Norsk Orientering

Startliste for Norsk O-Festival sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: fredag 22 juni 2018

N-åpen

1 150 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15Josephine Lin BjørkSandefjord OK17:00
51Maren Sæter FlessebergKongsberg OL17:00
84Eirik LestebergKongsberg OL17:00
86Magnus LestebergKongsberg OL17:00
173Ole Einar AndresenMalvik IL17:00
192Hannah Broers DamsgaardHisøy OK17:00
193Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK17:00
194Julia Broers DamsgaardHisøy OK17:00
205Mathis RenardKongsberg OL17:00
221Filip Leonard NolteFreidig17:00
299Linus Fossum MalmringFreidig17:00
418Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL17:00
459Eline Maudal PettersenKongsberg OL17:00
460Maia Maudal PettersenKongsberg OL17:00
493Solan LøkenOK Moss17:00
520Sissel KombaHemsedal IL17:00
528Lea StokkelandÅlgård Orientering17:00
531Tea StokkelandÅlgård Orientering17:00
535Julie Økern HågårdKonnerud IL17:00
594Kristine BraathenWing OK17:00
630Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving17:00
651Jakob Bredland EidAsker Skiklubb17:00
652Mathias Bredland EidAsker Skiklubb17:00
664Ida Berge GjellestadNydalens SK17:00
682Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb17:00
712Irene Storler SnøfuglFreidig17:00
713Marit Storler SnøfuglFreidig17:00
909Emma Johanne RyghHeming Orientering17:00
910Karoline Marie RyghHeming Orientering17:00
1001Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering17:00
1061Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubb17:00
1062Emma Hølås MortensenAsker Skiklubb17:00
1068Herman Finstad LandIL Tyrving17:00
1076Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll17:00
1094Olav SkjåkLillehammer OK17:00
1107Silje Nilsen BergFossum IF17:00
1148Eirik NastadAsker Skiklubb17:00
1206Elias MolundIL Tyrving17:00
1232Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb17:00
1238Kristian KaiserSturla, IF17:00
1261Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK17:00
1269Ingvild Vie SollieFossum IF17:00
1309Emil ForsgrenOK Tyr17:00
1336Maja Dyrlie AndersenVarteig OL17:00
1337Mats Dyrlie AndersenVarteig OL17:00
1364Annika Næss-UlsethHeming Orientering17:00
1369Maja Sjøgren CarlsenFreidig17:00
1382Thomas SvendsenIL Tyrving17:00
1386Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK17:00
1848Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering17:00
1850Simen ÅnensenOppsal Orientering17:00
1852Henni Hattestad KristensenHeming Orientering17:00
1860Jens Vonen SvaeSarpsborg OL17:00
1882Leo LeikvangFossum IF17:00
1895Tina BakkehøiNydalens SK17:00
1896Ingrid BakkehøiNydalens SK17:00
1897Oda Amrud PedersenOppsal Orientering17:00
1914Julie Olsen ByeModum OL17:00
1915Elen Krohn GjessingHeming Orientering17:00
1916Vida Eline KreyOK Silsand17:00
1931Elise Holm NedrebøOK Moss17:00
483Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering18:05

D -10

1 410 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
691Aurora OldertrøenTynset IF18:00
1835Malin Husebye AamodtFredrikstad SK18:00
1932Sofie Holm NedrebøOK Moss18:01
1937Ida Amundsen BjørkliRingerike OL18:02
1146Kaisa HovlandKonnerud IL18:03
690Ida Joanne OldertrøenTynset IF18:04
164Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL18:05
154Silje Andresen SkotteFossum IF18:06
279Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18:07
723Ingrid Merete JebsenHeming Orientering18:08
1365Tiril GammelmoHadeland OL18:09
622Eirin KolshusOppsal Orientering18:10
454Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK18:11
729Anna Strøm JuliussenSandefjord OK18:13
100Astrid ReuschHeming Orientering18:14
409Eline KravdalGjø-Vard OL18:15
1010Sofie TaraldsenLillehammer OK18:16
676Helene ScheeleNydalens SK18:17

D 11-12

1 460 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1839Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn18:00
1846Linea Kalleson RøedOppsal Orientering18:01
1872Mareike KeilholzRøyken OL18:02
1887Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering18:03
1935Tuva EspelinAsker Skiklubb18:04
996Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK18:05
55Daniella GjoneSandefjord OK18:08
582Stine Marie Tefre GriegFana IL18:09
307Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL18:10
470Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb18:11
883Emma Aune JakobsenOK Moss18:12
332Johanne StorhaugKonnerud IL18:13
904Selma Størmer-AntonsenNydalens SK18:14
1374Iselin HøivoldKongsberg OL18:15
1381Pernille ZagarLarvik OK18:16
60Marte EgerKongsberg OL18:17
44Ingeborg KolstadWing OK18:18
85Ingrid LestebergKongsberg OL18:19
879Astrid YtterbøAsker Skiklubb18:20
262Silja FuglemMalvik IL18:21
1322Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb18:22
1330Karoline StrandenesFana IL18:23
739Tonje RykkjeVaregg Fleridrett18:24
369Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering18:25
77Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK18:26
325Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering18:27
1132Juni Hagelid NorheimNydalens SK18:29
238Annika van RaaijHedrum OL18:30
920Hanne Wærp HaugeNydalens SK18:31
527Ada C StokkelandÅlgård Orientering18:32
357Mari KallesonOppsal Orientering18:33
552Nora HalvorsenFreidig18:34
1366Ida GammelmoHadeland OL18:35
602Ine Bohnhorst TegdanFreidig18:36
959Erle Elise WoldOK Moss18:37
245Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL18:38
292Hanna SpangbergKonnerud IL18:39
893Synne Kvittum NytrøenTynset IF18:40
674Sigrid Schmitt GranHalden SK18:41
1109Elise Nilsen BergFossum IF18:42
359Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø18:43
908Anna Elisabeth RyghHeming Orientering18:44
504Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK18:45
1147Una NastadAsker Skiklubb18:46
754Eira Skaarer WiklundNydalens SK18:47

D 11-12N

1 210 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1926Maja WangNydalens SK18:00
1209Marie Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering18:03
1383Malin SvendsenIL Tyrving18:04

D 13

1 610 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1893Maren HenriksenHalden SK18:30
1303Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb18:31
116Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL18:32
119Anna TaksdalGanddal IL18:33
209Synne SandvenNotodden OL18:34
431Mari AarsethNydalens SK18:35
1308Julia ForsgrenOK Tyr18:36
1235Marthe Graff-WiikSturla, IF18:37
1279Anna Mæhre TorjussenFossum IF18:38
486Martha WisløffAsker Skiklubb18:39
991Guro SchjølbergTynset IF18:40
799Marita AskeFreidig18:41
834Maja Mo HjelsethNydalens SK18:42
860Gunde TumelionisFossum IF18:43
408Marie KravdalGjø-Vard OL18:44
1159Emilie RehnKolbotn og Skimt OL18:45
797Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL18:46
564Signe HoloFossum IF18:47
814Tora KittilsenFreidig18:48
890Tuva HøyerFossum IF18:49
710Lina Storler SnøfuglFreidig18:50
590Mia Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø18:51
722Karoline JebsenHeming Orientering18:52
1032Hedvig Nyberg-HansenFossum IF18:53
822Tiril Ebon EspedalNydalens SK18:54
538Sara MartiniAsker Skiklubb18:55
717Ella SandstadFreidig18:56
481Anne ØstvoldHeming Orientering18:57
677Marie ScheeleNydalens SK18:58
370Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering18:59
817Maria Strømdal WikFreidig19:00
1298Elise ThorsengFossum IF19:01
19Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering19:02
469Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb19:03
815Una KittilsenFreidig19:04
777Nora Christine HansenAsker Skiklubb19:05
108Solveig Louise NissenFreidig19:06

D 14

1 690 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1861Ingunn Høst FossgardLillomarka OL18:00
1900Karen SkaugeHeming Orientering18:01
1929Hanna ÖbergGamleby OK18:02
488Klara GraversenIL BUL-Tromsø18:05
1323Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb18:06
828Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering18:07
358Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø18:08
1105Maria GrovanOL Tønsberg og omegn18:09
156Erle FrostAlta OL18:10
137Ingvild GustafssonKongsberg OL18:11
1344Ragnhild Blom-HagenFossum IF18:12
1384Andrea sæther VerdeniusVingelen IL18:13
244Anne Maren EidstenSturla, IF18:14
400Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF18:15
891Mina Akiko JohnsenSturla, IF18:16
766Vida Helland-HansenIL Tyrving18:17
861Ingrid LuråsOppsal Orientering18:18
1095Mille Baastad BergIL Tyrving18:19
383Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn18:20
669Eileen BjanesIL Tyrving18:21
686Hannah Syrdal ØenHeming Orientering18:22
1267Eline Horten JordetVingelen IL18:23
131Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving18:24
836Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)18:25
986Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna18:26
958Julie Sophie WoldOK Moss18:27
1059Linnea HolstIL Tyrving18:28
1341Anja HoleFørde IL18:29
753Inga Skaarer WiklundNydalens SK18:30
581Kathinka Zahl HagenFossum IF18:31
1250Gina BrevikØstmarka OK18:32
727Kristine SolbakkenIL Tyrving18:33
130Helene Brandal SøftingKongsberg OL18:34
1377Sigrid NermoenØstmarka OK18:35
617Marie KvarmeSturla, IF18:36
875Mathea Spets StorhovFreidig18:37
609Marie SaugestadNydalens SK18:38
218Anna Aurora NolteFreidig18:39

