Startliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 8 april 2017

N-åpen

1 750 m, 59 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2401Gabriel TrobeOK Moss12:30
2402Håkon Lillegraven LangsætherTrøsken IL12:30
2403Hanne Andreassen AasHalden SK12:30
2404Ask SkivdalSarpsborg OL12:30
2405Anne ØstvoldHeming Orientering12:30
2406Jens SvaeSarpsborg OL12:30
2407Selma Størmer-AntonsenNydalens SK12:30
2408Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering12:30
2409Sixten SandUddevalla OK12:30
2410Assar SandUddevalla OK12:30
2411Neila Ben SassiÅs-NMBU Orientering12:30
2412Storm EriksenTrøsken IL12:30
2413Karin StrutzEds SK12:30
2414Halvor Ek HedlundTrøsken IL12:30
2415Ellen RingstadFredrikstad SK12:30
2416Ingrid RingstadFredrikstad SK12:30
2417Simen BergstrømIL Tyrving12:30
2418Pernille MortensenAsker Skiklubb12:30
2419Lars Jørgen Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn12:30
2420Hermine OddemMåren OK12:30
2421Isolde OddemMåren OK12:30
2422Susanne Røed GromstadTrollo12:30
2423Alise Lindløv SandOK Moss12:30
2463Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn12:30
2464Vilma DanevadFredrikstad SK12:30
2465Silje Andresen SkotteFossum IF12:30
2466Anders Rostveit ElmiOK Moss12:30
2468Karen Hasaas KlavenesSandefjord OK12:30
2469Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn12:30
2470Synne Syversen GihleOppsal Orientering12:30
2471Daniel HalvorsenOK Moss12:30
2472Johan Fredrik BraarudHalden SK12:30
2473Isak SolbergFredrikstad SK12:30
2474Magnus Syversen GihleOppsal Orientering12:30
2475Anna Flier TvetenIndre Østfold OK12:30
2476Sol KopperudOK Moss12:30
2477Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL12:30
2478Synne KjernsmoRøyken OL12:30
2479Signe KvalheimHalden SK12:30
2480Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12:30
2481Kristian Kaupang LyeLarvik OK12:30
2482Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK12:30
2483Malin Husebye AamodtFredrikstad SK12:30
2484Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn12:30
2485Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK12:30
2486Sondre HafskjoldNydalens SK12:30
2487Ingvild RingheimLarvik OK12:30
2488Helene Langvik StangTrøsken IL12:30
2490Emma Nordlie MagnussenHalden SK12:30
2491Sander Ryste OddenSarpsborg OL12:30
2492Siri Flier TvetenIndre Østfold OK12:30
2493Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering12:30
2494Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK12:30
2495India HaavaldsenHalden SK12:30
2496Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK12:30
2497Solan LøkenOK Moss12:30
2498Astrid ReuschHeming Orientering12:30
2499Trym BreimoOK Moss12:30
2500Mathis RenardKongsberg OL12:30

D -10

2 140 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1574Helene ScheeleNydalens SK13:13
1575Ida Amundsen BjørkliRingerike OL13:15
1576Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn13:17
1577Erle Elise WoldOK Moss13:19
1578Daniella GjoneSandefjord OK13:21
1579Thea KvalheimHalden SK13:23
1580Marte EgerKongsberg OL13:25
1581Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL13:27
1582Elise RenardKongsberg OL13:29
1583Sofie Holm NedrebøOK Moss13:31
1584Minna Sofie WingstedtHalden SK13:33
1585Jenny DanevadFredrikstad SK13:35

D 11-12N

1 820 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1586Marie VegganOppsal Orientering12:30:00
1592Erika Lind-LarsenOK Moss12:30:00
1593Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL12:30:00
1595Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK12:30:00
1605Martha WisløffAsker Skiklubb12:30:00
1610Helle KvalheimHalden SK12:30:00
1611Tonje RykkjeStord Orientering12:30:00
1623Ragne KlavenesSandefjord OK12:30:00
1621Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK12:32:20

D 13-16N

1 820 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1609Emilie Pedersen VoldLillomarka OL12:30
1617Penelope LeaNydalens SK12:30
1620Live ArntzenRaumar Orientering12:30

D 17-

3 600 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1120Johanne Øderud VatneBækkelagets SK12:30
1121Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering12:32
1124Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett12:38
1125Anita HillerenEiker OL12:40
1126Stine AustadRaumar Orientering12:42
1127Sunniva Nergaard BergStokke IL12:44
1128Lise Østlid BagstevoldKongsberg OL12:46
1129Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett12:48
1130Maria Dahl FosbyNTNUI12:50
1131Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering12:52
1132Linda EngenRaumar Orientering12:54
1134Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK12:58
1135Ingvild Løver ThonModum OL13:00
1136Malin HaugeHisøy OK13:02
1640Judit BanfiÅs-NMBU Orientering13:02
1137Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering13:04
1138Ingunn FristadHalden SK13:06
1139Vilde Bredholt JørgensenNTNUI13:08
1140Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL13:10
1141Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering13:12
1142Marie Hammer IversenØstmarka OK13:14
1143Marita Lilja GrønhovdModum OL13:16
1144Karen BjergaardNydalens SK13:18
1145Celine RenardKongsberg OL13:20
1146Joanna ErikssonNydalens SK13:22
1147Ingrid LetmolieEiker OL13:24

D 17-B

2 650 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1633Eli Ringstad LienGjø-Vard OL12:48
1634Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL12:50
1635Lene FlessebergKongsberg OL12:52
1637Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK12:56
1638Christine BlixÅs-NMBU Orientering12:58
1639Kari LundNittedal OL13:00
1641Cecilie Wærp HaugeNydalens SK13:04
1642Kristin GjølsjøOK Moss13:06
1644Frida DalerStokke IL13:10
1645Mie ZagarLarvik OK13:12
1646Line NordhaugKonnerud IL13:14
1647Johanne de PresnoNTNUI13:16
1648Monica Tveit TjentlandLardal OL13:18

D 17-C

2 220 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1649 SyrdalHeming Orientering12:30
1650Else StordalOL Tønsberg og omegn12:30
1653Lene ColquhounNittedal OL12:30

