Startliste for Askerløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Askerløpet
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 7 mai 2017

N-åpen

24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
228543Sara NerlandAsker Skiklubb10:03:30
206412Amund Kortner VogtØstmarka OK10:09:28
207606Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb10:22:13
503393Hermine OddenMåren OK10:51:06
207640Henny OddenMåren OK10:51:24
503253Isolde OddenMåren OK10:52:11
228515Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb10:55:13
215111Mathias Bredland EidAsker Skiklubb11:09:30
214300Jakob Bredland EidAsker Skiklubb11:11:10
212070Amalie BirkelundAsker Skiklubb11:12:46
203319Jacob Finstad LandIL Tyrving11:16:44
213550Julian MalmbergIL Tyrving11:20:45
213293Linn MalmbergIL Tyrving11:22:55
213288Herman Finstad LandIL Tyrving11:23:38
95246Eirik LestebergKongsberg OL11:26:54
194470Astrid ReuschHeming Orientering11:27:22
205411Lauritz BrunborgNittedal OL11:36:02
158201William BærenLillomarka OL11:38:57
225241Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb11:43:51
224795Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubb11:49:52
213499Sindre Nikolai HolmboeIL Tyrving11:57:47
228517Henrik NybergAsker Skiklubb12:25:14
228551Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb12:40:13
231520Eskil OlaussenOppsal Orientering

D -10

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
217853Erika A. GjedeboOppsal Orientering11:08:02
180944Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL11:10:01
211293Silja BerstadHeming Orientering11:11:20
211807Helene ScheeleNydalens SK11:22:01

D 11-12

24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224191Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11:00:03
212069Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering11:12:02
225300Celia Sophia DaviesAsker Skiklubb11:15:02
207497Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb11:16:02
213631Hanne Wærp HaugeNydalens SK11:18:01
224289Maja Mo HjelsethNydalens SK11:20:02
168800Sara MartiniAsker Skiklubb11:24:02
212368Marie FinkenhavnNittedal OL11:26:02
213757Marie ScheeleNydalens SK11:28:01
182028Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb11:30:02
204273Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb11:32:02
203119Eira Skaarer WiklundNydalens SK11:34:01
201972Marie KravdalGjø-Vard OL11:38:01
212523Ane Kristine EidAsker Skiklubb11:40:01
500233Tuva EspelinAsker Skiklubb11:44:01
71839Elise Nilsen BergFossum IF11:44:41
213005Nora Christine HansenRøyken OL11:45:01
211867Marthe Graff-WiikRøyken OL11:48:02
213647Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering11:48:02
212213Pernille Nor-WollØstmarka OK11:54:01
212783Sofia ØhlckersIL Tyrving11:56:01
223923Mari KallesonOppsal Orientering11:57:02
213674Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering
202157Astrid YtterbøAsker Skiklubb

D 11-12N

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
95250Ingrid LestebergKongsberg OL11:09:02
225319Maren Medalen BerntsenAsker Skiklubb11:13:02
212502Maren WinsvoldØstmarka OK12:37:02

D 13-14

23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105190669Inga Skaarer WiklundNydalens SK12:16:01
106503394Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF12:18:01
107180263Astrid RognstadHadeland OL12:20:02
108195897Kathinka Zahl HagenFossum IF12:22:01
109203003Noor Dirro-HeluMåren OK12:24:02
110191212Mari BrendeFossum IF12:26:02
113196903Ida Marie FlågenHeming Orientering12:32:01
114187089Frida SolsrudNydalens SK12:34:02
116186113Netta Bar-NathanLillomarka OL12:38:01
117183830Marie KvarmeSturla, IF12:40:01
118212419Sigrid NermoenØstmarka OK12:42:01
119210911Eileen BjanesIL Tyrving12:44:01
120502698Pia Young VikNydalens SK12:46:01
121192323Linnea HolstIL Tyrving12:48:01
122203807Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering12:50:02
123211717Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL12:52:25
124179910Helene Bjørkvold JendalFossum IF12:54:01
125212043Mina Akiko JohnsenSturla, IF12:56:01
126194109Elise Wærp HaugeNydalens SK12:58:01
127201888Ragnhild Mathea HelmersenFet OL13:00:02
128501013Marie SaugestadNydalens SK13:02:01
111213167Hannah Syrdal ØenHeming Orientering
115211334Kristine SolbakkenIL Tyrving