D 13-16C

1 410 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1003Lene HaugeHisøy OK18:21
1282Josefin EylertsenHalden SK18:22
1208Sara MolundIL Tyrving18:23
1375Helene Hoel JomaasFossum IF18:24
1212Amalie SkjønhaugFet OL18:25
1098Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb18:26
561Nora GrønsethFossum IF18:28
852Karoline FjæreHedrum OL18:29
631Stella S. DahleFana IL18:30

D 13-16N

1 210 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
653Ane Kristine EidAsker Skiklubb18:08
376Karoline StudsrudHisøy OK18:09
1125Ingeborg Kinck RannemFossum IF18:10

D 15-16B

1 610 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1361Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL19:07
546Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK19:09
341Ingvild JohnsenHedrum OL19:10
230Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering19:12

D 15

2 000 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1864Ragnhild Mathea HelmersenFet OL18:15
1912Serine Skogeng ReitenEmblem IL18:16
1918Julie BerntzenFet OL18:23
1925Tiril KihleKonnerud IL18:24
1373Selma HøivoldKongsberg OL18:25
1090Eline SchjervenLardal OL18:26
1199Frida SolsrudNydalens SK18:27
570Astrid RognstadHadeland OL18:28
452Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK18:29
1128Noor Dirro-HeluMåren OK18:30
109Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn18:31
178Mari ØverbyKongsberg OL18:32
46Netta Bar-NathanLillomarka OL18:33
309Martine SkjelsvikLillehammer OK18:34
886Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL18:35
463Mari BrendeFossum IF18:36
872Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK18:37
1278Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK18:38
655Emma Bangstad BergersenHamar OK18:39
1241Mari Grøtli SvergjaKvikne IL18:40
783Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering18:41
32Ane Malene KolstadFreidig18:42
333Pia Young VikNydalens SK18:43
270Konstanse MoholthKongsberg OL18:44
471Ella BerstadHeming Orientering18:45
31Mari EidsmoFreidig18:46
498Helene Bjørkvold JendalFossum IF18:47
927Kristin LundanesEmblem IL18:48
919Elise Wærp HaugeNydalens SK18:49
773Trude MarkhusVerdal OK18:50
344Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb18:51
862Kristin Melby JacobsenLardal OL18:52
870Johanna Sofie LongfjeldModum OL18:53
197Emma EngehultNotodden OL18:54
589Selma Tørudbakken JendalFossum IF18:55
842Emilie JohansenSandefjord OK18:56
7Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL18:57
707Ida SolliMo OK18:58
684Johanne Rognerud BøeFossum IF18:59
96Kristine Bog VikaneFana IL19:00
291Hedda SpangbergKonnerud IL19:01
295Hanna RehnKolbotn og Skimt OL19:02
256Marie Roll-TørnqvistFana IL19:03
811Ida Marie FlågenHeming Orientering19:04
107Silje Marie NissenFreidig19:05

D 16

2 250 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL19:07
1840Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering19:08
1892Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL19:09
1196Ine InstanesSturla, IF19:10
284Tale Tannvik SkeiFreidig19:11
34Åsne HaavengenKongsberg OL19:12
283Alvilde Lysaker SandenEiker OL19:13
1203Alexandra LinløkkenØstmarka OK19:14
537Ina MartiniAsker Skiklubb19:15
335Ada Helene OlsenIF Trauma19:16
406Maya Jones ArnesenHeming Orientering19:17
1058Iris HolstIL Tyrving19:18
1034Marte Madslien BakkenNydalens SK19:19
558Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering19:20
336Mia HirschIF Trauma19:21
207Stine AuneNidarøst OK19:22
626Yngvild Langedal BreivikNydalens SK19:23
736Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering19:24
90Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular19:25
1177Ea LunøeNydalens SK19:26
410Kristine KravdalGjø-Vard OL19:27
922Berthe TesloHadeland OL19:28
1044Ingrid BlindheimLillomarka OL19:29
320Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb19:30
907Karoline TorøKongsberg OL19:31
93Ingrid LamarkGanddal IL19:32
226Frida HaugskottOL Trollelg19:33
1091Mina SchjervenLardal OL19:34
964Ida Sofie HjortlandLarvik OK19:35
755Vilde Lereim StorliFreidig19:36
574Amélie AamodtOppsal Orientering19:37
675Oda ScheeleNydalens SK19:38
1153Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK19:39
146Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett19:40
50Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL19:41
354Tina KallesonOppsal Orientering19:42
576Malene JebsenHeming Orientering19:43
1151Silje SlungaardIL Tyrving19:44
78Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK19:45
206Oda Isnes TyseEiker OL19:46
1014Alexandra AngvollFredrikstad SK19:47
480Live ØstvoldHeming Orientering19:48
379Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL19:49
81Anna Jacobsen-GaskiBardu IL19:50
1197Malene InstanesSturla, IF19:51

D 17-B

1 690 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
846Anne Berg GjølbergLarvik OK18:44
966Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering18:45
75Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb18:46
1276Britt Stine StrandFredrikstad SK18:47
795Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL18:48
1049Tora VollsetHeming Orientering18:49
83Ann-Karin LestebergKongsberg OL18:50
987Katrine KlyveOK Moss18:51
1357Martine JægtvikKonnerud IL18:52
567Hilde Gunn HellenesOK Skeidi18:53
1100Tonje-Malin RhrichKonnerud IL18:54

D 17-C

1 460 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
732Merete Welhaven SteenLillehammer OK18:50
1027Marita AanonsenØyestad IF allianse18:51
843Nina BrodahlStokke IL18:52
458Mette MaudalKongsberg OL18:53
1103Else StordalOL Tønsberg og omegn18:54
1030Rikke WernersenØyestad IF allianse18:55
492Marianne LøkenOK Moss18:56
1211Anne-Marthe HansenFet OL18:57
1104May-lill DammTIF Viking18:58

D 17-N

1 210 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21May Brith NordkveldeHedrum OL18:13
1158Frøy HagelidNydalens SK18:14
1028Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianse18:15

D 17-20

2 000 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1854Maren Oline ThomAsker Skiklubb19:10
1837Anniken Helland-HansenIL Tyrving19:11
1192Aurora Opheim SauarIL Koll19:12
160Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering19:13
260Hanne DaltveitFana IL19:14
123Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb19:15
1172Anna Austad SveenRaumar Orientering19:16
666Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK19:17
587Julie EikelandOL Tønsberg og omegn19:18
124Merel DirksenSauda Orienteringsklubb19:19
935Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb19:20
780Thea Charlotte HansenRøyken OL19:21
1123Sigrid Kinck RannemFossum IF19:22
210Anna Isnes TyseEiker OL19:23
693Ane Marte VatnFrol IL19:24
390Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK19:25

D 21-

2 150 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1320Marianne Opsahl BredesenNTNUI18:04
895Aina VienaRingerike OL18:05
615Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering18:06
1051Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett18:07
182Anne Marthe PeveriEiker OL18:08
1167Stine AustadRaumar Orientering18:09
203Celine RenardKongsberg OL18:10
540Astri Marie RemmePorsgrunn OL18:11
731Inglin SognnæsBergens TF18:12
1249Solveig SletnerRøyken OL18:13
1256Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL18:14
1052Marianne BakkenNydalens SK18:15
1225Marie Hammer IversenØstmarka OK18:16
668Karoline AndersenIL Tyrving18:17
1184Tine Hjelseth LarsenKongsberg OL18:18
265Ingrid UrsethVingelen IL18:19
1117Karianne Hjortland OddvikLarvik OK18:20
1183Inger Anita TollehaugEiker OL18:21
1299Camilla HengebølNTNUI18:22
865Camilla StridsklevIL Tyrving18:23
776Malin EijsinkNydalens SK18:24
679Else Kristine LienLøten o-lag18:25
606Anita HillerenEiker OL18:26
134Marianne LøvåsNidarøst OK18:27

D 35-

2 010 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
999Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering18:03
728Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK18:04
661Anja Berge GjellestadNydalens SK18:07

D 40-

1 980 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1089Liv SchjervenLardal OL18:22
643Linn Carina DalandKristiansand OK18:23
246Trude HansenBerger og Svelvik OL18:24
411Astrid KravdalGjø-Vard OL18:25
689Elisabeth EspelandTynset IF18:26
832Heidi BjordalOppsal Orientering18:27
136Ellen GustafssonKongsberg OL18:28
1025Mari TaraldrudSentrum OK18:29
931Camilla FosstveitRaumar Orientering18:30
201Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK18:31
1180Beate UndebergetOppsal Orientering18:32
918Cecilie Wærp HaugeNydalens SK18:33
394Kari Solem AuneByåsen IL18:34
1101Katrine Finstad LandIL Tyrving18:35
595Mari BraathenWing OK18:36
992Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK18:37
665Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18:38
1015Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegn18:39
760Mari Angell-PetersenFreidig18:40
599Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering18:41
393Audrun UtskarpenOslostudentenes IK18:42
1116Elin GravningenStokke IL18:43
957Hanne WoldOK Moss18:44
1110Margot Bolstad LynumFreidig18:45
854Torill Hynne FjæreHedrum OL18:46
583Vibeke Tefre GriegFana IL18:47
816Tina Strømdal WikFreidig18:48
272Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering18:49
1115Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll18:50
47Line Bar-NathanLillomarka OL18:51
965Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK18:52
1274Kari LundNittedal OL18:53
1108Celine Vik OlsenLarvik OK18:54
175Monica BerglundRingerike OL18:55

