Startliste for Sørlandsgaloppen 2017

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 3Dag 4

N-åpen

1 290 m, 148 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1357224040Karen KlavenesSandefjord OK10:00
1601208434Truls Ragvin SkaretVaregg Fleridrett10:00
1602207503Herman Ragvin SkaretVaregg Fleridrett10:00
1604217354Simen BergsrømIL Tyrving10:00
1606208429Tiril Markussen PrydzNeverfjord IL10:00
1611222690Anna Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett10:00
1620235032Trym NaustdalOK Skeidi10:00
1624483816Sanna Aasrum NilssenKristiansand OK10:00
1627208409Ingrid Strøm JuliussenNOTEAM10:00
1636217013Mikkel Ragvin SkaretVaregg Fleridrett10:00
1643206531Eirik EliassenSandefjord OK10:00
164689330Ole Jacob TrøanNittedal OL10:00
1647221338Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn10:00
1652207598Marte Ulven JørgensenAsker Skiklubb10:00
166167709Nette Zagar NesLarvik OK10:00
1662216814Ana Zagar NesLarvik OK10:00
1664223990Hampus TronvollVelledalen IL10:00
1665223910Ludvik TronvollVelledalen IL10:00
1667186835Balder NybakkVestre Akers SK10:00
1358224323Teodor HiisStokke IL10:01
1012213780Marte Voll SundeSøgne og Songdalen OK10:02
1362199648Ludvik HiisStokke IL10:02
1013480091Emma  ÅsheimerOL Tønsberg og omegn10:03
1363234332Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering10:03
1325220904Jone Rygh HoltenNydalens SK10:04
1361203792Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb10:04
1370223979Vigdis SigurdsdottirStokke IL10:05
1195149521Gustav LorentzenNOTEAM10:06
1367211880Sindre FurlandSandefjord OK10:06
1373224356Eline KravdalGjø-Vard OL10:07
1365188028Solveig Sandvand OmfjordOddersjaa SSK10:08
1364114853Markus Husby SandvenIL Koll10:09
1327215593Amalie BirkelundAsker Skiklubb10:10
1371217391Håkon ØverbyKongsberg OL10:10
1366213812Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL10:11
1374224350Georg Røed GjertsenStokke IL10:12
119689503Maguns HamreIL Hauken10:13
1330176808Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK10:13
1368223995Ane Røed GjertsenStokke IL10:13
1360223777Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL10:14
1359199649Wendla ØstbyOL Tønsberg og omegn10:15
1034173334Silje NilsenStavanger Orienteringsklubb10:16
1328220803Alma Rygh HoltenNydalens SK10:16
1372209677Sturla SigurdssonStokke IL10:16
1369188026Inez NelsonLardal OL10:17
1428207602Eirik NastadAsker Skiklubb10:18
1410209276Markus M. HellandEgersund OK10:19
143995246Eirik LestebergKongsberg OL10:20
1416235256Christopher David EriksenLarvik OK10:21
1292199554Marte HassumOL Tønsberg og omegn10:22
1417212527Brage LaugalandÅlgård Orientering10:22
1293199552Nils HassumOL Tønsberg og omegn10:23
1411199656Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn10:23
1442186190Sissel KombaHemsedal IL10:24
1419209394Vilde PuntervoldEgersund OK10:25
143298031Eva Riddervold KahrsFredrikstad SK10:26
1413200225Benjamin Birk NielsenAalborg OK10:27
1435207403Ellinor Johansen HickenIL Koll10:28
1414214300Jakob Bredland EidAsker Skiklubb10:29
1409212653Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)10:30
1434221400Tiril MyklatunIL Tyrving10:31
1426194470Astrid ReuschHeming Orientering10:32
1352224450Ole Einar AndresenMalvik IL10:33
1430212395Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)10:33
144096608Markus Andersen KaarvaagStatoil Bil10:34
1355224882Sverre Øen LandstadNydalens SK10:35
1421212196Vetle LaugalandÅlgård Orientering10:35
1354213797Jens Anton AndresenMalvik IL10:36
1415215111Mathias Bredland EidAsker Skiklubb10:36
1427212181Maren OftedalÅlgård Orientering10:37
1351206514Kristoffer NilsenBø OL10:38
1408503099Alma Lunøe-AkselsenNydalens SK10:38
1425212695Martina VågsnesOppsal Orientering10:39
1429225414Eiven SkramNittedal OL10:40
1437224124Sofie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb10:41
1420185610Isak AndersenNydalens SK10:42
1348176794Julian HammyrIL Koll10:43
142280661Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb10:43
144179813Anne Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb10:44
1433224026Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK10:45
1412174890Johanne Hedemark NelsonBerger og Svelvik OL10:46
1424193868Eivind VågsnesOppsal Orientering10:47
1423195570Theo Winsents SæterNydalens SK10:48
1438213784Sondre HafskjoldNydalens SK10:49
1229503432Johanne Ragvin RøstadNydalens SK10:50
143679005Ida Amundsen BjørkliRingerike OL10:50
1418188691Joel RöhrsStokke IL10:51
1431225410Vinjar Ellef SkramNittedal OL10:52
1407209376Erik Aarstad TorgersenEgersund OK10:53
1386212518Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering10:54
138963777Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL10:55
1392227532Aksel Tonjer FingarsenElverum OK10:56
1383212458Torvin Bergh-HansenByåsen IL10:57
1406209279Ruben M. HellandEgersund OK10:58
1384223937Balder Solberg FredheimSandefjord OK10:59
993179339Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL11:00
1382208649Tobias Harstad RindeBø OL11:00
1068207502Miriam KhouryLarvik OK11:01
1230203284Elise Nauf BorgersenHedrum OL11:01
1390224135Theo Solberg FredheimSandefjord OK11:01
1395223747Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa11:02
351176796Maya Østlie WalstadHaslum IL11:03
1399212314Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11:03
1378212320Rannveig Elisa EenVoss IL11:04
1402212631Kristian MorkNotodden OL11:05
1394179364Elise FlatenVegårshei IL11:06
1400225233Memund Daltveit SlettebøFana IL11:07
1405223493Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11:08
1403211958Ingvild RingheimLarvik OK11:09
1404213024Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)11:10
1388195929Frida RichterSandnes IL (Rogaland)11:12
1398212808Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb11:13
1381221492Eline BerganVegårshei IL11:14
1393211749Elvira DalseggSkien OK11:15
1375223942Oliver Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb11:16
636211990Maren BråtenFørde IL11:17
1380213112Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)11:17
1397213059Julie WoldSturla, IF11:18
1391212804Arn Viljo WikestadOs Orienteringsklubb11:19
1377235928Sigurd Wold SundeSøgne og Songdalen OK11:20
1387235828Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn11:21
637207504Gaute B. SolbergBø OL11:22
1385189114Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)11:22
1249221358Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL11:23
1376188025Liv Jorunn Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb11:23
1379204850Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11:24
1396188023Linea DalandKristiansand OK11:25
1464188172Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK11:30
1458199437Henrik Johansen HickenIL Koll11:31
1460176795Signe Lier-HansenTIF Viking11:33
1462176778Harald NappenNOTEAM11:34
1456212614Una NastadAsker Skiklubb11:36
1463176750Tuva AasSkien OK11:37
1461179224Eira MorkNotodden OL11:39
1486199749Mathias Bråten GabrielsenVoss IL11:52
1487185503Malene Bråten GabrielsenVoss IL11:53
1480185961Noah Benguigui AndersenIL Koll11:54
1482225310Dagfinn StenvikByåsen IL11:55
1483199756Karoline Slørdahl ConradiNOTEAM11:56
1481189112Oscar Benguigui AndersenIL Koll11:57
1478213686Vilde HøyerFossum IF11:58
763504680Amund Eeg GjenbergIL Gular11:59
1485180000Mathias SundbyLarvik OK11:59
1479221268Halvard Sommerstad-EidAndebu IL12:00
148495236Emil Slørdahl ConradiNOTEAM12:01
491207488Åsve D. UrnesNOTEAM12:20
588228458Idun D. UrnesNOTEAM12:28
662182199Signe Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn12:58

D-10

1 950 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1631213501Daniella GjoneSandefjord OK10:00
1637235140Kristine NaustdalOK Skeidi10:00
1331213815Dea EikedalenPorsgrunn OL10:30
1332212209Tuva Charlotte FossaasGimle IF10:31
1333217664Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering10:32
1353213270Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett10:37
1356213431Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)10:40
1345502811Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn10:44
1335209739Julie M HellandEgersund OK10:45
1343223934Anna Strøm JuliussenSandefjord OK10:46
1342211902Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK10:47
1344188791Marie ThomassenVaregg Fleridrett10:48
1337225146Sofia Daltveit SlettebøFana IL10:49
1336226012Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering10:50
1334206523Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering10:51
1341501267Mari RichterSandnes IL (Rogaland)10:52
1339199494Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett10:53
1340217853Erika A. GjedeboOppsal Orientering10:54
1338224110Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa10:55

D11-12

1 990 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1201Mathilde FossaasGimle IF00:00
1209201972Marie KravdalGjø-Vard OL10:40
1204204273Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb10:41
1206213144Annabell Aunmo KjellevoldModum OL10:42
1202212310Pernille ZagarLarvik OK10:43
1207206452Ragne KlavenesSandefjord OK10:44
1208211867Marthe Graff-WiikSturla, IF10:45
1205182028Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb10:46
1200204756Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL10:47
1203213647Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering10:48
1224231509Iselin HøivoldKongsberg OL10:49
1225204596Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL10:51
1227213005Nora Christine HansenRøyken OL10:52
1226212523Ane Kristine EidAsker Skiklubb10:53
1232195899Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)10:54
1234224852Synne Skeie PettersonEgersund OK10:55
123395250Ingrid LestebergKongsberg OL10:59
1067198719Faya KhouryLarvik OK11:00
1231501119Synne SandvenNotodden OL11:00
1223204740Thea Beate PuntervoldEgersund OK11:02
1228225161Tuva HøyerFossum IF11:03
1215213813Tonje RykkjeStord Orientering11:04
1210223941Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering11:05
1218213395Marie BeitdokkenPorsgrunn OL11:06
1211224277Karine Aarstad TorgersenEgersund OK11:07
1213180714Iril RingheimLarvik OK11:08
1222187291Annika van RaaijHedrum OL11:09
1214223975Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11:10
1219184000Serine Kierulf DirdalLarvik OK11:11
1216188955Anna TaksdalGanddal IL11:12
1221206369Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi11:13
1220212548Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL11:14
1212223991Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb11:15
1217223923Mari KallesonOppsal Orientering11:16