D 13-16C

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
226295Anette Jauhojärvi MarkusenAsker Skiklubb11:15:02
213298Guro HjerpaasenAsker Skiklubb11:55:02
211716Penelope LeaNydalens SK

D 13-16N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
225293Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb10:01:32

D 15-16

30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205500252Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11:01:02
206203743Carmen DirroMåren OK11:03:02
207171152Maya ArnesenHeming Orientering11:05:01
208191350Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering11:07:02
209187075Ingrid BlindheimLillomarka OL11:09:01
210201989Kristine KravdalGjø-Vard OL11:11:01
211501015Karen Hoel JomaasFossum IF11:13:02
212187233Kristine Eide RappRaumar Orientering11:15:01
213502441Silje SlungaardIL Tyrving11:17:02
214501377Ada WulfsbergNydalens SK11:19:01
215181925Iris HolstIL Tyrving11:21:01
216501067Oda ScheeleNydalens SK11:23:01
217216924Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering11:25:01
218194709Marte Madslien BakkenNydalens SK11:27:01
219179805Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL11:29:02
221206441Hanne Eide RappRaumar Orientering11:33:01
222502246Ina MartiniAsker Skiklubb11:35:02
223204267Amélie AamodtOppsal Orientering11:37:01
224181518Live ØstvoldHeming Orientering11:39:02
225501167Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK11:41:01
226502930Ea LunøeNydalens SK11:43:02
227203469Alexandra LinløkkenØstmarka OK11:45:02
228204667Malene JebsenHeming Orientering11:47:01
229189018Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering11:49:02
231155546Ingeborg RognstadHadeland OL11:53:01
232203312Ane Sofie KroghOppsal Orientering11:55:01
233500270Silje Marie VågeAsker Skiklubb11:57:01
234206498Tina KallesonOppsal Orientering11:59:01
220207587Petra HoveidAsker Skiklubb
230500311Ingrid Lund HovdenIL Tyrving

D 15-16B

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212906Silje CarlsenSturla, IF12:12:01
212068Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK12:26:02

D 17-18

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212721Linn Mei WaalerMåren OK11:33:01
192116Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL11:35:01
502923Maria Rørvik HaverLillomarka OL11:37:01
502954Tonje Rognerud BøeFossum IF11:47:01
203471Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK

D 17-B

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
188445Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving11:32:02
158431Vera Gano MønnichRøyken OL11:53:44
212866Cecilie Wærp HaugeNydalens SK12:22:01
211454Ann-Karin LestebergKongsberg OL12:26:03
179411Marit GanoRøyken OL

D 17-C

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
225150Jane Karine HelmersenFet OL11:13:07
91490Katinka GrønliIL Tyrving11:15:02
192127Inger-Helene CarlsenSturla, IF11:17:02

D 40-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195740Audrun UtskarpenOslostudentenes IK12:28:02
179441Eli Ringstad LienGjø-Vard OL12:30:02
500239Kristin Nergaard BergFossum IF12:34:02
222718Astrid KravdalGjø-Vard OL12:36:02
89470Heidi BjordalOppsal Orientering12:40:34

D 45-

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
76108Hege SolerødGjø-Vard OL12:17:02
211551Milda ØhlckersIL Tyrving12:19:01
180326Solveig BerganNydalens SK12:21:02
194448Marianne ReuschHeming Orientering12:23:02
192594Else Kari ScheeleNydalens SK12:25:02
182125Nora SkauenIL Tyrving12:27:01
199328Jenny-Ann MalmbergIL Tyrving12:29:01
480250Paula BerstadHeming Orientering12:31:02
188879Tone SkramRøyken OL12:33:02
161766Heidi ØstliRaumar Orientering12:35:01
202051Anne Borgen SturødNydalens SK12:37:02
182043Anett WallinIL Tyrving12:39:01

D 50-

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208001Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL11:22:01
501595Solveig SikkelandIL Tyrving11:24:02
192454Anne DahlNydalens SK11:26:02
500280Anne Berit EidNydalens SK11:36:02
201959Kari MadslienNydalens SK11:38:02
79864Anne Catherine EkrollRaumar Orientering11:44:07
221144Marianne NjåsteinIL Tyrving11:48:02
215031Ingrid RavnanOL Toten-Troll11:50:02
197958Kjersti Holt HanssenMåren OK11:56:01
80134Nina Elise JørgensenNittedal OL12:00:02
224243Alix Young VikNydalens SK12:06:02
181360Kjersti HovFossum IF12:15:24
181855Tove HeimdalKonnerud IL12:16:01
168825Gunhild MyhrAsker Skiklubb

