Startliste for Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i Rauland

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i Rauland
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: lørdag 19 august 2017

N-åpen

1 650 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
900Nette ZagarnesLarvik OK11:00
901Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering11:00
954Karl RådahlIL Tyrving11:00
955Katrina SeltveitIdrettslaget Dyre Vaa11:00
957Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL11:00
962Oskar Svenning HoltbergetIdrettslaget Dyre Vaa11:00
964Odlin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering11:00
966Haakon Fuglenebb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11:00
974Johanne Ragvin NystadNydalens SK11:00
975Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL11:00
976Olav Bjerk BreisethHøydalsmo IL11:00
977Endre Bjerk BreisethHøydalsmo IL11:00
979Helga Elise NordliPorsgrunn OL11:00
980Kristian NordliePorsgrunn OL11:00
612Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering12:00
613Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa12:00
614Dea EikedalenPorsgrunn OL12:00
615Mathis RenardKongsberg OL12:00
616Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa12:00
617Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL12:00
618Ana NesLarvik OK12:00
619Julie Økern HågårdKonnerud IL12:00
620Solan EikedalenPorsgrunn OL12:00
621Olai BisethKongsberg OL12:00
581Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb12:31

D -10

2 250 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
582Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa12:32
583Elise RenardKongsberg OL12:33
584Selma WhiteSøgne og Songdalen OK12:34

D 11-12

2 250 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
593Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb12:43
594Synne SandvenNotodden OL12:44
595Marie FinkenhavnNittedal OL12:45
596Pernille ZagarLarvik OK12:46
597Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL12:47
598Anna TaksdalGanddal IL12:48
599Vilde Aakre LeistadSkien OK12:49
600Julie KristensenPorsgrunn OL12:50
601Anne ØstvoldHeming Orientering12:51

D 11-12N

1 650 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
623Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa12:33

D 13-14

3 010 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
537Ingvild JohnsenHedrum OL12:31
538Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK12:32
539Une HoltermannPorsgrunn OL12:33
540Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb12:34
541Ingvild GustafssonKongsberg OL12:35
542Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL12:36
543Emma EngehultNotodden OL12:37
544Helene Brandal SøftingKongsberg OL12:38

D 13-16C

2 940 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
556Anne BeitdokkenPorsgrunn OL12:33
557Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL12:34
558Hedda Kind KjellevoldModum OL12:35

D 15-16

4 790 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
655Solveig LetmolieEiker OL12:31
657Petra HoveidAsker Skiklubb12:33
658Alexandra LinløkkenØstmarka OK12:34
659Live ØstvoldHeming Orientering12:35
660Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL12:36
661Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12:37
662Oda Isnes TyseEiker OL12:38

D 15-16B

3 010 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
552Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb12:46

D 17-B

3 820 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
520Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo12:33
521Trude NysæterSkien OK12:34
522Sara Roberg GhabeliOL Trollo12:35
523Elin BordøyHedrum OL12:36
524Marit Svenning BergIdrettslaget Dyre Vaa12:37
525Hilde Gunn HellenesOK Skeidi12:38
526Rita RaastadSkien OK12:39
527Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa12:40
528Synne StrayKristiansand OK12:41
529Tone Sølie LysnesHedrum OL12:42

D 17-C

2 940 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
563Elin SlokvikNotodden OL12:40
564Else StordalOL Tønsberg og omegn12:41
565Lena HenrikssonIL Tyrving12:42
566Lise HørtvedtKongsberg OL12:43
567Hege GunnerødAsker Skiklubb12:44
568Kristin JohanssonHedrum OL12:45
569Berit DalheimLunderseter IL12:46

D 17-N

2 400 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
576Jayne FinchSouth Ribble OC12:34
577Tina BjørnstadRaumar Orientering12:35
578Joanna Ganc-PetersenFossum IF12:36

D 17-

5 040 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
642Sølvi FossøyEiker OL12:33
643Hanna NysæterSkien OK12:34
644Hege Holth RekaaRøyken OL12:35
645Silje Borge HoviSkien OK12:36
646Celine RenardKongsberg OL12:37
647Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL12:38

D 35-

5 040 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
140Nicole RagvinNydalens SK11:02
141Bodil HelgerudHalden SK11:04
142Turid Zagar NesLarvik OK11:06
143Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn11:08

