Startliste for Smaaleneneløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Smaaleneneløpet
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 23 april 2017

N-åpen

1 430 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4101Selam KorkoshØstmarka OK10:30
4102Signe Dahlseng MoeFet OL10:30
4103Mons Sætre LorentsenFet OL10:30
4104Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK10:30
4105Anna Flier TvetenIndre Østfold OK10:30
4106Milla SkålandTrøsken IL10:30
4107Sofie TaraldsenLillehammer OK10:30
4108Gaute SkjønhaugFet OL10:30
4109Sigmund ØlstadFet OL10:30
4110Adele Øen SkålandTrøsken IL10:30
4111Nils NikolaisenOppsal Orientering10:30
4112Tom Andre AndreassenFet OL10:30
4113Hermine Sol Heggedal AamodtFet OL10:30
4114Andreas MelheimSturla, IF10:30
4115Eirik LestebergKongsberg OL10:30
4116Vilma DanevadFredrikstad SK10:30
4117Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK10:30
4118Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering10:30
4119Stian LillegårdLillomarka OL10:30
4120Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK10:30
4121Siri Flier TvetenIndre Østfold OK10:30
4123Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering10:30
4124Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL10:30
4125Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK10:30
4126Jo Bogstrand IngvaldsenNydalens SK10:30
4127Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering10:30
4128Martin KindemGimle IF10:30
4129Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering10:30
4130Neila Ben SassiÅs-NMBU Orientering10:30
4131Sara Sofie SimonsenOK Øst10:30
4132Liv SimonsenOK Øst10:30
4133N BerbyTrøsken IL10:30
4134Emma BraathenTrøsken IL10:30
4135Selma JendalFossum IF10:30
4136Hemine OddenMåren OK10:30
4137Isolde OddenMåren OK10:30
4138Hennie OddenMåren OK10:30
4139Isak AndersenNydalens SK10:30
4140Tuva FossaasGimle IF10:30
4141Aksel SandvikHalden SK10:30
4142Agnes S JohansenGimle IF10:30
4143August RisbråtheIndre Østfold OK10:30
4144Henrik RisbråtheIndre Østfold OK10:30
4145Oskar BlomFet OL10:30
4147Vegard Brun SagaIL Tyrving10:30
4158Iver Mohrsen LangsrudFredrikstad SK11:00

D -10

2 280 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1301Erika A. GjedeboOppsal Orientering11:01
1302Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL11:03
1303Erle Elise WoldOK Moss11:05
1304Jenny DanevadFredrikstad SK11:07
1305Minna Sofie WingstedtHalden SK11:09

D 11-12

2 080 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1401Eira Skaarer WiklundNydalens SK11:00
1402Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL11:02
1403Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11:04
1404Mari Ovidia RanestadHamar OK11:06
1405Tiril Ebon EspedalNydalens SK11:08
1406Elma Sagli GudimIndre Østfold OK11:10
1407Mari KallesonOppsal Orientering11:12
1408Sigrid Schmitt GranHalden SK11:14
1410Julie BrenåsVarteig OL11:18
1412Pernille Nor-WollØstmarka OK11:22
1413Marie ScheeleNydalens SK11:24
1414Ingrid LestebergKongsberg OL11:26
1416Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK11:30

D 11-12N

1 430 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1501Marie Bjordal VegganOppsal Orientering11:01
1502Pernille Snø Heggedal AamodtFet OL11:03
1503Annabell Aunmo KjellevoldModum OL11:05

D 13-16C

2 080 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2701Anne FrøislandVang OL11:32
2702Anna Austad SveenRaumar Orientering11:34
2704Ragnhild Blom-HagenFossum IF11:38
2705Julie BerntzenFet OL11:40

D 13-16N

2 280 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2601Silje Gåsvik NarvestadHalden SK11:13
2602Andrea H. RogndokkenFet OL11:15

D 17-AK

3 810 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5201Solveig Eline BergIL Tyrving12:38
5202Ingrid LetmolieEiker OL12:40
5203Åsa FranzenIL Tyrving12:42
5204Sigrid Melander VieFossum IF12:44
5205Karen BjergaardNydalens SK12:46
5206Susanne TveteråsOslostudentenes IK12:48
5208Torunn Herrebrøden BerntsenFet OL12:52
5209Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK12:54
5211Linda FredhOK Moss12:58

D 17-C

2 880 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2001Else StordalOL Tønsberg og omegn11:01
2003Maj Lene NystuenRøyken OL11:05
2004Ragnhild BrenåsVarteig OL11:07
2006Jane Karine HelmersenFet OL11:11
2007Mie AlrækOK Øst11:13
2008Lena HenrikssonIL Tyrving11:15

