Norsk Orientering

Startliste for NM sprint kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint kvalifisering
Arrangørorganisasjoner: Sandnes IL (Rogaland) / Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 26 mai 2018

H21 Gjest

3 810 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2401Alexander ChepelinHalden SK09:25
2402Stepan MudrakFredrikstad SK09:26

D 19-20 Heat 1

3 120 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1502Kårhild Husby NordstadNTNUI10:01
1503Agnethe HasliGjø-Vard OL10:02
1504Thea Sildnes BaklidKonnerud IL10:03
1505Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering10:04
1506Oda J SikkelandIL Tyrving10:05
1507Anne Willkommen EikenNTNUI10:06
1508Vera MelkildFreidig10:07
1509Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)10:08
1510Ragnhild EideByåsen IL10:09
1511Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK10:10
1512Synne StrandAsker Skiklubb10:11
1513Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss10:12
1514Malin SandstadFreidig10:13

D 19-20 Heat 2

3 010 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1602Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)10:01
1603Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)10:02
1604Line SølbergIL Leik10:03
1605Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb10:04
1606Karoline AuneHalden SK10:05
1607Emilie WestinNydalens SK10:06
1608Thea DyrkornEiker OL10:07
1609Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb10:08
1610Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK10:09
1611Ane DyrkornEiker OL10:10
1612Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF10:11
1613Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK10:12
1614Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)10:13

D 17-18 Heat 1

3 120 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2103Maren NorderudIL Tyrving09:32
2104Hedda SkatvedtRaumar Orientering09:33
2105Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular09:34
2106Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL09:35
2107Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering09:36
2108Frida Bakken UlsethNydalens SK09:37
2109Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb09:38
2110Helene EgerKongsberg OL09:39
2111Nora SvendsenGanddal IL09:40
2112Kristine Eide RappRaumar Orientering09:41
2113Emma Meyer LarssonIL Tyrving09:42
2114Karen Hoel JomaasFossum IF09:43
2115Ragne WiklundNydalens SK09:44
2116Solveig LetmolieEiker OL09:45
2117Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett09:46
2118Åsne Naadland HoloFossum IF09:47
2119Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK09:48
2120Hedda Raadal BjørloHalden SK09:49
2121Mina JørgensenIL Tyrving09:50
2122Lene Berg HanssenByåsen IL09:51

D 17-18 Heat 2

3 010 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2203Christine HoenEiker OL09:32
2204Maria Rørvik HaverLillomarka OL09:33
2205Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK09:34
2206Tale StrandKongsberg OL09:35
2207Mari Strømme LidVaregg Fleridrett09:36
2208Jenny BaklidKonnerud IL09:37
2209Ingeborg RognstadHadeland OL09:38
2210Silje MorlandstøEiker OL09:39
2211Anniken RanvikKonnerud IL09:40
2212Katherine EstepKonnerud IL09:41
2213Hanne VassendPorsgrunn OL09:42
2214Mari Kilskar GrevskottFrol IL09:43
2215Karianne Olsvik DengerudNydalens SK09:44
2216Silje Marie VågeAsker Skiklubb09:45
2217Malin HaugeHisøy OK09:46
2218Marlin HaavengenKongsberg OL09:47
2219Marie LilandNydalens SK09:48
2220Mari Landro SvingheimKonnerud IL09:49
2221Elise AusenPorsgrunn OL09:50

D 17-18 Heat 3

3 070 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2303Ingunn Torød BusetGneist, IL09:32
2304Andrea VaneboKongsberg OL09:33
2305Hanne Eide RappRaumar Orientering09:34
2306Sigrid EkelandOddersjaa SSK09:35
2307Karoline BjørnerødOK Moss09:36
2308Solveig Eline BergIL Tyrving09:37
2309Synne Marie KvammeWing OK09:38
2310Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett09:39
2311Ingrid Lund HovdenIL Tyrving09:40
2312Tomine Lysaker SandenEiker OL09:41
2313Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL09:42
2314Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK09:43
2315Janne Tjørhom AasheimGanddal IL09:44
2316Aurora GjølsjøOK Moss09:45
2317Ane Sofie KroghOppsal Orientering09:46
2318Ingrid G. KvålsgardFossum IF09:47
2319Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL09:48
2320Pernille KatlaFossum IF09:49
2321Andrea RanvikKonnerud IL09:50

D 21 Heat 1

3 310 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
902Jorunn KvaklandNTNUI10:31
903Vibeke ØyeIL Gular10:32
904Eva TesarovaWing OK10:33
905Lone MalmgrenHalden SK10:34
906Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK10:35
907Emma ArnesenByåsen IL10:36
908Maren GrandeFrol IL10:37
909Ingeborg EideByåsen IL10:38
910Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb10:39
911Aud Hognestad TaksdalGanddal IL10:40
912Runa FremstadLarvik OK10:41
913Kine Hallan SteiwerHalden SK10:42
914Vilde MalmeiNTNUI10:43
915Stefani PopovaHadeland OL10:44
916Iliana IlievaHalden SK10:45
917Helene OmdalNTNUI10:46
918Agnes LeoHalden SK10:47
919Lone BrochmannBækkelagets SK10:48

