Startliste for Folloløpet på Nesodden

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Folloløpet på Nesodden
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: søndag 10 september 2017

N-åpen

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204780Simen BergstrømIL Tyrving09:48:01
224241Selma FeylingKolbotn og Skimt OL10:02:50
213191Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL10:04:57
212790Helene HarstadKolbotn og Skimt OL10:06:12
204776Fredrik Brandt-KjelsenMåren OK10:22:14
212023Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK10:30:10
211571Hanna BirkelandKlubbløs10:38:29
225381Eivind KjernsmoSturla, IF10:38:44
224129Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL10:43:47
194470Astrid ReuschHeming Orientering10:44:29
197796Therese GjerdingKlubbløs10:55:04
224978Synne Syversen GihleOppsal Orientering11:13:27
224311Iben Johansen-BarliOppsal Orientering11:13:31
503393Hermine OddenMåren OK11:17:29
503253Isolde OddenMåren OK11:17:34
203821Astrid Grøtjord GlenneMåren OK11:17:40
234367Mary Eleanor MacLachlan-ReistadbakkRaumar Orientering11:33:04
195570Theo Winsents SæterNydalens SK11:37:36
204779Selma BirkelandKlubbløs
211729Synne KjernsmoSturla, IF

D -10

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
92374Lilja Celina Kjær JørgensenMåren OK09:37:50
213106Malin GjetangerMåren OK10:08:16
211293Silja BerstadHeming Orientering

D 11-12

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502770Mari AarsethNydalens SK11:01:01
211703Emilie RehnKolbotn og Skimt OL11:05:01
179934Sofie Kjær JørgensenMåren OK11:07:00
224191Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11:13:01

D 11-12N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204273Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb11:05:01

D 13-14

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212810Hanna RehnKolbotn og Skimt OL11:18:01
203003Noor Dirro-HeluMåren OK11:20:00
504582Mari BrendeFossum IF11:22:00
503394Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF11:24:01
211717Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL11:26:01
237773Ella BerstadHeming Orientering11:28:01
503255Luciana Maria SvadsMåren OK11:30:01
179910Helene Bjørkvold JendalFossum IF11:32:01

D 13-16C

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500151Marielle MichelsenFossum IF11:15:01
212851Hilde Sogn HaugFossum IF11:17:01
221116Selma Tørudbakken JendalFossum IF11:19:01
204597Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL11:27:00

D 15-16

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179805Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL11:02:01
203743Carmen DirroMåren OK11:04:01
500281Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL11:06:01
501167Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK11:10:00
181518Live ØstvoldHeming Orientering

D 17-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212721Linn Mei WaalerMåren OK11:01:00
103746Lene Moe BlomNydalens SK11:03:01
197922Malin EijsinkNydalens SK11:05:01
192116Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL

D 17-B

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213174Laila Eriksen BlomFet OL11:10:02
98613Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL11:12:01
165993Hanne BrendeFossum IF11:14:01

D 17-C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
199630Else StordalOL Tønsberg og omegn11:21:01

D 40-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500593Silje SyversenOppsal Orientering11:12:01
480250Paula BerstadHeming Orientering11:14:01
204272Jorun RuudAsker Skiklubb11:16:00
194448Marianne ReuschHeming Orientering11:27:02

D 50-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208633Eli Tufte HanssenEiker OL11:02:00
208001Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL11:04:01
91573Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering11:06:01
67617Unni RyeAsker Skiklubb11:08:01
222337May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering11:10:00

D 60-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
400193Jessica KathleMåren OK11:14:04
184662Aud KjemperudEiker OL11:16:01
165646Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL11:18:01
188850Aud I SpjelkavikIL Tyrving11:20:01

D 70-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502419Unni DrageHaugerud IF11:18:01
204594Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL11:20:01
204601Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL11:22:01
197978Birgitte BekkelundRøyken OL11:24:01

D 80-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
97449Inger E. VamnesHamar OK11:12

H -10

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211576Mattis Trønsdal LegatMåren OK11:02:01
223486Ole Jacob MyklebustIL Koll11:04:01
196900Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb11:06:01
211184August Myklebust LeopolderIL Koll11:08:00
213437Iver AarsethNydalens SK11:12:01

H 11-12

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212042Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL11:09:01
192432Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK11:11:01

H 13-14

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502890Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb11:03:01
179933Kasper Kjær JørgensenMåren OK11:03:28
228404Jonas AarsethNydalens SK11:05:01
213433Birk Felland SætnanFossum IF11:07:00
212531Magnus JystadØstmarka OK11:09:01
211812Philip Lehmann RomørenFossum IF11:11:00
194460Fridtjof ReuschHeming Orientering11:13:00
213244Oliver NilsenFossum IF11:15:01
191344Gustav Andresen SkotteFossum IF11:17:01
197814Andreas GjetangerMåren OK

