12:10
424Brynjar FredheimLillomarka OL12:11
13Christian ReuschHeming Orientering12:12
301Ingebrigt FuglemMalvik IL12:13
598Steinar LandeBø OL12:14
1577Øystein SkjelbredKongsberg OL12:15
1199Jan KocbachFana IL12:16

H 50-

6 700 m, 120 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2838Øyvind SchjelderupWing OK10:51
2861Terje LinløkkenØstmarka OK10:51
2864Lars-Inge ArnevikRingerike OL10:52
2902Tom SlungaardHeming Orientering10:53
2956Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb10:54
2970Stefan ErikssonOK Älgen10:55
2974Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering10:56
3022Odd FuglestadÅlgård Orientering10:57
891Daniel LeibundgutOLV Hindelbank11:00
1014Ottar WiklundNydalens SK11:00
1142Henrik PetterssonOK Roxen11:00
459Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb11:01
1027Sten Åge NygårdseterVegårshei IL11:02
1344Kjetil DammTIF Viking11:03
1075Inge RambergØstmarka OK11:04
1138Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett11:05
787Bjørn Axel GranHalden SK11:06
1645Kai SolumRond OL11:07
1293Erlend RehnKolbotn og Skimt OL11:08
822Jon FixdalIL Koll11:09
445Ole IngesenSarpsborg OL11:10
816Lasse ArnesenHeming Orientering11:11
910Frank LøwengreenFredrikstad SK11:12
551Geir BråtenVegårshei IL11:13
474Ronny RykkjeVaregg Fleridrett11:15
228Rune EngehultNotodden OL11:16
1209Knut AurebekkTorridal IL11:17
1006Per Ole DahlsrudNydalens SK11:18
49Roger Andre VaneboKongsberg OL11:19
1535Harald SvergjaNord-Østerdal OK11:20
1597Bjørnar OlsrødStokke IL11:21
882Helge GisholtOK Skeidi11:22
1700Helge GrafferRingerike OL11:23
1580Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering11:24
921Trond HolterMåren OK11:25
489Per Ola UlsethNydalens SK11:26
144Peter DirksenSauda Orienteringsklubb11:27
174Lars Erik StrømsnesMalvik IL11:28
1285Trond LundIL Tyrving11:29
638Svein NygårdLillomarka OL11:30
134Oluf BøckmanKristiansand OK11:31
1022Rune ScheeleNydalens SK11:33
975Kjetil BjørloHalden SK11:34
216Bjørn P. LøvåsNidarøst OK11:35
611Gjermund GravirAsker Skiklubb11:36
436Jon SkriubakkenPorsgrunn OL11:37
202Hans Otto ØverbyKongsberg OL11:38
1286Arne TorgersenBækkelagets SK11:39
476Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø11:40
1373Per KällvikÅmåls OK11:41
1596Per Arne AadlandSamnanger IL11:42
713Jon Erik KvarmeSturla, IF11:43
114Erik VikaneFana IL11:44
1446Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK11:45
401Børge HarveyIL BUL-Tromsø11:46
260Frode HaugskottOL Trollelg11:48
1225Lars BaklidKonnerud IL11:49
320Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett11:50
3Guttorm L EggeOslostudentenes IK11:51
4Roger LysnesHedrum OL11:52
328Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb11:53
1029Jens Even StorhovFreidig11:54
930Jim OlaussenHalden SK11:55
1128Svein GranerudAsker Skiklubb11:56
795Knut Erling ØenHeming Orientering11:57
262Snorre SæternesByåsen IL11:58
214Thomas MeierOLG KAKOWA Liestal11:59
947Bent SkatvedtRaumar Orientering12:00
1553Helge RosenlundVaregg Fleridrett12:00
223Tom AasrumHedrum OL12:01
52Tore NymarkVaregg Fleridrett12:02
944Kimme ArnesenHeming Orientering12:03
622Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL12:04
913Stein MarkhusVerdal OK12:05
734Atle WølloKongsberg OL12:06
1012Henning RøbergNittedal OL12:07
1217Carl Henrik BjørsethOL Tønsberg og omegn12:08
1096Svein-Olav TorøKongsberg OL12:09
828Johan IvarssonFreidig12:10
1404Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering12:11
901Lars DanielsonMatteus SI12:12
1447Einar LunøeNydalens SK12:13
367Per Olav GulbrandsenLarvik OK12:14
1195Torstein KvaaleAsker Skiklubb12:15
905Dag Helland-HansenIL Tyrving12:16
777Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering12:17
249Tore JuvikIL Gular12:18
821Øyvind HyllesethSkien OK12:19
1197Asbjørn AarvikNittedal OL12:20
603Per Olav NærestadIF Trauma12:21
87Andrew BarryOrienteering USA12:22
1161Syver LøkenKongsberg OL12:23
168Joachim FribergIF Hagen12:24
949Anders FlågenHeming Orientering12:25
1202Børge PedersenNydalens SK12:26
1110Trond GjelstadSandefjord OK12:27
838Thor MellaOppsal Orientering12:28
151Øystein WiggenByåsen IL12:29
374Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb12:30
1328Øyvind FlaattenOK Skeidi12:31
967Kjetil EspedalNydalens SK12:32
292Terje Ulla EikenKongsberg OL12:33
498Harald Eide-FredriksenHeming Orientering12:34
364Jan Richard EriksenAsker Skiklubb12:35
732Øystein ØstermannHeming Orientering12:36
412Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett12:37
543Rolv Anders SystadLyn Ski12:38
171Jon Terje EkelandOddersjaa SSK12:39
948Jonny I HansenIL BUL-Tromsø12:40
842Nils BerganNydalens SK12:41
1346Bjørn HallanLommedalens IL12:42
1551Tore BjørnerødOK Moss12:43
559Tom Eirik EikangerIL Gular12:44
296Ole TørnqvistFana IL12:46
998Ole Petter HaugenNydalens SK12:46
1245Terje BlindheimLillomarka OL12:47
251Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering12:48
497Jan Erik AalbergBækkelagets SK12:49
677Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø12:50
693Ole Petter VestølVegårshei IL12:51

