Startliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 9 april 2017

N-åpen

2 060 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2501Karin StrutzEds SK10:00
2502Max Alexander NybråtenIL Tyrving10:00
2503Neo ThomassenNOTEAM10:00
2504Mie ThomassenNOTEAM10:00
2505Hermine OddenMåren OK10:00
2506Isolde OddenMåren OK10:00
2507Adele SkålandTrøsken IL10:00
2508Storm EriksenTrøsken IL10:00
2509Lars Jørgen Stordal  AalerudOL Tønsberg og omegn10:00
2510Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst10:00
2511Brit-Heidi KopperudIndre Østfold OK10:00
2512Oskar RoskifteOK Moss10:00
2513Olivia RoskifteOK Moss10:00
2514Nathaniel BerbyTrøsken IL10:00
2515Agnes Steffensen JohansenGimle IF10:00
2516Jens SvaeSarpsborg OL10:00
2517Unni HerrebrødenOK Øst10:00
2518Evy FredinStigsökarna10:00
2519Amund SaugestadNydalens SK10:00
2520Randi Fugleneb AamandIL Dyre Vaa10:00
2521Sigrid Fuglenebb AamandIL Dyre Vaa10:00
2522Elise Holm NedrebøOK Moss10:00
2523Selma Størmer-AntonsenNydalens SK10:00
2525Sondre StrømbergFredrikstad SK10:00
2526Halvor Ek HedlundTrøsken IL10:00
2527Ella Elise H OlsenHalden SK10:00
2528Synne Holm-BredaHalden SK10:00
2529Håkon Holm-BredaHalden SK10:00
2578Helene Langvik StangTrøsken IL10:00
2579Astrid ReuschHeming Orientering10:00
2580Anders Rostveit ElmiOK Moss10:00
2581Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL10:00
2582Isak SolbergFredrikstad SK10:00
2583Signe KvalheimHalden SK10:00
2584Synne KjernsmoRøyken OL10:00
2585Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn10:00
2586Emma Nordlie MagnussenHalden SK10:00
2587Ingvild RingheimLarvik OK10:00
2588Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK10:00
2589Sander Ryste OddenSarpsborg OL10:00
2590Vilma DanevadFredrikstad SK10:00
2591India HaavaldsenHalden SK10:00
2592Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL10:00
2593Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK10:00
2594Solan LøkenOK Moss10:00
2595Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb10:00
2596Kristian Kaupang LyeLarvik OK10:00
2597Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK10:00
2598Mathis RenardKongsberg OL10:00
2599Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn10:00
2600Johan Fredrik BraarudHalden SK10:00

D -10

2 690 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1815Ida Amundsen BjørkliRingerike OL11:02
1816Marte EgerKongsberg OL11:04
1817Thea KvalheimHalden SK11:06
1818Helene ScheeleNydalens SK11:08
1819Minna Sofie WingstedtHalden SK11:10
1820Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn11:12
1821Daniella GjoneSandefjord OK11:14
1822Erle Elise WoldOK Moss11:16
1823Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL11:18
1824Elise RenardKongsberg OL11:20
1825Jenny DanevadFredrikstad SK11:22
1826Sofie Holm NedrebøOK Moss11:24

D 11-12

3 070 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1750Solveig HübschleSturla, IF10:26
1771Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL11:08
1772Hanne Wærp HaugeNydalens SK11:10
1773Sigrid Schmitt GranHalden SK11:12
1774Martha WisløffAsker Skiklubb11:14
1775Anita LangeggenKongsberg OL11:16
1776Marie ScheeleNydalens SK11:18
1777Anne ØstvoldHeming Orientering11:20
1778Astrid YtterbøAsker Skiklubb11:22
1779Julie BrenåsVarteig OL11:24
1780Sara MartiniAsker Skiklubb11:26
1781Iril RingheimLarvik OK11:28
1782Nora SørbergRaumar Orientering11:30
1783Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK11:32
1784Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb11:34
1785Tonje RykkjeStord Orientering11:36
1786Synne SandvenNotodden OL11:38
1787Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK11:40
1789Eira Skaarer WiklundNydalens SK11:44
1790Nora Christine HansenRøyken OL11:46
1791Inger Anne BraarudHalden SK11:48
1792Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering11:50
1793Pernille ZagarLarvik OK11:52
1796Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL11:58
1797Ingeborg EikåsSandefjord OK12:00
1798Sigrid HaugeSarpsborg OL12:02

D 11-12N

2 570 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1835Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL10:00
1837Ragne KlavenesSandefjord OK10:00
1838Marikken ChristensenSarpsborg OL10:00
1841Helle KvalheimHalden SK10:00
1844Anna Fredhei LystadSarpsborg OL10:00
1845Tiril Lødeng NilsenOK Moss10:00

D13

3 650 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1673Emma Helene OlsenHalden SK10:22
1696Marie Lien BackstrømHalden SK11:08
1697Julie Sophie WoldOK Moss11:10
1698Inga Skaarer WiklundNydalens SK11:12
1699Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11:14
1700Emilie Pedersen VoldLillomarka OL11:16
1701Frida Hovgaard EisvangOK Moss11:18
1702Marie SaugestadNydalens SK11:20
1703Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11:22

D 13-16C

3 210 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1721Kaja GrandalIL Tyrving10:00
1722Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL10:00
1723Marte Sofie SkroveRingerike OL10:00
1728Penelope LeaNydalens SK10:00
1730Nora Marie EnerhaugenRingerike OL10:00
1741Ingvild GustafssonKongsberg OL10:00

D 13-16N

2 570 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1828Tiril KihleKonnerud IL10:00
1839Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL10:00

D14

3 650 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1672Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK10:20
1677Netta Bar-NathanLillomarka OL10:30
1678Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL10:32
1680Frida SolsrudNydalens SK10:36
1681Mari EidsmoFreidig10:38
1682Mari ØverbyKongsberg OL10:40
1683Helene Bjørkvold JendalFossum IF10:42
1684Eline SchjervenLardal OL10:44
1685Ella BerstadHeming Orientering10:46
1687Marie Roll-TørnqvistFana IL10:50
1688Elise Wærp HaugeNydalens SK10:52
1689Astrid RognstadHadeland OL10:54
1690Kristin Melby JacobsenLardal OL10:56
1691Ida Marie FlågenHeming Orientering10:58
1692Pia Young VikNydalens SK11:00
1693Elida Sagli GudimIndre Østfold OK11:02
1694Konstanse MoholthKongsberg OL11:04