D 17-N

1 820 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1601Tina BjørnstadRaumar Orientering12:30
1613Britt-Heidi KopperudIndre Østfold OK12:30

D 17-18 E

3 580 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Inger RødnesOppsal Orientering12:31
306Hanne VassendPorsgrunn OL12:41
307Marie HansenSarpsborg OL12:43
308Sarah WølloKongsberg OL12:45
309Hedda Raadal BjørloHalden SK12:47
311Inga Vestøl StødleKristiansand OK12:51
312Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK12:53
313Ingrid G. KvålsgardFossum IF12:55
314Vilde Årøen LykkeEmblem IL12:57
315Linn Mei WaalerMåren OK12:59
316Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13:01
317Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK13:03
318Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK13:05
319Andrea Willkommen EikenKongsberg OL13:07
320Oda Marie ColquhounLillomarka OL13:09
321Thea DyrkornEiker OL13:11
322Aurora GjølsjøOK Moss13:13
323Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL13:15
324Andrea VaneboKongsberg OL13:17
325Agnethe HasliGjø-Vard OL13:19
326Karoline AuneHalden SK13:21
327Synne StrandAsker Skiklubb13:23
328Ella Arentz HagenSandefjord OK13:25
329Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK13:27
330Lene Berg HanssenByåsen IL13:29
331Helene EgerKongsberg OL13:31
332Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL13:33
333Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL13:35
334Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb13:37
335Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss13:39
336Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK13:41
337Emma StenbackaHalden SK13:43
338Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb13:45
339Ane DyrkornEiker OL13:47
340Marie UllevålseterNydalens SK13:49
341Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular13:51
342Marlin HaavengenKongsberg OL13:53
343Maren NorderudIL Tyrving13:55
345Maria Rørvik HaverLillomarka OL13:59
346Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL14:01
347Frida Bakken UlsethNydalens SK14:03

D 19-20 E

4 050 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
506Anne Willkommen EikenKongsberg OL12:41
508Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL12:45
509Maiken Økern HågårdKonnerud IL12:47
510Ellen Marie AriansenLillomarka OL12:49
511Synne Malene BrækkeHalden SK12:51
512Oda J SikkelandIL Tyrving12:53
513Benedicte PedersenSarpsborg OL12:55
514Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb12:57
515Helena ÅsbergSarpsborg OL12:59
516Marit Melby JacobsenLardal OL13:01
517Tonje Aasheim NymarkAskøy OL13:03
518Margrethe WisløffAsker Skiklubb13:05
519Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK13:07
520Ingrid LundanesEmblem IL13:09
521Silje HaugeHisøy OK13:11
522Ingvild C. FleisjeLillomarka OL13:13
523Marie OlaussenFredrikstad SK13:15
524Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett13:17
525Idunn HaavengenKongsberg OL13:19

D 21-E

4 810 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
106Marthe GløersenBækkelagets SK12:41
107Nanna NorderudNTNUI12:43
108Louise OramBækkelagets SK12:45
109Ingrid GulbrandsenNTNUI12:47
110Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK12:49
111Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK12:51
112Linn HokholtIL Tyrving12:53
113Fredrikke Nohr MothHalden SK12:55
114Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering12:57
115Ragnhild HjermstadFossum IF12:59
116Sigrid AlexandersenNTNUI13:01
117Kristine BergliaEiker OL13:03
118Vigdis HobølOppsal Orientering13:05
119Ingunn Egeberg VáriNTNUI13:07
120Linda SolbergFredrikstad SK13:09
121Silje ArntzenNTNUI13:11
122Marianne DæhliHalden SK13:13
123Hedvig ÅstebølNTNUI13:15
124Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø13:17
127Hanna Haugen NordbrødenHalden SK13:23
128Karoline Dahl FosbyNTNUI13:25
129Lone BrochmannBækkelagets SK13:27
130Delphine PoirotLillomarka OL13:29
131Ingvild Maalen-JohansenNTNUI13:31

D 35-

3 600 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1148Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering13:26
1149Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn13:28
1150Cristina LuisNydalens SK13:30

D 40-

3 600 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1151Kari StrandKongsberg OL13:32
1152Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK13:34
1153Bente KonstOL Tønsberg og omegn13:36
1154Marita HernandezOL Toten-Troll13:38
1155Monica BerglundRingerike OL13:40
1156Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø13:42
1158Ellen GustafssonKongsberg OL13:46
1159Hanne WoldOK Moss13:48
1160Elise HafskjoldNydalens SK13:50
1161Linda RykkjeStord Orientering13:52
1162Silje SyversenOppsal Orientering13:54
1163Helena AxelssonNydalens SK13:56
1164Heidi BjordalOppsal Orientering13:58
1166Liv SchjervenLardal OL14:02
1167Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering14:04
1168Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK14:06
1169Linda FredhOK Moss14:08

D 45-

3 370 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1238Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK12:41
1239Paula BerstadHeming Orientering12:43
1241Mona LomeHamar OK12:47
1242Barbara Willkommen EikenKongsberg OL12:49
1243Katrine BakkeFossum IF12:51
1244Birgit Økern JensenKonnerud IL12:53
1245Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering12:55
1246Jorun RuudAsker Skiklubb12:57
1247Irene LangeggenKongsberg OL12:59
1249Stine ArntzenSandefjord OK13:03
1250Anita StensethSnertingdal IF Orientering13:05
1251Else Kari ScheeleNydalens SK13:07
1252Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb13:09
1253Kristin SandvenNotodden OL13:11
1254Anne Borgen SturødNydalens SK13:13
1255Anne Berit BredholtSandefjord OK13:15
1256Ingrid Eide RappRaumar Orientering13:17
1257Gro Sandstad EidsmoFreidig13:19
1258Hilde VassendPorsgrunn OL13:21
1259Ingrid UndstadLarvik OK13:23
1260Anne Teigland ArntzenRaumar Orientering13:25
1261Marianne ReuschHeming Orientering13:27
1262Kristin FalkFossum IF13:29
1264Annette Cecilie ArentzSandefjord OK13:33
1265Solveig BerganNydalens SK13:35
1266Kristin BruserudOL Trollo13:37
1267Anne-Kristin KvammeRingerike OL13:39
1268Gunn Elin RudiHadeland OL13:41
1269Kari Reppesgård HoltHedrum OL13:43
1270Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK13:45
1271Tonje HolmOK Moss13:47
1272Anne Guro NøklebyRingerike OL13:49
1273Anne UrsetIL BUL-Tromsø13:51
1274Astrid RuudNittedal OL13:53
1275Hege SolerødGjø-Vard OL13:55
1276Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK13:57
1277Tone Sølie LysnesHedrum OL13:59
1278Line Skjevik ArnevikRingerike OL14:01
1279Ingrid KvistadKongsberg OL14:03
1280Kirsti KringhaugRingerike OL14:05
1281Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb14:07
1282Karianne StrømmeTIF Viking14:09
1283Torunn Økern JensenRingerike OL14:11
1284Kristin EgerKongsberg OL14:13