D 40-

5 040 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
145Merete LyseboLardal OL11:12
146Aud Hognestad TaksdalGanddal IL11:14
147Siv WiersdalenPorsgrunn OL11:16
148Audrun UtskarpenOslostudentenes IK11:18
149Linda FredhOK Moss11:20
150Gry AakreSkien OK11:22
151Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11:24
152Liv SchjervenLardal OL11:26
153Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11:28

D 45-

4 790 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
155Åse NysæterSkien OK11:03
156Christina WhiteSøgne og Songdalen OK11:05
157Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb11:07
158Birgit Økern JensenKonnerud IL11:09
159Hege MelbyLardal OL11:11
160Kristin SandvenNotodden OL11:13
161Stine ArntzenSandefjord OK11:15
163Margrethe RoalsøSandnes IL (Rogaland)11:19
164Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK11:21
165Hege FeiringIL Tyrving11:23
166Torunn Økern JensenRingerike OL11:25

D 50-

4 650 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
168Inger Tone NygårdEgersund OK11:01
169Lill-Ann TorpSandefjord OK11:02
170Maria PerssonAsker Skiklubb11:03
171Britt KarlsenAskøy OL11:04
172Hilde KløvstadSandefjord OK11:05
173Linda HanssenØstmarka OK11:06
174Unn Hilde HeggedalKongsberg OL11:07
175Heidi SchatvetNotodden OL11:08
176Vanja StaffOL Toten-Troll11:09
177Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb11:10
178Veslemøy SolbergKonnerud IL11:11
179Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb11:12
180Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11:13
181Anne Marit BjergaardNydalens SK11:14
182Kari ChristiansenSandefjord OK11:15
183Heidi BørstadSarpsborg OL11:16

D 55-

4 220 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
341Grete S B HoviSkien OK12:07
342Bente LineIndre Østfold OK12:08
343Marita HernandezOL Toten-Troll12:09
344Ingunn GåsoddenSkien OK12:10
345Kirsti Aas OlsenEiker OL12:11
346Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL12:12
347Toril HallanLillomarka OL12:13
348Ragnhild HaldKristiansand OK12:14
349Kirsti Grundnes BergIL Tyrving12:15
350Gunhild HennumLierbygda OL12:16
351Turid VongravenSkien OK12:17
352Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb12:18
353Grete BerntsenMåren OK12:19
354Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL12:20
355Inger SchibstedRøyken OL12:21
356Anne Margit BrattenMåren OK12:22
357Runa SkyttersæterHeming Orientering12:23
358Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL12:24
359Ann Karin TjørhomGanddal IL12:25
360Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering12:26
361Gunilla GedinGöteborg Majorna OK12:27
362Inger Johanne EikelandNydalens SK12:28
363Ingrid RavnanOL Toten-Troll12:29
364Eli Tufte HanssenEiker OL12:30

D 60-

3 920 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
366Anne Lise AndreassenSandefjord OK11:01
367Randi HansenStokke IL11:02
368Bente Tangen WikstrømRingsaker OK11:03
369Gro SolnørdalRudsbygd IL11:04
370Birgit JensenSkien OK11:05
371Wenche BjørnstadRingsaker OK11:06
372Bjørg SvanbergRøyken OL11:07
373Lis DæhliLøten o-lag11:08
374Anne Berit EidNydalens SK11:09
375Helga HaverstadLierbygda OL11:10
376Anne SørumRingsaker OK11:11
377Live Joronn YtrehusRingerike OL11:12
378Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb11:13
379Siri ØkstadOddersjaa SSK11:14
380Siri FlatekvalOppsal Orientering11:15
381Inger K. HaavikHaugesund IL Orientering11:16
382Liv Inger PrangerødTistedalen FL11:17
383Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn11:18
384Sirpa LiljaModum OL11:19
385Anne Kallevik GrutleHaugesund IL Orientering11:20
386Margrete JørandliGjø-Vard OL11:21
387Aud KjemperudEiker OL11:22
388Elle M. MelbyeHeming Orientering11:23
389Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL11:24
390Inger NergaardStokke IL11:25
391Hanne HerumOK Skeidi11:26
392Ellen Marie TurterNydalens SK11:27

