Startliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

N-åpen

1 660 m, 78 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
339Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn12:00
341Håvard FærdenKolbotn og Skimt OL12:02
342Solveig FærdenKolbotn og Skimt OL12:03
343Halvor Ek HedlundTrøsken IL12:04
344Sol KopperudOK Moss12:05
345Sofie TaraldsenLillehammer OK12:06
346Eivind KjernsmoRøyken OL12:07
347Isak AndersenNydalens SK12:08
348Hanna BirkelandNOTEAM12:09
349Andrea LieHalden SK12:10
350Ludvig B LudvigsenIL Koll12:11
351Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK12:12
352Vigdis SigurdstottirStokke IL12:13
353Hedda Olsen KarabaticNOTEAM12:14
354magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange12:15
355Aron Rostveit ElmiOK Moss12:16
356Henny Brosc MarcusenStokke IL12:17
357Hennie OddenMåren OK12:18
358Hermine OddenMåren OK12:19
359Isolde OddenMåren OK12:20
360Katrine SolbakkenIL Tyrving12:21
361Kjetil SolbakkenIL Tyrving12:22
362Aisha Rostveit ElmiOK Moss12:23
363Silas Mestad HansenLillomarka OL12:24
364Sofus Mestad HansenLillomarka OL12:25
365Håkon Juell LarsenIL Tyrving12:26
372Linus Mestad HansenLillomarka OL12:33
373Aksel LerfaldetOK Moss12:34
374Iben Johansen-BarliOppsal Orientering12:35
376Synne KjernsmoRøyken OL12:37
380Ole Jacob MyklebustIL Koll12:41
383Anders HeitmannFossum IF12:44
384Mathis RenardKongsberg OL12:45
385Astrid ReuschHeming Orientering12:46
386Aksel Johan SandvikHalden SK12:47
387Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn12:48
388Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL12:49
390Simen ÅnensenOppsal Orientering12:51
391Eirik LestebergKongsberg OL12:52
393Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK12:54
394Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL12:55
395Jo Bogstrand IngvaldsenNydalens SK12:56
396Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK12:57
397Martina VågsnesOppsal Orientering12:58
398Emma Nordlie MagnussenHalden SK12:59
399Ane MathisenOL Tønsberg og omegn13:00
400Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL13:01
401Amund Kortner VogtØstmarka OK13:02
404Sander Ryste OddenSarpsborg OL13:05
405Emma Johanne RyghHeming Orientering13:06
406Joel Bronebakk JohanssonHalden SK13:07
407Anders Rostveit ElmiOK Moss13:08
408Jacob EylertsenHalden SK13:09
409Trym BreimoOK Moss13:10
411Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK13:12
412Eivind VågsnesOppsal Orientering13:13
413Jonas HirschBækkelagets SK13:14
414Vilma DanevadFredrikstad SK13:15
415Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering13:16
416Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK13:17
417Milla SkålandTrøsken IL13:18
418Helene HarstadKolbotn og Skimt OL13:19
419Malin Husebye AamodtFredrikstad SK13:20
420Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK13:21
421Karen KlavenesSandefjord OK13:22
422Amalie BirkelundAsker Skiklubb13:23
423Fredrik BueOL Tønsberg og omegn13:24
424Anna Elisabeth RyghHeming Orientering13:25
425Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK13:26
426Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK13:27
427Adele Øen SkålandTrøsken IL13:28
428Mone Småge-HilsenKonnerud IL13:29
429Elise Holm NedrebøOK Moss13:30
430Maren Bleken RudVang OL13:31
431Julie Økern HågårdKonnerud IL13:32
432Amund SaugestadNydalens SK13:33
433Henrik Elias SebjørnsenFossum IF13:34
434Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb13:35

D -10

2 150 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
445Mina Bleken RudVang OL12:06
446Helene ScheeleNydalens SK12:07
447Jenny DanevadFredrikstad SK12:08
448Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn12:09
449Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL12:10
450Malin GjetangerMåren OK12:11
451Sofie Holm NedrebøOK Moss12:12
452Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL12:13
453Minna Sofie WingstedtHalden SK12:14
454Marte EgerKongsberg OL12:15
455Emma Aune JakobsenOK Moss12:16
456Torine Hagen-TafjordHalden SK12:17
457Elise RenardKongsberg OL12:18
458Guro OttesenFredrikstad SK12:19

D 11-12

2 160 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
514Pauline MyklebustIL Koll13:03
515Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering13:04
516Pernille Nor-WollØstmarka OK13:05
517Ingrid LestebergKongsberg OL13:06
518Johanne StorhaugKonnerud IL13:07
519Tiril Ebon EspedalNydalens SK13:08
520Sara MartiniAsker Skiklubb13:09
521Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK13:10
522Astrid YtterbøAsker Skiklubb13:11
523Sigrid HaugeSarpsborg OL13:12
524Ane HustvedtOppsal Orientering13:13
525Julie BrenåsVarteig OL13:14
526Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK13:15
527Marie FinkenhavnNittedal OL13:16
528Elma Sagli GudimIndre Østfold OK13:17
529Mathilde FossaasGimle IF13:18
530Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb13:19
531Erika Lind-LarsenOK Moss13:20
532Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb13:21
533Sofia ØhlckersIL Tyrving13:22
534Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK13:23
535Mari Ovidia RanestadHamar OK13:24
536Martha WisløffAsker Skiklubb13:25
537Marie ScheeleNydalens SK13:26
538Maren HenriksenHalden SK13:27
539Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering13:28
540Hanna SpangbergKonnerud IL13:29
541Sigrid Schmitt GranHalden SK13:30
542Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL13:31
543Signe HoloFossum IF13:32
544Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL13:33

D 11-12N

1 840 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
559Mari KallesonOppsal Orientering12:14
560Marthe Graff-WiikRøyken OL12:15
561Tiril Lødeng NilsenOK Moss12:16
562Ragne KlavenesSandefjord OK12:17
563Marie Bjordal VegganOppsal Orientering12:18
564Helene Langvik StangTrøsken IL12:19

D 13-14

2 640 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
575Marie Roll-TørnqvistFana IL12:26
576Sigrid NermoenØstmarka OK12:28
577Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn12:30
578Johanne Rognerud BøeFossum IF12:32
579Marie SaugestadNydalens SK12:34
580Vida Helland-HansenIL Tyrving12:36
581Ella BerstadHeming Orientering12:38
582Astrid RognstadHadeland OL12:40
583Kathinka Zahl HagenFossum IF12:42
584Anna Tysse NakkimBækkelagets SK12:44
585Linnea HolstIL Tyrving12:46
586Martine SkjelsvikLillehammer OK12:48
587Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering12:50
588Amalie LøkkebergFredrikstad SK12:52
589Pia Young VikNydalens SK12:54
590Ragnhild Mathea HelmersenFet OL12:56
591Eline SchjervenLardal OL12:58
592Eileen BjanesIL Tyrving13:00
593Elise Wærp HaugeNydalens SK13:02
594Marie Lien BackstrømHalden SK13:04
596Selma FærdenKolbotn og Skimt OL13:08
597Malin SveenBækkelagets SK13:10
598Julie Sophie WoldOK Moss13:12
599Ida Marie FlågenHeming Orientering13:14
600Helene Bjørkvold JendalFossum IF13:16
601Frida Hovgaard EisvangOK Moss13:18
602Konstanse MoholthKongsberg OL13:20
603Hedda SpangbergKonnerud IL13:22
604Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF13:24
605Kristin Melby JacobsenLardal OL13:26
607Emma Bangstad BergersenHamar OK13:30
608Inga Skaarer WiklundNydalens SK13:32
609Mari ØverbyKongsberg OL13:34
610Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL13:36
611Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK13:38
612Vilde Hagen-TafjordHalden SK13:40
613Mari BrendeFossum IF13:42
614Janna Sofie TellesbøØstmarka OK13:44
615Kristine SolbakkenIL Tyrving13:46