H 55-

5 060 m, 82 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
880Jan Petter LandeRocky Mountain Orienteering Club12:00
2845Tore KjølsethNydalens SK12:02
2865Jørgen MårtenssonModum OL12:03
2932Leif Kåre BessebergEiker OL12:04
2936Hallvard BergIL Tyrving12:05
3019Per SandbergNydalens SK12:06
3026Stig HeirAsker Skiklubb12:07
890Kim Farnes HansenLierbygda OL12:19
1407Per SlungaardIL Tyrving12:20
658Bjørn SolbergseterAustmarka IL12:21
660Morten AndresenOK Skeidi12:22
923Bjørn SolhjemSørkedalens IF12:23
106Arne JohannesenIL Gular12:24
450Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø12:25
918Øyvind Roger HansenRøyken OL12:26
1037Jens Olav KløvrudLillomarka OL12:27
1397Axel BromanderFredrikstad SK12:28
1485Hallvard FjærLillomarka OL12:29
187Knut AasRingerike OL12:30
1384John YtternesKolbotn og Skimt OL12:31
1703Ernst Fristad NilsenLillehammer OK12:32
1268Kolbjørn KasinKongsberg OL12:33
1453Per StedjeØstmarka OK12:34
1705Erik HøivoldKongsberg OL12:35
44Egil Wickstrand IversenHeming Orientering12:36
591Vidar SkjerveVerdal OK12:37
584Paul WadeFossum IF12:38
244Harald KvisliNotodden OL12:39
863Hroar SannaRingerike OL12:40
8Tor LahlumKolbotn og Skimt OL12:41
1471Martin GranlyLillomarka OL12:42
937Erik NæssØstmarka OK12:43
1296Thor Inge TollehaugEiker OL12:44
1265Ivar BergsetIL Veten12:45
836Håkon LøvliAsker Skiklubb12:46
478Mike LongUniversity College Dublin OC12:47
500Petter GullikstadRøros IL12:48
285Snorre FrydenlundSturla, IF12:49
348Bjørn Henning GrandalIL Tyrving12:50
361Morten KarlsenMåren OK12:51
666Andreas ErichsenNydalens SK12:52
849Arne GrevskottFrol IL12:53
1241Håvar BrevikØstmarka OK12:54
992Geir ArnesenFreidig12:55
1102Lars Roger LundanesEmblem IL12:56
1280Trond BaklidKonnerud IL12:57
153Torgeir BrandalKongsberg OL12:58
22Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)13:00
1111Jan Petter HansenIL Gular13:00
1220Charlie ShahbazianChicago Area Orienteering Club13:01
1394Bernt RognesFreidig13:02
112Torgeir StrandFana IL13:03
263Haakon ArnesenByåsen IL13:04
2Jon LahlumIL GeoForm13:05
971Terje HenriksenAsker Skiklubb13:06
1198Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering13:07
888Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL13:08
1070Yngvar ChristiansenBækkelagets SK13:09
1222Torbjörn OhlssonHaninge SOK13:10
1523Frode KamsvågIL Tyrving13:11
1164Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna13:12
190Jan BlandkjennKristiansand OK13:13
596Bjørn Victor LarsenKongsberg OL13:14
1093Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering13:15
191Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering13:16
1638Nils Petter FremmingHeming Orientering13:17
1411Knut Edvard HellandØstmarka OK13:18
1599Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering13:19
952Anders KronbergRaumar Orientering13:20
1627Kjell Einar AndersenVarteig OL13:21
810Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)13:22
78Øyvind DrageKongsberg OL13:23
1653Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL13:24
1117Johan LundeIL Koll13:25
1231Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse13:26
309Bjørn Erik JohnsenByåsen IL13:27
1047Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL13:28
1621Sindre LangaasNydalens SK13:29
426Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK13:30
201Arild AasheimGanddal IL13:31
663Christopher SchiveOK Moss13:32
307Tore Voss FagervoldBærums Skiklub13:33

