Startliste for Nord-Norsk Mesterskap langdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nord-Norsk Mesterskap langdistanse
Arrangørorganisasjon: Harstad OL
Dato: lørdag 20 august 2016

N-åpen

1 490 m, 15 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
122 Vebjørn Johnsen Harstad OL 10:00
308 Thea Nordam Harstad OL 10:00
309 Sander Nilsen NOTEAM 10:00
311 Iris Tinna MacLassen IL BUL-Tromsø 10:00
312 Anna Elisabeth Skålsvik Bodø og Omegn IF Orientering 10:00
314 Eirik Hessen Stokmarknes OL 10:00
315 Teodor Birk Skålsvik Bodø og Omegn IF Orientering 10:00
317 Kristoffer Nian Brovoll Vaeng Sørreisa OL 10:00
320 Hedda Linnea Wergeland Hofsø Harstad OL 10:00
345 Signe Berg Harstad OL 10:00
346 Kristian Berg Harstad OL 10:00
347 Tuva Grindhaug NOTEAM 10:00
348 Brage Grindhaug NOTEAM 10:00
349 Erling Grindhaug NOTEAM 10:00
350 Jostein Johnsen Harstad OL 10:00

D -10

2 480 m, 5 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
300 Mari Alsos Höglin Harstad OL 11:11
299 Eline Andrea Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 11:13
296 Astrid Elida Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 11:17
297 Lise Marcussen Harstad OL 11:19
301 Ronja Götsch Iversen IL BUL-Tromsø 11:21

D 11-12

2 530 m, 5 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
283 Klara Graversen IL BUL-Tromsø 11:17
285 Johanne Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 11:19
282 Julie Helena Møller Jørgensen Sørreisa OL 11:21
287 Elisa Götsch Iversen IL BUL-Tromsø 11:23
286 Erle Frost Alta OL 11:25

D 11-12N

2 480 m, 3 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
284 Helene Alsos Höglin Harstad OL 11:15
290 Mia Urset IL BUL-Tromsø 11:33
288 Lene Johnsen Ikdahl Bodø og Omegn IF Orientering 11:35

D 13-14

3 110 m, 5 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
240 Pia Young Vik Nydalens SK 11:30
244 Anna Jacobsen-Gaski Bardu IL 11:32
241 Hanne Marcussen Harstad OL 11:34
242 Ida Solli Mo OK 11:36
243 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 11:38

D 13-16C

3 010 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
192 Ida Urset IL BUL-Tromsø 11:09

D 15-16

4 660 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
194 Eli Kolstad Mo OK 11:22
193 Ingrid Renna Eilertsen Kirkenes IF 11:26
195 Tora Indregard IL BUL-Tromsø 11:28
191 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 11:30
190 Ane-Marte Borg Hanssen IL BUL-Tromsø 11:32
189 Idunn Strand IL BUL-Tromsø 12:10

D 17-A kort

4 660 m, 4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
124 Sandra Busa-Kleusena Sortland OL - Orientering 11:56
254 Elisabeth Rekkedal Sortland OL - Orientering 12:00
116 Mette Bjerve Mo OK 12:02
117 Anne Birgitte Jensen IL BUL-Tromsø 12:06

D 17-C

3 010 m, 2 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
182 Elin Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 11:27
255 Alice M Pedersen Bjerkvik IF 11:29

D 17-20

6 210 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
165 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 12:34

D 21-

7 370 m, 4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
123 Anne Urset IL BUL-Tromsø 11:54
120 Margrete Gaski Bardu IL 11:58
121 Liv-Iris Sørgård Øverbygd IL 12:00
118 Torun Ankjell Nordreisa IL 12:02

D 40-

6 210 m, 5 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
187 Hilde Gulbrandsen Sørreisa OL 11:22
184 Liv Karen Johannessen IL BUL-Tromsø 12:22
185 Doris Stien Kaspersen Mo OK 12:24
186 Anna Karlqvist IL BUL-Tromsø 12:26
183 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 12:28

D 50-

4 660 m, 9 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
207 Kari Lofthus IL BUL-Tromsø 11:38
211 Katrine Kalvig Bodø og Omegn IF Orientering 11:40
204 Kristin Nilssen Mo OK 11:42
205 Sigrid Renna Kirkenes IF 11:44
209 Eli Charlotte Nordmo Mellembygd OL 11:46
210 Eli Blomseth Helgesen Sørreisa OL 11:48
206 Marit Bjørnevik Bodø og Omegn IF Orientering 11:50
208 Heidi Gunnberg Sørreisa OL 11:52
203 Marit Johnsen Bodø og Omegn IF Orientering 11:54

D 60-

3 110 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
218 Guri Løkse Sørreisa OL 11:44

D 70-

2 790 m, 3 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
265 Brita Eilertsen Grønli Førde IL 11:05
263 Anne-Marie Pedersen Bjerkvik IF 11:07
264 Eva Lund Pedersen IL Siso 11:09

H 11-12

2 530 m, 3 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
278 Eirik Frost Alta OL 11:05
277 Gjermund Osdal Harstad OL 11:07
280 Jørgen Eliseussen-Skalle Harstad OL 11:09

H 11-12N

2 480 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
279 Liam Løvlund Troy Nordreisa IL 11:27