D 50-

2 850 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1336Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb12:40
1337Hanne Løver ThonModum OL12:42
1338Anne Kristine NorderudIL Tyrving12:44
1340Elisabeth HetlevikKongsberg OL12:48
1341Kristin FleisjeNittedal OL12:50
1342Ingeborg ØderudBækkelagets SK12:52
1343Maria JonssonNydalens SK12:54
1344Ida SyversenRøyken OL12:56
1345Hilde StorløkkenKongsberg OL12:58
1346Tove HeimdalKonnerud IL13:00
1347Eirin MathiesenRingerike OL13:02
1348Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn13:04
1349Alix Young VikNydalens SK13:06
1350Inger Tone NygårdEgersund OK13:08
1351Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK13:10
1352Jane RødderKongsberg OL13:12
1353Vanja StaffOL Toten-Troll13:14
1354Kathrine LunøeNydalens SK13:16
1355Tove AasheimAskøy OL13:18
1357May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering13:22
1358Toini SkyttersæterKonnerud IL13:24
1359Kari ChristiansenSandefjord OK13:26
1360Anne Marit BjergaardNydalens SK13:28
1361Kjersti HovFossum IF13:30
1362Margrete EngzeliusAsker Skiklubb13:32
1363Sissel SkovlyRingerike OL13:34
1364Marianne ArnesenAsker Skiklubb13:36
1365Anita Sørensen DrageKongsberg OL13:38
1366Maria TorgersenBækkelagets SK13:40
1367Rine HanssenByåsen IL13:42
1368Katrine Hjelsteh LarsenKongsberg OL13:44
1369Maria PerssonAsker Skiklubb13:46
1370Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering13:48
1371Trude FixdalIL Koll13:50

D 55-

2 530 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1429Kirsti Aas OlsenEiker OL13:17
1430Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL13:19
1431Randi NicolaisenAsker Skiklubb13:21
1432Christina AnderssonFredrikstad SK13:23
1433Hege FjellbirkelandIL Gular13:25
1434Anita Østgård OlsenLøten o-lag13:27
1435Gunhild HennumLierbygda OL13:29
1436Gøril Skyttersæter JonesRocky Mountain Orienteering Cl13:31
1437Marianne HjermstadFossum IF13:33
1439Eli Tufte HanssenEiker OL13:37
1440Bente LineIndre Østfold OK13:39
1441Grete S B HoviSkien OK13:41
1442Ragnhild HaldKristiansand OK13:43
1443Runa SkyttersæterHeming Orientering13:45
1444Åshild BergstølKongsberg OL13:47
1445Eva SyversenRøyken OL13:49
1446Ida EngenRaumar Orientering13:51
1447Helle Egeberg VáriSturla, IF13:53
1448Grete BerntsenMåren OK13:55

D 60-

1 990 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1516Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn13:42
1517Lisa AnnersandOK Tyr13:44
1519Anne SørumRingsaker OK13:48
1520Randi NilstadIL Tyrving13:50
1521Lill BirkelundPorsgrunn OL13:52
1522Margrete JørandliGjø-Vard OL13:54
1523Sirpa LiljaModum OL13:56
1524Liv Inger PrangerødTistedalen FL13:58
1525Live Joronn YtrehusRingerike OL14:00
1526Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn14:02
1527Mayna NossenTistedalen FL14:04
1528Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange14:06
1529Aud KjemperudEiker OL14:08
1530Unni Strand KarlsenFredrikstad SK14:10
1531Helga HaverstadLierbygda OL14:12
1532Lis DæhliLøten o-lag14:14
1533Liv Edle GrønstadGimle IF14:16
1534Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK14:18

D 65-

1 990 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1535Kari BergLarvik OK14:20
1536Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb14:22
1537Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL14:24
1538Bodil BerbyTrøsken IL14:26
1539Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL14:28
1540Kari StrandeRingerike OL14:30

D 70-

1 990 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1480Liv FeiringHamar OK12:30
1541Ella BjerketvedtTrøsken IL14:32
1542Inger LindløvOK Moss14:34
1543Astrid GjelstadSandefjord OK14:36
1544Inger HalckMåren OK14:38
1545Eli KlovningPorsgrunn OL14:40
1546Else Lerche RaadalFana IL14:42
1547Inger Lise BjordalOppsal Orientering14:44
1548Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL14:46
1549Bjørg KocbachBergens TF14:48
1550Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL14:50
1551Hjørdis ØvreåsBotne SK14:52
1552Margareta BrynhildsenStokke IL14:54

D 75-

1 990 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1493Aase Tove GoldenMåren OK12:56
1494Elin DahlenRingerike OL12:58
1495Asbjørg BjørloGimle IF13:00
1496Aud Margret KirkhornMåren OK13:02
1497Johanna YtterbølGimle IF13:04

D 80-

1 990 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1488Unni Dirro BøhlerengenMåren OK12:46
1489Inger E. VamnesHamar OK12:48

H -10

2 140 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1558Erlend SommerheinOK Horten12:41
1559Ask Felland SætnanFossum IF12:43
1560Ville Emil WingstedtHalden SK12:45
1562Brage KristiansenOK Moss12:49
1563Olaf Blom-HagenFossum IF12:51
1564August Lea KabbeNydalens SK12:53
1565Tollef TjentlandLardal OL12:55
1566Magnus SigurdssonStokke IL12:57
1567Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK12:59
1568Alfred NikolaisenOppsal Orientering13:01
1569Nikolai TesloHadeland OL13:03
1571Jon StrandKongsberg OL13:07
1572Selmer LøkenOK Moss13:09