H 60-

5 530 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2875Geir OwrenFreidig12:06
2877Tore SannesLillomarka OL12:07
2880Frode LøsetRingerike OL12:08
2888Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering12:09
2889Urban LarssonOK Gipen12:10
1141Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn12:14
752Frode BergersenHamar OK12:15
319Harald ThonSturla, IF12:16
1192Tormod ØvergaardVestre Akers SK12:17
324Roy GjerdingOK Moss12:18
806Trond RønnebergAsker Skiklubb12:19
664Jörgen IvarssonHestra IF12:20
152Svein Harald HansenOK Silsand12:21
1721Eirik Næss-UlsethHeming Orientering12:22
1039Morten DåsnesRingerike OL12:23
1465Kjell WestinPorsgrunn OL12:24
757Ivar RefslandIL Tyrving12:25
942John HofossHadeland OL12:26
877Bob CherryAYROC12:27
820Arve GlittumOK Skeidi12:28
523Arne OkkenhaugVerdal OK12:29
1401Øystein RuudFredrikstad SK12:30
1369John HansenKristiansand OK12:31
369Geir Holm GundersenSturla, IF12:32
1176Johan MagerøyFørde IL12:33
405Jarle BotnenBø OL12:34
845Jack BjørnsenKristiansand OK12:35
684Helge EriksenByåsen IL12:36
1038Alf PettersenIL Tyrving12:37
936Terje Wiig MathisenNydalens SK12:38
1347Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn12:39
848Rune LaurantsenSkien OK12:40
886Olov ÖströmOK Tyr12:41
699Per OsenVestre Akers SK12:42
123Stefan GunnarssonKristinehamns OK12:43
765Nikolay KrupnovIL Tyrving12:44
1715Magne VollenOslostudentenes IK12:45
1451Øivind MyhreKongsberg OL12:46
1227Dagfinn TorpePorsgrunn OL12:47
601Sven-Erik BrodinKristinehamns OK12:48
218Bjørn ÅstorpSarpsborg OL12:49
1309Einar JensenNydalens SK12:50
755Hannu ArkiTurun Metsänkävijät12:51
505Jon Arvid FossumAsker Skiklubb12:52
1496Tor StrandRaumar Orientering12:53
995Mark WhiteSARUM12:54
1443Olav NipenIL Tyrving12:55
1680Einar Kristian LundeVarteig OL12:56
1429Jan SveenRaumar Orientering12:57
1468Morten DueMåren OK12:58
1686Egil RundbergetNydalens SK12:59
1167Sture OttesenIndre Østfold OK13:00
608Harald HoviSkien OK13:01
1277Gunnar HaldenNydalens SK13:02
985Kjell MarksetIL Koll13:03
740Ove MartinsenHauketo IF13:04
1271Sten SegerslättSkåneslättens OL13:05

H 65-

4 760 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
728Kjell SvanbergRøyken OL12:00
2868Bjørn GrindeOslostudentenes IK12:00
2854Per StensethFredrikstad SK12:04
2858Øystein AndersenEiker OL12:05
2910Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett12:07
655Morten JohannessenRøyken OL12:14
464Knut LillealternFreidig12:15
46Sigurd DæhliLøten o-lag12:16
964Per ØhlckersIL Tyrving12:17
28Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering12:18
414Frank BjarkøWing OK12:19
1704Hans HusebySarpsborg OL12:20
729Terje HansenVingelen IL12:21
1210Svein S JacobsenIL Tyrving12:22
659Harry BreilandÅlgård Orientering12:23
256Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg12:24
1486Lars KlyveOppsal Orientering12:25
26Per Dag NordkveldeHedrum OL12:26
437Peter KlavenessMåren OK12:27
133Ragnar Niemi BergStokke IL12:28
1594Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL12:29
590Paul SkjakerHadeland OL12:30
469Torbjørn NørbechRingerike OL12:31
633Atle RemmePorsgrunn OL12:32
1690Sveinung RekaaNotodden OL12:33
742Helge Sigurd HansenHeming Orientering12:34
430Are EriksenOslostudentenes IK12:35
928Tor SørevikTIF Viking12:36
1467Knut HaugOL Vallset/Stange12:37
131Øivind FadumSande Sportsklubb12:38
602Vidar ElvekrokEiker OL12:39
1119Bent GalborgenIndre Østfold OK12:40
751Jan BøhleOL Trollo12:41
278Jan Olav OrmbergFana IL12:42
881Egil HusethKamp/Vestheim IF12:44
313Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering12:45
208Martin NaufHedrum OL12:46
636Per Ove TransethRøyken OL12:47
978Ola BroxOL Toten-Troll12:48

H 70-

3 610 m, 53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2886Nils Olav VennevikFreidig11:13
2898Sigurd VikebøTIF Viking11:14
2899Gunnar HarstadKolbotn og Skimt OL11:15
2922Øyvind SteneAsker Skiklubb11:16
2966Anders Johan KrosbyFredrikstad SK11:17
3003Øystein SkappelLillehammer OK11:18
3016Ragnar HillestadLardal OL11:19
1487Geir ArnesenBærums Skiklub11:23
727Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering11:24
554Magnus NatåsBergens TF11:25
988Rolf GjølbergLarvik OK11:26
874Helge RevhaugRingerike OL11:27
1655Anders WaageFreidig11:28
388Atle AlvheimFana IL11:29
1714Tore Angell-PetersenFreidig11:30
119Geir HusdalTIF Viking11:31
979Rolf KarsetSteinkjer OK11:32
1106Geir TrøanKolbotn og Skimt OL11:33
1238Widar Taxth LølandHisøy OK11:34
385Stefan G LarssonOK Njudung11:35
1605Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb11:36
305Ingar HåkonsenKongsberg OL11:37
702Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb11:38
336Hasse BergstrømIL Tyrving11:39
126Christer GillenäsKristinehamns OK11:40
884Lars Martin GjeinStokke IL11:41
585Trond FeiringHamar OK11:42
1477John SchauKonnerud IL11:43
314Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking11:44
272Runar KittilsenStokke IL11:45
1386Kurt GrønliFørde IL11:46
876Jørgen KvilhaugBotne SK11:47
271Jan BartnikAmager Orienteringsklub11:48
1629Thor PalmgrenHalden SK11:49
418Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving11:50
518Jon FærdenKolbotn og Skimt OL11:51
1237Thorolf TrolsrudBotne SK11:52
300Alf Johan HjelmtvedtEiker OL11:53
1319Kjell WintherOppsal Orientering11:54
784Willy GrønstadGimle IF11:55
471Ove ThorssonIK Trenne Ullared11:56
1697Anders SellgrenSigtuna OK11:57
879Rolf HagmanKolbotn og Skimt OL11:58
1335Hans StordalOL Tønsberg og omegn11:59
818Tore VaajeAsker Skiklubb12:00
472Trond WettergreenDriv IL12:01
974Terje MalmHamar OK12:02
514Kjell SvihusGanddal IL12:03
612John Thomas PetersenNittedal OL12:04
449Hans Roar BakkenEiker OL12:05
1129Knut LindløvOK Moss12:06
1370Trygve LølandBirkenes IL12:08
516Dagfinn HoleBergens TF12:09