D 45-

1 980 m, 69 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1851Hilde HovdenakModum OL18:56
1880Ane BjørnsgaardLillehammer OK18:57
1881Eva Lill KvisleAsker Skiklubb18:58
1904Anna ErikssonOK Älgen18:59
636Jeanette KohtAsker Skiklubb19:00
1908Anne Mia OlsenModum OL19:00
1152Torunn Økern JensenRingerike OL19:05
906Siri StørmerNydalens SK19:06
738Linda RykkjeVaregg Fleridrett19:07
79Kristin Stubban HygenØstmarka OK19:08
1362Marit InngjerdingenHeming Orientering19:09
988Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF19:10
1168Ann Elin FlågenHeming Orientering19:11
618Karianne StrømmeVaregg Fleridrett19:12
349Rikke Kristin GåsholtHedrum OL19:13
1220Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF19:14
303Anita SælevikHaugesund IL Orientering19:15
478Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering19:16
737Sara MathisenPorsgrunn OL19:17
58Kristin EgerKongsberg OL19:18
223Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering19:19
252Anne Guro NøklebyRingerike OL19:20
700Eli Ringstad LienGjø-Vard OL19:21
971Kristin HjortlandLarvik OK19:22
10Marianne ReuschHeming Orientering19:23
487Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø19:24
114Ingjerd SommerstadKongsberg OL19:25
118Aud Hognestad TaksdalGanddal IL19:26
337Tone HirschIF Trauma19:27
26Kari UlsethFreidig19:28
5Tone Sølie LysnesHedrum OL19:29
970Anne Borgen SturødNydalens SK19:30
372Hilde VassendPorsgrunn OL19:31
716Hanne SandstadFreidig19:32
33Ingrid KvistadKongsberg OL19:33
683Marian KjellevoldIL Gular19:34
557Heidi ØstliRaumar Orientering19:35
937Marit EgnerAsker Skiklubb19:36
511Gro BørteKristiansand OK19:37
92Vibeke LamarkGanddal IL19:38
804Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering19:39
402Lene RykkjeVaregg Fleridrett19:40
1182Marit B. EithunNittedal OL19:41
186Aud Ellen BrevikSturla, IF19:42
451Valborg MadslienLillehammer OK19:44
12Mai Britt BjørkSandefjord OK19:45
1019Brita Opheim SauarIL Koll19:46
1057Nora SkauenIL Tyrving19:47
578Gøril EideByåsen IL19:48
533Birgit Økern JensenKonnerud IL19:49
967Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering19:50
1195Tanja InstanesSturla, IF19:51
505Målfrid KonstKristiansand OK19:52
951Hanne Lerche RaadalHalden SK19:53
544Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK19:54
342Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb19:55
217Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering19:56
514Sissel RudningenHemsedal IL19:57
1310Ann-Helen AamodtØstmarka OK19:58
280Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett20:00
1246Charlotte SkourupSturla, IF20:01
356Elin KallesonOppsal Orientering20:02
1185Camilla HovlandKonnerud IL20:03
765Toril WiigIL Tyrving20:04
340Elin BordøyHedrum OL20:05
445Marianne HaugeHisøy OK20:06
208Kristin SandvenNotodden OL20:07
585Doris Stien KaspersenMo OK20:08
482Guro HarstadHeming Orientering20:09

D 50-

1 780 m, 61 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1911Janita SkogengEmblem IL18:26
1243Helle HundseidIL Tyrving18:27
782Vanja StaffOL Toten-Troll18:28
867Marianne ArnesenAsker Skiklubb18:29
705Signe Astrup ArnesenHeming Orientering18:30
125Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb18:31
161Hilde ForbordMalvik IL18:32
621Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)18:33
601Anne Marie EkelandOddersjaa SSK18:34
133Mona J. MølnvikFreidig18:35
637Isa HeggedalKonnerud IL18:36
807Ingrid Eide RappRaumar Orientering18:37
317Sigrun NygårdAsker Skiklubb18:38
1178Kathrine LunøeNydalens SK18:39
378Tone Karina IngesenSarpsborg OL18:40
503Ann Sissel VehusVerdal OK18:41
95Rannveig NordhagenFana IL18:42
286Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb18:43
66Anita Sørensen DrageKongsberg OL18:44
943Lise ChristensenTIF Viking18:45
364Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL18:46
475Randi JensenFrol IL18:47
649Tove HeimdalKonnerud IL18:48
1236Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)18:49
949Inger BjergaVaregg Fleridrett18:50
849Anne MadslienNydalens SK18:51
42Tove AasheimVaregg Fleridrett18:52
1257Anne Kristine NorderudIL Tyrving18:53
611Ragnhild BalsvikOsterøy IL18:54
305Hege SolerødGjø-Vard OL18:55
68Gro Sandstad EidsmoFreidig18:56
1086Heidi MyklemyrEiker OL18:57
1137Astrid BrevikStokke IL18:58
718Wenche LindløvSarpsborg OL18:59
680Trude FixdalIL Koll19:00
231Beth NicolaysenKongsberg OL19:01
819Marianne NjåsteinIL Tyrving19:02
1301Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn19:03
437Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL19:04
1283Annemarie RanvikKonnerud IL19:05
634Jane RødderKongsberg OL19:06
464Arnhild U. BråtenVegårshei IL19:07
876Torunn Spets StorhovFreidig19:08
1378Ida Vår DirdalLarvik OK19:09
229Rine HanssenByåsen IL19:10
1042Jorunn BlindheimLillomarka OL19:11
1033Kari MadslienNydalens SK19:12
1258Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø19:13
135Nina-Beate LiabakkByåsen IL19:14
824Gunhild MyhrAsker Skiklubb19:15
778Ida SyversenRøyken OL19:16
264Toini SkyttersæterKonnerud IL19:17
331Eirin LodgaardByåsen IL19:18
282Inger Tone NygårdEgersund OK19:19
80Margrete GaskiBardu IL19:20
375Ann Mari StudsrudHisøy OK19:21
167Kjersti StræteRingerike OL19:22
985Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna19:23
513Agneta BerlinTrollhättans SOK19:24
350Elisabeth HetlevikKongsberg OL19:25
29Hege HeibergHadeland OL19:26

D 55-

1 710 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1081Anne LofthusLillehammer OK18:00
1878Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL18:06
1885Kirsti Grundnes BergIL Tyrving18:07
228Turid ArnesenByåsen IL18:08
1005Solveig SikkelandIL Tyrving18:10
1073Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF18:11
435Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL18:12
714Kjersti SkantzeIL Tyrving18:13
936Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb18:14
434Unni RyeAsker Skiklubb18:15
942Sharon BroadwellIL GeoForm18:16
656Eva SyversenRøyken OL18:17
695Gunhild HennumLierbygda OL18:18
88Hege FjellbirkelandIL Gular18:19
916Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering18:20
1112Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK18:21
1143Mona StrandMåren OK18:22
91Ann Karin TjørhomGanddal IL18:23
871Tiri RebårdSandefjord OK18:24
889Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering18:25
169Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering18:26
1047Dagrun MelkildHeming Orientering18:27
923Margrete EngzeliusAsker Skiklubb18:28
99Berit BergeIL Tyrving18:29
1155Randi NicolaisenAsker Skiklubb18:30
1305Elsie BrenneVarteig OL18:31
1290Sidsel NørstebøIL Tyrving18:32
268Ingrid Lien JohnsenByåsen IL18:33
647Eija SulavuoriTurun Metsänkävijät18:34
1120Helena StubberudNydalens SK18:35
894 Kjersti RønningHamar OK18:36
36Runa SkyttersæterHeming Orientering18:37
1280May Jorunn RognlienModum OL18:38
1012Berit DanielsenIL Tyrving18:39
898Grete BerntsenMåren OK18:40
703Hege Solhjem MelhuusMelhus IL18:41
185Eli Tufte HanssenEiker OL18:42
1284Mette RogneVaregg Fleridrett18:43
200Hilde StorløkkenKongsberg OL18:44
1020Kerstin OhlssonHaninge SOK18:45
323Kari LofthusIL BUL-Tromsø18:46
1039Christina SegerslättSkåneslättens OL18:47
69Linette BarryOrienteering USA18:48

D 60-

1 510 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1874Lena HammerVestre Akers SK18:00
1922Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering18:01
1046Anne Lise AndreassenSandefjord OK18:05
522Grete S B HoviSkien OK18:06
627Bjørg SvanbergRøyken OL18:07
414Elle M. MelbyeHeming Orientering18:08
878Randi NilstadIL Tyrving18:09
770Sirpa LiljaModum OL18:10
1065Anne Berit EidNydalens SK18:11
1150Kari Elisabeth NatvigNittedal OL18:12
104Britt GunnarssonKristinehamns OK18:13
641Ellen Marie TurterNydalens SK18:14
952Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn18:15
259Anne Kjersti DaltveitFana IL18:16
398Marianne ThorssonIK Trenne Ullared18:17
196Siren GreveBergens TF18:18
764Berit EklöfMatteus SI18:19
960Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering18:20
212Lise HørtvedtKongsberg OL18:21
39Lis DæhliLøten o-lag18:22
559Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange18:23

D 65-

1 510 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1858Nina KolbergIL Tyrving18:24
670Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL18:27
275Linda VerdeSturla, IF18:28
396Live Joronn YtrehusRingerike OL18:29
111Inger NergaardStokke IL18:30
820Lill BirkelundPorsgrunn OL18:31
329Herdis AlvheimFana IL18:32
233Aud KjemperudEiker OL18:33
240Astrid OrmbergFana IL18:34
571Berit RøsteRingsaker OK18:35
296Berit HegdalBergens TF18:36
659Eva TaraldrudIndre Østfold OK18:37
105Gunnel GillenäsKristinehamns OK18:38
1227Elisabeth RødAndebu IL18:39
473Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL18:40
845Kari BergLarvik OK18:41