D 15

4 380 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1371Ea LunøeNydalens SK10:21
1399Åsne HaavengenKongsberg OL11:17
1400Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett11:19
1401Marieluise Schmitt GranHalden SK11:21
1403Julie ChristiansenKristiansand OK11:25
1404Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL11:27
1405Berthe TesloHadeland OL11:29
1407Oda ScheeleNydalens SK11:33
1408Alexandra AngvollFredrikstad SK11:35
1409Kristine KravdalGjø-Vard OL11:37
1410Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL11:39
1411Nina PedersenSarpsborg OL11:41
1413Live ØstvoldHeming Orientering11:45
1414Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11:47
1415Alexandra LinløkkenØstmarka OK11:49

D 15-16B

3 650 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1674Petra HoveidAsker Skiklubb10:24
1704Synne Marie JenssenHalden SK11:24
1705Julie EikelandOL Tønsberg og omegn11:26
1707Silje SlungaardIL Tyrving11:30
1708Kamilla LomeHamar OK11:32
1709Tuva HepburnKristiansand OK11:34
1710Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL11:36
1711Ingrid Grønlund MoenGimle IF11:38
1712Frida DalerStokke IL11:40
1713Jenny Elise HaakstadNydalens SK11:42
1714Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK11:44
1715Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss11:46
1716Anny RogneOL Tønsberg og omegn11:48

D 16

4 380 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1376Ingeborg RognstadHadeland OL10:31
1377Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL10:33
1378Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL10:35
1379Christine HoenEiker OL10:37
1380Ane Sofie KroghOppsal Orientering10:39
1381Ingvild LangeggenKongsberg OL10:41
1382Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb10:43
1383Solveig LetmolieEiker OL10:45
1384Karoline BjørnerødOK Moss10:47
1385Emma DanevadFredrikstad SK10:49
1386Sigrid EkelandOddersjaa SSK10:51
1387Hanne Eide RappRaumar Orientering10:53
1388Ada WulfsbergNydalens SK10:55
1389Jenny BaklidKonnerud IL10:57
1390Mari Strømme LidTIF Viking10:59
1391Karen Hoel JomaasFossum IF11:01
1392Tora Aasheim NymarkTIF Viking11:03
1393Malin HaugeHisøy OK11:05
1394Andrea RanvikKonnerud IL11:07
1395Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK11:09
1396Anniken RanvikKonnerud IL11:11
1397Kristine Eide RappRaumar Orientering11:13
1398Tale StrandKongsberg OL11:15

D 17-AK

4 360 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1436Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering11:00
1437Astrid FiskumIL Tyrving11:02
1438Sofie LillestrandTrøsken IL11:04
1439Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett11:06
1440Marte BergslandTrøsken IL11:08
1441Marie Hammer IversenØstmarka OK11:10
1442Andrea Willkommen EikenKongsberg OL11:12
1443Thea Feiring HaltiaIL Tyrving11:14
1444Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering11:16
1445Benedicte PedersenSarpsborg OL11:18
1446Karen BjergaardNydalens SK11:20
1447Maria Dahl FosbyNTNUI11:22
1448Sunniva Nergaard BergStokke IL11:24
1449Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK11:26
1450Ingrid LetmolieEiker OL11:28
1451Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering11:30

D 17-AL

5 880 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1201Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL10:30
1202Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering10:32
1205Silje ArntzenNTNUI10:38
1207Celine RenardKongsberg OL10:42
1208Joanna ErikssonNydalens SK10:44
1209Karoline Dahl FosbyNTNUI10:46
1210Lise Østlid BagstevoldKongsberg OL10:48

D 17-B

4 160 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1853Ina BlågestadIndre Østfold OK10:38
1861Judit BanfiÅs-NMBU Orientering10:54
1862Mie ZagarLarvik OK10:56
1863Cecilie Wærp HaugeNydalens SK10:58
1864Cecilie BerganFet OL11:00
1865Johanne de PresnoNTNUI11:02
1866Eli Ringstad LienGjø-Vard OL11:04
1867Lisa JørandliIL Tyrving11:06
1868Christine BlixÅs-NMBU Orientering11:08
1869Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11:10
1871Lene FlessebergKongsberg OL11:14
1872Monica Tveit TjentlandLardal OL11:16

D 17-C

3 210 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1724Cathrine HübschleSturla, IF10:00
1729Anne-Marit SkaugHalden SK10:00
1734Heidi EriksenLarvik OK10:00
1736Else StordalOL Tønsberg og omegn10:00
1739Silje Skatvedt StensrudOK Horten10:00
1746Monica SyrdalHeming Orientering10:00

D 17-N

2 570 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1827Katrin FrankeSnertingdal IF Orientering10:00
1833Andrine BerganFet OL10:00

D 17-18 E

6 230 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb10:01
306Inga Vestøl StødleKristiansand OK10:16
307Andrea VaneboKongsberg OL10:19
308Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb10:22
309Oda Marie ColquhounLillomarka OL10:25
310Emma StenbackaHalden SK10:28
311Linn Mei WaalerMåren OK10:31
312Aurora GjølsjøOK Moss10:34
313Synne StrandAsker Skiklubb10:37
314Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL10:40
315Karoline AuneHalden SK10:43
317Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL10:49
318Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss10:52
319Marlin HaavengenKongsberg OL10:55
321Agnethe HasliGjø-Vard OL11:01
322Ingrid G. KvålsgardFossum IF11:04
323Ane DyrkornEiker OL11:07
324Elisabeth BrækkeHalden SK11:10
325Helene EgerKongsberg OL11:13
326Vilde Årøen LykkeEmblem IL11:16
327Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11:19
328Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK11:22
329Hedda Raadal BjørloHalden SK11:25
330Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL11:28
331Maria Rørvik HaverLillomarka OL11:31
333Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL11:37
335Marie HansenSarpsborg OL11:43
336Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11:46
337Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK11:49
338Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11:52
339Thea DyrkornEiker OL11:55
340Solveig Eline BergIL Tyrving11:58
341Lene Berg HanssenByåsen IL12:01
342Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK12:04

D 19-20 E

7 140 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
506Idunn HaavengenKongsberg OL10:56
507Silje HaugeHisøy OK10:59
508Tonje Aasheim NymarkAskøy OL11:02
510Margrethe WisløffAsker Skiklubb11:08
511Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering11:11
512Ellen Marie AriansenLillomarka OL11:14
513Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett11:17
514Maiken Økern HågårdKonnerud IL11:20
515Marie OlaussenFredrikstad SK11:23
517Anne Willkommen EikenKongsberg OL11:29
518Marit Melby JacobsenLardal OL11:32
520Ingrid LundanesEmblem IL11:38
521Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb11:41
523Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL11:47
524Ingvild C. FleisjeLillomarka OL11:50