D10-12N

1 290 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
845192442Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL10:10
1443213243Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL11:26
1446206363Marlen BamleOK Skeidi11:27
1445224923Maren WinsvoldØstmarka OK11:28
1444213705Amalie SkjønhaugFet OL11:29
1457223967Maike RöhrsStokke IL11:32
1459149513Helena Katarina LorentzenNOTEAM11:38
1448211740Ada WikestadOs Orienteringsklubb11:40
1451211715Nea Ekre DalseggSkien OK11:41
1453212562Maren Sofie FremstadLarvik OK11:42
1447185605Victoria StørenBø OL11:43
1450223925Ingrid Karoline MølstreSandnes IL (Rogaland)11:44
1452185604Eline DalandKristiansand OK11:45
1454181806Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK11:46
1455219874Julie LindbladLardal OL11:47
1449235843Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa11:48

D13-14

2 710 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7001207851Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11:55:00
179910Helene Bjørkvold JendalFossum IF11:55:00
186172Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11:55:00
222250Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11:55:00
217780Ingrid MobråthenBotne SK11:55:00
211334Kristine SolbakkenIL Tyrving11:55:00
7002501325Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn12:00:07
7003217355Kristin Melby JacobsenLardal OL12:00:36
7004181460Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)12:07:21
7005203004Ingvild GustafssonKongsberg OL12:15:48
7006184277Alida OftedalÅlgård Orientering12:23:48
7007211509Mille Baastad BergIL Tyrving12:24:03
7008184520Konstanse MoholthKongsberg OL12:24:48
7009192919Marie Roll-TørnqvistFana IL12:29:05
7010213410Kristine Bog VikaneFana IL12:32:08
7011217061Vida Helland-HansenIL Tyrving12:32:14
7012213060Emma EngehultNotodden OL12:35:19
7013203003Noor Dirro-HeluMåren OK12:37:53
7014217555Mari ØverbyKongsberg OL12:38:05
7015198036Maria KostølKristiansand OK12:42:00
7016223924Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb12:42:00
7017212419Sigrid NermoenØstmarka OK12:42:00
7018502999Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)12:42:00
7019206417Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering12:42:00
7020212466Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK12:42:00
7021210911Eileen BjanesIL Tyrving12:42:00
7022207890Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK12:42:00
7023192323Linnea HolstIL Tyrving12:42:00
7024503909Selma HøivoldKongsberg OL12:42:00
7025185598Nora AnderssonOK Norrvirdarna12:42:00
7026186916Guro LinneboHeming Orientering12:42:00
7027183830Marie KvarmeSturla, IF12:42:00
7028211908Anne Maren EidstenSturla, IF12:42:00
7029212043Mina Akiko JohnsenSturla, IF12:42:00

D13-16C

1 990 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1271217822Maria GrovanOL Tønsberg og omegn10:08
1064185502Maria Johannessen LinneboAsker Skiklubb11:02
1254213777Anne FrøislandVang OL11:31
1252227069Silje HagenDrangedal OL11:32
1264186968Pernille MoltebergHedrum OL11:34
1269206458Amanda Daltveit SlettebøFana IL11:35
1262199650Anne Linnebo OlderheimAsker Skiklubb11:36
1267187326Marlene SkramdalHedrum OL11:38
1263185969Kari KyrkjebøTIF Viking11:39
1255504497Oda Kjellevold MaldeIL Gular11:42
1259212932Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering11:43
1260208752Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)11:44
1257206436Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL11:45
1258221463Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL11:46
1256203548Anna Henriette StraumeDrangedal OL11:47
920187099Anne BeitdokkenPorsgrunn OL11:55

D13-16N

2 190 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1253221008Kristin HagaHedrum OL10:00
1275217250Inger Linnebo OlderheimAsker Skiklubb10:01
1277212771Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb10:04
1270185856Emilie MyhreSkien OK10:07
1272217447Tomine FlatenVegårshei IL10:09
1273199753Mathilde LindbladLardal OL10:10

D15-16

3 210 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6001187124Janne Tjørhom AasheimGanddal IL12:20:00
502696Jenny BaklidKonnerud IL12:20:00
195675Karoline BjørnerødOK Moss12:20:00
219188Yngvild Langedal BreivikNydalens SK12:20:00
177707Julie EikelandOL Tønsberg og omegn12:20:00
211180Sigrid EkelandOddersjaa SSK12:20:00
502173Hanna JohanssonHedrum OL12:20:00
500589Marie LilandNydalens SK12:20:00
189071Kamilla LomeHamar OK12:20:00
211618Silje MorlandstøEiker OL12:20:00
504336Andrea RanvikKonnerud IL12:20:00
500558Anniken RanvikKonnerud IL12:20:00
225931Anni SaarelaKonnerud IL12:20:00
500237Mari Landro SvingheimKonnerud IL12:20:00
6002185870Mari Strømme LidTIF Viking12:26:11
6003194709Marte Madslien BakkenNydalens SK12:28:22
6004206498Tina KallesonOppsal Orientering12:29:59
6005176662Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett12:30:23
6006211735Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12:34:34
6007192334Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular12:35:28
6008501377Ada WulfsbergNydalens SK12:37:17
6009158320Alexandra LinløkkenØstmarka OK12:40:07
6010174736Ingrid LamarkGanddal IL12:45:22
6011209884Ida Sofie HjortlandLarvik OK12:50:33
6012502930Ea LunøeNydalens SK12:51:14
6013211356Solveig LetmolieEiker OL12:52:02
6014181925Iris HolstIL Tyrving13:07:00
6015200361Mina JørgensenIL Tyrving13:07:00
6016203364Elise StørenBø OL13:07:00
6017192560Oda Isnes TyseEiker OL13:07:00
6018501776Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF13:07:00
6019212463Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK13:07:00
6020204767Julie PuntervoldEgersund OK13:07:00
6021502699Kristine KravdalGjø-Vard OL13:07:00
6022203743Carmen DirroMåren OK13:07:00
602367403Ingeborg KvarmeSturla, IF13:07:00
6024212068Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK13:07:00

D15-16B

2 620 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1065188959Hulda M. Backer TellnesAsker Skiklubb10:59
1063211801Celine YtternesKolbotn og Skimt OL11:03

D17-AK

2 630 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1663184430Astrid StyrvoldLardal OL10:00
1009179043Marlene StalheimSkien OK10:01
127484879Taran AureDrangedal OL10:06
847206317Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett10:09
849199431Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK10:26
854176434Inger Marie SagaKjose IL10:27
850205685Marita Lilja GrønhovdModum OL10:28
852223622Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK10:29
855186108Hilde Slørdahl ConradiNydalens SK10:30
853501274Pernille Ibsen LervågVelledalen IL10:31
884156542Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK10:33
87168035Rebekka BråtenVoss IL10:34
87577447Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering10:37
874209949Jane M HellandEgersund OK10:38
88289884Kristin AureDrangedal OL10:39
87868036Elisabet BråtenVoss IL10:40
877158431Vera Gano MønnichRøyken OL10:41
876185501Hanne LodgaardØstmarka OK10:42
883470006Gro MadslienVaregg Fleridrett10:43
873208647Elisabeth Bratland SolbergBø OL10:44
881224075Kristin Solberg FredheimSandefjord OK10:45
872180157Otilie OftedalÅlgård Orientering10:46
880204610Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett10:47
88697714Marie BøenPorsgrunn OL10:48
867226963Vilde Eia HoltungOL Trollo10:49
859480108Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL10:50
857235829Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK10:51
864221139Anette Fidje BerganVegårshei IL10:52
865177962Heidi TronbølFet OL10:53
861217113Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL10:54
862181678Linn Carina DalandKristiansand OK10:55
856181811Marit IsachsenAsker Skiklubb10:56
86979803Silje Borge HoviSkien OK10:57
868227678Tone NilsenBø OL10:58
870216728Ragnhild BohneVaregg Fleridrett10:59
863215579Anna-Thekla TonjerElverum OK11:00
858203010Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11:01
86678037Karoline Dahl FosbyNTNUI11:02
860208924Kristin ÅstebølWing OK11:03
901191080Maiken SandbergNydalens SK11:10
147206530Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL12:13
148221272Hege Holth RekaaRøyken OL12:16
140180920Marie StyrvoldNTNUI12:18
85172000Marita Weierud KvaaleRøyken OL12:26

D17-B

2 620 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1033199434Heidi HerumOK Skeidi10:21
1036235259Hanne NaustdalOK Skeidi10:30
1038222642Laila HelminsenFredrikstad SK10:31
103766683Tove Vinje PaulsenTorvastad IL10:32
1035235821Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa10:33
1057197969Helene Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)10:34
885236346Kjersti GullordGjø-Vard OL10:35
1054204852Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering10:35
1060195734Silje Skatvedt StensrudOK Horten10:36
1052211538Heidi EriksenLarvik OK10:37
1122212297Siv Susanne JystadØstmarka OK10:37
1055224977Monica HorpestadEgersund OK10:38
1061211454Ann-Karin LestebergKongsberg OL10:39
1050217157Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL10:40
1053501114Anne Moian NydalAsker Skiklubb10:45
105198794Helga M. BackerAsker Skiklubb10:46
1047207399Gunhild MyhrAsker Skiklubb10:47
1042221395Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll10:48
1040195852Ellen Strøm HassumOL Tønsberg og omegn10:49
1044197857Mia EngehultNotodden OL10:50
1049502577Monica Tveit TjentlandLardal OL10:51
1048179828Ingunn SandbakkByåsen IL10:52
1041224180June HerredsvelaØstmarka OK10:53
1046226960Sara Roberg GhabeliOL Trollo10:54
1045191097Ellen HasaasOK Skeidi10:55
1043192252Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo10:56
1039222301Runa KallesonOppsal Orientering10:57
1093224784Hilde HetlandEgersund OK11:17
67889034Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL12:14