D 17-N

2 280 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3901Tina BjørnstadRaumar Orientering11:19

D 40-

5 160 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3001Astrid KravdalGjø-Vard OL12:01
3002Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering12:03
3003Heidi TronbølFet OL12:05
3004Helena AxelssonNydalens SK12:07
3005Lene SandvikHalden SK12:09
3006Valborg MadslienLillehammer OK12:11
3007Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK12:13

D 45-

4 280 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2402Mona LomeHamar OK11:22
2403Kirsti KringhaugRingerike OL11:23
2404Isa HeggedalKonnerud IL11:24
2405Solveig BerganNydalens SK11:25
2406Hanne NarvestadHalden SK11:26
2407Marit EgnerAsker Skiklubb11:27
2408Hilde PoppeFredrikstad SK11:28
2410Lenka WestinPorsgrunn OL11:30
2411Gunn Elin RudiHadeland OL11:31
2412Line Skjevik ArnevikRingerike OL11:32
2413Frauke Schmitt GranHalden SK11:33
2414Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK11:34
2415Tone Karina IngesenSarpsborg OL11:35
2417Hege SolerødGjø-Vard OL11:37
2418Hilde GrønengLillehammer OK11:38
2419Else Kari ScheeleNydalens SK11:39

D 50-

3 810 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3104Hilda ØfsthusAsker Skiklubb11:28
3105Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)11:30
3106Heidi SchatvetNotodden OL11:32
3108Vanja StaffOL Toten-Troll11:36
3109May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering11:38
3110Tove HeimdalKonnerud IL11:40
3111Solveig SikkelandIL Tyrving11:42
3112Heli MarjomaaStigsökarna11:44
3113Maria TorgersenBækkelagets SK11:46
3114Margrete EngzeliusAsker Skiklubb11:48
3115Alix Young VikNydalens SK11:50
3116Wenche LindløvSarpsborg OL11:52
3117Marianne NjåsteinIL Tyrving11:54
3118Anne Marit BjergaardNydalens SK11:56
3119Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering11:58
3120Kari MadslienNydalens SK12:00
3121Signe Astrup ArnesenHeming Orientering12:02

D 55-

3 810 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4201Gunhild HennumLierbygda OL12:06
4202Heidi FalckIL Tyrving12:08
4204Anne Julsrud HaugenHalden SK12:12
4205Kjersti RønningHamar OK12:14
4206Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL12:16
4207Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL12:18
4208Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering12:20
4209Kirsti Grundnes BergIL Tyrving12:22
4210Kristine Ø TollefsenOK Øst12:24
4211Turid GiilRond OL12:26
4212Kjersti SkantzeIL Tyrving12:28
4213Helena StubberudNydalens SK12:30
4214Berit DanielsenIL Tyrving12:32
4215Cathrine NorvikRøyken OL12:34

D 60-

3 160 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5301Margrete JørandliGjø-Vard OL12:04
5302May ChristoffersenAsker Skiklubb12:06
5303Liv Inger PrangerødTistedalen FL12:08
5304Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL12:10
5305Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK12:12
5306Anne SørumRingsaker OK12:14
5307Lis DæhliLøten o-lag12:16
5308Randi NilstadIL Tyrving12:18
5309Wenche BjørnstadRingsaker OK12:20
5310Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange12:22
5311Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb12:24

D 65-

3 160 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4301Eva Marie GranOK Øst11:56
4302Torid KvaalFreidig11:58
4303Inger TiltnesIL Tyrving12:00

D 70-

2 370 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6101Inger Lise BjordalOppsal Orientering11:24
6102Tea ForbergRond OL11:26
6103Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL11:28
6104Inger SkaugOppsal Orientering11:30
6105Liv FeiringHamar OK11:32
6106Astrid Reppesgård LieHedrum OL11:34

D 75-

2 370 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5801Elin DahlenRingerike OL11:18
5802Johanna YtterbølGimle IF11:20

D 80-

2 370 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3401Gudveig JørundlandOK Sør11:02

H -10

2 280 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5001Nikolai TesloHadeland OL11:23
5002Ask Felland SætnanFossum IF11:25
5003Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange11:27
5005Ville Emil WingstedtHalden SK11:31
5006Odin Vie StrislandFossum IF11:33
5007Erlend SommerheinOK Horten11:35
5008Olaf Blom-HagenFossum IF11:37

H 11-12

2 080 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4003Christoffer ÅnensenOppsal Orientering11:48
4004Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL11:50
4005Liam Viggo WingstedtHalden SK11:52
4006Lukas Jones ArnesenHeming Orientering11:54
4007Sverre SandvikHalden SK11:56
4009Vilhelm SvarødHalden SK12:00
4011Jakob A. GjedeboOppsal Orientering12:04