D 21-E

9 380 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
106Marthe GløersenBækkelagets SK10:56
107Ingrid BergeIL Tyrving10:59
108Ingunn Egeberg VáriNTNUI11:02
109Lizzie InghamHalden SK11:05
110Hedvig ÅstebølNTNUI11:08
111Kristine BergliaEiker OL11:11
112Ragnhild HjermstadFossum IF11:14
113Jo ShepherdHalden SK11:17
114Linn HokholtIL Tyrving11:20
115Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering11:23
116Emilie Westli AndersenLøten o-lag11:26
117Iliana IlievaHalden SK11:29
118Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK11:32
119Martine ÅstebølNTNUI11:35
120Kine Hallan SteiwerHalden SK11:38
122Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø11:44

D 35-

5 230 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1280Linda SolbergFredrikstad SK10:11
1281Anne Marthe PeveriEiker OL10:13

D 40-

5 230 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1282Britta FismenFossum IF10:15
1283Astrid KravdalGjø-Vard OL10:17
1284Ingvild EckdahlOK Horten10:19
1285Linda FredhOK Moss10:21
1286Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK10:23
1287Marita HernandezOL Toten-Troll10:25
1288Kari StrandKongsberg OL10:27
1289Julie Finsrud LandeEidskog OL10:29
1290Liv SchjervenLardal OL10:31
1291Monica BerglundRingerike OL10:33

D 40-AK

4 360 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1452Tone Sølie LysnesHedrum OL11:32
1454Tonje HolmOK Moss11:36
1455Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK11:38
1456Hanne WoldOK Moss11:40
1457Linda RykkjeStord Orientering11:42
1459Katrine BakkeFossum IF11:46
1460Helena AxelssonNydalens SK11:48
1461Ellen GustafssonKongsberg OL11:50

D 45-

5 230 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1292Hege FeiringIL Tyrving10:35
1293Ingrid Eide RappRaumar Orientering10:37
1294Ann Elin FlågenHeming Orientering10:39
1295Kristin FalkFossum IF10:41
1296Stine ArntzenSandefjord OK10:43
1297Kristin SandvenNotodden OL10:45
1298Ingrid KvistadKongsberg OL10:47
1299Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK10:49
1300Barbara Willkommen EikenKongsberg OL10:51
1301Hege SolerødGjø-Vard OL10:53
1302Anne UrsetIL BUL-Tromsø10:55
1303Solveig BerganNydalens SK10:57
1304Gunn Elin RudiHadeland OL10:59
1305Mona LomeHamar OK11:01
1306Arnhild KroghOppsal Orientering11:03
1307Mai Britt BjørkSandefjord OK11:05
1308Birgit Økern JensenKonnerud IL11:07
1309Kristin EgerKongsberg OL11:09
1311Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering11:13
1312Gro Sandstad EidsmoFreidig11:15
1313Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb11:17
1314Siri StørmerNydalens SK11:19
1315Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb11:21
1316Line Skjevik ArnevikRingerike OL11:23
1317Karianne StrømmeTIF Viking11:25
1318Kirsti KringhaugRingerike OL11:27
1319Maria JonssonNydalens SK11:29
1320Anne Guro NøklebyRingerike OL11:31
1321Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK11:33
1322Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb11:35
1323Anita StensethSnertingdal IF Orientering11:37
1324Paula BerstadHeming Orientering11:39
1325Berit Sofie WiklundNydalens SK11:41
1326Torunn Økern JensenRingerike OL11:43
1327Hilde PoppeFredrikstad SK11:45
1328Marianne ReuschHeming Orientering11:47
1329Ingrid UndstadLarvik OK11:49
1330Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK11:51

D 50-

3 590 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1496Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb10:49
1497Ida SyversenRøyken OL10:50
1499Gunhild MyhrAsker Skiklubb10:52
1500May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering10:53
1501Margrete EngzeliusAsker Skiklubb10:54
1502Trude FixdalIL Koll10:55
1503Heli MarjomaaStigsökarna10:56
1505Maria PerssonAsker Skiklubb10:58
1506Rine HanssenByåsen IL10:59
1507Heidi SchatvetNotodden OL11:00
1508Jane RødderKongsberg OL11:01
1509Toini SkyttersæterKonnerud IL11:02
1510Anita Sørensen DrageKongsberg OL11:03
1511Eirin MathiesenRingerike OL11:04
1512Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering11:05
1513Vanja StaffOL Toten-Troll11:06
1514Anne Marit BjergaardNydalens SK11:07
1516Tove AasheimAskøy OL11:09
1517Inger Tone NygårdEgersund OK11:10
1518Kristin FleisjeNittedal OL11:11
1519Tove HeimdalKonnerud IL11:12
1520Elisabeth HetlevikKongsberg OL11:13
1521Maria TorgersenBækkelagets SK11:14

D 50-AK

3 310 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1603Anna GöhlmanIL Tyrving11:38
1604Marianne ArnesenAsker Skiklubb11:40
1605Else GrandalIL Tyrving11:42

D 55-

3 590 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1478Torun DyrkornEiker OL10:31
1479Gøril Skyttersæter JonesRocky Mountain Orienteering Cl10:32
1480Runa SkyttersæterHeming Orientering10:33
1481Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK10:34
1482Grete BerntsenMåren OK10:35
1483Ragnhild HaldKristiansand OK10:36
1484Berit BergeIL Tyrving10:37
1485Hege FjellbirkelandIL Gular10:38
1486Grete S B HoviSkien OK10:39
1487Anita Østgård OlsenLøten o-lag10:40
1488Bente LineIndre Østfold OK10:41
1489Hilde StorløkkenKongsberg OL10:42
1490Kirsti Grundnes BergIL Tyrving10:43
1491Gunhild HennumLierbygda OL10:44
1493Åshild BergstølKongsberg OL10:46
1494Eli Tufte HanssenEiker OL10:47

D 60-

3 590 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1546Unni Strand KarlsenFredrikstad SK11:39
1547Anne SørumRingsaker OK11:40
1548Lis DæhliLøten o-lag11:41
1549Liv Edle GrønstadGimle IF11:42
1550Aud KjemperudEiker OL11:43
1551Margrete JørandliGjø-Vard OL11:44
1552Live Joronn YtrehusRingerike OL11:45
1553Lisa AnnersandOK Tyr11:46
1554Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange11:47
1555Helga HaverstadLierbygda OL11:48
1556Liv Inger PrangerødTistedalen FL11:49
1557Lill BirkelundPorsgrunn OL11:50
1558Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK11:51

D 65-

3 310 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1606Eva Marie GranOK Øst11:44
1607Kari StrandeRingerike OL11:46
1608Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL11:48
1609Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb11:50

D 70-

3 310 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1559Liv FeiringHamar OK10:10
1596Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL11:24
1597Bjørg KocbachBergens TF11:26
1598Else Lerche RaadalFana IL11:28
1599Inger LindløvOK Moss11:30
1600Eli KlovningPorsgrunn OL11:32
1601Birgitte BekkelundRøyken OL11:34