D17-C

2 480 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1109201984Anne-Marthe HansenFet OL10:08
1110227624Gunn Marit Sand HagenDrangedal OL10:09
1108211578Karen RøedStokke IL10:10
1116236400Eirunn HiisStokke IL10:11
1115212782Halfrid WaageSkien OK10:12
1117201593Lise EidePorsgrunn OL10:13
1113199740Therese BotnenNesbyen IL10:14
11113223858Kari Helene BjertnesSturla, IF10:15
1112199541Siv WiersdalenPorsgrunn OL10:16
1114185950Anne Berit UlsakerHemsedal IL10:17
1107176435Ingunn SagaKjose IL10:18
1106227070Gro HagenDrangedal OL10:19
1132187238Inger  MørkSandefjord OK10:20
1129195958Gry Sveri LierTIF Viking10:22
1136211635Bente  BergetOL Trollo10:23
1137184598Torunn LaugalandÅlgård Orientering10:25
1133181704Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)10:27
112880750Olaug F MydlandEgersund OK10:29
1131203668Anne Kathrine AkselsenNydalens SK10:30
1138184386Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)10:31
1123211254Marte LjådalIL Hauken10:32
1124199630Else StordalOL Tønsberg og omegn10:33
1118502234Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi10:34
1127213635Tone HandegårdVoss IL10:35
1125212088Martine Andersen HennigGimle IF10:36
1121211767Ann Merete HandegårdVoss IL10:38
1120225189Berit BrandsbergEgersund OK10:39
1126213460Kristin Repstad StoremyrIL Hauken10:40
111998423Nora-Marie Sogn WiikLardal OL10:41

D17-N

2 190 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1613200383Martha LindNydalens SK10:00
1280224996Hilde SalvesenIL Koll10:11
1285500278Gro Elisabeth HerumKristiansand OK10:12
1281199728Kari BjaadalOK Skeidi10:17
1284202223Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett10:18
128280591Nina Irene Guttormsen SørumSkien OK10:19
1283149177Tordis FrøytlogEgersund OK10:20

D45-AK

2 630 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
848216970Inger Anette Vik OlsenLarvik OK10:14
887179374Gerd Karin VestølVegårshei IL11:05
890157212Nina BugodtIdrettslaget Dyre Vaa11:06
888192462Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)11:07
900195883Siren HoplandGneist, IL11:08
907208566Torild MyrliTIF Viking11:11
899192517Hege PranOdal OL - Orientering11:12
904179411Marit GanoRøyken OL11:14
902211553Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb11:15
897198900Elise GisholtFossum IF11:17
894170700Trude KyrkjebøTIF Viking11:18
898195950Veslemøy SolbergKonnerud IL11:19
892199594Anna MattssonOK Norrvirdarna11:20
893156974Anette Kjærås FiringAndebu IL11:21
895216841Sissel RudningenHemsedal IL11:22
896157137Ylva Svanberg HelleTIF Viking11:24
889159614Merete UndelandSturla, IF11:48

D17-20

4 560 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5001500002Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb13:00:00
186862Andrine Harriet FremstadLarvik OK13:00:00
206254Ella Arentz HagenSandefjord OK13:00:00
207005Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb13:00:00
212321Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL13:00:00
5002195757Anine LomeHamar OK13:00:23
5003201976Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK13:18:36
5004501590Oda J SikkelandIL Tyrving13:22:25
5005228271Elin UlsakerHemsedal IL13:47:00
5006207662Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular13:47:00
5007181468Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)13:47:00
5008203471Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK13:47:00
5009192920Julie Roll TørnqvistFana IL13:47:00
5010170781Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL13:47:00
5011207629Vilde MalmeiNTNUI13:47:00
5012206428Karine VestølVegårshei IL13:47:00
5013192628Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering13:47:00
5014222631Linn Hege RosoLardal OL13:47:00

D21-

5 270 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1130206562Eirin Svanøe-HafstadFrol IL00:00
1346184487Kristine AusenNTNUI00:00
1237222455Eirin FossøyNTNUI10:57
146500556Nicole RagvinNydalens SK10:58
156160945Julie BøbelNydalens SK11:00
144211620Sølvi FossøyEiker OL12:14
145208108Martine ÅstebølNTNUI12:15
157168868Kristine FjeldboIL Tyrving12:18
159214990Sina TommerSwiss Orienteering Team12:19
165504133Maren KoplandModum OL12:20
16462312Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag12:21
158501217Marthe GløersenBækkelagets SK12:22
161208969Hanne Maria VisterOslostudentenes IK12:23
16376205Sofie AarnesNydalens SK12:24
162169106Lene Therese MyrlandNTNUI12:26
166208706Lone BrochmannBækkelagets SK12:27
152214814Joana WältiSwiss Orienteering Team12:28
155199169Lisa SchubnellSwiss Orienteering Team12:29
153213390Dagrun Daltveit SlettebøFana IL12:30
160181099Marta UlvensøenNTNUI12:31
150214988Anina BrunnerSwiss Orienteering Team12:32
151215044Lea MüllerSwiss Orienteering Team12:33
149211458Anne Marthe PeveriEiker OL12:34
154215010Hanna MüllerSwiss Orienteering Team12:35

D35-

3 640 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
34786252Camilla AasrumKristiansand OK11:00
34966700Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb11:02

D40-

3 350 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
39582124Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK12:10
397212070Nina BirkelundAsker Skiklubb12:11
400179796Kristin A. EegIL Gular12:12
394195859Ingvild EckdahlOK Horten12:13
392180324Merete LyseboLardal OL12:14
399231180Ingjerd SommerstadKongsberg OL12:15
39698606Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL12:16
398224261Helena AxelssonNydalens SK12:17
393206453Mariann Øren ArvesenSandefjord OK12:18
425199634Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)12:20
424197878Målfrid KonstKristiansand OK12:21
416182073Monica BerglundRingerike OL12:22
421207342Elise HafskjoldNydalens SK12:24
417236332Mariken BjervaNamsos OK12:25
419224902Anny ØenNydalens SK12:27
422227050Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb12:28
414207422Mone NastadNotodden OL12:29
4183683377Bente KonstOL Tønsberg og omegn12:30
413206250Elin KallesonOppsal Orientering12:31
415180515Mila ZaharinovaOppsal Orientering12:32
404184312Annette Cecilie ArentzSandefjord OK12:33
405229522Sara MathisenPorsgrunn OL12:34
410231524Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK12:35
407100200Linda RykkjeStord Orientering12:37
41295264Gyri MyhreSkien OK12:38
401186853Anita BeitdokkenPorsgrunn OL12:39
409208955Trude HarstadBø OL12:41
403172352Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK12:42
406203777Kine DirroMåren OK12:43
411174788Aud Hognestad TaksdalGanddal IL12:44

D45-

3 350 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
428173321Jorunn HadlandEgersund OK11:40
430211312Kirsti LysakerFana IL11:41
427181955Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb11:42
429184475Åse NysæterSkien OK11:43
45574978Anne Kathrine LinneboAsker Skiklubb11:44
445206521Anita SælevikHaugesund IL Orientering11:45
446500011Isa HeggedalKonnerud IL11:47
444190329Mona LomeHamar OK11:48
451208739Stine ArntzenSandefjord OK11:49
453182001Kristin SandvenNotodden OL11:50
449195678Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb11:51
450188443Mai Britt BjørkSandefjord OK11:52
452188812Aud Ellen BrevikSturla, IF11:53
443502960Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK11:54
448182125Nora SkauenIL Tyrving11:55
44739208Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)11:56
454189151Vibeke LamarkGanddal IL11:57
43787596Arnhild U. BråtenVegårshei IL11:58
438226140Tone AlmåsIL Leik11:59
439229690Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering12:00
432188769Marian KjellevoldIL Gular12:01
440235225Karianne StrømmeTIF Viking12:02
431211374Astrid BrevikStokke IL12:03
435223765Janne LarsenPorsgrunn OL12:05
433194448Marianne ReuschHeming Orientering12:06
441221217Gro BørteKristiansand OK12:07
434204670Mariann ScheiTIF Viking12:08
436205505Mai Iren AlmåsIL Leik12:09

D50-

3 310 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1097207905Heidi SchatvetNotodden OL00:00
1347181855Tove  HeimdalKonnerud IL10:34
1056500585Ida SyversenRøyken OL10:44
537221481Ingeborg ØderudBækkelagets SK12:00
536196768Signe Astrup ArnesenHeming Orientering12:01
551500280Anne Berit EidNydalens SK12:02
557205987Lise ChristensenTIF Viking12:03
554217077Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)12:04
442500164Kathrine LunøeNydalens SK12:05
556502248Eirin LodgaardByåsen IL12:05
549223909Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb12:06
55364748Britt Helene FossøyNotodden OL12:07
550197874Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb12:08
552207630Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)12:09
555199599Tiri RebårdSandefjord OK12:10
548503973Nina Elise JørgensenNittedal OL12:11
547192454Anne DahlNydalens SK12:12
546501669Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF12:13
53991347Lene BorthenKolbotn og Skimt OL12:15
53896109Sigrun NygårdAsker Skiklubb12:16
542200487Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)12:17
543504289Elin Moe GræsliHamar OK12:18
540201959Kari MadslienNydalens SK12:19
54591550Maria TorgersenBækkelagets SK12:20
541145429Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL12:21
592198017Astrid BjørnerødOK Moss12:37