D 65-

3 620 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
394Gerda ØenStord Orientering11:01
395Kari StrandeRingerike OL11:02
396Ingerid Angell-PetersenFreidig11:03
397Ingrid StrandeSkien OK11:04
398Kari LillealternFreidig11:05
399Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL11:06
400Herdis AlvheimFana IL11:07
401Ingjerd SognnæsBergens TF11:08
402Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø11:09
403Eva TaraldrudIndre Østfold OK11:10
404Astrid LundeDrangedal OL11:11
405Toril RiddervoldHeming Orientering11:12
406Berit GrosvoldEiker OL11:13
407Linda VerdeSturla, IF11:14
408Astrid OrmbergFana IL11:15
409Lill Ramberg SkappelLillehammer OK11:16
410Marit TyldumRudsbygd IL11:17
411Kari NatåsBergens TF11:18
412Grethe Lill RyengSturla, IF11:19
413Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange11:20
414Elisabet Høgset RiseRingsaker OK11:21
415Berit HegdalBergens TF11:22
416Sylvia AndersenElverum OK11:23
417Anne Karin StigemoIL Imås11:24
418Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb11:25
419Bjørg MostaulBø OL11:26
420Aud I SpjelkavikIL Tyrving11:27

D 70-

2 880 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
472Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb11:14
473Liv FeiringHamar OK11:15
474Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb11:16
475Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL11:17
476Birgitte BekkelundRøyken OL11:18
477Kari Timenes LaugenIL Imås11:19
478Inger LindløvOK Moss11:20
479Edel SlettemarkStord Orientering11:21
480Tea ForbergRond OL11:22
481Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering11:23
482Thorunn Aamodt OvesenLardal OL11:24
483Katharina Mo BergeFreidig11:25
484Ingeborg BøbelIL Imås11:26
485Margareta BrynhildsenStokke IL11:27
486Bjørg KocbachBergens TF11:28
487Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb11:29
488Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL11:30
490Gerd LangsethLarvik OK11:32
491Inger Lise BjordalOppsal Orientering11:33

D 75-

2 710 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
493Inger Lise SolbergBø OL11:01
494Agnes SkarholtSandefjord OK11:02
495Johanna YtterbølGimle IF11:03
496Elin DahlenRingerike OL11:04
497Torid KvaalFreidig11:05
498Odbjørg NordengRudsbygd IL11:06
499Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag11:07
500Aase Tove GoldenMåren OK11:08
501Unni DrageHaugerud IF11:09
502Marit Økern JensenBærums Skiklub11:10

D 80-

2 030 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
512Olaug F. JohansenSkien OK11:03
513Unni Dirro BøhlerengenMåren OK11:04
514Inger E. VamnesHamar OK11:05
515Gudveig JørundlandOK Sør11:06
516Tirill Liby SeipOK Skeidi11:07

H -10

2 250 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
586Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL12:36
587Jakob KristensenPorsgrunn OL12:37
588Arne BisethKongsberg OL12:38
589Emil Ganc-PetersenFossum IF12:39
590Rasmus EngehultNotodden OL12:40
591Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb12:41

H 11-12

2 250 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
603Einar ØstvoldHeming Orientering12:53
604Alexander Ganc-PetersenFossum IF12:54
605Graeme FinchSouth Ribble OC12:55
606Erik ZagarLarvik OK12:56
607Mathias LinløkkenØstmarka OK12:57
608Ragnar LandeEidskog OL12:58
610Gaute NysæterSkien OK13:00

H 11-12N

1 650 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
625Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa12:35

H 13-14

3 010 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
546Magnus BrodinPorsgrunn OL12:40
547Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12:41
548Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL12:42
549Ola MeenPorsgrunn OL12:43
550Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL12:44

H 13-16C

2 940 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
560Bendik Schia LøeNotodden OL12:37
561Michael FinchSouth Ribble OC12:38

H 13-16N

2 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
574Truls Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa12:32

H 15-16

5 040 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
650Snorre SlokvikNotodden OL12:41
651Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering12:42
652Åsmund SlokvikNotodden OL12:43
653Eilev KvaaleAsker Skiklubb12:44

H 17-B

3 820 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
531Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering12:44
532Tom André AlstadsætherEiker OL12:45
533Kjetil JacobsenHamar OK12:46
534Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL12:47
535Yngve FinkenhavnNittedal OL12:48

H 17-C

2 940 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
571Sten Øivind BjerkeLarvik OK12:48