H 11-12N

1 820 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1594Leo LundeOK Moss12:30:00
1597Vilhelm SvarødHalden SK12:30:00
1599Abdirahman HassanOK Moss12:30:00
1602Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)12:30:00
1603Eskil HafskjoldNydalens SK12:30:00
1608Erik ZagarLarvik OK12:30:00
1612Niclas GunnerødStokke IL12:30:00
1616Birk BreimoOK Moss12:30:00
1619Erlend BakkeFossum IF12:30:00
1600Emil Husebye AamodtFredrikstad SK12:36:18
1614Karsten FossåsRingerike OL14:21:00

H 13-16N

1 820 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1596Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)12:30
1606Christian DaleBergens TF12:30

H 17-

4 090 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1006Vegar SkinneIndre Østfold OK12:40
1007Sindre Engzelius GylverNTNUI12:42
1008Kaspar LiljaModum OL12:44
1009Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb12:46
1010Arno GrønhovdModum OL12:48
1011Marius StaffOL Toten-Troll12:50
1012Nicolai HübschleSturla, IF12:52
1013John RundeKristiansand OK12:54
1014Remi JohannesenHalden SK12:56
1015Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering12:58
1016Jonas MyhreKristiansand OK13:00
1017Stian OverskeidIndre Østfold OK13:02
1018Donatas KontautasOK Moss13:04
1019Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering13:06
1020Martin DammTIF Viking13:08
1021Lars BredalenNittedal OL13:10
1022Morten TangenOK Moss13:12
1024Erik PerssonOppsal Orientering13:16

H 17-B

2 650 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1624Nikolai NordhaugKonnerud IL12:30
1625Martin HeitmannGimle IF12:32
1626Per Anders YtterbøAsker Skiklubb12:34
1627Harald AulieIL Koll12:36
1628Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL12:38
1629Pål Espen NordhaugKonnerud IL12:40
1630Per GustafssonKongsberg OL12:42
1631Kjetil JacobsenHamar OK12:44
1632Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering12:46

H 17-C

2 220 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1651Roy Roger EspenesVarteig OL12:30
1655Anders EspenesVarteig OL12:30

H 17-18E

4 580 m, 48 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206Erling HjermstadFossum IF12:40
207Eskil FrøislandVang OL12:42
208Peter GisholtFossum IF12:44
209Rasmus MathisenPorsgrunn OL12:46
210Erik Hæstad BjørnstadFossum IF12:48
211Anders HaugskottOL Trollelg12:50
212Petter Astrup ArnesenHeming Orientering12:52
213Per Clemet WisløffAsker Skiklubb12:54
214Aslak HeimdalKonnerud IL12:56
215Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF12:58
216Joar GjerdahlKonnerud IL13:00
217Audun BerganNydalens SK13:02
218Linus OlhansÅs-NMBU Orientering13:04
219Styrk Hundseid KamsvågFossum IF13:06
221Øyvind HjermstadFossum IF13:10
222Andreas RambergØstmarka OK13:12
223Elias ØhmanGjø-Vard OL13:14
224Alexander Skaug YtterbølHalden SK13:16
225Audun Melby JacobsenLardal OL13:18
226Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF13:20
227Njaal Ellegaard MelbyVang OL13:22
228Axel HoveidAsker Skiklubb13:24
229Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL13:26
230Einar EkelandOddersjaa SSK13:28
232Sander ArntzenAsker Skiklubb13:32
233Elias Skjolden SørensenLillomarka OL13:34
234Håkon LundKongsberg OL13:36
235Martin Andresen SkotteFossum IF13:38
236Erlend BrendstuenHalden SK13:40
237Oskar ArnevikRingerike OL13:42
238Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK13:44
239Haakon JohannesenIndre Østfold OK13:46
240Sindre R HoltHedrum OL13:48
241Johan EikangerIL Gular13:50
242Kristian PyttenKristiansand OK13:52
243Sølve DrageKongsberg OL13:54
244Jens Johan BrekkeLillomarka OL13:56
245Trygve MyhrAsker Skiklubb13:58
246Magnus GjerstadVaregg Fleridrett14:00
247Tord StrandKongsberg OL14:02
248Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb14:04
249Mathias RosenlundVaregg Fleridrett14:06
250Niels Christian HellerudHalden SK14:08
251Stian RykkjeVaregg Fleridrett14:10
253Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb14:14
254Jørgen BaklidKonnerud IL14:16
255Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular14:18
256Marius AurebekkKristiansand OK14:20

H 19-20E

5 200 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
406Audun HeimdalKonnerud IL12:40
407Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK12:42
408Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12:44
409Johannes Bakke AashamarKristiansand OK12:46
410Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett12:48
411Sander H. RogndokkenNydalens SK12:50
412Olav Andreas RemmenOL Trollelg12:52
413Sam LunøeNydalens SK12:54
414Are WigaardOppsal Orientering12:56
415Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK12:58
416Martin Borge HeirFossum IF13:00
417Kristian Nilsen SandnesEmblem IL13:02
418Vit KostejnKristiansand OK13:04
419Olav Milian Schmitt GranHalden SK13:06
420Thomas TubbehaugenOK Moss13:08
422Jostein TandbergNydalens SK13:12
423Tobias KristensenLarvik OK13:14
424Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK13:16
425Marius PyttenKristiansand OK13:18
426Ludvig RødnesOppsal Orientering13:20
427Erlend Nilsen SandnesEmblem IL13:22
428Vegard MyhreKristiansand OK13:24
429Sturla FrydenlundSturla, IF13:26