D 70-

1 510 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
748Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL18:45
752Tordis Rytter JakobsenOK Moss18:46
635Gerd LangsethLarvik OK18:47
497Liv FeiringHamar OK18:48
439Astri Ese HoleBergens TF18:49
1064Eli KlovningPorsgrunn OL18:50
287Bjørg KocbachBergens TF18:51
940Inger LindløvOK Moss18:52
562Kjersti ThoStabæk IF18:53
466Ingjerd SognnæsBergens TF18:54
1214Ingeborg BøbelIL Imås18:55
673Kirsten BakkeGjø-Vard OL18:56
442Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL18:57
467Kari NatåsBergens TF18:58
326Margareta LarssonOK Njudung18:59
838Gry Bruland VråleSturla, IF19:00
1050Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL19:01

D 75-

1 510 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
234Anne-Britt NilsenKjelsås IL19:05
1306Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb19:06
1072Elin DahlenRingerike OL19:07
301Ulla LindheIK Stern19:08
380Birgitta StenströmVänersborgs SK19:09
1078Birgitte BekkelundRøyken OL19:10
1135Brita Eilertsen GrønliFørde IL19:11
858Torid KvaalFreidig19:12

D 80-

1 510 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
436Tirill Liby SeipOK Skeidi19:16
769Gudveig JørundlandOK Sør19:17
1129Unni Dirro BøhlerengenMåren OK19:18
955Inger E. VamnesHamar OK19:19

H -10

1 410 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1869Magnus Rørlien JevanordFossum IF18:31
1930Olav GrevstadFossum IF18:32
1941August Myklebust LeopolderIL Koll18:33
1671Age KristvikFossum IF18:34
560Fredrik GrønsethFossum IF18:36
180Mathias LeroyerFreidig18:37
547Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK18:38
430Iver AarsethIL Koll18:39
1380Eskil OlaussenOppsal Orientering18:40
864Odin Vie StrislandFossum IF18:41
950Thomas Nissen HellerudIL Koll18:42
762Alfred TeigNydalens SK18:43
171Jens Anton AndresenMalvik IL18:44
266Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb18:45
141Emil HeksemFana IL18:46
1156Eskil HobølOppsal Orientering18:47
1327Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn18:48
662Christian Berge GjellestadNydalens SK18:49
796Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL18:50
253Jon StrandKongsberg OL18:51
1207Magnus MolundIL Tyrving18:52
1349Trygve MyhrvoldFossum IF18:53
761Erlend GrønliFreidig18:54
1113Lars FlaskerudOL Toten-Troll18:55
1070Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering18:56
1008Sebastian WettergreenFossum IF18:57
294Alfred NikolaisenOppsal Orientering18:58
1231Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb18:59
219Emil Aleksander NolteFreidig19:00
981Aksel Tonjer FingarsenElverum OK19:01
24Ole Ulseth SylteFreidig19:02
491Selmer LøkenOK Moss19:03
733Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK19:04

H 11-12

1 660 m, 58 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1834Emil Husebye AamodtFredrikstad SK18:21
1849Christoffer ÅnensenOppsal Orientering18:22
1859Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL18:23
1903Gabriel SolemOppsal Orientering18:24
1928Carl ÖbergGamleby OK18:25
1162Kristian Kaupang LyeLarvik OK18:29
803Lukas Jones ArnesenHeming Orientering18:30
1312Jens WoldSturla, IF18:31
625Sondre OlaussenOppsal Orientering18:32
1351Anders Vik VierliFossum IF18:33
1359Diderik Rønning BøeSandefjord OK18:34
980Emil Tonjer FingarsenElverum OK18:35
620Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett18:36
944Aksel Nissen HellerudIL Koll18:37
1114Amund FlaskerudOL Toten-Troll18:38
117Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL18:39
604Jakob OstherFossum IF18:40
391Nov Bar-NathanLillomarka OL18:41
198Rasmus EngehultNotodden OL18:42
913Martin TorøKongsberg OL18:43
453Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK18:44
946Mikkel RastadAsker Skiklubb18:45
982Erlend OtterleiØstmarka OK18:46
345Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb18:47
1286Ola Mæhre TorjussenFossum IF18:48
1260Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK18:49
1075Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll18:50
1056Erlend SommerheinFossum IF18:51
1277Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK18:52
905Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK18:53
612Dagfinn GjerstadOsterøy IL18:54
975Asbjørn LandeEidskog OL18:55
142Oskar HeksemFana IL18:56
1255Mats JohnsenSturla, IF18:57
1157Sigurd HobølOppsal Orientering18:58
1139Ole Magnus StoremyrIL Hauken18:59
1213Gaute SkjønhaugFet OL19:00
518Erlend UlsakerHemsedal IL19:01
1239Henrik KaiserSturla, IF19:02
1093Johan SkjåkLillehammer OK19:03
830Jan Olav BerganKongsberg OL19:04
257Magnus SigurdssonStokke IL19:05
138Jarand GustafssonKongsberg OL19:06
1204Mathias LinløkkenØstmarka OK19:07
405Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb19:08
1343Olaf Blom-HagenFossum IF19:09
534Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL19:10
1142Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange19:11
1352Rasmus Vik VierliHisøy OK19:12
701Even LienGjø-Vard OL19:13
697Erlend BakkeFossum IF19:14
711Ludvik Storler SnøfuglFreidig19:15
1067Jacob Finstad LandIL Tyrving19:16
444Ask Felland SætnanFossum IF19:17
1187Fredrik Fet AndersenKonnerud IL19:18
403Henrik Elias SebjørnsenFossum IF19:19
1111Alf Petter LynumFreidig19:20
681Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb19:21

H 11-12N

1 210 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1726Einar Dalseg NetlandFossum IF18:01
1844Bernhard WaastadFossum IF18:16
1870Mads Rørlien JevanordFossum IF18:17
1096Andreas MelheimSturla, IF18:18
1270Sivert Vie SollieFossum IF18:19
901Sivert KnutheimSturla, IF18:20
900Oskar KnutheimSturla, IF18:21

H 13

1 610 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1845Vegard Lereim StorliFreidig19:20
1883Eivind NæveIL Leik19:21
1909Mats Olsen ByeModum OL19:22
263Endre SandKongsberg OL19:23
933Johannes Salvesen-LundeIL Koll19:24
1354Håvard EikRaumar Orientering19:25
177Rasmus BerglundRingerike OL19:26
553Tristan HalvorsenFreidig19:27
1138Henrik Repstad StoremyrIL Hauken19:28
1368Kidus Abiy GirmaIL Koll19:29
1173Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL19:30
720Eskil BrændenLillomarka OL19:31
1201Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering19:32
1328Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn19:33
1247Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF19:34
1363Anders Næss-UlsethHeming Orientering19:35
1099Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb19:36
976Ragnar LandeEidskog OL19:37
413Henning ReichenbachOppsal Orientering19:38
1273Borgar SkjelbredKongsberg OL19:39
1171Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering19:40
1043Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL19:41
529Samuel A StokkelandÅlgård Orientering19:42
885Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL19:43
330Martin Christoffer BorgIL Koll19:44
644Linus Hognestad SennelsRøyken OL19:45
1268Lars Horten JordetVingelen IL19:46
837Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)19:47
479Einar ØstvoldHeming Orientering19:48
73Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb19:49
1297Simen Gløgård StensrudNittedal OL19:50
163Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL19:51
72Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb19:52
45Jakob A. GjedeboOppsal Orientering19:53
545Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK19:54
549Kristoffer Strømdal WikFreidig19:55
54Gabriel GjoneSandefjord OK19:56

H 14

1 680 m, 48 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1857Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)18:00
1934Tarje EspelinAsker Skiklubb18:09
101Fridtjof ReuschHeming Orientering18:10
151Christian Fredrik BorgIL Koll18:11
361Vilmer NybergAsker Skiklubb18:12
575Marius E. AamodtOppsal Orientering18:13
1160Henrik Kaupang LyeLarvik OK18:14
1165Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering18:15
873Anders KlavenesSandefjord OK18:16
450Philip Lehmann RomørenFossum IF18:17
945Jakob RastadAsker Skiklubb18:18
306Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL18:19
793Oliver LarsenMo OK18:20
13Theodor BjørkSandefjord OK18:21
1347Mathias NyhaugAsker Skiklubb18:22
499Jonas KroghOppsal Orientering18:23
973Halvor LøkenKongsberg OL18:24
321Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb18:25
758Iver Dalsaune ThunFreidig18:26
888Oliver NilsenFossum IF18:27
179Emil Reinertsen LeroyerFreidig18:28
588Arne BerganKongsberg OL18:29
902Sondre LadimOK Moss18:30
251Martin Nøkleby MellingRingerike OL18:31
702Lars LienGjø-Vard OL18:32
1009Anders TaraldsenLillehammer OK18:33
1189Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb18:34
694Sigurd VatnFrol IL18:35
346Eskil KolshusOppsal Orientering18:36
610Martin Størmer-AntonsenNydalens SK18:37
672Sindre Vie StrislandFossum IF18:38
455Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK18:39
863Eirik Vie StrislandFossum IF18:40
759Emil GrønliFreidig18:41
1240Martin KaiserSturla, IF18:42
1223Alfred BjørnerødOK Moss18:43
30Jo Randar HolmøyHadeland OL18:44
591Sigurd BraathenWing OK18:45
157Eirik FrostAlta OL18:46
551Axel AaldeNydalens SK18:47
725Tord RomundstadNidarøst OK18:48
98Brage Bell LysakerFana IL18:49
53Benjamin GjoneSandefjord OK18:50
1263Hallvard TjentlandLardal OL18:51
624Ask OlaussenOppsal Orientering18:52
94Øyvind LamarkGanddal IL18:53
1023Oskar BaklidKonnerud IL18:54
650Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering18:55

H 13-16C

1 410 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1356Elias AndenæsAsker Skiklubb19:07
1097Olav MelheimSturla, IF19:08
144Sigurd Paulsen AskLierbygda OL19:09
1229Knut Kolltveit SørlieFossum IF19:10
1221Truls LunåsmoTynset IF19:11