D 13-16C

2 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
788Josefin EylertsenHalden SK12:05
790Anne FrøislandVang OL12:07
791Ragnhild Blom-HagenFossum IF12:08

D 13-16N

2 170 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
866Selma Tørudbakken JendalFossum IF12:03
867Live ArntzenRaumar Orientering12:04
868Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL12:05

D 15-16

3 610 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
888Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL12:16
889Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)12:18
890Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL12:20
891Amélie AamodtOppsal Orientering12:22
892Alexandra LinløkkenØstmarka OK12:24
893Yngvild Langedal BreivikNydalens SK12:26
894Mari Landro SvingheimKonnerud IL12:28
895Petra HoveidAsker Skiklubb12:30
896Iris HolstIL Tyrving12:32
897Ida Sofie HjortlandLarvik OK12:34
898Marie LilandNydalens SK12:36
899Christine HoenEiker OL12:38
901Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK12:42
902Emma DanevadFredrikstad SK12:44
903Silje SlungaardIL Tyrving12:46
904Jenny BaklidKonnerud IL12:48
905Tina KallesonOppsal Orientering12:50
907Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL12:54
908Ingeborg RognstadHadeland OL12:56
909Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL12:58
910Ada WulfsbergNydalens SK13:00
911Ingrid BlindheimLillomarka OL13:02
912Oda ScheeleNydalens SK13:04
913Solveig LetmolieEiker OL13:06
914Thea LandKonnerud IL13:08
915Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL13:10
916Marte Madslien BakkenNydalens SK13:12
917Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL13:14
918Karoline BjørnerødOK Moss13:16
919Nora Småge HilsenKonnerud IL13:18
920Ane Sofie KroghOppsal Orientering13:20
921Berthe TesloHadeland OL13:22
922Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb13:24
923Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb13:26
924Oda Isnes TyseEiker OL13:28
925Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL13:30
926Kristine KravdalGjø-Vard OL13:32
927Nina PedersenSarpsborg OL13:34
929Live ØstvoldHeming Orientering13:38
930Karen Hoel JomaasFossum IF13:40
931Karoline TorøKongsberg OL13:42
932Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering13:44
933Celine YtternesKolbotn og Skimt OL13:46

D 15-16B

2 640 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
616Vilde RetteraasenIndre Østfold OK13:47
621Synne Marie JenssenHalden SK13:52
622Ingrid Grønlund MoenGimle IF13:53
623Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK13:54
624Silje CarlsenSturla, IF13:55
625Ina MartiniAsker Skiklubb13:56

D 17-A kort

3 870 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1000Anne Marie BlekenBækkelagets SK12:05
1001Camilla StridsklevIL Tyrving12:06
1002Line Drange RuudRøyken OL12:07
1003Johanne Øderud VatneBækkelagets SK12:08
1004Maiken SandbergNydalens SK12:09
1005Anna Isnes TyseEiker OL12:10
1006Cora EbnerKongsberg OL12:11
1007Hege Holth RekaaRøyken OL12:12
1008Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK12:13
1009Siri MoholthKongsberg OL12:14
1010Lene ColquhounLillomarka OL12:15
1011Kine GulliksenBækkelagets SK12:16
1012Kari LundNittedal OL12:17
1013Marte BergslandTrøsken IL12:18
1014Ida SvanbergRøyken OL12:19
1015Elin KallesonOppsal Orientering12:20
1016Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK12:21

D 17-B

3 070 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
707Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering12:14
710Lene FlessebergKongsberg OL12:17
711Yvonne SvendsenIL Tyrving12:18
712Ann-Karin LestebergKongsberg OL12:19
713Hilde Gunn HellenesOK Skeidi12:20
714Anne Berg GjølbergLarvik OK12:21
715Rita RaastadSkien OK12:22
716Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering12:23
717Christine BlixÅs-NMBU Orientering12:24
718Ina Cecilie LandroKonnerud IL12:25
719Vibeke LarsenSarpsborg OL12:26
720Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL12:27
721Camilla ImrikFredrikstad SK12:28
722Hanne BrendeFossum IF12:29
723Marianne Truslew HarstadKolbotn og Skimt OL12:30
724Kristin HjortlandLarvik OK12:31
725Ina BlågestadIndre Østfold OK12:32
726Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn12:33

D 17-C

2 300 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
806Anne SørlienGjø-Vard OL12:03
807Anita MathisenOL Tønsberg og omegn12:04
808Kristin Kinck RannemFossum IF12:05
809Kari BergLarvik OK12:06
810Else StordalOL Tønsberg og omegn12:07

D 21-A

4 490 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1077Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering12:00
1079Ida HopeOslostudentenes IK12:04
1080Anna-Thekla TonjerElverum OK12:06
1081Cristina LuisNydalens SK12:08
1082Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering12:10
1083Marianne BakkenNydalens SK12:12
1084Anne Marthe PeveriEiker OL12:14
1085Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL12:16
1086Sølvi FossøyEiker OL12:18
1087Tone Bleken RudVang OL12:20
1088Joanna ErikssonNydalens SK12:22
1089Hanne Maria VisterOslostudentenes IK12:24
1090Maria JonssonNydalens SK12:26
1091Elin EkebergIL Tyrving12:28
1092Julie Hilland AndersenHalden SK12:30
1093Marit IsachsenAsker Skiklubb12:32
1094Anne Johanne LindNydalens SK12:34
1095Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering12:36
1096Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering12:38
1097Heidi VogtØstmarka OK12:40
1098Celine RenardKongsberg OL12:42

D 35-

4 490 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1099Anja WingstedtHalden SK12:44

D 40-

4 490 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1105Astrid KravdalGjø-Vard OL12:56
1106Ingjerd SommerstadKongsberg OL12:58
1107Valborg MadslienLillehammer OK13:00
1108Helena AxelssonNydalens SK13:02
1109Sara MathisenPorsgrunn OL13:04
1110Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering13:06
1111Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK13:08
1112Trude HansenBerger og Svelvik OL13:10
1113Lene SandvikHalden SK13:12
1114Nina BirkelundAsker Skiklubb13:14
1115Audrun UtskarpenOslostudentenes IK13:16
1116Grete WestgaardIndre Østfold OK13:18
1117Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK13:20
1119Guro BryggenHalden SK13:24

D 45-

3 820 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1414Marit B. EithunNittedal OL12:05
1415Else Kari ScheeleNydalens SK12:06
1416Anne-Kristin KvammeRingerike OL12:07
1417Hilde VassendPorsgrunn OL12:08
1418Mona LomeHamar OK12:09
1419Gunn Elin RudiHadeland OL12:10
1420Heidi ØstliRaumar Orientering12:11
1421Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK12:12
1422Jorun RuudAsker Skiklubb12:13
1423Heidi MyklemyrEiker OL12:14
1424Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK12:15
1425Hilde PoppeFredrikstad SK12:16
1426Anne Borgen SturødNydalens SK12:17
1427Mette SpangbergKonnerud IL12:18
1428Mai Britt BjørkSandefjord OK12:19
1429Trine OldernesLillomarka OL12:20
1430Tone Karina IngesenSarpsborg OL12:21
1431Katrine BakkeFossum IF12:22
1432Kirsti KringhaugRingerike OL12:23
1433Hilde GrønengLillehammer OK12:24
1434Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK12:25
1435Kari Reppesgård HoltHedrum OL12:26
1436Runa Lien BackstrømHalden SK12:27
1437Aud Ellen BrevikSturla, IF12:28
1438Nora SkauenIL Tyrving12:29
1439Ingrid Eide RappRaumar Orientering12:30
1441Solveig BerganNydalens SK12:32
1442Hege SolerødGjø-Vard OL12:33
1443Ann Elin FlågenHeming Orientering12:34
1444Milda ØhlckersIL Tyrving12:35
1445Anne Teigland ArntzenRaumar Orientering12:36
1447Charlotte SkourupSturla, IF12:38
1448Siri StørmerNydalens SK12:39
1449Tone SkramRøyken OL12:40
1450Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb12:41
1451Isa HeggedalKonnerud IL12:42
1452Hanne Lerche RaadalHalden SK12:43
1453Anne Guro NøklebyRingerike OL12:44
1454Eva Lill KvisleAsker Skiklubb12:45
1456Frauke Schmitt GranHalden SK12:47
1457Kristin EgerKongsberg OL12:48
1458Merete UndelandSturla, IF12:49
1459Lenka WestinPorsgrunn OL12:50
1460Kristin FalkFossum IF12:51
1461Kristin BruserudOL Trollo12:52
1462Line Skjevik ArnevikRingerike OL12:53