D55-

2 510 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
645208633Eli Tufte HanssenEiker OL12:51
643207531Gunhild HennumLierbygda OL12:52
64287079May Jorunn RognlienModum OL12:53
644179406Inger SchibstedRøyken OL12:54
657211280Hege FjellbirkelandIL Gular12:55
65510016Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL12:56
660400784Gro Hege LudvigsenMåren OK12:57
661220857Ingrid NermoenØstmarka OK12:59
658228397Ragnhild HaldKristiansand OK13:00
663500599Runa SkyttersæterHeming Orientering13:03
664211089Randi NikolaisenAsker Skiklubb13:04
64682951Gro PedersenOK Skeidi13:05
651170814Lena HammerVestre Akers SK13:06
654222551Elsie BrenneVarteig OL13:07
649216714Ann Karin TjørhomGanddal IL13:08
653184464Turid VongravenSkien OK13:09
652222212Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL13:10
648184157Grete S B HoviSkien OK13:11
64789041Eli Marie WiigPorsgrunn OL13:12

D60-

2 510 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
68489671Hanne HerumOK Skeidi11:21
668184662Aud KjemperudEiker OL11:49
667502478Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn11:50
665187106Marianne SpanliLierbygda OL11:51
666198084Sirpa LiljaModum OL11:52
66980720Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL11:53
687500499Helga HaverstadLierbygda OL11:54
68389661Gunn BotnenBø OL11:56
68168034Trude BråtenVoss IL11:57
68296588Anne Kallevik GrutleHaugesund IL Orientering11:58
691188464Tonny LindquistOK Skeidi11:59
688229545Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK12:00
690500609Rannveig SolliAskøy OL12:01
686222555Kjellaug GrødemVoss IL12:02
68096605Inger K. HaavikHaugesund IL Orientering12:04
685180025Anne Kathrine SvingheimHadeland OL12:05
670198006Inger NergaardStokke IL12:06
67579064Anne Lise SagaKjose IL12:07
672216699Elle M. MelbyeHeming Orientering12:08
677211332Randi HansenStokke IL12:09
679238055Anne Kjersti DaltveitFana IL12:10
676502427Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn12:11
673192954Lill BirkelundPorsgrunn OL12:12
671158078Kristil KristensenOK Skeidi12:13
674226962Gro EiaOL Trollo12:15

D65-

2 500 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
73398007Anne Karin StigemoIL Imås12:50
734195812Ingrid StrandeSkien OK12:51
741206379Anne KaasaDriv IL12:52
74361040Sidsel Graff-IversenFossum IF12:53
739173105Brit SundbySandefjord OK12:54
74266011Britt RameckersHaugesund IL Orientering12:55
740165646Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL12:56
73789885Marit OddenDrangedal OL12:57
738211474Karin KittilsenStokke IL12:58
73589887Astrid LundeDrangedal OL12:59
73679499Elisabeth RødAndebu IL13:00

D70-

2 500 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
745172855Sidsel SandelienHeming Orientering11:47
746197978Birgitte BekkelundRøyken OL11:48
747197740Tordis Rytter JakobsenOK Moss11:49
744144060Gry Bruland VråleSturla, IF11:50
759211574Margareta BrynhildsenStokke IL11:51
768231413Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb11:52
760199438Kristin ViganderFossum IF11:53
761170304Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb11:54
76477360Astri RogstadFossum IF11:57
770221368Eli KlovningPorsgrunn OL12:00
762188991Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL12:02
756184672May Helene HansenSandefjord OK12:03
750206511Ingeborg BøbelIL Imås12:04
75289877Ellen BjervaDrangedal OL12:05
755501321Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL12:06
74987564Kjersti ThoStabæk IF12:07
753181516Katharina Mo BergeFreidig12:08
757173147Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL12:10
758182065Liv FeiringHamar OK12:11
754200386Randi KisteNidarøst OK12:12
74889876Brit Solberg StraumeDrangedal OL12:13

D75-

2 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
772208756Inger Lise SolbergBø OL11:34
773195858Torunn Hege FrøvollSturla, IF11:36
771214963Aase Tove GoldenMåren OK11:38
776501018Torid KvaalFreidig11:40
775211322Anne-Britt NilsenKjelsås IL11:42
777176683Vesle Mari PranOdal OL - Orientering11:44
774207889Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL11:46
751206197Agnes SkarholtSandefjord OK12:09

D80-

2 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
780158549Olaug F. JohansenSkien OK12:39
782181467Gudveig JørundlandOK Sør12:41
783211595Tirill Liby SeipOK Skeidi12:43
779503560Unni Dirro BøhlerengenMåren OK12:47
77887594Ellen MathisenPorsgrunn OL12:49

H-10

1 950 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1302196900Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb10:00
1621169814Edvinas KontautasOK Moss10:00
1623221389Sondre Aasrum NilssenKristiansand OK10:00
1628223766Tobias Ibsen LervågVelledalen IL10:00
1629223864Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL10:00
1301213325Solan EikedalenPorsgrunn OL10:01
1303192421Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL10:02
1322185611Olav Magne MoheimIK Grane Arendal Orientering10:03
1318199754Øystein TveitSuldal Orienteringslag10:05
1323212772Asbjørn LandeEidskog OL10:06
1317224844Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)10:07
1319205394Jan Olav BerganKongsberg OL10:08
1326174290Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett10:09
1321212066Rasmus EngehultNotodden OL10:11
1324225412Thormod Mathias HernæsNittedal OL10:12
1310225133Emil Ganc-PetersenFossum IF10:14
1320196856Jarand GustafssonKongsberg OL10:14
1329227048Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb10:15
1315212505Sondre Dahl BorkamoNotodden OL10:17
1305225555Estin SkramNittedal OL10:18
1316186958Erik BeitdokkenPorsgrunn OL10:19
1306205411Lauritz BrunborgNittedal OL10:20
1314213510Lars KostølKristiansand OK10:21
1313223968Magnus SigurdssonStokke IL10:22
1312234195Jørgen FlatenVegårshei IL10:23
1311227509Emil Tonjer FingarsenElverum OK10:24
1309206186Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi10:25
1308221136Olav BerganVegårshei IL10:26
130482132Tollef TjentlandLardal OL10:27
1307212199Livar OftedalÅlgård Orientering10:28
1467201986Gaute SkjønhaugFet OL11:51

H11-12

1 990 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1161209822Vegard AksnesIL Gular10:00
1166187269Even LienGjø-Vard OL10:01
1163206522Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)10:03
1165215594Borgar SkjelbredKongsberg OL10:04
1164225034Håvard EikGjerdrum OL10:05
1185503905Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering10:07
1192201737Rasmus BerglundRingerike OL10:08
1199180485Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb10:09
1189223980Niclas GunnerødStokke IL10:10
1194203469Mathias LinløkkenØstmarka OK10:11
1188216710Martin TorøKongsberg OL10:12
1184502804Jonathan Birk NielsenAalborg OK10:14
1187212637Martin Christoffer BorgIL Koll10:15
1191212791Ragnar  LandeEidskog OL10:16
1197500506Simen Gløgård StensrudNittedal OL10:17
1190220783Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb10:18
1193212723Eskil HafskjoldNydalens SK10:19
1198213383Gabriel GjoneSandefjord OK10:20
1183159915Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn10:21
1186199439Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett10:22
1177212647Herman Øen PaulsrudNydalens SK10:23
1169217720Jakob A. GjedeboOppsal Orientering10:24
1172181492Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)10:25
1173217134Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL10:26
1174195949Andreas Strømme LidTIF Viking10:27
1171206340Erlend UlsakerHemsedal IL10:28
1178225065Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)10:29
1167213219Johannes Salvesen-LundeIL Koll10:30
1176213214Adrian HagenPorsgrunn OL10:31
1168185059Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK10:32
1181225083Tobias Tronbøl LiumFet OL10:33
1180191071Mathias BirkelundAsker Skiklubb10:34
1175225572Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL10:35
1170225295Alexander Ganc-PetersenFossum IF10:36
1182189138Henrik Repstad StoremyrIL Hauken10:37
1179212309Erik ZagarLarvik OK10:38
1476185960Jonas Johansen HickenIL Koll12:02

H10-12N

1 290 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1466235951Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa11:49
1468206527Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)11:50
1470224347Kristian Kaupang LyeLarvik OK12:03
1477206513Sondre Harstad RindeBø OL12:04
1474212796Sigurd FrøsethKolbotn og Skimt OL12:05
1469187325Ludvig SkramdalHedrum OL12:06
1475211748Lars WikstrømHaugesund IL Orientering12:07
1473189133Ole Magnus StoremyrIL Hauken12:08
1472211942Jens WoldSturla, IF12:09
1471196763Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)12:10

H13-14

2 710 m, 55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4001502697Teodor Mo HjelsethNydalens SK11:00:00
210600Axel AaldeNydalens SK11:00:00
201736Mikkel BerglundRingerike OL11:00:00
170812Alfred BjørnerødOK Moss11:00:00
193016Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn11:00:00
212531Magnus JystadØstmarka OK11:00:00
183906Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering11:00:00
4002500634Martin Vehus SkjerveVerdal OK11:00:26
4003198046Brage TakleKristiansand OK11:02:16
4004203281Tobias MathisenPorsgrunn OL11:02:48
4005500284Sander Tonjer FingarsenElverum OK11:11:47
4006208999Christian Fredrik BorgIL Koll11:12:55
4007199522Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn11:13:53
4008501209Trygve Børte NomelandKristiansand OK11:15:56
4009502417Jonas MyhrAsker Skiklubb11:20:34
4010216964Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb11:20:48
4011212147Henrik Kaupang LyeLarvik OK11:21:35
4012194460Fridtjof ReuschHeming Orientering11:25:03
4013216720Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering11:29:15
4014199597Anders KlavenesSandefjord OK11:33:54
4015195846Øyvind LamarkGanddal IL11:34:08
4016501266Markus RichterSandnes IL (Rogaland)11:36:34
4017211903Brage Bell LysakerFana IL11:38:17
4018211139Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)11:38:37
4019223935Edvin AakreEgersund OK11:40:59
4020209963Mats LindaasElverum OK11:42:44
4021192670Rolf Andreas BergNydalens SK11:43:50
402282133Hallvard TjentlandLardal OL11:47:00
4023217112Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb11:47:00
4024186016Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett11:47:00
402568532Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)11:47:00
4026195833Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11:47:00
4027195800Sindre Skeie PettersonEgersund OK11:47:00
4028211799Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)11:47:00
4029224799Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)11:47:00
4030188800Andreas Nybak UrdalGanddal IL11:47:00
4031213209Magnus BrodinPorsgrunn OL11:47:00
4032193682Arthur BrunborgNittedal OL11:47:00
4033184394Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11:47:00
4034500901Gaute LindaasElverum OK11:47:00
4035187112Hallgeir BrevikStokke IL11:47:00
4036168429Felix R. HyllesethSentrum OK11:47:00
4037224153Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb11:47:00
4038197834Jørgen WesterheimStord Orientering11:47:00
4039224732Ole Andre BrandsbergEgersund OK11:47:00
4040228377Sindre UlsakerHemsedal IL11:47:00
4041190683Mikael BirkelundAsker Skiklubb11:47:00
4042186969Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL11:47:00
4043204534Mathias NyhaugAsker Skiklubb11:47:00
4044195921Magnus Strømme LidTIF Viking11:47:00
4045213504Theodor BjørkSandefjord OK11:47:00
4046234871Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL11:47:00
4047187270Lars LienGjø-Vard OL11:47:00
4048502890Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb11:47:00
4049502336Arne BerganKongsberg OL11:47:00