H 75-

3 610 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2893Eivind HagenHadeland OL12:33
1635Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL12:41
486Helge BjaalandHeming Orientering12:42
360Magnus LandstadFreidig12:43
1076Øystein MadsenHaugerud IF12:44
1642Paul BisethKongsberg OL12:45
788Jon C. FougnerHeming Orientering12:46
463Per VikaneFana IL12:47
1569Tore LangaardOppsal Orientering12:48
1279Jon Vegard LundeLillehammer OK12:49
1251Leidulv VinjeNidarøst OK12:50
1682Bjørn GunnerødAsker Skiklubb12:51
346Henrik HvoslefIK Stern12:52
1274Magne KlovningPorsgrunn OL12:53
372Per VoldFana IL12:54
1269Jon TyldumRudsbygd IL12:55
1283Tormod DahlenRingerike OL12:56
766Anders TaraldrudIndre Østfold OK12:58
1000Gunnar ØsterbøFreidig12:59
973Harald LundhaugOK Moss13:00

H 80-

3 060 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3002Svein Frimann KvalheimÅrstad IL11:56
51Axel IngvaldsenTIF Viking11:58
169Per Einar HjelsethOL Tønsberg og omegn11:59
662Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering12:00
1702Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn12:01
809Oddvar GjelstadSandefjord OK12:02
504Arne SæterhaugByåsen IL12:03
667Tormod HøimyrSturla, IF12:04
1383Bjørn EgnerHeming Orientering12:05
907Einar JørundlandOK Sør12:06
270Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL12:07
738Odd KletteliBækkelagets SK12:08
67Tore S. RasmussenTIF Viking12:09

H 85-

3 060 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2937Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK12:16

Direkte AL

7 760 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
175Anders HvasshovdKongsberg OL10:00
193Christian Andre AndresenMalvik IL10:00
268Arnau OrmellaAmager Orienteringsklub10:00
639Helen PalmerByåsen IL10:00
645Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett10:00
681Anne KellerNOTEAM10:00
1172Audun FingarsenElverum OK10:00
1314Kjetil SkjåkLillehammer OK10:00
1377Kine DirroMåren OK10:00
1649Klaus KrischanNOTEAM10:00
1683Øystein MelbyVang OL10:00
1692Audun BjerknesMåren OK10:00
2405Ingvild BjørheiBjørnekollen Ol10:00
2582Brodie NanberiusLillomarka OL10:00
2598Bjørnar LynumFreidig10:00
2616Arild LarsenKongsberg OL10:00
2619Anders FærdenKolbotn og Skimt OL10:00
2665Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn10:00
2677Jostein Bø FløystadNOTEAM10:00
2679Thorstein WangNTNUI10:00
2687Ole Christian BangHamar OK10:00
2688Anders HatlanOL Tønsberg og omegn10:00
2689Birger KristoffersenHmkg(forsvaret)10:00
2836Christian VogelsangNydalens SK10:00
2911Are FlåganAsker Skiklubb10:00
2938Håkon HeggedalNydalens SK10:00
2939Tarjei VollsetHeming Orientering10:00
2962Øystein BjørkeNOTEAM10:00
3120Georg BuggeNOTEAM10:00
3137Ketil RisvollNOTEAM10:00
2395Eskil Sande GullordNOTEAM10:01
2815Magne OmestadNydalens SK10:02
2426Øyvind GlendrageNittedal OL10:04
2817Arild NomelandByåsen IL10:04
2404Anders Opsahl BredesenBjørnekollen Ol10:07
2493Såmund BotnenEmblem IL10:08
2833Guro VassendPorsgrunn OL10:08
2420Kari Lien JohnsenALCO St Priest10:12
2421Sigurd Helle OpedalNOTEAM10:13
2432Pål HaavengenNydalens SK10:16
2387Aleksander Rygh HoltenNydalens SK11:04
2805Børge BrubækKongsberg OL12:11
2366Runar LangsethKolstad Fotball12:16
2474Øyvind EngerNydalens SK12:19
2479Eirik WatterdalOL Tønsberg og omegn12:19
2481Sigve BotnenBø OL12:21
2360Jarl Magnus BergeGöteborg Majorna OK12:46
2486Øystein DyrkolbotnenNOTEAM12:57
2339Truls OsenKatrineholms OK12:58
2347Silje ArntzenNTNUI13:06