H 15

2 160 m, 53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1842August Hopstad NykvistWing OK18:00
1876Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering18:08
1884Vegard Holm JohannesenKongsberg OL18:09
507Trygve Børte NomelandKristiansand OK18:10
153Gustav Andresen SkotteFossum IF18:11
1084Sindre Grøv SvensenLillehammer OK18:12
1080Per Ingvar TollehaugEiker OL18:13
968Birk ThorstensenOppsal Orientering18:14
1316Gaute LindaasElverum OK18:15
667Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18:16
1333Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn18:17
517Sindre UlsakerHemsedal IL18:18
724Gaute BerganNydalens SK18:19
826Jonas MyhrAsker Skiklubb18:20
1285Erik Williams StrømsnesMalvik IL18:21
1253Sigurd Saxe SandvikHalden SK18:22
166Stein Aas StræteRingerike OL18:23
1254Henning StrandIL BUL-Tromsø18:24
443Birk Felland SætnanFossum IF18:25
741Tobias MathisenPorsgrunn OL18:26
362Vegard RanestadHamar OK18:27
132Vemund MølnvikFreidig18:28
1281Jonathan EylertsenHalden SK18:29
59Johan EgerKongsberg OL18:30
785Tor Erling GjølsjøOK Moss18:31
315Anselm ReichenbachOppsal Orientering18:32
416Kasper Bakken UlsethNydalens SK18:33
1317Mats LindaasElverum OK18:34
148Vetle Grønvik EkraFreidig18:35
278Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18:36
353Rolf Andreas BergNydalens SK18:37
214Antonius Herskedal AmundsenFreidig18:38
385Petter Andreas LonaWing OK18:39
25Vegard Ulseth SylteFreidig18:40
979Sander Tonjer FingarsenElverum OK18:41
745Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering18:42
429Jonas AarsethNydalens SK18:43
501Martin Vehus SkjerveVerdal OK18:44
833Teodor Mo HjelsethNydalens SK18:45
1291Jørgen WesterheimStord Orientering18:46
189Brage TakleKristiansand OK18:47
447Hans UrsetIL BUL-Tromsø18:48
1136Hallgeir BrevikStokke IL18:49
1295Simen HøyerFossum IF18:50
1121Elias StubberudNydalens SK18:51
35Atle Nikolai WølloKongsberg OL18:52
742August MaskeFreidig18:53
395Erlend AuneByåsen IL18:54
82Isak Jacobsen-GaskiBardu IL18:55
348Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb18:56
801Simen KolbergsrudRøyken OL18:57
619Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett18:58
176Mikkel BerglundRingerike OL18:59

H 16

2 230 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1917Brage AsplemFreidig18:48
1919Martin BrækkeHalden SK18:49
1939Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL18:50
1910Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering18:52
1894Ole Jakob FrankrigNydalens SK18:53
1855Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering18:54
386Erik BohneVaregg Fleridrett18:55
49Jens Øien KlosterFitjar IL18:56
184Henrik R HoltHedrum OL18:57
1237Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF18:58
993Eilev KvaaleAsker Skiklubb18:59
997Jostein RøFreidig19:00
322Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK19:01
789Nils TveiteÅs-NMBU Orientering19:02
239Viljan van RaaijHedrum OL19:03
640Mikkel KatlaFossum IF19:04
97Birk Bell LysakerFana IL19:05
102Henrik ReuschHeming Orientering19:06
880Sondre YtterbøAsker Skiklubb19:07
823Tobias EspedalNydalens SK19:08
11Cornelius BjørkSandefjord OK19:09
932Gaute FosstveitRaumar Orientering19:10
1342Vegar HoleFørde IL19:11
632Kristian ØstermannHeming Orientering19:12
972Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb19:13
1016Olav Kristian LundKongsberg OL19:14
512Halvor RudningenHemsedal IL19:15
808Ådne SkjærsteinIL Tyrving19:16
897Halvard KornmoPorsgrunn OL19:17
1026Mikkel HoltFreidig19:18
121Ole Kristian TaksdalGanddal IL19:19
903Christopher LadimOK Moss19:20
1054Sven Bergset LangvikIL Veten19:21
74Sven StielstraSauda Orienteringsklubb19:22
521Felix FinsrudAsker Skiklubb19:23
579Einar EideByåsen IL19:24
687August Syrdal ØenHeming Orientering19:25
159Gard FrostAlta OL19:26
1164Iver RingheimLarvik OK19:27
1324Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb19:28
1315Ferdinand FremmingHeming Orientering19:29
1345Vebjørn Blom-HagenFossum IF19:30
65Vetle DrageKongsberg OL19:31
580Sondre Zahl HagenFossum IF19:32
954Jakob TorgersenHalden SK19:33
250Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL19:34
318Hallvar HallanOK Skøynar19:35
28Eskil FrischknechtAlta OL19:36
1385Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL19:37
427Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering19:38
692Erlend BørliFossum IF19:39
853Kristoffer FjæreHedrum OL19:40
1313Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn19:41
696Marius BakkeFossum IF19:42
592Henrik BraathenWing OK19:43
990Jørgen SchjølbergTynset IF19:44

H 15-16B

1 610 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1938Even Amundsen BjørkliRingerike OL19:57
1302Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn19:59

H 17-B

1 680 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1920Raymond BerntzenFet OL18:56
1174Kjetil JacobsenHamar OK18:59
448Ove KjetsåOtra IL19:00
1161Torstein LyeLarvik OK19:01
371Tony HalsallOtra IL19:02
1048Thor VollsetHeming Orientering19:03
243Svend Kristian EidstenSturla, IF19:04
18Alexander RødstenHeming Orientering19:05
881Per Anders YtterbøAsker Skiklubb19:06
1190Kristoffer Eriksen NylundEiker OL19:07
366Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering19:08
1292Jarle RogndokkenFet OL19:09
1Arild SvihusGanddal IL19:10
586Martin KaspersenMo OK19:11
63Torbjørn BarikmoKongsberg OL19:12

H 17-C

1 660 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
839Lars VråleSturla, IF19:24
1074Lars-Erik ØsterudEiker OL19:25
145Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn19:26
805Didrik BredesenRaumar Orientering19:27
258Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL19:28

H 17-20

2 010 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1459Ledig StartnrNOTEAM18:07
248Egil FrydenlundSturla, IF18:08
743Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb18:09
1145Trygve Nummedal OsFørde IL18:10
1219Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering18:11
421Euan TebbuttLEI18:12
1370Sverre GrafferRingerike OL18:13
420Ethan TebbuttLEI18:14
476John Olav RundeKristiansand OK18:15
446Ludvig JohnsenHedrum OL18:16

H 21-

2 230 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1875Sigurd Røgeberg MagelssenNTNUI19:45
1901Øystein Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb19:46
1902Amund Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb19:47
1905Oskar ErikssonOK Älgen19:48
1224Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering19:49
202Damien RenardKongsberg OL19:50
1289Martin AskeAndebu IL19:51
1311Runar BjørhovdeBækkelagets SK19:52
866Morten Nilstad PettersenIL Tyrving19:53
388Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL19:54
474Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL19:55
389Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL19:56
623Tobias ThorssonOK Löftan19:57
530Sturla StokkelandÅlgård Orientering19:58
648Thomas TubbehaugenOK Moss19:59
857Marius StaffOL Toten-Troll20:01
1348Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb20:02
1085Marius Borge HeirNTNUI20:03
461Olav Bog VikaneOslostudentenes IK20:04
1087Sindre Engzelius GylverNTNUI20:05
962Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett20:06
1163Esten Nicolai WøienAsker Skiklubb20:07
775Matthew NgOslostudentenes IK20:08
374Fredrik StudsrudHisøy OK20:09
1222Vemund RønnebergRøyken OL20:10
772Jørgen MadslienNTNUI20:11
211Jakub JirasekAmager Orienteringsklub20:12
1055Martin DammTIF Viking20:13
462Jarle LysnesHedrum OL20:14

H 35-

2 230 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1083Lacho IlievHalden SK20:00
1865Stian OverskeidIndre Østfold OK20:15
882Erik Rytter JakobsenOK Moss20:17
1082Kristoffer JacobsenIL Tyrving20:18
423Ole Grini JohansenNatthauken IL20:19
978Audun FingarsenElverum OK20:20

H 40-

2 250 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1899Petter HalvorsenNydalens SK19:57
140Geir HeksemFana IL19:58
984Sindre ValsgårdIndre Østfold OK19:59
293Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering20:00
663Bernt GjellestadNydalens SK20:00
324Tommy SkårbøRaumar Orientering20:01
1118Ram RayamajhiOppsal Orientering20:02
1321Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb20:03
1325Eirik W. MoeLierbygda OL20:04
484Amund BeitnesOK 7720:05
490Øyvind LøkenOK Moss20:06
1092Kjetil SkjåkLillehammer OK20:07
851Jørgen FjæreHedrum OL20:08
412Torbjørn KravdalGjø-Vard OL20:09
48Assaf Bar-NathanLillomarka OL20:10
384Eivind LonaWing OK20:11
947Øystein RastadAsker Skiklubb20:12
912Karl Even RyghHeming Orientering20:13
1170Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering20:14
1060Jens Erik MortensenAsker Skiklubb20:15
995Eirik SkavhellenBotne SK20:16
555Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering20:17
71Sander StielstraSauda Orienteringsklubb20:18
593Øystein BraathenWing OK20:19
1355Aksel OlsenAsker Skiklubb20:20
1188Jostein F. TellnesAsker Skiklubb20:22