H13-16C

1 990 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
949180219Sondre AksnesIL Gular11:00
350181436Baltazar Wiger-NordåsNittedal OL11:01
1238199751Daniel Sandvand OmfjordOddersjaa SSK11:17
1245208755Olav Bratland SolbergBø OL11:18
1250212619Martin JystadØstmarka OK11:19
1246224434Yousef KhouryLarvik OK11:21
1247224203Jostein NermoenØstmarka OK11:22
1248205543Simen HøyerFossum IF11:24
1244211249Anders LjådalIL Hauken11:25
124389009Bendik Schia LøeNotodden OL11:26
1239217088Even Amundsen BjørkliRingerike OL11:27
124075939Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering11:28
1242234359Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering11:29
1241225741Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering11:30

H13-16N

2 190 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1291238060Nicolai Kaaber SundeDrangedal OL10:25
1290224721Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK10:26

H15-16

3 790 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3001502959Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK11:25:00
204575Mikkel Wergeland AasSkien OK11:25:00
236512Snorre SlokvikNotodden OL11:25:00
207902Åsmund SlokvikNotodden OL11:25:00
217854Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn11:25:00
3002222559Anders VestølVegårshei IL11:29:02
3003211220Cornelius BjørkSandefjord OK11:29:52
3004229677Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering11:41:41
3005144063Johan Kristian UndelandSturla, IF11:41:47
3006187320Viljan van RaaijHedrum OL11:43:27
3007211313Birk Bell LysakerFana IL11:46:58
3008226066Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11:47:59
3009195549Iver RingheimLarvik OK11:48:25
3010182012Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett11:51:07
3011502662Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11:59:37
3012191645Tage RosenlundVaregg Fleridrett12:03:38
3013217102Erik BohneVaregg Fleridrett12:07:34
3014187042Kristian ØstermannHeming Orientering12:08:11
3015205387Simen FritznerNittedal OL12:08:30
3016503979Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK12:12:00
3017186936Henrik R HoltHedrum OL12:12:00
3018195729Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)12:12:00
3019194450Henrik ReuschHeming Orientering12:12:00
302063336Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett12:12:00
3021226030Ferdinand FremmingHeming Orientering12:12:00
3022190333Herman BrunborgNittedal OL12:12:00
3023186064Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering12:12:00
3024501505August Syrdal ØenHeming Orientering12:12:00
3025205545Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb12:12:00
3026206311Halvor RudningenHemsedal IL12:12:00
3027188960Ole Kristian TaksdalGanddal IL12:12:00
3028208676Ulrik HellenTIF Viking12:12:00
3029184355Halvard KornmoPorsgrunn OL12:12:00
3030209839Egil FrydenlundSturla, IF12:12:00
3031180144Anders HorveiRaumar Orientering12:12:00
3032203392Kristoffer FjæreHedrum OL12:12:00
303386892Jakob Schia LøeNotodden OL12:12:00
3034186221Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett12:12:00
3035211588Audun BrevikStokke IL12:12:00
3036186313Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett12:12:00
3037215056Eirik BlågestadIndre Østfold OK12:12:00
3038207566Martin BirkelundAsker Skiklubb12:12:00
3039202160Lars Øderud VatneBækkelagets SK12:12:00

H15-16B

2 620 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1005217086Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL10:05
1006223933Alexander HorpestadEgersund OK10:06
1008223689Håvard GjestvangOL Toten-Troll10:07
1007198899Sindre GisholtFossum IF10:08

H17-AK

3 470 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
792502446Kristian BråtenFørde IL10:00
796194812Trond Ivar FossaasGimle IF10:01
793198898Rudi B OlsenLillomarka OL10:02
791157067Steinar KvaaleBø OL10:03
785184474Simon NysæterSkien OK10:04
784236328Bernt Are LervågVelledalen IL10:05
790204638Sindre Eia HoltungOL Trollo10:06
794235141Stian NaustdalOK Skeidi10:07
786502919Thomas FuruheimIFK Lidingö SOK10:08
789211445Tom André AlstadsætherEiker OL10:09
78786070Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa10:10
788236770Øyvind Utne LarsenKjose IL10:11
809197924Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK10:14
810218725Thomas RønningenIL Hauken10:15
80780134Sindre FritznerNittedal OL10:16
808199378Einar KlavenesSandefjord OK10:17
811186183Vemund HansenTIF Viking10:18
806211224Ola LestebergKongsberg OL10:20
801220929Jørn BerganVegårshei IL10:21
803211264Kent Morgan StoremyrIL Hauken10:22
798192186Per WiréhnAsker Skiklubb10:23
802235830Svein SundeSøgne og Songdalen OK10:24
800216838Audun FingarsenElverum OK10:25
797400809Erik StoraasWing OK10:26
799210711Erling Dahl BorkamoNotodden OL10:27
353212416Claus FritznerNittedal OL11:04
804187294Robin ThorkildsenHedrum OL13:00
123219489Ola NilsenOppsal Orientering13:02
27227723Lars Danielsen HolenMarkane IL13:20
71200550Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)13:47

H17-B

2 620 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1014235842Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa10:09
1018199738Ernst HiisStokke IL10:10
1015159615Svend Kristian EidstenSturla, IF10:11
1017207642Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL10:12
101666679Anfinn PaulsenTorvastad IL10:13
1031207822Olav HellandEgersund OK10:14
1027205548Fredrik HøyerFossum IF10:15
1028195804Tore LidTIF Viking10:17
1030501219Tony HalsallOtra IL10:18
1029204564Jens Petter W AasSkien OK10:19
1026238059Jens Wiborg SundeDrangedal OL10:20
1032180810Lars Andreas EenVoss IL10:22
1021501244Alf Johan HjelmtvedtEiker OL10:23
1019227785Tor Kjetil NilsenBø OL10:24
1024502582Aleksander Koren HalvorsenOK Skeidi10:25
1020202983Morten HelminsenFredrikstad SK10:26
1025149176Anders FrøytlogEgersund OK10:27
1023168539Hans Jacob BamleOK Skeidi10:28
1022223983Morten Fredheim SolbergSandefjord OK10:29
139224213Kjetil TorgersenEgersund OK12:54

H17-C

2 480 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1098176491Anders LundeKjose IL10:00
1099501145Andreas DalseggSkien OK10:01
1103400186Lars-Erik ØsterudEiker OL10:04
110289504Harald RønningenIL Hauken10:05
1101238163Oskar StraumeDrangedal OL10:06
1100503910Arnfinn SørumSkien OK10:07

H45-AK

2 630 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
825203821Sigbjørn OddenMåren OK10:01
823212502Knut Johan WinsvoldØstmarka OK10:02
838192453Yngve MobråthenBotne SK10:03
843205484Trond FossSandefjord OK10:04
842222627Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering10:05
846502813Tor Sverre SkåraEgersund OK10:06
841192324Jens Christian HolstIL Tyrving10:07
837159646Karl Anton UndelandSturla, IF10:08
84487554Hroar SannaRingerike OL10:11
840173470Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb10:12
839501092Eskil ÅsmulOL Trollelg10:13
83262460Arild RørholtOK Skeidi10:15
831216820Endre UlsakerHemsedal IL10:16
834211258Dan Egil LjådalIL Hauken10:17
835215453Sven OhrvikKonnerud IL10:18
833216858Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering10:19
830480058Øivind PedersenOK Skeidi10:20
83693939Thorbjørn VærpKristiansand OK10:21
827176967Tor Sverre GravningenStokke IL10:22
826119336Bjørn AasestadÅs-NMBU Orientering10:23
828207695Peter CarlsenSturla, IF10:24
829180797Jørn Roar BamleOK Skeidi10:25

H17-20

5 270 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201650Vegard LøvliAsker Skiklubb11:00:00
208085Eskil FrøislandVang OL11:02:00
87202201Lukas LilandNydalens SK13:00:00
2001227567Eirik Langedal BreivikNydalens SK13:00:00
234873Einar EkelandOddersjaa SSK13:00:00
198904Peter GisholtFossum IF13:00:00
184352Herman Aarstrand KirsteSkien OK13:00:00
185927Vegard LandsverkSkien OK13:00:00
184944Peter NordbrødenHalden SK13:00:00
172271Fredrik PollandOK Skeidi13:00:00
214979Ludvig RødnesOppsal Orientering13:00:00
2002180903Jørgen WulfsbergNydalens SK13:19:53
2003211766Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb13:23:17
2004220801Knut KyrkjebøTIF Viking13:25:12
2005199496Styrk Hundseid KamsvågFossum IF13:27:06
2006184641Kristian RykkjeVaregg Fleridrett13:27:06
2007204540Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett13:27:52
2008202094Even LindaasVang OL13:30:45
2009502876Trygve MyhrAsker Skiklubb13:38:31
2010502442Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular13:42:43
2011504150Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL13:44:07
2012502444Mathias RosenlundVaregg Fleridrett13:47:00
2013186855Rasmus MathisenPorsgrunn OL13:47:00
2014206421Even FossumIK Grane Arendal Orientering13:47:00
2015199550Elias AnderssonOK Norrvirdarna13:47:00
2016502377Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF13:47:00
2017211047Jostein BaustadHaugesund IL Orientering13:47:00
2018180926Peter Martinus Freyborg UranNTNUI13:47:00
2019226304Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering13:47:00
2020174869Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn13:47:00
2021500581Lavran ThorstensenOppsal Orientering13:47:00
2022207688Stian RykkjeVaregg Fleridrett13:47:00
2023202220Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett13:47:00
2024222572Håkon KornmoPorsgrunn OL13:47:00
2025195911Sander H. RogndokkenNydalens SK13:47:00
2026222149Simen BallangrudRaufoss IL Orientering13:47:00