D 55-

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
186157Kjersti SkantzeIL Tyrving11:00:02
222663Eva SyversenRøyken OL11:04:02
500599Runa SkyttersæterHeming Orientering11:10:02
400598Grete BerntsenMåren OK11:12:01
200025Berit BergeIL Tyrving11:18:02
179406Inger SchibstedRøyken OL11:26:02
76186Cathrine NorvikRøyken OL11:28:02
199505Heidi FalckIL Tyrving11:30:01
220857Ingrid NermoenØstmarka OK11:54:24

D 60-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222047Randi NilstadIL Tyrving11:22:02

D 65-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
188850Aud I SpjelkavikIL Tyrving11:06:01
159520Nina KolbergIL Tyrving11:20:02

D 70-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221319Inger Lise BjordalOppsal Orientering11:16:02
172855Sidsel SandelienHeming Orientering11:24:03

D 75-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
86371Marit Økern JensenBærums Skiklub11:14:02

D 80-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203765Unni Dirro BøhlerengenMåren OK11:02:01

H -10

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212550Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb11:05:01
213257Henrik Elias SebjørnsenFossum IF11:21:01
196900Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb11:27:01
177485Olaf Blom-HagenFossum IF12:28:01
213494August Lea KabbeNydalens SK
152350Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering

H 11-12

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212637Martin Christoffer BorgIL Koll11:37:00
502885Mikkel RastadAsker Skiklubb11:41:02
500506Simen Gløgård StensrudNittedal OL11:43:01
191071Mathias BirkelundAsker Skiklubb11:45:02
204533Aksel EideBækkelagets SK11:47:01
160774Frikk FinsrudAsker Skiklubb11:56:38
192432Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK11:59:02
225060Sondre OlaussenOppsal Orientering12:01:01
212042Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL12:03:02
187269Even LienGjø-Vard OL12:05:02
154266Jakob A. GjedeboOppsal Orientering
208390Mathias LinløkkenØstmarka OK

H 11-12N

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213360Andreas Daniel HolmboeIL Tyrving11:17:02
203228Erlend OtterleiØstmarka OK11:19:02

H 13-14

39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3500557Elias StubberudNydalens SK10:56:02
4193682Arthur BrunborgNittedal OL10:58:01
571838Børge Nilsen BergFossum IF11:00:02
6216720Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering11:02:02
7501771Daniel Azagra NæssNydalens SK11:04:01
8502417Jonas MyhrAsker Skiklubb11:06:01
9231284Ask OlaussenOppsal Orientering11:08:02
10225016Vilmer NybergAsker Skiklubb11:10:02
11183906Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering11:12:02
12213433Birk Felland SætnanFossum IF11:14:01
15502890Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb11:20:02
16217701Eskil KolshusOppsal Orientering11:22:01
17212140Simen VågeAsker Skiklubb11:24:02
18210600Axel AaldeNydalens SK11:26:02
19500262Tarje EspelinAsker Skiklubb11:28:01
20502486Gaute BerganNydalens SK11:30:01
21203311Jonas KroghOppsal Orientering11:32:01
22208999Christian Fredrik BorgIL Koll11:34:01
23200477Kasper Bakken UlsethNydalens SK11:36:01
24212531Magnus JystadØstmarka OK11:38:02
25194460Fridtjof ReuschHeming Orientering11:40:01
26181020Fabian Nikolai GjessingAsker Skiklubb11:42:01
27212894Simen KolbergsrudRøyken OL11:44:01
28179860Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL11:47:06
29186126Anders Håvard LarsenNydalens SK11:48:01
30191201Eirik Vie StrislandFossum IF11:50:01
31216964Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb11:52:01
32187270Lars LienGjø-Vard OL11:54:01
33204746Martin Størmer-AntonsenNydalens SK11:56:02
34191343Sindre Vie StrislandFossum IF11:58:01
35190683Mikael BirkelundAsker Skiklubb12:00:01
36192670Rolf Andreas BergNydalens SK12:02:01
37213586Stian Måseide SørlieRaumar Orientering12:04:01
38222221Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb12:06:02
39211812Philip RomørenFossum IF12:08:01
40502810Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb12:10:01
41186907Anselm ReichenbachOppsal Orientering12:12:01
13502697Teodor Mo HjelsethNydalens SK
14191210Kristoffer ØhlckersIL Tyrving