D 21 Heat 2

3 170 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1003Silje Skorve SkarpeidGanddal IL10:32
1004Eirin Svanøe-HafstadFrol IL10:33
1005Marianne DæhliNydalens SK10:34
1006Marjo LiikanenGanddal IL10:35
1007Julie StørmerFossum IF10:36
1008Mariell ArntzenGneist, IL10:37
1009Christiane TrösseVaregg Fleridrett10:38
1010Synne BaklidKonnerud IL10:39
1011Doris Stien KaspersenMo OK10:40
1012Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering10:41
1013Emilie Westli AndersenLøten o-lag10:42
1014Ragnhild HjermstadFossum IF10:43
1015Marion HuberNydalens SK10:44
1016Marie Hammer IversenØstmarka OK10:45
1017Tonje VassendNTNUI10:46
1018Ingjerd MyhreKongsberg OL10:47
1019Siri UlvestadNydalens SK10:48

D 21 Heat 3

3 230 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1103Martha Kalvig SkoganNydalens SK10:32
1104Marte Hoff HagenNTNUI10:33
1105Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL10:34
1106Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering10:35
1107Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett10:36
1108Kristine AusenNTNUI10:37
1109Lizzie InghamHalden SK10:38
1110Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL10:39
1111Trine BolstadGanddal IL10:40
1112Elise EgsethNydalens SK10:41
1113Marthe GløersenBækkelagets SK10:42
1114Kristine BergliaEiker OL10:43
1115Evine Westli AndersenLøten o-lag10:44
1116Andrine BenjaminsenLillomarka OL10:45
1117Pernille Ronæss MellebyStavanger Orienteringsklubb10:46
1118Kristine FjellangerVaregg Fleridrett10:47
1119Sigrid AlexandersenNTNUI10:48

H 17-18 Heat 1

3 550 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1801Stian RykkjeVaregg Fleridrett09:30
1802Jo Even KolstadFreidig09:31
1803Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL09:32
1804Per Clemet WisløffAsker Skiklubb09:33
1805Elias Skjolden SørensenLillomarka OL09:34
1806Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL09:35
1807Sivert Sande KvermeFossum IF09:36
1808Anders HorveiRaumar Orientering09:37
1809Jonas GrønliFreidig09:38
1810Jakob MoOL Toten-Troll09:39
1811Peter GisholtFossum IF09:40
1812Sølve DrageKongsberg OL09:41
1813Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL09:42
1814Vegard KittilsenFreidig09:43
1815Aslak HeimdalKonnerud IL09:44
1816Bendik EliassenFredrikstad SK09:45
1817Sander ArntzenAsker Skiklubb09:46
1818Marius AurebekkKristiansand OK09:47
1819Petter Liabakk EriksenByåsen IL09:48
1820Simen Spets StorhovFreidig09:49
1821Ådne Skjæveland JøssingWing OK09:50
1822Tor Magnus GrøstadØstmarka OK09:51

H 17-18 Heat 2

3 540 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1922David RundeKristiansand OK09:29
1901Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL09:30
1902Skjalg NysæterSkien Ok09:31
1903Håkon HolstadFreidig09:32
1904Rasmus MathisenPorsgrunn OL09:33
1905Magnus GjerstadVaregg Fleridrett09:34
1906Elias ØhmanGjø-Vard OL09:35
1907Emil StørmerFossum IF09:36
1908Matias NissenFreidig09:37
1909Eirik Høst FossgardLillomarka OL09:38
1910Jostein Svaland DaleVang OL09:39
1911Even GravningenStokke IL09:40
1912Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular09:41
1913Mathias RosenlundVaregg Fleridrett09:42
1914Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn09:43
1915Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering09:44
1916Isak JonssonNydalens SK09:45
1917Trym B IslandOL Tønsberg og omegn09:46
1918Eivind Berner MyhreFossum IF09:47
1919Even LindaasVang OL09:48
1920Anders VestølVegårshei IL09:49
1921Niels Christian HellerudHalden SK09:50

H 17-18 Heat 3

3 560 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2001Sondre OttesenFredrikstad SK09:30
2002Eirik ImrikFredrikstad SK09:31
2003Jens Johan BrekkeLillomarka OL09:32
2004Kristian Fredrik LynumFreidig09:33
2005Kristian RykkjeVaregg Fleridrett09:34
2006Runar Saur ModahlFredrikstad SK09:35
2007Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL09:36
2008Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering09:37
2009Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn09:38
2010Andreas RambergØstmarka OK09:39
2011Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn09:40
2012Scott JuvikIL Gular09:41
2013Gaute Kvittum NytrøenTynset IF09:42
2014Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb09:43
2015Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering09:44
2016Lars Young VikNydalens SK09:45
2017Mats EidsmoFreidig09:46
2018Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb09:47
2019Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK09:48
2020Lars SandstadFreidig09:49
2021Kristian PyttenKristiansand OK09:50