H 17-

6 510 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
628Jan SteffensenHaugesund IL Orientering12:32
629Lars Steinar HefreBø OL12:33
630Ole Grini JohansenIL Tyrving12:34
631Eivind Romberg KvaaleBø OL12:35
632Kristian Hellgren HoltbergetIdrettslaget Dyre Vaa12:36
633Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL12:37
634Morten TangenOK Moss12:38
635Damien RenardKongsberg OL12:39
636Even FossumIK Grane Arendal Orientering12:40
637Pål SkogedalAsker Skiklubb12:41
638Eirik LarsenSkien OK12:42
639Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL12:43

H 35-

6 510 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Lars Christian BråtenHeming Orientering11:52
3Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering11:54
4Sturla StokkelandÅlgård Orientering11:56
5Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering11:58

H 40-

6 510 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7Magnus BeitdokkenPorsgrunn OL12:02
8Are BisethKongsberg OL12:04
9Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering12:06
10Jesper Melin Ganc-PetersenFossum IF12:08
11Asbjørn BygglandHøydalsmo IL12:10
12Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb12:12
13Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa12:14
14Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb12:16
15Øyvind HelgerudHalden SK12:18
16Atle PedersenFossum IF12:20
18Robert BanfiÅs-NMBU Orientering12:24
19Jesper FlogstadIL Hauken12:26
21Rune RystadNydalens SK12:30

H 45-

5 950 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
23Rune EngehultNotodden OL11:03
24Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa11:05
25Steinar LandeBø OL11:07
26Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb11:09
27Odd StrandKongsberg OL11:11
28Trond GjelstadSandefjord OK11:13
29Eivind LandeEidskog OL11:15
30Svein-Erik KvameGanddal IL11:17
31Håvard HågårdKonnerud IL11:19
32Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb11:21
33Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)11:23
34Per Erik LarsenSandefjord OK11:25
35Frode NysæterSkien OK11:27
36Lars Erik GjeinFossum IF11:29
37Robert FredriksenNotodden OL11:31
38Peter CarlsenSturla, IF11:33
39Oddvar TaksdalGanddal IL11:35
40Øyvind ThømtIndre Østfold OK11:37
41Roger ØstvoldHeming Orientering11:39
42Gisle NysæterSkien OK11:41
43Ian RingheimOL Trollo11:43
44Christian VogelsangNydalens SK11:45
46Hans JevanordFossum IF11:49
47Ørjan RavndalÅlgård Orientering11:51
48Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK11:53
49Bjørn Idar SætranIF Trauma11:55
50Bjørnar OlsrødStokke IL11:57
51Espen JohnsenHedrum OL11:59

H 50-

5 670 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb12:36
101Øyvind HyllesethSkien OK12:38
102Per Einar StrømHedrum OL12:40
103Petter LøeNotodden OL12:42
104Vidar StrandLierbygda OL12:44
106Fridtjof JebsenKustein MLF12:48
107Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering12:50
108Sven OhrvikKonnerud IL12:52
109Mads Henrik SandnesHope IL12:54
110Terje UrfjellIL Imås12:56
111Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering12:58
112Torstein KvaaleAsker Skiklubb13:00
113Christian GrotnesIL Tyrving13:02
114Gjermund RørenEiker OL13:04
115Bo EngdahlIL Koll13:06
116Morten AndresenOK Skeidi13:08
117Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL13:10
118Egil FossumIK Grane Arendal Orientering13:12
119Lars DrageStavanger Orienteringsklubb13:14
120Håkon HåversenØstmarka OK13:16
121Per Olav NærestadIF Trauma13:18
122Bjørn Richard KirsteSkien OK13:20
123Jan Tore HenriksenNydalens SK13:22
124Roger LysnesHedrum OL13:24
125Sten Åge NygårdseterVegårshei IL13:26
126Harald KvisliNotodden OL13:28
127Terje NæssFossum IF13:30
128Tore HoffIL Tyrving13:32
129Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering13:34
130Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb13:36
131Bjørn PollandOK Skeidi13:38
132Per Olav HaarrGanddal IL13:40
133Peter DirksenSauda Orienteringsklubb13:42
134Arne Håkon JørgensenSandefjord OK13:44
135Guttorm L EggeOslostudentenes IK13:46
136Helge FossøyØyestad IF allianse13:48
137Roger Andre VaneboKongsberg OL13:50
138Helge GisholtOK Skeidi13:52

