Startliste for Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 23 april 2017

N-åpen

2 220 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Trym NaustdalOK Skeidi10:00
102Kristine NaustdalOK Skeidi10:00
103Eirik Brokeland HolstPorsgrunn OL10:00
104Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL10:00
105Ida AlmvikIL Hauken10:00
106Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL10:00
107Elise Nauf BorgersenHedrum OL10:00
108Josephine BjørkSandefjord OK10:00
109Christopher David EriksenLarvik OK10:00
110Nicolai JohannessenOK Skeidi10:00
111Daniella GjoneSandefjord OK10:00
112Gaute Johansson HendenHedrum OL10:00
113Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK10:00
114Malin Johansson HendenHedrum OL10:00
115Jens G. DybvikStokke IL10:00
116Kristian Kaupang LyeLarvik OK10:00
117Sindre FurlandSandefjord OK10:00
120Hermine GrønnebergHedrum OL10:00
131Arvid WennerstrandPorsgrunn OL10:00
133Alexander G. DybvikStokke IL10:00
607Felix A. RamirezPorsgrunn OL10:00
132Karoline NordgårdNotodden OL11:00
608Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL11:00
701Vidar WennerstrandPorsgrunn OL11:00

D -10

2 050 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
121Dea EikedalenPorsgrunn OL11:33

D 11-12

2 050 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505Synne SandvenNotodden OL10:59
267Julie KristensenPorsgrunn OL11:03
126Vilde Aakre LeistadSkien OK11:15
127Serine Kierulf DirdalLarvik OK11:17
128Isabel Aaltvedt RamirezPorsgrunn OL11:19
129Ingeborg EikåsSandefjord OK11:21
130Annika van RaaijHedrum OL11:23

D 11-12N

2 220 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
134Faya KhouryLarvik OK11:00

D 13-14

2 570 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Ingvild JohnsenHedrum OL11:25
2Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL11:27
3Kristin NordgårdNotodden OL11:29
4Kristin Melby JacobsenLardal OL11:31
7Anne BeitdokkenPorsgrunn OL11:37
8Emma EngehultNotodden OL11:39
9Eline SchjervenLardal OL11:41
10Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11:43
11Une HoltermannPorsgrunn OL11:45

D 13-16C

2 090 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
139Marlene SkramdalHedrum OL11:00

D 13-16N

2 270 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
141Kristin HagaHedrum OL11:00
142Silje HagenDrangedal OL11:00

D 15-16

3 200 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
22Hanna JohanssonHedrum OL11:04
23Malene NysæterSkien OK11:06
24Julie EikelandOL Tønsberg og omegn11:08
25Elise StørenBø OL11:10
26Mina SchjervenLardal OL11:12
27Ida Sofie HjortlandLarvik OK11:14
28Frida DalerStokke IL11:16

D 17-B

2 570 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
146Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK11:00
151Susanne StrømHedrum OL11:00
152Celine Vik OlsenLarvik OK11:00
153Tone Sølie LysnesHedrum OL11:00
154Kristine AaltvedtPorsgrunn OL11:00
155Monica Tveit TjentlandLardal OL11:00
156Gry AakreSkien OK11:00
157Elin SlokvikNotodden OL11:00
158Rita RaastadSkien OK11:00
159Elin BordøyHedrum OL11:00

D 17-C

2 090 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
136Kristin Repstad StoremyrIL Hauken11:00
138Gunn Ingeborg Kval-EngstadSkien OK11:00
166Heidi EriksenLarvik OK11:00
167Kristin JohanssonHedrum OL11:00
168Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi11:00
169Gro HagenDrangedal OL11:00
171May-Britt SkramdalHedrum OL11:00

D 17-N

2 270 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
176Gunn Marit Sand HagenDrangedal OL11:00

D 17-20

3 270 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181Hanne VassendPorsgrunn OL11:25
182Hanna NysæterSkien OK11:27
183Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL11:29
184Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK11:31
185Anna MeenPorsgrunn OL11:33

D 21-

3 580 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
194Pernille NaufHedrum OL11:06
195Ida Mari Borge HoviSkien OK11:08