D 50-

3 300 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1489Sissel SkovlyRingerike OL12:53
1490Maria TorgersenBækkelagets SK12:54
1492Anne Catherine EkrollRaumar Orientering12:56
1493Kjersti HovFossum IF12:57
1494Anita Sørensen DrageKongsberg OL12:58
1495Wenche LindløvSarpsborg OL12:59
1496Anne Kristine NorderudIL Tyrving13:00
1497Vanja StaffOL Toten-Troll13:01
1498Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering13:02
1499Elisabeth HetlevikKongsberg OL13:03
1500Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn13:04
1501Margrete EngzeliusAsker Skiklubb13:05
1502May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering13:06
1503Eirin MathiesenRingerike OL13:07
1504Gunhild MyhrAsker Skiklubb13:08
1505Signe Astrup ArnesenHeming Orientering13:09
1506Kari ChristiansenSandefjord OK13:10
1507Solveig SikkelandIL Tyrving13:11
1508Tove HeimdalKonnerud IL13:12
1509Eldri HoloFossum IF13:13
1510Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)13:14
1511Maria PerssonAsker Skiklubb13:15
1512Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK13:16
1513Trine OlaussenFredrikstad SK13:17
1514Hilda ØfsthusAsker Skiklubb13:18
1515Lillian BergeSandefjord OK13:19
1516Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering13:20
1517Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb13:21
1518Unn Hilde HeggedalKongsberg OL13:22
1519Trude FixdalIL Koll13:23
1520Kjersti Holt HanssenMåren OK13:24
1521Marianne ArnesenAsker Skiklubb13:25
1522Anne Marit BjergaardNydalens SK13:26
1523Hilde StorløkkenKongsberg OL13:27
1524Ingeborg ØderudBækkelagets SK13:28
1525Heidi SchatvetNotodden OL13:29
1526Siw SolstadIL Tyrving13:30
1527Anne MadslienNydalens SK13:31
1528Kristin FleisjeNittedal OL13:32
1529Marianne NjåsteinIL Tyrving13:33
1530Kari MadslienNydalens SK13:34

D 55-

3 300 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1531Elisabeth RømckeOK Moss13:35
1533Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL13:37
1534Kirsti Grundnes BergIL Tyrving13:38
1535Gerd FossestølNittedal OL13:39
1536Toril HallanLillomarka OL13:40
1537Mona StrandMåren OK13:41
1538Kjersti RønningHamar OK13:42
1539Berit DanielsenIL Tyrving13:43
1540Grete BerntsenMåren OK13:44
1541Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering13:45
1543Berit BergeIL Tyrving13:47
1546Ellen Sofie OlsvikNydalens SK13:50
1547Gunhild HennumLierbygda OL13:51
1549Anne Julsrud HaugenHalden SK13:53
1550Ingrid RavnanOL Toten-Troll13:54
1551Turid GiilRond OL13:55
1552Anne C TurterNydalens SK13:56
1553Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL13:57
1554Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK13:58
1555Inger SchibstedRøyken OL13:59
1556Bente LineIndre Østfold OK14:00
1557Marianne HjermstadFossum IF14:01
1558Randi NicolaisenAsker Skiklubb14:02
1559Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL14:03
1560Helle Egeberg VáriSturla, IF14:04
1561Reidunn HallanLillomarka OL14:05
1562Helena StubberudNydalens SK14:06
1563Kjersti SkantzeIL Tyrving14:07
1564Eva SyversenRøyken OL14:08
1565Dagrun MelkildHeming Orientering14:09

D 60-

2 840 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1570Randi NilstadIL Tyrving12:14
1571Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange12:15
1572Bjørg SvanbergRøyken OL12:16
1573Wenche BjørnstadRingsaker OK12:17
1574Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL12:18
1575Sirpa LiljaModum OL12:19
1576Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL12:20
1577Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK12:21
1578Wenche HultgreenIL Tyrving12:22
1579Lis DæhliLøten o-lag12:23
1580Unni Strand KarlsenFredrikstad SK12:24
1581Margrete JørandliGjø-Vard OL12:25
1582Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn12:26
1583Ellen Marie TurterNydalens SK12:27
1584Liv Inger PrangerødTistedalen FL12:28

D 65-

2 840 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1610Torid KvaalFreidig12:00
1613Toril RiddervoldHeming Orientering12:57
1614Jessica KathleMåren OK12:58
1615Aud I SpjelkavikIL Tyrving12:59
1616Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL13:00
1617Ingeborg BakkenMåren OK13:01
1618Ildiko HorvatiIL Tyrving13:02
1619Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL13:03
1620Bodil BerbyTrøsken IL13:04
1621Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL13:05
1622Kari HommerenTrøsken IL13:06
1623Anne Karin StigemoIL Imås13:07
1624Helga PeveriEiker OL13:08

D 70-

2 560 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1684Kjersti ThoStabæk IF13:01
1685Liv FeiringHamar OK13:03
1686Inger Lise BjordalOppsal Orientering13:05
1687Margareta BrynhildsenStokke IL13:07
1688Tea ForbergRond OL13:09
1689Kirsten BakkeGjø-Vard OL13:11
1690Birgitte BekkelundRøyken OL13:13
1691Astrid Reppesgård LieHedrum OL13:15
1692Inger HalckMåren OK13:17
1693Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL13:19
1694Sidsel SandelienHeming Orientering13:21

D 75-

2 560 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1663Elin DahlenRingerike OL12:19
1667Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb12:27
1668Johanna YtterbølGimle IF12:29
1669Unni DrageHaugerud IF12:31

D 80-

2 560 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1658Gudveig JørundlandOK Sør12:09

H -10

2 150 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
465Nikolai TesloHadeland OL12:26
466Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL12:27
468Ville Emil WingstedtHalden SK12:29
469Selmer LøkenOK Moss12:30
470Erlend SommerheinOK Horten12:31
472Arne BisethKongsberg OL12:33
473Magnus SigurdssonStokke IL12:34
474Iver AarsethNydalens SK12:35
475Olaf Blom-HagenFossum IF12:36
478Brage KristiansenOK Moss12:39
479Magnus Flydal JenstadFossum IF12:40
480Anders Hovgaard EisvangOK Moss12:41

H 11-12

2 160 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
485Øystein Kveseth IngebretsenLillomarka OL12:34
486Martin Christoffer BorgIL Koll12:35
487Rasmus D. EastwoodLillomarka OL12:36
488Christoffer ÅnensenOppsal Orientering12:37
489Niclas GunnerødStokke IL12:38
490Simen Gløgård StensrudNittedal OL12:39
491Audun NordbyFredrikstad SK12:40
492Frikk FinsrudAsker Skiklubb12:41
494Mathias LinløkkenØstmarka OK12:43
495Vetle FosdalGimle IF12:44
496Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL12:45
497Birk BreimoOK Moss12:46
498Marius Juell LarsenIL Tyrving12:47
499Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn12:48
500Emil Husebye AamodtFredrikstad SK12:49
501Mathias BirkelundAsker Skiklubb12:50
502Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL12:51
503Sverre SandvikHalden SK12:52
504Abdirahman HassanOK Moss12:53
505Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn12:54
506Erlend Grønlund MoenGimle IF12:55
507Vilhelm SvarødHalden SK12:56
508Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK12:57