H 11-12N

1 430 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2801Erlend OtterleiØstmarka OK11:09
2802Simen SkeideOppsal Orientering11:11

H 13-16C

2 080 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5102Martin JystadØstmarka OK12:10
5103Håkon WedumLillehammer OK12:12

H 13-16N

2 280 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5602Fredrik FosserIndre Østfold OK11:00
5601Mathias BerganFet OL11:41
5603Christian DaleBergens TF11:45
5604Johannes ArnøFet OL11:47

H 17-AK

4 280 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4801Snorre VegganOppsal Orientering12:21
4802Tor RingstadHedrum OL12:22
4803Erik Utne VieHaugesund IL Orientering12:23
4804Ola LestebergKongsberg OL12:24
4805Even ErlienGjø-Vard OL12:25
4806Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering12:26
4807Morten Severin SaueIL Tyrving12:27
4808Torstein HoleNydalens SK12:28
4809Arnstein DaleOL Vallset/Stange12:29
4810Tom André AlstadsætherEiker OL12:30
4811Anders FærdenKolbotn og Skimt OL12:31
4812Trond Ivar FossaasGimle IF12:32
4813Fredrik SaugestadNydalens SK12:33
4815Andreas StenstadOppsal Orientering12:35
4816Jørgen AasFet OL12:36
4817Marius StaffOL Toten-Troll12:37
4818Martin BråthenOK Øst12:38
4819Remi JohannesenHalden SK12:39
4820Markus BråthenOK Øst12:40

H 17-C

2 880 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3301Lars Gåsvik NarvestadHalden SK11:19
3302Sven SørensenIndre Østfold OK11:21
3303Svein-Tore Gåsvik NarvestadHalden SK11:23

H 35-

7 530 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1001Erik Rytter JakobsenOK Moss11:01

H 40-

7 530 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2202Henning SpjelkavikIL Tyrving11:07
2203Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering11:09
2204Sindre LangaasNydalens SK11:11
2205Pål Christian IngierdBækkelagets SK11:13
2207Morten MoeFet OL11:17
2208Thomas LieFredrikstad SK11:19
2209David LøverModum OL11:21
2210Odin TellesbøØstmarka OK11:23
2212Robert BanfiÅs-NMBU Orientering11:27

H 45-

5 900 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2301Hans Olav HygenØstmarka OK11:56
2302Henrik OttesenFredrikstad SK11:58
2303Håkon BørliFossum IF12:00
2304Einar ModahlFredrikstad SK12:02
2305Dag StrislandKolbotn og Skimt OL12:04
2306Espen MelheimSturla, IF12:06
2307Tore SandvikHalden SK12:08
2308Martin ØhmanGjø-Vard OL12:10
2309Tom BerganFet OL12:12
2310Svein OtterleiØstmarka OK12:14
2311Eilert AamodtOppsal Orientering12:16
2312Trond EvensenOL Tønsberg og omegn12:18
2313Pål SommerheinOK Horten12:20
2314Peter CarlsenSturla, IF12:22
2315Bent Erik SkaugOppsal Orientering12:24
2316Pål BackstrømHalden SK12:26
2317Espen DanevadFredrikstad SK12:28
2318Dagfinn AasFet OL12:30
2319Frode StrislandFossum IF12:32
2321Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK12:36
2323Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering12:40
2324Øyvind LienGjø-Vard OL12:42
2325Kimme ArnesenHeming Orientering12:44
2326Knut Jostein SætnanFossum IF12:46
2327Øyvind SolliFet OL12:48
2328Christian JomaasFossum IF12:50
2329Bjørn HaugeNydalens SK12:52
2330Kyrre GranFet OL12:54

