Startliste for Høydepunktet med KM Sprint, Trimtex-Cup

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Høydepunktet med KM Sprint, Trimtex-Cup
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 9 mai 2017

N-åpen

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
496Lea HanneborgØstmarka OK18:30
497Mira HanneborgØstmarka OK18:30
512Sahra RehnOppsal Orientering18:30
516Marius EsvallØstmarka OK18:30
453Pernille LyngøyØstmarka OK18:40
107Amund Kortner VogtØstmarka OK18:41
213Sigmund ØlstadFet OL18:42
271Solveig Ruud TednesØstmarka OK18:43
202Eirin KolshusOppsal Orientering18:44
294Tuva Wilkens JernbergNydalens SK18:45
241Rachel Constanse StederØstmarka OK18:46
13Stian LillegårdLillomarka OL18:47
205Tom Andre AndreassenFet OL18:48
76Astrid ReuschHeming Orientering18:49
264Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK18:50
204Gaute SkjønhaugFet OL18:51
82Eskil OlaussenOppsal Orientering18:52
227Mons Sætre LorentsenFet OL18:53
175Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering18:54
270Silje Andresen SkotteFossum IF18:55

D -10

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1002Helene ScheeleNydalens SK18:32
1003Åse LuråsOppsal Orientering18:33

D 11-12

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1105Marie ScheeleNydalens SK18:47
1106Sara MartiniAsker Skiklubb18:48
1107Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK18:49
1108Mari KallesonOppsal Orientering18:50
1109Pernille Nor-WollØstmarka OK18:51
1110Tiril Ebon EspedalNydalens SK18:52
1111Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering18:53
1112Hanne Wærp HaugeNydalens SK18:54
1113Marie Bjordal VegganOppsal Orientering18:55
1114Martine Arntzen HaugØstmarka OK18:56
1115Ane HustvedtOppsal Orientering18:57
1116Eira Skaarer WiklundNydalens SK18:58
1117Bertine MjøsterØstmarka OK18:59
1118Pauline MyklebustIL Koll19:00
1119Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering19:01
1120Regine RøiselandØstmarka OK19:02
1121Nora SørbergRaumar Orientering19:03
1122Linea Kalleson RøedOppsal Orientering19:04
1123Maja Mo HjelsethNydalens SK19:05
1124Maja Kalleson RøedOppsal Orientering19:06

D 13-14

29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
353Gina BrevikØstmarka OK19:12
355Ada Von SimsonØstmarka OK19:14
356Janna Sofie TellesbøØstmarka OK19:15
357Vida Helland-HansenIL Tyrving19:16
358Hannah Syrdal ØenHeming Orientering19:17
359Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF19:18
360Aurora Wilkens JernbergNydalens SK19:19
362Ida Marie FlågenHeming Orientering19:21
363Marie SaugestadNydalens SK19:22
364Mari BrendeFossum IF19:23
365Pia Young VikNydalens SK19:24
366Guro LinneboHeming Orientering19:25
367Julie BerntzenFet OL19:26
368Anna Tysse NakkimBækkelagets SK19:27
369Elise Wærp HaugeNydalens SK19:28
370Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering19:29
371Helene Bjørkvold JendalFossum IF19:30
372Inga Skaarer WiklundNydalens SK19:31
373Sigrid NermoenØstmarka OK19:32
374Ingrid LuråsOppsal Orientering19:33
375Ella BerstadHeming Orientering19:34
376Ragnhild Blom-HagenFossum IF19:35
377Ragnhild Mathea HelmersenFet OL19:36
378Netta Bar-NathanLillomarka OL19:37
379Johanne Rognerud BøeFossum IF19:38
380Linnea HolstIL Tyrving19:39
381Kathinka Zahl HagenFossum IF19:40
382Frida SolsrudNydalens SK19:41
383Andrea H. RogndokkenFet OL19:42

