Startliste for Nord-Norsk Mesterskap sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nord-Norsk Mesterskap sprint
Arrangørorganisasjon: Harstad OL
Dato: fredag 19 august 2016

N-åpen

1 050 m, 16 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
305 Jostein Johnsen Harstad OL 17:00
306 Signe| Berg Harstad OL 17:00
307 Ella Johnsen Harstad OL 17:00
308 Thea Nordan Harstad OL 17:00
309 Sander Nilsen NOTEAM 17:00
310 Kristian Berg Harstad OL 17:00
312 Anna Elisabeth Skålsvik Bodø og Omegn IF Orientering 17:00
313 Kristoffer Weines Harstad OL 17:00
314 Eirik Hessen Stokmarknes OL 17:00
315 Teodor Birk Skålsvik Bodø og Omegn IF Orientering 17:00
316 Fredrik Weines Harstad OL 17:00
317 Kristoffer Nian Brovoll Vaeng Sørreisa OL 17:00
318 Vebjørn Johnsen Harstad OL 17:00
319 Nora Hennie Skog Bjerkvik IF 17:00
320 Hedda Linnea Wergeland Hofsø Harstad OL 17:00
330 Tobias Jenssen Harstad OL 18:01

D -10

1 050 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
296 Astrid Elida Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 18:11
297 Lise Marcussen Harstad OL 18:13
298 Martine Sofie Skog Bjerkvik IF 18:15
299 Eline Andrea Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 18:17
300 Mari Alsos Höglin Harstad OL 18:19
301 Ronja Götsch Iversen IL BUL-Tromsø 18:21

D 11-12

1 130 m, 7 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
283 Klara Graversen IL BUL-Tromsø 18:25
284 Helene Alsos Höglin Harstad OL 18:27
285 Johanne Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 18:29
286 Erle Frost Alta OL 18:31
287 Elisa Götsch Iversen IL BUL-Tromsø 18:33
288 Lene Johnsen Ikdahl Bodø og Omegn IF Orientering 18:35
290 Mia Urset IL BUL-Tromsø 18:39

D 13-14

1 520 m, 5 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
240 Pia Young Vik Nydalens SK 18:31
241 Hanne Marcussen Harstad OL 18:33
242 Ida Solli Mo OK 18:35
243 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 18:37
244 Anna Jacobsen-Gaski Bardu IL 18:39

D 15-16

2 350 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
190 Ane-Marte Borg Hanssen IL BUL-Tromsø 18:04
191 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 18:06
192 Ida Urset IL BUL-Tromsø 18:08
193 Ingrid Renna Eilertsen Kirkenes IF 18:10
194 Eli Kolstad Mo OK 18:12
195 Tora Indregard IL BUL-Tromsø 18:14

D 17-20

2 540 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
165 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 18:30

D 21-

2 850 m, 5 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
118 Torun Ankjell Nordreisa IL 18:36
120 Margrete Gaski Bardu IL 18:40
123 Anne Urset IL BUL-Tromsø 18:46
124 Sandra Busa-Kleusena Sortland OL - Orientering 18:48
121 Liv-Iris Sørgård Øverbygd IL 19:16

D 40-

2 540 m, 6 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
182 Elin Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 19:04
183 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 19:06
184 Liv Karen Johannessen IL BUL-Tromsø 19:08
185 Doris Stien Kaspersen Mo OK 19:10
186 Anna Karlqvist IL BUL-Tromsø 19:12
187 Hilde Gulbrandsen Sørreisa OL 19:14

D 50-

2 350 m, 7 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
205 Sigrid Renna Kirkenes IF 18:34
206 Marit Bjørnevik Bodø og Omegn IF Orientering 18:36
207 Kari Lofthus IL BUL-Tromsø 18:38
208 Heidi Gunnberg Sørreisa OL 18:40
209 Eli Charlotte Nordmo Mellembygd OL 18:42
210 Eli Blomseth Helgesen Sørreisa OL 18:44
211 Katrine Kalvig Bodø og Omegn IF Orientering 18:46

D 60-

1 840 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
218 Guri Løkse Sørreisa OL 18:04

D 70-

1 240 m, 3 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
263 Anne-Marie Pedersen Bjerkvik IF 18:05
264 Eva Lund Pedersen IL Siso 18:07
265 Brita Eilertsen Grønli Førde IL 18:09

H -10

1 050 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
293 Steinar Osdal Harstad OL 18:05

H 11-12

1 130 m, 4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
277 Gjermund Osdal Harstad OL 18:13
278 Eirik Frost Alta OL 18:15
279 Liam Løvlund Troy Nordreisa IL 18:17
280 Jørgen Eliseussen-Skalle Harstad OL 18:19

