Norsk Orientering

Startliste for Kretsløp langdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp langdistanse
Arrangørorganisasjon: Bardu IL
Dato: søndag 3 juli 2016

N-åpen

2 120 m, 5 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
1 67512 Eline Andrea Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 13:00
2 213023 Lise Marcussen Harstad OL 13:02
3 188222 Astrid Elida Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 13:04
11 214921 Ronja Götsch Iversen IL BUL-Tromsø 13:06
5 197172 Marco Bansi Storsteinnes IL 13:08

C-kort

3 100 m, 4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
10 188176 Elin Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 13:00
12 168551 Elisa Götsch Iversen IL BUL-Tromsø 13:04
13 192370 Henning Strand IL BUL-Tromsø 13:06
14 213022 Hanne Marcussen Harstad OL 13:08

C-lang

6 900 m, 3 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
20 180268 Idunn Strand IL BUL-Tromsø 13:00
21 91389 Harald Strand IL BUL-Tromsø 13:02
22 205574 Anna Jacobsen-Gaski Bardu IL 13:04

A-kort

4 170 m, 7 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
28 184511 Ivar Helgesen Sørreisa OL 13:00
29 181808 Bodil Brun Marcussen Harstad OL 13:02
30 184613 Eli Blomseth Helgesen Sørreisa OL 13:04
31 204753 Ted Bernhardsen IL BUL-Tromsø 13:06
32 145399 Guri Løkse Sørreisa OL 13:08
33 168527 Gerhard Brandsegg Il Kampen 13:10
4 71997 Gunnar Kvaal Storsteinnes IL 13:12

A-mellom

6 700 m, 8 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
38 202 Liv Karen Johannessen IL BUL-Tromsø 13:00
39 180906 Håvard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 13:02
40 181571 Dag Marcussen Harstad OL 13:04
41 192305 Atle Iversen IL BUL-Tromsø 13:06
42 181800 Øyvind Undstad IL BUL-Tromsø 13:08
43 62507 Jan-Hugo Johnsen Bjerkvik IF 13:10
44 219487 Torun Ankjell Nordreisa IL 13:12
45 207807 Hans-Martin Vaeng Sørreisa OL 13:14

A-lang

10 580 m, 10 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
51 187960 Alejandro Berrio IL BUL-Tromsø 13:00
52 192304 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 13:02
53 198683 Liv-Iris Sørgård Øverbygd IL 13:04
54 192990 Axel Juell Theisen Mellembygd OL 13:06
55 184417 Yngve Blomseth Helgesen Sørreisa OL 13:08
56 192913 Jan-Hugo Hanssen IL BUL-Tromsø 13:10
57 400907 Håvard Krey Hansen OK Silsand 13:12
58 500548 Thomas Johnsen IL BUL-Tromsø 13:14
59 193120 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 13:16
60 132183 Sven Are Paulsen Bardu IL 13:18

Annonser

IOF Eventor