H 50-

5 500 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1601Dag BrenåsVarteig OL11:00
1602Frank SvarødIdd Sportsklubb11:01
1603Øivind BergetSarpsborg OL11:02
1604Einar TesloHadeland OL11:03
1605Guttorm L EggeOslostudentenes IK11:04
1606Lasse ArnesenHeming Orientering11:05
1607Ottar WiklundNydalens SK11:06
1608Finn Henry LillestrandTrøsken IL11:07
1609Jan Erik IsaksenNydalens SK11:08
1610Ole TørnqvistFana IL11:09
1611Svein GranerudAsker Skiklubb11:10
1612Einar LunøeNydalens SK11:11
1613Roar ByeModum OL11:12
1614Svend Arne YtterbølHalden SK11:13
1615Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb11:14
1616Christian GrotnesIL Tyrving11:15
1617Øystein JensenSarpsborg OL11:16
1618Børge PedersenNydalens SK11:17
1619Jim OlaussenHalden SK11:18
1620Kjetil EspedalNydalens SK11:19
1621Hallvard KorenOK Moss11:20
1622Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL11:21
1623Stein H. HagenFossum IF11:22
1624Ole IngesenSarpsborg OL11:23
1625Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering11:24
1626Harald KvisliNotodden OL11:25
1627Gjermund GravirAsker Skiklubb11:26
1628Trygve LeivestadSarpsborg OL11:27
1629Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)11:28
1630Øystein HoloFossum IF11:29
1631Erlend RåheimOK Øst11:30
1632Tore BjørnerødOK Moss11:31
1633Trond HolterMåren OK11:32
1634Arne TorgersenBækkelagets SK11:33
1635Håkon JendalFossum IF11:34
1636Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK11:35
1637Pål Kogstad NæssRaumar Orientering11:36
1638Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering11:37
1639Jon Iver BakkenNydalens SK11:38
1640Terje MelsomFossum IF11:39
1641Jan Richard EriksenAsker Skiklubb11:40
1642Jo WiklundNydalens SK11:41
1643Roar PedersenOppsal Orientering11:42
1645Terje LinløkkenØstmarka OK11:44
1646Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn11:45
1647Øyvind HelmersenFet OL11:46
1648Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering11:47

H 55-

5 160 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1701Kim Farnes HansenLierbygda OL11:01
1702Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL11:03
1703Onno VerberneOL Toten-Troll11:05
1705Yngvar ChristiansenBækkelagets SK11:09
1706Andreas HuberHamar OK11:11
1707Bjarte LindstadOL Toten-Troll11:13
1708Øyvind Roger HansenRøyken OL11:15
1709Jan-Ove BråthenOK Øst11:17
1710Kjell WestinPorsgrunn OL11:19
1711Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL11:21
1712Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL11:23
1713Hallvard BergIL Tyrving11:25
1714Bjørn ÅrbuVarteig OL11:27
1715Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)11:29
1716Nils Harald StaffOL Toten-Troll11:31
1717Petter GullikstadRøros IL11:33
1718Thor Inge TollehaugEiker OL11:35
1719Christopher SchiveOK Moss11:37
1720Per SlungaardIL Tyrving11:39
1721Bjørnar TollefsenOK Øst11:41
1722John YtternesKolbotn og Skimt OL11:43
1723Bjørn Henning GrandalIL Tyrving11:45
1724Morten HulløenKristiansand OK11:47
1725Hallvard FjærLillomarka OL11:49
1726Donald SkantzeIL Tyrving11:51
1727Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering11:53
1728Bjørn BakkevigHeming Orientering11:55

H 60-

4 280 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1101Jan SveenRaumar Orientering11:01
1104Geir Holm GundersenSturla, IF11:04
1105Torgeir StrandhagenRøyken OL11:05
1106Einar LienLøten o-lag11:06
1107Øyvind GylverAsker Skiklubb11:07
1108Erik LindströmModum OL11:08
1109Bjørn ÅstorpSarpsborg OL11:09
1110Morten DueMåren OK11:10
1111Per Kristian EkebergIL Tyrving11:11
1112Leif BergersenAsker Skiklubb11:12
1113Roy GjerdingOK Moss11:13
1114Trygve TveteråsFredrikstad SK11:14
1115Morten JohannessenRøyken OL11:15
1116Tor StrandRaumar Orientering11:16
1117Stein KlyveOK Moss11:17
1119Alf PettersenIL Tyrving11:19

H 65-

3 810 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1801Harald AasheimOppsal Orientering11:00
1808Jan BøhleOL Trollo11:00
1802Ola BroxOL Toten-Troll11:02
1803Hans Roar BakkenEiker OL11:04
1804Paul SkjakerHadeland OL11:06
1805Torbjörn KarldénKvillebyns SK11:08
1807Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb11:12
1809Per StensethFredrikstad SK11:16
1810Arne TiltnesIL Tyrving11:18
1811Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF11:20

H 70-

3 160 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3201Leif BokerødIdd Sportsklubb11:22
3202Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving11:24
3203Willy GrønstadGimle IF11:26
3204Hans StordalOL Tønsberg og omegn11:28
3205Jørgen HolmboeIL Tyrving11:30
3206Rolf GjølbergLarvik OK11:32
3207Klaus EngenEidskog OL11:34
3208Terje MalmHamar OK11:36
3209John Ivar KjellevoldModum OL11:38
3210Roar BjordalOppsal Orientering11:40
3211Erik Johan GrorudHaslum IL11:42
3212Trond FeiringHamar OK11:44
3213Kjell StenstadvoldIL Tyrving11:46
3214Kjell LangsrudOK Øst11:48
3215Helge RevhaugRingerike OL11:50
3216Hasse BergstrømIL Tyrving11:52