D 40-

3 200 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197Mariann Øren ArvesenSandefjord OK11:32
198Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK11:34
199Sara MathisenPorsgrunn OL11:36
200Elin GravningenStokke IL11:38
202Wenche EikåsSandefjord OK11:42
203Mona HoltePorsgrunn OL11:44

D 45-

3 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501Mona BakkePorsgrunn OL10:56
502Kristin SandvenNotodden OL10:58
20Stine ArntzenSandefjord OK11:00
206Trude NysæterSkien OK11:20
207Hilde VassendPorsgrunn OL11:22
208Anikken Gjein DybvikStokke IL11:24
210Mai Britt BjørkSandefjord OK11:28
211Åse NysæterSkien OK11:30

D 50-

3 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
216Ida Vår DirdalLarvik OK11:19
217Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11:21

D 55-

3 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224Turid VongravenSkien OK11:07
225Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL11:09
226Grete S B HoviSkien OK11:11
227Lena HammerVestre Akers SK11:13
228Eli Marie WiigPorsgrunn OL11:15
229Gro PedersenOK Skeidi11:17

D 60-

2 290 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
232Tonny LindquistOK Skeidi11:54
234Hanne HerumOK Skeidi11:58

D 65-

2 290 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
241Rakel ØrenSandefjord OK11:32
242Anne Marie CeebergHedrum OL11:34

D 70-

2 290 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
246Astrid GjelstadSandefjord OK11:14
247Thorunn Aamodt OvesenLardal OL11:16
248May Helene HansenSandefjord OK11:18
249Margareta BrynhildsenStokke IL11:20

D 80-

2 290 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
259Tirill Liby SeipOK Skeidi11:06

H -10

2 050 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504Ole Magnus StoremyrIL Hauken10:57
261Magnus SigurdssonStokke IL11:25
262Torben EikedalenPorsgrunn OL11:27
263Tollef TjentlandLardal OL11:29
264Rasmus EngehultNotodden OL11:31

H 11-12

2 050 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
266Henrik Repstad StoremyrIL Hauken11:01
268Niclas GunnerødStokke IL11:05
269Gaute NysæterSkien OK11:07
270Martin DybvikStokke IL11:09
271Gabriel GjoneSandefjord OK11:11
272Brage EikåsSandefjord OK11:13

H 11-12N

2 220 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
276Adrian HagenPorsgrunn OL11:00
277Ludvig SkramdalHedrum OL11:00

H 13-14

2 570 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL11:07
41Theodor BjørkSandefjord OK11:09
43Benjamin GjoneSandefjord OK11:13
44Martin AusenPorsgrunn OL11:15
45Henrik Kaupang LyeLarvik OK11:17
46Magnus BrodinPorsgrunn OL11:19
47Hallvard TjentlandLardal OL11:21
48Ola MeenPorsgrunn OL11:23

H 13-16N

2 270 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
289Bendik Schia LøeNotodden OL11:00

H 15-16

3 270 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89Even GravningenStokke IL11:07
90Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn11:09
91Åsmund SlokvikNotodden OL11:11
92Jonas EikåsSandefjord OK11:13
93Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11:15
94Jakob Schia LøeNotodden OL11:17
95Viljan van RaaijHedrum OL11:19
96Iver RingheimLarvik OK11:21
97Cornelius BjørkSandefjord OK11:23

H 15-16B

2 570 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
147Mikkel Wergeland AasSkien OK11:00

H 17-B

2 570 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
148Jens Petter W AasSkien OK11:00
296Jan Ivar GundersenHedrum OL11:00
297Aleksander Koren HalvorsenOK Skeidi11:00
298Ludvig JohnsenHedrum OL11:00
299Jon Åge StakvikPorsgrunn OL11:00
503Kent Morgan StoremyrIL Hauken11:00

H 17-C

2 090 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Oskar StraumeDrangedal OL11:00
302Arnfinn SørumSkien OK11:00

H 17-20

3 940 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
311Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK11:25
313Skjalg NysæterSkien OK11:29
315Audun Melby JacobsenLardal OL11:33
316Trym B IslandOL Tønsberg og omegn11:35
317Simon NysæterSkien OK11:37
318Sindre R HoltHedrum OL11:39
319Håkon KornmoPorsgrunn OL11:41
326Hallvard Arntzen FossSandefjord OK11:43