H 55-

5 670 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb11:02
54Tom SagaSkien OK11:04
55Hallvard BergIL Tyrving11:06
56Petter GullikstadRøros IL11:08
57Kjetil RønhovdeOdda OL11:10
58Øystein KildahlØstmarka OK11:12
59Leif Kåre BessebergEiker OL11:14
60Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering11:16
61Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb11:18
62Jon BjørgumKristiansand OK11:20
63Bjørn Victor LarsenKongsberg OL11:22
64Nils Petter FremmingHeming Orientering11:24
65Sindre LangaasNydalens SK11:26
66Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)11:28
67Per-Arne RøstadsandNydalens SK11:30
68Øyvind DrageKongsberg OL11:32
69Tor LahlumKolbotn og Skimt OL11:34
70Morten HulløenKristiansand OK11:36
71Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL11:38
72Martin GranlyLillomarka OL11:40
73Harald OmlandSkien OK11:42
74Onno VerberneOL Toten-Troll11:44
75Jon KvisliBø OL11:46
76Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn11:48
77Inge GlittumOK Skeidi11:50
78Richard Zeiner-GundersenFossum IF11:52
79Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering11:54
80Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)11:56
81Ulf WallinGöteborg Majorna OK11:58
82Espen RaastadSkien OK12:00
83Bjørn SolbergseterAustmarka IL12:02
84Alexander FinchSouth Ribble OC12:04
85Frode HjorthHamar OK12:06
86Hallvard FjærLillomarka OL12:08
87Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering12:10
88Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL12:12
89Eivind HoffIL Tyrving12:14
90Egil Wickstrand IversenHeming Orientering12:16
91Nils Harald StaffOL Toten-Troll12:18
92Kjetil KløvstadSandefjord OK12:20
93Torgeir BrandalKongsberg OL12:22
94Eivind TokheimOdda OL12:24
95Kim Farnes HansenLierbygda OL12:26
96Sture OttesenIndre Østfold OK12:28
97Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse12:30
98Svein-Erik SøgårdKongsberg OL12:32

H 60-

4 650 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185Torgeir StrandhagenRøyken OL11:18
186Sjur GjestvangOL Toten-Troll11:19
187Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar11:20
188Arvid MydlandEgersund OK11:21
189Gisle Nordahl DueMåren OK11:22
190Harald ThonSturla, IF11:23
191Egil KarlsenAskøy OL11:24
192Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn11:25
193Sigurd DæhliLøten o-lag11:26
194Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb11:27
195Morten DåsnesRingerike OL11:28
196Kjell SvanbergRøyken OL11:29
197Johan SøftelandFredrikstad SK11:30
198Per Hermann KrøgerMåren OK11:31
199Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL11:32
200Tov Arne BondalNotodden OL11:33
201Morten DueMåren OK11:34
202Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn11:35
203Jostein AlvestadWing OK11:36
204Harald HoviSkien OK11:37
205Morten JohannessenRøyken OL11:38
206Dag KristensenOK Skeidi11:39
207Paul Terje HaarrGanddal IL11:40
208Are EriksenOslostudentenes IK11:41
209Tor StrandRaumar Orientering11:42
210Arve GlittumOK Skeidi11:43
211Reidar FossumAsker Skiklubb11:44
212Svein Richard BrandtzægHeming Orientering11:45
213John HansenKristiansand OK11:46
214Per W. TorgersenOddersjaa SSK11:47
215Clas SvantesonKolbotn og Skimt OL11:48
216Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb11:49
217Rune LaurantsenSkien OK11:50
218Per Chr. HagenBø OL11:51
219Per SchancheAsker Skiklubb11:52