H 75-

3 160 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1901Trygve FosseGimle IF11:00
1902Erling TidemannLommedalens IL11:02
1903Jan JansenOK Moss11:04
1904Tormod DahlenRingerike OL11:06
1905Anton LommeHedrum OL11:08
1906Gunnar ØsterbøFreidig11:10
1907Ivar Louis BergSturla, IF11:12
1908Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst11:14
1909Harald LundhaugOK Moss11:16
1910Odd KletteliBækkelagets SK11:18

H 80-

2 370 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5401Magnar ReppesgårdHedrum OL11:08
5402Per MeilandLommedalens IL11:10
5403Stein KorenOK Moss11:12
5404Einar JørundlandOK Sør11:14

DirekteC

2 880 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4402Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK11:00
4403Siv Susanne JystadØstmarka OK11:00
4404Anne-Marit SkaugHalden SK11:00
4405Britt Stine StrandFredrikstad SK11:00
4406Tove TesdalIndre Østfold OK11:00
4407Liv Edle GrønstadGimle IF11:00
4408Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK11:00
4409Per Åge FosserIndre Østfold OK11:00
4410Nanna BerganRaumar Orientering11:00
4411Cecilie C. KvermeFossum IF11:00
4412Elise GisholtFossum IF11:00
4413Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering11:00

DirekteAK

3 810 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5210Anna-Thekla TonjerElverum OK11:00
5702Lars Petter EndresenMåren OK11:00
5703Elin KallesonOppsal Orientering11:00
5706Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering11:00
5707Sofie JohanssonLøten o-lag11:00
5708Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering11:00
5709Torun DyrkornEiker OL11:00
5710Trygve RognstadHadeland OL11:00
5711Anne NilsenÅs-NMBU Orientering11:00
5712Arild AndersenOppsal Orientering11:00
5713Ola NilsenOppsal Orientering11:00
5714Anja WingstedtHalden SK11:00
5715Stein Arne NegårdVang OL11:00
5716Jens Erik SimonsenOK Øst11:00
5717Anniken Helland-HansenIL Tyrving11:00
5718André JægtvikKonnerud IL11:00
5719Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL11:00
5720Arnfinn SkålandTrøsken IL11:00
5721Bjørn BaklidKonnerud IL11:00
5722Sigbjørn OddenMåren OK11:00
5723Marius ØieLøten o-lag11:00
5724Oskar ArnevikRingerike OL11:00
5725Elisabeth IngvaldsenNydalens SK11:00
5726Harald WibyeOK Moss11:00
5727Kristin FalkFossum IF11:00
5728Heidi BørstadSarpsborg OL11:00
5729Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL11:00
5730Per Olaf KlemsdalVarteig OL11:00
5731Vegard HaldenNydalens SK11:00
5732Jørn NordbrødenHalden SK11:00
5733Mons Kr. LøvfaldNydalens SK11:00
5734Morten HeirFossum IF11:00
5735Torbjørn BogenSturla, IF11:00
5736Lars HjermstadFossum IF11:00
5737Astrid Waaler KaasHeming Orientering11:00
5738Dag KaasHeming Orientering11:00
5207Hanne WoldOK Moss12:50

DirekteAL

7 530 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4601Inge RambergØstmarka OK11:00
4602Helge BakkehøiØstmarka OK11:00
4603Bjørn Axel GranHalden SK11:00
4604Jostein AndersenNydalens SK11:00
4607Donatas KontautasOK Moss11:00
4608Emil WingstedtHalden SK11:00
4609Kine DirroMåren OK11:00
4610Carmen DirroMåren OK11:00
4612Magnus RambergØstmarka OK11:00
4613Per ØlstadFet OL11:00
4614Rasmus Palmqvist AslaksonIFK Lidingö11:00
4615Åse BerganNydalens SK11:00
4616Agnes LeoHalden SK11:00
4617Magne OmestadNydalens SK11:00
239David StandalFredrikstad SK13:00