Direkte AK

4 450 m, 120 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60Assaf Bar-NathanLillomarka OL10:00
61Line Bar-NathanLillomarka OL10:00
81Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK10:00
252Mette Resell NolteFreidig10:00
333Martin FrischknechtAlta OL10:00
395Pål Martin EidNOTEAM10:00
429Lisa JørandliNOBIL10:00
455Eivind LonaWing OK10:00
495Iain TebbuttLEI10:00
548Silje SyversenOppsal Orientering10:00
560Johan EikangerIL Gular10:00
621Pål Kogstad NæssRaumar Orientering10:00
652Helena AxelssonNydalens SK10:00
710Johannes GjerstadOsterøy IL10:00
768Torun DyrkornEiker OL10:00
925Torodd KolbergsrudRøyken OL10:00
1028Einar KlavenesSandefjord OK10:00
1032Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK10:00
1050Kristin NilssenMo OK10:00
1116Gunnar FosstveitRaumar Orientering10:00
1123Haakon DolvenAsker Skiklubb10:00
1148Ole Edvard HjortlandLarvik OK10:00
1171Anna-Thekla TonjerElverum OK10:00
1233Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL10:00
1255Trine MelheimSturla, IF10:00
1324Espen MelheimSturla, IF10:00
1333Ellen GustafssonKongsberg OL10:00
1334Per GustafssonKongsberg OL10:00
1376Thomas BjørnskauNOTEAM10:00
1457Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering10:00
1489Marius Myhre SælevikHaugesund IL Orientering10:00
1507Anders ØpstadAsker Skiklubb10:00
1513Pål Espen NordhaugKonnerud IL10:00
1531Thomas KaiserSturla, IF10:00
1570Kamilla LomeHamar OK10:00
1618Nelly MaskeFreidig10:00
1626Elsie BrenneVarteig OL10:00
1656Bård AndersenVarteig OL10:00
1666Arild NyhaugAsker Skiklubb10:00
1674Martin BråtenVegårshei IL10:00
2572Lenny Viking EnströmOslostudentenes IK10:00
2573Hege MelbyLardal OL10:00
2581Ingrid HernesNOTEAM10:00
2583Gitte BromanderFredrikstad SK10:00
2592Håkon Omholt BerrefjordLardal OL10:00
2594Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL10:00
2595Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL10:00
2600Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering10:00
2603Glenn Ager-WuckKristiansand OK10:00
2607Lars Benestadnasjonalrådet10:00
2608Maiken SandbergNydalens SK10:00
2609Helge StobberudNydalens SK10:00
2611Bernt GjellestadNydalens SK10:00
2613Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb10:00
2618Bjørn BendiksenKonnerud IL10:00
2621Per ScancheAsker Skiklubb10:00
2624Tom RådahlIL Tyrving10:00
2640Knut BjørbeloKolbotn og Skimt OL10:00
2642Anders BrynildsenFredrikstad SK10:00
2644Steinar HansenLillomarka OL10:00
2645Harald SørensenLillomarka OL10:00
2647Andreas HuberHamar OK10:00
2666Martin H. LillealternOK Alehof10:00
2678Håkon BergStokke IL10:00
2682Heidi BørstadSarpsborg OL10:00
2683Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL10:00
2690Vegard LøvliAsker Skiklubb10:00
2691Arne FossheimAsker Skiklubb10:00
2692Mrate BraathenNOTEAM10:00
2813Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK10:00
2855Tuva BjerketvedtOK Moss10:00
2863Nina Marie UndelandSturla, IF10:00
2867Jøran KristensenNOTEAM10:00
2873Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)10:00
2890Øyvind HelmersenFet OL10:00
2957Asle KvaaseLommedalens IL10:00
2969Oskar ErikssonOK Älgen10:00
2979Tellef Juell LarsenIL Tyrving10:00
2984Ole Gunnar SølbergIL Leik10:00
2992Christer ÖbergGamleby OK10:00
3060Øivind FrøislandNOTEAM10:00
3136Jacob Berg LofthusNTNUI10:00
3140Alexander ChristensenNOTEAM10:00
2814Maja BergerByåsen IL10:01
2818Vidar StrandLierbygda OL10:05
2427Per-Arne RøstadsandNydalens SK10:06
2428Ingrid BergeIL Tyrving10:08
2454Tone NilsenBø OL10:08
2407Liv KlemetsauneFossum IF10:10
2418Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL10:10
2383Espen SvaeSarpsborg OL10:12
2422Ane KjensethNittedal OL10:14
2457Geir ØdegårdNOTEAM10:14
2375Bjørn Richard KirsteSkien OK10:22
2376Sturle HånesIL GeoForm10:23
2378Håvar Rosness-LillealternFreidig10:25
607Sissel RudningenHemsedal IL10:27
2822Majken KorsangerAsker Skiklubb10:28
2823Arild StorheimKongsberg OL10:29
350Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering10:41
2386Kristian S. FørdeOLK Piz Hasi11:03
2391Vidar HardelandVaranger Orienteringslag11:08
2314Alexander Smidt OlsenNydalens SK11:47
2445Mons LøvfaldNydalens SK11:48
2447Sigbjørn YtreausBø OL11:50
2318Lars HalvorsenNydalens SK11:51
2448Runar HofskjoldNydalens SK11:51
2449Anny ØenNydalens SK11:52
2363Juha VienaRingerike OL12:00
2351Mona Blandkjenn MulenKristiansand OK12:18
2368Elen Skjerve BredesenFrol IL12:18
2352Astrid Waaler KaasHeming Orientering12:19
2482Bodil HelgerudHalden SK12:22
960Peter Martinus Freyborg UranNTNUI12:25
2359Frank SandbergVSK Mendelu Brno12:45
2355Selma HøivoldKongsberg OL12:46
2356Dag KaasHeming Orientering12:47
2340Ida TangenNydalens SK12:59
2469Johannes NarumVaregg Fleridrett13:00
2346Jo EiklundNydalens SK13:05