D 75-

3 310 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1569Johanna YtterbølGimle IF10:30
1570Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb10:32
1571Elin DahlenRingerike OL10:34
1572Asbjørg BjørloGimle IF10:36
1573Anne-Britt NilsenKjelsås IL10:38

D 80-

3 310 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1565Unni Dirro BøhlerengenMåren OK10:22
1566Inger E. VamnesHamar OK10:24

H -10

2 690 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1803Iver AarsethNydalens SK10:38
1804Anders Hovgaard EisvangOK Moss10:40
1805Jon StrandKongsberg OL10:42
1806August Lea KabbeNydalens SK10:44
1807Asbjørn LandeEidskog OL10:46
1808Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL10:48
1809Olaf Blom-HagenFossum IF10:50
1810Nikolai TesloHadeland OL10:52
1811Tollef TjentlandLardal OL10:54
1812Selmer LøkenOK Moss10:56
1813Ville Emil WingstedtHalden SK10:58
1814Jarand GustafssonKongsberg OL11:00

H 11-12

3 070 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1747Martin Christoffer BorgIL Koll10:20
1748Sigurd HobølOppsal Orientering10:22
1749Johannes Salvesen LundeIL Koll10:24
1752Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL10:30
1753Ask SkivdalSarpsborg OL10:32
1754Simen Gløgård StensrudNittedal OL10:34
1755Even LienGjø-Vard OL10:36
1756Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL10:38
1757Erik ZagarLarvik OK10:40
1758Erlend Grønlund MoenGimle IF10:42
1759Nov Bar-NathanLillomarka OL10:44
1760Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn10:46
1761Brage EikåsSandefjord OK10:48
1762Vilhelm SvarødHalden SK10:50
1763Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK10:52
1764Gaute NysæterSkien OK10:54
1765Liam Viggo WingstedtHalden SK10:56
1767Mathias LinløkkenØstmarka OK11:00
1768Ragnar LandeEidskog OL11:02
1769Rasmus BerglundRingerike OL11:04
1770Gabriel GjoneSandefjord OK11:06

H 11-12N

2 570 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1829Abdirahman HassanOK Moss10:00
1831Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)10:00
1834Andreas TveterHalden SK10:00
1836Erlend BakkeFossum IF10:00
1840Karsten FossåsRingerike OL10:00
1843Philip Orud HovlandHalden SK10:00

H13

4 210 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1610Lars Sigurd BaugstørødnesOppsal Orientering10:01
1612Christian Fredrik BorgIL Koll10:05
1644Lars LienGjø-Vard OL11:09
1646Endre W NormannTverlandet IL11:13
1647Benjamin GjoneSandefjord OK11:15
1648Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL11:17
1650Theodor BjørkSandefjord OK11:21
1652Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb11:25
1653Axel AaldeNydalens SK11:27
1654Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL11:29
1656Hallvard TjentlandLardal OL11:33
1657Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb11:35
1658Alfred BjørnerødOK Moss11:37
1659Martin Størmer-AntonsenNydalens SK11:39
1660Fridtjof ReuschHeming Orientering11:41
1661Jonas KroghOppsal Orientering11:43
1662Anders KlavenesSandefjord OK11:45
1663Sondre LadimOK Moss11:47
1664Herman Lien BackstrømHalden SK11:49
1665Halvor LøkenKongsberg OL11:51
1666Martin Nøkleby MellingRingerike OL11:53

H 13-16C

3 210 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1726Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn10:00
1727Even Amundsen BjørkliRingerike OL10:00
1731Odin FismenFossum IF10:00
1732Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering10:00
1745Lars Mikkel Lødeng NilsenOK Moss10:00

H 13-16N

2 570 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1832Christian DaleBergens TF10:00
1842Mathias BerganFet OL10:00
1846Martin KindemGimle IF10:00
1847Ivar HansenSarpsborg OL10:00
1848Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)10:00

H14

4 210 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1611Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb10:03
1615Andreas DaleBergens TF10:11
1616Tor Erling GjølsjøOK Moss10:13
1617Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering10:15
1618Sivert PoppeFredrikstad SK10:17
1619Johan EgerKongsberg OL10:19
1620Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn10:21
1621Erlend LangeggenKongsberg OL10:23
1622Kasper Bakken UlsethNydalens SK10:25
1623Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK10:27
1624Vegard Ulseth SylteFreidig10:29
1625Hans UrsetIL BUL-Tromsø10:31
1626Gaute BerganNydalens SK10:33
1627Atle Nikolai WølloKongsberg OL10:35
1628Elias StubberudNydalens SK10:37
1629Gaute LindaasElverum OK10:39
1630Magnus Strømme LidTIF Viking10:41
1631Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK10:43
1632Jonas MyhrAsker Skiklubb10:45
1633Mikkel BerglundRingerike OL10:47
1634Teodor Mo HjelsethNydalens SK10:49
1635Oskar FossåsRingerike OL10:51
1636Kristoffer HübschleSturla, IF10:53
1637Mats LindaasElverum OK10:55
1638Daniel Azagra NæssNydalens SK10:57
1639Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering10:59
1640Adam ConwayKongsberg OL11:01
1641Jonas AarsethNydalens SK11:03
1642Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering11:05

H 15

5 580 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1224Ulrik HellenTIF Viking10:22
1250Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11:14
1251Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK11:16
1252Kristoffer FjæreHedrum OL11:18
1253Cornelius BjørkSandefjord OK11:20
1254Sondre YtterbøAsker Skiklubb11:22
1255Jakob TorgersenHalden SK11:24
1257Odin SætherFredrikstad SK11:28
1258Kristian ØstermannHeming Orientering11:30
1259Christopher LadimOK Moss11:32
1260Grunde IsaksætreGrue IL11:34
1261August Syrdal ØenHeming Orientering11:36
1263Nils TveiteÅs-NMBU Orientering11:40
1264Henrik ReuschHeming Orientering11:42
1265Jonas EikåsSandefjord OK11:44
1266Rolf Trygve HaugKongsberg OL11:46
1267Marius BakkeFossum IF11:48
1269Olav LundKongsberg OL11:52
1270Vebjørn Blom-HagenFossum IF11:54
1271Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11:56
1272Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL11:58
1273Theodor LierIndre Østfold OK12:00
1274Vetle DrageKongsberg OL12:02

H 15-16B

4 210 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1667Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK11:55
1668Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL11:57
1669Alf Kristian HelleHalden SK11:59
1670Sander BystrømIndre Østfold OK12:01
1671Mathias Pedersen VoldLillomarka OL12:03