H 21-E

9 690 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Henrik EijsinkNydalens SK11:01
2Geir NilsenViul Orienteringsklubb11:03
4Sigurd Myhre AndreassenHalden SK11:07
6Simen BordalFossum IF11:11
8Christian Faruga KarldénKvillebyns SK11:15
9Håvard BergetFredrikstad SK11:17
10Sondre Sande GullordNydalens SK11:19
11Christian SchiveOK Moss11:21
13Nils Petter FremmingHeming Orientering11:25
14Haakon IngvaldsenNydalens SK11:27
15Markus HolterHalden SK11:29
16Torbjørn SagbergIL Tyrving11:31
17Øystein Garsrud TvedtÅs-NMBU Orientering11:33
18Oskar StørmerFossum IF11:35
19Vegard RuttenborgNTNUI11:37
21Emil StørmerFossum IF11:41
22Jan SedivyHalden SK11:43
23Øystein SørensenNydalens SK11:45
24Vetle ChristiansenBækkelagets SK11:47
25Anders Felde OlaussenNTNUI11:49
26Ove Antvord HaugereidLøten o-lag11:51
27Mats NordbrødenHalden SK11:53
28Leif StørmerFossum IF11:55
29Lars-Inge ArnevikRingerike OL11:57
30Håvard HagaNydalens SK11:59
31Øyvind WiggenByåsen IL12:01
32Andreas RüedlingerHalden SK12:03
33Anders VisterNydalens SK12:05
34Erling HjermstadFossum IF12:07
35Jim Øystein NybråtenIL Tyrving12:09
36Anders NordbergNydalens SK12:11
37Emil AhlbäckFossum IF12:13
39Erik Hæstad BjørnstadFossum IF12:17
40Sindre ØsthagenFredrikstad SK12:19
42Daniel MarstonBækkelagets SK12:23
43Thomas Natvig ÅrstadHalden SK12:25
44Carl Godager KaasBækkelagets SK12:27
45Einar MelsomFossum IF12:29
46Kenneth SandvoldEiker OL12:31
48Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12:35
50Markus LivingIL Tyrving12:39
51Tarjei HoloFossum IF12:41
53Fredrik EliassonHalden SK12:45
54Anders TiltnesIL Tyrving12:47
2331Torbjørn Blom-HagenFossum IF12:49

D 21-E

8 530 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering11:00
102Marianne DæhliHalden SK11:02
103Ida TangenNydalens SK11:04
104Marthe GløersenBækkelagets SK11:06
105Mari FastingHalden SK11:08
106Delphine PoirotLillomarka OL11:10
107Toril NesNydalens SK11:12
108Emilie Westli AndersenLøten o-lag11:14
109Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering11:16
110Christine Turter SandvoldNydalens SK11:18
111Jo ShepherdHalden SK11:20
113Gøril FristadHalden SK11:24
115Linn HokholtIL Tyrving11:28
117Beata FalkHagaby GoIF11:32
118Sabine HauswirthHalden SK11:34
119Synnøve BråtenVegårshei IL11:36
120Marion HuberNydalens SK11:38

H 15-16

5 500 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2901Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11:50
2903Sondre Zahl HagenFossum IF11:52
2904Sondre OttesenFredrikstad SK11:53
2905Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK11:54
2906Henrik ReuschHeming Orientering11:55
2907Nils TveiteÅs-NMBU Orientering11:56
2908Eivind Berner MyhreFossum IF11:57
2909Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11:58
2910Vebjørn Blom-HagenFossum IF11:59
2911Theodor LierIndre Østfold OK12:00
2912Runar Saur ModahlFredrikstad SK12:01
2913John OtterleiØstmarka OK12:02
2914Isak JonssonNydalens SK12:03
2915Ferdinand FremmingHeming Orientering12:04
2916Christopher LadimOK Moss12:05
2917Anders HorveiRaumar Orientering12:06
2918Kristian ØstermannHeming Orientering12:07
2919Erlend BørliFossum IF12:08
2920Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering12:09
2921Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering12:10
2922Lars Young VikNydalens SK12:11
2923Eirik ImrikFredrikstad SK12:12
2924Eirik BlågestadIndre Østfold OK12:13
2925Sondre YtterbøAsker Skiklubb12:14
2926Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering12:15
2927Odin SætherFredrikstad SK12:16
2928Henrik GudimØstmarka OK12:17
2929Tore Herman KirkebøenHalden SK12:18
2930Sivert Sande KvermeFossum IF12:19
2931Gaute Kvittum NytrøenTynset IF12:20
2932Grunde IsaksætreGrue IL12:21
2934Tobias EspedalNydalens SK12:23
2935Jakob TorgersenHalden SK12:24
2936Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK12:25
2937Mikkel KatlaFossum IF12:26