Direkte B

3 730 m, 84 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
24Alexander RødstenHeming Orientering10:00
68Knut GjoneSandefjord OK10:00
129Ingrid NissenFreidig10:00
195Marte P. H AndresenMalvik IL10:00
225Ingerid ReinertsenFreidig10:00
310Hilde MoholthKongsberg OL10:00
335Beth Paludan CarlsenFreidig10:00
344Janne Fossum MalmringFreidig10:00
377Knut Even HoleFørde IL10:00
378Anita E. HoleFørde IL10:00
398Geir Henrik HirschIF Trauma10:00
425Hanne Hofsæth FredheimLillomarka OL10:00
583Karin NilssonIK Trenne Ullared10:00
651Lars HalvorsenFreidig10:00
683Ingrid Lundin BerganKongsberg OL10:00
711Kristine KolshusOppsal Orientering10:00
798Asgeir EspelandTynset IF10:00
894Odd SlettenRaumar Orientering10:00
896Mila ZaharinovaOppsal Orientering10:00
906Camilla ImrikFredrikstad SK10:00
926Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering10:00
991Ina BlågestadIndre Østfold OK10:00
993Øistein PaulsenBergens TF10:00
1015Ingrid SkaarerNydalens SK10:00
1063Leif Arne NytrøenTynset IF10:00
1112Camilla FosstveitRaumar Orientering10:00
1125Vera HalsaaAsker Skiklubb10:00
1151Ingvil SnøfuglFreidig10:00
1169Bjørg BogstrandNittedal OL10:00
1393Inger SvalandOL Vallset/Stange10:00
1422Laila Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering10:00
1435Harald AulieIL Koll10:00
1480Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK10:00
1502Berit KjesbuStjørdals-Blink Orientering10:00
1510Siv Susanne JystadØstmarka OK10:00
1561Bente HortenVingelen IL10:00
1562Leif JordetVingelen IL10:00
2416Bjørn-Wiggo Nordahl HusebyeFredrikstad SK10:00
2571Amund GedinIndre Østfold OK10:00
2574Anders FinsrudAsker Skiklubb10:00
2604Aud I SpjelkavikIL Tyrving10:00
2610Marte Kvittum TangenTynset IF10:00
2612Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb10:00
2614Rolf BergNydalens SK10:00
2617Eli HeklandLillomarka OL10:00
2629Lene SandvikHalden SK10:00
2631Olav KjetsaaOtra IL10:00
2632Emma Smeland NygårseterVegårshei IL10:00
2636Siri Lereim StorliFreidig10:00
2681Erle FrostAlta OL10:00
2695Gina BrevikØstmarka OK10:00
2840Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn10:00
2848Kato NykvistWing OK10:00
2892Jane Karine HelmersenFet OL10:00
2901Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL10:00
2927Kristine RoskifteOK Moss10:00
2931Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving10:00
2985Helena GranbergØstmarka OK10:00
3090Irene FeldeHalden SK10:00
3094Malena BirkelandNTNUI10:00
2406Ole Martin KarrevikNOTEAM10:09
2494Marianne SkusethEmblem IL10:09
2429Synne RøstadsandNydalens SK10:10
2430Inger Johanne EikelandNydalens SK10:12
2456Ida NatåsNydalens SK10:12
2458Christine TeigNydalens SK10:16
2379Ping OuyangØstmarka OK10:26
2824Didrik NolteFreidig10:30
2390Elisabeth RuudFredrikstad SK11:07
2444Lasse Løkken GulheimKolbotn og Skimt OL11:47
2316Ole Johannes MedrebøOK Moss11:49
2345Thomas BergIL Tyrving12:00
2476Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn12:00
2478Thomas MoenÅs-NMBU Orientering12:18
2369Kenneth EikRaumar Orientering12:19
2353Gry Emilie GranstedtNTNUI12:20
2370Irene LangebbenKongsberg OL12:20
2371Stine Therese SjoVSK Mendelu Brno12:21
2466Maikeb  MoNydalens SK12:32
2468Inge WeitlyAsker Skiklubb12:34
2306Kjetil SolbakkenIL Tyrving12:40
2361Geir WilliamsenFreidig12:47
110Øyvind LamarkGanddal IL12:48
2485Marte LundNOTEAM12:56