H 65-

4 440 m, 53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221Finn PettersenGjerstad IL11:01
222Egil HusethKamp/Vestheim IF11:02
223Bjørn SteenBø OL11:03
224Paul SkjakerHadeland OL11:04
225Ragnar Niemi BergStokke IL11:05
226Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering11:06
227Hans Roar BakkenEiker OL11:07
228Hugo ChristensenNotodden OL11:08
229Petter NæssOppsal Orientering11:09
230Alf Johan HjelmtvedtEiker OL11:10
231Roar SætabergetLunderseter IL11:11
232Harry BreilandÅlgård Orientering11:12
233Steinar SkoglundFossum IF11:13
234Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb11:14
235Bjørn GrindeOslostudentenes IK11:15
236Terje LudvigsenLarvik OK11:16
237Ola BroxOL Toten-Troll11:17
238Finn BjørtuftKongsberg OL11:18
239Øystein SkappelLillehammer OK11:19
240Odd GundersenRaumar Orientering11:20
241Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering11:21
242Atle AlvheimFana IL11:22
243Rolf LundeEiker OL11:23
244Nils-Petter WiikDriv IL11:24
245Leif GrutleHaugesund IL Orientering11:25
246Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering11:26
247Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering11:27
248Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar11:28
249Per Ove TransethRøyken OL11:29
250Jan Ove ØenStord Orientering11:30
251Tor SørevikTIF Viking11:31
252Sveinung RekaaNotodden OL11:32
253Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb11:33
254Terje WikstrømRingsaker OK11:34
255Martin NaufHedrum OL11:35
256Helge ScheiFørde IL11:36
257Torbjørn NørbechRingerike OL11:37
258Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb11:38
259Erling HaavikHaugesund IL Orientering11:39
260Øivind FadumSande Sportsklubb11:40
261Ole JohanssonPorsgrunn OL11:41
262Knut LillealternFreidig11:42
263Kay JørgensenPorsgrunn OL11:43
264Svein S JacobsenIL Tyrving11:44
265Per Oskar LarsenIndre Østfold OK11:45
266Nils Olav VennevikFreidig11:46
267Ove Gunnar JacobsenStokke IL11:47
268Øyvind HoveidAsker Skiklubb11:48
269Tor TrøanHadeland OL11:49
270Jiri UrvalekPorsgrunn OL11:50
271Eilef LandsverkSkien OK11:51
272Paul Martin BergRudsbygd IL11:52
273Atle RemmePorsgrunn OL11:53

H 70-

4 220 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
275Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb11:01
276Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)11:02
277John Thomas PetersenNittedal OL11:03
278Alf BergIdrettslaget Dyre Vaa11:04
279Frank EliassenSandefjord OK11:05
280John Ivar KjellevoldModum OL11:06
281Leif BokerødIdd Sportsklubb11:07
282Magnus LandstadFreidig11:08
283Bjørn SpjelkavikIL Tyrving11:09
284Rolf LyePorsgrunn OL11:10
285Harald WesterheimFitjar IL11:11
286Magnar NerheimSuldal Orienteringslag11:12
287Knut WikstrømRingsaker OK11:13
288Kjell MeenPorsgrunn OL11:14
289Hans StordalOL Tønsberg og omegn11:15
290Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb11:16
291Hasse BergstrømIL Tyrving11:17
292Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb11:18
293Arne LandeBø OL11:19
294Roar LøkenSandefjord OK11:20
295Tor SørensenEiker OL11:21
296Jan Petter LaugenIL Imås11:22
297Terje MalmHamar OK11:23
298Ingar HåkonsenKongsberg OL11:24
299Widar Taxth LølandHisøy OK11:25
300Jon FærdenKolbotn og Skimt OL11:26
301Knut SkjesetVang OL11:27
302Kjell Einar AadnevikTIF Viking11:28
303Ragnar HillestadLardal OL11:29
304Gunnar MosevollSkien OK11:30
305Roar BjordalOppsal Orientering11:31
306Hallvard MyrvollBø OL11:32
307Arne Kristian SkiftenesIL Imås11:33
308Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb11:34
309Rolf GjølbergLarvik OK11:35
310Helge LyeIL Tyrving11:36
311Klaus EngenEidskog OL11:37
312Dag Rønning JensenOL Trollo11:38
313Jakob KløverødPorsgrunn OL11:39
314Trygve LølandBirkenes IL11:40
315Andras ZankayBEAC11:41
316Harald SteinslandVikebygd IL11:42
317Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL11:43
318Helge RevhaugRingerike OL11:44
319John Birger SkansenRudsbygd IL11:45
320Thor PalmgrenHalden SK11:46
321Tore Angell-PetersenFreidig11:47
322Sigvald RobberstadHalsnøy OL11:48
323Kjell WintherOppsal Orientering11:49
324Helge FossheimHedrum OL11:50
325Runar KittilsenStokke IL11:51
326Magnus NatåsBergens TF11:52
327Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking11:53
328Geir TrøanKolbotn og Skimt OL11:54
329Geir HusdalTIF Viking11:55
330Pål SkybergNidarøst OK11:56
331Trond FeiringHamar OK11:57
332Steinar SlettemarkStord Orientering11:58
333Knut LindløvOK Moss11:59
334Carl Ove BergOK Skeidi12:00
335Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL12:01
336Roar ForbordMalvik IL12:02
337Kjell StenstadvoldIL Tyrving12:03
338Henning GaarderKonnerud IL12:04
339Lars Martin GjeinStokke IL12:05