D 15-16

4 280 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3701Ea LunøeNydalens SK11:42
3702Ane Sofie KroghOppsal Orientering11:43
3703Oda ScheeleNydalens SK11:44
3704Emma DanevadFredrikstad SK11:45
3705Berthe TesloHadeland OL11:46
3706Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK11:47
3707Solveig LetmolieEiker OL11:48
3708Marie LilandNydalens SK11:49
3709Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL11:50
3711Ingeborg RognstadHadeland OL11:52
3712Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK11:53
3713Vilde RetteraasenIndre Østfold OK11:54
3714Karen Hoel JomaasFossum IF11:55
3715Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL11:56
3716Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL11:57
3717Jenny BaklidKonnerud IL11:58
3719Marte Madslien BakkenNydalens SK12:00
3720Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12:01
3721Kristine KravdalGjø-Vard OL12:02
3722Karoline BjørnerødOK Moss12:03
3723Ada WulfsbergNydalens SK12:04
3725Amélie AamodtOppsal Orientering12:06
3727Tina KallesonOppsal Orientering12:08
3728Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK12:09
3729Nina PedersenSarpsborg OL12:10
3730Alexandra LinløkkenØstmarka OK12:11
3731Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL12:12
3732Christine HoenEiker OL12:13
3733Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering12:14
3734Live ØstvoldHeming Orientering12:15
3735Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL12:16
3736Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)12:17
3737Yngvild Langedal BreivikNydalens SK12:18

H 13-14

3 220 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4901Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL11:43
4902Eivind Bogen ArenthSturla, IF11:44
4903Thomas BlomkvistFredrikstad SK11:45
4904Birk Felland SætnanFossum IF11:46
4905Sigurd Saxe SandvikHalden SK11:47
4906Axel AaldeNydalens SK11:48
4907Gaute LindaasElverum OK11:49
4908Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering11:50
4909Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK11:51
4910Olav MelheimSturla, IF11:52
4911Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK11:53
4912Gaute BerganNydalens SK11:54
4913Andreas DaleBergens TF11:55
4914Ludvik SætherFredrikstad SK11:56
4915Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK11:57
4916Anders TaraldsenLillehammer OK11:58
4917Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK11:59
4918Sander Tonjer FingarsenElverum OK12:00
4919Mats LindaasElverum OK12:01
4920Magnus JystadØstmarka OK12:02
4921Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn12:03
4922Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK12:04
4923Sivert PoppeFredrikstad SK12:05
4924Martin Størmer-AntonsenNydalens SK12:06
4925Sondre LadimOK Moss12:07
4926Christian Fredrik BorgIL Koll12:08
4927Elias StubberudNydalens SK12:09
4928Marius E. AamodtOppsal Orientering12:10
4929Daniel NystuenRøyken OL12:11
4931Alfred BjørnerødOK Moss12:13
4932Tidemann LierIndre Østfold OK12:14
4933Eirik Vie StrislandFossum IF12:15
4934Stian Måseide SørlieRaumar Orientering12:16

D 13-14

3 220 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1201Janna Sofie TellesbøØstmarka OK11:00
1202Pia Young VikNydalens SK11:01
1203Marie Roll-TørnqvistFana IL11:02
1204Julie Sophie WoldOK Moss11:03
1205Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL11:04
1206Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering11:05
1207Astrid RognstadHadeland OL11:06
1208Mari BrendeFossum IF11:07
1209Elise Wærp HaugeNydalens SK11:08
1211Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK11:10
1212Emma Helene OlsenHalden SK11:11
1213Emma Bangstad BergersenHamar OK11:12
1214Marie SaugestadNydalens SK11:13
1215Eileen BjanesIL Tyrving11:14
1216Ragnhild Mathea HelmersenFet OL11:15
1217Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering11:16
1218Linnea HolstIL Tyrving11:17
1219Marie Lien BackstrømHalden SK11:18
1220Vida Helland-HansenIL Tyrving11:19
1221Kathinka Zahl HagenFossum IF11:20
1222Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK11:21
1223Inga Skaarer WiklundNydalens SK11:22
1224Helene Bjørkvold JendalFossum IF11:23
1225Amalie LøkkebergFredrikstad SK11:24
1226Elida Sagli GudimIndre Østfold OK11:25
1227Martine SkjelsvikLillehammer OK11:26
1228Ella BerstadHeming Orientering11:27

D 15-16-B

3 220 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3718Silje SlungaardIL Tyrving11:29
3726Celine YtternesKolbotn og Skimt OL12:07

D 17-B

3 220 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3801Laila Eriksen BlomFet OL11:31
3802Vera Gano MønnichRøyken OL11:32
3804Marit GanoRøyken OL11:34
3805Anne-Grete AustadRaumar Orientering11:35
3806Stine HeggedalFet OL11:36
3807Ann-Karin LestebergKongsberg OL11:37
3809Judit BanfiÅs-NMBU Orientering11:39
3810Stine AustadRaumar Orientering11:40
3811Bodil HulløenKristiansand OK11:41

H 17-B

3 220 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5901Per Anders YtterbøAsker Skiklubb12:21
5902Trond MyhreFossum IF12:22
5903Morten AndresenOK Skeidi12:23
5904Jarle RogndokkenFet OL12:24