H 11-12N

1 840 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
551Leo LundeOK Moss12:06
552Erlend BakkeFossum IF12:07
554Markus HirschBækkelagets SK12:09
555Simen SkeideOppsal Orientering12:10

H 13-14

2 910 m, 53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
627Tarje EspelinAsker Skiklubb12:03
629Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb12:07
630Lukas KlausenSturla, IF12:09
631Lars Mikkel Lødeng NilsenOK Moss12:11
632Peder BryggenHalden SK12:13
633Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb12:15
634Andreas DaleBergens TF12:17
635Johan EgerKongsberg OL12:19
637Anders TaraldsenLillehammer OK12:23
638Kristoffer ØhlckersIL Tyrving12:25
639Gaute LindaasElverum OK12:27
640Alfred BjørnerødOK Moss12:29
641Mikael BirkelundAsker Skiklubb12:31
642Eivind Bogen ArenthSturla, IF12:33
643Philip RomørenFossum IF12:35
644Christian Fredrik BorgIL Koll12:37
645Birk Felland SætnanFossum IF12:39
646Mats LindaasElverum OK12:41
647Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK12:43
648Jonathan EylertsenHalden SK12:45
649Sander Tonjer FingarsenElverum OK12:47
650Vilmer NybergAsker Skiklubb12:49
652Sondre LadimOK Moss12:53
653Sivert PoppeFredrikstad SK12:55
654Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb12:57
657Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering13:03
658Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK13:05
659Martin Størmer-AntonsenNydalens SK13:07
660Stian Måseide SørlieRaumar Orientering13:09
661Axel AaldeNydalens SK13:11
662Sigurd Saxe SandvikHalden SK13:13
663Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK13:15
664Birk ThorstensenOppsal Orientering13:17
666Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK13:21
667Anders KlavenesSandefjord OK13:23
668Tor Erling GjølsjøOK Moss13:25
669Theodor BjørkSandefjord OK13:27
670Atle Nikolai WølloKongsberg OL13:29
671Kristian Juell LarsenIL Tyrving13:31
672Martin Nøkleby MellingRingerike OL13:33
673Halvor LøkenKongsberg OL13:35
674Stein Aas StræteRingerike OL13:37
675Jonas MyhrAsker Skiklubb13:39
676Fridtjof ReuschHeming Orientering13:41
677Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK13:43
678Tobias MathisenPorsgrunn OL13:45
679Ludvik SætherFredrikstad SK13:47
680Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn13:49
681Gaute BerganNydalens SK13:51
682Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL13:53
683Arne BerganKongsberg OL13:55
684Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering13:57
685Elias StubberudNydalens SK13:59

H 13-16C

2 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
799Håkon WedumLillehammer OK12:16
800Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering12:17
801Eirik Røhne SkoftelandIL Koll12:18
802Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn12:19

H 13-16N

2 170 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
872Ivar HansenSarpsborg OL12:09

H 15-16

4 320 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
934Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK12:05
940Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn12:33
941Mathias Pedersen VoldLillomarka OL12:35
942Joachim Sandor KnudsenSturla, IF12:37
943Sondre YtterbøAsker Skiklubb12:39
944Bendik EliassenFredrikstad SK12:41
945Andreas Juell LarsenIL Tyrving12:43
946Lars Young VikNydalens SK12:45
947John OtterleiØstmarka OK12:47
948Odin SætherFredrikstad SK12:49
949Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF12:51
951Eirik ImrikFredrikstad SK12:55
952Sivert Sande KvermeFossum IF12:57
953Tore Herman KirkebøenHalden SK12:59
954Lars Øderud VatneBækkelagets SK13:01
955Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering13:03
956Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering13:05
957Adam KristiansenOK Moss13:07
958Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering13:09
959Theodor LierIndre Østfold OK13:11
961Sondre OttesenFredrikstad SK13:15
962Jakob TorgersenHalden SK13:17
963Egil FrydenlundSturla, IF13:19
964Tobias EspedalNydalens SK13:21
965Anders HorveiRaumar Orientering13:23
966Johan Kristian UndelandSturla, IF13:25
967Cornelius BjørkSandefjord OK13:27
968Erlend BørliFossum IF13:29
969Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK13:31
970Nils TveiteÅs-NMBU Orientering13:33
971Christopher LadimOK Moss13:35
972Isak JonssonNydalens SK13:37
973Henrik ReuschHeming Orientering13:39
974Felix FinsrudAsker Skiklubb13:41
975Mikkel KatlaFossum IF13:43
976Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering13:45
977Eirik BlågestadIndre Østfold OK13:47
978Rolf Trygve HaugKongsberg OL13:49
980Vetle DrageKongsberg OL13:53
981Eilev KvaaleAsker Skiklubb13:55
982Ferdinand FremmingHeming Orientering13:57
983Vebjørn Blom-HagenFossum IF13:59
984Runar Saur ModahlFredrikstad SK14:01
985Gaute Kvittum NytrøenTynset IF14:03
986Jonatan AuneHalden SK14:05
987Grunde IsaksætreGrue IL14:07
988Kristian ØstermannHeming Orientering14:09
989Sondre Zahl HagenFossum IF14:11
990Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering14:13
991Eivind Berner MyhreFossum IF14:15
992Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL14:17
993Ådne SkjærsteinIL Tyrving14:19

H 15-16B

2 910 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
690Sander Solheim OttesenSturla, IF14:04
691Endre Rognskog MellaOppsal Orientering14:05
692Sander BystrømIndre Østfold OK14:06

H 17-A kort

3 870 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1022Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL12:27
1023Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL12:28
1024Marius StaffOL Toten-Troll12:29
1025Peter CarlsenSturla, IF12:30
1028Trond Ivar FossaasGimle IF12:33
1029Ola LestebergKongsberg OL12:34
1030Petter FureOppsal Orientering12:35
1073Øivind FrøislandVang OL12:36
1032Fredrik SaugestadNydalens SK12:37
1033Tore Grønlund MoenGimle IF12:38
1034Arnstein DaleOL Vallset/Stange12:39
1035Fredrik FærdenKolbotn og Skimt OL12:40
1036Ola NilsenOppsal Orientering12:41

H 17-B

3 070 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
694Markus Månum MoenMåren OK12:01
696Jan MolstadGjø-Vard OL12:03
697Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL12:04
698Runar ThorstensenOppsal Orientering12:05
699Thor NorderudIL Tyrving12:06
700Tor Halvor BolkesjøBækkelagets SK12:07
701Jarle RogndokkenFet OL12:08
702Martin HeitmannGimle IF12:09
703Morten AndresenOK Skeidi12:10
704Thor VollsetHeming Orientering12:11
705Per Anders YtterbøAsker Skiklubb12:12
706Haakon PettersenSandefjord OK12:13

H 17-C

2 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
812Børge TaraldsenLillehammer OK12:09
814Even LundeVarteig OL12:11

H 21-A

5 450 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1123Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK12:47
1124Brian Aagaard NielsenLillomarka OL12:49
1125Stig Carlson StrandhagenRøyken OL12:51
1126Thomas SchiveBækkelagets SK12:53
1127Eirik Holth JohannessenRøyken OL12:55
1128Pål SkogedalAsker Skiklubb12:57
1129Arno Lilja GrønhovdModum OL12:59
1130Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL13:01
1131Eirik RavnanIL Tyrving13:03
1132Torgeir StrandhagenRøyken OL13:05
1133Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL13:07
1134Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb13:09
1135Vebjørn RøtvoldKongsberg OL13:11
1136Henning C StrandhagenRøyken OL13:13
1137Daniel FløtreNydalens SK13:15

H 35-

5 450 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1140Lars JacobsenIL Tyrving13:21
1141Tom André AlstadsætherEiker OL13:23
1142Stian OverskeidIndre Østfold OK13:25
1143Henrik Drange RuudRøyken OL13:27