H21-

5 920 m, 74 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
818192671Endre WigaardOppsal Orientering10:32
805500511Erlend NydalNTNUI10:57
5197776Jørgen FrøydLarvik OK10:59
1861947Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK11:00
1086502126Erlend RaastadSkien OK11:10
15221384Sindre R HoltHedrum OL11:30
28211281Karl FremstadBækkelagets SK11:30
7173451Gjermund RørenEiker OL11:32
1261197310Sjur HoviKristiansand OK11:33
8181989Jonas Madslien BakkenNTNUI11:34
22Noah ZbindenSwiss Orienteering Team11:34
14203230Vegard LineNTNUI11:36
9203278Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL11:38
6206427Olav VestølNTNUI11:40
12222237Eirik LarsenSkien OK11:42
33214989Philippe SchenkelSwiss Orienteering Team11:42
2185849Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL11:44
10502091Erling GrammeltvedtOK Skeidi11:46
177375Arno Lilja GrønhovdModum OL11:48
29215047Ueli WerrenSwiss Orienteering Team11:50
13209846Jan Richard EriksenAsker Skiklubb11:52
3207805Øyvind HelgerudHalden SK11:54
4221348Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL11:56
55501959Tobia PezzatiSwiss Orienteering Team11:58
69216944Kenneth MydlandEgersund OK12:00
53216205Térence RisseSwiss Orienteering Team12:02
66157187Dag Steinar RagvinBø OL12:04
51224960Jørgen HetlandEgersund OK12:06
43504573Sigurd Myhre AndreassenHalden SK12:08
42189066Jostein F. TellnesAsker Skiklubb12:10
63222086Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering12:12
60500263Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL12:14
62199549Christian TingströmGöteborg Majorna OK12:16
61215048Yves AschwandenSwiss Orienteering Team12:18
57211077Sturle NordeideGneist, IL12:20
49195811Halvor SaunesNydalens SK12:22
47200306Bo Birk NielsenAalborg OK12:24
52227555Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering12:26
67500518Ørjan RavndalÅlgård Orientering12:28
58502557Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering12:30
68501103Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL12:32
44208560Mikael OlaussonOslostudentenes IK12:34
65181777Claus MartinsenHeming Orientering12:36
50205576Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering12:38
59199495Måns SandgrenOK Orion12:40
56497338John PerssonIFK Göteborg12:42
35200008Love SintringHagaby GoIF12:44
45221058Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering12:44
48500520Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering12:46
54192578Jostein AndersenNydalens SK12:48
46502805Marko Birk NielsenAalborg OK12:50
64227730Lars Steinar HefreBø OL12:52
11191166Åsmund HasaasOK Skeidi12:54
39180877Sigve VågsnesOppsal Orientering12:56
41503924Kristian GræsliHamar OK12:58
795188892Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL13:00
25181970Simen A BjøringsøyNydalens SK13:02
26216664Bjørn Tore MathisenIL Tyrving13:06
24205770Rasmus Rørholt TheisenNTNUI13:08
38181232Anders NordbergNydalens SK13:10
31172717Simen Eid NielsenNTNUI13:12
40207400Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb13:14
23502352Robert FredriksenNotodden OL13:18
30218612Johan  FröbergTjalve IF Norrköping13:18
19219196Eivind Romberg KvaaleBø OL13:20
36500061Øyvind WiggenByåsen IL13:22
20179395Sten Åge NygårdseterVegårshei IL13:26
17222121Thore KornmoPorsgrunn OL13:28
32196766Sebastian TorgersenNTNUI13:30
34195952Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL13:32
21182200Magnus SvingheimRaumar Orientering13:36
37181939Sondre Ruud BråtenNydalens SK13:38
1085203604Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK13:40
16180916Hans Petter MathisenFredrikstad SK13:42

H40-

5 270 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
126235209Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering10:55
134154302Pål ThomassenVaregg Fleridrett11:00
125223987Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb11:45
136187322Sander StielstraSauda Orienteringsklubb11:52
108219189Erik PaulsrudIL Koll12:11
121191303Jørgen TegdanOL Trollelg12:36
111211583Lars Georg GjertsenStokke IL12:37
117207903Rune Kristian MorkNotodden OL12:39
118193098Torbjørn KravdalGjø-Vard OL12:40
110180716Jan Erik TinderholtOK Skeidi12:41
114502124Knut SandvenIL Koll12:42
112502084Asle ÅsmulBirkenes IL12:43
116204757Espen RøsteKongsberg OL12:44
122185198Pål Christian IngierdBækkelagets SK12:45
11389594Øyvind Sollerud HaugenOL Tønsberg og omegn12:46
119199543Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL12:48
143188699Kim RichterSandnes IL (Rogaland)12:49
133213149Thomas BrodinPorsgrunn OL12:51
13871663Lars BerglundRingerike OL12:52
137173120Øyvind RønneSandefjord OK12:53
14182350Eivind Frode RindeBø OL12:56
142209369Gunnar PettersonEgersund OK12:58
135186830Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering12:59
128211559Jon Terje EkelandOddersjaa SSK13:01
132225328Jesper Melin Ganc-PetersenFossum IF13:03
130227057Kjell Arne HålandOK Sør13:04
131231522Eirik SkavhellenBotne SK13:05
127203365Jon SolbergBø OL13:06
129210151Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)13:07
124222456Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL13:09
115500596Rune RystadNydalens SK13:10

H45-

4 560 m, 63 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207192566Roar MathisenOL Tønsberg og omegn00:00
171203614Bjørnar OlsrødStokke IL11:00
1633215532Ståle VærlandVegårshei IL11:00
16986870Knut Ivar JohansenSandefjord OK11:01
176178166Øyvind LienGjø-Vard OL11:02
173221371Vidar GjelstadOppsal Orientering11:03
170211243Eirik JørgensenIL Tyrving11:04
167229673Erik Utne VieHaugesund IL Orientering11:05
17488666Steinar LandeBø OL11:06
178165201Jens TjentlandLardal OL11:07
17280042Øivind FrøislandVang OL11:08
17761721Christian FrøydSogndal IL11:09
175193895Kjetil EckdahlOK Horten11:10
179199596Sturle FurlandSandefjord OK11:11
168182076Øystein SkjelbredKongsberg OL11:12
204214915Runar HafskjoldNydalens SK11:13
209487950Jan Anders IstadAsker Skiklubb11:14
208503032Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)11:15
222192629Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett11:16
228209885Harald OlderheimAsker Skiklubb11:17
215199331Harald Eide-FredriksenHeming Orientering11:18
210187067Rune BlågestadIndre Østfold OK11:19
224180192Kyrre GranFet OL11:20
211184461Kristian LøvåsVaregg Fleridrett11:21
824229706Arild AndersenOppsal Orientering11:22
216195788Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)11:24
205216648Espen LunøeNydalens SK11:25
21377444Esten KorenNydalens SK11:26
225208567Bjart Are HellenTIF Viking11:27
227221112Helge RosenlundVaregg Fleridrett11:28
212227500Knut LandstadNydalens SK11:29
221500396Christian GløgårdNittedal OL11:30
217501016Christian JomaasFossum IF11:31
218207904Rune EngehultNotodden OL11:32
226500534Eivind LandeEidskog OL11:33
223174380Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett11:34
220197944Kenneth WesterheimStord Orientering11:35
214500904Ronny RykkjeVaregg Fleridrett11:36
219207867Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb11:37
180229710Ola TellesbøHadeland OL11:38
186194449Christian ReuschHeming Orientering11:39
181410821Asgeir LiumFet OL11:40
194189148Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)11:41
195160771Arild NyhaugAsker Skiklubb11:42
199208740Trond GjelstadSandefjord OK11:43
201189075Håkon WoldSturla, IF11:44
203186898Per Erik LarsenSandefjord OK11:45
20289677Øyvind FlaattenOK Skeidi11:46
182229434Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)11:47
197184473Frode NysæterSkien OK11:48
196480109Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL11:49
190223770Jørn LangerudPorsgrunn OL11:50
189203258Øyvind StørenBø OL11:51
183501146Oddvar TaksdalGanddal IL11:52
191199735Sveinung RykkjeStord Orientering11:53
188204741Nils Tore PuntervoldEgersund OK11:54
200501515Nils Petter FremmingHeming Orientering11:55
185223712Knut Harald HyllesethSentrum OK11:56
187217372Arild FlatenVegårshei IL11:57
184192904Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering11:58
193216881Pål WinbergOK Skeidi11:59
192158558Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb12:00
198204716Ian RingheimOL Trollo12:01