H 17-AL

7 530 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3501Ole Johan BråtenVang OL11:31
3502Pål SkogedalAsker Skiklubb11:33
3503Vegar SkinneIndre Østfold OK11:35
3504Fredrik SveenVang OL11:37
3505Audun StrandlieGjø-Vard OL11:39
3506Morten TangenOK Moss11:41
3507Espen WigaardOppsal Orientering11:43
3508Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering11:45
3509Daniel FløtreNydalens SK11:47
3510Haakon JohannesenIndre Østfold OK11:49

D 17-AL

5 900 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4701Lene Godager KaasBækkelagets SK13:04
4703Maria JonssonNydalens SK13:08
4704Audrun UtskarpenOslostudentenes IK13:10
4705Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving13:12
4706Sølvi FossøyEiker OL13:14
4707Anne Johanne LindNydalens SK13:16

H 17-20E

8 530 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb11:48
206Simen BallangrudRaufoss IL Orientering11:54
207Øyvind HjermstadFossum IF11:56
208Jostein Svaland DaleVang OL11:58
209Anders HagaRaumar Orientering12:00
210William Resvoll SkaugOppsal Orientering12:02
211Håkon LundKongsberg OL12:04
212Aslak HeimdalKonnerud IL12:06
213Lavran ThorstensenOppsal Orientering12:08
214Amund HoelRaumar Orientering12:10
215Peter GisholtFossum IF12:12
216Oskar Spets StorhovFreidig12:14
217Audun HeimdalKonnerud IL12:16
218Vegard MyklemyrEiker OL12:18
219Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK12:20
221Elias JonssonNydalens SK12:24
222Sander ArntzenAsker Skiklubb12:26
223Peter NordbrødenHalden SK12:28
224Sam LunøeNydalens SK12:30
225Styrk Hundseid KamsvågFossum IF12:32
226Mats EidsmoFreidig12:34
227Olav Milian Schmitt GranHalden SK12:36
228Andreas RambergØstmarka OK12:38
229Petter Astrup ArnesenHeming Orientering12:40
230Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF12:42
232Elias ØhmanGjø-Vard OL12:46
233Eskil FrøislandVang OL12:48
234Jørgen BaklidKonnerud IL12:50
235Jørgen WulfsbergNydalens SK12:52
237Njaal Ellegaard MelbyVang OL12:56
238Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn12:58
240Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK13:02
241Ole Martin EdstrømOppsal Orientering13:04
242Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF13:06
243August Asheim BirkelandHalden SK13:08
244Linus OlhansÅs-NMBU Orientering13:10
246Erlend BrendstuenHalden SK13:14
248Alexander Skaug YtterbølHalden SK13:18
249Eirik Langedal BreivikNydalens SK13:20
251Sander H. RogndokkenNydalens SK13:24

D 17-20E

5 900 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
302Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL11:02
303Ane DyrkornEiker OL11:04
304Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11:06
305Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss11:08
306Hedda Raadal BjørloHalden SK11:10
307Ragne WiklundNydalens SK11:12
308Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK11:14
309Ane Holm GrønengLillehammer OK11:16
311Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11:20
312Marie UllevålseterNydalens SK11:22
313Åsne Naadland HoloFossum IF11:24
314Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL11:26
315Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK11:28
316Aurora GjølsjøOK Moss11:30
317Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb11:32
318Vilde MalmeiNTNUI11:34
320Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL11:38
323Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK11:44
324Heidi Therese WiestVang OL11:46
325Marit Melby JacobsenLardal OL11:48

DirekteB

3 220 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6201Øystein MelbyVang OL11:00
6202Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL11:00
6203Knut Johan WinsvoldØstmarka OK11:00
6204Kristin Stubban HygenØstmarka OK11:00
6205Roger ØstvoldHeming Orientering11:00
6206Inger SvalandOL Vallset/Stange11:00
6207Ingrid SkaarerNydalens SK11:00
6208Gaute SkjelsvikLillehammer OK11:00
6209Leif Arne NytrøenTynset IF11:00
6210Maren GudevoldOK Moss11:00
6211Heidi BjordalOppsal Orientering11:00
6212Cathrine LillestrandTrøsken IL11:00
6213Embla ØvretveitFredrikstad SK11:00
6214Ståle ØvretveitFredrikstad SK11:00
6215Elisabeth BrækkeHalden SK11:00
6216Hilde Gunn HellenesOK Skeidi11:00
6217Børge TaraldsenLillehammer OK11:00
6218Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF11:00
6219Mari AarsethNydalens SK11:00
6220Randi BuduulFet OL11:00
6221Eva S JohansenGimle IF11:00
6222Anders BrynhildsenFredrikstad SK11:00
6223Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK11:00
6224Magne SætherFredrikstad SK11:00
6225Per Henning GraffIndre Østfold OK11:00

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017