H 13-16C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211836David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL11:23:01

H 15-16

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
226066Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11:11:01
504388Henrik ReuschHeming Orientering11:13:00
187042Kristian ØstermannHeming Orientering11:15:00
501505August Syrdal ØenHeming Orientering11:17:01
203103Mikkel KatlaFossum IF11:19:01
504152Erlend BørliFossum IF11:21:01
503664Vebjørn Blom-HagenFossum IF11:23:00

H 17-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208419Morten TangenOK Moss11:02:01
229709Linus OlhansÅs-NMBU Orientering11:04:01
186874Markus Månum MoenMåren OK11:06:00
500153Johan MichelsenFossum IF11:08:01
64332Andreas AabelKlubbløs11:25:03

H 17-B

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204781Espen Brandt-KjelsenMåren OK11:02:02
223915Matthew NgOslostudentenes IK11:04:01
91343Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL11:06:02
177963Terje BrendeFossum IF11:08:01

H 40-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221352Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL11:29:02
194449Christian ReuschHeming Orientering11:31:00
206276Hans JevanordFossum IF11:33:00
183678Lars Erik GjeinFossum IF11:37:01
197809Torstein HoleNydalens SK
157164Dag StrislandKolbotn og Skimt OL

H 50-

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209846Jan Richard EriksenAsker Skiklubb11:01:00
501512Bjørn HallanLommedalens IL11:03:01
179812Øystein ØstermannHeming Orientering11:09:01
165904Arild AndresenFossum IF11:11:01
91600Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering11:13:02
80012Nils Henrik JendalFossum IF11:15:01
500051Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL11:17:01
80018Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering11:19:01
214746Håkon JendalFossum IF11:21:01
173451Gjermund RørenEiker OL11:23:00
221152John YtternesKolbotn og Skimt OL11:25:02
204225Stein MellaOppsal Orientering11:27:01
211511Erlend RehnKolbotn og Skimt OL11:29:01
214918Hallvard FjærLillomarka OL11:31:01
180351Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL11:33:01
187010Knut Erling ØenHeming Orientering11:35:01
181270Martin GranlyLillomarka OL11:37:01
204600Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL11:39:00
504115Arne FossheimAsker Skiklubb11:41:12
502357Bjørn Henning GrandalIL Tyrving
483728Petter GullikstadRøros IL

H 60-

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80466Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn11:22:00
500269Jon Arvid FossumAsker Skiklubb11:24:00
195801Øyvind GylverAsker Skiklubb11:26:01
217340Bård NatvigNittedal OL11:28:01
193685Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL11:30:00
158053Ketil ÅstebølOppsal Orientering11:32:02
504397Roy GjerdingOK Moss11:35:31
195715Are EriksenOslostudentenes IK11:36:00

H 70-

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211532Kåre ThorbjørnsenLarvik OK11:01:00
501326Jon C. FougnerHeming Orientering11:03:01
183833Roar BjordalOppsal Orientering11:05:01
500674Bjørn W. LudvigsenSturla, IF11:07:00
98612Thor PalmgrenHalden SK11:09:01
186215Geir TrøanKolbotn og Skimt OL11:11:00
204607Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL11:13:00
214919Hasse BergstrømIL Tyrving11:15:00
210997Steinar RuudKonnerud IL11:17:01
199690Hans StordalOL Tønsberg og omegn11:19:01
207009Bjørn EgnerHeming Orientering11:21:01
68301Erik Johan GrorudHaslum IL11:23:01
186015Bjørn SpjelkavikIL Tyrving11:25:02
78976Øystein MadsenHaugerud IF11:27:01
211181Kjell StenstadvoldIL Tyrving11:29:01

H 80-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221114Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK11:14:02
502814Tor DrageHaugerud IF11:16:01

Direkte A

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500050Odd KletteliBækkelagets SK11:10:02
221032Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL11:12:01
483514Tor Halvor BolkesjøBækkelagets SK11:15:01
483511Anne Marie BlekenBækkelagets SK11:20:01
501672Kjetil KjernsmoSturla, IF11:25:03
184366Espen MesselIL Koll11:38:01
39583Daniel Moe BlomNydalens SK11:59:31
186840Hans Olav HygenØstmarka OK

Direkte B

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212297Siv Susanne JystadØstmarka OK11:09:38
64308Siri Wilberg AabelBækkelagets SK11:31:02
135141Kinga AabelKlubbløs
500563Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL
413165Pål WinsentsNydalens SK

Direkte C

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211573Tone GjerdingKlubbløs10:57:11
186839Kristin Stubban HygenØstmarka OK

Direkte N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193883Stian LillegårdLillomarka OL10:34:09

Annonser

IOF Eventor