H 45-

2 290 m, 74 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
835Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)19:00
1944Martin ØhmanGjø-Vard OL19:09
1296Christian GløgårdNittedal OL19:10
417Espen TorsethGjø-Vard OL19:11
577Johan JebsenHeming Orientering19:12
600Henrik OttesenFredrikstad SK19:13
249Stig MellingRingerike OL19:14
1013Pål AngvollFredrikstad SK19:16
974Eivind LandeEidskog OL19:17
642Thorbjørn VærpKristiansand OK19:18
261Ingebrigt FuglemMalvik IL19:19
1124Kyrre GranFet OL19:20
573Eilert AamodtOppsal Orientering19:21
183Anders Kristian HoltHedrum OL19:22
313Kenneth WesterheimStord Orientering19:23
532Håvard HågårdKonnerud IL19:24
1198Stig InstanesSturla, IF19:25
542Odd-Ivan LorentsenOK Silsand19:26
1210Torgeir SkjønhaugFet OL19:27
869Jørn-Are LongfjeldModum OL19:28
917Bjørn HaugeNydalens SK19:29
536Bjørn MartiniAsker Skiklubb19:30
1205Kjetil MolundIL Tyrving19:31
781Geir HoffIL Tyrving19:33
339Espen JohnsenHedrum OL19:34
941Geir TorgersenHalden SK19:35
308Even ErlienGjø-Vard OL19:36
147Vidar GjelstadOppsal Orientering19:37
76Hans Olav HygenØstmarka OK19:38
608Fredrik SaugestadNydalens SK19:39
485Sverre WisløffAsker Skiklubb19:40
1244Atle StrømHedrum OL19:41
23Andreas SylteFreidig19:42
254Odd StrandKongsberg OL19:43
343Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb19:44
27Tom KristensenLarvik OK19:45
120Oddvar TaksdalGanddal IL19:46
9Christian ReuschHeming Orientering19:47
1169Tor Sverre GravningenStokke IL19:48
174Lars BerglundRingerike OL19:49
1252Tore SandvikHalden SK19:50
556Tor RingstadHedrum OL19:51
794Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL19:52
489Rune GraversenIL BUL-Tromsø19:53
297Olle MalmringFreidig19:54
457Tormod KleppaLillehammer OK19:55
1007Inge HaugeHisøy OK19:56
334Tor OlsenIF Trauma19:57
449Henning Bratland CarlsenOK Moss19:58
1275Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK19:59
477Roger ØstvoldHeming Orientering20:00
1262Jens TjentlandLardal OL20:01
989Geir SchjølbergTynset IF20:02
8André JægtvikKonnerud IL20:03
596Bjørn Idar SætranIF Trauma20:04
896Thore KornmoPorsgrunn OL20:05
740Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL20:07
355Ola NilsenOppsal Orientering20:08
115Espen RøsteKongsberg OL20:09
597Gunnar VatnFrol IL20:10
969Runar ThorstensenOppsal Orientering20:11
841Knut Ivar JohansenSandefjord OK20:12
1272Øystein SkjelbredKongsberg OL20:13
67Tomas EidsmoFreidig20:14
494Matt HallOrienteering Nova Scotia20:15
62Per Øivind EgerKongsberg OL20:16
425Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF20:17
158Thomas FrostAlta OL20:18
847Rune BlågestadIndre Østfold OK20:19
1248Øystein RognebakkeSturla, IF20:20
143Håvard Sandvoll AskLierbygda OL20:21
519Endre UlsakerHemsedal IL20:22
899Geir Thomas KnutheimSturla, IF20:23
523Jon HolstadFreidig20:24

H 50-

2 150 m, 96 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1833Øyvind SchjelderupWing OK18:28
1906Stefan ErikssonOK Älgen18:29
1913Roar ByeModum OL18:30
1933Odd FuglestadÅlgård Orientering18:31
70Andrew BarryOrienteering USA18:38
548Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering18:39
584Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø18:40
122Peter DirksenSauda Orienteringsklubb18:41
113Oluf BøckmanKristiansand OK18:42
767Dag Helland-HansenIL Tyrving18:43
319Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb18:44
526Pål Kogstad NæssRaumar Orientering18:45
719Øystein JensenSarpsborg OL18:46
616Jon Erik KvarmeSturla, IF18:47
788Steinar LågAsker Skiklubb18:48
1304Øystein MagelssenOL Tønsberg og omegn18:49
613Johannes GjerstadOsterøy IL18:50
1041Terje BlindheimLillomarka OL18:51
387Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb18:52
685Knut Erling ØenHeming Orientering18:53
821Kjetil EspedalNydalens SK18:54
304Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering18:55
404Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø18:56
377Ole IngesenSarpsborg OL18:57
734Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL18:58
4Roger LysnesHedrum OL18:59
1017Geir WillumsenFreidig19:00
465Geir BråtenVegårshei IL19:01
216Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering19:02
938Svein GranerudAsker Skiklubb19:03
961Ole Edvard HjortlandLarvik OK19:04
187Thomas MeierOLG KAKOWA Liestal19:05
510Per Olav NærestadIF Trauma19:06
1179Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK19:07
1251Arne KristensenStokke IL19:08
365Jon SkriubakkenPorsgrunn OL19:09
850Ole Petter HaugenNydalens SK19:10
1006Knut AurebekkTorridal IL19:11
1066Ola TellesbøHadeland OL19:12
1202Terje LinløkkenØstmarka OK19:13
892Leif Arne NytrøenTynset IF19:14
199Rune EngehultNotodden OL19:15
139Per GustafssonKongsberg OL19:16
188Bjørn P. LøvåsNidarøst OK19:17
155Lars Erik StrømsnesMalvik IL19:18
152Jon Terje EkelandOddersjaa SSK19:19
126Øystein WiggenByåsen IL19:20
1234Harald SvergjaNord-Østerdal OK19:21
1176Einar LunøeNydalens SK19:22
948Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett19:23
757Daniel LeibundgutOLV Hindelbank19:24
1287Per Arne AadlandSamnanger IL19:25
1228Per Erik LarsenSandefjord OK19:26
472Tom Eirik EikangerIL Gular19:27
774Stein MarkhusVerdal OK19:28
874Jens Even StorhovFreidig19:29
277Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett19:30
994Torstein KvaaleAsker Skiklubb19:31
809Are KristiansenIL Tyrving19:32
1319Magne AasAsker Skiklubb19:33
550Hallvard KorenOK Moss19:34
1200Jan Tore HenriksenNydalens SK19:35
338Børge HarveyIL BUL-Tromsø19:36
3Guttorm L EggeOslostudentenes IK19:37
633Atle WølloKongsberg OL19:39
810Anders FlågenHeming Orientering19:40
543Svein NygårdLillomarka OL19:41
1000Børge PedersenNydalens SK19:42
401Ronny RykkjeVaregg Fleridrett19:43
598Ole Petter VestølVegårshei IL19:44
802Kimme ArnesenHeming Orientering19:45
255Ole TørnqvistFana IL19:46
751Helge GisholtOK Skeidi19:47
715Johan IvarssonFreidig19:48
1181Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering19:49
763Lars DanielsonMatteus SI19:50
1259Helge RosenlundVaregg Fleridrett19:51
704Lasse ArnesenHeming Orientering19:52
800Øystein RappRaumar Orientering19:53
285Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb19:54
1288Bjørnar OlsrødStokke IL19:55
1126Per KällvikÅmåls OK19:56
351Roger Andre VaneboKongsberg OL19:57
426Harald Eide-FredriksenHeming Orientering19:58
1022Lars BaklidKonnerud IL19:59
225Frode HaugskottOL Trollelg20:00
424Jan Erik AalbergBækkelagets SK20:01
149Joachim FribergIF Hagen20:02
215Tore JuvikIL Gular20:03
914Svein-Olav TorøKongsberg OL20:04
314Per Olav GulbrandsenLarvik OK20:05
419Per Einar StrømHedrum OL20:06
928Trond GjelstadSandefjord OK20:07
41Tore NymarkVaregg Fleridrett20:08
224Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering20:09
998Asbjørn AarvikNittedal OL20:10

H 55-

2 010 m, 64 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
267Tore Voss FagervoldBærums Skiklub18:00
1841Tore KjølsethNydalens SK18:17
1886Hallvard BergIL Tyrving18:18
1940Stig HeirAsker Skiklubb18:19
1372Erik HøivoldKongsberg OL18:27
1264Jan GranstedtHalden SK18:28
825Terje HenriksenAsker Skiklubb18:29
1314Nils Petter FremmingHeming Orientering18:30
730Arne GrevskottFrol IL18:31
1271Tore SundtjønnÅrvoll IL18:32
1140Bernt RognesFreidig18:33
756Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL18:34
787Vidar BenjaminsenLillomarka OL18:35
1307Kjell Einar AndersenVarteig OL18:36
1029Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse18:37
227Haakon ArnesenByåsen IL18:38
373Nils-Henrik PedersenHisøy OK18:39
168Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering18:41
213Harald KvisliNotodden OL18:42
1053Ivar BergsetIL Veten18:43
1002Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering18:44
247Snorre FrydenlundSturla, IF18:45
1329Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL18:46
698Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)18:47
812Anders KronbergRaumar Orientering18:48
524Herman BakkeLøten o-lag18:49
749Jan Petter LandeRocky Mountain Orienteering Club18:50
1018Charlie ShahbazianChicago Area Orienteering Club18:51
1215Hallvard FjærLillomarka OL18:52
784Bjørn SolhjemSørkedalens IF18:53
638Bjørn BaklidKonnerud IL18:54
887Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL18:55
302Bjørn Henning GrandalIL Tyrving18:56
37Egil Wickstrand IversenHeming Orientering18:57
1371Ernst Fristad NilsenLillehammer OK18:58
735Hroar SannaRingerike OL18:59
929Johan LundeIL Koll19:00
1079Thor Inge TollehaugEiker OL19:01
16Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)19:02
64Øyvind DrageKongsberg OL19:03
877Are NjåsteinIL Tyrving19:04
925Lars Roger LundanesEmblem IL19:05
541Eivind HoffIL Tyrving19:06
89Arne JohannesenIL Gular19:07
502Vidar SkjerveVerdal OK19:08
779Øyvind Roger HansenRøyken OL19:09
915Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering19:10
563Bjørn SolbergseterAustmarka IL19:11
6Tor LahlumKolbotn og Skimt OL19:12
566Morten AndresenOK Skeidi19:13
128Torgeir BrandalKongsberg OL19:14
506Bjørn Victor LarsenKongsberg OL19:16
930Jan Petter HansenIL Gular19:16
1021Torbjörn OhlssonHaninge SOK19:17
1242Frode KamsvågIL Tyrving19:18
2Jon LahlumIL GeoForm19:19
428Petter GullikstadRøros IL19:20
382Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø19:21
269Bjørn Erik JohnsenByåsen IL19:22
165Knut AasRingerike OL19:23
407Mike LongUniversity College Dublin OC19:24
311Morten KarlsenMåren OK19:25
43Knut AndersenLøten o-lag19:26
1119Helge StubberudNydalens SK19:27