H 40-

5 450 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1171Steinar EastwoodLillomarka OL12:23
1150Sindre ValsgårdIndre Østfold OK13:41
1151Runar StangTrøsken IL13:43
1153Espen RøsteKongsberg OL13:47
1154Henrik Bleken RudVang OL13:49
1155Pål Christian IngierdBækkelagets SK13:51
1156Charles HalaasFossum IF13:53
1157Endre StoksethNydalens SK13:55
1158Karl Even RyghHeming Orientering13:57
1159Ivar SeierstadIL GeoForm13:59
1160Robert BanfiÅs-NMBU Orientering14:01
1161Torstein HoleNydalens SK14:03
1162Jan Tore LudvigsenIL Koll14:05
1163Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL14:07
1164André JægtvikKonnerud IL14:09
1165Thomas BedinIndre Østfold OK14:11
1166Gard LindsethNydalens SK14:13
1167Thomas LieFredrikstad SK14:15
1168Fredrik LarsenIndre Østfold OK14:17
1169Are BisethKongsberg OL14:19
1170Lars ChristiansenIndre Østfold OK14:21
1172Inge LindsethNydalens SK14:25

H 45-

4 970 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1182Torbjørn Blom-hagenFossum IF12:17
1183Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering12:19
1184Terje BlindheimLillomarka OL12:21
1185Kenneth BilstadVang OL12:23
1186Christian ReuschHeming Orientering12:25
1188Lars EnerhaugenModum OL12:29
1189Kyrre GranFet OL12:31
1190Tor RingstadHedrum OL12:33
1191Bjørn MartiniAsker Skiklubb12:35
1192Espen DanevadFredrikstad SK12:37
1193Martin ØhmanGjø-Vard OL12:39
1194Trond EvensenOL Tønsberg og omegn12:41
1195Harald Eide-FredriksenHeming Orientering12:43
1196Roar MathisenOL Tønsberg og omegn12:45
1197Tor BrennaNittedal OL12:47
1198Øyvind ThømtIndre Østfold OK12:49
1199Pål SommerheinOK Horten12:51
1200Eirik JørgensenIL Tyrving12:53
1201Lars-Inge ArnevikRingerike OL12:55
1202Bjørn Axel GranHalden SK12:57
1203Svein MelbySarpsborg OL12:59
1204Erik Utne VieHaugesund IL Orientering13:01
1205Stig MellingRingerike OL13:03
1206Christian GløgårdNittedal OL13:05
1207Trond GjelstadSandefjord OK13:07
1208Harald BakkeFossum IF13:09
1209Per Olav GulbrandsenLarvik OK13:11
1210Kjell Petter SmågeKonnerud IL13:13
1211Håkon BørliFossum IF13:15
1213Øyvind LienGjø-Vard OL13:19
1214Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL13:21
1215Morten RannemFossum IF13:23
1216Morten MoslandOppsal Orientering13:25
1217Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL13:27
1218Einar ModahlFredrikstad SK13:29
1219Ståle HeitmannFossum IF13:31
1220Pål AngvollFredrikstad SK13:33
1221Pål BackstrømHalden SK13:35
1222Even ErlienGjø-Vard OL13:37
1223Knut Jostein SætnanFossum IF13:39
1224Kent KopperudIndre Østfold OK13:41
1225Hans Christian MeenPorsgrunn OL13:43
1226Anders GustafssonSturla, IF13:45
1227Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering13:47
1228Olav HasaasFossum IF13:49
1229Bjørn HaugeNydalens SK13:51
1230Hans Olav HygenØstmarka OK13:53
1231Håvard HågårdKonnerud IL13:55
1232Esten KorenNydalens SK13:57
1233Einar KlavenesSandefjord OK13:59
1234Karl Anton UndelandSturla, IF14:01
1235Tore SandvikHalden SK14:03
1236Bjørnar OlsrødStokke IL14:05
1237Dag Arne LierIndre Østfold OK14:07
1238Rune ScheeleNydalens SK14:09
1239Henrik OttesenFredrikstad SK14:11
1240Anders FærdenKolbotn og Skimt OL14:13

H 50-

4 870 m, 61 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1247Erik SaugerudKonnerud IL12:22
1248Bent Sande KvermeFossum IF12:24
1249Jan Tore HenriksenNydalens SK12:26
1250Roar ByeModum OL12:28
1251Njål SvingheimKonnerud IL12:30
1252Arne Håkon JørgensenSandefjord OK12:32
1253Kjetil EspedalNydalens SK12:34
1254Stein MellaOppsal Orientering12:36
1255Dag BrenåsVarteig OL12:38
1256Anders FlågenHeming Orientering12:40
1257Harald BergeLøten o-lag12:42
1258Roger Andre VaneboKongsberg OL12:44
1259Frank LøwengreenFredrikstad SK12:46
1260Jan Richard EriksenAsker Skiklubb12:48
1261Oskar KaaløySandefjord OK12:50
1262Arild AndresenFossum IF12:52
1263Ole Petter HaugenNydalens SK12:54
1264Helge GisholtOK Skeidi12:56
1265Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)12:58
1266Ole Edvard HjortlandLarvik OK13:00
1267Frank SvarødIdd Sportsklubb13:02
1268Tormod BøeFossum IF13:04
1269Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering13:06
1270Einar TesloHadeland OL13:08
1271Stein H. HagenFossum IF13:10
1273Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb13:14
1274Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL13:16
1275Øystein JensenSarpsborg OL13:18
1276Gudmund JenssenHalden SK13:20
1277Øyvind HyllesethSkien OK13:22
1278Harald KvisliNotodden OL13:24
1279Are NjåsteinIL Tyrving13:26
1280Børge PedersenNydalens SK13:28
1281Tormod JensenSarpsborg OL13:30
1282Gjermund GravirAsker Skiklubb13:32
1283Håkon JendalFossum IF13:34
1284Øivind BergetSarpsborg OL13:36
1285Ottar WiklundNydalens SK13:38
1286Geir NilsenViul Orienteringsklubb13:40
1287Syver LøkenKongsberg OL13:42
1288Øystein ØstermannHeming Orientering13:44
1289Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering13:46
1290Leif StørmerFossum IF13:48
1291Terje LinløkkenØstmarka OK13:50
1293Øyvind HelmersenFet OL13:54
1294Ole TørnqvistFana IL13:56
1295Ole IngesenSarpsborg OL13:58
1296Pål Kogstad NæssRaumar Orientering14:00
1298Jan Erik AalbergBækkelagets SK14:04
1299Nils Petter FremmingHeming Orientering14:06
1300Nils Henrik JendalFossum IF14:08
1301Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb14:10
1302Jon Iver BakkenNydalens SK14:12
1303Arne TorgersenBækkelagets SK14:14
1304Are KristiansenIL Tyrving14:16
1305Svein GranerudAsker Skiklubb14:18
1306Jan Erik IsaksenNydalens SK14:20
1307Arne DybdahlLillomarka OL14:22
1308Guttorm L EggeOslostudentenes IK14:24
1309Torstein KvaaleAsker Skiklubb14:26
1310Einar GisholtFossum IF14:28