H 16

5 580 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1223Even GravningenStokke IL10:20
1228Bendik EliassenFredrikstad SK10:30
1229Andreas BergslandTrøsken IL10:32
1230David RundeKristiansand OK10:34
1231Nicolai HarvikKonnerud IL10:36
1232Lars Young VikNydalens SK10:38
1233Per Anders EckdahlOL Tønsberg og omegn10:40
1234Sivert Sande KvermeFossum IF10:42
1235Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett10:44
1236Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn10:46
1237Sondre OttesenFredrikstad SK10:48
1238Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett10:50
1239Runar Saur ModahlFredrikstad SK10:52
1240Isak JonssonNydalens SK10:54
1241Jonatan AuneHalden SK10:56
1242Eirik ImrikFredrikstad SK10:58
1245Anders HorveiRaumar Orientering11:04
1246Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK11:06
1247Eirik BlågestadIndre Østfold OK11:08
1248Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn11:10

H 17-AK

5 880 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1211Morten JørgensenKristiansand OK10:50
1212Stian OverskeidIndre Østfold OK10:52
1213Ole Grini JohansenIL Tyrving10:54
1215Johannes Bakke AashamarKristiansand OK10:58
1216Marius StaffOL Toten-Troll11:00
1219Remi JohannesenHalden SK11:06
1220Torben Christian WendlerFredrikstad SK11:08
1221Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering11:10
1222Bojan BlumensteinNydalens SK11:12

H 17-AL

7 570 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1006John RundeKristiansand OK10:30
1008Håvard BergetFredrikstad SK10:34
1009Kenneth SandvoldEiker OL10:36
1010Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK10:38
1011Nicolai HübschleSturla, IF10:40
1012Kristoffer NeslandNTNUI10:42
1013Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK10:44
1014Gunnar A FiskumIL Tyrving10:46
1015Halvor SaunesNydalens SK10:48
1017Daniel FløtreNydalens SK10:52
1018Morten Taraldsten BrunesModum OL10:54
1019Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular10:56
1020Marius WikstrømRingsaker OK10:58
1021Donatas KontautasOK Moss11:00
1022Pål SkogedalAsker Skiklubb11:02
1023Håvard MyhreBækkelagets SK11:04
1024Jonas MyhreKristiansand OK11:06
1025Damien RenardKongsberg OL11:08
1026Eirik Heddeland MartensKristiansand OK11:10
1027Morten TangenOK Moss11:12
1028Gustav FiskumNTNUI11:14

H 17-B

4 160 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1855Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL10:42
1856Harald AulieIL Koll10:44
1857Nikolai NordhaugKonnerud IL10:46
1858Per Anders YtterbøAsker Skiklubb10:48
1859Pål Espen NordhaugKonnerud IL10:50
1860Per GustafssonKongsberg OL10:52

H 17-C

3 210 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1733Per SørbergRaumar Orientering10:00
1735Anders EspenesVarteig OL10:00
1738Roy Roger EspenesVarteig OL10:00
1740Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn10:00
1742Henrik FjelleTrøsken IL10:00

H 17-18E

8 190 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203Miika NurmiIFK Göteborg10:06
205Vegar SkinneIndre Østfold OK10:12
206Elias JonssonNydalens SK10:15
207Njaal Ellegaard MelbyVang OL10:18
208Tord StrandKongsberg OL10:21
209Audun BerganNydalens SK10:24
210Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF10:27
211Sølve DrageKongsberg OL10:30
212Peter GisholtFossum IF10:33
213Axel HoveidAsker Skiklubb10:36
214Mathias RosenlundVaregg Fleridrett10:39
215Erik Hæstad BjørnstadFossum IF10:42
216Joar GjerdahlKonnerud IL10:45
217Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb10:48
218Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF10:51
219Stian RykkjeVaregg Fleridrett10:54
220Jørgen BaklidKonnerud IL10:57
221Jørgen WulfsbergNydalens SK11:00
222Øyvind HjermstadFossum IF11:03
223Einar EkelandOddersjaa SSK11:06
225Per Clemet WisløffAsker Skiklubb11:12
226Audun Melby JacobsenLardal OL11:15
227Sindre R HoltHedrum OL11:18
228Eskil FrøislandVang OL11:21
229Håkon LundKongsberg OL11:24
230Linus OlhansÅs-NMBU Orientering11:27
231Elias ØhmanGjø-Vard OL11:30
232Erling HjermstadFossum IF11:33
233Petter Astrup ArnesenHeming Orientering11:36
234Jens Johan BrekkeLillomarka OL11:39
235Magnus GjerstadVaregg Fleridrett11:42
236Trygve MyhrAsker Skiklubb11:45
237Erlend BrendstuenHalden SK11:48
238Marius AurebekkKristiansand OK11:51
239Emil StørmerFossum IF11:54
240Sander ArntzenAsker Skiklubb11:57
242Kristian PyttenKristiansand OK12:03
245Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb12:12
246Even LindaasVang OL12:15
247Elias Skjolden SørensenLillomarka OL12:18
248Oskar ArnevikRingerike OL12:21
249Aslak HeimdalKonnerud IL12:24
250Andreas RambergØstmarka OK12:27
252Kasper FosserHeming Orientering12:33
253Anders HaugskottOL Trollelg12:36

H 19-20E

10 120 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
406Martin Borge HeirFossum IF10:15
407Are WigaardOppsal Orientering10:18
408Sturla FrydenlundSturla, IF10:21
409Audun HeimdalKonnerud IL10:24
411Marius PyttenKristiansand OK10:30
412Olav Andreas RemmenOL Trollelg10:33
413Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn10:36
415Sander H. RogndokkenNydalens SK10:42
416Erlend Nilsen SandnesEmblem IL10:45
417Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK10:48
418Håkon Raadal BjørloHalden SK10:51
419Kristian Nilsen SandnesEmblem IL10:54
420Vegard MyhreKristiansand OK10:57
421Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett11:00
422Vit KostejnKristiansand OK11:03
423Olav Milian Schmitt GranHalden SK11:06
424Sam LunøeNydalens SK11:09
425Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering11:12
426Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK11:15
427Alex CarcasHalden SK11:18

H 21-E

12 960 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Håvard IrgensKristiansand OK10:00
7Karl FremstadBækkelagets SK10:18
8Gaute FriestadKristiansand OK10:21
9Simen BordalFossum IF10:24
10Håvard LucasenFredrikstad SK10:27
11Vegard Blomseth JohnsenNTNUI10:30
12Jim Øystein NybråtenIL Tyrving10:33
15Henrik EijsinkNydalens SK10:42
16Steinar KollerudLillomarka OL10:45
17Espen FiskumHalden SK10:48
18Einar MelsomFossum IF10:51
20Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK10:57
21Lars-Inge ArnevikRingerike OL11:00
23Filip WadstenHalden SK11:06
24Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø11:09
25Dag BlandkjennKristiansand OK11:12
26Anders VisterNydalens SK11:15
27Vegard DanielsenKristiansand OK11:18
30Geir NilsenViul Orienteringsklubb11:27
31Ivar LundanesEmblem IL11:30
32Mathias DrageKongsberg OL11:33
33David GottfridssonLillomarka OL11:36
35Oskar RøenVaregg Fleridrett11:42
36Anders CarlssonIFK Lidingö SOK11:45
37Martin VisterFrol IL11:48
39Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett11:54