Direkte C

3 370 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
19Hans Gøran BjørkSandefjord OK10:00
69Sigrun GjoneSandefjord OK10:00
185Trond TaraldsenMalvik IL10:00
231Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK10:00
332Helle J. FrischknechtAlta OL10:00
545Hilde StrømbergFredrikstad SK10:00
1035Ragne KlavenesSandefjord OK10:00
1147Linda BønesVaregg Fleridrett10:00
1208Elisabeth Aune JakobsenOK Moss10:00
1291Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll10:00
1356Tanja Carmen SkjåkLillehammer OK10:00
1458Beate UndebergetOppsal Orientering10:00
1657Mari Anne DyrlieVarteig OL10:00
1660Bjørn W. LudvigsenSturla, IF10:00
1699Hege AndersenIL Koll10:00
2576Bente VasshaugKonnerud IL10:00
2580Vidar BerteigIL GeoForm10:00
2593Steinar RuudKonnerud IL10:00
2597Gro Merete HegdalNOTEAM10:00
2599Anne-berit H. LarsenKongsberg OL10:00
2601Simen SkeideOppsal Orientering10:00
2605Lavrans Larsen HirschIL Tyrving10:00
2606Arne BerlinTrollhättans SOK10:00
2615Morten FjellSturla, IF10:00
2627Elin ÆverbyKongsberg OL10:00
2630Thomas BjanesNOTEAM10:00
2637Helene LesundOslofjord Triathlon/oslo Speed10:00
2639Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll10:00
2643Ellen Horni-JohansenSturla, IF10:00
2646Synnøve VollenSarpsborg OL10:00
2648Sigrid FlaataNOTEAM10:00
2664Saleed MehuniNotodden OL10:00
2667Anders JohnsenSturla, IF10:00
2673Eli Signe KvaaleHøydalsmo Il10:00
2674Ivar MestadRøyken OL10:00
2675Selma HansenLillomarka OL10:00
2684Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn10:00
2693Benedicte NordhaugKonnerud IL10:00
2694Gaute SkjelsvikLillehammer OK10:00
2826Kirsti LysakerFana IL10:00
2837Sharon BroadwellIL GeoForm10:00
2856Anne Lise NyengenIndre Østfold OK10:00
2896Jørn TorgersenTIF Viking10:00
3024Tarjei LillehammerÅs-NMBU Orientering10:00
3033Henrik NybergAsker Skiklubb10:00
2827John Olav NæveIL Leik10:02
2408Johannes IsakssonOK Tyr10:11
2431Live SkattumFossum IF10:14
2377Johanne LahlumIL GeoForm10:24
2380Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK10:27
2388Ann-Margritt SandeGjø-Vard OL11:05
2440Berit MidttunFossum IF11:43
2807Inger FinstadRaumar Orientering12:13
2367Gunnhild LuråsOppsal Orientering12:17
2354Hanne Gro  KorsvoldOslofjord Triathlon/oslo Speed12:21
2362Sunniva VienaRingerike OL12:48

Direkte N

2 720 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
23Stian LillegårdLillomarka OL10:00
1497Tina BjørnstadRaumar Orientering10:00
2394Alma ValstadIL Koll10:00
2575Anna ErikssonOK Älgen10:00
2577Max Alexander NybråtenIL Tyrving10:00
2578Esten Valentin NybråtenIL Tyrving10:00
2596Synne Haslestad BrunIL Tyrving10:00
2620Victoria NilsenModum OL10:00
2622Lillemor HallanLC Erste Bank10:00
2623Håvard Strøm FærdenKolbotn og Skimt OL10:00
2635Lea HaugÅs-NMBU Orientering10:00
2638Anna Elisabeth F. AarbuVarteig OL10:00
2641Ingrid Hox BrynhildsenFredrikstad SK10:00
2668Silas HansenLillomarka OL10:00
2669Thomas HellandFossum IF10:00
2670Sofus HansenLillomarka OL10:00
2671Ildrid MestadRøyken OL10:00
2672Askil MestadRøyken OL10:00
2680Alva Aurora HusdalStavanger Orienteringsklubb10:00
2685Vilde H. LillealternHaugerud IF10:00
2686Idunn H. LillealternHaugerud IF10:00
2696Sonja AamodtOppsal Orientering10:00
2830Margrethe Bieng BøNOTEAM10:00
3100Simen Kjenseth GlendrangeNittedal OL10:00
2816Anton NomelandByåsen IL10:03
2828Silje Hagelsteen HaugenFossum IF10:03
2829Sigrid HaugenFossum IF10:04
2402Inka Marte Boldingh DebernardNydalens SK10:05
2403Hele Solveg Boldingh DebernardNydalens SK10:06
2831Sara Monica Syrdal SynnesHeming Orientering10:06
2832Emil Aleksander NolteFreidig10:07
2417Ellinor Lund WøienAsker Skiklubb10:09
2423Celine KjensethHeming Orientering10:15
2381Herman VeslumNOTEAM10:28
2389Simen Slungard BakkeNOTEAM11:06
2392Elisabeth SvihusGanddal IL11:09
2393Selja Boldingh DebernardNydalens SK11:10
2441Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF11:44
2442Ingrid SweetmanIL Koll11:45
2443Oliver SweetmanIL Koll11:46
2315Akvile PetrakovaÅs-NMBU Orientering11:48
2446Silje TorpKatrineholms OK11:49
2317Helena HalvorsenNydalens SK11:50
2467Martin Mikkelsen FovosFossum IF12:00
2480Ingrid SkogmoNydalens SK12:20
2484Vilde Braathen HaugLyn Ski12:24
2364Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering12:50
2341Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL13:00
2342Elise Nauf BorgersenHedrum OL13:01
2343Arne HovdedalenFossum IF13:02
2344Åse Helen Mylkebust LeopolderIL Koll13:03

D 21 AK

4 700 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1494Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SK10:06
624Marit IsachsenAsker Skiklubb10:07
623Frida AamotNydalens SK10:08
1432Stine AustadRaumar Orientering10:09
712Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering10:10
432Linda SolbergFredrikstad SK10:11
1452Tine Hjelseth LarsenKongsberg OL10:12
852Marie Rygh HoltenNydalens SK10:13
588Pernille NaufHedrum OL10:14
1395Kjersti MyhreKongsberg OL10:15
1009Camilla StridsklevIL Tyrving10:16
1196Selma Øfsthus GravirNTNUI10:17
996Nora Skyttersæter SaugerudHalden SK10:18
563Hege Holth RekaaRøyken OL10:19
1366Karianne Hjortland OddvikLarvik OK10:20
1504Nicole RagvinNydalens SK10:21
1634Ida SvanbergRøyken OL10:22
1342Elin EkebergIL Tyrving10:23
1609Marianne Mellbye LarsenAsker Skiklubb10:24
2357Anda HusebyeNOTEAM12:48