H 13-16C

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
225242Odin FismenFossum IF11:39:02
181436Kasper EngesetIL Tyrving12:19:02
212619Martin JystadØstmarka OK

H 13-16N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
180195Mathias BerganFet OL

H 15-16

26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
304190333Herman BrunborgNittedal OL12:13:01
305213227Sondre Zahl HagenFossum IF12:15:02
306192756Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering12:17:02
307186295Lars Young VikNydalens SK12:19:01
308211519Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering12:21:01
309501505August Syrdal ØenHeming Orientering12:23:02
310501270Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK12:25:01
311194450Henrik ReuschHeming Orientering12:27:01
312502428Ådne SkjærsteinIL Tyrving12:29:01
313207566Martin BirkelundAsker Skiklubb12:31:02
314179826Sivert Sande KvermeFossum IF12:33:00
316179410John OtterleiØstmarka OK12:37:02
317212353Vebjørn Blom-HagenFossum IF12:39:01
318205387Simen FritznerNittedal OL12:41:01
319187105Eivind Berner MyhreFossum IF12:43:01
320184396Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12:45:01
321502695Isak JonssonNydalens SK12:47:01
322171140Erlend BørliFossum IF12:49:01
323502959Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12:51:01
324226066Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering12:53:02
326203103Mikkel KatlaFossum IF12:55:01
326187042Kristian ØstermannHeming Orientering12:57:01
327502244Felix FinsrudAsker Skiklubb12:59:01
328226030Ferdinand FremmingHeming Orientering13:01:02
329501113Sondre YtterbøAsker Skiklubb13:03:01
315205545Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb

H 15-16B

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
199999Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb11:46:01

H 17-18

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
186896Elias Skjolden SørensenLillomarka OL11:58:01
229709Linus OlhansÅs-NMBU Orientering12:00:01
500056Håkon SturødNydalens SK12:02:01
185097Oliver Wallin HigginsIL Tyrving12:04:01
501605Audun BerganNydalens SK12:06:01
190677Erling HjermstadFossum IF12:08:01
192570Aslak HeimdalKonnerud IL12:12:01
203229Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL12:14:01
181321Eirik Høst FossgardLillomarka OL12:16:01
180903Jørgen WulfsbergNydalens SK12:20:02
500581Lavran ThorstensenOppsal Orientering12:22:02
215086Jens Johan BrekkeLillomarka OL
207518Andreas RambergØstmarka OK
186841Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK

H 17-B

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192324Jens Christian HolstIL Tyrving12:03:02
219117Assaf Bar-NathanLillomarka OL12:05:02
212416Claus FritznerNittedal OL12:07:01
207832Jarle RogndokkenFet OL12:09:03
500563Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL12:11:01

H 40-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501317Audun BjerknesMåren OK12:10:02
211224Ola LestebergKongsberg OL12:16:02

H 45-

23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
157164Dag StrislandKolbotn og Skimt OL12:08:02
501016Christian JomaasFossum IF12:12:01
502450Bjørn HaugeNydalens SK12:14:01
191338Trond MyhreFossum IF12:18:01
229636Frode StrislandFossum IF12:20:02
178166Øyvind LienGjø-Vard OL12:22:01
502121Lars Petter EndresenMåren OK12:24:02
203011Torbjørn Blom-hagenFossum IF12:28:01
181103Tom BerganFet OL12:30:01
180192Kyrre GranFet OL12:32:01
191200Håkon BørliFossum IF12:36:02
199327Karl-Johan MalmbergIL Tyrving12:38:02
211365Christian HolmboeIL Tyrving12:40:01
193630Knut Jostein SætnanFossum IF12:42:01
89765Anders FærdenKolbotn og Skimt OL12:44:02
500614Ståle HeitmannFossum IF12:50:02
194449Christian ReuschHeming Orientering12:52:01
199331Harald Eide-FredriksenHeming Orientering12:54:01
402241Morten MoslandOppsal Orientering12:56:02
188722Knut AaldeNydalens SK
153944Olav EideBækkelagets SK
227514Torodd KolbergsrudRøyken OL
196745Martin ReichenbachOppsal Orientering