H 35-

7 570 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1029Jostein F. TellnesAsker Skiklubb11:16
1030Kristoffer JacobsenIL Tyrving11:18
1031Thomas RoskifteOK Moss11:20

H 40-

7 570 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1033Anders BrynildsenFredrikstad SK11:24
1034Fredrik LarsenIndre Østfold OK11:26
1035Vegard BroxIL Tyrving11:28
1036Henning Bratland CarlsenOK Moss11:30
1038Øyvind LøkenOK Moss11:34
1039Helge BakkehøiØstmarka OK11:36
1040Audun BjerknesMåren OK11:38
1041Henning SpjelkavikIL Tyrving11:41
1042Thomas LieFredrikstad SK11:42
1043Jørgen FjæreHedrum OL11:44
1045Charles HalaasFossum IF11:48
1046Lars BerglundRingerike OL11:50
1047Robert BanfiÅs-NMBU Orientering11:52
1049Thomas BedinIndre Østfold OK11:56
1050David LøverModum OL11:58

H 40-AK

4 360 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1421Knut LangeggenKongsberg OL10:30
1422Runar StangTrøsken IL10:32
1423Sindre ValsgårdIndre Østfold OK10:34
1424Even ErlienGjø-Vard OL10:36
1426Tor RingstadHedrum OL10:40
1427Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)10:42
1428Roar MathisenOL Tønsberg og omegn10:44
1429Jon Erland FossaasRingerike OL10:46
1430Espen BekhusFredrikstad SK10:48
1431Pål JevanordOL Trollo10:50
1432Kenneth VikenTverlandet IL10:52
1433Kjetil KjernsmoRøyken OL10:54
1434Morten MoeFet OL10:56
1435Anders Kristian HoltHedrum OL10:58

H 45-

6 960 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1051Dyre Martin GuldbrandsenFredrikstad SK10:21
1055Kyrre GranFet OL10:29
1056Lars EnerhaugenModum OL10:31
1057Rune BlågestadIndre Østfold OK10:33
1058Stig MellingRingerike OL10:35
1059Tom BerganFet OL10:37
1060Øyvind ThømtIndre Østfold OK10:39
1061Sven Arne GylterudFossum IF10:41
1062Trond EvensenOL Tønsberg og omegn10:43
1063Torbjørn Blom-hagenFossum IF10:45
1064Eivind LandeEidskog OL10:47
1065Per Øivind EgerKongsberg OL10:49
1066Lars Erik GjeinFossum IF10:51
1067Sveinung RykkjeStord Orientering10:53
1068Dag Arne LierIndre Østfold OK10:55
1069Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL10:57
1070Øyvind LienGjø-Vard OL10:59
1071Henrik OttesenFredrikstad SK11:01
1072Gisle NysæterSkien OK11:03
1073Geir HoffIL Tyrving11:05
1074Øyvind FlaattenOK Skeidi11:07
1075Bjørn MartiniAsker Skiklubb11:09
1076Jens TjentlandLardal OL11:11
1077Jo Børre EikåsSandefjord OK11:13
1078Harald Eide-FredriksenHeming Orientering11:15
1079Martin ØhmanGjø-Vard OL11:17
1081Harald BakkeFossum IF11:21
1082Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø11:23
1083Steinar LandeBø OL11:25
1084Per Olav GulbrandsenLarvik OK11:27
1085Bjørn HaugeNydalens SK11:29
1087Christian ReuschHeming Orientering11:33
1088Christian JomaasFossum IF11:35
1091Lars Audun VoldLillomarka OL11:41
1092Rune ScheeleNydalens SK11:43
1093Øystein RappRaumar Orientering11:45
1094Ståle HeitmannFossum IF11:47
1095Espen DanevadFredrikstad SK11:49
1096Kjetil EckdahlOK Horten11:51
1097Asle Sagli GudimIndre Østfold OK11:53
1098Bjørnar OlsrødStokke IL11:55
1099Kent KopperudIndre Østfold OK11:57
1100Odd StrandKongsberg OL11:59

H 50-

6 350 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1109Syver LøkenKongsberg OL10:19
1110Anders FlågenHeming Orientering10:20
1111Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering10:21
1112Phil ConwayKongsberg OL10:22
1113Frank SvarødIdd Sportsklubb10:23
1114Dag BrenåsVarteig OL10:24
1115Rune StræteWing OK10:25
1116Øystein ØstermannHeming Orientering10:26
1117Håkon JendalFossum IF10:27
1118Geir PaulsenOL Trollelg10:28
1119Juha VienaRingerike OL10:29
1120Harald KvisliNotodden OL10:30
1121Jørn MoeFet OL10:31
1122Ottar WiklundNydalens SK10:32
1123Bjørn Victor LarsenKongsberg OL10:33
1124Arne DybdahlLillomarka OL10:34
1125Frode HaugskottOL Trollelg10:35
1126Roar PedersenOppsal Orientering10:36
1127Øyvind HyllesethSkien OK10:37
1128Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb10:38
1129Hallvard KorenOK Moss10:39
1130Anders WadstenOK Landehof10:40
1131Øyvind SchjelderupFreidig10:41
1132Roar ByeModum OL10:42
1133Jan Tore HenriksenNydalens SK10:43
1134Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL10:44
1135Atle WølloKongsberg OL10:45
1136Einar LunøeNydalens SK10:46
1137Bent Sande KvermeFossum IF10:47
1138Svein NygårdLillomarka OL10:48
1139Jan Erik IsaksenNydalens SK10:49
1140Thor MellaOppsal Orientering10:50
1141Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering10:51
1142Terje Ulla EikenKongsberg OL10:52
1143Leif StørmerFossum IF10:53
1144Tom Eirik EikangerIL Gular10:54
1145Per Ola UlsethNydalens SK10:55
1146Knut Erling ØenHeming Orientering10:56
1147Hans Otto ØverbyKongsberg OL10:57
1148Arne TorgersenBækkelagets SK10:58
1149Tore JuvikIL Gular10:59
1151Tore BjørnerødOK Moss11:01
1152Tore HoffIL Tyrving11:02
1153Helge GisholtOK Skeidi11:03
1154Tore NymarkAskøy OL11:04
1155Einar GisholtFossum IF11:05
1156Lasse ArnesenHeming Orientering11:06
1158Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering11:08
1159Tibor VáriSturla, IF11:09
1160Jan Richard EriksenAsker Skiklubb11:10
1161Einar TesloHadeland OL11:11