H 21-

3 940 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
329Harald HoviSkien OK11:07
330Runar Torpe LienPorsgrunn OL11:09
331Dag Steinar RagvinBø OL11:11
332Erling GrammeltvedtOK Skeidi11:13
333Jørn SundbyLarvik OK11:15
334Øyvind HyllesethSkien OK11:17
335Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL11:19
336Steinar LandeBø OL11:21
337Helge GisholtOK Skeidi11:23

H 40-

3 580 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193Lars Rune LieOK Skeidi11:04
341Thomas BrodinPorsgrunn OL11:12
342Eirik SkavhellenBotne SK11:14
343Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL11:16

H 45-

3 580 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
349Tom KristensenLarvik OK11:00
192Anders HolstPorsgrunn OL11:02
346Anders Kristian HoltHedrum OL11:18
347Øyvind FlaattenOK Skeidi11:20
348Eelco van RaaijHedrum OL11:22
350Jo Børre EikåsSandefjord OK11:26
351Tor Sverre GravningenStokke IL11:28
352Per Olav GulbrandsenLarvik OK11:30
353Sturle FurlandSandefjord OK11:32
354Øyvind StørenBø OL11:34
355Bjørn LiePorsgrunn OL11:36
356Gisle NysæterSkien OK11:38
357Rune EngehultNotodden OL11:40
358Jens TjentlandLardal OL11:42
359Espen JohnsenHedrum OL11:44
360Frode NysæterSkien OK11:46
361Kenneth DybvikStokke IL11:48
362Jørn LangerudPorsgrunn OL11:50
363Knut Ivar JohansenSandefjord OK11:52
364Atle BorgersenHedrum OL11:54

H 50-

3 270 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87Terje BakkePorsgrunn OL11:03
88Bjørn Richard KirsteSkien OK11:05
371Roger LysnesHedrum OL11:35
372Arne Håkon JørgensenSandefjord OK11:37
373Petter LøeNotodden OL11:39
374Tom AasrumHedrum OL11:41
375Arve GlittumOK Skeidi11:43
376Ole Edvard HjortlandLarvik OK11:45
377Inge GlittumOK Skeidi11:47
379Bjørn PollandOK Skeidi11:51
380Per Einar StrømHedrum OL11:53

H 55-

3 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21Harald OmlandSkien OK11:02
391Espen RaastadSkien OK11:18

H 60-

3 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221Even Tore SteinsholtLardal OL11:01
396Per Chr. HagenBø OL11:33
397Ketil BergeVestre Akers SK11:35
398Øivind PedersenOK Skeidi11:37
399Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL11:39
400Tron SolbergOK Skeidi11:41
401Per Dag NordkveldeHedrum OL11:43

H 65-

3 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222Hogne KjæråsAndebu IL11:03
223Hugo ChristensenNotodden OL11:05
406Atle RemmePorsgrunn OL11:23
407Øivind FadumSande Sportsklubb11:25
408Eilef LandsverkSkien OK11:27
409Ragnar Niemi BergStokke IL11:29
410Jiri UrvalekPorsgrunn OL11:31

H 70-

2 290 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
258Jørgen KvilhaugBotne SK11:04
416Bjørn Helge CeebergHedrum OL11:36
417Ronald BjervaDrangedal OL11:38
418Runar KittilsenStokke IL11:40
419Kjell MeenPorsgrunn OL11:42
420Roar LøkenSandefjord OK11:44
421Arne LandeBø OL11:46
422Kåre ThorbjørnsenLarvik OK11:48
423Ragnar HillestadLardal OL11:50

H 75-

2 290 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
426Per Øystein AndersenLarvik OK11:24
427Bjørn Willy HansenSandefjord OK11:26
429Oddvar GjelstadSandefjord OK11:30

H 80-

2 290 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
436Helge TvedtenLarvik OK11:08
437Arne LieStokke IL11:10

Direkte A

3 580 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
601Silje B. HoviSkien OK11:00
602Eirik LarsenSkien OK11:00
800Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL11:00

Direkte B

2 570 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
603Trond FossSandefjord OK11:00
605Eli SæterdalSkien OK11:00

Annonser

IOF Eventor