H50-

3 640 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
292193466Egil FossumIK Grane Arendal Orientering11:05
293199555Jon Harald BøvreStokke IL11:06
300188994Egil FuruaBerger og Svelvik OL11:07
29991370Ingvar BraatenModum OL11:08
296209915Geir Anders HadlandEgersund OK11:09
302238016Magne LøeNotodden OL11:10
294127257Lars LøeNotodden OL11:11
30396681Arne KristensenStokke IL11:12
301214746Håkon JendalFossum IF11:13
297208719Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)11:14
29571508Jon Erik KvarmeSturla, IF11:15
298217554Hans Otto ØverbyKongsberg OL11:16
339488280Gløer WinsvoldSentrum OK11:17
340188080Einar MartinsenVikebygd IL11:18
337184117Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)11:19
34261943Tore BjørnerødOK Moss11:20
33288734Jan Petter HansenIL Gular11:21
325203516Terje LinløkkenØstmarka OK11:22
345183826Geir FrøytlogEgersund OK11:23
334202221Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett11:24
344184425Trond LamarkGanddal IL11:25
336182031Sverre OttesenVaregg Fleridrett11:26
335502929Jon SkriubakkenPorsgrunn OL11:27
333185806Axel Juell TheisenMellembygd OL11:28
338182123Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett11:30
329193869Roar ByeModum OL11:31
331159624Snorre FrydenlundSturla, IF11:32
328195873Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb11:33
327502958Vegard HaldenNydalens SK11:34
326216874Tore JuvikIL Gular11:35
346221108Jan GatevoldPorsgrunn OL11:36
330207900Harald KvisliNotodden OL11:37
341187254Peter DirksenSauda Orienteringsklubb11:38
31467577Torgeir SnilsbergOK Moss11:39
317194140Børge PedersenNydalens SK11:40
311181858Arild AasheimGanddal IL11:41
309199556Jonas AnderssonOK Norrvirdarna11:42
313500241Jørn MyrlandNotodden OL11:43
30438368Arne TorgersenBækkelagets SK11:44
316222073Ole Petter VestølVegårshei IL11:45
31989505Morten HamreIL Hauken11:46
310201445Jon Iver BakkenNydalens SK11:47
315192921Ole TørnqvistFana IL11:48
312201868Vidar SkjerveVerdal OK11:49
321180686Bjørn PollandOK Skeidi11:50
322220872Lars BaklidKonnerud IL11:51
320176681Helge GisholtOK Skeidi11:52
324177011Einar LunøeNydalens SK11:53
305181985Geir BråtenVegårshei IL11:54
318158042Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb11:55
30686885Petter LøeNotodden OL11:56
308221105Per Olav NærestadIF Trauma11:57
307226659Einar GisholtFossum IF11:58
323210110Guttorm L EggeOslostudentenes IK11:59

H55-

3 350 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
426220775Audun BraatenBergens TF00:00
361214918Hallvard FjærLillomarka OL11:00
352195822Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb11:01
364207744Tom SagaSkien OK11:02
363208050Håkon LøvliAsker Skiklubb11:03
35866846Halvor JutulstadBækkelagets SK11:05
360504115Arne FossheimAsker Skiklubb11:06
357201500Kim Farnes HansenLierbygda OL11:07
355199557Vidar BotnenNesbyen IL11:08
359188867Christian SchibstedRøyken OL11:09
356181270Martin GranlyLillomarka OL11:10
362154622Jon KvisliBø OL11:11
354181026Per SandbergNydalens SK11:12
382221269Bjørn ChristensenØstmarka OK11:13
383209927Jon BjørgumKristiansand OK11:14
38666662Kjell MarksetIL Koll11:15
390500054Bjørn-Inge SkageGneist, IL11:16
388217636Erik HøivoldKongsberg OL11:17
380221312Egil Wickstrand IversenHeming Orientering11:18
378227720Erik NæssØstmarka OK11:19
381174023Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)11:20
389500590Øyvind Roger HansenRøyken OL11:21
384158107Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL11:22
387234870Kjell Einar AndersenVarteig OL11:23
385501673Lars Peder VaajeMarnardal IL11:24
379183832Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)11:25
391207706Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb11:26
37361154Arne JohannesenIL Gular11:27
374211809Espen RaastadSkien OK11:28
366227617Tore Voss FagervoldBærums Skiklub11:29
375181990Erlend SlokvikOL Toten-Troll11:30
377228405Roar NydalAsker Skiklubb11:31
372206911Johan LundeIL Koll11:32
368221152John YtternesKolbotn og Skimt OL11:33
365222625Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL11:34
369199744Ove MartinsenHauketo IF11:35
367226009Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb11:37
370209078Terje HenriksenAsker Skiklubb11:38
371190985Inge GlittumOK Skeidi11:39
456184463Harald OmlandSkien OK11:46
1268502357Bjørn Henning GrandalIL Tyrving12:26
769502443Per SlungaardIL Tyrving12:30

H60-

3 310 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
499222595Dagfinn TorpePorsgrunn OL12:22
503170718Trond HegnaAsker Skiklubb12:23
50686497Axel DamgaardOL Trollo12:24
502483010Torgeir StrandhagenRøyken OL12:25
505226133Per Hermann KrøgerMåren OK12:26
500502083Tron SolbergOK Skeidi12:27
504197796Roy GjerdingOK Moss12:28
49879087Per FuruheimSkien OK12:29
501127178Morten AaltvedtPorsgrunn OL12:30
526181793Svein LingaIL Gular12:31
522170925Jarle BotnenBø OL12:32
529181778Mathias MartinsenHeming Orientering12:33
521114912Rune LaurantsenSkien OK12:34
524217582Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering12:35
531221187Geir Holm GundersenSturla, IF12:36
523149192Arvid MydlandEgersund OK12:37
528180711Gunnar BråtenVoss IL12:38
527500267Trond RønnebergAsker Skiklubb12:39
534221119Stein Ove DyngelandFana IL12:40
535200777Einar JensenNydalens SK12:41
532195715Are EriksenOslostudentenes IK12:42
533503970Jostein AlvestadWing OK12:43
525236333Per LarsenKristiansand OK12:44
530206517Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL12:45
508227680Per Chr. HagenBø OL12:46
51080466Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn12:47
51998424Ole WiikLardal OL12:48
507231518Petter F. JohannessenSturla, IF12:49
516188444Arve GlittumOK Skeidi12:50
512190637Terje Wiig MathisenNydalens SK12:51
511205708Ketil BergeVestre Akers SK12:52
514172099Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn12:53
509146598Jan SteinegerGneist, IL12:54
513222259Even Tore SteinsholtLardal OL12:55
518215335Sjur GjestvangOL Toten-Troll12:56
520206256Dag KristensenOK Skeidi12:57
515203630Bernt HeggøyVoss IL12:58
58739203Ketil KvaaleHøydalsmo IL12:58
517184572Harald HoviSkien OK12:59

H65-

2 510 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
562212580Olav SmestadGjerstad IL12:16
559216760Terje LudvigsenLarvik OK12:17
560221216Jan BøhleOL Trollo12:18
558212819Peter Preben PrebensenSkien OK12:19
564411362Hogne KjæråsAndebu IL12:20
561211570Olav FlogstadIL Hauken12:21
56368409Finn PettersenGjerstad IL12:22
589201595Øivind FadumSande Sportsklubb12:23
579206349Svein Jarl HansenVoss IL12:25
58396600Leif GrutleHaugesund IL Orientering12:27
59166228Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering12:29
585502381Stein TurtumøygardMåren OK12:30
584501320Kay JørgensenPorsgrunn OL12:31
58096606Erling HaavikHaugesund IL Orientering12:32
578480044Hugo ChristensenNotodden OL12:33
586180545Svein ØderudKristiansand OK12:34
581226293Svein S JacobsenIL Tyrving12:35
582480043Sveinung RekaaNotodden OL12:36
567182122Martin NaufHedrum OL12:38
566236303Paul SkjakerHadeland OL12:39
57479038Jan Ove ØenStord Orientering12:40
572500608Jan Arve SolliAskøy OL12:41
569200404Ole JohanssonPorsgrunn OL12:42
571207969Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb12:43
573231205Ove Gunnar JacobsenStokke IL12:44
577170747Widar TrømborgSande Sportsklubb12:45
568181554Elling AakreAndebu IL12:46
575186202Atle RemmePorsgrunn OL12:47
576201977Per-Erik ØstlieDriv IL12:48
570187140Bjørn GrindeOslostudentenes IK12:49
565201601Trond CeebergAndebu IL12:50

H70-

2 510 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
59979067Morten BergerKjose IL11:00
602211181Kjell StenstadvoldIL Tyrving11:01
603211333Arne KristensenStokke IL11:02
596147125Roar LøkenSandefjord OK11:03
598147450Lasse VråleSturla, IF11:04
601174991Frank EliassenSandefjord OK11:06
604184426John Ivar KjellevoldModum OL11:07
595144131Einar StraumeDrangedal OL11:08
605171167Dag Rønning JensenOL Trollo11:09
597186942Svein EriksenLarvik OK11:10
59468301Erik Johan GrorudHaslum IL11:11
593214919Hasse BergstrømIL Tyrving11:12
62580763Øistein ÅsmulOL Trollelg11:13
63360533Magne MoyOK Sør11:14
626172294Bjørn SandelienHeming Orientering11:15
62762575Jørgen KvilhaugBotne SK11:16
629181968Eldar BørsumBækkelagets SK11:18
623199558Chris HirtOLC Kapreolo11:19
63562690Tor Svein LangåsOddersjaa SSK11:21
630214964Helge RevhaugRingerike OL11:23
63879106Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK11:24
628181616Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb11:25
631210912Henning GaarderKonnerud IL11:26
624226944Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb11:27
632185921Kjell DolvaSkien OK11:28
634169014Runar KittilsenStokke IL11:30
640203627Lars Martin GjeinStokke IL11:31
611199690Hans StordalOL Tønsberg og omegn11:32
608227677Arne LandeBø OL11:33
617502481Ragnar HillestadLardal OL11:34
612221464Kjell MeenPorsgrunn OL11:35
606186019Tore KisteNidarøst OK11:36
613204607Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL11:37
61580120Kristian MidthjellVerdal OK11:39
618200511Rolf LyePorsgrunn OL11:40
610216807Jan VærpSøgne og Songdalen OK11:41
621500569Arild MoenKonnerud IL11:42
607226157Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering11:43
619181694Carl Ove BergOK Skeidi11:44
616204773Arne BrandsbergEgersund OK11:46
62298612Thor PalmgrenHalden SK11:47
614208600Roar ForbordMalvik IL11:48

