Norsk Orientering

Startliste for KM mellom - Verdal 2-dagers

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellom - Verdal 2-dagers
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: lørdag 10 juni 2017 - søndag 11 juni 2017

Dag 1, KM mellomdistanse NTOKDag 2

N-åpen

1 160 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206018Jonas AlstadFrol IL00:00
224966Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering00:00
223952Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering00:00
195176650Ovid Baglo BjørkengVerdal OK11:00
196186952Laura HegstadOK Skøynar11:00
197223888Martine Nubdal FrøsethVerdal OK11:00
198224090Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering11:00
199204332Ingrid Gustad StrømOK Skøynar11:00
200206218Linus Fossum MalmringFreidig11:00
201212545Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK11:00
202176792William Mitchell IversenVerdal OK11:00
203224961Idun AaenStjørdals-Blink Orientering11:00
204224950Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering11:00
20511802Edvard Konradsen SætherVerdal OK11:00
206176505Kristoffer LeinVerdal OK11:00
207176635Matilde Tanem IversenVerdal OK11:00
208176499Tobias Tanem IversenVerdal OK11:00
209176512Aksel Skjeset SandstadFrol IL11:00
210176511Ville Skjeset SandstadFrol IL11:00
211176622Anton SjuleSnåsa IL11:00
212176539Guro SævikStjørdals-Blink Orientering11:00
213176571Einar SævikStjørdals-Blink Orientering11:00

D -10

1 610 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211955Astrid Marie SandhaugenSteinkjer OK00:00
165212244Karita MøllerSteinkjer OK12:24

D 11-12

1 610 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
167208574Martine Myhr ImslandFrol IL12:28
168206279Guro HegstadOK Skøynar12:30
169212955Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK12:32
170206519Una KittilsenFreidig12:34
171204377Marit SvendgårdOK Skøynar12:36
172207404Tora KittilsenFreidig12:38
174187186Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering12:42
175212613Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK12:44
173227789Hannah Gustad StrømOK Skøynar12:53

D 13-14

2 240 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
182074Mathea Spets StorhovFreidig00:00
134213119Mathea Baglo BjørkengVerdal OK12:04
135235930Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12:06
136212990Anna SkorstadGrong IL12:08
137195735Iselina Myhr ImslandFrol IL12:10
138142824Mari EidsmoFreidig12:12
13965280June MunkebyFrol IL12:14

D 15-16

2 530 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
97186951Louise RonglanOK Skøynar13:04
98179918Vilde Lereim StorliFreidig13:06
99206280Hege HallanOK Skøynar13:08
100186921Mari Kilskar GrevskottFrol IL13:10

D 17-20

3 240 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30203266Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK12:05
31181017Andrine VikenByåsen IL12:07
32203267Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK12:09
33203553Sofie HallemVerdal OK12:11
34226175Ragne MunkebyFrol IL12:13
35204789Grete KristiansenSteinkjer OK12:15
36208919Lene Berg HanssenByåsen IL12:17
37501105Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF12:19
38201976Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK12:21

D 21-

3 240 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
29192448Sara ProforsFrol IL12:03
72217270Guro TorpeFrol IL13:29
73159550Malin SandstadFreidig13:31
7491610Line OkkenhaugSnåsa IL13:33
75160101Maren GrandeFrol IL13:35
76176252Kristin JægerWing OK13:37
77209912Ingrid OkkenhaugNTNUI13:39
79182129Åshild KolstadFreidig13:43
80144211Line SundsvikFrol IL13:45
81206030Hanne SandstadFreidig13:47
8280371Kine Sofie SandstadFrol IL13:49
83195740Audrun UtskarpenOslostudentenes IK13:51

D 40-

2 530 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
117503967Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering13:44
118205505Mai Iren AlmåsIL Leik13:46
119207676Maj-Lisbet RønningFreidig13:48
120173366Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering13:50
121204819Kari GrindbergSteinkjer OK13:52
122502656Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering13:54
123226140Tone AlmåsIL Leik13:56

D 50-

2 530 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
109199602Nina-Beate LiabakkByåsen IL13:28
110195961Gunhild KvistadSteinkjer OK13:30
111187148Randi JensenFrol IL13:32
112145211Rine HanssenByåsen IL13:34
11371311Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF13:36
114165124Margit EideStjørdals-Blink Orientering13:38
11598557Bente H. SundsvikFrol IL13:40
116182039Heidi ArnesenFreidig13:42

D 60-

2 120 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211204Ruth SchmidOL Trollelg00:00
129181564Elin FiskvikOK Skøynar12:11
13080819Eli KristoffersenVerdal OK12:13
131198803Magnhild ForsethFrol IL12:15

H -10

1 610 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
166180905Erik Myhr ImslandFrol IL12:26

H 11-12

1 610 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208684Magnus AlstadFrol IL00:00
176204402Håkon HallanOK Skøynar12:46
177213017Filip Mitchell IversenVerdal OK12:48
178212154Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK12:50
179212820Vegard Lereim StorliFreidig12:52
181176201Tristan HalvorsenFreidig12:56
182212074Aleksander Tanem IversenVerdal OK12:58
180212646Sondre SkorstadGrong IL13:13