H 50-

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501470Tormod BøeFossum IF11:03:02
210110Guttorm L EggeOslostudentenes IK11:05:00
211190Pål Kogstad NæssRaumar Orientering11:07:01
198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering11:09:02
177011Einar LunøeNydalens SK11:11:02
180922Jørn MoeFet OL11:13:03
411539Anders FlågenHeming Orientering11:15:01
187010Knut Erling ØenHeming Orientering11:17:02
201988Øyvind HelmersenFet OL11:19:02
206289Stein H. HagenFossum IF11:23:01
190668Ottar WiklundNydalens SK11:27:00
191246Nils BerganNydalens SK11:29:01
84741Hallvard KorenOK Moss11:31:01
502380Are KristiansenIL Tyrving11:33:01
502468Tore HoffIL Tyrving11:35:02
402917Erik BorgIL Koll11:37:01
214746Håkon JendalFossum IF11:39:01
201445Jon Iver BakkenNydalens SK11:40:01
78337Jan Erik AalbergBækkelagets SK
145176Lars KrügerNydalens SK

H 55-

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500051Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL11:45:01
181270Martin GranlyLillomarka OL11:47:01
500590Øyvind Roger HansenRøyken OL11:49:02
89431Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering11:53:01
157483Egil RundbergetNydalens SK11:55:02
487949Hallvard FjærLillomarka OL11:57:02
207674Onno VerberneOL Toten-Troll11:59:01
502357Bjørn Henning GrandalIL Tyrving12:01:01
480029Asle JahrenRaumar Orientering12:03:04
221325Eivind HoffIL Tyrving12:05:00
180351Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL12:09:01
188867Christian SchibstedRøyken OL12:11:02
221260Per StedjeØstmarka OK12:13:02
221269Bjørn ChristensenØstmarka OK
170815Andreas ErichsenNydalens SK

H 60-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
190637Terje Wiig MathisenNydalens SK11:20:01
222468Alf PettersenIL Tyrving11:34:02
207912Kjell RønnebergRøyken OL11:42:01
195715Are EriksenOslostudentenes IK12:10:02
221187Geir Holm GundersenSturla, IF12:18:02
501926Kjell Magne NordviGrue IL12:20:01
159667Tov Arne BondalNotodden OL

H 65-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
226293Svein S JacobsenIL Tyrving11:28:00
189041Petter NæssOppsal Orientering11:30:01
199326Per ØhlckersIL Tyrving11:58:01
500057Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF12:04:02
502381Stein TurtumøygardMåren OK12:08:02
221216Jan BøhleOL Trollo12:28:02

H 70-

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214919Hasse BergstrømIL Tyrving11:34:02
181968Eldar BørsumBækkelagets SK11:38:02
211181Kjell StenstadvoldIL Tyrving11:42:01
186015Bjørn SpjelkavikIL Tyrving11:44:05
172294Bjørn SandelienHeming Orientering11:46:02
220673Geir ArnesenBærums Skiklub11:48:02
159532Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving11:50:02
98612Thor PalmgrenHalden SK11:52:03
155920Jørgen HolmboeIL Tyrving11:58:02
183833Roar BjordalOppsal Orientering11:58:12
219198Helge LyeIL Tyrving12:06:02

H 75-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501326Jon C. FougnerHeming Orientering11:32:02
501213Einar HemLillomarka OL11:36:01
500674Bjørn W. LudvigsenSturla, IF12:00:02
207009Bjørn EgnerHeming Orientering12:02:01

H 80-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214982Per MeilandLommedalens IL11:40:02
221114Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK11:54:01
221094Carl-Fred. KolderupStabæk IF12:04:02

Direkte N

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503255Daniel KlemetsenMåren OK11:04:11
153928Terje SkramRøyken OL12:03:09
161011Tiril EggenNydalens SK12:26:02
112212325Ragnhild Blom-HagenFossum IF
155921Mari EngenNydalens SK

Direkte B

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209892Kristin Stubban HygenØstmarka OK11:04:02
501271Harald SørensenLillomarka OL11:10:02
204205Merete RørvikLillomarka OL11:14:02
161010Lars Eirik EggenNydalens SK11:35:02
223808Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK11:45:03
160819Rolf BergKjelsås 11:51:02
205502Roger WiikRøyken OL11:55:02
502485Peter NylundHaugerud IF12:08:01
91343Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL12:21:02
214857Yngve FinkenhavnNittedal OL12:29:01
96361Jon SolsrudNydalens SK12:31:02
160817Katinka EvensenKlubbløs
500043Alexander RødstenHeming Orientering