H 50-AK

3 590 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1469Stein MellaOppsal Orientering10:22
1471Per Olaf KlemsdalVarteig OL10:24
1472Roger LysnesHedrum OL10:25
1473Tom RådahlIL Tyrving10:26
1474Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering10:27
1475Trygve RognstadHadeland OL10:28
1476Ole TørnqvistFana IL10:29
1477Petter FureOppsal Orientering10:30

H 55-

6 350 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1162Torgeir BrandalKongsberg OL11:12
1163Jørn HaugerudIndre Østfold OK11:13
1164Christian SchibstedRøyken OL11:14
1165Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL11:15
1166Jan-Ove BråthenOK Øst11:16
1167Arne JohannesenIL Gular11:17
1168Helge StubberudNydalens SK11:18
1169Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering11:19
1170Jon BjørgumKristiansand OK11:20
1171Eivind HoffIL Tyrving11:21
1172Trond OlsenLøten o-lag11:22
1174Bjørn ÅrbuVarteig OL11:24
1175Øyvind Roger HansenRøyken OL11:25
1178Ove MartinsenHauketo IF11:28
1179Svein-Erik SøgårdKongsberg OL11:29
1180Herman BakkeLøten o-lag11:30
1181Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK11:31
1182Vidar BenjaminsenLillomarka OL11:32
1183Øystein KildahlØstmarka OK11:33
1184Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb11:34
1185Kim Farnes HansenLierbygda OL11:35
1186Hallvard FjærLillomarka OL11:36
1187Bjørn Henning GrandalIL Tyrving11:37
1188Erik NæssØstmarka OK11:38
1189Axel WasseniusUddevalla OK11:39
1190Lars-Erik FiskumIL Tyrving11:40
1191Øyvind DrageKongsberg OL11:41
1192Hallvard BergIL Tyrving11:42
1193Håkon LøvliAsker Skiklubb11:43
1194Morten HulløenKristiansand OK11:44
1195Terje HenriksenAsker Skiklubb11:45
1196Petter GullikstadRøros IL11:46
1197Egil Wickstrand IversenHeming Orientering11:47
1198Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering11:48
1199Per SlungaardIL Tyrving11:49
1200Sture OttesenIndre Østfold OK11:50

H 60-

4 920 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1336Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL10:30
1337Carl-Göran StrutzEds SK10:32
1338Harald HoviSkien OK10:34
1339Geir Holm GundersenSturla, IF10:36
1340Kjell Magne NordviGrue IL10:38
1342Roy GjerdingOK Moss10:42
1343Frode LøsetRingerike OL10:44
1344Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss10:46
1345Morten DåsnesRingerike OL10:48
1346Dagfinn TorpePorsgrunn OL10:50
1347Sjur GjestvangOL Toten-Troll10:52
1348Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering10:54
1349Lars HjermstadFossum IF10:56
1350Are EriksenOslostudentenes IK10:58
1351Morten DueMåren OK11:00
1352Bent GalborgenIndre Østfold OK11:02
1353Øyvind GylverAsker Skiklubb11:04
1354Torgeir StrandhagenRøyken OL11:06
1355Erik LindströmModum OL11:08
1356Harald ØstbyeElverum OK11:10

H 65-

4 920 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1358Ola BroxOL Toten-Troll11:14
1359Georg KapperudOppsal Orientering11:16
1360Jimmy NordliTrøsken IL11:18
1362Jan BøhleOL Trollo11:22
1363Arvid GalborgenEds SK11:24
1364Per Oskar LarsenIndre Østfold OK11:26
1365Ragnar Niemi BergStokke IL11:28
1366Atle RemmePorsgrunn OL11:30
1367Torbjørn NørbechRingerike OL11:32
1368Øyvind HoveidAsker Skiklubb11:34
1369Svein S JacobsenIL Tyrving11:36
1370Terje WikstrømRingsaker OK11:38

H 70-

3 590 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1462Trond FeiringHamar OK10:15
1522Knut LindløvOK Moss11:15
1523Hasse BergstrømIL Tyrving11:16
1524Tore VaajeAsker Skiklubb11:17
1525Knut Tore SolheimNydalens SK11:18
1526Terje MalmHamar OK11:19
1527Øivind Magne RogndalenByåsen IL11:20
1528Geir ArnesenBærums Skiklub11:21
1529Rolf GjølbergLarvik OK11:22
1530Per Reidulf HolmOK Moss11:23
1531Willy GrønstadGimle IF11:24
1532Per Oscar SaugestadOK Moss11:25
1533Hans StordalOL Tønsberg og omegn11:26
1534Erik Johan GrorudHaslum IL11:27
1535Ingar HåkonsenKongsberg OL11:28
1536Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn11:29
1537Lars Martin GjeinStokke IL11:30
1538Roar BjordalOppsal Orientering11:31
1539Svein Endre HoveByåsen IL11:32
1540Kåre ThorbjørnsenLarvik OK11:33
1542Helge RevhaugRingerike OL11:35
1543Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL11:36
1544Leif BokerødIdd Sportsklubb11:37
1545Magne RaadalFana IL11:38

H 75-

3 310 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1574Tormod DahlenRingerike OL10:40
1575Per Øystein AndersenLarvik OK10:42
1576Jon C. FougnerHeming Orientering10:44
1577Magnar ØvreåsBotne SK10:46
1578Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange10:48
1579Henry SundsetvikOL Trollelg10:50
1580Anders TaraldrudIndre Østfold OK10:52
1581Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst10:54
1583Thorbjørn Johan BjørloGimle IF10:58
1584Harald LundhaugOK Moss11:00
1585Odd KletteliBækkelagets SK11:02
1586Knut Kristen HangeraasIL GeoForm11:04
1587Steinar RuudKonnerud IL11:06
1588Bjørn GunnerødAsker Skiklubb11:08
1589Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn11:10
1590Oddvar GjelstadSandefjord OK11:12
1591Roger TorperIndre Østfold OK11:14
1593Trygve FosseGimle IF11:18
1594Bjørn W. LudvigsenSturla, IF11:20
1595Magne KlovningPorsgrunn OL11:22

H 80-

3 310 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1567Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL10:26
1568Arne Chr. ScheieØstmarka OK10:28

H 85-

3 310 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1564Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK10:20

