Startliste for Norwegian Spring - Vårstafetten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårstafetten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 8 april 2017

D13-16

25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
201Halden SK 111:05
2011. Marieluise Schmitt Gran
2012. Emma Helene Olsen
2013. Marie Lien Backstrøm
202Heming Orientering 111:05
2021. Maya Arnesen
2022. Malene Jebsen
2023. Live Østvold
203IL Tyrving 111:05
2031. Mina Jørgensen
2032. Vida Helland-Hansen
2033. Ingrid Lund Hovden
204Indre Østfold OK 111:05
2041. Gea Øiseth Bedin
2042. Vilde Retteraasen
2043. Gea Øiseth Bedin
206Kongsberg OL 111:05
2061. Ingvild Langeggen
2062. Tale Strand
2063. Åsne Haavengen
207Konnerud IL 111:05
2071. Andrea Ranvik
2072. Amanda Skyttersæter Saugerud
2073. Jenny Baklid
208Kristiansand OK 111:05
2081. Sigrid Ekeland
2082. Tuva Hepburn
2083. Julie Christiansen
209Lardal OL 111:05
2091. Kristin Melby Jacobsen
2092. Anny Rogne
2093. Eline Schjerven
210Nydalens SK 111:05
2101. Ada Wulfsberg
2102. Pia Young Vik
2103. Oda Scheele
211OK Moss 111:05
2111. Karoline Bjørnerød
2112. Julie Sophie Wold
2113. Frida Hovgaard Eisvang
212Asker Skiklubb 111:05
2121. Ina Martini
2122.
2123. Anna Øfsthus Gravir
213OL Tønsberg og omegn 111:05
2131. Mathea Gløersen
2132. Julie Eikeland
2133. Lita Lerke Leodine Hjelseth
214Oppsal Orientering 111:05
2141. Amélie Aamodt
2142. Katrine Bjordal Veggan
2143. Ane Sofie Krogh
215Raumar Orientering 111:05
2151. Kristine Eide Rapp
2152. Kamilla Lome
2153. Hanne Eide Rapp
216Ringerike OL 111:05
2161. Ida Bolette Enerhaugen
2162. Marte Sofie Skrove
2163. Nora Marie Enerhaugen
217Sarpsborg OL 111:05
2171. Marie F. Lindløv Jensen
2172. Nina Pedersen
2173. Adine Blakkestad Ingesen
218Østmarka OK 111:05
2181.
2182.
2183.
219TIF Viking / Fana IL / IL Gular 11:05
2191. Mari Strømme Lid
2192. Mari Fjellbirkeland Johannesen
2193. Tora Aasheim Nymark
220Fossum IF 111:05
2201. Karen Hoel Jomaas
2202. Mari Brende
2203. Helene Bjørkvold Jendal
221Fredrikstad SK 111:05
2211. Emma Danevad
2212. Alexandra Angvoll
2213. Kaisa Antonsen
222Heming Orientering 211:05
2221. Ida Marie Flågen
2222. Hannah Syrdal Øen
2223. Ella Berstad
223IL Tyrving 211:05
2231. Alexandra Linløkken
2232. Eileen Bjanes
2233. Iris Holst
224Kongsberg OL 211:05
2241. Konstanse Moholth
2242. Mari Øverby
2243. Mathilde Sæter Flesseberg
225Nydalens SK 211:05
2251. Ea Lunøe
2252. Elise Wærp Hauge
2253. Frida Solsrud
226Nydalens SK 311:05
2261. Inga Skaarer Wiklund
2262. Jenny Elise Haakstad
2263. Marie Saugestad

D11-12

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
401Halden SK 111:15
4011. Sigrid Schmitt Gran
4012. Inger Anne Braarud
402Kongsberg OL 111:15
4021. Synne Sandven
4022. Anita Langeggen
403Larvik OK 111:15
4031. Iril Ringheim
4032. Serine Kierulf Dirdal
404Nydalens SK 111:15
4041. Marie Scheele
4042. Maja Mo Hjelseth
405Asker Skiklubb 111:15
4051. Ragnhild Øfsthus Gravir
4052. Astrid Ytterbø
406Sarpsborg OL 111:15
4061. Sigrid Hauge
4062. Marte Lillegraven Langsæter
407Nydalens SK 211:15
4071. Hanne Wærp Hauge
4072. Eira Skaarer Wiklund

H11-12

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
301Halden SK 111:10
3011. Henrik Aabu
3012. Sebastian Bøhn-Bryntesen
302Heming Orientering 111:10
3021. Lukas Jones Arnesen
3022. Julie Heyerdahl Rødsten
303IL Tyrving 111:10
3031.
3032.
304OL Tønsberg og omegn 111:10
3041. Lars Loftesnes Kaupang
3042. Sindre Mathisen
305Oppsal Orientering 111:10
3051. Sondre Olaussen
3052. Jakob A. Gjedebo
306Ringerike OL 111:10
3061. Rasmus Berglund
3062. Reidar Kollstrøm
307Sandefjord OK 111:10
3071. Gabriel Gjone
3072. Brage Eikås
308Sarpsborg OL 111:10
3081. Jesper Vonen Svae
3082. Jeremias Ryste Odden
309Bækkelagets SK 111:10
3091. Jonas Fenne Ingierd
3092. Aksel Eide
310Østmarka OK 111:10
3101. Mathias Linløkken
3102.

Annonser

IOF Eventor