H 21-E

6 250 m, 67 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6Filip WadstenHalden SK12:40
7Håvard BergetFredrikstad SK12:42
8Jørgen FrøydLarvik OK12:44
9Torben Christian WendlerFredrikstad SK12:46
10Alex CarcasHalden SK12:48
11Kyongsa RiNydalens SK12:50
12Vetle ChristiansenBækkelagets SK12:52
13Thomas NipenNydalens SK12:54
14Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett12:56
15Ivar LundanesEmblem IL12:58
16Håvard MyhreBækkelagets SK13:00
17Vegard Brun SagaIL Tyrving13:02
18Steinar KollerudLillomarka OL13:04
19Bojan BlumensteinNydalens SK13:06
20Håvard IrgensKristiansand OK13:08
21Ragnar TonjerNydalens SK13:10
22Stefan RingOK Löftan13:12
23Sigurd MelsomFossum IF13:14
24Anders Felde OlaussenNTNUI13:16
25Karl FremstadBækkelagets SK13:18
26Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK13:20
27David GottfridssonLillomarka OL13:22
28Øystein SørensenNydalens SK13:24
29Sindre ØsthagenFredrikstad SK13:26
30Martin VisterFrol IL13:28
31Oskar RøenVaregg Fleridrett13:30
32Eirik Heddeland MartensKristiansand OK13:32
33Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø13:34
34Peter NordbrødenHalden SK13:36
35Dag BlandkjennKristiansand OK13:38
36Thomas Natvig ÅrstadHalden SK13:40
37Morten Nilstad PettersenIL Tyrving13:42
38Håvard LucasenFredrikstad SK13:44
40Anders CarlssonIFK Lidingö SOK13:48
41Eirik Kamstrup HovindHalden SK13:50
42Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK13:52
43Vegard Blomseth JohnsenNTNUI13:54
44Hans Petter MathisenFredrikstad SK13:56
45Simen A BjøringsøyNydalens SK13:58
47Stian BergersenIL Tyrving14:02
49Alan CherryNydalens SK14:06
50Mathias NipenBækkelagets SK14:08
51Vegard Jarvis WestergårdHalden SK14:10
52Erik Feyling HaareKonnerud IL14:12
53Simen BordalFossum IF14:14
54Damien RenardKongsberg OL14:16
55Mats NordbrødenHalden SK14:18
56Jostein F. TellnesAsker Skiklubb14:20
57Felix BreitschädelBækkelagets SK14:22
58Magne DæhliHalden SK14:24
59Sondre Ruud BråtenNydalens SK14:26
62Marius WikstrømRingsaker OK14:32
63Eskil Sande GullordBækkelagets SK14:34
64Erik AxelssonHalden SK14:36
65Anders BjergaardNydalens SK14:38
66Matthew SpeakeLillomarka OL14:40
67Øyvind WatterdalHadeland OL14:42
68Morten JørgensenKristiansand OK14:44
69Mathias BenjaminsenLillomarka OL14:46
70Markus HolterHalden SK14:48
71Vegard DanielsenKristiansand OK14:50
72Mikal Brastad LarsenNydalens SK14:52
73Gaute FriestadKristiansand OK14:54
74Anders StorbratenBækkelagets SK14:56
75Kasper FosserHeming Orientering14:58
77Mattias KarlssonFredrikstad SK15:02
78Håkon Raadal BjørloHalden SK15:04

H 35-

4 090 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1001Ola Torstein EndresenOK Moss12:30
1025Ole Grini JohansenIL Tyrving13:18

H 40-

4 090 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1026Robert BanfiÅs-NMBU Orientering13:20
1028Fredrik LarsenIndre Østfold OK13:24
1030Jørgen FjæreHedrum OL13:28
1031Runar StangTrøsken IL13:30
1032Henning Bratland CarlsenOK Moss13:32
1033Jens Erik MortensenAsker Skiklubb13:34
1034Kjetil KjernsmoRøyken OL13:36
1035Pål Christian IngierdBækkelagets SK13:38
1036Lars BerglundRingerike OL13:40
1037Sindre ValsgårdIndre Østfold OK13:42
1038Audun BjerknesMåren OK13:44
1039Thomas LieFredrikstad SK13:46
1040Øyvind Sollerud HaugenOL Tønsberg og omegn13:48
1041Tore Grønlund MoenGimle IF13:50
1042Vegar KristiansenOK Moss13:52
1043Halvor HobølOppsal Orientering13:54
1044Thomas BedinIndre Østfold OK13:56
1045Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering13:58
1046Øyvind LøkenOK Moss14:00

H 45-

4 470 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1052Petter AndersenNydalens SK12:41
1053Olav EideBækkelagets SK12:43
1054Bjørn HaavengenKongsberg OL12:45
1055Tor RingstadHedrum OL12:47
1056Rune BlågestadIndre Østfold OK12:49
1057Christian JomaasFossum IF12:51
1058Runar HafskjoldNydalens SK12:53
1059Martin ØhmanGjø-Vard OL12:55
1060Torbjørn Blom-hagenFossum IF12:57
1061Jon SolsrudNydalens SK12:59
1062Trond EvensenOL Tønsberg og omegn13:01
1063Asle Sagli GudimIndre Østfold OK13:03
1064Bjørn HaugeNydalens SK13:05
1065Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL13:07
1066Espen DanevadFredrikstad SK13:09
1068Sven Arne GylterudFossum IF13:13
1069Henrik OttesenFredrikstad SK13:15
1070Snorre VegganOppsal Orientering13:17
1071Per Øivind EgerKongsberg OL13:19
1072Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)13:21
1073Christian ReuschHeming Orientering13:23
1074Tor BrennaNittedal OL13:25
1075Bjørn MartiniAsker Skiklubb13:27
1076Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK13:29
1077Lars Audun VoldLillomarka OL13:31
1079Knut Jostein SætnanFossum IF13:35
1080Kent KopperudIndre Østfold OK13:37
1081Håvard BjønnessØstmarka OK13:39
1082Sveinung RykkjeStord Orientering13:41
1083Lars EnerhaugenModum OL13:43
1084Odd StrandKongsberg OL13:45
1085Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø13:47
1086Tore BredalenNittedal OL13:49
1089Øyvind LienGjø-Vard OL13:55
1090Lars-Inge ArnevikRingerike OL13:57
1091Morten RannemFossum IF13:59
1092Per Olav GulbrandsenLarvik OK14:01
1093Kyrre GranFet OL14:03
1095Tom BerganFet OL14:07
1096Einar KlavenesSandefjord OK14:09
1097Jørn TvetenIndre Østfold OK14:11
1098Tom KristensenLarvik OK14:13
1099Harald Eide-FredriksenHeming Orientering14:15
1100Jens TjentlandLardal OL14:17
1101Frode NysæterSkien OK14:19
1102Jon Erland FossaasRingerike OL14:21
1103Pål SommerheinOK Horten14:23
1104Ståle HeitmannFossum IF14:25
1105Bjørnar OlsrødStokke IL14:27
1106Steinar LandeBø OL14:29
1107Jo Børre EikåsSandefjord OK14:31
1108Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK14:33
1109Sverre WisløffAsker Skiklubb14:35
1110Dag Arne LierIndre Østfold OK14:37
1111Eirik JørgensenIL Tyrving14:39
1112Øyvind ThømtIndre Østfold OK14:41
1113Lars Erik GjeinFossum IF14:43
1114Petter LøkkebergFredrikstad SK14:45
1115Even ErlienGjø-Vard OL14:47
1116Stig MellingRingerike OL14:49
1117Harald BakkeFossum IF14:51
1118Roar MathisenOL Tønsberg og omegn14:53