H 19-20 Heat 1

3 550 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1203Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI10:02
1204Anders HaugskottOL Trollelg10:03
1205Sindre R HoltHedrum OL10:04
1206Lukas LilandNydalens SK10:05
1207Bjørnar LøvliAsker Skiklubb10:06
1208Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF10:07
1209Simen BallangrudOL Toten-Troll10:08
1210Oscar LyngenFreidig10:09
1211Einar MelsomFossum IF10:10
1212Sander H. RogndokkenNydalens SK10:11
1213Anders HagaRaumar Orientering10:12
1214Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett10:13
1215Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK10:14
1216Oskar Spets StorhovFreidig10:15
1217Elias JonssonNydalens SK10:16
1218Per Ivar StoklandGanddal IL10:17
1219Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK10:18
1220Sebastian DalandKristiansand OK10:19
1221Håkon LundKongsberg OL10:20

H 19-20 Heat 2

3 540 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1302Jørgen WulfsbergNydalens SK10:01
1303Lars SolliMo OK10:02
1304Jostein TandbergNydalens SK10:03
1305Joar GjerdahlKonnerud IL10:04
1306Mathias GløersenBækkelagets SK10:05
1307Mathias VindalFreidig10:06
1308Martin Borge HeirFossum IF10:07
1309Mathias HermstadFreidig10:08
1310Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK10:09
1311Einar EkelandOddersjaa SSK10:10
1312Kasper FosserHeming Orientering10:11
1313Øyvind HjermstadFossum IF10:12
1314Even-Johan KaspersenMo OK10:13
1315Eirik Langedal BreivikNydalens SK10:14
1316Erling HjermstadFossum IF10:15
1317Håvard Sandstad EidsmoFreidig10:16
1318Håkon KornmoPorsgrunn OL10:17
1319Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb10:18
1320Jørgen BaklidKonnerud IL10:19

H 21 Heat 1

3 810 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
603Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)10:32
604Oskar AndrénIL Leik10:33
605Fredrik OmdalGanddal IL10:34
606Jonas Klausen EspedalNTNUI10:35
607Ola KeiseråsIL Leik10:36
608Sindre JohannessenFreidig10:37
609Elias T. MølnvikNTNUI10:38
610Stian SundsvikFrol IL10:39
611Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering10:40
612Ove BaardsgaardOL Trollelg10:41
613Vegard DanielsenKristiansand OK10:42
614Bojan BlumensteinNydalens SK10:43
615Dag BlandkjennKristiansand OK10:44
616Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett10:45
617Sondre Ruud BråtenNydalens SK10:46
618Oskar StørmerFossum IF10:47
619Jon Aukrust OsmoenNydalens SK10:48
620Ulf Forseth IndgaardFrol IL10:49
621Håvard HagaNydalens SK10:50

H 21 Heat 2

3 710 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
703Eskil Sande GullordBækkelagets SK10:32
704Øyvind WatterdalHadeland OL10:33
705Mathias BenjaminsenLillomarka OL10:35
706Torgeir NørbechIL Tyrving10:35
707Trygve HeggedalKongsberg OL10:36
708Albin LillieströmFreidig10:37
709Olai Stensland LillevoldNTNUI10:38
710Øyvind WiggenByåsen IL10:39
711Karl FremstadIL Tyrving10:40
712Asbjørn Magnus MidtbøWing OK10:41
713Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering10:42
714Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg10:43
715Thomas Natvig ÅrstadHalden SK10:44
716Jakob Kalvig SkoganNTNUI10:45
717Anders VisterNydalens SK10:46
718Carl Petter LyngenFrol IL10:47
719Emil WingstedtHalden SK10:48
720Emil AhlbäckFossum IF10:49

H 21 Heat 3

3 730 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
803Sturla StokkelandÅlgård Orientering10:32
804Audun HeimdalNTNUI10:33
805Vegard ØlstadBækkelagets SK10:34
806Mattis HoltFreidig10:35
807Bjørn EkebergIL Tyrving10:36
808Andreas G. PoldenGneist, IL10:37
809Henry McNultyNTNUI10:38
810Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL10:39
811Morten Bjerga SundliGanddal IL10:40
812Martin ØhmanGjø-Vard OL10:41
813Henrik EijsinkNydalens SK10:42
814Gaute FriestadKristiansand OK10:43
815Hans Petter MathisenFredrikstad SK10:44
816Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK10:45
817Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett10:46
818Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK10:47
819Matthew SpeakeBækkelagets SK10:48
820Andreas SølbergIL Leik10:49

Annonser

IOF Eventor