H 13-14

2 240 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
133213305Vemund MølnvikFreidig12:02
140212273Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK12:16
141500634Martin Vehus SkjerveVerdal OK12:18
142204813Vegard JermstadSteinkjer OK12:20
143212807August MaskeFreidig12:22
144203345Fredrik MøllerSteinkjer OK12:24
145187160Sigurd VatnFrol IL12:26
146212111Sindre TusetSteinkjer OK12:28

H 15-16

3 240 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203584Håkon HolstadFreidig00:00
203586Simen Spets StorhovFreidig00:00
39204339Aksel VeskeOK Skøynar12:23
40227490Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering12:25
41187014Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK12:27
42151236Simen HegstadOK Skøynar12:29
43199482Petter Liabakk EriksenByåsen IL12:31
44206180Håvard VeieOK Skøynar12:33
45153660Vegard KittilsenFreidig12:35
46186846Hallvar HallanOK Skøynar12:37
47195842Tobias AlstadFrol IL12:39
48142524Lars SandstadFreidig12:41
49181491Trym Nergård RønningOK Skøynar12:43
50195832Marius MøllerSteinkjer OK12:45

H 17-20

4 260 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195767Marius Landsem MelhusSteinkjer OK00:00
3192182Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK12:04
4186842Morten SvendgårdOK Skøynar12:06
5222632Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering12:08
6165236Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OK12:10

H 21-

4 260 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191301Olav Andreas RemmenOL Trollelg00:00
211189Jan SchmidOL Trollelg00:00
215145Oskar Spets StorhovFreidig00:00
7211470Paul SirumFrol IL12:12
8187167Jørgen FiskumFrol IL12:14
9165123Ole Wanvik HaugenFreidig12:16
10502895Yngve SkogstadFrol IL12:18
11200Endre AaenÅs-NMBU Orientering12:20
12180756Håvard VassendenFrol IL12:22
13186037Håvard EidsmoFreidig12:24
14157296Øystein HaugFrol IL12:26
15234909Stian SundsvikFrol IL12:28
16228434Svein Inge YdseVerdal OK12:30
17195938Johan Otto MunkebyFrol IL12:32
18211357Kjetil MølnvikFreidig12:34
19502893Jo Forseth IndgaardFrol IL12:36
20222709Oscar LyngenFreidig12:38
2180796Espen SundsvikFrol IL12:40
2291577Jon SivertsenVerdal OK12:42
23187219Lars Sandstad SkjesetFrol IL12:44
24211600Carl Petter LyngenFrol IL12:46
25204808Atle DengerudSteinkjer OK12:48
26195952Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL12:50
27190906Ulf Forseth IndgaardFrol IL12:52

H 40-

3 240 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60187051Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering13:05
6162096Joar SvendgårdOK Skøynar13:07
62187134Gunnar VatnFrol IL13:09
63227781Lars StrømOK Skøynar13:11
64165329Svein Anders MelhusSteinkjer OK13:13
65165294Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering13:15
66191298Roar SkulbørstadOL Trollelg13:17
67203343Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering13:19
68502655Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering13:21
69206179Erling Andreas RonglanOK Skøynar13:23
70179864Arild H ClausenFreidig13:25
7187539Kurt Ove MelbyeVerdal OK13:27

H 50-

3 240 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51160102Per GrandeVerdal OK12:47
52188799Terje RønningOK Skøynar12:49
53211305Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering12:51
54234911Jo Severin MatbergFrol IL12:53
55204800Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK12:55
5680376Olav Martin IndgaardFrol IL12:57
57210013Øyvind SchjelderupFreidig12:59
58179391Geir PaulsenOL Trollelg13:01
59216867Arne GrevskottFrol IL13:03

H 60-

2 530 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
497403Nils Olav VennevikFreidig00:00
101234920Harald BakkenFrol IL13:12
102152649Egil EriksenGrong IL13:14
103197747Asgeir BrustadVerdal OK13:16
104187166Ivar ReinåsFrol IL13:18
10580399Fritjof SandstadFrol IL13:20
10662350Bjørn Olav NygårdFrol IL13:22
10780119John KvaalVerdal OK13:24
108187034Torbjørn SirumFrol IL13:26

H 70-

2 120 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
12480126Sverre KristoffersenVerdal OK12:01
12580624Lars StavranInderøy IL12:03
126203506Rolf KarsetSteinkjer OK12:05

Direkte A

3 240 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
84Olle MalmringFreidig13:53

Direkte B

2 240 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
147187922Jorunn LilleslettGrong IL12:30
148203654Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering12:32
149186948Hege HegstadOK Skøynar12:34
150165295Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering12:36
151502543Rune SævikStjørdals-Blink Orientering12:38
152203660Janne Fossum MalmringFreidig12:40
153227491Matilde MunkebyFrol IL12:42
154412150Jardar SandstadSelbu12:44
155176810Julie KristoffersenStorforshei If12:46
156179828Ingunn ØsthagenByåsen IL12:48

Direkte C

1 610 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203344Rigmor StandalStjørdals-Blink Orientering00:00
183204375Tone FlægstadOK Skøynar12:53
184227780Lise Tuset GustadOK Skøynar13:02
18511798Ingrid TanemVerdal OK13:45
18611797Martine HallemVerdal OK13:45

Annonser

IOF Eventor