H 60-

2 000 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1863Urban LarssonOK Gipen19:32
1867Pål Woldstad HanssenEiker OL19:33
1873Ketil BergeVestre Akers SK19:34
1879Trond HegnaAsker Skiklubb19:35
953Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn19:36
921Tor Ragnar AndersenHalden SK19:37
316Geir Holm GundersenSturla, IF19:38
190Bjørn ÅstorpSarpsborg OL19:39
726Jack BjørnsenKristiansand OK19:40
1106Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn19:41
645Ivar RefslandIL Tyrving19:42
276Harald ThonSturla, IF19:43
1175Olav NipenIL Tyrving19:44
786Per SchancheAsker Skiklubb19:45
1194Morten DueMåren OK19:46
433Jon Arvid FossumAsker Skiklubb19:47
1186Øivind MyhreKongsberg OL19:48
983Johan MagerøyFørde IL19:49
127Svein Harald HansenOK Silsand19:50
1011Per Kristian EkebergIL Tyrving19:51
771Torgeir StrandhagenRøyken OL19:52
569Jörgen IvarssonHestra IF19:53
1122John HansenKristiansand OK19:54
103Stefan GunnarssonKristinehamns OK19:55
363Stein KlyveOK Moss19:56
798Terje Wiig MathisenNydalens SK19:57
1166Jan SveenRaumar Orientering19:58
1149Bård NatvigNittedal OL19:59
1133Per Olaf KlemsdalVarteig OL20:00
515Harald HoviSkien OK20:01
1037Erik HasliSnertingdal IF Orientering20:02
603Per OsenVestre Akers SK20:03
646Hannu ArkiTurun Metsänkävijät20:04
1217Tor StrandRaumar Orientering20:05
654Frode BergersenHamar OK20:06
924Øyvind GylverAsker Skiklubb20:07
708Arve GlittumOK Skeidi20:08
281Roy GjerdingOK Moss20:09
1040Sten SegerslättSkåneslättens OL20:10
639Ove MartinsenHauketo IF20:11
747Bob CherryAYROC20:12
605Øyvind SørlieHadeland OL20:14
657Nikolay KrupnovIL Tyrving20:14
1024Dagfinn TorpePorsgrunn OL20:15
508Sven-Erik BrodinKristinehamns OK20:16
1216Kjell RønnebergRøyken OL20:17

H 65-

1 780 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1877Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett19:27
1921Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering19:34
360Are EriksenOslostudentenes IK19:35
1226Elling AakreAndebu IL19:36
1360Sveinung RekaaNotodden OL19:37
1379Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss19:38
1038Per ØhlckersIL Tyrving19:39
539Atle RemmePorsgrunn OL19:40
181Martin NaufHedrum OL19:41
509Vidar ElvekrokEiker OL19:42
792Tor SørevikTIF Viking19:43
38Sigurd DæhliLøten o-lag19:44
20Per Dag NordkveldeHedrum OL19:45
565Harry BreilandÅlgård Orientering19:46
829Ola BroxOL Toten-Troll19:47
926Bent GalborgenIndre Østfold OK19:48
671Hans Lyder HaareKonnerud IL19:49
1191Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering19:50
110Øivind FadumSande Sportsklubb19:51
1358Bernt TollefsenIL GeoForm19:52
347Frank BjarkøWing OK19:53
22Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering19:54
1004Svein S JacobsenIL Tyrving19:55
397Torbjørn NørbechRingerike OL19:56
392Knut LillealternFreidig19:57
629Terje HansenVingelen IL19:58
222Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg19:59
241Jan Olav OrmbergFana IL20:00
112Ragnar Niemi BergStokke IL20:01
688Einar LienLøten o-lag20:02
273Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering20:03
500Paul SkjakerHadeland OL20:04
750Egil HusethKamp/Vestheim IF20:05

H 70-

1 710 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1862Nils Olav VennevikFreidig18:49
1907Anders Johan KrosbyFredrikstad SK18:50
844Rolf GjølbergLarvik OK18:53
1334Anders WaageFreidig18:54
934Geir TrøanKolbotn og Skimt OL18:55
327Stefan G LarssonOK Njudung18:56
1036Widar Taxth LølandHisøy OK18:57
440Dagfinn HoleBergens TF18:58
496Trond FeiringHamar OK18:59
468Magnus NatåsBergens TF19:00
607Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb19:01
744Helge RevhaugRingerike OL19:02
831Rolf KarsetSteinkjer OK19:03
746Jørgen KvilhaugBotne SK19:04
274Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking19:05
381Hans Roar BakkenEiker OL19:06
1134Kurt GrønliFørde IL19:07
939Knut LindløvOK Moss19:08
628Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering19:09
399Ove ThorssonIK Trenne Ullared19:10
516John Thomas PetersenNittedal OL19:11
818Per DalheimKonnerud IL19:12
236Jan BartnikAmager Orienteringsklub19:13
312Geir HusdalTIF Viking19:14
438Kjell SvihusGanddal IL19:15
290Hasse BergstrømIL Tyrving19:16
1293Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb19:17
441Jon FærdenKolbotn og Skimt OL19:18
827Terje MalmHamar OK19:19
237Runar KittilsenStokke IL19:20
106Christer GillenäsKristinehamns OK19:21
1035Thorolf TrolsrudBotne SK19:22
1102Hans StordalOL Tønsberg og omegn19:23
352Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving19:24
328Atle AlvheimFana IL19:25
706Tore VaajeAsker Skiklubb19:26

H 75-

1 710 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1069Jon Vegard LundeLillehammer OK19:31
1063Magne KlovningPorsgrunn OL19:32
840Lasse VråleSturla, IF19:33
310Magnus LandstadFreidig19:34
1071Tormod DahlenRingerike OL19:35
678Jon C. FougnerHeming Orientering19:36
525Einar StensbyLøten o-lag19:37
859Gunnar ØsterbøFreidig19:38
1045Leidulv VinjeNidarøst OK19:39
300Henrik HvoslefIK Stern19:40
415Helge BjaalandHeming Orientering19:41
658Anders TaraldrudIndre Østfold OK19:43

H 80-

1 710 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40Axel IngvaldsenTIF Viking19:45
699Oddvar GjelstadSandefjord OK19:46
568Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering19:47
432Arne SæterhaugByåsen IL19:48
572Tormod HøimyrSturla, IF19:49
768Einar JørundlandOK Sør19:50
1131Bjørn EgnerHeming Orientering19:51
57Tore S. RasmussenTIF Viking19:52
235Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL19:53
150Per Einar HjelsethOL Tønsberg og omegn19:54
1141Jon TyldumRudsbygd IL19:55

Direkte AL

2 240 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1739Helen Suzanne PalmerByåsen IL17:00
1753Kenneth DybvikStokke IL17:00
1760Pål Martin EidNOTEAM17:00
1761Håkon BergStokke IL17:00
1763Guro VassendPorsgrunn OL17:00
1767Ole Christian BangHamar OK17:00
1768Kristian KullerudKonnerud IL17:00
1772Ane Hansen KjensethNittedal OL17:00
1773Øyvind GlendrageNittedal OL17:00
1774Svenja KernstockVeritas Bil17:00
1776Silje ArntzenNTNUI17:00
1777Tor BrennaNittedal OL17:00
1778Eirik WatterdalOL Tønsberg og omegn17:00
1780Mari Jevne ArnesenIL Tyrving17:00
1781Ida Arnesen TiltnesIL Tyrving17:00
1783Roger MostueOppsal Orientering17:00
1784Hanne SletnerNOTEAM17:00
1785Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering17:00
1787Jacob Berg LofthusNTNUI17:00
1788Line KlyveOppsal Orientering17:00
1793Jon BjørgumKristiansand OK17:00
1795Frank SandbergKemiön Kiilat17:00
1796Stine Therese SjoKemiön Kiilat17:00
1797Bent SkatvedtRaumar Orientering17:00
1800Sigve Botnennasjonalrådet17:00
1801Såmund BotnenEmblem IL17:00
1802Øystein DyrkolbotnenNOTEAM17:00
1805Håvard Mo VaadalNTNUI17:00
1807 JohnsenMulticonsult BILOslo17:00
1809Sigurd Helle OpedalBetonmasthæhre Aktiv17:00
1810Alan CherryNydalens SK17:00
1811Audun BreivikStokke IL17:00
1812Marianne EngsethIL Tyrving17:00
1815Magnus ZachariasenOppsal Orientering17:00
1818Rasmus Rørholt TheisenNTNUI17:00
1819Gisle NysæterSkien OK17:00
1820Susan BøbelIL Imås17:00
1821Thomas BedinIndre Østfold OK17:00
1827Olav VestølVegårshei IL17:00
1828Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn17:00
1829Terje TaugstadSturla, IF17:00
1831Øyvind GrandumIL GeoForm17:00
170Christian Andre AndresenMalvik IL18:00
220Mette Resell NolteFreidig18:00
232Arnau OrmellaAmager Orienteringsklub18:00
554Helena AxelssonNydalens SK18:00
790Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering18:00
868Einar KlavenesSandefjord OK18:00
1127Kine DirroMåren OK18:00
1130Thomas BjørnskauNOTEAM18:00
1230Anders ØpstadAsker Skiklubb18:00
1350Martin BråtenVegårshei IL18:00
1376Vegard LandsverkSkien OK18:00
1387Turid VongravenSkien OK18:00
1388Eilef LandsverkSkien OK18:00
1580Bjørn Richard KirsteSkien OK18:00
1581Gløer WinsvoldSentrum OK18:00
1582Stig Carlson StranhagenRøyken OL18:00
1853Jøran KristensenNOTEAM18:00
1871Holger KeilholzRøyken OL18:00
1890Tarjei VollsetHeming Orientering18:00
1891Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb18:00
1927Jon KjensethHeming Orientering18:00
1946Marita Lilja GrønhovdModum OL18:00
1144Martin ReichenbachOppsal Orientering20:06