H 75-

3 620 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
422Gunnar ØsterbøFreidig11:29
423Jon C. FougnerHeming Orientering11:30
424Leidulv VinjeNidarøst OK11:31
425Finn Faye KnudsenOL Trollelg11:32
426Odd AureDrangedal OL11:33
427Egill KnudsenTIF Viking11:34
428Tormod DahlenRingerike OL11:35
429Ingolf DybvikStord Orientering11:36
430Jon TyldumRudsbygd IL11:37
431Leif EngenNidarøst OK11:38
432Henrik HvoslefIK Stern11:39
433Helge BjaalandHeming Orientering11:40
434Per BjørkhaugTIF Viking11:41
435Magne KlovningPorsgrunn OL11:42
436Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering11:43
437Anders TaraldrudIndre Østfold OK11:44
438Arne SæterhaugByåsen IL11:45
439Lars Thore TinderholtOK Skeidi11:46
440Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn11:47
441Anders LaugloOL Trollelg11:48
442Bjørn W. LudvigsenSturla, IF11:49
443Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange11:50
444Olav SolbergBø OL11:51
445Oddbjørn HjetlandKristiansand OK11:52
446Paul BisethKongsberg OL11:53
447Anton LommeHedrum OL11:54
448Trygve FosseGimle IF11:55
449Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering11:56
450Oddvar GjelstadSandefjord OK11:57
451Per Øystein AndersenLarvik OK11:58
452Leif BråtenHeming Orientering11:59
453Henry SundsetvikOL Trollelg12:00
454Arne ØfsthusAsker Skiklubb12:01
455Stig Arild HaugskottOL Trollelg12:02
456Bjørn GunnerødAsker Skiklubb12:03
457Egil NestandeFørde IL12:04

H 80-

2 880 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
459Olav MostaulHøydalsmo IL11:01
460Einar JørundlandOK Sør11:02
461Tore S. RasmussenTIF Viking11:03
462Magnar ReppesgårdHedrum OL11:04
463Helge HalvorsenLarvik OK11:05
464Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL11:06
465Axel IngvaldsenTIF Viking11:07
466Tor DrageHaugerud IF11:08
467Tormod HøimyrSturla, IF11:09
468Finn Åge ØsternKongsberg OL11:10
469Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag11:11
470Knut KjemhusKongsberg OL11:12

H 85-

2 710 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504Kjell Audun GjersdalStavanger Orienteringsklubb11:12
505Paul ForsethOL Trollelg11:13
506Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK11:14
507Hermann KobbeltvedtTIF Viking11:15
508Einar StrandHøydalsmo IL11:16

Direkte A

5 040 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
967Fredrikk DalenNOTEAM11:00
978Terje LinløkkenØstmarka OK11:00

Direkte B

3 820 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
906Jan SteffensenHaugesund IL Orientering11:00
907Astrid AamandIdrettslaget Dyre Vaa11:00
951Susanne BøbelIL Imås11:00
953Tom RådahlIL Tyrving11:00
956Eli SæterdalSkien OK11:00
958Liv Kristin BerrefjordLardal OL11:00
959Ingar StyrvoldLardal OL11:00
968Isabel StureNOTEAM11:00

Direkte C

2 940 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
905Mia EngehultNotodden OL11:00
950Hanne Marte ØstervoldHeming Orientering11:00
952Ingvill HoftunAsker Skiklubb11:00
960Bjørn StrømmeTIF Viking11:00
961Bjørn KnudsenPorsgrunn OL11:00
963Inggunn ScheiÅs-NMBU Orientering11:00
965Sofie Asak-JensenNOTEAM11:00
969Anne Maren Koren HalvorsenOK Skeidi11:00
970Mina Fadnes FevangFossum IF11:00
971Anna Fadnes FevangFossum IF11:00
972Tuva Lotte BergHøydalsmo IL11:00
973Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn11:00

Annonser

IOF Eventor