H 50-

4 020 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1170Atle WølloKongsberg OL12:31
1171Trond BrevikFossum IF12:33
1175Øystein ØstermannHeming Orientering12:41
1176Arne DybdahlLillomarka OL12:43
1178Lasse ArnesenHeming Orientering12:47
1179Jan Tore HenriksenNydalens SK12:49
1180Anders WadstenOK Landehof12:51
1181Lars D. FjeldstadRingerike OL12:53
1183Morten HeirFossum IF12:57
1184Stein MellaOppsal Orientering12:59
1185Tore HoffIL Tyrving13:01
1186Tore NymarkAskøy OL13:03
1187Geir NilsenViul Orienteringsklubb13:05
1188Frode HaugskottOL Trollelg13:07
1189Tore SandemIndre Østfold OK13:09
1190Terje LinløkkenØstmarka OK13:11
1191Håkon JendalFossum IF13:13
1192Syver LøkenKongsberg OL13:15
1193Dag BrenåsVarteig OL13:17
1194Jan Erik IsaksenNydalens SK13:19
1195Arne TorgersenBækkelagets SK13:21
1196Geir PaulsenOL Trollelg13:23
1197Einar LunøeNydalens SK13:25
1198Phil ConwayKongsberg OL13:27
1199Ole TørnqvistFana IL13:29
1200Einar GisholtFossum IF13:31
1201Svein NygårdLillomarka OL13:33
1202Rune StræteWing OK13:35
1203Tore BjørnerødOK Moss13:37
1204Tore JuvikIL Gular13:39
1205Anders KronbergRaumar Orientering13:41
1206Knut Erling ØenHeming Orientering13:43
1207Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering13:45
1208Einar TesloHadeland OL13:47
1209Oskar KaaløySandefjord OK13:49
1211Rune S. NielsenIndre Østfold OK13:53
1212Arild AndresenFossum IF13:55
1213Frank SvarødIdd Sportsklubb13:57
1215Per Ola UlsethNydalens SK14:01
1216Kjetil DammTIF Viking14:03
1217Hans Otto ØverbyKongsberg OL14:05
1218Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering14:07
1219Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb14:09
1220Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL14:11
1221Juha VienaRingerike OL14:13
1222Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering14:15
1224Ottar WiklundNydalens SK14:19
1225Jonny I HansenIL BUL-Tromsø14:21
1226Bjørn Victor LarsenKongsberg OL14:23
1227Hallvard KorenOK Moss14:25
1228Terje Ulla EikenKongsberg OL14:27
1229Øyvind SchjelderupFreidig14:29
1230Tom Eirik EikangerIL Gular14:31
1232Roger LysnesHedrum OL14:35

H 55-

3 540 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1290Egil Wickstrand IversenHeming Orientering12:40
1291Yngvar ChristiansenBækkelagets SK12:42
1293Jack BjørnsenKristiansand OK12:46
1294Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering12:48
1295Bjørn Henning GrandalIL Tyrving12:50
1296Ingvar BraatenModum OL12:52
1297Trond OlsenLøten o-lag12:54
1298Bjørn BakkevigHeming Orientering12:56
1299Øyvind Roger HansenRøyken OL12:58
1300Martin GranlyLillomarka OL13:00
1301Jon BjørgumKristiansand OK13:02
1302Frode KamsvågIL Tyrving13:04
1303Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK13:06
1304Øystein KildahlØstmarka OK13:08
1305Øyvind DrageKongsberg OL13:10
1306Bjørn ÅrbuVarteig OL13:12
1307Sture OttesenIndre Østfold OK13:14
1308Petter GullikstadRøros IL13:16
1309Vidar BenjaminsenLillomarka OL13:18
1310Trond BaklidKonnerud IL13:20
1311Arne JohannesenIL Gular13:22
1312Arne FossheimAsker Skiklubb13:24
1313Herman BakkeLøten o-lag13:26
1314Svein-Erik SøgårdKongsberg OL13:28
1315Ove MartinsenHauketo IF13:30
1316Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL13:32
1317Nils HæstadFossum IF13:34
1318Bjørn BaklidKonnerud IL13:36
1319Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb13:38
1320Erik NæssØstmarka OK13:40
1321Kristian KihleRingerike OL13:42
1322Morten HulløenKristiansand OK13:44
1323Kim Farnes HansenLierbygda OL13:46
1324Torgeir BrandalKongsberg OL13:48
1325Pål HellerudHalden SK13:50
1326Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL13:52
1327Knut EngenRaumar Orientering13:54
1328Morten KarlsenMåren OK13:56
1329Tom SagaSkien OK13:58
1330Hallvard FjærLillomarka OL14:00