DIR-AK

4 110 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2101TRoger MostueOppsal Orientering10:00
2102Ingunn FristadHalden SK10:00
2103Jens-Henrik SimonsenOK Øst10:00
2104Christian  GløgårdNittedal OL10:00
2105Harald WibyeOK Moss10:00
2106Helge StenerudOL Tønsberg og omegn10:00
2107Maren Kaarby RodemNydalens SK10:00
2108Nicole RagvinNydalens SK10:00
2109Sofie AarnesNydalens SK10:00
2110Bent HaflanOL Tønsberg og omegn10:00
2111Terje MelsomFossum IF10:00
2112Sigurd MelsomFossum IF10:00
2113Per Arne KarlsenØstmarka OK10:00
2114Fredrik SaugestadNydalens SK10:00
2115Astrid BjørnerødOK Moss10:00
2116Erlend GylverAsker Skiklubb10:00
2117Sindre GylverNTNUI10:00
2118Maren Hald BjørgumKristiansand OK10:00
2119Gustav A SkotteFossum IF10:00
2120Elisabeth IngvaldsenNydalens SK10:00
2121Jørgen VisterHalden SK10:00
2122Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering10:00
2123Marius ØieLøten o-lag10:00
2124Sebastian DalandKristiansand OK10:00
2125Rudi OlsenLillomarka OL10:00
2126Ellen Christine KorenÅs-NMBU Orientering10:00
2127Tor PalmgrenHalden SK10:00
2128Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM10:00
2129Mathias BenjaminsenLillomarka OL10:00
2130Ketil ÅstebølOppsal Orientering10:00
2131Kjetil KarlsenTeam Jeløy10:00
2132Håkon Nergaard BergStokke IL10:00
2133Even JansonNOTEAM10:00
2134Anne M. Hausken NordbergNydalens SK10:00
2141Pål AngvollFredrikstad SK10:00
2142Snorre FrydenlundSturla, IF10:00
2143Assaf Bar-NathanLillomarka OL10:00
2144Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering10:00
2145Olena StrugalovaVaregg Fleridrett10:00
2146Lars Petter EndresenMåren OK10:00
2147Cora EbnerKongsberg OL10:00
2148Helena ÅsbergSarpsborg OL10:00
2149Rikke Skyttersæter IversenHeming Orientering10:00
2150Aud Ellen BrevikSturla, IF10:00
2151Einar KlavenesSandefjord OK10:00
2152Tore Grønlund MoenGimle IF10:00
2154Irene LangeggenKongsberg OL10:00

DIR-AL

6 890 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2001Kine BøhlerengenNOTEAM10:00
2002Ludvig RødnesOppsal Orientering10:00
2003Espen WigaardOppsal Orientering10:00
2004Ulf JohnsonNOTEAM10:00
2005Rune RystadNydalens SK10:00
2006Trond BrevikFossum IF10:00
2007Sondre KvisliNotodden OL10:00
2008Andreas StenerudOL Tønsberg og omegn10:00
2009Martin A SkotteFossum IF10:00
2010Arild AndresenFossum IF10:00
2011Jostein AndersenNydalens SK10:00
2012Niklas GustafssonHeming Orientering10:00
2013Håvar BrevikØstmarka OK10:00
2014Evine Westli AndersenLøten o-lag10:00
2015Vetle ChristiansenBækkelagets SK10:00
2016Yngvar ChristiansenBækkelagets SK10:00
2017Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL10:00
2018Merete RørvikLillomarka OL10:00
2019Vibeke HøstLillomarka OL10:00
2020Elias WiklundNydalens SK10:00
2021Morten SaueIL Tyrving10:00
2022Ingvild Maalen-JohansenNTNUI10:00
2023Hanne Maria VisterOslostudentenes IK10:00
2024Mikael OlaussonOslostudentenes IK10:00
2025Sofie IversenHeming Orientering10:00
2026Jo WiklundNydalens SK10:00
2027Bent SkatvedtRaumar Orientering10:00
2028Hedda SkatvedtRaumar Orientering10:00
2029Øystein RodemNydalens SK10:00
2030Peer StiansenNydalens SK10:00
2031Anders NordbergNydalens SK10:00

DIR-B

4 190 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2401Line Bar-NathanLillomarka OL10:00:00
2402Mona Dalegård LøkenKongsberg OL10:00:00
2403Elise Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn10:00:00
2404Arnfinn SkålandTrøsken IL10:00:00
2405Eva Steffensen JohansenGimle IF10:00:00
2406Tor Sverre GravningenStokke IL10:00:00
2407Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK10:00:00
2408Lene ColquhounNittedal OL10:00:00
2409Frode ReiersenTrøsken IL10:00:00
2410Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL10:00:00
2411Kathrine LunøeNydalens SK10:00:00
2412Amund BedinIndre Østfold OK10:00:00
2413Anne StenerudOL Tønsberg og omegn10:00:00
2414Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering10:00:00
2415Rune NygårdIndre Østfold OK10:00:00
2416Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL10:00:00
2417Lisa JenssenHalden SK10:00:00
2418Marianne WasseniusUddevalla OK10:00:00
2419Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL10:00:00
2420Johnny JohansenLillomarka OL10:00:00
2426Bjørg Synnøve NigardsøyFredrikstad SK10:00:00
2427Alexander RødstenHeming Orientering10:00:00
2428Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL10:00:00
2429Roger ØstvoldHeming Orientering10:00:00
2430Sølvi MartiniAsker Skiklubb10:00:00
2431Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn10:00:00
2432Jørn Christen JohnsenFredrikstad SK10:00:00
2433Hilde MoholthKongsberg OL10:00:00
2434Martin Hovgaard EisvangOK Moss10:00:00
2421Fredrik MartinsenTrøsken IL12:27:30

DIR-C

3 410 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2201Britt Stine StrandFredrikstad SK10:00
2202Merete SaugestadNydalens SK10:00
2203Cecilie KvermeFossum IF10:00
2204Cathrine LillestrandTrøsken IL10:00
2205Gina BrevikØstmarka OK10:00
2206Ragnhild BrenåsVarteig OL10:00
2207Andrea PresnoNOTEAM10:00
2208Ella BjerketvedtTrøsken IL10:00
2209Bodil HulløenKristiansand OK10:00
2210Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL10:00
2211Astrid Maalen-JohansenNOTEAM10:00
2212Tanja AppenzellerFossum IF10:00
2213Iren BrasethGimle IF10:00
2214Trond KildalHeming Orientering10:00
2215Ole Jakob OttestadHalden SK10:00
2221Kristine RoskifteOK Moss10:00
2222Knut GjoneSandefjord OK10:00
2224Hans Gøran BjørkSandefjord OK10:00
2225Fredrik GudmestadFredrikstad SK10:00
2226Anne Lise NyengenIndre Østfold OK10:00
2227Ingrid SkaarerNydalens SK10:00

DIR-N LANG

4 340 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2301Sara FossaasRingerike OL10:00
2302Ingunn FossaasRingerike OL10:00

Annonser

IOF Eventor