D 15-16

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
517Malene JebsenHeming Orientering18:30
122Iris HolstIL Tyrving18:35
184Emma Meyer LarssonIL Tyrving18:37
147Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering18:38
304Mina JørgensenIL Tyrving18:39
54Maya Jones ArnesenHeming Orientering18:40
179Tina KallesonOppsal Orientering18:41
53Karen Hoel JomaasFossum IF18:42
73Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering18:43
235Marte Madslien BakkenNydalens SK18:44
144Silje SlungaardIL Tyrving18:45
48Kristine KravdalGjø-Vard OL18:46
5Alexandra LinløkkenØstmarka OK18:47
56Ina MartiniAsker Skiklubb18:48
4Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK18:49
67Amélie AamodtOppsal Orientering18:50
62Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering18:51
71Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb18:52
109Yngvild Langedal BreivikNydalens SK18:53
285Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL18:54
63Oda ScheeleNydalens SK18:55
253Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK18:56
60Ane Sofie KroghOppsal Orientering18:57
126Ada WulfsbergNydalens SK18:58
208Ingrid BlindheimLillomarka OL18:59
3Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK19:00
277Live ØstvoldHeming Orientering19:01

D 17-18

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1203Maren NorderudIL Tyrving18:33
1204Åsne Naadland HoloFossum IF18:34
1205Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb18:35
1206Agnethe HasliGjø-Vard OL18:36
1207Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK18:37
1208Frida Bakken UlsethNydalens SK18:38
1209Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb18:39

D 19-20

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1302Ellen Marie AriansenLillomarka OL19:00
1303Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK19:01

D 21-

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1400Louise OramBækkelagets SK19:02
1401Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering19:03
1402Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering19:04
1403Lisa SchubnellBækkelagets SK19:05
1404Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering19:06
1405Anne Johanne LindNydalens SK19:07
1406Lene Godager KaasBækkelagets SK19:08
1407Arianna TauferNydalens SK19:09
1408Delphine PoirotLillomarka OL19:10
1409Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering19:11
1410Vigdis HobølOppsal Orientering19:12
1411Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL19:13
1412Lone BrochmannBækkelagets SK19:14

D 40-

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1500Solveig BerganNydalens SK18:40
1501Linda FredhOK Moss18:41
1504Audrun UtskarpenOslostudentenes IK18:44
1505Thine Wilkens JernbergNydalens SK18:45
1506Elin KallesonOppsal Orientering18:46
1507Marianne ReuschHeming Orientering18:47
1508Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK18:48
1509Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering18:49
1510Julie BaumannHeming Orientering18:50
1511Jorun RuudAsker Skiklubb18:51
1512Anne Borgen SturødNydalens SK18:52
1513Line Bar-NathanLillomarka OL18:53
1514Cecilie Wærp HaugeNydalens SK18:54
1515Ann Elin FlågenHeming Orientering18:55
1516Cecilie Christin KvermeFossum IF18:56
1517Heidi BjordalOppsal Orientering18:57

D 50-

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1600Doris LarssonLillomarka OL19:07
1601Runa SkyttersæterHeming Orientering19:08
1602Anne Kristine NorderudIL Tyrving19:09
1603Randi NicolaisenAsker Skiklubb19:10
1604Anne MadslienNydalens SK19:11
1605Marita HernandezOL Toten-Troll19:12
1606Kari MadslienNydalens SK19:13
1607Gunhild MyhrAsker Skiklubb19:14
1608Maria JonssonNydalens SK19:15
1609Jane Karine HelmersenFet OL19:16
1610Anne DahlNydalens SK19:17
1611Hilda ØfsthusAsker Skiklubb19:18
1612Kjersti HovFossum IF19:19
1613Helena StubberudNydalens SK19:20

D 60-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1702Kari Elisabeth NatvigNittedal OL18:32

H -10

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2100Leon KnudsenOppsal Orientering18:34
2102Olaf Blom-HagenFossum IF18:36

H 11-12

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
451Marius KnøsbergØstmarka OK18:31
469Martin Christoffer BorgIL Koll18:32
81Sondre OlaussenOppsal Orientering18:33
28Kristoffer NomelandØstmarka OK18:34
172Simen Gløgård StensrudNittedal OL18:35
93Andreas SandernesØstmarka OK18:36
41Erlend OtterleiØstmarka OK18:37
38Simen SkeideOppsal Orientering18:38
242Emil HuuseØstmarka OK18:39
116Jakob A. GjedeboOppsal Orientering18:40
7Mathias LinløkkenØstmarka OK18:41