H 60-

2 850 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1331Tormod ØvegaardVestre Aker SK12:30
1372Torgeir StrandhagenRøyken OL13:52
1373Magne VollenOslostudentenes IK13:54
1374Frode LøsetRingerike OL13:56
1375Morten DueMåren OK13:58
1376Erik HasliSnertingdal IF Orientering14:00
1377Øystein RuudFredrikstad SK14:02
1378Per Hermann KrøgerMåren OK14:04
1379Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss14:06
1381Petter FureOppsal Orientering14:10
1382Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL14:12
1383Bent GalborgenIndre Østfold OK14:14
1384Carl-Göran StrutzEds SK14:16
1385Dagfinn TorpePorsgrunn OL14:18
1386Per SchancheAsker Skiklubb14:20
1387Harald HoviSkien OK14:22
1388Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn14:24
1389Geir Holm GundersenSturla, IF14:26
1390Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering14:28
1391Alf PettersenIL Tyrving14:30
1392Are EriksenOslostudentenes IK14:32
1393Tor StrandRaumar Orientering14:34
1394Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn14:36
1395Stein KlyveOK Moss14:38
1396Jan SveenRaumar Orientering14:40
1397Per Gunnar DahlRingerike OL14:42
1398Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn14:44
1399Lars HjermstadFossum IF14:46
1400Kjell Magne NordviGrue IL14:48
1401Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL14:50
1402Morten DåsnesRingerike OL14:52
1403Sjur GjestvangOL Toten-Troll14:54
1404Øyvind SørlieHadeland OL14:56
1405Roy GjerdingOK Moss14:58

H 65-

2 530 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1411Svein S JacobsenIL Tyrving12:41
1412Nils-Petter WiikDriv IL12:43
1413Ola BroxOL Toten-Troll12:45
1414Terje WikstrømRingsaker OK12:47
1415Jimmy NordliTrøsken IL12:49
1417Per Oskar LarsenIndre Østfold OK12:53
1418Hans Lyder HaareKonnerud IL12:55
1419Georg KapperudOppsal Orientering12:57
1420Ragnar Niemi BergStokke IL12:59
1422Øyvind HoveidAsker Skiklubb13:03
1423Atle RemmePorsgrunn OL13:05
1424Arvid GalborgenEds SK13:07
1425Per-Erik ØstlieDriv IL13:09
1426Øivind FadumSande Sportsklubb13:11
1427Torbjørn NørbechRingerike OL13:13
1428Jan BøhleOL Trollo13:15

H 70-

2 530 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1406Trond FeiringHamar OK12:31
1449Per Oscar SaugestadOK Moss13:57
1450Hasse BergstrømIL Tyrving13:59
1451Magne RaadalFana IL14:01
1452Øivind Magne RogndalenByåsen IL14:03
1453Eldar BørsumBækkelagets SK14:05
1454Knut Tore SolheimNydalens SK14:07
1455Tormod FjæreHedrum OL14:09
1456Helge RevhaugRingerike OL14:11
1457Ingar HåkonsenKongsberg OL14:13
1458Runar KittilsenStokke IL14:15
1459Per Reidulf HolmOK Moss14:17
1460John Thomas PetersenNittedal OL14:19
1461Kjell WintherOppsal Orientering14:21
1462Tore VaajeAsker Skiklubb14:23
1463Knut SkjesetVang OL14:25
1464Hans StordalOL Tønsberg og omegn14:27
1465Lars Martin GjeinStokke IL14:29
1466Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL14:31
1467Ingar FinstadOK Moss14:33
1468Leif BokerødIdd Sportsklubb14:35
1469Anders Johan KrosbyFredrikstad SK14:37
1470Svein Endre HoveByåsen IL14:39
1471Erik Johan GrorudHaslum IL14:41
1472Willy GrønstadGimle IF14:43
1473Roar BjordalOppsal Orientering14:45
1474Rolf GjølbergLarvik OK14:47
1475Kjell StenstadvoldIL Tyrving14:49
1476Knut LindløvOK Moss14:51
1477Terje MalmHamar OK14:53
1478Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn14:55
1479Jon FærdenKolbotn og Skimt OL14:57

H 75-

1 990 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1500Odd KletteliBækkelagets SK13:10
1501Magne KlovningPorsgrunn OL13:12
1502Thorbjørn Johan BjørloGimle IF13:14
1504Tormod DahlenRingerike OL13:18
1505Terje ThrondsenNittedal OL13:20
1506Ivar Louis BergSturla, IF13:22
1507Roger TorperIndre Østfold OK13:24
1508Bjørn W. LudvigsenSturla, IF13:26
1509Trygve FosseGimle IF13:28
1510Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange13:30
1511Oddvar GjelstadSandefjord OK13:32
1512Magnar ØvreåsBotne SK13:34
1513Henry SundsetvikOL Trollelg13:36
1514Anders TaraldrudIndre Østfold OK13:38
1515Harald LundhaugOK Moss13:40

H 80-

1 990 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1491Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL12:52
1492Arne Chr. ScheieØstmarka OK12:54

H 85-

1 990 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1485Kjell Kristian TeiglandØstmarka OK12:40
1486Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK12:42
1487Tor HernesGimle IF12:44