D 45 AK

3 870 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3018Tonje HolmOK Moss10:00
400Tone HirschIF Trauma10:10
416Rikke Kristin GåsholtHedrum OL10:11
1532Stine KaiserSturla, IF10:12
1675Anikken Gjein DybvikStokke IL10:13
1622Anna Isaksson ForsgrenOK Tyr10:14
1403Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering10:15
323Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett10:16
1466Lenka WestinPorsgrunn OL10:17
1519Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)10:18
1529Monica Tveit TjentlandLardal OL10:19
1408Astrid BrevikStokke IL10:20
1554Tone RosenlundVaregg Fleridrett10:21
792Marian KjellevoldIL Gular10:22
640Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK10:23
349Anita SælevikHaugesund IL Orientering10:24
1218Anne Marie EkelandOddersjaa SSK10:25
1078Gunn Elin RudiHadeland OL10:26
403Elin BordøyHedrum OL10:28
1017Marianne ArnesenAsker Skiklubb10:29
764Eva SyversenRøyken OL10:30
595Målfrid KonstKristiansand OK10:31
1530Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering10:32
329Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb10:33
5Tone Sølie LysnesHedrum OL10:34
182Hilde ForbordMalvik IL10:35
1108Monica FeylingKolbotn og Skimt OL10:37
1157Kristin HjortlandLarvik OK10:37
1604Anne Margrete HammerØstmarka OK10:38
513Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb10:39
938Anna-Lena JacobssonDegerfors OK10:40
257Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering10:41

H 21 AK

5 560 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1572Sigurd NørstebøenNittedal OL10:00
1617Per WiréhnAsker Skiklubb10:00
1718Simen Jevne ArnesenVaregg Fleridrett10:00
2602Daniel SalinovOrienta Ski-O10:00
2850Vidar SolbergFredrikstad SK10:00
2895Stian OverskeidIndre Østfold OK10:01
2952Stian BergersenIL Tyrving10:02
2996Åsmund HasaasOK Skeidi10:03
2999Magne JutulstadBækkelagets SK10:04
1505Rune RystadNydalens SK10:05
1588Sigmund HansenGjø-Vard OL10:06
50Vebjørn RøtvoldKongsberg OL10:07
541Olav Bog VikaneOslostudentenes IK10:09
457Kai Tore BreilandRøyken OL10:12
1262Adam GottfridssonNittedal OL10:13
1156Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK10:14
1633Anders BjergaardNydalens SK10:15
104Ola LestebergKongsberg OL10:16
837Frode BakkehøiØstmarka OK10:17
1163Severin BergliaEiker OL10:18
1008Morten Nilstad PettersenIL Tyrving10:19
443Fredrik StudsrudHisøy OK10:20
1600Erik ForsgrenOK Tyr10:21
956Marius StaffOL Toten-Troll10:22
496Ole Grini JohansenNatthauken IL10:23
1396Vegard Østlid BagstevoldKongsberg OL10:24
771Bernt GjellestadNydalens SK10:25
1357Trond FlaskerudOL Toten-Troll10:26
3011Jon KjensethHeming Orientering10:27

H 45 AK

4 700 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2943Dag StrislandKolbotn og Skimt OL10:25
2989Arne SørliEidskog OL10:26
3013Eskil ÅsmulOL Trollelg10:27
1392Arnstein DaleOL Vallset/Stange10:31
490Espen TorsethGjø-Vard OL10:32
45Svein Terje KolstadFreidig10:33
577Rune GraversenIL BUL-Tromsø10:34
721Arne OlaussenOppsal Orientering10:35
1678Kenneth DybvikStokke IL10:36
258Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering10:37
573Sverre WisløffAsker Skiklubb10:38
1420Knut Johan WinsvoldØstmarka OK10:39
939Lars JacobssonDegerfors OK10:40
616Endre UlsakerHemsedal IL10:42
1343Bjørn HaugeNydalens SK10:43
587Atle BorgersenHedrum OL10:44
1511Roger WiikSturla, IF10:45
654Tor RingstadHedrum OL10:46
1560Oskar KaaløySandefjord OK10:47
831Øystein JensenSarpsborg OL10:48
754Stein MellaOppsal Orientering10:49
860Ola BeitdokkenLillehammer OK10:50
219Erik Broers DamsgaardHisøy OK10:51
1239Espen BerghOppsal Orientering10:52
1661Erik Utne VieHaugesund IL Orientering10:53
273Eelco van RaaijHedrum OL10:54
1205Inge HaugeHisøy OK10:55
402Espen JohnsenHedrum OL10:56
163Håvard Sandvoll AskLierbygda OL10:57
1522Snorre VegganOppsal Orientering10:58
343Olle MalmringFreidig10:59
1540Even Angell-PetersenNydalens SK11:00
57Arild AndersenOppsal Orientering11:01
1542Atle StrømHedrum OL11:02
55Arne Inge KolstadWing OK11:03
1402Martin ReichenbachOppsal Orientering11:04
354Even ErlienGjø-Vard OL11:05
703Fredrik SaugestadNydalens SK11:06
396Tor OlsenIF Trauma11:07
2350Kenneth DybvikNOTEAM12:17

Annonser

IOF Eventor