H 55-

4 187 m, 55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1318Bjørn BakkevigHeming Orientering12:07
1319Frode KamsvågIL Tyrving12:08
1320Roar NydalAsker Skiklubb12:09
1321John YtternesKolbotn og Skimt OL12:10
1322Nils Harald StaffOL Toten-Troll12:11
1323Øystein KildahlØstmarka OK12:12
1324Kjell MarksetIL Koll12:13
1325Richard HolmgrenBergnäsets AIK12:14
1326Hallvard FjærLillomarka OL12:15
1327Øyvind Roger HansenRøyken OL12:16
1328Lars-Erik FiskumIL Tyrving12:17
1329Audun StrandlieGjø-Vard OL12:18
1330Axel BromanderFredrikstad SK12:19
1331Espen RaastadSkien OK12:20
1332Pål HellerudHalden SK12:21
1333Hallvard BergIL Tyrving12:22
1334Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL12:23
1335Øivind MyhreKongsberg OL12:24
1336Peer StiansenNydalens SK12:25
1337Andreas HuberHamar OK12:26
1338Øyvind DrageKongsberg OL12:27
1339Asle JahrenRaumar Orientering12:28
1340Jon LahlumIL GeoForm12:29
1341Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb12:30
1342Hans Henrik FremmingHeming Orientering12:31
1343Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL12:32
1344Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL12:33
1345Christian SchibstedRøyken OL12:34
1346Per SandbergNydalens SK12:35
1347Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)12:36
1348Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering12:37
1349Jan Morten AndersenSturla, IF12:38
1350Ove MartinsenHauketo IF12:39
1351Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL12:40
1352Bjørn Henning GrandalIL Tyrving12:41
1353Terje HenriksenAsker Skiklubb12:42
1354Jan SølvbergEiker OL12:43
1355Kristian KihleRingerike OL12:44
1356Donald SkantzeIL Tyrving12:45
1357Arild KirkerødSarpsborg OL12:46
1358Egil EideIL Tyrving12:47
1359Sigbjørn ModalsliFossum IF12:48
1360Per SlungaardIL Tyrving12:49
1361Erik NæssØstmarka OK12:50
1362Onno VerberneOL Toten-Troll12:51
1363Håkon LøvliAsker Skiklubb12:52
1364Petter GullikstadRøros IL12:53
1365Halvor JutulstadBækkelagets SK12:54
1366Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering12:55
1367Bjørn WilladssenHeming Orientering12:56
1368Terje DengerudNydalens SK12:57
1369Tor LahlumKolbotn og Skimt OL12:58
1370Kim Farnes HansenLierbygda OL12:59
1371Morten KarlsenMåren OK13:00
1372Svein-Erik SøgårdKongsberg OL13:01

H 60-

4 187 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1379Alf PettersenIL Tyrving13:08
1380Tor Ragnar AndersenHalden SK13:09
1381Øystein RuudFredrikstad SK13:10
1382Einar LienLøten o-lag13:11
1383Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL13:12
1384Bjørn ÅstorpSarpsborg OL13:13
1385Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK13:14
1387Arve GlittumOK Skeidi13:16
1388Harald ØstbyeElverum OK13:17
1389Per SchancheAsker Skiklubb13:18
1390Eirik NordbrødenHalden SK13:19
1391Øyvind GylverAsker Skiklubb13:20
1392Einar JensenNydalens SK13:21
1393Per Kristian EkebergIL Tyrving13:22
1394Geir Holm GundersenSturla, IF13:23
1396Per Gunnar DahlRingerike OL13:25
1397Fredrik SteiwerLillomarka OL13:26
1398Kjell SvanbergRøyken OL13:27
1399Per OsenVestre Akers SK13:28
1400Tov Arne BondalNotodden OL13:29
1401Einar Kristian LundeVarteig OL13:30
1403Kjell RønnebergRøyken OL13:32
1404Øyvind SørlieHadeland OL13:33
1405Trond HegnaAsker Skiklubb13:34
1406Frode LøsetRingerike OL13:35
1407Morten JohannessenRøyken OL13:36
1408Kjell WestinPorsgrunn OL13:37

H 65-

3 820 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1463Widar TrømborgSande Sportsklubb12:54
1468Øivind FadumSande Sportsklubb12:59
1469Hans Lyder HaareKonnerud IL13:00
1471Per Ove TransethRøyken OL13:02
1472Per ØhlckersIL Tyrving13:03
1473Per-Erik ØstlieDriv IL13:04
1474Leif Roger HultgreenRingerike OL13:05
1475Peter KlavenessMåren OK13:06
1476Ole Jørgen HommerenTrøsken IL13:07
1477Georg KapperudOppsal Orientering13:08
1478Paul SkjakerHadeland OL13:09
1479Harald AasheimOppsal Orientering13:10
1481Ola BroxOL Toten-Troll13:12
1482Jimmy NordliTrøsken IL13:13
1483Petter NæssOppsal Orientering13:14
1484Øyvind HoveidAsker Skiklubb13:15
1485Tom A. KarlsenFredrikstad SK13:16

H 70-

2 840 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1626Tom WahlgrenSarpsborg OL12:06
1630Terje MalmHamar OK13:14
1632Hans StordalOL Tønsberg og omegn13:16
1633Åsmund JahrDriv IL13:17
1634Henning GaarderKonnerud IL13:18
1635Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving13:19
1636Thor PalmgrenHalden SK13:20
1637Anders Johan KrosbyFredrikstad SK13:21
1638Jon FærdenKolbotn og Skimt OL13:22
1639Trond FeiringHamar OK13:23
1640Willy GrønstadGimle IF13:24
1641Rolf GjølbergLarvik OK13:25
1642Trond WettergreenDriv IL13:26
1643Tore AabergIndre Østfold OK13:27
1644Kjell StenstadvoldIL Tyrving13:28
1645Roar BjordalOppsal Orientering13:29
1646Thorolf TrolsrudBotne SK13:30
1647Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL13:31
1648Bjørn SpjelkavikIL Tyrving13:32
1649Runar KittilsenStokke IL13:33
1650György HorvatiIL Tyrving13:34
1651John Thomas PetersenNittedal OL13:35
1652Bjørn SandelienHeming Orientering13:36
1653Ingar HåkonsenKongsberg OL13:37
1654Hasse BergstrømIL Tyrving13:38
1655Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering13:39

H 75-

2 840 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1586Gunnar ØsterbøFreidig12:05
1589Trygve FosseGimle IF12:33
1590Ivar Louis BergSturla, IF12:34
1592Erling TidemannLommedalens IL12:36
1593Jon C. FougnerHeming Orientering12:37
1594Roger TorperIndre Østfold OK12:38
1595Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn12:39
1596Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK12:40
1597Per Øystein AndersenLarvik OK12:41
1599Bjørn W. LudvigsenSturla, IF12:43
1600Bjørn GunnerødAsker Skiklubb12:44
1601Anton LommeHedrum OL12:45
1602Odd KletteliBækkelagets SK12:46
1603Steinar RuudKonnerud IL12:47
1604Anders TaraldrudIndre Østfold OK12:48
1605Oddvar GjelstadSandefjord OK12:49
1606Tormod DahlenRingerike OL12:50
1607Tor Eivind EdvardsenLarvik OK12:51
1608Bjørn EgnerHeming Orientering12:52
1609Magnar ØvreåsBotne SK12:53

H 80-

2 560 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1674Carl-Fred. KolderupStabæk IF12:41
1675Helge HalvorsenLarvik OK12:43
1676Magnar ReppesgårdHedrum OL12:45
1677Tor DrageHaugerud IF12:47
1678Einar JørundlandOK Sør12:49
1679Per MeilandLommedalens IL12:51

H 85-

2 560 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1661Tor HernesGimle IF12:15
1662Helge TvedtenLarvik OK12:17

D 17-18 E

4 390 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL12:01
303Emma Eithun PaulsenLillomarka OL12:05
304Hedda SkatvedtRaumar Orientering12:07
306Tonje Rognerud BøeFossum IF12:11
307Maren NorderudIL Tyrving12:13
308Maria Rørvik HaverLillomarka OL12:15
309Linn Mei WaalerMåren OK12:17
310Frida Bakken UlsethNydalens SK12:19
311Helene EgerKongsberg OL12:21
312Ragne WiklundNydalens SK12:23
313Oda Marie ColquhounLillomarka OL12:25
314Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL12:27
315Andrea VaneboKongsberg OL12:29
316Thea DyrkornEiker OL12:31
318Selma KristiansenOK Moss12:35
319Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL12:37
320Anna MeenPorsgrunn OL12:39
321Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss12:41
322Solveig Eline BergIL Tyrving12:43
323Kathinka RogstadKongsberg OL12:45
324Ane Holm GrønengLillehammer OK12:47
325Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK12:49
326Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF12:51
327Marlin HaavengenKongsberg OL12:53
328Åsne Naadland HoloFossum IF12:55
329Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL12:57
330Synne StrandAsker Skiklubb12:59
331Aurora GjølsjøOK Moss13:01
333Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK13:05
334Hanne VassendPorsgrunn OL13:07
335Ane DyrkornEiker OL13:09
336Heidi Therese WiestVang OL13:11
337Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK13:13
338Andrine Harriet FremstadLarvik OK13:15