H 13-14

42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
484Fridtjof ReuschHeming Orientering18:28
485Vilmer NybergAsker Skiklubb18:29
467Gaute BerganNydalens SK18:30
507Arild BaumannHeming Orientering18:30
475Oliver NilsenFossum IF18:31
476Børge Nilsen BergFossum IF18:32
477Eirik Røhne SkoftelandIL Koll18:33
483Mathias NyhaugAsker Skiklubb18:34
463Tarje EspelinAsker Skiklubb18:35
115Stian Måseide SørlieRaumar Orientering18:37
68Marius E. AamodtOppsal Orientering18:38
103Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb18:39
243Christian Fredrik BorgIL Koll18:40
100Philip RomørenFossum IF18:41
90Jonas MyhrAsker Skiklubb18:42
186Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering18:43
10Teodor Mo HjelsethNydalens SK18:44
224Mikael BirkelundAsker Skiklubb18:45
44Birk ThorstensenOppsal Orientering18:46
129Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb18:47
258Arthur BrunborgNittedal OL18:48
98Birk Felland SætnanFossum IF18:49
288Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb18:50
18Daniel Azagra NæssNydalens SK18:51
11Eskil KolshusOppsal Orientering18:52
163Kasper Bakken UlsethNydalens SK18:53
157Sindre Vie StrislandFossum IF18:54
167Anders Håvard LarsenNydalens SK18:55
86Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb18:56
269Gustav Andresen SkotteFossum IF18:57
27Ole Martin NomelandØstmarka OK18:58
80Ask OlaussenOppsal Orientering18:59
151Axel AaldeNydalens SK19:00
61Jonas KroghOppsal Orientering19:01
40Lars LienGjø-Vard OL19:02
21Magnus JystadØstmarka OK19:03
83Elias StubberudNydalens SK19:04
210Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb19:05
245Rolf Andreas BergNydalens SK19:06
263Jakob GilljamØstmarka OK19:07
36Anselm ReichenbachOppsal Orientering19:08
156Eirik Vie StrislandFossum IF19:09

H 15-16

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
254Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering19:18
256Henrik ReuschHeming Orientering19:20
257Mikkel KatlaFossum IF19:21
258Kristian ØstermannHeming Orientering19:22
259Isak JonssonNydalens SK19:23
260Ferdinand FremmingHeming Orientering19:24
261Nils TveiteÅs-NMBU Orientering19:25
262Sivert Sande KvermeFossum IF19:26
263Joakim Wilkens JernbergNydalens SK19:27
264Sondre YtterbøAsker Skiklubb19:28
265Tor Magnus GrøstadØstmarka OK19:29
266Herman BrunborgNittedal OL19:30
267Vebjørn Blom-HagenFossum IF19:31
268Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering19:32
269Marius BakkeFossum IF19:33
270Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering19:34
271Tobias EspedalNydalens SK19:35
272Eivind Berner MyhreFossum IF19:36
273Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK19:37
274Ådne SkjærsteinIL Tyrving19:38
275John OtterleiØstmarka OK19:39
276August Syrdal ØenHeming Orientering19:40
277Lars Young VikNydalens SK19:41
278Henrik GudimØstmarka OK19:42
279Felix FinsrudAsker Skiklubb19:43
280Sondre Zahl HagenFossum IF19:44
281Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK19:45

H 17-18

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505Hans Cr. HygenØstmarka OK18:30
464Peter GisholtFossum IF18:33
281Jørgen WulfsbergNydalens SK18:34
193Martin Andresen SkotteFossum IF18:35
101Linus OlhansÅs-NMBU Orientering18:36
220Elias Skjolden SørensenLillomarka OL18:37
274Emil StørmerFossum IF18:38
197Lukas LilandNydalens SK18:39
249Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb18:40
46Lavran ThorstensenOppsal Orientering18:41
89Trygve MyhrAsker Skiklubb18:42
105Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL18:43
170Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF18:44
194Håkon SturødNydalens SK18:45
158Elias JonssonNydalens SK18:47

H 19-20

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2403Tarjei HoloFossum IF18:51
2404Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb18:52
2405Eirik Langedal BreivikNydalens SK18:53
2406Bjørnar LøvliAsker Skiklubb18:54
2407Ole Martin EdstrømOppsal Orientering18:55
2408Jostein TandbergNydalens SK18:56
2409Amund HoelRaumar Orientering18:57
2410Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb18:58
2411Sander H. RogndokkenNydalens SK18:59
2412Ludvig RødnesOppsal Orientering19:00