DIR-A

4 600 m, 78 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ane RamtvedtIL Tyrving12:30
2001Geir JacobsenLardal OL12:30
2002Selma KristiansenOK Moss12:30
2003Roger MostueOppsal Orientering12:30
2004Alex DimitrovSever BG12:30
2005Malin SandUddevalla OK12:30
2006Rudi OlsenLillomarka OL12:30
2007Trond LundIL Tyrving12:30
2008Ulf JonssonLerums SOK12:30
2009Pia IversenHeming Orientering12:30
2010Niklas GustafssonHeming Orientering12:30
2011Øivind FrøislandVang OL12:30
2012Terje HenriksenAsker Skiklubb12:30
2013Sofie IversenHeming Orientering12:30
2014Ellen Christine KorenÅs-NMBU Orientering12:30
2015Andrea BalakovaNykjöping OK12:30
2016Magnus JohanssonNykjöping OK12:30
2018Helge StenerudOL Tønsberg og omegn12:30
2019Rine HolmsenOK Moss12:30
2020Hans Martin StokkeOK Moss12:30
2021Harald WibyeOK Moss12:30
2022Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb12:30
2023Serverin BergliaModum OL12:30
2024Håkon Nergaard BergStokke IL12:30
2025Mathias VoldLillomarka OL12:30
2026Ketil ÅstebølOppsal Orientering12:30
2027Gjermund GravirAsker Skiklubb12:30
2028Rune RystadNydalens SK12:30
2029Nicole RagvinNydalens SK12:30
2030Maren Kaarby RodemNydalens SK12:30
2031Hilde KløvstadSandefjord OK12:30
2032Kjetil KløvstadSandefjord OK12:30
2033Per Arne KarlsenØstmarka OK12:30
2034Inge RambergØstmarka OK12:30
2035Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL12:30
2036Fredrik SaugestadNydalens SK12:30
2037Birgit KorvaldNydalens SK12:30
2038Pål SkaareNydalens SK12:30
2039Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK12:30
2040Ragnhild BråtenHeming Orientering12:30
2042Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK12:30
2043Elena GrandNydalens SK12:30
2044Rikke Skyttersæter IversenHeming Orientering12:30
2045Esten Nicolai WøienAsker Skiklubb12:30
2046Harald VingerhagenKristiansand OK12:30
2047Kaia Wøien NicolaisenAsker Skiklubb12:30
2048Sigurd Røgeberg MagelssenNTNUI12:30
2049Olena StrugalovaVaregg Fleridrett12:30
2050Peter KlavenessMåren OK12:30
2051Camilla StridsklevIL Tyrving12:30
2053Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett12:30
2054Aud Ellen BrevikSturla, IF12:30
2055Lars Petter EndresenMåren OK12:30
2056Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett12:30
2057Ivar SeierstadIL GeoForm12:30
2058Snorre FrydenlundSturla, IF12:30
2059Solveig LetmolieEiker OL12:30
2060Miika NurmiIFK Gøteborg12:30
2061Kimme ArnesenHeming Orientering12:30
2062Ralph StreetNydalens SK12:30
2063Robert GardnerNydalens SK12:30
2064Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12:30
2065Bent HaflandOL Tønsberg og omegn12:30
2066Dag Helland HansenIL Tyrving12:30
2067Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn12:30
2068Kenneth VikenTverlandet IL12:30
2069Øystein RappRaumar Orientering12:30
2070Kjetil KarlsenTeam Jeløy12:30
2071Eirik RamtvedtOslostudentenes IK12:30
2072Øystein RodemNydalens SK12:30
2074Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering12:30
2075Kine BøhlerengenNOTEAM12:30
2076Christine SandvoldNydalens SK12:30
2077Sondre GullordNydalens SK12:30
2078Lone MalmgrenGjø-Vard OL12:30
2079Martin GlomsrødGimle IF12:30
2132Johan MalmOK kolmården12:30
2209Ladislav KocbachBergens TF12:30

DIR-B

2 650 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2102Anne DahlNydalens SK12:30:00
2103Rune NygårdIndre Østfold OK12:30:00
2104Roger ØstvoldHeming Orientering12:30:00
2106Mona Dalegård LøkenKongsberg OL12:30:00
2107Line BjørnåsKonnerud IL12:30:00
2108Ivan DimitrovSever BG12:30:00
2109Nina Hansen-møllerudKongsberg OL12:30:00
2110Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering12:30:00
2111Marit HolmskauTrøsken IL12:30:00
2112Stine AlexandersenFredrikstad SK12:30:00
2113Maren GudevoldOK Moss12:30:00
2115Jan Vegard RudsengenNOTEAM12:30:00
2116Ida Elisabeth FinstadOK Moss12:30:00
2117Håkon KlubnesOK Moss12:30:00
2118Maren Hald BjørgumKristiansand OK12:30:00
2119Hedda Slang SundsetvikHalden SK12:30:00
2120Anne Margrete HammerØstmarka OK12:30:00
2121Krixstoffer HalsnesIndre Østfold OK12:30:00
2122Johnny JohansenLillomarka OL12:30:00
2123Kari StrandLierbygda OL12:30:00
2124Christina RambergØstmarka OK12:30:00
2125Imger NergaardStokke IL12:30:00
2126Merete RørvikLillomarka OL12:30:00
2127Per Olaf KlemsdalVarteig OL12:30:00
2128Bodil HulløenKristiansand OK12:30:00
2129Oskar Erland FossaasRingerike OL12:30:00
2130Monica BrevikØstmarka OK12:30:00
2131Håvar BrevikØstmarka OK12:30:00
2141May-lill DammTIF Viking12:30:00
2142Line Bar-NathanLillomarka OL12:30:00
2143Sindre GisholtFossum IF12:30:00
2144Jonathan EylertsenHalden SK12:30:00
2145Hilde MoholthKongsberg OL12:30:00
2146Øystein MagelssenOL Tønsberg og omegn12:30:00
2147Ina BlågestadIndre Østfold OK12:30:00
2148Assaf Bar-NathanLillomarka OL12:30:00
2150Anne Lise NyengenIndre Østfold OK12:30:00
2151Berthe TesloHadeland OL12:30:00
2152Kristoffer HübschleSturla, IF12:30:00
2153Ingrid Grønlund MoenGimle IF12:30:00
2154Netta Bar-NathanLillomarka OL12:30:00
2155Josefin EylertsenHalden SK12:30:00
2156Andreas DaleBergens TF12:30:00
2157Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn12:30:00
2158Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK12:30:00
2160Cora EbnerKongsberg OL12:30:00
2161Alexander RødstenHeming Orientering12:30:00
2163Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK12:30:00
2164Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL12:30:00
2114Synne JenssenHalden SK12:57:49

DIR-C

2 220 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2133Maren BruserudTrollo12:30
2202Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL12:30
2203Elin SpeakeLillomarka OL12:30
2204Lisa JørandliIL Tyrving12:30
2205Stian Hasli HansenNOTEAM12:30
2206Endre MellaOppsal Orientering12:30
2207Hege PrestrudRøyken OL12:30
2208Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL12:30
2210Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn12:30
2211Trond KildalHeming Orientering12:30
2231Knut GjoneSandefjord OK12:30
2232Nov Bar-NathanLillomarka OL12:30
2233Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK12:30
2234Solveig HübschleSturla, IF12:30
2235Anna Austad SveenRaumar Orientering12:30
2236Cathrine HübschleSturla, IF12:30
2237Nora Christine HansenRøyken OL12:30
2238Fredrik GudmestadFredrikstad SK12:30
2239Vetle FosdalGimle IF12:30
2240Ingeborg EikåsSandefjord OK12:30
2241Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn12:30
2242Erlend Grønlund MoenGimle IF12:30

Annonser

IOF Eventor