D 19-20 E

4 730 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
274Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb12:08
275Ingvild C. FleisjeLillomarka OL12:10
276Oda J SikkelandIL Tyrving12:12
277Margrete KrageSarpsborg OL12:14
278Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb12:16
279Marit Melby JacobsenLardal OL12:18
280Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL12:20
281Ellen Marie AriansenLillomarka OL12:22
282Emilie WestinPorsgrunn OL12:24
283Vilde MalmeiNTNUI12:26
284Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering12:28
285Elise UllernIL Tyrving12:30
286Margrethe WisløffAsker Skiklubb12:32
287Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering12:34

D 21-E

5 090 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
106Ingjerd MyhreKongsberg OL12:11
107Karoline AuneHalden SK12:13
108Marie OlaussenFredrikstad SK12:15
109Delphine PoirotLillomarka OL12:17
110Louise OramBækkelagets SK12:19
111Hedda Raadal BjørloHalden SK12:21
112Maria BrodinFossum IF12:23
113Ingvild Maalen-JohansenNTNUI12:25
114Jo ShepherdHalden SK12:27
115Mari Jevne ArnesenIL Tyrving12:29
116Marit ValaOppsal Orientering12:31
117Linn HokholtIL Tyrving12:33
118Gina GranstedtHalden SK12:35
119Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK12:37
120Karoline AndersenIL Tyrving12:39
121Emilie Westli AndersenLøten o-lag12:41
122Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK12:43
123Marthe GløersenBækkelagets SK12:45
124Marianne DæhliHalden SK12:47
125Therese HaareKonnerud IL12:49
126Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK12:51
127Lene Godager KaasBækkelagets SK12:53
128Kristine FjeldboIL Tyrving12:55
129Andrine BenjaminsenLillomarka OL12:57
130Maren KoplandModum OL12:59
131Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK13:01
132Siri UlvestadNydalens SK13:03
133Cassie TrewinIL Tyrving13:05
134Magdalena CermakovaNydalens SK13:07
135Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering13:09
136Ida TiltnesIL Tyrving13:11
138Lizzie InghamHalden SK13:15
139Arianna TauferNydalens SK13:17
140Kine Hallan SteiwerHalden SK13:19
141Sofie JohanssonLøten o-lag13:21
142Kamilla OlaussenFredrikstad SK13:23
143Sabine HauswirthHalden SK13:25
144Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL13:27
146Lone MalmgrenGjø-Vard OL13:31
147Marion HuberNydalens SK13:33
148Gøril FristadHalden SK13:35

H 17-18E

4 870 m, 48 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207Audun BerganNydalens SK12:25
208Alexander Skaug YtterbølHalden SK12:27
209Emil StørmerFossum IF12:29
210Mats EidsmoFreidig12:31
211Aslak HeimdalKonnerud IL12:33
212Elias ØhmanGjø-Vard OL12:35
213Eirik Høst FossgardLillomarka OL12:37
214Audun Melby JacobsenLardal OL12:39
215Peter GisholtFossum IF12:41
216Håkon SturødNydalens SK12:43
217Joar OldernesLillomarka OL12:45
219Njaal Ellegaard MelbyVang OL12:49
220Erlend BrendstuenHalden SK12:51
221Andreas RambergØstmarka OK12:53
222Vegard LøvliAsker Skiklubb12:55
223Erling HjermstadFossum IF12:57
224Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb12:59
225Ole Johan BråtenVang OL13:01
226Trygve MyhrAsker Skiklubb13:03
227Styrk Hundseid KamsvågFossum IF13:05
228Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK13:07
229Sander ArntzenAsker Skiklubb13:09
231Jørgen BaklidKonnerud IL13:13
232Fredrik SveenVang OL13:15
233Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF13:17
234Trym B IslandOL Tønsberg og omegn13:19
235Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF13:21
236Joar GjerdahlKonnerud IL13:23
238Oskar ArnevikRingerike OL13:27
239Jostein Svaland DaleVang OL13:29
240Sindre R HoltHedrum OL13:31
241Simen BallangrudRaufoss IL Orientering13:33
242Erik Hæstad BjørnstadFossum IF13:35
243Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK13:37
244Petter Astrup ArnesenHeming Orientering13:39
245Rasmus MathisenPorsgrunn OL13:41
246August Asheim BirkelandHalden SK13:43
247Elias JonssonNydalens SK13:45
248Øyvind HjermstadFossum IF13:47
249Even LindaasVang OL13:49
251Haakon JohannesenIndre Østfold OK13:53
253Niels Christian HellerudHalden SK13:57
254Sølve DrageKongsberg OL13:59
255Elias Skjolden SørensenLillomarka OL14:01
256Oskar Spets StorhovFreidig14:03
257Eskil FrøislandVang OL14:05
258Martin Andresen SkotteFossum IF14:07
259Per Clemet WisløffAsker Skiklubb14:09

H 19-20E

5 260 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
156Ivar Jevne ArnesenHamar OK12:26
157Tarjei HoloFossum IF12:28
158Eirik Langedal BreivikNydalens SK12:30
159Vegard MyklemyrEiker OL12:32
160Bjørnar LøvliAsker Skiklubb12:34
161Olav Milian Schmitt GranHalden SK12:36
162Sander H. RogndokkenNydalens SK12:38
163Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12:40
164Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb12:42
165Thomas TubbehaugenOK Moss12:44
166Ole Martin EdstrømOppsal Orientering12:46
168Amund HoelRaumar Orientering12:50
169Jostein TandbergNydalens SK12:52
171Audun Rognerud BøeFossum IF12:56
172Audun HeimdalKonnerud IL12:58
173Anders HagaRaumar Orientering13:00
174Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn13:02
175Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK13:04