H 21-

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2502Mathias BenjaminsenLillomarka OL19:03
2504Eirik Kamstrup HovindHalden SK19:05
2505Simen SmestadBækkelagets SK19:06
2506Alan CherryNydalens SK19:07
2507Morten TangenOK Moss19:08
2508Carl Godager KaasBækkelagets SK19:09
2509Sondre Ruud BråtenNydalens SK19:10
2510Oskar StørmerFossum IF19:11
2511Simen A BjøringsøyNydalens SK19:12
2512Olav EkrheimBækkelagets SK19:13
2513Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät19:14
2514Matthew SpeakeLillomarka OL19:15
2515Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb19:16
2516Emil AhlbäckFossum IF19:17
2517Karl FremstadBækkelagets SK19:18
2518Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering19:19
2519Henrik EijsinkNydalens SK19:20
2520Raphael FerrandBækkelagets SK19:21
2521Anders VisterNydalens SK19:22

H 40-

31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
508Knut J. SætnanFossum IF18:30
482Arild NyhaugAsker Skiklubb19:25
480Haakon KnudsenOppsal Orientering19:26
465Morten FismenFossum IF19:27
303Eirik JørgensenIL Tyrving19:28
152Bjørn HaugeNydalens SK19:29
211Kjetil HagenAsker Skiklubb19:30
75Christian ReuschHeming Orientering19:31
123Jens Christian HolstIL Tyrving19:32
150Knut AaldeNydalens SK19:33
182Eilert AamodtOppsal Orientering19:34
52Christian JomaasFossum IF19:35
114Harald Eide-FredriksenHeming Orientering19:36
19Torstein HoleNydalens SK19:38
55Bjørn MartiniAsker Skiklubb19:39
265Jarle RogndokkenFet OL19:40
45Runar ThorstensenOppsal Orientering19:41
140Fredrik SaugestadNydalens SK19:42
166Kyrre GranFet OL19:43
215Trond MyhreFossum IF19:44
174Vidar GjelstadOppsal Orientering19:45
162Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering19:46
212Tommy JauhojärviAsker Skiklubb19:47
240Jon SolsrudNydalens SK19:48
222Tom BerganFet OL19:49
284Dag StrislandKolbotn og Skimt OL19:50
290Espen JernbergNydalens SK19:51
287Magne AasAsker Skiklubb19:52
203Torgeir SkjønhaugFet OL19:53
190Rolf HustvedtOppsal Orientering19:54
295Torbjørn Blom-hagenFossum IF19:55

H 50-

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2704Arild AndresenFossum IF19:50
2705Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering19:51
2706Øyvind HelmersenFet OL19:52
2707Jan Tore HenriksenNydalens SK19:53
2708Morten KarlsenMåren OK19:54
2709Tormod BøeFossum IF19:55
2710Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb19:56
2711Leif StørmerFossum IF19:57
2712Carl Erik WasbergOppsal Orientering19:58
2713Håkon JendalFossum IF19:59
2714Per Anders YtterbøAsker Skiklubb20:00
2715Per SlungaardIL Tyrving20:01
2716Stein H. HagenFossum IF20:02
2717Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering20:03
2718Anders FlågenHeming Orientering20:04
2719Ole Petter HaugenNydalens SK20:05
2720Knut Erling ØenHeming Orientering20:06
2721Kjetil EspedalNydalens SK20:07
2722Are KristiansenIL Tyrving20:08

H 60-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2802Bård NatvigNittedal OL19:04
2803Are EriksenOslostudentenes IK19:05
2804Petter NæssOppsal Orientering19:06

Direkte A

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
498Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering18:30
502Anne ArntzenRaumar Orientering18:30
503Per C. WisløffAsker Skiklubb18:30
511Dag Helland HanssenTyrving IL18:30
236Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK19:20
397Christian RolfsenHeming Orientering19:56
238Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK19:58
276Donatas KontautasOK Moss19:59
272Dag Helland-HansenIL Tyrving20:00

Direkte C

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
506Per SørbergRaumar Orientering18:30
256Morten EngebretsenRaumar Orientering18:32
237Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK18:46

Annonser

IOF Eventor