Direkte AK

1 710 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1736Trond EvensenOL Tønsberg og omegn17:00
1738Børge BrubækKongsberg OL17:00
1742Tonje HolmOK Moss17:00
1750Jon FanavollKamp/Vestheim IF17:00
1751Anikken DybvikStokke IL17:00
1756Randi StoksethFredrikstad SK17:00
1757Tor Arne StoksethFredrikstad SK17:00
1764Jon UlvensøenOL Tønsberg og omegn17:00
1775Bjørn-Wiggo Nordahl HusebyeFredrikstad SK17:00
1786Kjersti Holt HanssenMåren OK17:00
1789Tone Nilsennasjonalrådet17:00
1790Lotte MyklemyrEiker OL17:00
1792Håkon Omholt BerregårdLardal OL17:00
1799Karoline BredladNOTEAM17:00
1814Margrethe MiøenFossum IF17:00
1823Liv KlemetsauneFossum IF17:00
1825Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn17:00
1826Live SkattumNOTEAM17:00
1832Hedvig VollsetHeming Orientering17:00
87Ola LestebergKongsberg OL18:00
172Marte P. H AndresenMalvik IL18:00
288Martin FrischknechtAlta OL18:00
422Iain TebbuttLEI18:00
660Torun DyrkornEiker OL18:00
791Torodd KolbergsrudRøyken OL18:00
856Nora Skyttersæter SaugerudHalden SK18:00
956Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering18:00
977Anna-Thekla TonjerElverum OK18:00
1031Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL18:00
1193Marius Myhre SælevikHaugesund IL Orientering18:00
1326Roar MathisenOL Tønsberg og omegn18:00
1335Bård AndersenVarteig OL18:00
1346Arild NyhaugAsker Skiklubb18:00
1353Øystein MelbyVang OL18:00
1367Hege AndersenIL Koll18:00
1856Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)18:00
1888Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering18:00
1936Marion AmundsenRingerike OL18:00
191Erik Broers DamsgaardHisøy OK19:38

Direkte B

1 710 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1737Dirk NolteFreidig17:00
1741Daniel NystuenRøyken OL17:00
1743Ole Johannes NedrebøOK Moss17:00
1744Olav TalleLillehammer OK17:00
1745Åse Helen Myklebust LeopolderIL Koll17:00
1746Hans Georg Myklebust LeopolderIL Koll17:00
1766Knut FossgardLillomarka OL17:00
1779Ingrid HernesNOTEAM17:00
1791Emil BakkenEiker OL17:00
1794Harald AulieIL Koll17:00
1806Reno PapeKonnerud IL17:00
1817Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn17:00
1822Amund Øiseth GedinIndre Østfold OK17:00
1824Ole Martin KarrevikNOTEAM17:00
195Ingerid ReinertsenFreidig18:00
1579Lasse Løkken GulheimKolbotn og Skimt OL18:00
14Hans Gøran BjørkSandefjord OK18:21
52Knut GjoneSandefjord OK18:21
271Hilde MoholthKongsberg OL18:21
298Janne Fossum MalmringFreidig18:21
495Karin NilssonIK Trenne Ullared18:21
614Kristine KolshusOppsal Orientering18:21
709Ingvil SnøfuglFreidig18:21
813Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK18:21
848Ina BlågestadIndre Østfold OK18:21
884Elisabeth Aune JakobsenOK Moss18:21
1154June HerredsvelaØstmarka OK18:21
1233Berit KjesbuStjørdals-Blink Orientering18:21
1245Ragnhild BrevikØstmarka OK18:21
1265Bente HortenVingelen IL18:21
1266Leif JordetVingelen IL18:21
1300Nelly MaskeFreidig18:21
1339Knut Even HoleFørde IL18:21
1340Anita E. HoleFørde IL18:21
1838Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn18:21
1843Kato NykvistWing OK18:21
1868Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL18:21
1889Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK18:21
1898Bjørn BrækkeHalden SK18:21
1924Kjetil SolbakkenIL Tyrving18:21
1942Ninni Tornøe JonssonBærums Skiklub18:21
1943Gaute SkjelsvikLillehammer OK18:21
368Audun HvenekildeOppsal Orientering19:32
367Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering19:59

Direkte C

1 470 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1734Trude ForsbakFreidig17:00
1755Martin DybvikStokke IL17:00
1758Henrik Mikkelsen ForosFossum IF17:00
1765Elisabeth StrandbergLillomarka OL17:00
1782Henrik NybergAsker Skiklubb17:00
1803Bente VasshaugKonnerud IL17:00
1804Marinne SkusethEmblem IL17:00
1808Sturla MellaOppsal Orientering17:00
1813Henrik LoennechenNOTEAM17:00
1816Lillemon ItallinLC Erste Bank17:00
1847Maja Kalleson RøedOppsal Orientering18:00
1866Jørn TorgersenTIF Viking18:01
1923Katrine SolbakkenIL Tyrving18:02
242Nina EidstenSturla, IF18:20
1077Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll18:21
1945Henrik NybergAsker Skiklubb18:21
1332Vibeke Svendsen MathisenOL Tønsberg og omegn18:22
1338Mari Anne DyrlieVarteig OL18:23
963Linda BønesVaregg Fleridrett18:24
1218Tina BjørnstadRaumar Orientering18:25
289Helle J. FrischknechtAlta OL18:26
56Sigrun GjoneSandefjord OK18:27
162Trond TaraldsenMalvik IL18:28
1331Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL18:29
1088Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll18:30

Direkte N

1 150 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1733Vilde LorentzenOK Silsand17:00
1735Wilma StoparIL Tyrving17:00
1740Sissel KombaHemsedal IL17:00
1747Vigdis SigurdsdottirStokke IL17:00
1748Victoria NilsenModum OL17:00
1749Sturla SigurdssonStokke IL17:00
1752Jens DybvikStokke IL17:00
1754Alexander DybvikStokke IL17:00
1759Martin Mikkelsen ForosFossum IF17:00
1762Marlene KeicholzRøyken OL17:00
1770Simen Kjenseth GlendrageNittedal OL17:00
1798Thorbjørn MyrvoldFossum IF17:00
1830Ingrid Kviai Midt HaugenHaslum17:00
17Stian LillegårdLillomarka OL18:00

Beginner

1 590 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1947Cristina Solla HachEquinor16:00
1948Linda Kristin SchulzEquinor16:00
1949Nenad KesericEquinor16:00
1950Andreia CordeiroEquinor16:00
1951Kari-Lill FredriksenEquinor16:00
1952Eduardo BarcaEquinor16:00
1953Evangeline Barrameda ManalacEquinor16:00
1954Bärbel Monika Traub WaaganEquinor16:00
1955Kristine SelvikEquinor16:00
1956Christine Dela Cruz SpillingEquinor16:00
1957Anne Sofie DahleEquinor16:00
1958Igor OrlovEquinor16:00
1959Muhammad Ali AbdihaEquinor16:00
1960Knut EllevogEquinor16:00
1961Melinda ØdegårdEquinor16:00
1962Yan ChenEquinor16:00
1963Finn Erik JansenEquinor16:00
1964Qinli Xiao DyrhaugEquinor16:00
1965Detlef Klauser-BaumgärtnerEquinor16:00
1966Ingine Kristin StrømsøyenEquinor16:00
1967Shahab Reza BesharatEquinor16:00
1968Silvia Del ZottoEquinor16:00
1969Shana BoffEquinor16:00

Trained

2 200 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1970Felipe De FariaEquinor16:00
1971Petter Alexander JennisonEquinor16:00
1972Gro FrihagenEquinor16:00
1973Kristin AamodtEquinor16:00
1974Kari-ann Victoria Omli BirkelandEquinor16:00
1975Brita Opheim SauarEquinor16:00
1976Kenneth Johannessen EikEquinor16:00
1977Snorre FrydenlundEquinor16:00
1978Tore HoffEquinor16:00
1979Harald ThonEquinor16:00
1980Lene Kilsund AxelsenEquinor16:00
1981Karoline Hatlestad LarsenEquinor16:00
1982Tim Leo LuberEquinor16:00
1983Martha Nga Thi Thanh HuynhEquinor16:00
1984Asbjørn AarvikEquinor16:00

Annonser

IOF Eventor