H75-

2 500 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
641199551Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb11:20
728402743Reidar SlokvikNotodden OL11:20
694195723Knut Kristen HangeraasIL GeoForm12:14
695203367Olav SolbergBø OL12:15
696186891Kåre KnudsenIL GeoForm12:16
692177772Tor Eivind EdvardsenLarvik OK12:17
693195892Elling FrøvollSturla, IF12:18
710181218Gunnar ØsterbøFreidig12:19
709201916Harald LundhaugOK Moss12:20
706195769Jan JansenOK Moss12:21
712221150Kåre NilsenSandefjord TIF12:22
70889873Odd AureDrangedal OL12:23
714192009Reijo RytköläIF Sibbo Vargarna12:24
71178849Paul BisethKongsberg OL12:25
707199559Alfred SteinerOLC Kapreolo12:26
713132949Thore EilertsenOL Tønsberg og omegn12:27
715203285Anton LommeHedrum OL12:28
698187215Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn12:29
703184298Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn12:30
700195709Egil RonæssPorsgrunn OL12:31
702217272Helge BjaalandHeming Orientering12:32
701211480Per HauglandÅrstad IL12:33
704184585Bjørn Willy HansenSandefjord OK12:34
705206426Ivar Louis BergSturla, IF12:35
699221026Oddvar GjelstadSandefjord OK12:36
697229517Magne KlovningPorsgrunn OL12:37

H80-

2 500 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
717216880Leif O. RebårdSandefjord OK11:00
716203623Arne LieStokke IL11:02
719145791Einar LarsenSturla, IF11:04
718501833Knut KjemhusKongsberg OL11:06
731187324Helge HalvorsenLarvik OK11:10
727211619Einar JørundlandOK Sør11:18
72584658Stein KorenOK Moss11:22
723221114Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK11:24
724501518Svein HaukaasÅrstad IL11:26
721204305Arne Chr. ScheieØstmarka OK11:28
720207341Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn11:30
72286980Finn Åge ØsternKongsberg OL11:32

A-åpen

3 470 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1010221437Aleksander Rygh HoltenNydalens SK10:00
1608236503Lars Inge ArnevikNOTEAM10:00
1609220771Oskar ArnevikRingerike OL10:00
1610400723Line ArnevikRingerike OL10:00
1612157081Susan BøbelIL Imås10:00
1616208926Erik JakobsenOK Moss10:00
1618195946Ingrid HasaasFossum IF10:00
1619192554Olav HasaasFossum IF10:00
1622503666Donatas KontautasOK Moss10:00
1630188964Hanne NøvikNydalens SK10:00
163960915Kjell HeideIL Hauken10:00
1640501221Kari ChristiansenSandefjord OK10:00
1644192250Hans TrøanNittedal OL10:00
1648216663Hallvard A FossSandefjord OK10:00
1650192535Kristin Ulven JørgensenAsker Skiklubb10:00
1651192650Eirik JørgensenAsker Skiklubb10:00
1657205396Harald WibyeOK Moss10:00
1666152479Stefani PopovaHadeland OL10:00
1668196876Lasse ArnesenHeming Orientering10:00
1105500286Bjørnar LøvliAsker Skiklubb10:02
1278174694Arne Håkon JørgensenSandefjord OK10:02
1104207590Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering10:03
1011221115Marie Rygh HoltenNydalens SK10:04
1279191349Anne Berit BredholtSandefjord OK10:05
1287176682Marianne KahrsFredrikstad SK10:14
1289181111Mai WatsonNydalens SK10:15
1294502911Gjermund Tørnquist HaldenNydalens SK10:21
821501608Per GustafssonKongsberg OL10:28
1139124900Sindre Løvli DamgaardOL Trollo10:28
1600503945Svein-Olav TorøKongsberg OL10:29
819201437Hanna NysæterSkien OK10:30
822158053Ketil ÅstebolOppsal Orientering10:31
820192184Elisabeth IngvaldsenNydalens SK10:33
814235929Eilef LandsverkSkien OK10:35
815199590Asbjørn BakkenNOTEAM10:36
81291177Brynjar FredheimLillomarka OL10:37
81686890Anders FossøyNotodden OL10:38
1349172259Tor RingstadHedrum OL10:39
1350188461Tone StoklandSandefjord OK10:41
817198820Trond EvensenOL Tønsberg og omegn11:00
1401225379Marius Kurås SkramNittedal OL11:11
730215527Stein LarsenAsker Skiklubb11:12
729215529Marianne Mellbye LarsenAsker Skiklubb11:16
343219497Torstein KvaaleAsker Skiklubb11:29
376199499Frode KamsvågIL Tyrving11:36
609179812Øystein ØstermannHeming Orientering11:45
945151336Lars Andreas ErikssonIL Tyrving11:55
767158822Bodil HelgerudHalden SK12:01
689196723Helge StenerudOL Tønsberg og omegn12:03
544199498Helle HundseidIL Tyrving12:14
48171481Øyvind WatterdalHadeland OL12:20
486203537Tord Erik SkyrudFossum IF12:20
42070638Eirik WatterdalBækkelagets SK12:23
590208134Kjersti D. UrnesNOTEAM12:24
120192443Asbjørn BygglandHøydalsmo IL12:38
248212369Eilev KvaaleAsker Skiklubb13:00
659237996Håkon GjerdeIndre Østfold OK13:01

B-åpen

2 620 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
161762179Katrine SkyrudFossum IF10:00
1625205502Roger WiikSturla, IF10:00
162696542Anne StenerudOL Tønsberg og omegn10:00
1632213254Benjamin GjoneSandefjord OK10:00
1641174874Oskar KaaløySandefjord OK10:00
1642205547Ingrid BerganKongsberg OL10:00
1645182117Monica TrøanNittedal OL10:00
1649215591Jesper FlogstadIL Hauken10:00
1660216561Dag Otter JohansenAsker Skiklubb10:00
1276206435Emma Smeddal NygårdVegårshei IL10:03
1286212659Torleif GaltelandAsker Skiklubb10:16
1134207016Fredrik WulfsbergIL Koll10:24
1295504572Anne Lene BergOK Skeidi10:24
1296198805Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn10:31
105862326Torgeir BrochmannEiker OL10:42
105993987Elin SlokvikNotodden OL10:43
115796370Rolf JustadIF Hellas10:46
1158199545Jan NybakAndebu IL10:52
1236236740Hege MelbyLardal OL10:56
1066503978Anne BreivikNydalens SK10:58
348207703Randi MorkNotodden OL11:04
1070199739Nina ØstbyOL Tønsberg og omegn11:04
1069206255Ronny NelsonLardal OL11:05
1071182148Inger BjergaVaregg Fleridrett11:06
1092207803Marte AndresenMalvik IL11:07
726184643Svein  ThorsenSandefjord TIF11:08
109491082Maiken MoNydalens SK11:08
1089191663Tone RosenlundVaregg Fleridrett11:09
1090205587Sandra RobertsenOL Tønsberg og omegn11:12
90597977Annelise AndreassenSandefjord OK11:13
1091199553Turid VrålstadVaregg Fleridrett11:13
1096215577Marion AmundsenRingerike OL11:15
1088176666Didrik SletthaugFana IL11:16
108798613Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL11:18
1084185626Ingunn GåsoddenSkien OK11:19
109569206Lise RollFana IL11:20
1075224711Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)11:21
107691688Ketil NummedalFana IL11:22
1080225254Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb11:23
1072197967Henriette NessetÅlgård Orientering11:24
1079184505Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)11:25
1073201961Helga KlausenKlepp Kommune BIL11:26
1077208691Hilde MoholthKongsberg OL11:27
1083201960Hans KlausenKlepp Kommune BIL11:28
1081224120Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)11:29
1074411359Birger KristoffersenIL Krigsskolen11:30
1078213429Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)11:31
1082208722Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)11:32
1266176684Thomas BergeNOTEAM11:37
944500245Hanne FredheimLillomarka OL11:55
402203626Elin GravningenStokke IL12:40
781229426Jon MoholthKongsberg OL12:45

C-åpen

2 480 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1605200358Nanna BerganRaumar Orientering10:00
1614205549Tormod BaustadNOTEAM10:00
1615198018Emma JakobsenOK Moss10:00
1634207864Norunn Brun SagaSkien OK10:00
1635502129Rita RaastadSkien OK10:00
1638215471Morten FrøsethKolbotn og Skimt OL10:00
1653217045Sindre Ulven JørgensenAsker Skiklubb10:00
1655504338Børre GrovanOL Tønsberg og omegn10:00
1658216928Peter SvenningNOTEAM10:00
1162212035Mats JohnsenSturla, IF10:02
1135186941Åsne Gjelstad RebårdSandefjord OK10:21
1299209848Rikke GåsholtHedrum OL10:28
1298223549Tore TjønnIdrettslaget Dyre Vaa10:29
1297217553Katrine SolbakkenIL Tyrving10:30
813199560Ragnar SævdalNOTEAM10:34
879221397Elin ØverbyKongsberg OL10:39
1142223525Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)10:42
1141199741Knut Roar Rukke GjeitsundNOTEAM10:43
1140223483Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)10:44
1153213419Hege AndersenIL Koll10:45
1154195724Ragnhild ThuSandnes IL (Rogaland)10:47
1160176560Vibeke Svendsen MathisenOL Tønsberg og omegn10:48
1159176577Nora SletthaugFana IL10:49
1151114911Endre LaurantsenNOTEAM10:50
1152199750Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering10:51
1156176559Tonje PalmgrenKolbotn og Skimt OL10:53
1155185612Mariann SlettenIK Grane Arendal Orientering10:54
114991678Vibeke NymoVaregg Fleridrett10:55
1148199487Hans Gøran BjørkSandefjord OK10:56
1146224995May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)10:57
1144212903Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)10:58
1145149526Chris EknesNOTEAM10:59
1147197820Helge BohneVaregg Fleridrett11:00
1143143226Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)11:01
1150223588Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11:02
903206565Anders JohnsenSturla, IF11:09
1465203304Stine HanssumOL Tønsberg og omegn11:35
620203390Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn11:38
1265223921Knut GjoneSandefjord OK11:40

Annonser

IOF Eventor