Direkte C

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212502Knut Johan WinsvoldØstmarka OK11:25:02
212297Siv Susanne JystadØstmarka OK11:38:03
211884Vivian ZwickHeming Orientering11:49:02
98613Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL11:53:02
501517Arne OlaussenOppsal Orientering12:08:02
202992Cecilie Christin KvermeFossum IF12:11:02
212510Eldrid Oddea OtterleiØstmarka OK12:34:03
160813Kristian NæssRye

Direkte A

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203777Kine OddenMåren OK11:08:02
224003Thomas GrøstadØstmarka OK11:24:02
223605Tor Magnus GrøstadØstmarka OK11:25:02
204665Johan JebsenHeming Orientering11:29:02
167022Johan SvedbergHeming Orientering11:47:01
501010Trond LundIL Tyrving11:48:01
179912Bent Sande KvermeFossum IF12:09:01
203666Sindre LangaasNydalens SK12:23:01
72042Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät12:36:05
214468Inge RambergØstmarka OK

D19

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
62357Ingvild Maalen-JohansenNTNUI11:42:01
229646Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL11:46:02
199169Lisa SchubnellBækkelagets SK11:50:02
204666Åse BerganNydalens SK11:52:02
179370Synnøve BråtenVegårshei IL11:54:01
207611Silje ArntzenNTNUI
192628Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering
500912Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL

H19

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
220888Fredrik EdénIFK Göteborg10:58:01
188688Ivar Jevne ArnesenHamar OK11:00:01
183721Audun HeimdalKonnerud IL11:02:01
220919Sverre Bang StøengHamar OK11:04:02
195911Sander H. RogndokkenNydalens SK11:06:01
227567Eirik Langedal BreivikNydalens SK11:10:01
502593Eirik RavnanIL Tyrving11:12:01
198915Håvard MyhreBækkelagets SK11:14:01
202564Johan HoelRaumar Orientering11:16:01
181802Trond KortnerØstmarka OK11:18:02
182103Håkon Raadal BjørloHalden SK11:20:01
192648Lukas PetersonIFK Umeå11:26:01
226304Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering11:28:01
502911Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK11:32:01
177010Sam LunøeNydalens SK11:34:01
183908Ludvig RødnesOppsal Orientering11:36:01
206962Amund HoelRaumar Orientering11:38:01
186884Mathias BenjaminsenLillomarka OL
500299Carl Godager KaasBækkelagets SK
502575Jostein TandbergNydalens SK
500061Øyvind WiggenByåsen IL

D17AK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206250Elin KallesonOppsal Orientering12:24:02
159658Victoria Myklebust StrømHedrum OL12:26:02

H17AK

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207695Peter CarlsenSturla, IF11:35:02
502706Fredrik SaugestadNydalens SK11:39:02
222524Eilert AamodtOppsal Orientering11:41:02
501222Øyvind ThømtIndre Østfold OK11:45:02
150454Atle StrømHedrum OL11:49:01
219489Ola NilsenOppsal Orientering12:00:27

Direkte AK

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500561Helge StubberudNydalens SK11:01:02
203821Sigbjørn OddenMåren OK11:02:02
227715Andreas MedalenKlubbløs11:15:02
216985Hilde StorløkkenKongsberg OL11:18:02
502355Ingjerd MyhreKongsberg OL11:27:02
87037Georg HorvatiIL Tyrving11:29:02
229470Anne Lene Bakken UlsethNydalens SK11:31:01
74130Jan SøvigKlubbløs11:32:01
170668Per Ola UlsethNydalens SK11:43:01
191368Dag LarsenNydalens SK11:45:01
160154Arleen EngesetIL Tyrving11:53:03
500396Christian GløgårdNittedal OL11:57:01
178354Morten HeirFossum IF11:59:01
480253Even ErlienGjø-Vard OL12:07:02
502958Vegard HaldenNydalens SK12:15:01
225258Kathrine MedalenAsker Skiklubb12:21:02
191325Elisabeth EggenNydalens SK12:26:01
487816Svein OtterleiØstmarka OK12:38:01
154269Stig HeirAsker Skiklubb
160818Ragnhild SøvigKlubbløs

Annonser

IOF Eventor