H 13-14

3 110 m, 10 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
237 Emil Wilfred Jensen Alta OL 11:08
231 Henning Strand IL BUL-Tromsø 11:10
229 Tom Einar Flermoen Paulsen Alta OL 11:12
235 Jesper Helliksrud Bodø og Omegn IF Orientering 11:14
233 Jon Marcussen Harstad OL 11:16
232 Eskil Frischknecht Alta OL 11:18
230 Øyvind Johan Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 11:20
234 Gard Frost Alta OL 11:22
228 Hans Urset IL BUL-Tromsø 11:24
236 Kasper Ankjell Holmöy Nordreisa IL 11:26

H 15-16

6 210 m, 7 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
154 Håvard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 11:04
155 Vegard Stangnes OK Silsand 11:06
152 Jonatan Graversen IL BUL-Tromsø 11:08
156 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 11:10
153 Øyvind Eliseussen-Skalle Harstad OL 11:12
157 Sander Rasmussen Kirkenes IF 11:14
159 Lars Young Vik Nydalens SK 11:18

H 17-A kort

6 210 m, 9 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
131 Atle Rokkan Mo OK 12:00
249 Kurth-Christian Sandness Stokmarknes OL 12:02
250 Lars Fredrik Martinussen Sortland OL - Orientering 12:04
248 Geir Higraff Stokmarknes OL 12:06
251 Torleif Johansen Stokmarknes OL 12:08
114 Andreas Gunnberg Johansen Sørreisa OL 12:10
252 Michael Ulvær Stokmarknes OL 12:12
129 Ted Bernhardsen IL BUL-Tromsø 12:14
247 Jonas Sørensen Stokmarknes OL 12:16

H 17-C

3 010 m, 4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
253 Jens Olav Hessen Stokmarknes OL 11:15
246 Jon Helge Vaeng Sørreisa OL 11:17
161 Jacob Meldgaard IL BUL-Tromsø 11:19
245 Bjørn Stangnes OK Silsand 11:21

H 17-20

7 370 m, 10 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
139 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 11:26
147 Håvard Rokkan Mo OK 11:28
149 Lars Eliseussen-Skalle Harstad OL 11:32
146 Erling Stangnes OK Silsand 11:34
145 Mats Jørgen Nordmo Ingdal Mellembygd OL 11:36
148 Håvard Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering 11:38
143 Lars Solli Mo OK 11:40
141 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 11:42
140 Even-Johan Kaspersen Mo OK 11:44
144 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 11:46

H 21-

10 160 m, 11 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
110 Yngve Blomseth Helgesen Sørreisa OL 11:04
115 Gjermund Urset IL BUL-Tromsø 11:06
108 Alvin Fyhn Sørreisa OL 11:08
105 Thomas Frost Alta OL 11:10
112 Bård Fyhn Sørreisa OL 11:12
106 Alejandro Berrio IL BUL-Tromsø 11:14
113 Håvard Krey Hansen OK Silsand 11:16
103 Ole-André Helgaas IL BUL-Tromsø 11:18
111 Knut Øyvind Johansen Bardu IL 11:20
109 Daniel Carløy Skjønsfjell Nordreisa IL 11:22
104 Christian Peter MacLassen IL BUL-Tromsø 11:24

H 40-

7 370 m, 9 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
125 Trond-Henry Skjønsfjell Nordreisa IL 11:00
166 Roar Jørgensen Sørreisa OL 11:04
136 Morten Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 11:08
135 Rune Graversen IL BUL-Tromsø 11:10
126 Ole Morten Wie Mo OK 11:12
134 Odd-Runar Dahl Kåven Alta OL 11:14
133 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 11:16
132 Ola Bratlie IL BUL-Tromsø 11:18
127 Håkon Brynjulfsen OK Silsand 11:20

H 50-

6 210 m, 16 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
179 Hans-Martin Vaeng Sørreisa OL 11:24
172 Arild Ingdal Mellembygd OL 11:26
178 Jan-Hugo Hanssen IL BUL-Tromsø 11:28
174 Fred Inge Eilertsen Kirkenes IF 11:30
261 Børge Harvey IL BUL-Tromsø 11:32
168 Martin Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 11:34
170 Axel Juell Theisen Mellembygd OL 11:36
173 Svein Harald Hansen OK Silsand 11:40
176 Martin Frischknecht Alta OL 11:42
175 Håkon B. Bø Bodø og Omegn IF Orientering 11:44
269 Leif Gulbrandsen Sørreisa OL 11:46
167 Jonny I Hansen IL BUL-Tromsø 11:48
171 Anders Kure Bodø og Omegn IF Orientering 11:50
177 Fred Arne Jacobsen Bardu IL 11:52
169 Atle Iversen IL BUL-Tromsø 11:54
262 Harald Strand IL BUL-Tromsø 12:18

H 60-

4 660 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
201 Kurt Grønli Førde IL 11:06
200 Arvid Johansen Sørreisa OL 11:08
202 Dag Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 11:10
198 Gunnar Kvaal Storsteinnes IL 11:12
199 Per Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering 11:14
196 Torgeir Strandhagen Røyken OL 11:16

H 70-

3 110 m, 4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
223 Asbjørn Pedersen IL Siso 11:50
222 Jan Asbjørn Eriksen Sørreisa OL 11:52
224 Jan Løvlund Nordreisa IL 11:54
221 Erling Pedersen IL Siso 11:56

H 80-

2 790 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
268 Gerhard Brandsegg IL Kampen 11:15

Direkte C

3 010 m, 5 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
215 Wenche Rydning Harstad OL 10:00
128 Martin Kaspersen Mo OK 11:00
213 Ingrid Oxaas Mo OK 11:00
214 Frode Ikdahl Bodø og Omegn IF Orientering 11:00
259 Helle J. Frischknecht Alta OL 11:00

Annonser

IOF Eventor