H 13-14

1 520 m, 11 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
227 Oskar Johannessen Bjerkvik IF 18:05
228 Hans Urset IL BUL-Tromsø 18:07
229 Tom Einar Flermoen Paulsen Alta OL 18:09
230 Øyvind Johan Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 18:11
231 Henning Strand IL BUL-Tromsø 18:13
232 Eskil Frischknecht Alta OL 18:15
233 Jon Marcussen Harstad OL 18:17
234 Gard Frost Alta OL 18:19
235 Jesper Helliksrud Bodø og Omegn IF Orientering 18:21
236 Kasper Ankjell Holmöy Nordreisa IL 18:23
237 Emil Wilfred Jensen Alta OL 18:25

H 15-16

2 540 m, 9 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
152 Jonatan Graversen IL BUL-Tromsø 18:04
153 Øyvind Eliseussen-Skalle Harstad OL 18:06
154 Håvard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 18:08
155 Vegard Stangnes OK Silsand 18:10
156 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 18:12
157 Sander Rasmussen Kirkenes IF 18:14
158 Henrik Johannessen Bjerkvik IF 18:16
159 Lars Young Vik Nydalens SK 18:18
161 Jacob Meldgaard IL BUL-Tromsø 18:22

H 17-C

1 520 m, 7 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
247 Jonas Sørensen Stokmarknes OL 18:45
248 Geir Higraff Stokmarknes OL 18:47
249 Kurth-Christian Sandness Stokmarknes OL 18:49
250 Lars Fredrik Martinussen Sortland OL - Orientering 18:51
251 Torleif Johansen Stokmarknes OL 18:53
252 Michael Ulvær Stokmarknes OL 18:55
253 Jens Olav Hessen Stokmarknes OL 18:57

H 17-20

2 850 m, 10 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
139 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 19:18
140 Even-Johan Kaspersen Mo OK 19:20
141 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 19:22
143 Lars Solli Mo OK 19:26
144 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 19:28
145 Mats Jørgen Nordmo Ingdal Mellembygd OL 19:30
146 Erling Stangnes OK Silsand 19:32
147 Håvard Rokkan Mo OK 19:34
148 Håvard Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering 19:36
149 Lars Eliseussen-Skalle Harstad OL 19:38

H 21-

2 850 m, 9 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
105 Thomas Frost Alta OL 18:10
106 Alejandro Berrio IL BUL-Tromsø 18:12
109 Daniel Carløy Skjønsfjell Nordreisa IL 18:18
110 Yngve Blomseth Helgesen Sørreisa OL 18:20
111 Knut Øyvind Johansen Bardu IL 18:22
112 Bård Fyhn Sørreisa OL 18:24
113 Håvard Krey Hansen OK Silsand 18:26
114 Andreas Gunnberg Johansen Sørreisa OL 18:28
115 Gjermund Urset IL BUL-Tromsø 18:30

H 40-

2 850 m, 9 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
127 Håkon Brynjulfsen OK Silsand 18:54
128 Martin Kaspersen Mo OK 18:56
129 Ted Bernhardsen IL BUL-Tromsø 18:58
131 Atle Rokkan Mo OK 19:02
132 Ola Bratlie IL BUL-Tromsø 19:04
133 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 19:06
134 Odd-Runar Dahl Kåven Alta OL 19:08
135 Rune Graversen IL BUL-Tromsø 19:10
136 Morten Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 19:12

H 50-

2 540 m, 11 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
168 Martin Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 18:36
169 Atle Iversen IL BUL-Tromsø 18:38
170 Axel Juell Theisen Mellembygd OL 18:40
171 Anders Kure Bodø og Omegn IF Orientering 18:42
172 Arild Ingdal Mellembygd OL 18:44
173 Svein Harald Hansen OK Silsand 18:46
174 Fred Inge Eilertsen Kirkenes IF 18:48
175 Håkon B. Bø Bodø og Omegn IF Orientering 18:50
176 Martin Frischknecht Alta OL 18:52
178 Jan-Hugo Hanssen IL BUL-Tromsø 18:56
179 Hans-Martin Vaeng Sørreisa OL 18:58

H 60-

2 350 m, 5 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
198 Gunnar Kvaal Storsteinnes IL 18:20
199 Per Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering 18:22
200 Arvid Johansen Sørreisa OL 18:24
201 Kurt Grønli Førde IL 18:26
202 Dag Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 18:28

H 70-

1 840 m, 4 påmeldte deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
221 Erling Pedersen IL Siso 18:10
222 Jan Asbjørn Eriksen Sørreisa OL 18:12
223 Asbjørn Pedersen IL Siso 18:14
224 Jan Løvlund Nordreisa IL 18:16

H 80-

1 240 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
268 Gerhard Brandsegg IL Kampen 18:15

Direkte A

2 350 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
215 Wenche Rydning Harstad OL 18:00

Direkte C

1 520 m, 1 påmeldt deltakere
Startnummer Brikkenummer Navn Organisasjon Starttid
259 Helle J. Frischknecht Alta OL 18:00

Annonser

IOF Eventor