H 21-E1

5 980 m, 77 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8Martin Grotle SoukupBækkelagets SK11:52
10Martin SchälliBækkelagets SK11:56
11Mikael OlaussonOslostudentenes IK11:58
12Erik Feyling HaareKonnerud IL12:00
13Anders StorbratenBækkelagets SK12:02
14Håvard LucasenFredrikstad SK12:04
15Espen FiskumHalden SK12:06
16Hans Petter MathisenFredrikstad SK12:08
17Andreas RüedlingerHalden SK12:10
18Oskar StørmerFossum IF12:12
20Bjørn EkebergIL Tyrving12:16
21Mathias BenjaminsenLillomarka OL12:18
22Morten Nilstad PettersenIL Tyrving12:20
23Jon PedersenHalden SK12:22
24Torgeir NørbechIL Tyrving12:24
25Magnus NordbrødenHalden SK12:26
26Håvard BergetFredrikstad SK12:28
27Sverre Waaler KaasNydalens SK12:30
28Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering12:32
29Simen BordalFossum IF12:34
30Damien RenardKongsberg OL12:36
31Stefan RingOK Löftan12:38
32Einar TommelstadNydalens SK12:40
33Knut AasheimHalden SK12:42
35Sigurd Myhre AndreassenHalden SK12:46
36Vegard RuttenborgNTNUI12:48
37Magne DæhliHalden SK12:50
38Haakon IngvaldsenNydalens SK12:52
39Per WiréhnAsker Skiklubb12:54
40Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL12:56
41Ralph StreetNydalens SK12:58
42Andrei ZhuravlevHalden SK13:00
43Anders VisterNydalens SK13:02
44Emil WingstedtHalden SK13:04
45Morten Severin SaueIL Tyrving13:06
46Erik ThorssonTurun Metsänkävijät13:08
48Marius ØieLøten o-lag13:12
49Erik AnderssonIL Tyrving13:14
50Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering13:16
51Håvard MyhreBækkelagets SK13:18
53Mattias KarlssonFredrikstad SK13:22
54Gunnar HolmgrenBergnäsets AIK13:24
55Jan SedivyHalden SK13:26
56Sondre Sande GullordNydalens SK13:28
57Thor MellaOppsal Orientering13:30
58Carl Godager KaasBækkelagets SK13:32
59Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK13:34
60Gunnar A FiskumIL Tyrving13:36
61Simen SmestadBækkelagets SK13:38
62Marius WikstrømRingsaker OK13:40
63Vetle ChristiansenBækkelagets SK13:42
64Øystein SørensenNydalens SK13:44
65Eirik Kamstrup HovindHalden SK13:46
66Alan CherryNydalens SK13:48
67Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK13:50
68Peter NordbrødenHalden SK13:52
69Eskil Sande GullordBækkelagets SK13:54
70Markus HolterHalden SK13:56
71Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering13:58
72Bojan BlumensteinNydalens SK14:00
73Lavran ThorstensenOppsal Orientering14:02
74Matthew SpeakeLillomarka OL14:04
75Sigve VågsnesOppsal Orientering14:06
76Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb14:08
77David GottfridssonLillomarka OL14:10
78Øyvind WiggenByåsen IL14:12
79Sindre RønningNydalens SK14:14
80Magne HagaRaumar Orientering14:16
81Anders Felde OlaussenNTNUI14:18
82Sigur HeggedalNydalens SK14:20
83Mats NordbrødenHalden SK14:22
85Morten Taraldsten BrunesModum OL14:26
86Håkon Raadal BjørloHalden SK14:28
87Ola Marius PedersenOppsal Orientering14:30
88Jostein AndersenNydalens SK14:32
89Vegard Jarvis WestergårdHalden SK14:34
90Mathias NipenBækkelagets SK14:36

Direkte N

1 660 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
437Stian LillegårdLillomarka OL13:38
438Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK13:39

Direkte C

2 300 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
815Tom V. SletnerRøyken OL12:12
816Terje ThrondsenNittedal OL12:13
817Martine A. HenningGimle IF12:14
818Sigvald MarholmNOTEAM12:15
819Ida LindbergAxa Sportsclub12:16
820Mona GammelliIL Koll12:17
821Jane HelmersenFet OL12:18
822Andrea SkålandTrøsken IL12:19
823Melissa TroutNydalens SK12:20
856Astrid Elisabeth KureSarpsborg OL12:53
857Knut BjerknesRøyken OL12:54
858Bjørg BogstrandNydalens SK12:55
859Hans Gøran BjørkSandefjord OK12:56
860Fredrik GudmestadFredrikstad SK12:57
861Siri Schive HjeldeNOTEAM12:58
862Kjetil SpangbergKonnerud IL12:59

Direkte B

3 070 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3051Fredrik MartinsenTrøsken IL10:00
3052Harald SørensenLillomarka OL10:00
727Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn12:34
728Stein Arne NegårdVang OL12:35
729Solveig SletnerRøyken OL12:36
730Liv Edle GrønstadGimle IF12:37
731Anne Moian NydalAsker Skiklubb12:38
732Lucie StørmerFossum IF12:39
733Helle HundsvedIL Tyrving12:40
734Marit Pedersen StartnrTrøsken IL12:41
735Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK12:42
736Kari StrandLierbygda OL12:43
737Mari AarsethNydalens SK12:44
738Astrid Waaler KaasHadeland OL12:45
739Dag KaasHeming Orientering12:46
740Gry Holmgren HafskjoldBergnäsets AIK12:47
741Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK12:48
742Ana Maria WilhelmsenLarvik OK12:49
743Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL12:50
744Harald AulieIL Koll12:51
745Jørn NordbrødenHalden SK12:52
746Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL12:53
747Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn12:54
748Lotta MyhreIL Koll12:55
749Henrik GudimØstmarka OK12:56
750Barrie SpeakEBOR12:57
751Christine HandstangerKolbotn og Skimt OL12:58
752Arne ArnesenHamar OK12:59
753Anne-Guri JevneHamar OK13:00
754Roger WiikRøyken OL13:01
755Arnfinn SkålandTrøsken IL13:02
756Tellef Juell LarsenIL Tyrving13:03
757Leif Arne NytrøenTynset IF13:04
758Aud Margret KirkhornMåren OK13:05
759Trygve TveteråsFredrikstad SK13:06
760Yngve FinkenhavnNittedal OL13:07
761Anne NilsenÅs-NMBU Orientering13:08
762Kristin Stubban HygenØstmarka OK13:09
764Inger SvalandOL Vallset/Stange13:11
765Eva Steffensen JohansenGimle IF13:12
766Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn13:13
767Bjørn ÅrbuVarteig OL13:14
768Ingrid Lundin BerganKongsberg OL13:15
769Sølvi MartiniAsker Skiklubb13:16
770Jan Sverdrup-ThygesonFredrikstad SK13:17
771Gaute SkjelsvikLillehammer OK13:18
772Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL13:19
773Øystein MelbyVang OL13:20
774Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK13:21
775Anne Lise NyengenIndre Østfold OK13:22
776Hilde MoholthKongsberg OL13:23
777Susanne TveteråsOslostudentenes IK13:24
778Aagot HartmannRøyken OL13:25
779Mona Dalegård LøkenKongsberg OL13:26
781Torleif GaltelandAsker Skiklubb13:28
782Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering13:29

Direkte A

5 120 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3001Tibor VariSturla, IF10:00
3002Eszter HorvatiIL Tyrving10:00
3003Brynjar FredheimLillomarka OL10:00
3004Nicholas OskarssonLillomarka OL10:00
3005Yngvar ChristiansenBækkelagets SK10:00
3006Tord HaflanNTNUI10:00
3007Per ØstrengRaumar Orientering10:00
1037Roger MostueOppsal Orientering12:00
1038Aase MestadLillomarka OL12:01
1039Fredrik DelåsHadeland OL12:02
1040Peter M. Freyborg UranNTNUI12:03
1041Elisabeth IngvaldsenNydalens SK12:04
1042Åse BerganNydalens SK12:05
1043Merete RønvikNOTEAM12:06
1044Birgit KorvaldNydalens SK12:07
1045Vidar StrandLierbygda OL12:08
1046Gløer WinsvoldSentrum OK12:09
1047Øystein PettersenNydalens SK12:10
1048Erik RåbergOK Tyr12:11
1049Lars HjermstadFossum IF12:12
1050Carmen DirroMåren OK12:13
1051Noor DirroMåren OK12:14
1052Martin EdvardsenLarvik OK12:15
1053Svein-Olav TorøKongsberg OL12:16
1054Kjetil KjernsmoRøyken OL12:17
1055Espen MesselIL Koll12:18
1056Rune TeiglandØstmarka OK12:19
1057Josh BeechOK Södertörn12:20
1058Christian SchiveOK Moss12:21
1059Vegard HaldenNydalens SK12:22
1060Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering12:23
1061Kine BøhlerengenIL Drøbak Frogn12:24
1062Atle FossestølNOTEAM12:25
1063Jo WiklundNydalens SK12:26
1064Torun DyrkornEiker OL12:27
1065Remi JohannesenHalden SK12:28
1066Bjørn ChristensenØstmarka OK12:29
1067Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL12:30
1068Snorre FrydenlundSturla, IF12:31
1070Pirjo LuchsingerKongsberg OL12:33
1071Anders BrynildsenFredrikstad SK12:34
1074Ove Antvord HaugereidLøten o-lag12:37
1075Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK12:38
1076Inge RambergØstmarka OK12:39

Annonser

IOF Eventor